עילאי חג'ג' - הנושא הרשמי

סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

Re: עילאי חג'ג' - הנושא הרשמי

שליחה על ידי Liberman »

יש לו כדורגל
הבישול לדין שהלך למשקוף היה יפה

פחות איבודי כדור ויהיה בסדר
פושעי דילן לדין
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

שליחה על ידי KevinDurant »

Liberman כתב: 21 אפריל 2024, 11:22 יש לו כדורגל
הבישול לדין שהלך למשקוף היה יפה

פחות איבודי כדור ויהיה בסדר
האמת הוא הפתיע אותי לטובה בהתחשב בעובדה שהוא לא שיחק כמעט 4 חודשים ובמשחק לא פשוט.

הסימן שאלה היחיד שיש לי לגביו זה האחד על אחד בקו ולקחת שחקן בכדרור ולייצר יתרון מספרי באגף אבל אני מאמין שאת זה נוכל לשפוט בעיקר בעונה הבאה אחרי שהוא יתחזק מהפציעה בבטן ואחרי פריסיזן נורמלי.

הוא פוטנציאל גדול לעשות קפיצת מדרגה נוספת בעונה הבאה
סמל אישי של משתמש
israel017
הופעת בכורה בבוגרים

שליחה על ידי israel017 »

עוד משחק גדול שלו,שרק ימשיך ככה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

שליחה על ידי KevinDurant »

בהתחשב בעובדה שהוא חזר מפציעה מאוד מאוד בעייתית ולא שיחק המון זמן, הוא חזר בצורה מצוינת.

אני חושב שהדבר היחיד שעומד בינו לבין להיות כוכב בליגה זה דריבל ושיפור של יכולת פיזית (זריזות, מהירות, יציאה מהמקום וכו')

אני בטוח שהפציעה קצת פגעה לו בעיקר ביכולת הפיזיות (במיוחד בגלל שזה פציעה בשרירי הבטן) אבל אם הוא יצליח לשפר את הנושא הזה ולקחת מגנים על הקו בכדרור ולייצר יתרון מספרי גם באופן הזה (כי מבחינת תנועה והכנסת כדורים יש לו את זה), הוא יהיה שחקן גדול.

כרגע יש לו ב750 דק' בליגה 9 כדרורים מוצלחים (מ22 ניסיונות) וזה מעט מאוד
סמל אישי של משתמש
israel017
הופעת בכורה בבוגרים

שליחה על ידי israel017 »

שנה הבאה מחליף לחזיזה,מקווה שיקבל דקות כמו העונה
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

לא חושב שזה היה משחק גדול שלו. הוא היה סבבה. בכללי הוא שחקן נחמד, לגיטימי מאוד לסגל ואחלה אופציה בכמה עמדות אבל אסור שהוא יהיה שחקן הרכב במכבי חיפה.
תמונה
GreenGirl
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי GreenGirl »

israel017 כתב: 04 מאי 2024, 22:36 שנה הבאה מחליף לחזיזה,מקווה שיקבל דקות כמו העונה
שחקן מוכשר מאוד אבל אני בספק אם יקבל דקות שנה הבאה, וגם אם כן בטוח לא כמו שהוא מקבל העונה...
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

משחק סולידי.
בעונה הבאה הוא ידרדר קצת ברוטציה מן הסתם לאור הגעתם של שחקנים נוספים וחזרתו של חזיזה, ועדיין הוא יקבל לא מעט דקות וזה בגלל 2 סיבות:
א. הוא שחקן שיודע לשחק המון תפקידים. ווינגר ימין + שמאל במערך 3 בלמים, שחקן כנף ימין + שמאל, ואפילו מגן שמאלי בעת הצורך. כשאתה כלבויניק אתה מקבל דקות. ככה זה עובד.
ב. העונה הנוכחית (ולמעשה לא רק הנוכחית, אפשר היה לראות את זה גם בעונות קודמות) מדגישה כמה הדברים דינמיים, כמה העומסים והפציעות באים לידי ביטוי בעונה ארוכה, ובסוף יש וואקום ששחקנים יכולים להיכנס ולקבל דקות, וזה מדגיש את חשיבות העומק בסגל. ולכן גם חג'ג' יקבל את ההזדמנויות בעונה הבאה. בטח בהכירנו את כשירותו של חזיזה, ובכלל את הכשירות של הסגל.

מעל לכל זה, וייזינגר ג'וניור שהוא גם אחת הסיבות שחג'ג' נשאר העונה (אימן אותו בעפולה) נשאר במערכת, וזה חשוב מבחינתו שיהיה איש שמאמין בו כשמגיע צוות חדש, ככה שבסופו של דבר אני מאמין שהוא יקבל דקות גם בעונה הבאה.
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

בשביל לקבל פה דקות עונה הבאה
יש צורך לעבוד על קבלת החלטות
או זה או השאלה
פושעי דילן לדין
שלח תגובה