שעות המשחקים בשבת

שלח תגובה
אליאור
אגדה ירוקה

שעות המשחקים בשבת

שליחה על ידי אליאור »

Daniel123
אגדה ירוקה

Re: שעות המשחקים בשבת

שליחה על ידי Daniel123 »

בהחלט אפשר להזיז את המשחקים שעה שעתיים קדימה על מנת שגם שומרי מוסרת יוכלו להגיע למשחקים .
יכול להבין אותו.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

אם אין להם פתרון הגיוני אז מה הוא רוצה בדיוק? שבכוח יעשו משהו שלא עובד רק כדי להתאים לאנשים שמפחדים מישויות בשמיים?
לא מספיק שעון חורף?
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

התחלנו.

אל תעזו לגעת בכדורגל בשבת.
תמונה
lemmacantor
מכונת תארים

שליחה על ידי lemmacantor »

נגד. להיות דתי זה אומר לשים על עצמך מגבלות. זה עניינם הפרטי בלבד. כדורגל הוא מותרות.
הנה המהפך, הנה המהפך, הנה הממממהההפפפךךךך!
אליאור
אגדה ירוקה

שליחה על ידי אליאור »

לא יודע.
אני חילוני ואתאיסט, אבל אני כן ,אופן כללי בעד שתהיה התחשבות בכל המגזרים באוכלוסייה.
מה שכן - יכול להיות שיש את זה כבר היום ברמת הקבוצות. לא חושב שהאינטרס של קבוצה או של ההתאחדות הוא שיבוא פחות קהל למגרשים. אני די בטוח שסמוטריץ' לא בדק את העובדות והנתונים לפני שהוא שלח את המכתב הזה, ואם זה ככה - אז "זה" באמת התחיל.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

שליחה על ידי KevinDurant »

אין מה לדבר על זה כי זה לא רלוונטי, אין שום סיכוי שזה יעבור
ירוקי
גול ראשון בבוגרים

שליחה על ידי ירוקי »

lemmacantor כתב: 07 נובמבר 2022, 16:23 נגד. להיות דתי זה אומר לשים על עצמך מגבלות. זה עניינם הפרטי בלבד. כדורגל הוא מותרות.
זו בדיוק חלק מעסקה של להיות דתי(ואני לא).
סמל אישי של משתמש
MH13 TILL I DIE
שחקן העונה

שליחה על ידי MH13 TILL I DIE »

מצד אחד להוציא משבת באור יום במידת האפשר, מצד שני להוציא מימי חול במידת האפשר... שעות מקבילות
אין פיתרון אחר בלי כפייה לשום צד
#רק_מכבי
Make JUNGLE great again! סמנופף
גם אם נשלוט איתך בליגה, גם אם נזכה איתך בצ'מפיונס...
יענק'לך!
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

חסרות לנו צרות במדינה שרוצים לריב על דבר כזה?
אז דתיים לא יראו כדורגל
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Adi81 כתב: 09 נובמבר 2022, 12:09 חסרות לנו צרות במדינה שרוצים לריב על דבר כזה?
אז דתיים לא יראו כדורגל
נו באמת, המשחקים שלא בשבת דופקים המון אוכלוסיות אחרות. חיילים, אנשים עובדים, ילדים. לא סתם המשחקים המוקדמים בשבת הם הפנינג למשפחות.
דתיים יכולים להגיע למשחקים מאוחרים בשבת, יכולים להגיע למשחקים שלא בסופ"ש.

תמיד יש פשרות וכולם מוותרים מבחינת נוחות. אבל יש אוכלוסיה אחת שמשום מה יש לה ציפייה שכולם ירקדו סביב החליל שלה בדברים האלה.
סמל אישי של משתמש
RakMaccabi31
קפטן ירוק

שליחה על ידי RakMaccabi31 »

בחיים לא הבנתי את העניין עם להפוך את ראשון לשבתון ולא פשוט את שישי לשבתון. גם ככה הוא רק חצי

הכי טוב שהיפכו את שישי לשבתון, יבטלו את שעון החורף. ויעבירו את המשחקים לשישי צהריים. ככה גם לא יתנגש עם זכויות שידור
תמונה
אני אמשיך לשתות עד שאשכח את ה-15.5
lemmacantor
מכונת תארים

שליחה על ידי lemmacantor »

Judokan כתב: 09 נובמבר 2022, 13:44
Adi81 כתב: 09 נובמבר 2022, 12:09 חסרות לנו צרות במדינה שרוצים לריב על דבר כזה?
אז דתיים לא יראו כדורגל
נו באמת, המשחקים שלא בשבת דופקים המון אוכלוסיות אחרות. חיילים, אנשים עובדים, ילדים. לא סתם המשחקים המוקדמים בשבת הם הפנינג למשפחות.
דתיים יכולים להגיע למשחקים מאוחרים בשבת, יכולים להגיע למשחקים שלא בסופ"ש.

תמיד יש פשרות וכולם מוותרים מבחינת נוחות. אבל יש אוכלוסיה אחת שמשום מה יש לה ציפייה שכולם ירקדו סביב החליל שלה בדברים האלה.
משום מה בארץ יש המון מתחזים לדתיים או מסורתיים. הרוב המוחלט של האנשים מדליקים אש בשבת. זה כבר לא משנה איזה הלכות הם מקיימים.
הנה המהפך, הנה המהפך, הנה הממממהההפפפךךךך!
dyarok
הענק הירוק

שליחה על ידי dyarok »

כדורגל משחקים בשבת, למרות שבשנים האחרונות יש פיחות עצום ורב! המשחקים לא בשבת.
לא ראיתי דאגה כל כך עמוקה על הדרת ציבור עובדים, חיילים וילדים כשמשחקים מתקיימים ביום ראשון/שני בשעות המאוחרות של הערב.
וכמו שנאמר- מי שמטיל על עצמו מגבלות ידע שיש לזה מחיר (או שכר, תלוי בהשקפת העולם)
סמל אישי של משתמש
DelPiero
שחקן העונה
יצירת קשר:

שליחה על ידי DelPiero »

RakMaccabi31 כתב: 09 נובמבר 2022, 13:54 בחיים לא הבנתי את העניין עם להפוך את ראשון לשבתון ולא פשוט את שישי לשבתון. גם ככה הוא רק חצי

הכי טוב שהיפכו את שישי לשבתון, יבטלו את שעון החורף. ויעבירו את המשחקים לשישי צהריים. ככה גם לא יתנגש עם זכויות שידור
זה יותר הגיוני להפוך את ראשון ליום חופש כדי להיות בקו אחד עם העולם המערבי אליו ישראל שואפת (האמנם?) להשתייך

כשהייתי עוד בארץ עבדתי בהרץ שהיא חברה בינלאומית וזה הקשה לנו על החיים מאוד שיום ראשון כל הקולגות מחול לא היו עובדים. זה היה יום די מיותר. בעוד שבשישי כשהם היו צריכים אותנו אנחנו לא היינו עובדים. גם אין מסחר עולמי בראשון אז..

אבל בכל מקרה, כדורגל היה תמיד בשבת ואם ישנו את זה, זה יפתח מקום לעוד שינויים דומים בתחומים אחרים בחיים.

כל פעם שאני בא לביקור בארץ ואני קולט שאין תחבצ בשבץ זה מטריף אותי
תארו לכם יעבירו חוק שאסור ללכת לים בשבת ? לא שבאמת אפשר לאכוף את זה, אבל סתם עצם המחשבה על כמה עוד דברים אפשר לכפות על הציבור הלא דתי בשם הדת..
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
סמל אישי של משתמש
RakMaccabi31
קפטן ירוק

שליחה על ידי RakMaccabi31 »

DelPiero כתב: 13 נובמבר 2022, 06:49
RakMaccabi31 כתב: 09 נובמבר 2022, 13:54 בחיים לא הבנתי את העניין עם להפוך את ראשון לשבתון ולא פשוט את שישי לשבתון. גם ככה הוא רק חצי

זה יותר הגיוני להפוך את ראשון ליום חופש כדי להיות בקו אחד עם העולם המערבי אליו ישראל שואפת (האמנם?) להשתייך

כשהייתי עוד בארץ עבדתי בהרץ שהיא חברה בינלאומית וזה הקשה לנו על החיים מאוד שיום ראשון כל הקולגות מחול לא היו עובדים. זה היה יום די מיותר. בעוד שבשישי כשהם היו צריכים אותנו אנחנו לא היינו עובדים. גם אין מסחר עולמי בראשון אז..

אבל בכל מקרה, כדורגל היה תמיד בשבת ואם ישנו את זה, זה יפתח מקום לעוד שינויים דומים בתחומים אחרים בחיים.

תארו לכם יעבירו חוק שאסור ללכת לים בשבת ? לא שבאמת אפשר לאכוף את זה, אבל סתם עצם המחשבה על כמה עוד דברים אפשר לכפות על הציבור הלא דתי בשם הדת..
תמיד דברים נתונים לשינויים. שינוי המשחקים לראשון פחות סביר שיקרה בגלל זכויות השידור וההתנגשות עם הליגה האנגלית.

אני רואה יותר נזק בשניים וחצי ימי חופש בשבוע מאשר שניים.. הרי אם שישי גם ככה חצי יום חופש עם בעיות. להפוך אותו ליום חופש מלא לא יצור בעיתיות כזו מרחיקה
תמונה
אני אמשיך לשתות עד שאשכח את ה-15.5
סמל אישי של משתמש
MH13 TILL I DIE
שחקן העונה

שליחה על ידי MH13 TILL I DIE »

DelPiero כתב: 13 נובמבר 2022, 06:49

בדיוק בגלל זה (ובגלל דברים לצד השני, כמו ההתערבות של התנועה לאיכות השלטון לנסות להדיח את הראשון לציון) צריך הפרדה (אמיתית) בין דת למדינה, שלא תהיה לדת השפעה על המדינה ושלא תהיה למדינה השפעה על הדת
#רק_מכבי
Make JUNGLE great again! סמנופף
גם אם נשלוט איתך בליגה, גם אם נזכה איתך בצ'מפיונס...
יענק'לך!
שלח תגובה