גל אלברמן - המנהל המקצועי

סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

Re: גל אלברמן - המנהל המקצועי

שליחה על ידי Shocking4U »

ככה או ככה זאת כנראה תהיה השנה האחרונה שלו בתפקיד. אני מאמין שאחרי העונה הבאה הוא יבקש לעזוב וליאור יקבל את התפקיד.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

Shocking4U כתב: 22 מאי 2024, 23:27 ככה או ככה זאת כנראה תהיה השנה האחרונה שלו בתפקיד. אני מאמין שאחרי העונה הבאה הוא יבקש לעזוב וליאור יקבל את התפקיד.
לא מבין מאיפה אתה מניח אתזה.
הבהירו לא פעם במועדון שבונים עליו פה לטווח הארוך מאוד
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

רק מכבי כתב: 22 מאי 2024, 22:28
KevinDurant כתב: 22 מאי 2024, 22:12
רק מכבי כתב: 22 מאי 2024, 17:32 בשולי הדברים:
אמנם ואן אובריים לא משחק כאן. אבל זה לגמרי שחקן של אלברמן והצוות שלו שרק בגלל סוכן חמדן בסוף חתם במכבי ת''א (הציע את השחקן למכבי ת''א ואמר חיפה מציעים X, אז ברור שמיץ' שם X+Y.
בכל מקרה מאז לפחות הלקח נלמד ושינו את העבודה עם הסוכנים בהקשר הזה).

בכל מקרה, הזיהוי שלו זה לגמרי אלברמן.

אני ממשיך לקוות (ויודע) שהמועדון ממשיך לחפש יהודים. זה גיים צ'יינג'ר. בטח בעולם של מלחמות וקושי להביא זרים.
וגם אם נפלנו עם לסובוי, וגם אם בקסטר לא הגיע בסוף צריך להמשיך בקו הזה. וראינו גם את הפרסומים על קרופסקי, ככה שאנחנו מבינים שזה הכיוון, וטוב שכך.
נחמד ויפה אבל בסוף הוא לא הביא את ואן אובריים וכן הביא את לסובוי.

צריך להגיד ביושר, אם היו קוראים לו גלוס אלברמנוס הוא לא ממשיך פה לעונה נוספת.

הוא יצטרך להוכיח את עצמו בקיץ הקרוב ולעשות את הקיץ של 2022 ולא את של 2023.
ממש לא מסכים.
לא מחליפים מנהל מקצועי בגלל עונה שהוא לא פגע בשחקני הרכש.
אם היה מגיע מנהל מקצועי זר לסיטואציה דומה וזאת העבודה שהוא היה עושה, לדעתי הוא לא היה ממשיך לעונה נוספת
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

KevinDurant כתב: 23 מאי 2024, 00:06
KevinDurant כתב: 22 מאי 2024, 22:12
נחמד ויפה אבל בסוף הוא לא הביא את ואן אובריים וכן הביא את לסובוי.

צריך להגיד ביושר, אם היו קוראים לו גלוס אלברמנוס הוא לא ממשיך פה לעונה נוספת.

הוא יצטרך להוכיח את עצמו בקיץ הקרוב ולעשות את הקיץ של 2022 ולא את של 2023.
ממש לא מסכים.
אם היה מגיע מנהל מקצועי זר לסיטואציה דומה וזאת העבודה שהוא היה עושה, לדעתי הוא לא היה ממשיך לעונה נוספת
מה זה סיטואציה דומה?
קח סיטואציה שאדם בשם ג'ורדי קרויף הוא המנהל המקצועי שלנו.
הוא לקח 3 אליפויות ברציפות, הופעה בשלב הבתים של הקונפרנס, והופעה נדירה בשלב הבתים של ליגת האלופות.
ואז בעונה העוקבת הוא נכשל ברכש. הקבוצה סיימה במקום ה-2, הגיעה לשמינית גמר הקונפרנס ליג.
זו סיטואציה דומה.
אתה אומר שהוא היה הולך הביתה?
אין שום סיכוי שהאדם הזה ולא משנה איך יקראו לו יילך הביתה. לא אם זה גל אלברמן, לא אם זה ג'ורדי קרויף, ולא אם זה יוסי בניון.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

Hulk כתב: 22 מאי 2024, 23:38
Shocking4U כתב: 22 מאי 2024, 23:27 ככה או ככה זאת כנראה תהיה השנה האחרונה שלו בתפקיד. אני מאמין שאחרי העונה הבאה הוא יבקש לעזוב וליאור יקבל את התפקיד.
גם הבהירו במועדון שבונים על דגו לטווח הארוך. ליאור נושף לו באורף, הקהל כבר מריר עליו בגלל מה שהיה העונה, בכר והוא זה לא בסטיז וגם מאמין שלו יש תחושת מיצוי מסויימת אחרי כמות מסוימת של עונות. אם אתה חושב שרפאלוב לא בונה על התפקיד של אלברמן אז אתה מאוד תמים.
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

הוא בוודאות לא יבקש לעזוב ואם תיהיה אליפות מאמין שהוא ישאר
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

nk1230 כתב: 22 מאי 2024, 22:05
אמנם ואן אובריים לא משחק כאן. אבל זה לגמרי שחקן של אלברמן והצוות שלו שרק בגלל סוכן חמדן בסוף חתם במכבי ת''א (הציע את השחקן למכבי ת''א ואמר חיפה מציעים X, אז ברור שמיץ' שם X+Y.

אני ממשיך לקוות (ויודע) שהמועדון ממשיך לחפש יהודים. זה גיים צ'יינג'ר. בטח בעולם של מלחמות וקושי להביא זרים.
וגם אם נפלנו עם לסובוי, וגם אם בקסטר לא הגיע בסוף צריך להמשיך בקו הזה. וראינו גם את הפרסומים על קרופסקי, ככה שאנחנו מבינים שזה הכיוון, וטוב שכך.
יגיעו לפחות 2 יהודים בוודאות
הנה פושים על שוער יהודי
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

Shocking4U כתב: 23 מאי 2024, 01:58
Hulk כתב: 22 מאי 2024, 23:38
גם הבהירו במועדון שבונים על דגו לטווח הארוך. ליאור נושף לו באורף, הקהל כבר מריר עליו בגלל מה שהיה העונה, בכר והוא זה לא בסטיז וגם מאמין שלו יש תחושת מיצוי מסויימת אחרי כמות מסוימת של עונות. אם אתה חושב שרפאלוב לא בונה על התפקיד של אלברמן אז אתה מאוד תמים.
ליאור לא יהיה מנהל מקצועי בן לילה הוא יפרוש רק בעוד שנה וגם אלברמן עשה מסלול של שנתיים שהתחיל כעוזר מאמן ואז סקאוט וקורס ארוך בוואפא.
שוב אולי אתה יודע משהו שאני לא אבל לא קיבלתי שום אינדיקציה שיש בעיה בינו לבין בכר ביחסים.
למזלו של בכר הוא לא היה ולא יהיה אחראי על רכש אצלינו אחרת הוא יקרוס בדיוק כמו בכוכב.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

רק מכבי כתב: 23 מאי 2024, 00:35
KevinDurant כתב: 23 מאי 2024, 00:06

ממש לא מסכים.
מה זה סיטואציה דומה?
קח סיטואציה שאדם בשם ג'ורדי קרויף הוא המנהל המקצועי שלנו.
הוא לקח 3 אליפויות ברציפות, הופעה בשלב הבתים של הקונפרנס, והופעה נדירה בשלב הבתים של ליגת האלופות.
ואז בעונה העוקבת הוא נכשל ברכש. הקבוצה סיימה במקום ה-2, הגיעה לשמינית גמר הקונפרנס ליג.
זו סיטואציה דומה.
אתה אומר שהוא היה הולך הביתה?
אין שום סיכוי שהאדם הזה ולא משנה איך יקראו לו יילך הביתה. לא אם זה גל אלברמן, לא אם זה ג'ורדי קרויף, ולא אם זה יוסי בניון.
אדגיש, דיברתי על אם היה נוחת מנהל מקצועי בקיץ האחרון ועושה את העבודה הנוכחית.

ברור שלא על כל התקופה.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

Hulk כתב: 22 מאי 2024, 23:06 אלברמן הוא נכס במכבי חיפה וכמו כל בן אדם הוא יכול לטעות וליפול ברכש ברגע שרואים שיש ניסיונת לכפר על חלון העברות בקיץ כמו בינואר ותהליכי למידה והפקת לקחים למשל ביטול סעיפי השחרור שהיה מכה רק בקיץ שעבר קשה לי להבין את הביקורת הארסית כלכך כלפיו.
גם אם מסאי הוא לקח החלטה די נכונה בהתחשב בתנאים והאלטרנטיבות.
אבל הנקודה הכי חשובה זה שמאז שאלברמן המנהל המקצועי מכבי חיפה זה המועדון הכי יוזם בליגה הישראלית בחלון ההעברות שפועל הכי מהר מחפש פתרונות יצירתיים וחושב מחוץ לקופסה בהרבה פעמיים לא מדובר פה בניהול שבלוני ואיטי.
איתך בכל מילה.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

nk1230 כתב: 22 מאי 2024, 22:05

יגיעו לפחות 2 יהודים בוודאות
ידע או היגיון בריא?
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

הרס את הקבוצה בקיץ אחד. תודה על קאסה, מה איתו? בטירונות עדיין? ועל החוזה של שואו.

החזרת את הקבוצה שנים אחורה. תתבייש.
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

יש לו הרבה עבודה בקיץ.
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
ToniKroos
שחקן העונה

שליחה על ידי ToniKroos »

Shocking4U כתב: 25 מאי 2024, 20:45 הרס את הקבוצה בקיץ אחד. תודה על קאסה, מה איתו? בטירונות עדיין? ועל החוזה של שואו.

החזרת את הקבוצה שנים אחורה. תתבייש.
מה איתו באמת
הוא ב02 למה ככה הרבה זמח
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

אתה הראש, אתה אשם (הוא פרוקסי של יענקלה אבל בסדר)
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

מודה שעוד לא הקשבתי לכל הראיון אבל אחת הבעיות זה שהם חושבים שבעיה מרכזית בעונה האחרונה הייתה ״איך דברים תוקשרו לקהל״. הקהל של מכבי חיפה ברובו לא מטומטם, לך תדברר להם שאיתמר ניצן זה שוער לגיטימי למכבי חיפה. ששואו זה קשר שמשדרג אותך.

קשה לדברר החלטות מטומטות וחסרות היגיון.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Shocking4U כתב: 04 יוני 2024, 22:14 מודה שעוד לא הקשבתי לכל הראיון אבל אחת הבעיות זה שהם חושבים שבעיה מרכזית בעונה האחרונה הייתה ״איך דברים תוקשרו לקהל״. הקהל של מכבי חיפה ברובו לא מטומטם, לך תדברר להם שאיתמר ניצן זה שוער לגיטימי למכבי חיפה. ששואו זה קשר שמשדרג אותך.

איפה הראיון הזה?
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Judokan כתב: 04 יוני 2024, 22:27
Shocking4U כתב: 04 יוני 2024, 22:14 מודה שעוד לא הקשבתי לכל הראיון אבל אחת הבעיות זה שהם חושבים שבעיה מרכזית בעונה האחרונה הייתה ״איך דברים תוקשרו לקהל״. הקהל של מכבי חיפה ברובו לא מטומטם, לך תדברר להם שאיתמר ניצן זה שוער לגיטימי למכבי חיפה. ששואו זה קשר שמשדרג אותך.

איפה הראיון הזה?
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

לא שמעתי עוד את הראיון, אבל זה שכל סוף/תחילת עונה הוא מתייצב לשיחה פתוחה בפלטפורמה הכי נורמלית בתקשורת הספורט ועונה על כל השאלות לעניין ראוי להערכה.
שנים התלוננו ובצדק על זה שהמועדון מתנהל כמו צפון קוריאה וזה שינוי מרענן.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

זה בהחלט לזכותו שהוא מגיע להתראיין ולדבר באופן פתוח.
אבל נכון ל30 דקות לתוך ההקלטה, זה מרגיש שהוא בא להתחמק מכל שאלה חשובה שנוגעת לתפקוד שלו. זורק את הסיסמה הזו ש"הוא לא מתייחס לעצמו אלא מקבל החלטות מתוך ראייה של הארגון ומכבי חיפה" בדברים בכלל לא קשורים כמו שאלה האם הוא רואה את המינוי של דגו כהצלחה או כישלון.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Judokan כתב: 04 יוני 2024, 23:04 זה בהחלט לזכותו שהוא מגיע להתראיין ולדבר באופן פתוח.
אבל נכון ל30 דקות לתוך ההקלטה, זה מרגיש שהוא בא להתחמק מכל שאלה חשובה שנוגעת לתפקוד שלו. זורק את הסיסמה הזו ש"הוא לא מתייחס לעצמו אלא מקבל החלטות מתוך ראייה של הארגון ומכבי חיפה" בדברים בכלל לא קשורים כמו שאלה האם הוא רואה את המינוי של דגו כהצלחה או כישלון.
כל הראיון ככה, זה הבן אדם.

50 דק' לתוך ההקלטה ואתה לא "לומד" שום דבר חדש
בירקי
הענק הירוק

שליחה על ידי בירקי »

לא שמעתי את הראיון הערב, אבל חייב לציין שמאז הראיון הקודם כשבא וסיפר שהוא מתקשה לצפות במשחקי הנוער כי בשבת הוא עם המשפחה…. יש לי בעיה עם מנהל מקצועי שמשבר כך.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

Judokan כתב: 04 יוני 2024, 23:04 זה בהחלט לזכותו שהוא מגיע להתראיין ולדבר באופן פתוח.
״התנצלתי בפניו שלא סיפקתי לו את התנאים הכי טובים להצליח בין אם זה באשמתי או לא באשמתי״

״אני זה לא האישיו״
״אני טים פלייר״
דקה אחרי זה
״אותי פחד לא מניע״

מדובר בחתיכת בלנדר. אלברמן אמן בלהגיד כלום בהרבה מילים. בפועל לא עונה לאף שאלה, מתחמק מלקחת אחריות יותר מביבי.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

אם אי פעם אני אכניס בחורה בטעות להריון אעשה כמו אלברמן ואגיד שאני לא קיבלתי את ההחלטה אני רק זרעתי את הרעיון
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

אני כמובן לא הולך לשרוף זמן יקר על ראיון דבילי
אצלי דברים נמדדים במעשים
למי שעושה את זה שהוא בא ומדבר בכיף
אני אוהב פעולות בשטח ואסטרטגיה ברורה
יש לאנשים במערכת יותר מדי עבודה
עזבו אותם בשנתיים אחרונות: נטע, גוש, דילן, פאני, אצילי, שרי, סבע
וזה באהלן אהלן.
עוד לא הגיע קשר אחד נורמלי או שחקן כנף
בגלל זה אותי ראיונות ומסיבות עיתונאים לא מרשימים. סימפוזיון מיותר. שבוע לפני פתיחת הליגה שיבואו ויגידו מה המטרות שלהם ויהיו אמיתיים איתנו.
שנה שעברה ניצב יעקב ואמר את הכסף נשקיע בשחקנים וזה לא קרה. חסכו גם במאמן וגם בשחקנים.
בפועל הייתה אסטרטגיה של חסכנות ותקציב רכש זהה כמעט לכל חלון. אלברמן לא צריך לבוא ולהודות בדברים, אני מניח שהוא בעצמו מתבייש בכמה סוגיות שהיו.... איתמר ניצן היא כמובן אחת מהן.
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

Liberman כתב: 05 יוני 2024, 00:42 אני כמובן לא הולך לשרוף זמן יקר על ראיון דבילי
אצלי דברים נמדדים במעשים
למי שעושה את זה שהוא בא ומדבר בכיף
אני אוהב פעולות בשטח ואסטרטגיה ברורה
יש לאנשים במערכת יותר מדי עבודה
עזבו אותם בשנתיים אחרונות: נטע, גוש, דילן, פאני, אצילי, שרי, סבע
וזה באהלן אהלן.
עוד לא הגיע קשר אחד נורמלי או שחקן כנף
בגלל זה אותי ראיונות ומסיבות עיתונאים לא מרשימים. סימפוזיון מיותר. שבוע לפני פתיחת הליגה שיבואו ויגידו מה המטרות שלהם ויהיו אמיתיים איתנו.
שנה שעברה ניצב יעקב ואמר את הכסף נשקיע בשחקנים וזה לא קרה. חסכו גם במאמן וגם בשחקנים.
בפועל הייתה אסטרטגיה של חסכנות ותקציב רכש זהה כמעט לכל חלון. אלברמן לא צריך לבוא ולהודות בדברים, אני מניח שהוא בעצמו מתבייש בכמה סוגיות שהיו.... איתמר ניצן היא כמובן אחת מהן.
לייק
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

לא בוחנים מנהל מקצועי לפי חלון אחד גרוע. בינואר יחסית היה חלון טוב
גם לפני זה היתה עבודה טובה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Adi81 כתב: 05 יוני 2024, 13:27 לא בוחנים מנהל מקצועי לפי חלון אחד גרוע. בינואר יחסית היה חלון טוב
איזה עבודה טובה הייתה בינואר?

הקבוצה נחלשה בחלון הזה
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

KevinDurant כתב: 05 יוני 2024, 13:59
Adi81 כתב: 05 יוני 2024, 13:27 לא בוחנים מנהל מקצועי לפי חלון אחד גרוע. בינואר יחסית היה חלון טוב

הקבוצה נחלשה בחלון הזה
קינדה וסייף היו שתי רכישות טובות וחשובות מאוד בריצה הטובה שלנו באותה תקופה. גם בארץ וגם באירופה.
קינדה הביא לנו נקודות בכמה משחקים, סייף גם כן.

ליאור קאסה היה סהכ רכישה טובה לעומק שהשתמשו בו ממש לא נכון (השליכו אותו מהר מדי למים העמוקים עם מטען ציפיות מוגזם).

הייתה לנו העזיבה של שרי, אבל זה לא משהו שאפשר להלביש על אלברמן, ובהינתן העובדה הזו הוא באמת עשה את המיטב.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Judokan כתב: 05 יוני 2024, 15:11
KevinDurant כתב: 05 יוני 2024, 13:59

הקבוצה נחלשה בחלון הזה
קינדה וסייף היו שתי רכישות טובות וחשובות מאוד בריצה הטובה שלנו באותה תקופה. גם בארץ וגם באירופה.
קינדה הביא לנו נקודות בכמה משחקים, סייף גם כן.

ליאור קאסה היה סהכ רכישה טובה לעומק שהשתמשו בו ממש לא נכון (השליכו אותו מהר מדי למים העמוקים עם מטען ציפיות מוגזם).

הייתה לנו העזיבה של שרי, אבל זה לא משהו שאפשר להלביש על אלברמן, ובהינתן העובדה הזו הוא באמת עשה את המיטב.
אתה לא יכול לסיים חלון במכבי חיפה עם כל הבעיות שהיו פה העונה עם מקום פנוי להביא זר.
שלח תגובה