מסאי דגו - נושא רשמי

נעול
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

Re: מסאי דגו - נושא רשמי

שליחה על ידי Liberman »

בתאכלס דגו הוא רק סימפטום דפוק של מערכת גרועה.

בתחילת העונה יענקלה אמר מפורשות ״את הכסף נשקיע בשחקנים במקום צוות אימון זר״
בסוף לא הגיע צוות אימון וגם לא שחקנים.
הם היו בטוחים שהם יצליחו להסתיר את הבורות של דגו עם רכש איכותי.
מצד אחד לא הגיע צוות זר ומצד שני לא הגיע רכש איכותי.
אני עד היום לא מבין למה בצד אחד צריך לחסוך ובצד השני לא. שחר תמיד היה ותמיד יהיה לוזר.
אלברמן במקרה הזה הוא הזונה התורנית שאליה יופנו הביקורות (חלקן בצדק).
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

Liberman כתב: 12 דצמבר 2023, 14:04 בתאכלס דגו הוא רק סימפטום דפוק של מערכת גרועה.

מצד אחד לא הגיע צוות זר וגם לא הגיע רכש איכותי.
אני עד היום לא מבין למה בצד אחד צריך לחסוך ובצד השני לא. שחר תמיד היה ותמיד יהיה לוזר.
באמת השקיעו מיליונים בשחקנים, אולי ציפינו שישקיעו יותר מזה אבל שמו בערך 3-4 מיליון יורו על רכש (מצחיק שזה מי שבא) והאריכו חוזים לכל השחקנים בקבוצה ושידרגו אותם.

הבעיה היא שאיבדנו יותר מדי שחקנים מרכזיים מינואר שעבר עד הקיץ (ג'וש, באטו, פאני, נטע, אצילי) וההשקעה הרגילה והסטנדרטית ששמו בקיץ הזה פשוט לא מספיקה בשביל להחליף אותם.

בשורה התחתונה גם אם אני מנתק את הסיפור של בכר והצוות המקצועי ומנתח נטו את עניין הסגל זה המצב:
במקום ג'וש הגיע כיוף/ניצן
במקום באטו הגיע שימיץ
במקום פאני הגיע שואו
במקום נטע הגיע גוני
במקום אצילי הגיע כביכול חלאיילי/סבע שמאז כבר הספיק לעזוב

תוסיף לזה את הפציעות של חזיזה ושוראנוב והעובדה שאיבדת באצילי משהו כמו 40-50 גולים בעונה בכל המסגרות ולא הביאו שום ספק מספרים משמעותי במקום וזאת הבעיה המרכזית וזה עוד בכלל לפני שהתחלנו לדבר על זה שהחליפו את המאמן הכי טוב בהיסטוריה כנראה שהיה פה במאמן שבמקרה הטוב כרגע בינוני.

ולגבי העניין של לחסוך בצד אחד ובצד שני לא אני חושב שיש פה בעיקר עניין של זחיחות ושחצנות מסוימת.

רצו להגיד לעצמם אף שחקן לא יותר גדול מהמועדון וגם לא המאמן ובקיץ שעבר פגענו בכל שחקן שהבאנו מעל המצופה אפילו אז נעשה את זה גם השנה וכולל בעמדת המאמן ואנחנו גאונים ומוצלחים והכל הולך לנו והפעם קרה בדיוק ההפך בערך, כלום לא הלך
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

הארכות חוזים לא קשורות להבאת רכש.

נעבור לרכש
מה הביאו?
שואו - מדברים על מיליון יורו אולי פחות
שימיץ - מדברים על 300-400 אלף
רפאלוב - חינם
ניצן - חינם
קנדיל - חינם
שוראנוב - מדברים על 800-900 אלף
פודגרנו - מדברים על 300-400 אלף

עזבו:
סבע (מבחינת הקבוצה הוא כבר לא חלק ולכן הכנסתי לפה)
אצילי
לביא
אבו פאני
בנטובנסיקה
גוש
הפחות מהותיים:
משפתי
רז מאיר
בן שהר
ניקיטה
ינון אליהו

הרכש לא היה טוב. שואו לא מספיק טוב. כנ״ל שימיץ וכנ״ל רפאלוב בגיל 37 רחמנא ליצלן.
איפה הכסף? איפה המיליונים שנשקיע על שחקנים?
יש לנו קניות בסך 3 מיליון יורו ואני לארג׳ לעומת הכנסות ממכירות שמכסות ונותר גם עודף.
איפה כסף של ליגת אלופות? מה הבאנו, שחקן שלא בתוכניות של לודוגורץ!?
פושעי דילן לדין
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Liberman כתב: 12 דצמבר 2023, 15:06 הארכות חוזים לא קשורות להבאת רכש.

נעבור לרכש
מה הביאו?
שואו - מדברים על מיליון יורו אולי פחות
שימיץ - מדברים על 300-400 אלף
רפאלוב - חינם
ניצן - חינם
קנדיל - חינם
שוראנוב - מדברים על 800-900 אלף
פודגרנו - מדברים על 300-400 אלף

עזבו:
סבע (מבחינת הקבוצה הוא כבר לא חלק ולכן הכנסתי לפה)
אצילי
לביא
אבו פאני
בנטובנסיקה
גוש
הפחות מהותיים:
משפתי
רז מאיר
בן שהר
ניקיטה
ינון אליהו

הרכש לא היה טוב. שואו לא מספיק טוב. כנ״ל שימיץ וכנ״ל רפאלוב בגיל 37 רחמנא ליצלן.
איפה הכסף? איפה המיליונים שנשקיע על שחקנים?
יש לנו קניות בסך 3 מיליון יורו ואני לארג׳ לעומת הכנסות ממכירות שמכסות ונותר גם עודף.
איפה כסף של ליגת אלופות? מה הבאנו, שחקן שלא בתוכניות של לודוגורץ!?
הקניות סביבות ה3-4 מיליון יורו וזה ה"נשקיע את המיליונים בשחקנים"

זה סכום די סטנדרטי ומכובד (אני חושב שזה סביבות מה שהוצאנו בקיץ שעלינו לצ'מפיונס, אולי קצת פחות מזה אפילו) אבל ההבדל הוא שבאותה עונה לא עזבו 5-6 עוגנים ושחקנים משמעותיים כמו אלה שציינת.

כביכול הוציאו מיליונים אבל אם נסתכל על הרשימה שעשית, בהנחה וכל הסגל כשיר אף שחקן שהגיע בקיץ לא נכנס להרכב שלנו וזה בקיץ שעזבו בו מאז ינואר הקודם כמו שרשמת 5-6 שחקני הרכב וזה מטורף לגמרי
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

מכבי ת"א שיחקו אולי מול קבוצות חלשןת, אבל הם יודעים להיות רעים ולקחת את הנק' כמו בתקופת איביץ.
אליפות לוקחים באיסוף (כמעט) כל הנק' מול הקטנות.
אנחנו כבר איבדנו נק' מול הלוזונים, ביתר וסכנין- too much בשביל 7 מחזורים.
בכושר הנוכחי אנחנו אפילו לא פייבוריטים בדרבי.
ToniKroos
שחקן העונה

שליחה על ידי ToniKroos »

KevinDurant כתב: 12 דצמבר 2023, 14:25
Liberman כתב: 12 דצמבר 2023, 14:04 בתאכלס דגו הוא רק סימפטום דפוק של מערכת גרועה.

מצד אחד לא הגיע צוות זר וגם לא הגיע רכש איכותי.
באמת השקיעו מיליונים בשחקנים, אולי ציפינו שישקיעו יותר מזה אבל שמו בערך 3-4 מיליון יורו על רכש (מצחיק שזה מי שבא) והאריכו חוזים לכל השחקנים בקבוצה ושידרגו אותם.

הבעיה היא שאיבדנו יותר מדי שחקנים מרכזיים מינואר שעבר עד הקיץ (ג'וש, באטו, פאני, נטע, אצילי) וההשקעה הרגילה והסטנדרטית ששמו בקיץ הזה פשוט לא מספיקה בשביל להחליף אותם.

בשורה התחתונה גם אם אני מנתק את הסיפור של בכר והצוות המקצועי ומנתח נטו את עניין הסגל זה המצב:
במקום ג'וש הגיע כיוף/ניצן
במקום באטו הגיע שימיץ
במקום פאני הגיע שואו
במקום נטע הגיע גוני
במקום אצילי הגיע כביכול חלאיילי/סבע שמאז כבר הספיק לעזוב

תוסיף לזה את הפציעות של חזיזה ושוראנוב והעובדה שאיבדת באצילי משהו כמו 40-50 גולים בעונה בכל המסגרות ולא הביאו שום ספק מספרים משמעותי במקום וזאת הבעיה המרכזית וזה עוד בכלל לפני שהתחלנו לדבר על זה שהחליפו את המאמן הכי טוב בהיסטוריה כנראה שהיה פה במאמן שבמקרה הטוב כרגע בינוני.

ולגבי העניין של לחסוך בצד אחד ובצד שני לא אני חושב שיש פה בעיקר עניין של זחיחות ושחצנות מסוימת.

רצו להגיד לעצמם אף שחקן לא יותר גדול מהמועדון וגם לא המאמן ובקיץ שעבר פגענו בכל שחקן שהבאנו מעל המצופה אפילו אז נעשה את זה גם השנה וכולל בעמדת המאמן ואנחנו גאונים ומוצלחים והכל הולך לנו והפעם קרה בדיוק ההפך בערך, כלום לא הלך
וואו איזה הזייה, אשכרה היה לנו את נטע, פאני אצילי וג'וש לפני שנה באותה קבוצה. זה נראה כמו זיכרון רחוק. קשה להפנים כמה שהקבוצה השתנתה ולא נחווה אותו דבר
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

דוראנט אני לא מבין את טיעוניך
הוצאנו 3-4 מיליון כמו כל חלון בקיץ
אבל לא כמו כל חלון מכרנו בכסף גדול את כוכבי הקבוצה: אצילי, אבו פאני ונטע.
זאת אומרת, שכבר ראש בראש אנחנו ברווח הוצאות מול הכנסות במקרה הטוב, ובמקרה הרע אנחנו ברייק איבן (משהו שלא קורה כל קיץ).
אני אשאל שוב, איפה המיליונים?
פושעי דילן לדין
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

Liberman כתב: 12 דצמבר 2023, 17:54 דוראנט אני לא מבין את טיעוניך
זאת אומרת, שכבר ראש בראש אנחנו ברווח הוצאות מול הכנסות במקרה הטוב, ובמקרה הרע אנחנו ברייק איבן (משהו שלא קורה כל קיץ).
+ ההכנסות מהצ׳מפיונס שנה שעברה

מה שדורנט אומר זה בעצם כשיעקנלה אומר נוציא מליונים הכוונה ״אנחנו תמיד הוצאנו ונמשיך להוציא מליון״ שבגדול מתכתב עם מה שהוא תמיד אמר.

מצד שני, גם אני הבנתי כמו ליברמן שהכוונה הייתה שהכסף שנחסך על המאמן יתהווה ככסף נוסף שיושקע בשחקנים ובהתחשב בעל השחרורים שהיו וההכנסות משנה שעברה, הציפיות היו להרבה יותר השקעה.
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

נראה לי זה כבר תפס פרשנויות כדי לחמוק מהשקעה.
זה כמו שאני קם כל בוקר ב7 בבוקר ואגיד לכם שגם שבוע הבא אקום ב7 בבוקר.
בכל מקרה, כבר הוכח שלא השקיעו השנה.
פושעי דילן לדין
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Liberman כתב: 12 דצמבר 2023, 17:54 דוראנט אני לא מבין את טיעוניך
אני מסכים אתך לגמרי, אני לא נגדך, אני רק אומר שעובדתית הוציאו מיליונים על שחקנים.

פשוט כמו שאתה אומר, הוציאו פחות או יותר כמו שהוציאו ב2-3 חלונות האחרונים רק שהפעם עזבו בעונה שעברה 5-6 שחקנים סופר משמעותיים בקבוצה ולא כמו בעונה הקודמת נניח שכולם נשארו ועליהם הוסיפו עוד 4-5 שחקנים. בעצם, קרה בדיוק ההפך.

שים לב כמו שאני אומר, בלי קשר לכסף, שבמידה והסגל כשיר, אף שחקן שהגיע בחלון העברות הנוכחי לא פותח בהרכב שלנו (את חלאיילי אני לא מחשיב)
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

למרות שכבר חשבתי שזה אבוד, דגו מתחיל להביא נצחונות עם כדורגל טוב (הרבה בזכות התנופה מהמשחק מול פנא לדעתי). כל הכבוד לו על זה. והוא מצליח לעשות את זה עם ספסל מביש ופציעות שמגבילים אותו מאד, גם טקטית וגם מבחינת הרוטציה.

אגב, הנושא הזה נקבר מאז שהתחלנו לשחק טוב (הודעה אחרונה ב-13.12 כשהמשחק מול פנא היה ב-14.12). זה אומר הרבה על חוסר האמון בו.
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

ברק.י כתב: 24 דצמבר 2023, 23:08 למרות שכבר חשבתי שזה אבוד, דגו מתחיל להביא נצחונות עם כדורגל טוב (הרבה בזכות התנופה מהמשחק מול פנא לדעתי). כל הכבוד לו על זה. והוא מצליח לעשות את זה עם ספסל מביש ופציעות שמגבילים אותו מאד, גם טקטית וגם מבחינת הרוטציה.

אגב, הנושא הזה נקבר מאז שהתחלנו לשחק טוב (הודעה אחרונה ב-13.12 כשהמשחק מול פנא היה ב-14.12). זה אומר הרבה על חוסר האמון בו.
נכון, מגיע לו קרדיט על החודש האחרון, אבל צריך המשכיות. עדיין יש בעיות שצריך לפתור כמו ההגנה למשל.
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

hezildo כתב: 24 דצמבר 2023, 23:15
ברק.י כתב: 24 דצמבר 2023, 23:08 למרות שכבר חשבתי שזה אבוד, דגו מתחיל להביא נצחונות עם כדורגל טוב (הרבה בזכות התנופה מהמשחק מול פנא לדעתי). כל הכבוד לו על זה. והוא מצליח לעשות את זה עם ספסל מביש ופציעות שמגבילים אותו מאד, גם טקטית וגם מבחינת הרוטציה.

נכון, מגיע לו קרדיט על החודש האחרון, אבל צריך המשכיות. עדיין יש בעיות שצריך לפתור כמו ההגנה למשל.
מסכים איתך ומוסיף - מעבר להגנה, יש עדיין חוסר יציבות ביכולת לאורך 90 הדק׳. הרבה פעמים אנחנו מקבלים 15 דק׳ אקראיות במשחק שהן מזעזעות. במשחקים קשים יהיה הרבה יותר מורכב להתמודד עם זה. לא בכל משחק נהפוך ל-5-1.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

לא מקבל פה קרדיט וחבל, הקבוצה נראית מעולה בחודש האחרון תוך שימוש בסגל מאוד מצומצם ובעייתי.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

hezildo כתב: 24 דצמבר 2023, 23:15

אני חושב שבמשחקים האחרונים וגם היום משחק ההגנה נראה יותר טוב.

2 המצבים המשמעותיים של חדרה היום נבעו מטעות אישית של סק וטעות אישית של קורנו, שום עניין של משחק הגנה.

הלחץ הקבוצתי נראה הרבה יותר טוב, הוא עשה היום התאמה מצוינת בסביבות הדקה 20-25 שהוא שלח את סונדגרן יותר לאמצע ואת חלאיילי לקו ובזה גמר את המשחק, גם באשדוד עשה חילופים טובים והקבוצה תופסת צורה גם הגנתית וגם התקפית וזה לזכותו.

בנוסף אהבתי לראות היום שגם אחרי ה3-1, כולל במחצית הראשונה וגם במחצית השנייה המשכנו עם אנרגיות טובות ורצינו לכבוש את הרביעי ועד החמישי והחילופי שכונה נראה שרצינו לתת עוד ועוד ולא להעביר את המשחק וזה משהו שהיה חסר בשנה-שנתיים האחרונות
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

המלחמה בדיעבד עשתה פה טוב.
העליהום והלהבות ירדו, יותר זמן להתכנס ולחשוב על הדברים. ודגו מצא נוסחאות אחרי המלחמה.

הקבוצה משחקת טוב מאז שחזרו לשחק.

צריך גם להגיד את האמת - העובדה שאנחנו ומכבי ת"א שיחקנו באירופה, וכתוצאה מכך התחלנו ראשונים להתאמן, וגם הזרים שלנו התאמנו בקבוצות בחו"ל בצורה מסודרת, וכמובן המשחקים עצמם (שהם ברמה גבוהה), נתנו לנו יתרון ענק על כל הקבוצות בליגה.

מאוד מקווה שהוא לא מסתנוור מהרצף הזה, ומבינים שצריך פה חיזוק של לפחות עוד 3 שחקנים חוץ מסייף אם רוצים להיאבק על האליפות.
גם אם זה אומר פחות דקות לצעירים מסוימים (שחלקם צריכים לצאת להשאלה)
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

רק מכבי כתב: 24 דצמבר 2023, 23:30 המלחמה בדיעבד עשתה פה טוב.
העליהום והלהבות ירדו, יותר זמן להתכנס ולחשוב על הדברים. ודגו מצא נוסחאות אחרי המלחמה.

צריך גם להגיד את האמת - העובדה שאנחנו ומכבי ת"א שיחקנו באירופה, וכתוצאה מכך התחלנו ראשונים להתאמן, וגם הזרים שלנו התאמנו בקבוצות בחו"ל בצורה מסודרת, וכמובן המשחקים עצמם (שהם ברמה גבוהה), נתנו לנו יתרון ענק על כל הקבוצות בליגה.

מאוד מקווה שהוא לא מסתנוור מהרצף הזה, ומבינים שצריך פה חיזוק של לפחות עוד 3 שחקנים חוץ מסייף אם רוצים להיאבק על האליפות.
מסכים

בנוסף מה שכביכול טוב פה זה שבכל המשחקים האחרונים אנחנו סובלים מהרבה היעדרויות ורואים את הבעיות בסגל. המחסור בחלוץ, ההגנה, הקישור.

צריך להגיד ביושר שכרגע שימיץ', נאור, סוף ושיבלי הם שומן עודף בסגל שלנו וצריך להחליף אותם בשחקנים יותר רלוונטיים ושיתרמו יותר.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

אגב, אהבתי גם את הראיון בסיום המשחק.
בניגוד לראיונות קודמים שלו, שהוא התפזר ודיבר לא לעניין. למשל "אני אשלם לאצילי את הכרטיס טיסה", או "כשייסגר עם נטע לביא, כולכם תדעו".

עושה רושם שמישהו ניער אותו, והסביר לו שלא מתייחסים ככה.

היום ענה כששאלו אותו על הנושא: "אני רוצה לדבר רק על מי שנמצא כאן כעת".
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

רק מכבי כתב: 25 דצמבר 2023, 00:50 אגב, אהבתי גם את הראיון בסיום המשחק.
בניגוד לראיונות קודמים שלו, שהוא התפזר ודיבר לא לעניין. למשל "אני אשלם לאצילי את הכרטיס טיסה", או "כשייסגר עם נטע לביא, כולכם תדעו".

עושה רושם שמישהו ניער אותו, והסביר לו שלא מתייחסים ככה.

היום ענה כששאלו אותו על הנושא: "אני רוצה לדבר רק על מי שנמצא כאן כעת".
הוא לא מאמן שמנוסה מול המצלמות ונראה שגם לא מרגיש ממש בנוח. לכן זו אשמת המועדון שלא עבדו איתו על זה וזרקו אותו ככה מהבחינה הזו.
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

KevinDurant כתב: 24 דצמבר 2023, 23:39
רק מכבי כתב: 24 דצמבר 2023, 23:30 המלחמה בדיעבד עשתה פה טוב.

מסכים

בנוסף מה שכביכול טוב פה זה שבכל המשחקים האחרונים אנחנו סובלים מהרבה היעדרויות ורואים את הבעיות בסגל. המחסור בחלוץ, ההגנה, הקישור.

צריך להגיד ביושר שכרגע שימיץ', נאור, סוף ושיבלי הם שומן עודף בסגל שלנו וצריך להחליף אותם בשחקנים יותר רלוונטיים ושיתרמו יותר.
מסכים עם שניכם 1000 אחוז
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

תן לכולנו לאכול תכובע בסוף העונה 💚
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

מבחינתי המבחן שלו יהיה נגד הגרמנים
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

יאמר לזכותו שלאחרונה הוא מנצל את פיירו בצורה טובה יותר ושונה מבכר.
עד לא מזמן ניסו לנצל את הפיזיות של פיירו בהכנסות כדור והרמות מהצדדים וזה לא עבד בגלל שאין לו משחק ראש טוב למרות הגודל והוא גם מתקשה להשתלט על כדורים.
במשחקים האחרונים משתמשים בו כקיר- מכניסים לו כדורים שטוחים, ושחקן נוסף מצטרף אליו ובמצב הזה מייצרים המון הזדמנויות.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

באופן כללי אני מפרגן לו על השימוש נכון בסגל, הרוטציה הרחבה וההישגים עד עכשיו. קשה מאוד לקחת אליפות רביעית ברציפות במיוחד לאור העזיבות הקשות, ולכן מבחינתי מקום שני העונה יהיה בסדר גמור, ובאירופה הוא כבר עשה את שלו. כמובן שהחלום הוא לקחת אליפות וזה גם אפשרי, כל מה שצריך זה טיפ טיפה כאוס בצהבת או פציעה של זהבי.

באופן ספציפי יותר מגיעה לו מילה טובה על הצ'אנס שנותן לחג'ג' ועל התפקוד של ג'אבר בתור קשר אחורי.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

אליאור כתב: 25 דצמבר 2023, 12:51 באופן כללי אני מפרגן לו על השימוש נכון בסגל, הרוטציה הרחבה וההישגים עד עכשיו. קשה מאוד לקחת אליפות רביעית ברציפות במיוחד לאור העזיבות הקשות, ולכן מבחינתי מקום שני העונה יהיה בסדר גמור, ובאירופה הוא כבר עשה את שלו. כמובן שהחלום הוא לקחת אליפות וזה גם אפשרי, כל מה שצריך זה טיפ טיפה כאוס בצהבת או פציעה של זהבי.

באופן ספציפי יותר מגיעה לו מילה טובה על הצ'אנס שנותן לחג'ג' ועל התפקוד של ג'אבר בתור קשר אחורי.
גם במשחקים האחרונים התחיל להבין יותר את הקבוצה ורואים צורה וקבוצה יותר מאומנת שיודעת מה היא רוצה
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

כל החוסרים בשחקנים והבניה העקומה זה בגלל שאין לו שום מילה מול שחר.
גם אצל אלישע לקחנו אליפויות אבל תמיד זה נראה גדול עליו. זה שמנצחים משחקים עדיין לא אומר כלום.
במאני טיים נראה מה הוא שווה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Adi81 כתב: 25 דצמבר 2023, 16:50 כל החוסרים בשחקנים והבניה העקומה זה בגלל שאין לו שום מילה מול שחר.
גם אצל אלישע לקחנו אליפויות אבל תמיד זה נראה גדול עליו. זה שמנצחים משחקים עדיין לא אומר כלום.
במאני טיים נראה מה הוא שווה
זה לא קשור אליו, זה התפקיד של אלברמן לדאוג לסגל שחקנים ולבנות כמו שצריך. הוא לא בנה את הסגל וזה לא נוגע אליו (וככה צריך להיות, ככה מתנהלת מערכת, בטח שמדובר במאמן רוקי)

ואגב, גם אצל בכר היו המון המון המון המון חוסרים
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

זה כן קשור אליו. עם מאמן חזק לא מתעסקים כזה בקלות, הוא מאמן חלש (מבחינת מעמד) יותר קל לשחק.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Adi81 כתב: 25 דצמבר 2023, 18:08 זה כן קשור אליו. עם מאמן חזק לא מתעסקים כזה בקלות, הוא מאמן חלש (מבחינת מעמד) יותר קל לשחק.
רוצה דוגמאות איך "שיחקו" עם בכר?

אם כבר משחקים במישהו זה באלברמן
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

שואו ושימיץ זה נפילות כמו אלפונס וסטריין וציבוטה, גם לבכר עשו הרבה בעיות ברכש.
נעול