חלון העברות קיץ 24/25 - חודשיים של נהואל

נעול
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

Re: חלון העברות קיץ 24/25 - תנו לבכר לנצח

שליחה על ידי The real Tsepo »

Hulk כתב: 07 יוני 2024, 23:33
The real Tsepo כתב: 07 יוני 2024, 23:10
Hulk כתב: 07 יוני 2024, 21:46 מי שחושב שסונדגרן שחקן מעל הליגה כנראה לא ראה אותו משחק מאז אוקטובר 2022, מאז הפציעה מול קש בחוץ זה לא אותו שחקן וחצי מהעונה הוא פצוע.
חבר, לפי העדפותיך פה נראה שאתה מעדיף קו ימין של קנדיל וחג'ג' במקום סונדגרן ואצילי. בוא.
תסתכל על המגנים הימניים בליגה, הוא בהחלט מגן מעל הליגה, גם אם לא שחקן מושלם.
חחח לא צריך להגזים, אמרתי מפתיחת הנושא שאני מקווה לשני זרים בכנפיים אבל בכיף אקבל את אצילי לקו ימין.
רק סייגתי בזה שסיכוי טוב שהוא לא יהיה ברמה שהוא יצא מפה ושיזהרו עם לתת לו חוזה לטווח ארוך ועדיף מתווה של השאלה.
מבחינתי פיינגולד טוב מסונדגרן היה נראה טוב בליגה ואפילו באירופה הוא התמודד טוב יותר מסונדגרן העונה.
מגן מעל הליגה זה קורנו אי אפשר להשוות אפילו בצחוק בינו לבין סונדגרן, גם הטיקט ההגנתי שבו סונדגרן כביכול טוב לא עדיף על קורנו, וזכור לי יותר שחקנים שלקחו את סונדגרן לטיול מאשר את קורנו.
חבר, בהתחשב במה שכתבת פה ובמה שכתבת על אצילי אתה ללא ספק חשוד מידי לטרול. אני מתנצל.
אני חושב שלהגיד שפיינגולד היה טוב מסונדגרן זו דעת כדורגל הזויה שבכלל אין לי מה להתחיל ולפרט.
לא הבנתי את מהות ההשוואה בינו לבין קורנו. קורנו טוב ממנו, ועדיין סונדגרן מגן מעל הליגה.
נערך לאחרונה על ידי The real Tsepo ב 08 יוני 2024, 00:55, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

סונדגרן המגן הימני הכי טוב בליגה. בפער משמעותי מהשאר. הוא גם שחקן מנוסה, מנהיג על המגרש ושחקן של משחקים גדולים. אה והוא גם נחשב כישראלי.

האם הייתה אצלו ירידה אחרי הפציעה מול ק״ש? כן.

אבל אנשים מציירים את זה כאילו הייתה לו עונה חלשה אבל זה רחוק מלהיות המצב. זה עונה שבה הוא תופקד בחלקים לא מעטים שלה כקשר, תפקיד שהוא לא לו ועשה שם עבודה סבירה עד טובה במשחקים מסוימים. אם זה לא שחקן להילחם עליו אז לא יודע על מי כן נלחמים. כנראה אתם ממש נחושים לצאת לעונה עם פיינגולד שהראה בסוף העונה את חוסר הניסיון שלו ועם אלימלך שזה חור מהלך בהגנה.

כמו תמיד במכבי חיפה לא יודעים להעריך דברים עד שאין אותם יותר.
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

Shocking4U כתב: 08 יוני 2024, 00:48 סונדגרן המגן הימני הכי טוב בליגה. בפער משמעותי מהשאר. הוא גם שחקן מנוסה, מנהיג על המגרש ושחקן של משחקים גדולים. אה והוא גם נחשב כישראלי.

האם הייתה אצלו ירידה אחרי הפציעה מול ק״ש? כן.

אבל אנשים מציירים את זה כאילו הייתה לו עונה חלשה אבל זה רחוק מלהיות המצב. זה עונה שבה הוא תופקד בחלקים לא מעטים שלה כקשר, תפקיד שהוא לא לו ועשה שם עבודה סבירה עד טובה במשחקים מסוימים. אם זה לא שחקן להילחם עליו אז לא יודע על מי כן נלחמים. כנראה אתם ממש נחושים לצאת לעונה עם פיינגולד שהראה בסוף העונה את חוסר הניסיון שלו ועם אלימלך שזה חור מהלך בהגנה.

כמו תמיד במכבי חיפה לא יודעים להעריך דברים עד שאין אותם יותר.
מסכים עם כל מילה. המגן הימני הכי טוב שהיה פה מאז חרזי. אחד הזרים הכי מחוייבים שהיו פה, וכבונוס הוא בכלל ישראלי.
פשוט הזיה מוחלטת לוותר על דבר כזה. מזל שברק מאמן, כי אין לי ספק שאין שום סיכוי שהוא יוותר עליו אלא אם הוא יבקש לעזוב בגלל הסיבות שלו.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

The real Tsepo כתב: 08 יוני 2024, 00:47
Hulk כתב: 07 יוני 2024, 23:33
The real Tsepo כתב: 07 יוני 2024, 23:10
חבר, לפי העדפותיך פה נראה שאתה מעדיף קו ימין של קנדיל וחג'ג' במקום סונדגרן ואצילי. בוא.
תסתכל על המגנים הימניים בליגה, הוא בהחלט מגן מעל הליגה, גם אם לא שחקן מושלם.
חחח לא צריך להגזים, אמרתי מפתיחת הנושא שאני מקווה לשני זרים בכנפיים אבל בכיף אקבל את אצילי לקו ימין.
רק סייגתי בזה שסיכוי טוב שהוא לא יהיה ברמה שהוא יצא מפה ושיזהרו עם לתת לו חוזה לטווח ארוך ועדיף מתווה של השאלה.
מבחינתי פיינגולד טוב מסונדגרן היה נראה טוב בליגה ואפילו באירופה הוא התמודד טוב יותר מסונדגרן העונה.
מגן מעל הליגה זה קורנו אי אפשר להשוות אפילו בצחוק בינו לבין סונדגרן, גם הטיקט ההגנתי שבו סונדגרן כביכול טוב לא עדיף על קורנו, וזכור לי יותר שחקנים שלקחו את סונדגרן לטיול מאשר את קורנו.
חבר, בהתחשב במה שכתבת פה ובמה שכתבת על אצילי אתה ללא ספק חשוד מידי לטרול. אני מתנצל.
אני חושב שלהגיד שפיינגולד היה טוב מסונדגרן זו דעת כדורגל הזויה שבכלל אין לי מה להתחיל ולפרט.
לא הבנתי את מהות ההשוואה בינו לבין קורנו. קורנו טוב ממנו, ועדיין סונדגרן מגן מעל הליגה.
למען האמת אני גם חושד כבר תקופה שמדובר בטרול, אבל לא רציתי לכתוב שום דבר בגלל שאני לא חושב שצריך לסמן כל משתמש עם דעות שונות ורחוקות מהשאר (יוצאות דופן ככל שיהיו ובמספר תחומים גדול ככל שיהיה, כי מחר זה יכול להיות אני או אתה, ובאופן כללי זה טוב שיש דעות שונות).

אני כן הייתי שמח לדעת אבל האם המשתמש הזה נבדק ואומת על ידי המנהלים.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

נראלי שטיפה נסחפתם זה שאני לא חושב כמוכם לא אומר שאני טרול אבל בסדר..
המנהלים מוזמנים לבדוק בין אם זה בטוויטר בפיד ירוק שתראו שם אותי מידי פעם מגיב, או בפייסבוק מצולם עם רפאלוב בקרית אליעזר בגיל 10
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

Hulk כתב: 08 יוני 2024, 01:18 נראלי שטיפה נסחפתם זה שאני לא חושב כמוכם לא אומר שאני טרול אבל בסדר..
המנהלים מוזמנים לבדוק בין אם זה בטוויטר בפיד ירוק שתראו שם אותי מידי פעם מגיב, או בפייסבוק מצולם עם רפאלוב בקרית אליעזר בגיל 10
מתנצל. כמו שכתבתי זה שלא רצית את אצילי גרם לי קצת לחשוב אבל אני מקבל לחלוטין כל דעה ובגלל זה גם רשמתי את זה בתגובה הראשונית שלי.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

אליאור כתב: 08 יוני 2024, 01:23
Hulk כתב: 08 יוני 2024, 01:18 נראלי שטיפה נסחפתם זה שאני לא חושב כמוכם לא אומר שאני טרול אבל בסדר..
מתנצל. כמו שכתבתי זה שלא רצית את אצילי גרם לי קצת לחשוב אבל אני מקבל לחלוטין כל דעה ובגלל זה גם רשמתי את זה בתגובה הראשונית שלי.
הכול טוב אחי, דלפ רציני אני יודע אבל אני חושב שדעות כאלה מוסיפות עניין לפורום..
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

השאלה החשובה של הקיץ - חסן ייצא מהמחתרת?
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

לא צריך למהר להאשים כל בן אדם שלא מסכים איתכם שהוא טרול, אחרי שהיה בעבר חשש שהסתננו לפה משתמשים שלא אוהדים את הקבוצה ביצענו בדיקה וניקוי של כל מי שלא מאומת ומאז כל משתמש שנרשם נאלץ לעבור אימות. יש דעות שאני לא מסכים איתן ואפילו חושב שהן מטופשות מאוד אבל בסוף כל מי שפה אוהד את מכבי חיפה ורוצה בהצלחת הקבוצה גם אם יש לו זווית ראייה שונה משלכם לגבי איך זה צריך לקרות.

אבל בלי קשר כל מי שחושב לוותר על סונדגרן או אצילי הוא טרול 😉
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

Shocking4U כתב: 08 יוני 2024, 04:52 לא צריך למהר להאשים כל בן אדם שלא מסכים איתכם שהוא טרול, אחרי שהיה בעבר חשש שהסתננו לפה משתמשים שלא אוהדים את הקבוצה ביצענו בדיקה וניקוי של כל מי שלא מאומת ומאז כל משתמש שנרשם נאלץ לעבור אימות. יש דעות שאני לא מסכים איתן ואפילו חושב שהן מטופשות מאוד אבל בסוף כל מי שפה אוהד את מכבי חיפה ורוצה בהצלחת הקבוצה גם אם יש לו זווית ראייה שונה משלכם לגבי איך זה צריך לקרות.

חשוב לי להבהיר שזה לא היה להאשים על אוטומט אלא להעלות חשד, ובהחלט לא בגלל הודעה אחת שאני לא מסכים איתה, אלא בגלל קומבינציה של דעות, שלי טיפה משונה באופן אישי להבין איך אוהד שלנו מחזיק בהן.
אבל אם זה כך ויש אימות אני כמובן מתנצל ולוקח את זה בחזרה.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

Hulk כתב: 08 יוני 2024, 01:27
אליאור כתב: 08 יוני 2024, 01:23
הכול טוב אחי, דלפ רציני אני יודע אבל אני חושב שדעות כאלה מוסיפות עניין לפורום..
מסכים איתך בעניין הזה
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

Shocking4U כתב: 08 יוני 2024, 04:52 לא צריך למהר להאשים כל בן אדם שלא מסכים איתכם שהוא טרול, אחרי שהיה בעבר חשש שהסתננו לפה משתמשים שלא אוהדים את הקבוצה ביצענו בדיקה וניקוי של כל מי שלא מאומת ומאז כל משתמש שנרשם נאלץ לעבור אימות. יש דעות שאני לא מסכים איתן ואפילו חושב שהן מטופשות מאוד אבל בסוף כל מי שפה אוהד את מכבי חיפה ורוצה בהצלחת הקבוצה גם אם יש לו זווית ראייה שונה משלכם לגבי איך זה צריך לקרות.

חח לגמרי
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

אני לא הייתי ממהר להעיף את סונדגרן....
אבל אני כן חושב שפיינגולד היה מהמצטיינים בדצמבר בריצה הכי טובה של הקבוצה, והיה לו חדק מאוד גדול בזה.
שורה תחתונה, פיינגולד צריך להשתלב בקבוצה הבוגרת וחייב לקבל דקות משמעותיות שנה הבאה, בעיקר כי זה נכון למועדון לטווח הרחוק.
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

benrey כתב: 08 יוני 2024, 13:07 אני לא הייתי ממהר להעיף את סונדגרן....
אבל אני כן חושב שפיינגולד היה מהמצטיינים בדצמבר בריצה הכי טובה של הקבוצה, והיה לו חדק מאוד גדול בזה.
שורה תחתונה, פיינגולד צריך להשתלב בקבוצה הבוגרת וחייב לקבל דקות משמעותיות שנה הבאה, בעיקר כי זה נכון למועדון לטווח הרחוק.
לא יודע מה ראיתם בפיינגולד
לא שהוא קיבל יותר מדי דקות
אבל מהמעט שראיתי לא ראיתי איזה מגן יוצא דופן
כרגע מדובר לטעמי באוברייטד מטורף
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

נחמני שוחרר רשמית. שיהיה בהצלחה.
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

Judokan כתב: 08 יוני 2024, 15:07 נחמני שוחרר רשמית. שיהיה בהצלחה.
עוד פרוספקט שהתמסמס לו
אפשר להכניס לרשימה עם גוזלן, ריאן, עוואד ושות׳
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
סמל אישי של משתמש
Smurk
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Smurk »

נהואל הסכים עקרונית להגיע למכבי חיפה
בדרך לעסקה? הקשר הספרדי הודיע לירוקים כי הוא מעוניין להגיע לישראל ואף שוחח עם שחקנים ששיחקו בעבר בישראל. כעת, במועדון מנסים להגיע לסיכום עם שלונסק ורוצלאב.
גולדשטיין
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

האם גולדשטיין יכול להכריז אז שבמכבי חיפה אופטימים?
אופטימיות במכבי חיפה
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

Liberman כתב: 08 יוני 2024, 15:13
עוד פרוספקט שהתמסמס לו
אפשר להכניס לרשימה עם גוזלן, ריאן, עוואד ושות׳
הרבה מזה אצלו זה ניהול קריירה גרוע.
מקווה בשביל הצעירים שלנו שלא יהיו מונעים מאגו ויסכימו לרדת ברמה כדי לקבל דקות ולהשתפר, בעיקר שיבלי שכבר ״משחק״ בליגת העל.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Smurk כתב: 09 יוני 2024, 09:06 נהואל הסכים עקרונית להגיע למכבי חיפה
בדרך לעסקה? הקשר הספרדי הודיע לירוקים כי הוא מעוניין להגיע לישראל ואף שוחח עם שחקנים ששיחקו בעבר בישראל. כעת, במועדון מנסים להגיע לסיכום עם שלונסק ורוצלאב.
גולדשטיין
אשכרה 1000 מילה על כלום ושום דבר.
"הסכים עקרונית להגיע". ממש צעד ענק לאנושות.

הרי ברור מהשנייה הראשונה שהבעיה זו הקבוצה שלו.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

Judokan כתב: 09 יוני 2024, 12:45
גולדשטיין

כן ולא.
כי מצד אחד זה ברור שקודם קבוצה תקבל הסכמה עקרונית משחקן לפני שתתחיל במשא ומתן מעייף מול הקבוצה, אז הייתי רוצה לרשום שמדובר בכתבה שלא מחדשת דבר.
מצד שני, אני זוכר את מה שהלך פה בקיץ הקודם עם דיאק ואברג'ל ככה שאולי יש משהו טיפה מאיר בכתבה הזו.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

Judokan כתב: 09 יוני 2024, 12:45
גולדשטיין

לכאורה ברוב המקרים שהכרנו בעבר הבעיה הייתה עם השחקן, לא עם הקבוצה. (אילמרטרה, צ'אלובה, אברג'ל, בקסטר וכו')
nk1230
גול ראשון בבוגרים

שליחה על ידי nk1230 »

לי אישית חבל.... עוד יכול להתפתח.העניין עם חלוצים זה מאוד קשה כי הם חייבים תמיד מספרים, המדד הוא כמעט תמיד מספרים מאוד ברורים ולא כל מיני סטטיסטיקות ולשחקנים צעירים זאת בעיה לא פשוטה
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

nk1230 כתב: 09 יוני 2024, 17:48
לי אישית חבל.... עוד יכול להתפתח.העניין עם חלוצים זה מאוד קשה כי הם חייבים תמיד מספרים, המדד הוא כמעט תמיד מספרים מאוד ברורים ולא כל מיני סטטיסטיקות ולשחקנים צעירים זאת בעיה לא פשוטה
אתה באמת חושב שיש לו סיכוי להגיע להרכב מכבי חיפה בשנים הקרובות?
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

בנחמני אין כלום וראו אתזה מהרגע הראשון שקיבל דקות.
יהיה במקסימום שחקן באיזורים של שובל גוזלן.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

לא קורה כלום עד עכשיו בחלון הזה
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

אליאור כתב: 09 יוני 2024, 18:42 לא קורה כלום עד עכשיו בחלון הזה
נדיר שקורים דברים בשלב הזה של החלון. למשל בחלון בעונה האחרונה של בכר חוץ מההחתמה של ינון אליהו שנסגרה ממש בסוף העונה (מקבילה להחתמה של השוער) ההחתמה הראשונה הייתה של סונדגרן והיא הייתה ב20 ליוני.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

Shocking4U כתב: 09 יוני 2024, 19:55
אליאור כתב: 09 יוני 2024, 18:42 לא קורה כלום עד עכשיו בחלון הזה
נדיר שקורים דברים בשלב הזה של החלון. למשל בחלון בעונה האחרונה של בכר חוץ מההחתמה של ינון אליהו שנסגרה ממש בסוף העונה (מקבילה להחתמה של השוער) ההחתמה הראשונה הייתה של סונדגרן והיא הייתה ב20 ליוני.
בשנה שעברה שוראנוב הצטרף בסוף מאי לא?

אבל בכללי סתם ציינתי את השעמום יותר ולא תסכול מסוים.
nk1230
גול ראשון בבוגרים

שליחה על ידי nk1230 »

חזיזוש כתב: 09 יוני 2024, 18:00
nk1230 כתב: 09 יוני 2024, 17:48
אתה באמת חושב שיש לו סיכוי להגיע להרכב מכבי חיפה בשנים הקרובות?
אני לא חושב כלום... גם לתואר חמד או שון וויסמן לא היה מקום בזמנו. הוא סקורר ויש לו הרבה. יכול להיות גוזלן ויכול להיות תומר חמד, אני עוד לא יודע.
nk1230
גול ראשון בבוגרים

שליחה על ידי nk1230 »

מפתיע שעדיין לא פרסמו על יהודי נוסף שמועמד
נעול