מסאי דגו - נושא רשמי

נעול
חזיזוש
הענק הירוק

Re: מסאי דגו - נושא רשמי

שליחה על ידי חזיזוש »

Ganjot כתב: 01 פברואר 2024, 12:55
KevinDurant כתב: 01 פברואר 2024, 12:50
Ganjot כתב: 01 פברואר 2024, 12:47 מקווה שהבין אחרי אתמול שמכבי חיפה צריכה לבוא לשחק כדורגל ולהפסיק עם ה 5 בהגנה הזה.
חייב להתחיל לעשות חילופים מוקדמים יותר, אתמול החילוף היחיד עד ל 2-0 היה קני סייף, וזה לא הגיוני שאתה ב10 שחקנים וברדה עושה חילוף לפניך כשכלום לא עובד לך.
שיחקנו אתמול 4-4-2 ו4-4-1, לא היה 5 בהגנה בכלל.
זה היה 5 בהגנה שפשוט קורנו כמעט ולא עלה, לפחות ככה זה הרגיש. פיינגולד לא היה מגן ימני על הקו, הוא בילה את רוב הזמן כבלם ימני (עד שהתחלנו לשחק כדורגל כמובן).
חלאילי בעיקר בילה ליד פיינגולד במחצית הראשונה.
לא באמת משנה לי אם זה איזה 442 נסוג או 5 בהגנה, בשורה התחתונה צריך לבוא לשחק התקפי.
במשחק כזה היה מקום לפתוח עם קינדה באמצע ואז רפאלוב בשמאל, ולשחרר את חלאילי להיות באגף כמו שצריך ולא קשר ימין שמתקפד כמגן ברוב המשחק.
מכבי חיפה לא קבוצה שיודעת להתגונן, מכבי חיפה יודעת לשחק כדורגל. זה אגב מה שהיה נגד מכבי ת"א גם, שחלאילי ורפאלוב היו באגפים, ושרי היה חלק משלישיית הקישור והגענו שם להרבה מצבים.
אתמול רוב המחצית הראשונה לא נגענו בכדור, בלי קשר לאדום או לא, כי פשוט לא באנו לשחק כדורגל.
דקה 20 כבר היינו ב10 שחקנים, לגבש דעה על סמך זה ולהגיד "רוב המחצית הראשונה" ו"לא באנו לשחק כדורגל" זה לא רציני.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

חייב להגיד משהו שהפריע לי בעין לגבי דגו אתמול.
פיירו מקבל אדום - כל הספסל הולך לכיוון לייבוביץ והשופט הרביעי, ודגו צועק על פיירו.
עכשיו לא משנה כמה אתה לא אוהב את המהלך שלו, אתה לא יכול לצעוק עליו ככה. יש פה עוד משחק שלם, שחקנים רואים את ההתנהגות שלך, וגם לגבי פיירו ברור שזה לא מוסיף.
אתה יכול תמיד לשטוף אותו בחדר ההלבשה, לא ככה מול כל השחקנים והאוהדים.

זו לא פעם ראשונה שאני חושב שדגו לא מתנהל נכון בקטע הזה. גם אחרי המשחק מול פ''ת, דגו בא למסע''ת ואמר: ''הפסדנו בגלל שימיץ'''. אין יותר שריפת שחקן מדבר כזה (ואתם חיים בסרט אם אתם חושבים שבעידן של היום, זה לא הגיע לאוזניים של שימיץ' בדרך כזו או אחרת).

חייב לדעת להתנהל יותר נכון מול שחקנים. מבין שזה לפעמים עצבים או להט הרגע. אבל זה משהו שלא אמור לקרות למאמנים בסדר גודל של מכבי חיפה.
קיבלנו לא מעט הרחקות בעידן בכר, תמיד הוא ידע או להוריד את הראש ולא להתייחס, או ללכת ללחוץ יד לשחקן שיורד.

חלק מחוסר הניסיון שלו מתבטא גם בדברים הללו.
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

רק מכבי כתב: 01 פברואר 2024, 14:33 חייב להגיד משהו שהפריע לי בעין לגבי דגו אתמול.
פיירו מקבל אדום - כל הספסל הולך לכיוון לייבוביץ והשופט הרביעי, ודגו צועק על פיירו.
עכשיו לא משנה כמה אתה לא אוהב את המהלך שלו, אתה לא יכול לצעוק עליו ככה. יש פה עוד משחק שלם, שחקנים רואים את ההתנהגות שלך, וגם לגבי פיירו ברור שזה לא מוסיף.
אתה יכול תמיד לשטוף אותו בחדר ההלבשה, לא ככה מול כל השחקנים והאוהדים.

זו לא פעם ראשונה שאני חושב שדגו לא מתנהל נכון בקטע הזה. גם אחרי המשחק מול פ''ת, דגו בא למסע''ת ואמר: ''הפסדנו בגלל שימיץ'''. אין יותר שריפת שחקן מדבר כזה (ואתם חיים בסרט אם אתם חושבים שבעידן של היום, זה לא הגיע לאוזניים של שימיץ' בדרך כזו או אחרת).

חייב לדעת להתנהל יותר נכון מול שחקנים. מבין שזה לפעמים עצבים או להט הרגע. אבל זה משהו שלא אמור לקרות למאמנים בסדר גודל של מכבי חיפה.
קיבלנו לא מעט הרחקות בעידן בכר, תמיד הוא ידע או להוריד את הראש ולא להתייחס, או ללכת ללחוץ יד לשחקן שיורד.

חלק מחוסר הניסיון שלו מתבטא גם בדברים הללו.
מסכים עם כל מילה
אני בטוח אגב שהוא גם התחרט על זה אחכ. מאה אחוז חוסר ניסיון
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

חזיזוש כתב: 01 פברואר 2024, 13:26
זה היה 5 בהגנה שפשוט קורנו כמעט ולא עלה, לפחות ככה זה הרגיש. פיינגולד לא היה מגן ימני על הקו, הוא בילה את רוב הזמן כבלם ימני (עד שהתחלנו לשחק כדורגל כמובן).
לא באמת משנה לי אם זה איזה 442 נסוג או 5 בהגנה, בשורה התחתונה צריך לבוא לשחק התקפי.
במשחק כזה היה מקום לפתוח עם קינדה באמצע ואז רפאלוב בשמאל, ולשחרר את חלאילי להיות באגף כמו שצריך ולא קשר ימין שמתקפד כמגן ברוב המשחק.
מכבי חיפה לא קבוצה שיודעת להתגונן, מכבי חיפה יודעת לשחק כדורגל. זה אגב מה שהיה נגד מכבי ת"א גם, שחלאילי ורפאלוב היו באגפים, ושרי היה חלק משלישיית הקישור והגענו שם להרבה מצבים.
אתמול רוב המחצית הראשונה לא נגענו בכדור, בלי קשר לאדום או לא, כי פשוט לא באנו לשחק כדורגל.
דקה 20 כבר היינו ב10 שחקנים, לגבש דעה על סמך זה ולהגיד "רוב המחצית הראשונה" ו"לא באנו לשחק כדורגל" זה לא רציני.
לא באת לשחק כדורגל, לא הצלחת לעבור את החצי 22 דקות עד האדום של פיירו, ואם לא האדום אז גם לא היית עובר עוד 23 דקות עד סוף המחצית.
כשאתה בא להתגונן ככה זה נראה, גם בכר עשה את אותן הטעויות וגם הוא כל פעם מחדש שילם על זה.
גם בכר אהב להתחכם ושילם על זה כל פעם מחדש, גם נגדם וגם נגד מכבי תא.
אם אתה רוצה להיות קטנוני האדום של פיירו היה דקה 23, אז זה רוב המחצית הראשונה.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

וואלה אני דווקא מבין את התסכול שלו על פיירו. זה היה הפרה הקדושה שלו והוא הלך איתו גם כשלאוהדים כבר נמאס וגם עכשיו החזיר אותו וככה פיירו מחזיר לו.

אפשר לחשוב שבכר לא שרף שחקנים על פחות.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

Ganjot כתב: 01 פברואר 2024, 12:47 מקווה שהבין אחרי אתמול שמכבי חיפה צריכה לבוא לשחק כדורגל ולהפסיק עם ה 5 בהגנה הזה.
חייב להתחיל לעשות חילופים מוקדמים יותר, אתמול החילוף היחיד עד ל 2-0 היה קני סייף, וזה לא הגיוני שאתה ב10 שחקנים וברדה עושה חילוף לפניך כשכלום לא עובד לך.
גם אחרי האדום אגב מסאי סימן לשחקנים 4-4-1.

שים לב אגב שבאופן כללי יש למסאי המון פעמים (וגם אמר את זה בעצמו) שהוא מנסה לבוא עם שיטות וטקטיקות חדשות לכל משחק (פעם 4-3-3, פעם 4-4-2, פעם 5-3-2) ולהפתיע ולהתכונן ליריבה שבאופן כללי אפשר להבין את הרעיון אבל לפעמים זה גם קצת יותר מדי ולא תמיד זה עובד.

לפי איך שאני רואה את הדברים, היה כוונה ללחוץ גבוה ואגרסיבי עם ה4-4-2 כמו שפתחנו נגד מכבי ת''א אבל לא הצלחנו לייצר מזה כלום ובבילד אפ התקשינו מאוד בגלל החיסרון המספרי ובין היתר כי יש חשיבות ענקית ל2 הקשרי אמצע במערך הזה (זוכר איזה משחק ג'אבר נתן נגד מכבי תא?) ונגד בש עלינו עם קאסה ומוחמד
Daniel123
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Daniel123 »

אין לי מילים.
כמה חיסורים (השעיות,פציעות,עזיבות) ובכל זאת מוציא מים מן הסלע.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

אני לא חושב שמישהו האמין בכנות שנשתק את הצהבת בצורה מוחלטת עם מצד הסגל וכל האלתורים.
לבוא למשחק עונה עם סונדרגן בקישור ולהצליח דורש ביצים גדולות. כל הכבוד לו
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

דל״פ עדיף על בכר, למועדון שרוצה המשכיות ולא אליפות אינסטנט לוקח את דגו על ברק כל יום.
Daniel123
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Daniel123 »

Hulk כתב: 05 פברואר 2024, 22:40 דל״פ עדיף על בכר, למועדון שרוצה המשכיות ולא אליפות אינסטנט לוקח את דגו על ברק כל יום.
דל״פ, עם כל האהבה לבכר אני לא בטוח שאם הוא על הקווים העונה אנחנו מנצחים אותם גם בבלומפילד וגם היום.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

Daniel123 כתב: 05 פברואר 2024, 22:42
Hulk כתב: 05 פברואר 2024, 22:40 דל״פ עדיף על בכר, למועדון שרוצה המשכיות ולא אליפות אינסטנט לוקח את דגו על ברק כל יום.
דל״פ, עם כל האהבה לבכר אני לא בטוח שאם הוא על הקווים העונה אנחנו מנצחים אותם גם בבלומפילד וגם היום.
מסכים כמעט משחק נגדם לא משנה באיזה מומנטום הגענו היינו משלשלים.
רק בעונה שעברה העסק טיפה התאזן ועדיין בבלומפילד קרסנו
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

קוטל הגרמנים
לא מחבב את הקטע שהוא מוותר על ההנעת כדור ונותן את השליטה ליריבות אבל זה מובן בהתחשב בנסיבות בקישור

אשכרה שני נצחונות מתוך שני משחקים נגד מכבי ת"א בליגה
איפה היה עוד מאמן כזה
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

Apoc כתב: 05 פברואר 2024, 22:51 קוטל הגרמנים
לא מחבב את הקטע שהוא מוותר על ההנעת כדור ונותן את השליטה ליריבות אבל זה מובן בהתחשב בנסיבות בקישור

איפה היה עוד מאמן כזה
אחרי שאתה מוביל 2-0 דקה 15 זה היה הגיוני לגמרי, הם נתנו המון שטחים
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

Apoc כתב: 05 פברואר 2024, 22:51 קוטל הגרמנים

איפה היה עוד מאמן כזה
כל תקופת בכר הגרמנים היו עושים לנו אתזה מוותרים על כדור ועוקצים בנייח או מתפרצת, הכי טוב זה להגיב נגדם ולא לנסות ליזום.
היום הייתה התבטלות מוגזמת אבל זה גם הרבה בגלל עייפות וחוסרים
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

בוא לא נגזים. בכר בנה פה חלק גדול מהיסודות שמאפשרים לקבוצה להצליח ככה.
ההמשכיות היא במידה לא מבוטלת בזכות ברק והשינוי המנטלי מקצה לקצה שעשה פה.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

מסאי אחרי המשחק: אסור לזלזל בשחקנים, לא סתם הם זכו פה באליפויות בשנים האחרונות
רוב ההרכב:
תמונה
אופטימיות במכבי חיפה
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

Judokan כתב: 05 פברואר 2024, 23:00
מסכים, ועדיין בכר היה קורס בעונה כזו ולא היה יודע לאלתר ולתת הזדמנויות לצעירים.
כפי שאמרתי עם המטרה זה לקחת אליפות אינסטנט בכר הכי טוב בזה אבל מבחינת מה שבריא למערכת לטווח הארוך אז הרבה יותר בריא התנהלות כמו של מסאי עם שיתוף של צעירים ובניית שלד.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Hulk כתב: 05 פברואר 2024, 23:07
Judokan כתב: 05 פברואר 2024, 23:00
מסכים, ועדיין בכר היה קורס בעונה כזו ולא היה יודע לאלתר ולתת הזדמנויות לצעירים.
כפי שאמרתי עם המטרה זה לקחת אליפות אינסטנט בכר הכי טוב בזה אבל מבחינת מה שבריא למערכת לטווח הארוך אז הרבה יותר בריא התנהלות כמו של מסאי עם שיתוף של צעירים ובניית שלד.
אני לא מסכים עם ההסתכלות על האליפויות של בכר כאליפויות אינסטנט או אליפויות לא בריאות למועדון בטווח הארוך.
הבעיה הגדולה של בכר היא חוסר הנכונות לשלב צעירים - אבל נניח בכוכב הוא נתן הזדמנויות ל3-4 שחקנים בגילאי 19-22.

בוא נגיד שהסגל של הקבוצה לא היה נראה ככה אצל בכר, ולכן אני לא יודע אם הוא היה נדרש לאלתורים בפועל

בכל מקרה, זה מסיט את הנושא ממי שבאמת ראוי לפוקוס, וזה מסאי
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

אם הוא לוקח העונה אליפות עם הסגל שהוא קיבל וכל המצב שנוצר בתחילת העונה, זה הישג יותר גדול משלושת האליפויות של בכר ביחד
Daniel123
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Daniel123 »

כובע קש כתב: 05 פברואר 2024, 23:14 אם הוא לוקח העונה אליפות עם הסגל שהוא קיבל וכל המצב שנוצר בתחילת העונה, זה הישג יותר גדול משלושת האליפויות של בכר ביחד
אכן.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

כובע קש כתב: 05 פברואר 2024, 23:14 אם הוא לוקח העונה אליפות עם הסגל שהוא קיבל וכל המצב שנוצר בתחילת העונה, זה הישג יותר גדול משלושת האליפויות של בכר ביחד
חד משמעית

ואני אוסיף את זה שגם כשחשבנו שבכר נשאר ואצילי נשאר וסבע ואבופאני וגו'ש ודילן ושכולם כשירים כולל שרי וחזיזה והכל טוב, חשבנו שהעונה לא נהיה בתמונה בגלל ההחלשות של הקבוצה והגירוד של האליפות האחרונה כשאנחנו כבר על אדים של השושלת
זה רק ממחיש כמה שהסיטואציה פה פסיכית

מישהו אמר (נראה לי אתה) בקיץ שיכול להיות שזה דבר טוב שיש את כל העזיבות של בכר ואצילי ופאני וכולם כדי שיהיה רענון בסגל של דם חדש שיתן מוטיבציה ורעב
זה היה נראה לי מטורף בשעתו, יש מצב שזה היה נכון
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

עד כה הביא לנו שני נצחונות על תל אביב, כולל אחד בבלומפילד ומקום שלישי בשלב בתים באירופה.

ותכלס אם לא בית הדין היינו הערב גם מקום ראשון.

אז נכון, יש קצת שכר לימוד, אבל יש עקומת השתפרות מתמדת והכי חשוב תוצאות בשטח, וזה למרות התקלות חוזרות מההנהלה וכמות פציעות הזויה.

כל הכבוד מסאיי!
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

לא ציפיתי ממנו להרבה בתחילת העונה. אני שמח לאכול את הכובע הזה.
יש לו עוד מה לשפר אבל באמת שמגיע לו שאפו גדול עכשיו.
אליפות עם כוכבית 2.0

לא היה כדבר הזה!
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

ההתפתחות שלו כמאמן ניכרת בכל משחק.
אני אוהב שהוא מסיק מסקנות די מהר, ומתקן דברים שלא הלכו. זה מעיד על יכולות גבוהות.
אי אפשר לבקש יותר ממה שהוא עושה עד כה (אירופה + ליגה). רק להסיר את הכובע.
והכי חשוב - להמשיך ללחוץ על הדוושה. לשלב את החדשים, להחזיר את הפצועים לעניינים, ולייצר רצף איכותי.

ותודה לאלברמן על הבחירה המפתיעה הזאת. קשה לי להאמין שמאמן אחר היה עושה את מה שהוא עשה פה, הן מבחינת תוצאות, והן מבחינת שילוב צעירים.
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

שליחה על ידי The real Tsepo »

איש כדורגל אמיתי ואישיות שאותי באופן אישי מרגשת.
אחלה מסאי, רק שימשיך
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

קצת גניבת דעת.
למרות גל העזיבות והסגל שדגו קיבל, הוא עדיין נכנס למועדון יותר בריא, עם אנשי מקצוע, עם קהל מטורף ועם הכנסות פסיכיות שנותנות שקט למועדון.
בכר שבר פה את העשור שחור והוציא אותנו לדרך חדשה, בכר גם ניצח את מכבי ת"א ושבר את ההגמוניה שלהם.
יותר קל לבוא כשאין יותר את הקוף הזה על הגב של 'לא ניצחנו את מכבי תא' ו 'מכבי חיפה לא לקחה אליפות עשור'.
גם יותר קל לשלב צעירים כשאין לך ברירה ובקיץ החליטו שרכש זה דבר מיותר, וזה שהיה טורנירי נוער ששם השחקנים האלה נהפכו לכוכבים תרם לזה עוד יותר.
אם אצילי עדיין היה פה וחזיזה היה כשיר, חלאילי היה רואה פירורי דקות או מושאל.

לצד כל המחמאות שרשמו פה (מצטרף אליהן), ובאמת כולנו צריכים להוריד את הכובע על מה שהוא עושה העונה, חייב לציין את זה שהוא חייב להתחיל לעשות חילופים מוקדמים יותר.
גם נגד ב"ש זה הורגש, במיוחד שהכניס את קינדה רק דקה 84, וגם היום שהשחקנים נופלים מהרגליים, הגול שלהם באויר ולקח לו הרבה זמן עד שהחליט לעשות חילופים (שמאז שנכנסנו חמד, קנדיל וסוף המשחק קצת נרגע).
זה משהו שהוא כן חייב לשפר לדעתי, לקרוא יותר את המשחק ולדעת מתי לעשות חילופים, זה קרה הרבה פעמים השנה.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

Ganjot כתב: 06 פברואר 2024, 01:02
קצת גניבת דעת.
למרות גל העזיבות והסגל שדגו קיבל, הוא עדיין נכנס למועדון יותר בריא, עם אנשי מקצוע, עם קהל מטורף ועם הכנסות פסיכיות שנותנות שקט למועדון.
בכר שבר פה את העשור שחור והוציא אותנו לדרך חדשה, בכר גם ניצח את מכבי ת"א ושבר את ההגמוניה שלהם.
יותר קל לבוא כשאין יותר את הקוף הזה על הגב של 'לא ניצחנו את מכבי תא' ו 'מכבי חיפה לא לקחה אליפות עשור'.
גם יותר קל לשלב צעירים כשאין לך ברירה ובקיץ החליטו שרכש זה דבר מיותר, וזה שהיה טורנירי נוער ששם השחקנים האלה נהפכו לכוכבים תרם לזה עוד יותר.
אם אצילי עדיין היה פה וחזיזה היה כשיר, חלאילי היה רואה פירורי דקות או מושאל.

לצד כל המחמאות שרשמו פה (מצטרף אליהן), ובאמת כולנו צריכים להוריד את הכובע על מה שהוא עושה העונה, חייב לציין את זה שהוא חייב להתחיל לעשות חילופים מוקדמים יותר.
גם נגד ב"ש זה הורגש, במיוחד שהכניס את קינדה רק דקה 84, וגם היום שהשחקנים נופלים מהרגליים, הגול שלהם באויר ולקח לו הרבה זמן עד שהחליט לעשות חילופים (שמאז שנכנסנו חמד, קנדיל וסוף המשחק קצת נרגע).
זה משהו שהוא כן חייב לשפר לדעתי, לקרוא יותר את המשחק ולדעת מתי לעשות חילופים, זה קרה הרבה פעמים השנה.
אין ספק שאחרי העשור השחור בכר היה המינוי המתבקש והדבר שהיה הכי דחוף זה להחזיר את האליפות, ובטח שלא היה לנו לוקסוס להמר על מאמן בפרופיל של מסאיי.
הכוונה הייתה שאני מעדיף את מסאי היום מאשר להמשיך עם ברק לעונה רביעית ובאופן כללי המועדון כפי שאמרת נמצא במקום טוב ובריא יותר לכן סיכוי ההצלחה של כל אחד פה להצליח גדולים יותר מאשר תקופת טרום בכר.
ובכללי זה המודל שהכי נכון למכבי חיפה איזון בין צעירים לבין ישראלים בכירים+זרים ולא הישענות רק על רכש מבחוץ.
לגבי ניהול המשחק ברור שיש לו לאן להשתפר וגם היום למשל ההכנה שלו הייתה מעולה אבל ניהול משחק לא טוב שלו היום.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

לא אוהב את הכותרות על זה שרצים להאריך לו חוזה. לא צריך להאריך לו חוזה עדיין הוא לא בורח לשום מקום תאמינו לי. אם אכן יממש ויקח אליפות או יתקרב לזה בפלייאוף אז שיקבלו את ההחלטה.
greenguy
קפטן ירוק

שליחה על ידי greenguy »

כל הכבוד למסאי על המשחקים נגד הגרמנים. אכן מרשים בטח עם כל החיסורים שיש לנו שכל קבוצת כדורגל אחרת הייתה מתפרקת מזמן,זה אפילו על גבול ההזוי.
אני ממש הייתי נגד המינוי,עדיין אני חושב שיש לו הרבה במה להשתפר,הוא עשה הרבה טעויות במשחקים האחרונים ובחילופים והעוד כל מיני גמישויות תוך כדי משחק.
אבל אם הוא איכשהו מביא אליפות,אני אישית אבנה לו פסל.
לנצח את הגרמנים לא מבטיח אליפות. לכן צריך לראות איך זה יגמר לפני שמאריכים לו חוזה שגם הוא ישאר דרוך להמשך העונה
shayhagai
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי shayhagai »

גם אני לא אוהב את הדיבורים האלה על הארכת החוזה. הוא עושה עונה גדולה עד עכשיו עם כל החיסורים, ולנצח את גרמניה פעמיים זה הישג אדיר לאור ההיסטוריה שלנו מולם, אבל בסופו של דבר אליפות לוקחים מול הקטנות, ואם נמשיך לאבד נקודות מולן, הפער שוב יגדל ל 7-10 ואז מלבד הניצחונות על גרמניה לא יישאר כלום.
נעול