מסאי דגו - נושא רשמי

נעול
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Re: מסאי דגו - נושא רשמי

שליחה על ידי KevinDurant »

Hulk כתב: 10 פברואר 2024, 23:26 למרות הניצחון לא כדורגל מספיק טוב שלנו, היה צריך להוציא את ליאור אחרי השער השני, ולא בושה להוריד את סק לספסל ולפתוח עם פיינגולד מגן ימין
לדעתי יש בסק (וגם בסונדגרן לדוגמה) מנהיגות ואנרגיות שהוא רוצה שיהיו על הדשא כמה שיותר, מעבר להתאמה המקצועית והטקטית בכל משחק.

מחצית ראשונה לא גדולה שלנו אבל אף פעם לא פשוט בטדי וניצחנו את המשחק די בקלות ויכולנו לסגור סיפור עם כמה החמצות וחצאי מצבים לא מספיק טובים.

מה שכן, ב3 בלמים ובסגל הנוכחי הקבוצה יודעת לשכב אחורה כשצריך יפה ולספוג את הלחץ והמומנטום של היריבה וזה דבר שלא היה פה אי פעם לדעתי.

וזה בין היתר לזכותו
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

Adi81 כתב: 11 פברואר 2024, 06:34
חזיזוש כתב: 11 פברואר 2024, 02:21
Adi81 כתב: 10 פברואר 2024, 19:41 למה לא עכשיו?
שאתה עם פער 9 נקודות ממקום ראשון, אנדרדוג ובלי העול של חייב לקחת אליפות קל לבוא משוחרר ולהיות אמיץ.
נראה לי ב 2002-2003 היינו במקום הראשון בפער של 6 נקודות ממקום שני והפסדנו אליפות. זה לא עשה את המאמן שלהם מאמן גדול.
מגיע לו כל הכבוד על ההתמודדות עם חוסרים אבל נראה אותו מנהל סגל די עמוס בצורה טובה (אמנם חסר מגן שמאלי והקישור האחורי נראה ריק עם 2 קשרים לא תמיד כשירים ועוד אחד אדיש).
להיות במקום שני כשאתה רודף אחרי מקום ראשון בפער 9 זה קל יותר לבוא משוחרר מאשר להיות מקום ראשון בפור על מקום שני?
כן.
כבר לא מצפים ממך לכלום אחרי שכבר בתחילת העונה אף אחד לא ציפה לדברים גדולים.
בדיוק כמו בעונת 02-03 ועונת הקיזוז היה קל ליריבות שלנו להגיע משוחרר
זו הגניבת דעת הכי מדהימה שראיתי בז'אנר של הקטנת דגו.

"שמע לסגור פער של 10 נקודות ולדרוס את הליגה בלי כל הכוכבים שלך ועם חוסרים בכל עמדה עם ארבע ילדים בני 18 בהרכב כשהתקשורת והקהל רוצים את הראש שלך זה פינאטס, הנה דוגמא מלפני חצי יובל שלא קשורה לכלום.
בוא נראה אותו בא משוחרר למשחק עם סגל מלא אבו פאני נטע אצילי שרי חזיזה יעקובו רוסו כשהוא בפור 6 והפיטורים לא מרחפים מעליו"
סמל אישי של משתמש
RakMaccabi31
קפטן ירוק

שליחה על ידי RakMaccabi31 »

Adi81 כתב: 10 פברואר 2024, 19:41 למה לא עכשיו?
שאתה עם פער 9 נקודות ממקום ראשון, אנדרדוג ובלי העול של חייב לקחת אליפות קל לבוא משוחרר ולהיות אמיץ.
נראה לי ב 2002-2003 היינו במקום הראשון בפער של 6 נקודות ממקום שני והפסדנו אליפות. זה לא עשה את המאמן שלהם מאמן גדול.
מגיע לו כל הכבוד על ההתמודדות עם חוסרים אבל נראה אותו מנהל סגל די עמוס בצורה טובה (אמנם חסר מגן שמאלי והקישור האחורי נראה ריק עם 2 קשרים לא תמיד כשירים ועוד אחד אדיש).
להיות במקום שני כשאתה רודף אחרי מקום ראשון בפער 9 זה קל יותר לבוא משוחרר מאשר להיות מקום ראשון בפור על מקום שני?
כן.
כן לא ככ.
כשצהבת תמעד אנחנו נהיה שם.. מוכר לכם?
תמונה
אני אמשיך לשתות עד שאשכח את ה-15.5
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

חזיזוש כתב: 11 פברואר 2024, 13:38

כן.

"שמע לסגור פער של 10 נקודות ולדרוס את הליגה בלי כל הכוכבים שלך ועם חוסרים בכל עמדה עם ארבע ילדים בני 18 בהרכב כשהתקשורת והקהל רוצים את הראש שלך זה פינאטס, הנה דוגמא מלפני חצי יובל שלא קשורה לכלום.
בוא נראה אותו בא משוחרר למשחק עם סגל מלא אבו פאני נטע אצילי שרי חזיזה יעקובו רוסו כשהוא בפור 6 והפיטורים לא מרחפים מעליו"
קודם כל למה דוגמא שלא קשורה לכלום?
דבר שני לפני חודש וחצי כולם דברו אחרת. מי יודע מה יהיה עוד חודשיים?
הדיון כאן הוא לא אם הוא טוב או רע. הדיון הוא אם להאריך לו את החוזה כבר עכשיו או להמתין
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

Adi81 כתב: 11 פברואר 2024, 15:55

כן.

הדיון כאן הוא לא אם הוא טוב או רע. הדיון הוא אם להאריך לו את החוזה כבר עכשיו או להמתין
השאלה היא כזאת- אם זה היה מאמן זר ולא דגו, עם אותם הישגים ותוצאות בדיוק כמו שלו עד כה, היית אומר את אותו דבר? בכנות
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

חזיזוש כתב: 11 פברואר 2024, 19:55
Adi81 כתב: 11 פברואר 2024, 15:55

השאלה היא כזאת- אם זה היה מאמן זר ולא דגו, עם אותם הישגים ותוצאות בדיוק כמו שלו עד כה, היית אומר את אותו דבר? בכנות
אם היה מאמן מנוסה עם קבלות - לא
אם אחד שבא משום מקום כמו רובי קין- כן
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

מזל טוב למסאיי שחוגג היום יום הולדת.
נקווה שהקבוצה תעניק לו היום את המתנה המושלמת.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

קיבל מתנת יום הולדת ראויה.

מצפה בדרבי ליכולת טובה בפן ההתקפי אחרי מספר משחקים פחות טוב. מגיע לסמי עופר מלא לחוות כדורגל טוב.
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

הקו באירופה ברור - דגש על טקטיות, אגרסיביות ומחויבות עילאית.

פתיחה מאופקת במשחק בית ראשון ואחר כך התאמות.
נגד יאנג בויז זה נכשל, מול פאו בינגו ולפחות המחצית הראשונה מול גנט גם עבדה.

הכדורגל קצת קשה לצפיה אבל רואים שיש מחשבה וגם הרבה בגרות מאחורי מה שהוא עושה. הוא לא בא לנו בגישת הכדורגל התקפי בעל מחיר של בכר או אחרים שבאו ופשוט התבנקרו בלי הגיון. עשו מה שצריך ואני אוהב את זה.

עכשיו בגומלין אני מקווה שהעבודה הטובה של כולם תמשיך ואולי דגו ימשיך להפתיע גם את אירופה.

שיהיה במזל טוב!

הכדורגל
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

צריך להגיד ביושר שהכלים היום (תוסיפו לחלאיילי החולה את רפאלוב בן 38) היו המינימליים שבמינימליים, בלי דוד, חג'ג', חמד ואני לא מדבר גם על חזיזה, שרי וסבע

הפציעה של דין סופר משמעותית גם בגלל הסגנון השונה שלו של שחקן שמחפש שטח ועומק שכרגע חסר לנו מאוד
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

כתבות פרופיל בנוהל על מסאי גם בספורט5 וגם ב-One.
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

עם נתוני הפתיחה ואיך שהתפתחה העונה עם האילוצים, ויחד עם הזילזול, אפס תמיכה וציפיה לכישלון שקיבל מהקהל (כולל אני) והתקשורת, וכנראה גם השחקנים, אני חושב שהמקום שהוא הגיע אליו כרגע מבחינה מקצועית וגם מעמדית הוא לא פחות מסנסציוני.
וכל זה בעונה הכי חסרת מזל שאני זוכר מזה שנים. הוא מנצח הכל, זה מטורף ואני מוריד את הכובע.
השראה
סמל אישי של משתמש
Smile
מנהל הבורד

שליחה על ידי Smile »

אם הוא לא מביא תואר העונה, אתם ממשיכים איתו לעונה הבאה?
GreenGirl
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי GreenGirl »

Smile כתב: 17 פברואר 2024, 02:45 אם הוא לא מביא תואר העונה, אתם ממשיכים איתו לעונה הבאה?
כן, נתחיל מזה שאני מאוד מתחברת לשיטה של תוכיח את עצמך ותקבל מקום בהרכב... (ככה זכינו בשחקנים צעירים ומוכשרים כמו חליאילי, פיינגולד, חג'ג' וכיוף)
חוץ מזה שהוא קיבל קבוצה חדשה לגמרי, ומהתחתית שהיינו בה בתחילת העונה אני לא חושבת שמישהו האמין שנגיע לאיפה שאנחנו היום...
ולמרות כל הביקורות עליו ולמרות כל הבלתמים כמו העזיבה של סבע ושרי והפציעות הארוכות והרבות של שחקנים הוא עדיין מצליח להביא הישגים וזה ראוי להערכה מבחינתי...
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Smile כתב: 17 פברואר 2024, 02:45 אם הוא לא מביא תואר העונה, אתם ממשיכים איתו לעונה הבאה?
בלי שום ספק.
הוא קיבל לאורך כל העונה את הנסיבות הכי קשות ומאתגרות שיש, והתמודד איתן נהדר.

אני לא חושב שיש מישהו שציפה שבהינתן הסגל שקיבלנו, אנחנו נהיה בצורה מלאה במאבק האליפות בתחילת העונה (אנשים פה דיברו ברצינות על קבוצה שתילחם על פלייאוף עליון וכאלה).
הוא מתמודד עם פציעות, עזיבות משמעותיות וחיסורים בצורה נהדרת. משלב את הסגל בצורה טובה ממה שאפילו בכר עשה.

גם במישור הטקטי הוא מראה דברים יפים מאוד, ואי אפשר גם להתעלם מזה שיש לו מעמד מצוין בחדר ההלבשה (מה שכולם דיברו עליו בתחילת העונה כבעיה ענקית). השחקנים מחזיקים ממנו ונותנים תחת בשבילו.

לא חושב שמאמן אחר (כולל בכר) היה מצליח להשיג 75% ממה שדגו עושה.
ראוי לחלוטין להמשיך
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

GreenGirl כתב: 17 פברואר 2024, 10:28
כן, נתחיל מזה שאני מאוד מתחברת לשיטה של תוכיח את עצמך ותקבל מקום בהרכב... (ככה זכינו בשחקנים צעירים ומוכשרים כמו חליאילי, פיינגולד, חג'ג' וכיוף)
חוץ מזה שהוא קיבל קבוצה חדשה לגמרי, ומהתחתית שהיינו בה בתחילת העונה אני לא חושבת שמישהו האמין שנגיע לאיפה שאנחנו היום...
ולמרות כל הביקורות עליו ולמרות כל הבלתמים כמו העזיבה של סבע ושרי והפציעות הארוכות והרבות של שחקנים הוא עדיין מצליח להביא הישגים וזה ראוי להערכה מבחינתי...
סלייק גדול
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

אני מניח שכן, אבל אני לא בטוח. אני מעדיף לחכות לסוף העונה בשביל להחליט כי הרבה דברים עוד יכולים
להשתנות עד אז, אולי גם בכר ירצה לחזור
ועדיף שבכר יהיה אצלנו ולא בצהבת.
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

אנחנו לא יודעים מה המצב מאחורי הקלעים ואיך הוא מתנהל מול שחקנים וכו' אבל על הנייר ומבחינת תוצאות כרגע הוא עבר את כל הציפיות והראה שהוא ראוי לקבל עונה נוספת עם פחות תהפוכות ובלאגן
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

אני חושב שהרבה בזכות החומר הטוב שיש בחדר הלבשה הוא מצליח להביא לידי ביטוי את הידע שלו.
במכבי תל אביב לדוגמא הוא לא היה מצליח ככה.
אם לא תהיה התרסקות "מפוארת" אז ברור שאני בעד
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

בדרבי הזה קיבלנו את דגו הישן והרע.
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

חלש מאוד היום והגיב מאוחר מדי במקום כבר במחצית לעשות חילופים
יש לו גם קטע להכניס שחקנים צעירים ולא מנוסים או כאלה שעוד לא בכושר לדקות סיום כשאנחנו לא ביתרון כדי להציל את המולדת וזה תמיד נראה רע
אופטימיות במכבי חיפה
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

איחר מאד בחילוף של דניאל. היה חייב להוציא אותו ברגע שקיבל צהוב.
איחר מאד גם בחילופים האחרונים.
לא נשאר זמן לנסות לשנות מומנטום.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

משחק רע מאוד שלו.
טעה בכל החלטה. מערך. הרכבים. חילופים. אי תגובה למה שרוני לוי עשה אחרי האבוקות ששינה את המשחק (שינה פריסה וציוותים).

תקופה התקפית לא טובה. הוא חייב להתחיל להחזיר את הקבוצה לשטף התקפי.
גם אם זה אומר לקחת החלטות קשות ולהושיב את אחד הבלמים הבכירים כרגע בספסל. ולחזור לשיטה עם בלם יוצר בצד ימין. שיכול להפוך להיות סוג של 2 מגנים כשתוקפים.
Daniel123
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Daniel123 »

רק דבר אחד הפריע לי אצלו היום, שהוא לא עשה חילופים כבר במחצית וחיכה שנספוג ורק אז הכניס את שואו.
בכל מקרה, לאור כל המכות שחטפנו העונה אנחנו עדיין במקום הראשון ולדעתי הוא מוציא מים מן הסלע.
בכלל השחקנים כבר מתחילים להיראות עייפים.
מקווה מאוד שיצליח להביא אותנו לפלייאוף מהמקום הראשון.
ירוק זה אני
שחקן העונה

שליחה על ידי ירוק זה אני »

עכשיו זה הזמן שלו להוכיח שהוא מתאים לאמן פה.

זה יפה ונחמד שאין לחץ, הוא צריך להראות שגם כשהוא בא מהמקום הראשון הוא מסוגל להוציא מהקבוצה משחק התקפי ורצון להבקיע עוד.

בכל המשחקים האחרונים הוא די מוריד את הקבוצה אחורה אחרי שמבקיעים.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

פתח את המשחק יפה, המהלך של סק כסוג של מגן ימני שמאפשר לחלאילי לשחק למעלה, ולסייף ורפאלוב להיות ביתרון מספרי בצד השני עבד נהדר במשך 20 דקות.

ושם רוני לוי עשה התאמות בהפסקת האבוקות, ודגו שכח שהתפקיד שלו כמאמן כדורגל כולל גם תגובה למה שקורה במגרש. הלך לישן לגמרי, גם כשכל אחד רואה בורות רציניים בכל רחבי המגרש. ב1-0 אפשר היה להחליט לזוז כבר מהשלושה בלמים של שימיץ'-סק-גולדברג שפשוט לא מאפשר להניע כדור.

שום תגובה, שום מהלך, שום התאמה. כלום ושום דבר.

התיקו הזה עליו לפני הכל
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

הניסיון לשחק בסוף 4-4-2 כשאין מי שירים להם כדור היה מביך מאוד.
מה הוא חשב לעצמו? שסק ירים לרחבה? גולדברג?

מכבי חיפה הנוכחית שצריכה גול לא יכולה להישאר על המגרש דקה אחת בלי קינדה או רפאלוב.
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

רק מכבי כתב: 18 פברואר 2024, 23:13 הניסיון לשחק בסוף 4-4-2 כשאין מי שירים להם כדור היה מביך מאוד.

מכבי חיפה הנוכחית שצריכה גול לא יכולה להישאר על המגרש דקה אחת בלי קינדה או רפאלוב.
הזכיר את הימים של מולנסטיין וריאן
בכלל חמד ופיירו לא יכולים לשחק ביחד
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

benrey כתב: 18 פברואר 2024, 23:15
רק מכבי כתב: 18 פברואר 2024, 23:13 הניסיון לשחק בסוף 4-4-2 כשאין מי שירים להם כדור היה מביך מאוד.

הזכיר את הימים של מולנסטיין וריאן
בכלל חמד ופיירו לא יכולים לשחק ביחד
אין לי בעיה עם ניסיון של לשחק כמה דק' בשיטה הזאת כשהיריב מתבנקר ואתה מעיף כדורים מהצדדים ומהאמצע בשביל שיפול משהו.
דגו לא הראשון ולא האחרון שעשה את זה. וזה לפעמים גם פתרון ביום שאתה לא טוב התקפית, ולא תיתן גול ממשחק מסודר מול יריב מבוקר.
אבל אי אפשר לעשות את זה כשאין מי שירים את הכדורים. קורנו לא על הדשא, קנדיל לא על הדשא, רפאלוב לא על הדשא, קינדה לא על הדשא. כל השחקנים שיודעים להרים כדור בצורה איכותית לא היו על המגרש.
מי בדיוק ירים את הכדור? זה כמו להביא שחקנים למגרש ולשכוח להביא כדור.

לגבי רפאלוב, אני מבין, אבל לא מובן למה הוציא את קינדה. בטח בהתחשב בכך שקינדה היה טוב מאוד ונראה פיט.
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

עם כל הכבוד לתוצאות המרשימות לכאורה לאחרונה, בכל משחק יש 20 נורות אדומות שצריך לשים לב אליהם.
אין לו חצי מושג בניהול משחק.
אין לו שום יכולת לשנות דברים על המגרש ולהבין איך לשנות מומנטום.
חילופים מאוחרים/לא נכונים, כמעט בדרך קבע.
קיבעון על שיטה שלא באמת עובדת. להגיד שבסוף השגנו ניצחונות זה יפה, זה מתאים לקבוצות קטנות שמחפשות רק לשרוד.. אין בעיה לקבל את זה כשמדובר במשחק פה או שם עם כל הפציעות והעייפות, אבל ראינו אצל מכבי תא איך זה נגמר כשמשחקים כדורגל חרא משחק אחרי משחק ואיכשהו מגרדים ניצחונות.
ללכת כל משחק אחורה אחרי שהבקעת גול ולהתפלל לאלילת המזל זה משהו שעובד פעם, פעמיים שלוש ואז מפסיק לעבוד - ואז אתה לא יודע איך לצאת מזה, כי אתה כבר שכחת מה זה לשחק כדורגל ואיך מבקיעים בכלל, וזה בדיוק מה שקרה לנו היום. יכלנו לשחק עוד שעה שלמה וכנראה שלא היינו מבקיעים שער.
נעול