מסאי דגו - נושא רשמי

נעול
Kaka
קפטן ירוק

Re: מאמן הקבוצה מסאי דגו - נושא רשמי

שליחה על ידי Kaka »

האמת שכטר בתור עוזר יכול להיות טוב בעיניי. הוא דמות משמעותית בחדר הלבשה ומבין כדורגל.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

מדהים כמה זלזול במעמד המאמן אפשר היה לשמוע במסיבת עיתונאים אתמול בלילה

כאילו זה תפקיד זניח של מישהו שרק אמור להיות שם על הקווים ולעשות כאילו הוא משפיע בזמן שהשחקנים קובעים הכל

בצעד אחד הלכנו 80 שנה אחורה
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

זה שחר קלאסי כמו שאלכס אומר.
הרווחנו עשרות מיליונים העונה אבל מאמן זר עם צוות זה יקר מדי.
טוב שלא הכריז על עונה פיננסית.
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

לא רוצים מאמן זר עם אג'נדה.
עדיף ישראלי בלי נסיון, בלי הצלחות ובעיקר בלי אג'נדה שיהיה לולב.
עדיף נכון? הגיוני, כל מועדון בעולם היה נוהג כך..
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

KevinDurant כתב: 21 מאי 2023, 07:28
Judokan כתב: 21 מאי 2023, 02:01 אלכס תמיד חזר ואמר וצדק ב100% שמכבי חיפה פשוט לא בנויה לעבוד באנגלית.
מסיבת העיתונאים פשוט מוכיחה את זה ב200%.

שחר פשוט לא מסוגל ולא רוצה לבחור אנשי מקצוע ראויים במכבי חיפה (כשבכר ואלברמן הם חריג מקרי לזה). לבוא ולהגיד בפה מלא שהוא לא מוכן להביא צוות זר כי זה יקר ועדיף לחסוך, זה בדיוק לב הביקורת שיש עשור על הבנאדם הזה. זה מנהל פשוט גרוע ברמות, שלא מבין שיש מקומות נכונים לחסוך בהם ומקומות שלא.

נראה שההסבר של שוקינג על תהליך בחירת המאמן מדויק לגמרי. ובהינתן העדר אופציות ולו סבירות בשוק הישראלי, אלברמן החליט פשוט ללכת מוקדם יותר ובהימור על המאמן המקומי שהוא הכי מאמין בו.
זה לא רק צוות זר יקר.

אתה שומע את יענקלה מדבר על אנשי צוות זרים והוא בפחד אימים מהם, ממש שומעים עליו.

הוא נכווה שם בטירוף מכל התהליך בעבר (כנראה עם סטנוייביץ' ואלאך ורוטן) ומבחינתו שם X על כל הסיפור הזה.

זה כמו שאיזה ליגה עכשיו בעולם תביא 2-3 זרים מישראל ויפלו אתם ממש עם המון כסף, הם פשוט מוותרים על השוק הזה.

נכון זה מטומטם (גם הטענה שמאמן רוצה לבוא עם כוורת רצינית, באמת, איזה חוצפן הוא שהוא רוצה לבוא עם הצוות שלו ורוצה חוזה רציני וארוך)

אבל זה העניין פה בסופו של יום
מביא חובבנים ואחר כך אומר למה לא עובד
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

מה שמצחיק זה שהוא עוד לא הבין שכל פעם שהוא "חוסך", זה עולה לו אחרי זה ביוקר.
אם ההגרלות שלנו יהיה טיפה קשות באירופה, אני לא רואה אותנו עוברים שלבים עם מאמן כזה.
ואז ההפסד על זה שלא נהיה באירופה יהיה גבוה בהרבה מהחיסכון על הצוות.
albertito
לא קרע זוג נעליים

שליחה על ידי albertito »

אין לי מושג האם דגו יצליח או לא.
אך כיליד ארגנטינה שעוקב על מה שנעשה שם בנבחרת הלאומית, עולה לי מיד לזכרון את המקרה של המאמן הלאומי הנוכחי, אלוף העולם ליאונל סקלוני:
אחרי הכישלון במונדיאל ברוסיה 2018 וסיום דרכו של המאמן סמפאולי, אף אחד מהמאמנים הבכירים לא רצה לקחת את ה"תפוח אדמה לוהט" שנקרא נבחרת הלאומית. כיוון שהיו כמה משחקי ידידות שהתחייבו עליהם, הנהלת ההתאחדות מינתה את העוזר מנהל ליאונל סקלוני למאמן זמני. פשוט לא היה מישהו אחר בנמצא. סקלוני אמנם היה שחקן נבחרת לא רע, ושחקן בליגה הראשונה בספרד שנים רבות, אבל הניסיון המעשי שלו כמאמן ראשי היה כמעט אפסי. היה לו תעודת פרו, אופי נוח, הרבה ידע בכדורגל גם מלימודים, אבל שוב, כמעט אפס נסיון.
משחקי הידידות עברו בשלום, המוקדמות היו בפתח, לא מצאו מאמן אחר והזמני הפך לקבוע. העיתונות והאוהדים קטלו את המינוי בצורה אכזרית. מה לא אמרו עליו! אפילו מראדונה אמר עליו שהוא בחור נחמד אבל התפקיד גדול עליו באלף מונים.
ואו הפתעה, הוא התחיל לעשות עבודה יסודית, בחר שחקנים חדשים, הנבחרת התחילה לשחק כדורגל טוב, מסי חזר להאמין בנבחרת (היה על סף פרישה ממנה), זכו בקופה אמריקה (על אדמת ברזיל, במרקנה!), עברו בצורה נוחה את מוקדמות המונדיאל, הקהל חזר לאהוב את הנבחרת ובסוף זכו במונדיאל!

אז אולי אי אפשר להשליך מהדוגמא הזאת על מקרה דגו, אבל לכל הפחות, מציע לחכות ולתת לו תקופת חסד, לא להעלות את סף הרעש וההיסטריה.
נחכה ונקווה לטוב.

אבי
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

albertito כתב: 21 מאי 2023, 11:42 אין לי מושג האם דגו יצליח או לא.
אך כיליד ארגנטינה שעוקב על מה שנעשה שם בנבחרת הלאומית, עולה לי מיד לזכרון את המקרה של המאמן הלאומי הנוכחי, אלוף העולם ליאונל סקלוני:
אחרי הכישלון במונדיאל ברוסיה 2018 וסיום דרכו של המאמן סמפאולי, אף אחד מהמאמנים הבכירים לא רצה לקחת את ה"תפוח אדמה לוהט" שנקרא נבחרת הלאומית. כיוון שהיו כמה משחקי ידידות שהתחייבו עליהם, הנהלת ההתאחדות מינתה את העוזר מנהל ליאונל סקלוני למאמן זמני. פשוט לא היה מישהו אחר בנמצא. סקלוני אמנם היה שחקן נבחרת לא רע, ושחקן בליגה הראשונה בספרד שנים רבות, אבל הניסיון המעשי שלו כמאמן ראשי היה כמעט אפסי. היה לו תעודת פרו, אופי נוח, הרבה ידע בכדורגל גם מלימודים, אבל שוב, כמעט אפס נסיון.
משחקי הידידות עברו בשלום, המוקדמות היו בפתח, לא מצאו מאמן אחר והזמני הפך לקבוע. העיתונות והאוהדים קטלו את המינוי בצורה אכזרית. מה לא אמרו עליו! אפילו מראדונה אמר עליו שהוא בחור נחמד אבל התפקיד גדול עליו באלף מונים.
ואו הפתעה, הוא התחיל לעשות עבודה יסודית, בחר שחקנים חדשים, הנבחרת התחילה לשחק כדורגל טוב, מסי חזר להאמין בנבחרת (היה על סף פרישה ממנה), זכו בקופה אמריקה (על אדמת ברזיל, במרקנה!), עברו בצורה נוחה את מוקדמות המונדיאל, הקהל חזר לאהוב את הנבחרת ובסוף זכו במונדיאל!

אז אולי אי אפשר להשליך מהדוגמא הזאת על מקרה דגו, אבל לכל הפחות, מציע לחכות ולתת לו תקופת חסד, לא להעלות את סף הרעש וההיסטריה.
נחכה ונקווה לטוב.

אבי
כתבת יפה.
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Shocking4U כתב: 21 מאי 2023, 07:19 אם כבר מה שמדאיג אותי זה האנליסט שמועמד. עם כל הכבוד אחרי אנליסט כמו אדם דיוויד שעבד במקומות בכירים בכדורגל האנגלי לא מחליפים באנליסט מטבריה והפועל עכו עזבו שגם הבן אדם לפני יומיים השתתף בפודקאסט של קבסה על המועמדות של דגו ולא נתן שום גילוי נאות שהוא מועמד כי עבד איתו בעבר.

שיקדמו אנליסט מתוך המערכת, לא רציני שנגיע למוקדמות ליגת אלופות עם אנליסט מהליגה הלאומית. יש כבר אנשים מנוסים וברמה גבוהה שעושים את זה בתוך הקבוצה.

שוב אני מדגיש שקריטי שהכוורת סביבו תהיה חזקה. אנליסט מטבריה שמחלטר בפודקאסטים של קבסה זה בדיוק ההפך ממה שאני מתכוון אליו
במי מדובר? אני קראתי שמי שאמור לקבל את התפקיד של אדם דיוויד זה גל שטרנברג פיש מתוך המערכת. ושמעתי אותו בזמנו ב30 דקות או פחות והוא אחד האנשים החריפים
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Liberman כתב: 21 מאי 2023, 12:10
albertito כתב: 21 מאי 2023, 11:42 אין לי מושג האם דגו יצליח או לא.

נחכה ונקווה לטוב.

אבי
כתבת יפה.
סאח
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Apoc כתב: 21 מאי 2023, 08:23 מדהים כמה זלזול במעמד המאמן אפשר היה לשמוע במסיבת עיתונאים אתמול בלילה

כאילו זה תפקיד זניח של מישהו שרק אמור להיות שם על הקווים ולעשות כאילו הוא משפיע בזמן שהשחקנים קובעים הכל

בספורט5 אחד הכתבים כתב על זה יפה:
ב2004, הקהל שר אליפות בלי מאמן כביקורת.
לפי מסיבת העיתונים, ב2024 זו המדיניות המקצועית במכבי חיפה (על האמירה שבמקום על מאמן, נשקיע בשחקנים)
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

הדבר הכי גרוע זה אם הוא יקח אליפות בלי מתחרות על התואר.
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

Ganjot כתב: 21 מאי 2023, 10:50 מה שמצחיק זה שהוא עוד לא הבין שכל פעם שהוא "חוסך", זה עולה לו אחרי זה ביוקר.
אם ההגרלות שלנו יהיה טיפה קשות באירופה, אני לא רואה אותנו עוברים שלבים עם מאמן כזה.
ואז ההפסד על זה שלא נהיה באירופה יהיה גבוה בהרבה מהחיסכון על הצוות.
בדיוק.

זה כמו שאבא שלי תמיד היה מתחכם ואומר שהוא לא ישלם על רכב חדש, וקונה רכבים משומשים.
בסוף, הוא תמיד הוציא כאלה סכומים על תיקונים שבראיה לאחור היה עדיף כבר לקנות חדש..
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

Apoc כתב: 21 מאי 2023, 08:23 מדהים כמה זלזול במעמד המאמן אפשר היה לשמוע במסיבת עיתונאים אתמול בלילה

סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

Judokan כתב: 21 מאי 2023, 13:41
Shocking4U כתב: 21 מאי 2023, 07:19 אם כבר מה שמדאיג אותי זה האנליסט שמועמד. עם כל הכבוד אחרי אנליסט כמו אדם דיוויד שעבד במקומות בכירים בכדורגל האנגלי לא מחליפים באנליסט מטבריה והפועל עכו עזבו שגם הבן אדם לפני יומיים השתתף בפודקאסט של קבסה על המועמדות של דגו ולא נתן שום גילוי נאות שהוא מועמד כי עבד איתו בעבר.

שיקדמו אנליסט מתוך המערכת, לא רציני שנגיע למוקדמות ליגת אלופות עם אנליסט מהליגה הלאומית. יש כבר אנשים מנוסים וברמה גבוהה שעושים את זה בתוך הקבוצה.

שוב אני מדגיש שקריטי שהכוורת סביבו תהיה חזקה. אנליסט מטבריה שמחלטר בפודקאסטים של קבסה זה בדיוק ההפך ממה שאני מתכוון אליו
במי מדובר? אני קראתי שמי שאמור לקבל את התפקיד של אדם דיוויד זה גל שטרנברג פיש מתוך המערכת. ושמעתי אותו בזמנו ב30 דקות או פחות והוא אחד האנשים החריפים
בחור בשם אביאל זימרו. עבד עם דגו בעכו ועכשיו עובד בטבריה. מחלטר גם בפודקאסט האנליסטים של קבסה אפילו הופיע בפרק
לפני כמה ימים על המינוי של דגו בלי לתת גילוי נאות שהוא מועמד.

פיש להבנתי הוא אנליסט דאטה, הוא לא אנליסט ברמת הכנה מקצועית למשחק.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Shocking4U כתב: 21 מאי 2023, 20:37
Judokan כתב: 21 מאי 2023, 13:41

בחור בשם אביאל זימרו. עבד עם דגו בעכו ועכשיו עובד בטבריה. מחלטר גם בפודקאסט האנליסטים של קבסה אפילו הופיע בפרק
לפני כמה ימים על המינוי של דגו בלי לתת גילוי נאות שהוא מועמד.

פיש להבנתי הוא אנליסט דאטה, הוא לא אנליסט ברמת הכנה מקצועית למשחק.
פיש הוא אנליסט דאטה, אבל היה כפוף לאדם דיויד שעמד בראש כל מערך האנליטיקס במועדון.
הבנתי שפיש אמור להיות מקודם לתפקיד, כך שכל האנליסטים יהיו תחתיו (כולל האנליסטים של ההכנה למשחקים).
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

ראיתי איזה ציטוט בידיעות שיוחס לגורם במכבי חיפה שאמר עליו ״שישתדל שלא להפריע״

אם זאת המחשבה, שמביאים מאמן שכל תפקידו הוא לא להפריע לחבורה של כוכבים אז אנחנו בבעיה קשה. כי עם כל הכוכבים האלה ובלי ברק בכר אין 3 אליפויות.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

Shocking4U כתב: 22 מאי 2023, 05:43 ראיתי איזה ציטוט בידיעות שיוחס לגורם במכבי חיפה שאמר עליו ״שישתדל שלא להפריע״

אם זאת המחשבה, שמביאים מאמן שכל תפקידו הוא לא להפריע לחבורה של כוכבים אז אנחנו בבעיה קשה. כי עם כל הכוכבים האלה ובלי ברק בכר אין 3 אליפויות.
לא מתרגש מעלומי שם שמתבטאים באופן שלילי כלפי המועדון. מעבר לזה שאני מאמין שציטוט כזה הוצא מהקשרו, אם אכן נאמר.

אנחנו רואים גם את עמדת התקשורת כלפי המינוי ואני לא קונה את זה שכולם מדברים ממקום מקצועי. כתבים רבים התאכזבו מהמינוי ורצו לקבל פה את רב״ש. אם היה מגיע מאמן זר, סביר להניח שהציטוטים שלהם ודעותיהם היו דומים לאלו הנוגעים לדגו, בעטיפה אחרת.
dsgreen4
שחקן החודש

שליחה על ידי dsgreen4 »

אפילו יענקלה אמר לאיציק אהרונוביץ' במסיבת עיתונאים "רצית שניקח את חבר שלך" או משהו כזה.
האמת שאם זה רב''ש או דגו אז כבר עדיף את דגו.
הפחד היחיד שלי זה שהוא לא יצליח לשלוט בחדר הלבשה והשחקנים לא יספרו אותו.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

dsgreen4 כתב: 22 מאי 2023, 13:40 אפילו יענקלה אמר לאיציק אהרונוביץ' במסיבת עיתונאים "רצית שניקח את חבר שלך" או משהו כזה.
האמת שאם זה רב''ש או דגו אז כבר עדיף את דגו.
הפחד היחיד שלי זה שהוא לא יצליח לשלוט בחדר הלבשה והשחקנים לא יספרו אותו.
אגיד יותר מזה - כל האופציות הישראליות לא משביעות רצון וכל אחת מהן הייתה מעוררת כעס ותסכול בקרב הקהל. ההבדל בין דגו לאחרים הוא שאת דגו אנחנו לא מכירים מספיק וזה מוסיף מידה של אי וודאות וחרדה. יחד עם זאת, זה לא אומר שהוא פחות טוב (או יותר טוב) מהשאר. יכול להיות שנופתע בסוף (למרות הסקפטיות שלנו).

אנחנו נצטרך להיות סבלניים, פתוחים לרעיון הזה ולתמוך בקבוצה. אם הקהל יהיה אנטי, הסיכויים של זה להצליח נמוכים, כשהתקשורת כבר השחיזה את הסכינים ולא ממש הולכת לתרום למינוי הזה לשגשג.
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

העיניין עם דגו הוא לא רק - "לא מכירים מספיק", אלא גם רקורד שלישי בכל מקום בוגרים בו הוא אימן.
היית לוקח מאמן זר עם רקורד כזה?

עוד משהו- אצילי התראיין היום אצל קטן. מעניין לקרוא, ובואו נראה את דגו מתמודד עם מצבים כאלה.
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=438277
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

לא נשמע שהם בכלל מאמינים בדגו כאינדיבידואל אלא שמבחינתם התכונה הכי חשובה שלו זה שהוא כבר עובד בתוך המערכת. באותה מידה זה היה יכול להיות גם בני לם או איתי מרדכי. לא שמעתי עדיין אף טיעון בעד דגו מבחינת יכולות אימון וניהול קבוצה אלא רק נגד מאמן זר וזה שהוא כבר נמצא במערכת
SaTla
אלוף המדינה

שליחה על ידי SaTla »

Shocking4U כתב: 22 מאי 2023, 16:45 לא נשמע שהם בכלל מאמינים בדגו כאינדיבידואל אלא שמבחינתם התכונה הכי חשובה שלו זה שהוא כבר עובד בתוך המערכת. באותה מידה זה היה יכול להיות גם בני לם או איתי מרדכי. לא שמעתי עדיין אף טיעון בעד דגו מבחינת יכולות אימון וניהול קבוצה אלא רק נגד מאמן זר וזה שהוא כבר נמצא במערכת
אף אחד לא מאמין בו וגם כשהם מדברים הם אומרים שהעלו אותו מוקדם מידי, זה או שתהיה עונה בלי מאמן או שהוא מפוטר אחרי משחק
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

dyarok כתב: 22 מאי 2023, 16:42 העיניין עם דגו הוא לא רק - "לא מכירים מספיק", אלא גם רקורד שלישי בכל מקום בוגרים בו הוא אימן.

עוד משהו- אצילי התראיין היום אצל קטן. מעניין לקרוא, ובואו נראה את דגו מתמודד עם מצבים כאלה.
לא, אבל לא הייתי רוצה פה את מרבית הזרים שעלו בתקשורת. למעשה, מכולם לא ממש התרשמתי למעט ניקוליץ ופאפשון.

לגבי הרזומה של דגו, זו אינדיקציה, אבל אינדיקציה מוגבלת. שחקנים ומאמנים יכולים להיכשל בקריירה לא רק בגלל רמתם, אלא גם בגלל קושי בניהול קריירה - בחירת מועדונים במומנטום שלילי, כאלו עם בעלים והנהלה בעייתים או אפילו כי הם עצמם בחרו באתגרים שלא היו בשלים אליהם באותו זמן. לא חסרות דוגמאות לשחקנים שנכשלו אצלנו מהסיבות האלה. עם מאמנים קצת יותר קשה להצביע על זה כי אם נסרוק רגע את כל המאמנים בישראל בעשור-שניים האחרונים, כמה מהם אפשר להגדיר כהצלחה מקצועית? רק כאלו שהיו בקבוצות הגדולות או כאלו שהבליחו לתקופה ונפלו. היחידים שחריגים אלו זיו אריה ורב״ש שעבדו במערכות קטנות יותר, אבל כאלו שהאמינו בהם גם בזמני משבר ולא פיטרו אותם. ומתוך כל המאמנים שנוכל להגיד שהצליחו פה בעשור-שניים האחרונים, כמה היית מוכן שיהיו במועדון? אני מניח שאת רובם היינו פוסלים בגלל כדורגל שמרני או יחסי אנוש לקויים שפוגעים בכל המערכת.

אני לא בא להצדיק את המינוי המתמיהה של דגו וחושש ממנו מאד, אבל אני לא חושב שהוא בהכרח מאמן רע יותר מהמאמנים הקיימים בליגה (שוב - כי לא עקבנו אחריו ברצינות לאורך השנים).
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

ברק.י כתב: 22 מאי 2023, 18:44
dyarok כתב: 22 מאי 2023, 16:42 העיניין עם דגו הוא לא רק - "לא מכירים מספיק", אלא גם רקורד שלישי בכל מקום בוגרים בו הוא אימן.

לא, אבל לא הייתי רוצה פה את מרבית הזרים שעלו בתקשורת. למעשה, מכולם לא ממש התרשמתי למעט ניקוליץ ופאפשון.

לגבי הרזומה של דגו, זו אינדיקציה, אבל אינדיקציה מוגבלת. שחקנים ומאמנים יכולים להיכשל בקריירה לא רק בגלל רמתם, אלא גם בגלל קושי בניהול קריירה - בחירת מועדונים במומנטום שלילי, כאלו עם בעלים והנהלה בעייתים או אפילו כי הם עצמם בחרו באתגרים שלא היו בשלים אליהם באותו זמן. לא חסרות דוגמאות לשחקנים שנכשלו אצלנו מהסיבות האלה. עם מאמנים קצת יותר קשה להצביע על זה כי אם נסרוק רגע את כל המאמנים בישראל בעשור-שניים האחרונים, כמה מהם אפשר להגדיר כהצלחה מקצועית? רק כאלו שהיו בקבוצות הגדולות או כאלו שהבליחו לתקופה ונפלו. היחידים שחריגים אלו זיו אריה ורב״ש שעבדו במערכות קטנות יותר, אבל כאלו שהאמינו בהם גם בזמני משבר ולא פיטרו אותם. ומתוך כל המאמנים שנוכל להגיד שהצליחו פה בעשור-שניים האחרונים, כמה היית מוכן שיהיו במועדון? אני מניח שאת רובם היינו פוסלים בגלל כדורגל שמרני או יחסי אנוש לקויים שפוגעים בכל המערכת.

אני לא בא להצדיק את המינוי המתמיהה של דגו וחושש ממנו מאד, אבל אני לא חושב שהוא בהכרח מאמן רע יותר מהמאמנים הקיימים בליגה (שוב - כי לא עקבנו אחריו ברצינות לאורך השנים).
ואם היה מאמן ישראלי אחר עם אותו רזומה של דגו, אבל בא מבחוץ, נראה לך שהיו ממנים אותו?
מישהו כאן בפורום היה מבין את זה?

המינוי של דגו הוא רק בגלל המחיר, צוות זר זה יקר.
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
dsgreen4
שחקן החודש

שליחה על ידי dsgreen4 »

ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

hezildo כתב: 22 מאי 2023, 20:37
ברק.י כתב: 22 מאי 2023, 18:44

ואם היה מאמן ישראלי אחר עם אותו רזומה של דגו, אבל בא מבחוץ, נראה לך שהיו ממנים אותו?
מישהו כאן בפורום היה מבין את זה?

המינוי של דגו הוא רק בגלל המחיר, צוות זר זה יקר.
ברור שהוא פה בגלל המחיר. הטענה שלי היא שהבחירה בינו לבין מאמנים ישראלים אחרים היא לא משמעותית עד שיוכח אחרת. הטענה שלי היא שאם בני לם היה חוזר אחרי נתניה לנוער שלנו ואז היה עולה לבוגרים התגובות היו דומות מאד ואותו הדבר נכון גם לאבוקסיס, מימר וברדע. ההבדל היחיד בינו לבינם מבחינת התחושות שהמינוי מייצר זה שאחריו לא עקבנו לאורך זמן ואין לנו מושג מה יקרה בתקופה איתו, מאף בחינה מקצועית כמעט.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

dsgreen4 כתב: 22 מאי 2023, 21:24 פרימו לא עוצר

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=438274
פרימו, גם אם היינו מחתימים את פפ, היה מוצא איך לכתוב טור שלילי.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

ראיתי את הראיונון עם דגו בוואן. לא נשמע טמבל אבל גם לא נשמע מרשים או אינטיליגנט מדי.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

ברק.י כתב: 22 מאי 2023, 21:28
dsgreen4 כתב: 22 מאי 2023, 21:24 פרימו לא עוצר

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=438274
פרימו, גם אם היינו מחתימים את פפ, היה מוצא איך לכתוב טור שלילי.
אבל הוא צודק במקרה הזה. אני מסכים עם מה שהוא כתב.
נעול