דיא סבע - נושא רשמי

Jerry
אלוף המדינה

Re: דיא סבע - נושא רשמי

שליחה על ידי Jerry »

גם אנחנו עם איולפסון, גרמניה עם הברזילאי ההזוי ההוא שהביאו לפני כמה שנים ב2 מיליון יורו
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

benrey כתב: 05 אפריל 2023, 18:11
KevinDurant כתב: 05 אפריל 2023, 15:47
Jerry כתב: 05 אפריל 2023, 14:32 איזה לעבוד איזה לחץ ואיזה מאבקים על מה אתה מדבר? האפקט היחידי שההרכבים האלו עושים זה להפוך את המשחק לשכונה ובזה אנחנו יותר טובים משאר הקבוצות בפלייאוף. כשפפ שיחק עם קשר אחורי בלבד זה היה פרננדיניו התמנון ובוא לא נשווה את מוסר העבודה של הסילבות לדיא ושרי. אתמול דיא נתן עבודה אבל זה לא יקרה על בסיס שבועי ובאופן כללי זה לא סוג השחקן. בכל מקרה זה שיש בעיה ענקית בקישור האחורי זה ברור ובינואר אמרתי שחייב לשחרר את פיירו כדי להביא זר, במקום זה שילמו הרבה כסף על נאור שבקיץ ימצא את עצמו בקטמון בחזרה, בזבוז כסף מטופש
שרי וסבע נותנים עבודה בכל המשחקים, כמה שצריך בהתאם ליריבה ועובדים קשה על המגרש.

אף אחד לא היה משחרר את פיירו בינואר, זה לא FM ולא עובדים ככה

אתם מדברים על איזונים התקפיים כאילו כל העונה היה איזון מדהים בין הגנה להתקפה ונראינו כמו ברצלונה של פפ. כל העונה, עוד מלפני שסבע הגיע וגם כשנטע היה פה נראינו לא טוב גם כשניצחנו משחקים.

בשורה התחתונה סבע, שרי, אצילי וחזיזה הם לא פרימדונות וכל עוד הם מוכנים לעבוד על המגרש מבחינתי אפשר לשחק אתם ביחד ב90% מהמשחקים בליגה.

אתם שוכחים שכל משחק בערך יש חיסור כזה או אחר שמשפיע מאוד על הקבוצה ועושה בלאגן, באופן כללי משחק ההגנה לא היה מופקר (ב3-0 היינו מופקרים ברמה מטורפת וזה היה עם נטע ובלי סבע)
זה לא רק בFM.
באר שבע קנו את סלימאני במליון יורו והשאילו בינואר כשהבינו שזה לא זה
פיירו תרם למכבי חיפה הרבה יותר ממה שסלימאני תרם לב''ש. אתם שוכחים שעד סביבות ספטמבר השוו בתקשורת את פיירו ליעקובו והוא תפר את אולימפיאקוס והכוכב האדום.

סלימאני בקושי נתן שם 2-3 שערים בכל התקופה ובקושי שיחק, פיירו עומד על 12 שערים ו5 בישולים כולל קמפיין מטורף באירופה
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

מה שקורה זה שבמקום שנרוויח את היכולות ההתקפיות שלו ושל שרי אנחנו מאבדים התקפית את שניהם כי הם מוציאים את רוב האנרגיות שלהם על מאבקים הגנתיים. אז המערך הכביכול התקפי רק גורם לשחקנים היצירתיים שלך בעיקר להתיש את עצמם במשימות הגנתיות
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

Shocking4U כתב: 05 אפריל 2023, 18:35 מה שקורה זה שבמקום שנרוויח את היכולות ההתקפיות שלו ושל שרי אנחנו מאבדים התקפית את שניהם כי הם מוציאים את רוב האנרגיות שלהם על מאבקים הגנתיים. אז המערך הכביכול התקפי רק גורם לשחקנים היצירתיים שלך בעיקר להתיש את עצמם במשימות הגנתיות
הטעות בעיקר בנוגע לסבע (או בחוסר ברירה), שהוא היה צריך לרדוף אחרי המגן ולרדת לעזור יותר מדי למטה במקום לשחק באמצע (גם ככה קיבלנו את הגול בסופו של דבר)

כשעברנו לשחק עם 5 בהגנה ושרי וסבע היו רק באמצע זה גם הקל עליהם מבחינה הגנתית וגם היו יותר רלוונטיים ביציאה להתקפה.

אבל עם המזל של מכבי ת''א כל פעם נגיע מולם לבלומפילד עם חיסורים משמעותיים שישבשו לנו את כל תכנית המשחק.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

משחק לא טוב שלו. המון איבודים וההחמצה שהוא החליט להקפיץ היא לדעתי פושעת וזלזול מטורף ובלתי נתפס. סיים בסוף עם גול עם סיומת יפה. הוא חייב להבקיע הרבה יותר מהמצבים שהוא מגיע אליהם
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

אמרתי מהרגע הראשון שאני לא מתחבר אליו. אין לי בעיה שיעזוב בקיץ ושבמקומו נביא קשר אגף =אמיתי (כנראה רק זר)
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

Jerry כתב: 08 אפריל 2023, 22:15 אמרתי מהרגע הראשון שאני לא מתחבר אליו. אין לי בעיה שיעזוב בקיץ ושבמקומו נביא קשר אגף =אמיתי (כנראה רק זר)
רמת ניתוק - 100000000

אין לי בעיה גם שכל הישראלים ילכו ונביא במקומם זר.
אתה יודע שיש לך מגבלה של 6 זרים?
רכש יותר טוב מכל מה שאפשר להביא אם נצליח להשאיר אותו פה.
מעדיף שחקן שמזלזל אבל שיש לו יכולת טכנית לעשות דברים כאלה ואת הביטחון לנסות את זה, מאשר עוד איזה למלם סטייל דין דוד שיודע לגלגל כדורים על הדשא כאילו הוא עדיין באימון הראשון בחוג כדורגל בבית ספר.
GreenGlory
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי GreenGlory »

שחקן ברמה אחרת.
חייב לשחק יותר קרוב לשער ובגלל המערך הוא ושרי נדפקים, הוא לפחות לעומת שרי נמצא בפורמה טובה.
התנועה שלו בלי כדור והחשיבה המהירה שלו כשהכדור אצלו זה משהו שאין לאף שחקן בקבוצה שלנו. תוסיפו לזה את הטכניקה הגבוהה שיש לו ברגל (שאת זה יש גם לאצילי וגם לשרי) וקיבלתם את הרכש שהיינו הכי צריכים בינואר, מקווה מאוד שישאר.
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

Ganjot כתב: 09 אפריל 2023, 00:45
Jerry כתב: 08 אפריל 2023, 22:15 אמרתי מהרגע הראשון שאני לא מתחבר אליו. אין לי בעיה שיעזוב בקיץ ושבמקומו נביא קשר אגף =אמיתי (כנראה רק זר)
רמת ניתוק - 100000000

אין לי בעיה גם שכל הישראלים ילכו ונביא במקומם זר.
אתה יודע שיש לך מגבלה של 6 זרים?
רכש יותר טוב מכל מה שאפשר להביא אם נצליח להשאיר אותו פה.
מעדיף שחקן שמזלזל אבל שיש לו יכולת טכנית לעשות דברים כאלה ואת הביטחון לנסות את זה, מאשר עוד איזה למלם סטייל דין דוד שיודע לגלגל כדורים על הדשא כאילו הוא עדיין באימון הראשון בחוג כדורגל בבית ספר.
חחחחח לא מתחבר אליו. איזה סתלבט גדול. אולי נביא את דוידה במקומו כי הוא ״קשר אגף = אמיתי״ 😂😂😂
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

מיציתי אותו מודה. תמשיכו לקרוא לי מנותק
Daniel123
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Daniel123 »

יש בו משהו מאוד שחצני.
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

Jerry כתב: 15 אפריל 2023, 20:42 מיציתי אותו מודה. תמשיכו לקרוא לי מנותק
הכי טוב בקבוצה בפער.
ירוק זה אני
שחקן העונה

שליחה על ידי ירוק זה אני »

מתחיל לחשוב שזה שהוא הגיע בינואר לא עשה לנו טוב.

מבחינת שחקן הוא טוב והוא ברמה הנדרשת, אבל נראה שבכר הבטיח לו להיות שחקן הרכב, ובגלל זה הוא משנה מערכים בשבילו ומסבך את הקבוצה.
nirm1234
גול ראשון בבוגרים

שליחה על ידי nirm1234 »

ירוק זה אני כתב: 15 אפריל 2023, 20:53 מתחיל לחשוב שזה שהוא הגיע בינואר לא עשה לנו טוב.

מבחינת שחקן הוא טוב והוא ברמה הנדרשת, אבל נראה שבכר הבטיח לו להיות שחקן הרכב, ובגלל זה הוא משנה מערכים בשבילו ומסבך את הקבוצה.
אם כבר נראה שהוא הבטיח לשרי הרכב (וגם 90 דק' נראה ככה), ובגלל זה הוא צריך לתמרן ולעשות ניסויים, אחרת היית בקלות שם את סבע בעמדה של שרי ומספסל את שרי עד סוף העונה.
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

Ganjot כתב: 15 אפריל 2023, 20:47
Jerry כתב: 15 אפריל 2023, 20:42 מיציתי אותו מודה. תמשיכו לקרוא לי מנותק
הכי טוב בקבוצה בפער.
יכול לצחצח לאצילי את הנעליים ביום בהיר. בחיי שאיבדתם את הראש. מי זה בכלל ומה הוא עשה בקריירה? בסדר שחקן שכיף לראות אבל המנטליות הייתה ונשארה ליגה סינית וזה בא לידי ביטוי בכל דבר
dsgreen4
שחקן החודש

שליחה על ידי dsgreen4 »

מה זה משנה שנה הבאה הוא גם ככה לא פה
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

מרגיש שהוא משחק בשביל עצמו ולא בשביל הקבוצה
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

צריך לשחק במקום שרי כ10
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

Shocking4U כתב: 15 אפריל 2023, 21:06 מרגיש שהוא משחק בשביל עצמו ולא בשביל הקבוצה
מדויק
בירקי
הענק הירוק

שליחה על ידי בירקי »

כובע קש כתב: 15 אפריל 2023, 21:09 צריך לשחק במקום שרי כ10
בדיוק!
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

תיפקדו אותו היום בעמדה לא נכונה. להגיד שחבל שהגיע זה בדיחה.
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
shayhagai
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי shayhagai »

אם זה או שהוא משחק כחלוץ 9 או שהוא לא משחק בכלל, מעדיף שלא ישחק בכלל.
אין שום היגיון בהצבה שלו בתפקיד הזה. אתה מגיע למצב שהקבוצה תוקפת ואין שחקן אחד בתוך הרחבה.
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

Shocking4U כתב: 15 אפריל 2023, 21:06 מרגיש שהוא משחק בשביל עצמו ולא בשביל הקבוצה
מצטער אבל זה שטויות.
לבוא ולתקוף אותו כי החליט לבעוט פעם אחת ברחבה במקום למסור, כמו שאני מצפה מחלוץ עם ביטחון שיעשה, זה תלוש מהמציאות.
בכל משחק הוא מעדיף למסור למי שלידו, בכל משחק הוא מכניס כדור או שניים לגול לחלוצים החלשים שלנו, יורד להגנה ולגליצ'ים ולא סתם מסתובב סביב עצמו בעיגול החצי כמו המספר 10 בכאילו שמשחק בהרכב.

אם סבע משחק במקום שרי אנחנו נראים הרבה יותר טוב.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

Ganjot כתב: 17 אפריל 2023, 21:03
מצטער אבל זה שטויות.
לבוא ולתקוף אותו כי החליט לבעוט פעם אחת ברחבה במקום למסור, כמו שאני מצפה מחלוץ עם ביטחון שיעשה, זה תלוש מהמציאות.
בכל משחק הוא מעדיף למסור למי שלידו, בכל משחק הוא מכניס כדור או שניים לגול לחלוצים החלשים שלנו, יורד להגנה ולגליצ'ים ולא סתם מסתובב סביב עצמו בעיגול החצי כמו המספר 10 בכאילו שמשחק בהרכב.

יש לך הסבר יותר טוב להקפצה מול נתניה כשהמשחק ב0-0? צפיתי בזה כמה פעמים כי חשבתי בהתחלה שאולי זאת הייתה הדרך היחידה לסיים בשמאל והוא לא סמך על רגל ימין אבל היה לו מספיק זמן גם לבעוט בשמאל והוא בכל זאת החליט ללכת על ההקפצה הראוותנית הזאת.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

עד עכשיו הוא אכזבה. אצילי השחקן היחיד שמסוגל לעשות משהו בקבוצה - לכבוש גוליםס לנצח משחקים ולהביא נקודות. כל השאר הם תפאורה.
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

Shocking4U כתב: 17 אפריל 2023, 23:18
Ganjot כתב: 17 אפריל 2023, 21:03
מצטער אבל זה שטויות.

יש לך הסבר יותר טוב להקפצה מול נתניה כשהמשחק ב0-0? צפיתי בזה כמה פעמים כי חשבתי בהתחלה שאולי זאת הייתה הדרך היחידה לסיים בשמאל והוא לא סמך על רגל ימין אבל היה לו מספיק זמן גם לבעוט בשמאל והוא בכל זאת החליט ללכת על ההקפצה הראוותנית הזאת.
כן, זה השחקן לטוב ולרע. הלוואי שלכל חלוץ שאי פעם נביא יהיה ביטחון לנסות צ'יפ כזה.
נכון שלאור החשיבות של המשחק זאת הייתה החלטה טיפשית, אבל בסוף זה נובע מזה שהוא איכותי ויש לו ביטחון, ולא ממחשבה על עצמו.
כשהוא עושה תרגילים כאילו הוא נולד בפאבלות וזה מצליח לו, אתה גם אומר שהוא חושב על עצמו?
זה שחקן שאוהב את המשחק, בשביל שחקנים כאלה אנחנו באים למגרשים, לא בשביל דין דוד ופיירו שמתוך 10 פעמים מול שוער יחטיאו 15
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

אין לי בעיה שיעזוב
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

חלש מאוד מאוד
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

פתח את התקופה שלו פה עם המון התלהבות אבל כבר 5-6 מחזורים לא עושה שום דבר חיובי כמעט, חבל
אופטימיות במכבי חיפה
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

אני חושב שכולנו הבנו שאי אפשר לשחק איתו ועם אצילי. לא חושב שיש קשר בינו לבין שרי, סבע יכול לשחק בעמדה שלו אבל הוא יביא דברים שונים משרי (כששרי בכושר כן? לא הגרסה הנוכחית). כמו שאמרתי אם הוא רוצה לעזוב בקיץ אז בכיף ושיביאו כבר קשר זר שיכול לשחק בשמאל וימין ויגבה את העמדה, ובנוסף אליו יהיה את סוף שיחזור
שלח תגובה