מאור קנדיל - נושא רשמי

Jerry
אלוף המדינה

Re: מאור קנדיל - נושא רשמי

שליחה על ידי Jerry »

היה בינוני אבל צריך לתת לו זמן ודקות אחרת נפספס אותו, חבל בליגה אני פותח איתו ברוב המשחקים
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

הוא נשק מצויין בהתקפה, הגנתית אין מה לבנות עליו וזה היה ידוע מראש
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

עוד לא הצלחתי להתרשם ממנו
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

כמה זמן הוא שיחק שהספקתם לשפוט?
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

לקח לגרשון את התפקיד של כניסה למרכז ההגנה להרוג משחק.

ניקה פעמיים יפה מהרחבה, הקבוצה לא ממש שיחקה התקפה. נחכה להזדמנויות אחרות לראות אותו
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

נכנס טוב לדעתי. אני חושב שמלכתחילה הוא היה צריך לפתוח כנראה
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

באופן כללי שחתם אמרתי שזה מגן מצוין לספסל לליגה. אבל עכשיו בדיעבד אני חושב שזאת החתמה סתמית. היה צריך לתת לפיינגולד להיות בספסל ולהשאיל את אלימלך.
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

לא חושב שזה נכון לבנות על שחקן בן 18 בלי דקת בוגרים להיות מחליף.
ההחתמה של קנדיל הייתה מחשבה נכונה
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

הוא מחליף בסדר גמור, יותר טוב מרז ופיינגולד/אלימלך צריכים עדיין להראות שהם ראויים.
צריכים אחד כמוהו לפחות בצד שמאל.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

הוא מחליף סבבה לגמרי ובעיקר, טוב שיש לנו מגנים משני סוגים שונים - סונדגרן (בלם/מגן) וקנדיל (מגן/ווינגבק).
אם היה לנו את זה בצד שמאל, זה היה מייצר הרבה גמישות טקטית לדגו.

לגבי הצעירים, אלימלך יכול להתפתח לווינגבק מעולה, אבל הגנתית הוא לא מספיק טוב כרגע. אני הייתי רוצה לראות מה שנת השאלה בליגת העל תעשה לו ואיך היא תביא אותו לפה בקיץ הבא.
פיינגולד זה הימור גדול מדי בתור מגן שני וגם אם היו הולכים על זה, אין טעם גם לקבור שחקן הגנה בן 18 על הספסל. זה לא קיצוני שסביר שיעלה בחילוף כל 1-3 משחקים.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

ברק.י כתב: 16 אוגוסט 2023, 12:54 הוא מחליף סבבה לגמרי ובעיקר, טוב שיש לנו מגנים משני סוגים שונים - סונדגרן (בלם/מגן) וקנדיל (מגן/ווינגבק).

לגבי הצעירים, אלימלך יכול להתפתח לווינגבק מעולה, אבל הגנתית הוא לא מספיק טוב כרגע. אני הייתי רוצה לראות מה שנת השאלה בליגת העל תעשה לו ואיך היא תביא אותו לפה בקיץ הבא.
פיינגולד זה הימור גדול מדי בתור מגן שני וגם אם היו הולכים על זה, אין טעם גם לקבור שחקן הגנה בן 18 על הספסל. זה לא קיצוני שסביר שיעלה בחילוף כל 1-3 משחקים.
פיינגולד יכול לשחק גם בשמאל. לצורך הדוגמא אם הוא חותם, זה שחקן שיכול לשחק ב-3, תפקידים. בלם בשלייישית בלמים, מגן ימני, ומגן שמאלי, מה שאומר שהוא יראה פה דקות למשך עונה שלמה.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

רק מכבי כתב: 16 אוגוסט 2023, 14:16
ברק.י כתב: 16 אוגוסט 2023, 12:54 הוא מחליף סבבה לגמרי ובעיקר, טוב שיש לנו מגנים משני סוגים שונים - סונדגרן (בלם/מגן) וקנדיל (מגן/ווינגבק).

פיינגולד יכול לשחק גם בשמאל. לצורך הדוגמא אם הוא חותם, זה שחקן שיכול לשחק ב-3, תפקידים. בלם בשלייישית בלמים, מגן ימני, ומגן שמאלי, מה שאומר שהוא יראה פה דקות למשך עונה שלמה.
אני חושב שעדיף לו להיות שחקן הרכב בקבוצה בליגה ואני חושב שאסור למועדון להיסחף אחרי חגיגת הצעירים של המונדיאליטו - אי אפשר להקריב את כל העומק בשם שילוב הצערים.

אני מאמין שכמגן ימני הוא יוריד את הרמה וימצא את עצמו עם מעט דקות, אז על אחת כמה וכמה כמגן שמאלי.
ראינו בעונה שעברה שכשקורנו חסר, הרמה של כל הקבוצה יורדת גם ולא משנה אם חזיזה, סאן או שון מנסים להחליף אותו שם, אז פיינגולד?!
הוא יכול להישאר פה כדי להיות בלם מחליף בשלישיית בלמים ואפשר יהיה לשלב אותו שם בצורה טובה יותר מבשאר העמדות כי יהיה אפשר לכפות עליו, אבל האם היינו רוצים שחקן מחליף כזה שגם לא מספיק איכותי וגם מגביל אותנו טקטית לשלושה בלמים? הוא צריך לשחק באופן קבוע בקבוצה שלא תחשוש לתת לו לשחק גם ברביעיה וגם בשלושה בלמים.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

אני חושב שהתקפית הוא יכול לתרום הרבה והוא גם טוב מאוד עם הכדור.

אני חושב שזה אחלה החתמה ואני לא יודע כמה אלימלך/פיינגולד ברמה כרגע להיות שחקנים משמעותיים בבוגרים אצלנו.

אם אלימלך מוצא מקום בהפועל ת''א לדוגמה להריץ שם עונה, זה בסדר גמור
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

אם פיינגולד נשאר לא אתנגד שישחררו את קנדיל, חשבתי שהוא החתמה טובה אבל יותר נכון לקבוצה להחזיק צעירים בתפקיד הזה, מה גם חצי ליגה צריכה מגן ימני יהיה אפשר להרוויח שחקנים לעמדות אחרות דרכו
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

אני לא נחרץ בהרבה דברים שאני כותב פה בפורום, אבל אני חושב שזה טעות חמורה לשלב פה את פיינגולד העונה ובעיני, ההחתמה של קנדיל הייתה חשובה מאד.

1. כבר בעונה הקודמת, לפני ששחקנים בכירים עזבו אותנו, דיברנו על זה שהעמדות שצריך לשדרג בקיץ (מלבד הקשר האחורי והחלוץ), אלו עמדות המגנים. לא מבין למה ללכת אחורה, כדי ששחקן פחות בשל ישתפשף פה, בעמדה שגם ככב חשבנו שדורשת חיזוק.
2. אם המועדון היה חושב שהוא מתאים, כמו עם חלאיילי, אז ניחא, אבל עד ההתרשמות באולימפיאקוס הוא לא חתם פה כי במועדון רצו שיושאל. מה השתנה פתאום שיחסי הכוחות השתנו ונשקלת הישארות שלו (בניגוד לעמדה המקצועית של המועדון לפני ההתרשמות שלו ביוון)?
3. בראייה רחבה יותר, אני חושב שזו טעות לשלב כמות כזו גדולה של שחקנים צעירים בסגל בקיץ אחד, אחרי שהמועדון לקח גם ככה לא מעט סיכונים ובעיקרם, בחירת הצוות המקצועי. יש חשיבות לזה שישבו על הספסל גם שחקנים מנוסים יותר כמו קנדיל וליאור. אם פיינגולד לא יראה טוב, דגו ימשיך לתת לו קרדיט על חשבון נקודות או שיקבור אותו בספסל ויזרוק עונה משמעותית להתפתחות שלו לפח (כמו שקרה לזערורה עם בכר)? ומה אם זה יקרה עם שלושה שחקנים ולא עם אחד (נניח, גם עם סוף ושיבלי)? מה יעשו אז? יקצרו את הרוטציה לקצה כמו שבכר עשה פה ונזרוק שלושה פוטנציאלים לפח, כשבהשאלה הם היו עושים עונה שלמה עם דקות משחקים וצוברים ביטחון?
4. ובראייה אסטרטגית, זה לא נכון ששחקנים שרק עלו מהנוער ילמדו שהם יכולים להיות בעמדת כוח על המועדון. זה נכון לחאיילי שהטעות איתו כבר נעשתה, זה נכון לפיינגולד וזה נכון לבאים אחריהם.

ושלא תהיה טעות - אני רוצה שפיינגולד יהיה פה בעתיד, אבל זה צריך לקרות רק כשהעמדה המקצועית של המועדון תהיה שהוא מתאים לפה.
ואותם הדברים נכונים גם לאלימלך שגדול ממנו ועשה עונה יפה מאד בעפולה.
אין טעם להחזיק פה צעירים בשם שילוב הצעירים. זה לא התאים עם מאור לוי, זה לא התאים עם זערורה וזה לא מתאים עם כל צעיר אחר שנבחן בימים אלו במועדון.
מעל הכל, אנחנו צריכים להיות הישגיים.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

ברק.י כתב: 16 אוגוסט 2023, 20:08 אני לא נחרץ בהרבה דברים שאני כותב פה בפורום, אבל אני חושב שזה טעות חמורה לשלב פה את פיינגולד העונה ובעיני, ההחתמה של קנדיל הייתה חשובה מאד.

1. כבר בעונה הקודמת, לפני ששחקנים בכירים עזבו אותנו, דיברנו על זה שהעמדות שצריך לשדרג בקיץ (מלבד הקשר האחורי והחלוץ), אלו עמדות המגנים. לא מבין למה ללכת אחורה, כדי ששחקן פחות בשל ישתפשף פה, בעמדה שגם ככב חשבנו שדורשת חיזוק.
2. אם המועדון היה חושב שהוא מתאים, כמו עם חלאיילי, אז ניחא, אבל עד ההתרשמות באולימפיאקוס הוא לא חתם פה כי במועדון רצו שיושאל. מה השתנה פתאום שיחסי הכוחות השתנו ונשקלת הישארות שלו (בניגוד לעמדה המקצועית של המועדון לפני ההתרשמות שלו ביוון)?
3. בראייה רחבה יותר, אני חושב שזו טעות לשלב כמות כזו גדולה של שחקנים צעירים בסגל בקיץ אחד, אחרי שהמועדון לקח גם ככה לא מעט סיכונים ובעיקרם, בחירת הצוות המקצועי. יש חשיבות לזה שישבו על הספסל גם שחקנים מנוסים יותר כמו קנדיל וליאור. אם פיינגולד לא יראה טוב, דגו ימשיך לתת לו קרדיט על חשבון נקודות או שיקבור אותו בספסל ויזרוק עונה משמעותית להתפתחות שלו לפח (כמו שקרה לזערורה עם בכר)? ומה אם זה יקרה עם שלושה שחקנים ולא עם אחד (נניח, גם עם סוף ושיבלי)? מה יעשו אז? יקצרו את הרוטציה לקצה כמו שבכר עשה פה ונזרוק שלושה פוטנציאלים לפח, כשבהשאלה הם היו עושים עונה שלמה עם דקות משחקים וצוברים ביטחון?
4. ובראייה אסטרטגית, זה לא נכון ששחקנים שרק עלו מהנוער ילמדו שהם יכולים להיות בעמדת כוח על המועדון. זה נכון לחאיילי שהטעות איתו כבר נעשתה, זה נכון לפיינגולד וזה נכון לבאים אחריהם.

ושלא תהיה טעות - אני רוצה שפיינגולד יהיה פה בעתיד, אבל זה צריך לקרות רק כשהעמדה המקצועית של המועדון תהיה שהוא מתאים לפה.
ואותם הדברים נכונים גם לאלימלך שגדול ממנו ועשה עונה יפה מאד בעפולה.
אין טעם להחזיק פה צעירים בשם שילוב הצעירים. זה לא התאים עם מאור לוי, זה לא התאים עם זערורה וזה לא מתאים עם כל צעיר אחר שנבחן בימים אלו במועדון.
מעל הכל, אנחנו צריכים להיות הישגיים.
סמשתחווה סמשתחווה סמשתחווה

Preach, brother, preach
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

הוא עלה טוב פעמיים מהספסל
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

אם משחקים שלישיית בלמים, כרגע אני פותח איתו לפני חלאיילי.
כנף ימין בשלושה בלמים זו עמדה שמאוד מתאימה לו.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

אולי טוב לו שאין קהל. במילא הקהל לא אוהב אותו
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

לאחרונה הוא מפתיע אותי לטובה
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

הוא נכנס כשלאשדוד לא היה אוויר והם התחילו להתפרק

הייתי רוצה לראות אותו נותן משחקים טובים במעמדים יותר רציניים. ובכל זאת, כל הכבוד על אתמול..
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
סמל אישי של משתמש
Nadav
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי Nadav »

DelPiero כתב: 21 דצמבר 2023, 23:27 הוא נכנס כשלאשדוד לא היה אוויר והם התחילו להתפרק

הייתי רוצה לראות אותו נותן משחקים טובים במעמדים יותר רציניים. ובכל זאת, כל הכבוד על אתמול..
גם שחקנים כאלה צריך, נכנס שהקבוצות עייפות בלי רגשי נחיתות נותן מאה אחוז וסוגר לך את המשחק עם פעולות טובות בכנף. מבסוט עליו בשני משחקים האחרונים.
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

אנדרייטד בטירוף
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

שחקן בינוני
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

גנט התכוננו לחלאיילי בצד ימין, והכינו שם תגבורת הגנתית. זה די ביטל את קנדיל. בהגנה היה בינוני כרגיל.
טוב שיש אותו בסגל, אבל לדעתי הוא יהיה מהשחקנים שישבו ביציע במשחקים הקרובים ברגע שיחזרו חלק מהפצועים.
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

שחקן סותם חורים סביר אבל גם זה חשוב
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Greengo
גול ראשון בבוגרים

שליחה על ידי Greengo »

לא יודע למה מציינים בתקשורת שהוא היה טוב. לא ראיתי משהו מיוחד, להיפך. עשה לא מעט טעויות + מסירות גרועות
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

היה טוב מאד אתמול, במיוחד לשחקן שלא משחק הרבה ובמיוחד במשחק שבו הייתה הגנה לא מתואמת איתו והתקפה לו קיימת לפניו.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

בהתחשב בזה שבמשחק הקודם הוא אפילו היה בסגל ולא שיחק הרבה לאחרונה היה בסדר גמור
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

Greengo כתב: 16 פברואר 2024, 07:09 לא יודע למה מציינים בתקשורת שהוא היה טוב. לא ראיתי משהו מיוחד, להיפך. עשה לא מעט טעויות + מסירות גרועות
גם בעיניי הוא היה טוב…
סגר טוב הגנתית, היה בסדר גם התקפית
כמגן בקו 5 הוא מהטובים בליגה, בטח בתור ישראלי, והוא יושב לנו על הספסל
שלח תגובה