מסאי דגו - נושא רשמי

נעול
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

Re: מסאי דגו - נושא רשמי

שליחה על ידי רק מכבי »

הודיעו שהוא לא טס?
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

רק מכבי כתב: 27 יוני 2023, 01:20 הודיעו שהוא לא טס?
לא רשמית אבל זה הכיוון. ישב שבעה על אבא שלו שזה מובן
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

Shocking4U כתב: 27 יוני 2023, 02:03
לא רשמית אבל זה הכיוון. ישב שבעה על אבא שלו שזה מובן
זה ברור שזה מובן. וכל החלטה שהיא לא להישאר לשבעה תפתיע אותי.
דיברתם פה כאילו זו עובדה מוצהרת. לכן שאלתי.
מאמין שמחר יודיעו מסודר.
סמל אישי של משתמש
RakMaccabi31
קפטן ירוק

שליחה על ידי RakMaccabi31 »

לא המריא

טיימינג מבאס. מקווה שיצטרף בהמשך
תמונה
אני אמשיך לשתות עד שאשכח את ה-15.5
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

ציטוט מראיון של מאטוביץ מהתקופה שלו כשחקן בהפועל כפר סבא:
איך הקשר עם המאמן החדש שלך מסאי דגו?
"אנחנו מדברים כל הזמן, גם בגלל שאני רוצה להיות מאמן. מסאי הוא מאמן מצוין ומבין כדורגל ברמה גבוהה מאוד. הוא מעביר אימונים טובים, כל השחקנים אוהבים את האימונים שלו. הוא צעיר אבל אם ימשיך ככה, הוא יכול להיות מאמן גדול. אני לומד ממנו לאמן".
מסתבר שהוא גם עבד איזה תקופה עם חברה שקשורה לפיתוח יכולות אתלטיות ומדידה. אם אתם זוכרים את הסיפור של דרור שמשון על המבחנים של ג׳אבר על חוזקת השריר שלו? אז מאטוביץ היה שעבד שם עם המכשירים ביחד עם דרור מול השחקנים במבדקים הפיזיים.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

לפי ספורט5, המשפחה שלו לוחצת עליו להצטרף למחנה האימונים ולוותר על מה שנשאר מהשבעה
Kaka
קפטן ירוק

שליחה על ידי Kaka »

בן דור אומר שהוא יצטרף מחר או בשישי.
דם ירוק!!!
שחקן החודש

שליחה על ידי דם ירוק!!! »

זאת בושה וחרפה לנסוע באמצע שבעה על אבא..אם כל הכבוד למכבי חיפה..כבוד של אבא עדיף.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

דם ירוק!!! כתב: 28 יוני 2023, 10:52 זאת בושה וחרפה לנסוע באמצע שבעה על אבא..אם כל הכבוד למכבי חיפה..כבוד של אבא עדיף.
לא מסכים איתך. אלו הרגשות שלו.

מה שכן, ההחלטה צריכה לבוא ממנו ולא מלחץ של הסביבה לעשות x או y. אני מקווה שאם הוא יוצא למחנה זה כי הוא מרגיש שזה מה שנכון ולא עושה את זה כשהוא עוד לא מוכן לזה נפשית.
דם ירוק!!!
שחקן החודש

זה לא קשור לרגשות..הוא חייב לשבת שבעה על אבא שלו...אתה לא יכול לנסוע באדום ושיעצור אותך שוטר אתה תגיד לו "זה הרגשות שלי" כי אסור לנסוע באדום כמו שאסור לא לשבת שבעה מלאה על אבא
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

דם ירוק!!! כתב: 28 יוני 2023, 11:12 זה לא קשור לרגשות..הוא חייב לשבת שבעה על אבא שלו...אתה לא יכול לנסוע באדום ושיעצור אותך שוטר אתה תגיד לו "זה הרגשות שלי" כי אסור לנסוע באדום כמו שאסור לא לשבת שבעה מלאה על אבא
איזו השוואה לא קשורה. לא לנסוע באדום זה חוק.
לשבת שבעה זה מנהג, כמו לשמור כשרות. יש מי שבוחר לעשות את זה, יש מי שלא. בסוף זו החלטה של דגו ושל המשפחה שלו.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Kaka כתב: 28 יוני 2023, 10:23 בן דור אומר שהוא יצטרף מחר או בשישי.
תגידו מה שתגידו על דגו והמינוי שלו, אבל הוא מרגש ומחויב לפה.
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

עם כל הצער שבדבר אני מקווה שהוא יצטרף למחנה כמה שיותר מהר.
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

דם ירוק!!! כתב: 28 יוני 2023, 11:12 זה לא קשור לרגשות..הוא חייב לשבת שבעה על אבא שלו...אתה לא יכול לנסוע באדום ושיעצור אותך שוטר אתה תגיד לו "זה הרגשות שלי" כי אסור לנסוע באדום כמו שאסור לא לשבת שבעה מלאה על אבא
לא יודע אחי
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

מכבד את האמונה והערכים שלך מאד, אבל תזכור שהם שלך. לא כל אדם יהודי רואה בלשבת שבעה חוק ועדיין (למזלנו) זה לא חוק מדינה. זכותו של דגו כאדם פרטי להחליט איך להתאבל, אם בכלל.
דם ירוק!!!
שחקן החודש

וואלה לא קשור לדת...כבוד של אבא שנקבר לפני יומיים..כבר לקום ולהמשיך להתעסק בכדורגל כאילו כלום לא קרה..נראה לי מוזר...
דם ירוק!!!
שחקן החודש

Judokan כתב: 28 יוני 2023, 11:47
לשבת שבעה זה מנהג, כמו לשמור כשרות. יש מי שבוחר לעשות את זה, יש מי שלא. בסוף זו החלטה של דגו ושל המשפחה שלו.
וואלה לא נתווכח עכשיו בעניני דת..אבל לשבת שבעה זה לא מנהג..
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

דם ירוק!!! כתב: 28 יוני 2023, 20:57
Judokan כתב: 28 יוני 2023, 11:47
וואלה לא נתווכח עכשיו בעניני דת..אבל לשבת שבעה זה לא מנהג..
זו מצווה דתית. גם לא לשחק ולאמן כדורגל בשבת תמורת כסף.
דגו לא אדם דתי, ולכן ברור שעבורו זה מנהג.
ברק.י
מכונת תארים

Re: מסאי דגו - נושא רש

שליחה על ידי ברק.י »

דם ירוק!!! כתב: 28 יוני 2023, 20:56 וואלה לא קשור לדת...כבוד של אבא שנקבר לפני יומיים..כבר לקום ולהמשיך להתעסק בכדורגל כאילו כלום לא קרה..נראה לי מוזר...
קודם כל, אנשים מתאבלים בדרכים שונות. אחד ישב שבעה ולאחר יראה מכבד לעשות לבשל את האוכל של אבא שלו בכל ערב לכל המשפחה למשך שלושה ימים. אנחנו לא יודעים מה דגו מרגיש שנכון.

שנית, אנחנו לא מכירים את אבא שלו. יכול להיות שמה שאבא שלו תופס כמכבד זה דווקא להמשיך בחיים כרגיל אחרי טקס ההלוויה. יש תרבויות ודתות שבהן זה מה שנפוץ ומכבד. באסלאם, לדוגמא, נהוג לחזור מהר יותר לשגרה.

ושלישית, אנחנו לא יודעים מה היה הקשר ביניהם. אם היה מדובר באב מתעלל פיזית ומינית, גם אז היו מבקרים את דגו שהוא לא רוצה לשבת שבעה? אני כמובן לא אומר שזה המצב, אלא מנסה להעביר את זה שלא זכותנו לבקר אותו. אנחנו לא יודעים מה באמת קורה במשפחה שלו.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

תפסיקו להתעסק באיך בן אדם בוחר להתאבל על אבא שלו. רוצה ישב כל השבעה, לא רוצה לא ישב גם בכלל שבעה. זה לא עניין שלנו בכלל. עניין שלו ושל המשפחה שלו ושל האמונה שלו. אין פה נכון/לא נכון.
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

Shocking4U כתב: 28 יוני 2023, 22:46 תפסיקו להתעסק באיך בן אדם בוחר להתאבל על אבא שלו. רוצה ישב כל השבעה, לא רוצה לא ישב גם בכלל שבעה. זה לא עניין שלנו בכלל. עניין שלו ושל המשפחה שלו ושל האמונה שלו. אין פה נכון/לא נכון.
לגמרי.

מה שאותנו צריך לעניין זה שיעשה מה שהכי טוב בשבילו בשביל לעשות את התפקיד שלו על הצד הטוב ביותר.
אם הוא מתאבל ולא ממש יכול להשתתף במחנה כמו שצריך - עדיף שיעשה את השבעה ויחזור אלינו כשהוא מוכן.

בכל מקרה, יש לי תחושה מאוד לא רציולנית לגביו עם הרגשה טובה שאנחנו הולכים לאהוב אותו מאוד. אין שום הגיון מאחורי התחושה הזאת, זה נטו תחושת בטן. אבל הלוואי הלוואי וזה באמת יהיה ככה!
נערך לאחרונה על ידי DelPiero ב 29 יוני 2023, 11:57, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

בתור מסורתי אני אתך לגמרי, אבל יש אנשים שפחות קרובים לדת וזה פחות מדבר אליהם וזכותם.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

ינחת מחר במחנה. בעיני זה משמעותי.
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

נראה לי ברוך יושב עליו חזק.
סמל אישי של משתמש
Nadav
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי Nadav »

בפודקאסט ששמעתי שהוא התראיין פעם נשמע שהוא ממש טוטאלי לעבודה, נקווה שמנטלית הוא יהיה מסוגל להכיל את הכל אחרי זמן כל כך קצר. אף אחד לא היה כועס אם היה מצטרף אחרי סיום השבעה, מקווה שהוא עושה את זה כי הוא באמת סוג של התגבר.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Nadav כתב: 29 יוני 2023, 19:16 בפודקאסט ששמעתי שהוא התראיין פעם נשמע שהוא ממש טוטאלי לעבודה, נקווה שמנטלית הוא יהיה מסוגל להכיל את הכל אחרי זמן כל כך קצר. אף אחד לא היה כועס אם היה מצטרף אחרי סיום השבעה, מקווה שהוא עושה את זה כי הוא באמת סוג של התגבר.
הוא טוטאלי לכדורגל. זה נשמע שהוא מתעסק בעיקר בזה מבוקר ועד ערב.

אבל יש אנשים שזה גם מאוד עוזר להם להתמודד עם אירועים קשים
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

אהרונוביץ כבר שלף את הקשית לשתות לו את הדם...
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

dyarok כתב: 03 יולי 2023, 08:34 אהרונוביץ כבר שלף את הקשית לשתות לו את הדם...
כל דבר שדגו יעשה יביא אותו לזה.

דווקא במשחקי האימון ראינו דברים חיוביים מבחינה טקטית, אבל חומר השחקנים חייב להיות איכותי יותר כדי שזה יצליח.
לצורך העניין, בלט שהקבוצה לא מרחיקה כדורים מקרנות של היריבה סתם ומחפשת שחקן מהיר שמחכה באחד האגפים לכדור כדי לצאת מהר קדימה ולהעביר כדור לאמצע. זה שבר פעמיים את ההגנה של פראג, אבל לא עבד כי צ׳יבוטה מסר לרחבה בלי להסתכל וסוף לא היה מהיר מספיק להגיע לפני השומר שלו לרחבה. עם חזיזה וסבע זה כבר היה נכנס.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

ברק.י כתב: 03 יולי 2023, 11:55
dyarok כתב: 03 יולי 2023, 08:34 אהרונוביץ כבר שלף את הקשית לשתות לו את הדם...
כל דבר שדגו יעשה יביא אותו לזה.

דווקא במשחקי האימון ראינו דברים חיוביים מבחינה טקטית, אבל חומר השחקנים חייב להיות איכותי יותר כדי שזה יצליח.
לצורך העניין, בלט שהקבוצה לא מרחיקה כדורים מקרנות של היריבה סתם ומחפשת שחקן מהיר שמחכה באחד האגפים לכדור כדי לצאת מהר קדימה ולהעביר כדור לאמצע. זה שבר פעמיים את ההגנה של פראג, אבל לא עבד כי צ׳יבוטה מסר לרחבה בלי להסתכל וסוף לא היה מהיר מספיק להגיע לפני השומר שלו לרחבה. עם חזיזה וסבע זה כבר היה נכנס.
מסכים. היו כמה נקודות שמאוד אהבתי לראות ברמה המחשבתית והניסיונות (היו גם דברים מאוד לא טובים, כמו במחצית השנייה אתמול, שהייתה חתיכת בלאגן, שחקנים לא ידעו לאן ללכת. זה היה מביך משהו).

בסוף יש את הטענה ש"דגו מבין כדורגל, אבל לא היו לו את הכלים". כמו שזה נראה כרגע, גם פה חלק מהכלים המשמעותיים לא יהיו. וזו בעיה.
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

גם במחצית הראשונה ראו את הליקויים, הבולט בשער השיוויון- ברגע שעוברים את קו הקישור היה מרחק עצום לבלמים.
במשחק אתמול גם לא הייתה פיזיות מצד הבלמים - נשאר רק סק בקטע הפיזי.
הכל דליל מדי וחסר- בקישור, בלם רציני נוסף...
שלא לדבר על קישור התקפי ושחקני כנף...
ואללה צריך מפעל שמיכות כדי לכסות על כל הבורות
נעול