מסאי דגו - נושא רשמי

נעול
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

Re: מסאי דגו - נושא רשמי

שליחה על ידי רק מכבי »

יש לי טון של ביקורת עליו אתמול.
אבל אני לא לוקח לו את מה שעשה עד עכשיו, וסה''כ עמד במטרות של להגיע בכלל לשלב הזה.
טוב שהגענו למצב שמתבאסים מתיקו 0 בבית מול יאנג בויז.

לדעתי התוצאה לא קריטית. גם אם היינו מנצחים פה 1-0 זה לא היה מספיק בשוויץ.
אבל היכולת והגישה לא היו טובים. נקווה שזה שכר לימוד.

בסוף בניגוד לעונה הקודמת ליגת האלופות זה לא המטרה הראשית. זה בונוס טוב מאוד. ואת הקמפיין האירופי הבטחנו.
נבחן אותו בליגה, שם הציפייה היא אחרת, והאתגר לדעתי הוא גדול יותר.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

Judokan כתב: 24 אוגוסט 2023, 02:42 פחדן ועציץ. כל מה שראינו גם מול סלובן קרה שוב אחד לאחד.

דוגמה למאמן טוב: המאמן השוויצרי ראה שאנחנו מפוררים את ההגנה שלו בהנעה מהאמצע ב20 הדקות הראשונות. הגיב ושלח את הקבוצה שלו למנוע את הכדור ממוחמד וסבע. השאיר אותנו לנהל משחק בין סק, שון ואיתמר ניצן.

דוגמה לעציץ: ספרתי 10 מקרים במחצית הראשונה שאנחנו נתקעים בכדור שוער ואין לניצן ושוןגו מושג איך להתחיל התקפה.
תגובתו של מסאי היקר? לבהות בעולם בעיניי עגל ולשלוח את ניצן לעשות את החרא הזה 40 פעם במחצית השנייה ועוד להוסיף על זה מסירות קוורטרבק של סק בערך 4 מטר מעל הראש של השחקנים המיועדים.

ניהול משחק פשוט ביזיוני. אפס תגובה ליריבה, חילופים סופר מאוחרים למרות שהקבוצה לא תפקדה, בלאגן במגרש (כמה פעמים קורנו נופף שם בידיים להגנה להתעורר ולהפסיק בהנעת כדור שבלונית).

פשוט נזק מהלך, אין מילה אחרת.

והדובדבן שבקצפת: "לא רצינו להתאבד על המשחק יותר מדי". החלטה מבריקה, באמת עדיף לנו להעביר את ההכרעה לשוויץ.

היה מביך בקטע קיצוני לראות את המחצית השנייה שלנו.
אני חושב שאתה מגזים מאוד בתגובה שלך.

שיחקנו מול קבוצה שלוחצת ברמה אירופית, גם בשנה שעברה היה לנו בעיה בהשתחררות מלחץ בהגנה וזה עוד היה עם נטע ופאני שהם שחקנים הרבה יותר טובים עם הכדור ממוחמד וג'אבר

זה הכלים שיש לו. אני זוכר את אותן תלונות בדיוק בעונה שעברה בסביבות ינואר שנראינו לא טוב עד שבכר יצא עם המופקר וזה עוד היה מול קבוצות במסגרת הליגה סטייל הפועל י-ם

מה ההצעה שלך, איך אתה היית שובר את הלחץ המצוין שלהם. אולי מעלה את גוני נאור? או מעלה את שואו (אה, אי אפשר).

שמשחקים נגד קבוצה יותר איכותית ממך (ובניגוד לקמפיין הקודם), גם קבוצה מאומנת וטקטית ולא קחו כדור ורוצו כמו אולימפיאקוס והכוכב אז קשה.

זה אותו קישור ומטה שהתקשה בעונה שעברה מינוס פאני, נטע, דילאן וג'וש.

גם מבחינת חילופים, אני יכול להבין את טענות שמסאי אחר בחילופים אבל מנגד, אני לא מוציא את חזיזה כל עוד יש לו דופק, בקישור אין אפשרות לעשות חילופים והחילוף היחיד שאפשר לעשות זה סבע ודווקא בגלל שלא הלך בהנעת כדור והיה קשה מסאי רצה להחזיק עוד שחקן שמסוגל לתרום בהנעת כדור ולהיות אופציה למסירה ולא דין שבמשחק כזה מתחבא מאחורי הגב של החלוץ.

וכן, הוא צודק לגמרי, שכל שחקני המפתח שלך לא במשחק ואתה מרגיש שזה לא זה, אתה לא הולך להתאבד על המשחק ולהפסיד אותו

וכל האלה שמדברים על "טונות של מזל", זה מה שצריך כדי שמכבי חיפה תגיע לליגת האלופות. בשנה שעברה לא היה טונות של מזל כשחזיזה העיף כדור למעלה והבקיע בדקה 90 נגד אולימפיאקוס? או שסונדגרן בעט מ40 מטר והבקיע? או שפאבקוב נתן וולה לחיבור?

אין מה לעשות, זה רמת ביצוע ורמת יריבה שאין הזדמנות שנייה וצריך בעיקר מזל בחצאי מצבים שהיו אתמול ובדברים הקטנים.

סבע קיבל אתמול שני מצבים יותר טובים מהמצב שהוא הבקיע ממנו נגד סלובן בחוץ.

פגשנו את אלופת שוויץ שהיא קבוצה עמוקה ואיכותית מאתנו בערך בכל משבצת על המגרש והיה לנו קשה, איזה הפתעה.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

KevinDurant כתב: 24 אוגוסט 2023, 12:29
Judokan כתב: 24 אוגוסט 2023, 02:42 פחדן ועציץ. כל מה שראינו גם מול סלובן קרה שוב אחד לאחד.

דוגמה למאמן טוב: המאמן השוויצרי ראה שאנחנו מפוררים את ההגנה שלו בהנעה מהאמצע ב20 הדקות הראשונות. הגיב ושלח את הקבוצה שלו למנוע את הכדור ממוחמד וסבע. השאיר אותנו לנהל משחק בין סק, שון ואיתמר ניצן.

דוגמה לעציץ: ספרתי 10 מקרים במחצית הראשונה שאנחנו נתקעים בכדור שוער ואין לניצן ושוןגו מושג איך להתחיל התקפה.
תגובתו של מסאי היקר? לבהות בעולם בעיניי עגל ולשלוח את ניצן לעשות את החרא הזה 40 פעם במחצית השנייה ועוד להוסיף על זה מסירות קוורטרבק של סק בערך 4 מטר מעל הראש של השחקנים המיועדים.

ניהול משחק פשוט ביזיוני. אפס תגובה ליריבה, חילופים סופר מאוחרים למרות שהקבוצה לא תפקדה, בלאגן במגרש (כמה פעמים קורנו נופף שם בידיים להגנה להתעורר ולהפסיק בהנעת כדור שבלונית).

והדובדבן שבקצפת: "לא רצינו להתאבד על המשחק יותר מדי". החלטה מבריקה, באמת עדיף לנו להעביר את ההכרעה לשוויץ.

שיחקנו מול קבוצה שלוחצת ברמה אירופית, גם בשנה שעברה היה לנו בעיה בהשתחררות מלחץ בהגנה וזה עוד היה עם נטע ופאני שהם שחקנים הרבה יותר טובים עם הכדור ממוחמד וג'אבר

זה הכלים שיש לו. אני זוכר את אותן תלונות בדיוק בעונה שעברה בסביבות ינואר שנראינו לא טוב עד שבכר יצא עם המופקר וזה עוד היה מול קבוצות במסגרת הליגה סטייל הפועל י-ם

מה ההצעה שלך, איך אתה היית שובר את הלחץ המצוין שלהם. אולי מעלה את גוני נאור? או מעלה את שואו (אה, אי אפשר).

שמשחקים נגד קבוצה יותר איכותית ממך (ובניגוד לקמפיין הקודם), גם קבוצה מאומנת וטקטית ולא קחו כדור ורוצו כמו אולימפיאקוס והכוכב אז קשה.

גם מבחינת חילופים, אני יכול להבין את טענות שמסאי אחר בחילופים אבל מנגד, אני לא מוציא את חזיזה כל עוד יש לו דופק, בקישור אין אפשרות לעשות חילופים והחילוף היחיד שאפשר לעשות זה סבע ודווקא בגלל שלא הלך בהנעת כדור והיה קשה מסאי רצה להחזיק עוד שחקן שמסוגל לתרום בהנעת כדור ולהיות אופציה למסירה ולא דין שבמשחק כזה מתחבא מאחורי הגב של החלוץ.

וכן, הוא צודק לגמרי, שכל שחקני המפתח שלך לא במשחק ואתה מרגיש שזה לא זה, אתה לא הולך להתאבד על המשחק ולהפסיד אותו

וכל האלה שמדברים על "טונות של מזל", זה מה שצריך כדי שמכבי חיפה תגיע לליגת האלופות. בשנה שעברה לא היה טונות של מזל כשחזיזה העיף כדור למעלה והבקיע בדקה 90 נגד אולימפיאקוס? או שסונדגרן בעט מ40 מטר והבקיע? או שפאבקוב נתן וולה לחיבור?

אין מה לעשות, זה רמת ביצוע ורמת יריבה שאין הזדמנות שנייה וצריך בעיקר מזל בחצאי מצבים שהיו אתמול ובדברים הקטנים.

פגשנו את אלופת שוויץ שהיא קבוצה עמוקה ואיכותית מאתנו בערך בכל משבצת על המגרש והיה לנו קשה, איזה הפתעה.
אני לא מגזים בכלל. לא מאמין בלחפש תירוצים, ובטח לא מאמין בגניבות הדעת שהריץ על "משחק אמיץ" וחרטוטים בסגנון.

מאמן שרואה את מה שקורה במגרש אתמול במחצית השנייה, שהקבוצה לא מתפקדת במשחק ביתי ואומר לעצמו "סבבה לי שהשוער שלי יעיף כדורים" כל המחצית, ושהבלמים שלי יתקעו את המשחק בהנעת כדור סתמית שכל פעם מביאה את הכדור לאט אל הקיצוני עם שני שחקנים עליו - זה מביך מבחינתי. מאמן צריך להגיב למה שקורה במגרש ולתת לקבוצה שלו את הכלים, לא לחפש תירוצים על יריבות קשות.

אני מוכן לקבל בכל יום שננסה לעשות דברים ולא נצליח (בסגנון ההימור של בכר ללחוץ גבוה מול פ.ס.ז), אבל אני לא מוכן לקבל פסיביות מביכה בזמן שהקבוצה נראית מזעזע מחצית שלמה במשחק בית.

מה ההצעות שלי? כמה רעיונות:
1. לוותר על המערך של השלושה בלמים ברגע שמזהים שהיריבה מנצלת את המבנה הזה לרעתנו.
2. לדרוש מסונדגרן לשחק גבוה יותר ליד חזיזה כדי להתמודד עם זה שיש יתרון של 2 על 1 ליריבה מול המגנים שלנו.
3. להביא את שחקני קישור האמצע וההתקפה (שרי וסבע) לשחק קרוב יותר לשחקני ההגנה בתחילת הבילד אפ כדי להשיג יתרון מספרי.
4. לשלוח את שחקני הקישור ההתקפי לשחק ליד הקיצוניים (כמו שיאנג בויז עשו) כדי להשיג יתרון מספרי מול היהלום.
5. לוותר על פיירו הלא מתפקד בשלב מוקדם, או על סבע במשחק חלש - ולשלוח שחקנים שמשחקים מהר יותר עם הכדור ויכולים לנצל את השטחים שנוצרים מאחורי הגנה שלוחצת גבוה בפינות.

גם בחילופים, עם כל הכבוד לסיפורים על "שחקנים מנוסים", בסוף ראינו שחלאילי ב10 דקות על המגרש הכניס הרבה יותר חדות למשחק מהשחקנים הכבדים ששיחקו לפניו. באותה מידה גם שיבלי, שוראנוב, דוד בחילוף מוקדם יותר, סוף - כולם היו יכולים לעזור להביא רענון למשחק גם בלי "להתאבד" והנפצות כאלה. בסוף הקבוצה גמורה על הדשא, והדבר הראשון שהיה צריך זה שחקנים רעננים.

מלא רעיונות, לא יודע מה מהם היה עובד ומה לא. אבל שוב - לקפוא על הקווים ולא לעשות כלום, זה מה שעושה מאמן חסר מושג שנמצא בהלם, וזה מה שקיבלנו אתמול. 0 תגובה למשחק, 0 יוזמה, 0 רעיונות.

גם אפשר לחשוב שזה קרה בפעם הראשונה אתמול. גם מול סלובן ושריף קרה בדיוק אותו דבר - חוסר תגובה מוחלט לאירועים על המגרש, חילופים מאוחרים גם כשהקבוצה גמורה.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Judokan כתב: 24 אוגוסט 2023, 19:14
KevinDurant כתב: 24 אוגוסט 2023, 12:29

אני לא מגזים בכלל. לא מאמין בלחפש תירוצים, ובטח לא מאמין בגניבות הדעת שהריץ על "משחק אמיץ" וחרטוטים בסגנון.

מאמן שרואה את מה שקורה במגרש אתמול במחצית השנייה, שהקבוצה לא מתפקדת במשחק ביתי ואומר לעצמו "סבבה לי שהשוער שלי יעיף כדורים" כל המחצית, ושהבלמים שלי יתקעו את המשחק בהנעת כדור סתמית שכל פעם מביאה את הכדור לאט אל הקיצוני עם שני שחקנים עליו - זה מביך מבחינתי. מאמן צריך להגיב למה שקורה במגרש ולתת לקבוצה שלו את הכלים, לא לחפש תירוצים על יריבות קשות.

אני מוכן לקבל בכל יום שננסה לעשות דברים ולא נצליח (בסגנון ההימור של בכר ללחוץ גבוה מול פ.ס.ז), אבל אני לא מוכן לקבל פסיביות מביכה בזמן שהקבוצה נראית מזעזע מחצית שלמה במשחק בית.

מה ההצעות שלי? כמה רעיונות:
1. לוותר על המערך של השלושה בלמים ברגע שמזהים שהיריבה מנצלת את המבנה הזה לרעתנו.
2. לדרוש מסונדגרן לשחק גבוה יותר ליד חזיזה כדי להתמודד עם זה שיש יתרון של 2 על 1 ליריבה מול המגנים שלנו.
3. להביא את שחקני קישור האמצע וההתקפה (שרי וסבע) לשחק קרוב יותר לשחקני ההגנה בתחילת הבילד אפ כדי להשיג יתרון מספרי.
4. לשלוח את שחקני הקישור ההתקפי לשחק ליד הקיצוניים (כמו שיאנג בויז עשו) כדי להשיג יתרון מספרי מול היהלום.
5. לוותר על פיירו הלא מתפקד בשלב מוקדם, או על סבע במשחק חלש - ולשלוח שחקנים שמשחקים מהר יותר עם הכדור ויכולים לנצל את השטחים שנוצרים מאחורי הגנה שלוחצת גבוה בפינות.

גם בחילופים, עם כל הכבוד לסיפורים על "שחקנים מנוסים", בסוף ראינו שחלאילי ב10 דקות על המגרש הכניס הרבה יותר חדות למשחק מהשחקנים הכבדים ששיחקו לפניו. באותה מידה גם שיבלי, שוראנוב, דוד בחילוף מוקדם יותר, סוף - כולם היו יכולים לעזור להביא רענון למשחק גם בלי "להתאבד" והנפצות כאלה. בסוף הקבוצה גמורה על הדשא, והדבר הראשון שהיה צריך זה שחקנים רעננים.

מלא רעיונות, לא יודע מה מהם היה עובד ומה לא. אבל שוב - לקפוא על הקווים ולא לעשות כלום, זה מה שעושה מאמן חסר מושג שנמצא בהלם, וזה מה שקיבלנו אתמול. 0 תגובה למשחק, 0 יוזמה, 0 רעיונות.

גם אפשר לחשוב שזה קרה בפעם הראשונה אתמול. גם מול סלובן ושריף קרה בדיוק אותו דבר - חוסר תגובה מוחלט לאירועים על המגרש, חילופים מאוחרים גם כשהקבוצה גמורה.
עם הקישור הנוכחי ובלי שואו אתה חייב לשחק עם 3 בלמים במשחקים כאלה כי הם היו כותשים אותך באמצע ככה או ככה ולא היה לך את היתרון המספרי.

היה לנו בעיה בשנה שעברה בהנעת הכדור מאחורה ובהתמודדות עם לחץ גבוה ובעמדות המפתח לטיפול בזה נחלשנו.

הוא לא מוציא את פיירו דווקא בגלל זה כי הוא כתובת לכדורים ארוכים במשחק כזה ושחקן שיכול לשחרר לחץ גבוה בניגוד לדין שלא לוקח כדורים.

לגבי סבע הוא דווקא רצה אותו בשביל להתמודד עם הלחץ שלהם ושיהיה עוד שחקן שתורם בהנעת כדור והוא כן הגיע ל2 מצבים טובים ולא ניצל אותם.

אני חושב שאתם פשוט "מתעלמים" מזה שבאה לפה יריבה איכותית וטובה עם כלים מספיק טובים לשחק 90 דק' ברמה גבוהה (כולל ספסל איכותי ואופציות טובות מהספסל) ומספיק איכות בשביל להתמודד אתך.

אני לא זוכר קבוצה חוץ מבנפיקה אולי שבאה לשחק בסמי עופר ולחצה גבוה 90 דק' בצורה יעילה ואיכותית בלי פקשושים והיו צריכים לנצל את החצאי מצבים שהיו כי זה מה שתקבל ותשיג נגד יריבה כזאת איכותית.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

אז אם אין לו שום ערך מוסף למשחק כזה, וכל מה שיש לו להציע זה העפות כדור מאיתמר ניצן, הוא עציץ. זה בדיוק מה שאני אומר. לא צריך מאמן שיספר לי למה היריבה היא קשה ומסוכנת.

גם אצל בכר שיחקנו מול קבוצות סופר פיזיות ולוחצות, ומול קבוצות עדיפות עלינו, וראיתי איזשהם ניסיונות להפתיע, ליזום, לנצח.

והוא עוד מעז להגיד שהראינו אומץ. את גניבות הדעת שישמור לכתבות המתחנפות מטעם המועדון
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Judokan כתב: 24 אוגוסט 2023, 19:41 אז אם אין לו שום ערך מוסף למשחק כזה, וכל מה שיש לו להציע זה העפות כדור מאיתמר ניצן, הוא עציץ. זה בדיוק מה שאני אומר. לא צריך מאמן שיספר לי למה היריבה היא קשה ומסוכנת.

גם אצל בכר שיחקנו מול קבוצות סופר פיזיות ולוחצות, ומול קבוצות עדיפות עלינו, וראיתי איזשהם ניסיונות להפתיע, ליזום, לנצח.

והוא עוד מעז להגיד שהראינו אומץ. את גניבות הדעת שישמור לכתבות המתחנפות מטעם המועדון
איזה סופר פיזיות ולוחצות?

היחידה שהייתה סופר פיזית ולוחצת זו בנפיקה וטוטנהאם ובשתי המשחקים קיבלנו שישיות ומעלה
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

KevinDurant כתב: 24 אוגוסט 2023, 19:43
Judokan כתב: 24 אוגוסט 2023, 19:41 אז אם אין לו שום ערך מוסף למשחק כזה, וכל מה שיש לו להציע זה העפות כדור מאיתמר ניצן, הוא עציץ. זה בדיוק מה שאני אומר. לא צריך מאמן שיספר לי למה היריבה היא קשה ומסוכנת.

היחידה שהייתה סופר פיזית ולוחצת זו בנפיקה וטוטנהאם ובשתי המשחקים קיבלנו שישיות ומעלה
ברצינות? אוניון ברלין, סלביה פראג, פיינורד. כל השלוש קבוצות מעולות, פיזיות ומשחקות באינטנסיביות גבוהה מאוד.
ובסבירות גבוהה כל אחת מהן עוברת את יאנג בויז במפגש head to head.
הפעם היחידה שבאמת התבטלנו כמו אתמול הייתה מול ברלין בחוץ.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Judokan כתב: 24 אוגוסט 2023, 19:48

ברצינות? אוניון ברלין, סלביה פראג, פיינורד. כל השלוש קבוצות מעולות, פיזיות ומשחקות באינטנסיביות גבוהה מאוד.
פיינורד בבית: 4 בעיטות, 0 למסגרת (לעומת 16 ו4 שלהם), הם שלטו 53% בכדור
אוניון ברלין בחוץ: 6 ו1 (הפסדנו 3-0)
פראג בבית: 9 ו3 (לעומת 20 ו6), הם שלטו 58% בכדור (ניצחנו 1-0)
פראג חוץ: 6 ו1
ברלין בית: 14 ו4
פיינורד חוץ: 7 ו2

יריבות ברמה מאוד גבוהה כולן (לדעתי יאנג בויז ברמה של פראג)

למעט המשחק נגד ברלין בבית עשינו בערך את אותה סטטיסטיקה מול יאנג בויז, לא הבדל משמעותי

מה גם שפה היה מדובר במשחק נוק אאוט ולא משחק בתים

אגב, בית קונפרנס ליג מטורף, באמת בית קשה מאוד
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

KevinDurant כתב: 24 אוגוסט 2023, 19:54

למעט המשחק נגד ברלין בבית עשינו בערך את אותה סטטיסטיקה מול יאנג בויז, לא הבדל משמעותי

אלה נתונים שמאוד לא מספרים את סיפורי המשחק, זה סגנון האנליסטים לזרוק מספרים כאלה של בעיטות לשער כאילו זה אומר משהו.

פיינורד בבית - בכר הפתיע אותם עם מערך של 4 קשרים באמצע (כולל ג'אבר משום מקום). איזן פערים רמות הרבה יותר משמעותיים ממה שהיה עם יאנג בויז אתמול. זו בדיוק היצירתיות שאני מדבר עליה במאמן ולא שבלונה.
לא היה לפיינורד שום מצב, והדבר הכי קרוב לגול היה של חזיזה קרוב לסיום.

סלביה בחוץ - הייתי במשחק ההוא וזוכר אותו נהדר. סלביה הבקיעו אחרי פאול ברור ברחבה, וביתר הזמן נתנו הופעה מצוינת (ועוד כשפלאניץ' נגרע מהסגל ברגע האחרון).
החמצה אדירה של אצילי ועוד שני מצבים טובים, לחלוטין היינו אמורים לצאת עם נקודות מהמשחק הזה.

סלביה בבית - פתחנו חזק מאוד, השגנו את היתרון ואחר כך נתנו דגש משמעותי יותר לשמור עליו.
ושוב, אם תצפה בתקציר, תראה שלסלביה לא באמת היו מצבים משמעותיים כל כך במשחק הזה. התפקוד ההגנתי היה מצוין.

ברלין בחוץ התבטלנו, והמשחקים איתם בבית ועם פיינורד בחוץ לא מעיד הרבה. ועדיין מול פיינורד בחוץ שיחקנו נכון טקטית והייתה לנו החמצה מחרידה של אשכנזי באחד על אחד מול שוער.

בכר ידע לבצע את ההתאמות וההפתעות כדי לאזן פערים גדולים.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Judokan כתב: 24 אוגוסט 2023, 20:14
KevinDurant כתב: 24 אוגוסט 2023, 19:54

אלה נתונים שמאוד לא מספרים את סיפורי המשחק, זה סגנון האנליסטים לזרוק מספרים כאלה של בעיטות לשער כאילו זה אומר משהו.

פיינורד בבית - בכר הפתיע אותם עם מערך של 4 קשרים באמצע (כולל ג'אבר משום מקום). איזן פערים רמות הרבה יותר משמעותיים ממה שהיה עם יאנג בויז אתמול. זו בדיוק היצירתיות שאני מדבר עליה במאמן ולא שבלונה.
לא היה לפיינורד שום מצב, והדבר הכי קרוב לגול היה של חזיזה קרוב לסיום.

סלביה בחוץ - הייתי במשחק ההוא וזוכר אותו נהדר. סלביה הבקיעו אחרי פאול ברור ברחבה, וביתר הזמן נתנו הופעה מצוינת (ועוד כשפלאניץ' נגרע מהסגל ברגע האחרון).
החמצה אדירה של אצילי ועוד שני מצבים טובים, לחלוטין היינו אמורים לצאת עם נקודות מהמשחק הזה.

סלביה בבית - פתחנו חזק מאוד, השגנו את היתרון ואחר כך נתנו דגש משמעותי יותר לשמור עליו.
ושוב, אם תצפה בתקציר, תראה שלסלביה לא באמת היו מצבים משמעותיים כל כך במשחק הזה. התפקוד ההגנתי היה מצוין.

ברלין בחוץ התבטלנו, והמשחקים איתם בבית ועם פיינורד בחוץ לא מעיד הרבה. ועדיין מול פיינורד בחוץ שיחקנו נכון טקטית והייתה לנו החמצה מחרידה של אשכנזי באחד על אחד מול שוער.

בכר ידע לבצע את ההתאמות וההפתעות כדי לאזן פערים גדולים.
גם במשחק הזה היה תפקוד הגנתי מצוין, הם לא הגיעו לשום מצב ב90 דק', ניצן לא נגע בדשא
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

ההבדל הגדול הוא שבמשחק הזה, השוויצרים באו בכוונה מוצהרת להשיג תוצאה כזו והשיגו את מה שרצו. לשם היו מיועדות הפעולות שלהם תוך כדי המשחק.
דגו הוא זה שלא השיג את היעד שלו, שיחק לידיים של היריבה ועכשיו נמצא בסיטואציה שהוא צריך לנצח בחוץ כדי לעלות, במגרש סופר ביתי, ועוד על דשא סינטטי.

במילים אחרות, יאללה לליגה האירופית
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Judokan כתב: 24 אוגוסט 2023, 20:35 ההבדל הגדול הוא שבמשחק הזה, השוויצרים באו בכוונה מוצהרת להשיג תוצאה כזו והשיגו את מה שרצו. לשם היו מיועדות הפעולות שלהם תוך כדי המשחק.
דגו הוא זה שלא השיג את היעד שלו, שיחק לידיים של היריבה ועכשיו נמצא בסיטואציה שהוא צריך לנצח בחוץ כדי לעלות, במגרש סופר ביתי, ועוד על דשא סינטטי.

במילים אחרות, יאללה לליגה האירופית
ברור שהמשחק שיחק לטובת השוויצרים והם השיגו את היעד שלו והתוצאה וזה הם קבוצה יותר טובה והצליחו לכפות את המשחק שלהם עלינו.

ראינו גם נגד הכוכב בשנה שעברה, במשחקים כאלה אתה צריך להיות קטלני ולהבקיע כמעט מכל מצב ואתמול לא היינו חדים בשליש האחרון ומול יריבה כזאת איכותית זו בעיה.

היו הרבה מצבים של קורנו וחזיזה באגפים וכמה קרנות שבדרכ אנחנו מוציאים מהם יותר וזה לא הלך.

ברור שזה לא אידיאלי אבל לא יהיה לך את הלוקסוס של להגיע ל4-5 מצבים טובים מול קבוצה כזאת.
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

ג'ודוקאן צודק בכל מילה. דגו נכנס להלם ולא הגיב, לא ניסה לשנות וליזום, איחר בחילופים.
החשש הגדול הוא שזה יקרה גם בליגה במשחקים שילכו קשה ודגו לא יצליח למצוא פתרונות.
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

אני חושב שאנחנו בבעיה קשה כל פעם שיריבה תבוא לצופף נגדנו. לא נראה שיש לדגו שום רעיונות התקפיים או ידע איך לאמן קבוצה שצריכה ליזום במשך 90 דקות. לא סתם שהמשחק הכי טוב שלנו היה נגד סלובן שנתנה לנו מלא שטחים לשחק ולתקוף
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

מזכיר לי את התקופות של בלבול. כל עוד התוכנית עובדת הקבוצה סבבה. מתי שהתוכנית קצת משתבשת יורדים ברמה.
לא יודע אם זה מה שהוא יכול לתת או קצת הפחד לטעות
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

הביזיון הראשון שלו מבחינתי
100% אשמתו
אופטימיות במכבי חיפה
itaybenji
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי itaybenji »

Apoc כתב: 29 אוגוסט 2023, 23:08 הביזיון הראשון שלו מבחינתי
100% אשמתו
הוא ממש לא חף מטעויות אבל להגיד שזה מאה אחוז אשמתו זה הגזמה קיצונית
יעקב נחנקנו
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

itaybenji כתב: 29 אוגוסט 2023, 23:44
100% אשמתו
כל השערים נכבשו על האגפים הלא קיימים הגנתית שלנו ולכן זה מאה אחוז באשמתו ואתה כנראה ראית משחק אחר.

ובלי קשר לזה יש לו בעיה קשה בניהול משחקים. הוא מחליש את הקבוצה עם החילופים שהוא עושה.
אופטימיות במכבי חיפה
itaybenji
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי itaybenji »

Apoc כתב: 29 אוגוסט 2023, 23:48
100% אשמתו
כל השערים נכבשו על האגפים הלא קיימים הגנתית שלנו ולכן זה מאה אחוז באשמתו ואתה כנראה ראית משחק אחר.

ובלי קשר לזה יש לו בעיה קשה בניהול משחקים. הוא מחליש את הקבוצה עם החילופים שהוא עושה.
אני לא ראיתי משחק אחר, אפשר גם לדבר בצורה נעימה לא יקרה כלום

הגעת לפה בלי מגן שמאלי, הוא ניסה את מה שניסה ולא הלך, אתה בלי קשר אחורי טבעי, עם חלוץ שכבש עונה שעברה 9 גולים בליגה אאלט ושוער שבהלם שבגיל הזה הוא שומע את המנון הצ'מפיונס

דגו טעה, אבל אתה מאשים את הבן אדם הלא נכון
יעקב נחנקנו
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

הוא לא מתאים לרמות האלה זה ברור.
נראה איך הוא יהיה בליגה, אני חושש שגם בליגה הוא לא יצליח.

בכל מקרה אני לא מאשים אותו, זה נטו אשמת שחר.
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

itaybenji כתב: 29 אוגוסט 2023, 23:51

הגעת לפה בלי מגן שמאלי, הוא ניסה את מה שניסה ולא הלך, אתה בלי קשר אחורי טבעי, עם חלוץ שכבש עונה שעברה 9 גולים בליגה אאלט ושוער שבהלם שבגיל הזה הוא שומע את המנון הצ'מפיונס

תתחיל מלא לקרוא לאנשים שמביעים ביקורת עניינית על הצוות המקצועי אחוזי "טנטרום" ונראה איך נמשיך משם.

גם עונה שעברה שיחקנו עם חזיזה ככנף ימין וכנף שמאל וזה לא נראה ככה. הוא עשה DOUBLE DOWN כשעלה עם חלאילי וזה היה יותר מדי ועובדה שאמרו את זה פה גם לפני המשחק.

קשה להתעלם מהטעויות שלו. הוא אחראי במאת האחוזים על איך שנראינו היום כי לא רק שכל הגולים באו ישירות מהטעויות שלו, גם החוסר תגובה שלו וגם כשהוא כן הגיב גרמו לנו להראות רע עוד יותר.
אופטימיות במכבי חיפה
itaybenji
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי itaybenji »

Apoc כתב: 29 אוגוסט 2023, 23:59

תתחיל מלא לקרוא לאנשים שמביעים ביקורת עניינית על הצוות המקצועי אחוזי "טנטרום" ונראה איך נמשיך משם.

גם עונה שעברה שיחקנו עם חזיזה ככנף ימין וכנף שמאל וזה לא נראה ככה. הוא עשה DOUBLE DOWN כשעלה עם חלאילי וזה היה יותר מדי ועובדה שאמרו את זה פה גם לפני המשחק.

קשה להתעלם מהטעויות שלו. הוא אחראי במאת האחוזים על איך שנראינו היום כי לא רק שכל הגולים באו ישירות מהטעויות שלו, גם החוסר תגובה שלו וגם כשהוא כן הגיב גרמו לנו להראות רע עוד יותר.
אחי יש הבדל בין לדבר אישית למישהו ולבין בכלליות, אפילו לא באותו נושא, בכל מקרה שיח בוגר לא יצא מזה המשך שבוע טוב
יעקב נחנקנו
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

itaybenji כתב: 30 אוגוסט 2023, 00:01
Apoc כתב: 29 אוגוסט 2023, 23:59

אחי יש הבדל בין לדבר אישית למישהו ולבין בכלליות, אפילו לא באותו נושא, בכל מקרה שיח בוגר לא יצא מזה המשך שבוע טוב
שלב ראשון בהתבגרות זה לא להכליל את כל מי שלא מסכים איתך כ"אחוז טנטרום".
אופטימיות במכבי חיפה
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

כמו שכתבנו עם המינוי שלו- עכשיו יתחיל פסטיבל דגו ברשתות ובתקשורת החיפאית.

נראה איך המעטפת תתמודד..
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

הפערים ברמות בין המאמנים היו גדולים משמעותית בפערים באיכות בין הקבוצות
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

dyarok כתב: 30 אוגוסט 2023, 00:19 כמו שכתבנו עם המינוי שלו- עכשיו יתחיל פסטיבל דגו ברשתות ובתקשורת החיפאית.

נראה איך המעטפת תתמודד..
איציק אהרונוביץ' be like

תמונה
אופטימיות במכבי חיפה
אצבעוני
גול ראשון בבוגרים

שליחה על ידי אצבעוני »

מאמן מאוד חלש
ועדיין ההפסד היום על הראש של ההנהלה
לא מספיק הבאתם מאמן צעיר ולא מנוסה ובלי שם שיתן אקסטרה אפקט לשחקנים

וגם השארתם לו סגל מאוד בינוני
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

הרכב לא טוב, ניסה לחקות את ברק בכר, יצא לו במקום בכר מעלי אקספרס.
ירוק זה אני
שחקן העונה

שליחה על ידי ירוק זה אני »

מאמן מוגבל מאוד.

עושה מהלכים שאפשר לעשות מול קבוצות בליגה מול קבוצה בפלייאוף האלופות. זה לא מתאים.
גם מול שריף הוא עשה את זה.

הוא יותר מדי לקח ללב את הביקורות מהמשחק הקודם, אבל הוא לא הבין שההרכב היה טוב, והביקורות היו על איך הוא הגיב למשחק.
גם היום הוא היה צריך לעלות הרכב מאוזן ולהגיב לפי התפתחות המשחק. אבל הוא הלך על הרפאתקני, ומה שאפשר לתקן מול שריף בבית, אי אפשר מול קבוצה ברמה גבוהה בחוץ.
גם החילופים שלו היו לא ברורים.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

אני לא יודע איך תראה העונה, אבל נכון להיום, הביקורות כלפיו מוגזמות מאד.
נעול