דיא סבע - נושא רשמי

סמל אישי של משתמש
Smile
מנהל הבורד

Re: דיא סבע - נושא רשמי

שליחה על ידי Smile »

רק מכבי ניתח מצויין ואני מסכים עם כל מילה.
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

hezildo כתב: 29 ינואר 2024, 22:51
חזיזוש כתב: 29 ינואר 2024, 20:31
רק מכבי כתב: 29 ינואר 2024, 20:16 אף אחד מהצדדים לא צדיק.

המועדון עלה על עץ גבוה מאוד בנושא. הפוסט היה רע. אבל השתלשלות העניינים ברמת התגובה של הקבוצה הוא ללא כל פרופורצייה.

מנגד, סבע עצמו גם התנהל מאוד לא חכם בסיפור הזה. מעבר לפוסט עצמו, המועדון ביקש ממנו לעשות X דברים, עשה את זה בצורה לא טובה, ועוד שנותנים לו מיקרופון הוא בא ואומר אני יכלתי לא להיות פה, ויתרתי על הרבה כסף וכו'. חוץ מזה, בעיני זה הזוי שבמשך 3 חודשים הבן אדם לא בא לשחר/אלברמן/דגו ומבקש שיחה וחזרה לסגל. אולי זה האגו שלו, אולי זה דברים אחרים. אבל תעשו לי טובה, שחקו שרוצה לחזור לא מגיע והולך מאימון. אלא מרים שולחנות ועושה כל מה שאשפר בשביל לחזור.

ברור שיש פה דברים שהם מעבר לפוסט עצמו.
סבע הוא בעייתי בחדר הלבשה, והוא לא הסתדר עם דגו. וראינו את זה מספר פעמים בתחילת העונה, וגם דגו וגם סבע דיברו על זה בפתיחות, שהייתה מתיחות בין הצדדים.
אני גם שמעתי ששחקנים כעסו עליו מאוד וחלק מהבכירים ביותר (אני שמעתי על חזיזה) הלכו לקודקודים של המועדון בנושא, ככה שאל תתפלאו אם גם לשחקנים יש סיי בעניין שלו.
וברור שגם שחר לא מת על כל ההתבטאויות האלה של: ויתרתי על כסף בשביל להיות כאן כל רעיון שני, וכסף לא מעניין אותי וכו', אחרי שקיבל את החוזה הגדול בהיסטוריה של המועדון.

בלי קשר, אני גם חושב שמקצועית יש איתו בעיה. הוא לא שחקן כמו קינדה למשל שיידע לעלות מהספסל, הוא צריך להיות כוכב. הוא גם אשכרה מדבר על זה בפודיום. שהוא רוצה וצריך להיות פנים של קבוצה.
אף אחד לא ייתן לו את זה פה במצב שנוצר. הקבוצה הזאת שייכת לרפאלוב בעמדת ה-10, ובעמדה בצד ימין יש את חלאיילי שהוא באנקר. סבע הוא בהגדרה שחקן ספסל שכמובן ישחק גם בהרכב, אבל זה ברור שהוא לא יקבל את המעמד הזה, וזה גם ייפגע בקבוצה.
ומעבר לזה, אם דגו אומר שהוא לא רוצה אותו, ושהוא חושש שזה יפגע בקבוצה, אז ההחלטה היא נטו שלו.

ולא אמרתי שום מילה על הקהל שזה גם גורם משמעותי. אף אחד לא רוצה לייצר עכשיו את מלחמות היהודים בתוך הקהל, וזה בדיוק מה שיקרה ברגע שסבע יחזור. חצי סמי עופר צועק בוז, רבע לא שורק כלום, ורבע מעודד. ותיווצר מחלוקת אדירה בקהל, וגם זה ישפיע על השחקנים. האם הקהל זה שיקול? כן. תשאלו את נבחרת ישראל ועומר אצילי ומונאס דאבור.

אגה, אם באמת בן שימול חוזר לסגל פה, זה נותן את המסמר בזה שסבע לא יהיה כאן. אי מה להחזיר אותו אם סבע יהיה בסגל.
מה שעשה המועדון לסבע לא שונה ממה שנעשה ליחזקאל בטורקיה
מדובר בהשעיה פוליטית נטו שקשורה במוצא שלו, בוא נגיד שאם אשתו של שחקן יהודי הייתה מעלה סטורי שמאלני על סולדיריות עם ילדי עזה לא היינו בשיחה כזאת היום, אבל דיא ערבי אז מבחינתנו זה לגיטימי. מה הוא מספר לילדים שלו? "אני לא משחק כי המועדון חושב שאני פעיל חמאס"?
איך אפשר להתלונן על מה שעשו ליחזקאל ואז להגיד על סבע "הזוי שהוא לא ביקש שיחה והתחנן לחזור". לחזור לאן? למועדון שבמודע ובגלוי לא הפעיל שיקול דעת ובחר בדרך פשיסטית וגזענית להשעות אותו כאילו הוא חגג את הטבח ופעיל חמאס, בדיוק כמו סיפור אנטליהספור ויחזקאל. אני בכלל מופתע שסבע עוד ממשיך להתנצל כשכותרות דפוקות כמו של עובדיה יוצאות החוצה ככה, זה סיפור שאם ירצו להגיע איתו לדרגים גבוהים באופא יש קייס חזק מאוד לסנקציות עלינו כמועדון
איזה סנקציות?
כל עוד הוא מקבל שכר אין לו קייס.

אני מסכים עם רק מכבי, שני הצדדים טעו פה וכנראה שעכשיו כבר מאוחר מדי ובלתי אפשרי לתקן את זה, במיוחד עם חלק מהשחקנים
לא רוצים אותו וחלק מהקהל לא רוצה אותו. זה חבל מאוד כי אנחנו צריכים אותו, אבל זה המצב.
השחקן מושעה מהקבוצה ולא משחק כדורגל כבר 4 חודשים על רקע פוליטי עם ניחוחות גזעניים
להגיד שאין פה קייס זה להתמם. אם טוטנהאם היו משעים את סולומון מכל פעילות במשך 4 חודשים כי אשתו העלתה סטורי על ישראל כל המדינה פה הייתה על הרגליים
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

חזיזוש כתב: 30 ינואר 2024, 13:42
חזיזוש כתב: 29 ינואר 2024, 20:31

מה שעשה המועדון לסבע לא שונה ממה שנעשה ליחזקאל בטורקיה
מדובר בהשעיה פוליטית נטו שקשורה במוצא שלו, בוא נגיד שאם אשתו של שחקן יהודי הייתה מעלה סטורי שמאלני על סולדיריות עם ילדי עזה לא היינו בשיחה כזאת היום, אבל דיא ערבי אז מבחינתנו זה לגיטימי. מה הוא מספר לילדים שלו? "אני לא משחק כי המועדון חושב שאני פעיל חמאס"?
איך אפשר להתלונן על מה שעשו ליחזקאל ואז להגיד על סבע "הזוי שהוא לא ביקש שיחה והתחנן לחזור". לחזור לאן? למועדון שבמודע ובגלוי לא הפעיל שיקול דעת ובחר בדרך פשיסטית וגזענית להשעות אותו כאילו הוא חגג את הטבח ופעיל חמאס, בדיוק כמו סיפור אנטליהספור ויחזקאל. אני בכלל מופתע שסבע עוד ממשיך להתנצל כשכותרות דפוקות כמו של עובדיה יוצאות החוצה ככה, זה סיפור שאם ירצו להגיע איתו לדרגים גבוהים באופא יש קייס חזק מאוד לסנקציות עלינו כמועדון
איזה סנקציות?

אני מסכים עם רק מכבי, שני הצדדים טעו פה וכנראה שעכשיו כבר מאוחר מדי ובלתי אפשרי לתקן את זה, במיוחד עם חלק מהשחקנים
לא רוצים אותו וחלק מהקהל לא רוצה אותו. זה חבל מאוד כי אנחנו צריכים אותו, אבל זה המצב.
השחקן מושעה מהקבוצה ולא משחק כדורגל כבר 4 חודשים על רקע פוליטי עם ניחוחות גזעניים
להגיד שאין פה קייס זה להתמם. אם טוטנהאם היו משעים את סולומון מכל פעילות במשך 4 חודשים כי אשתו העלתה סטורי על ישראל כל המדינה פה הייתה על הרגליים
יש הבדל בין מקרה במדינה בלתי מעורבת לבין מקרה בארץ שלנו ושקרה בשיא האירוע למה שקרה עם סבע.

שוב, אתה חושב שכל האירוע אתו זה בגלל הפוסט וזה ממש לא נכון, האירוע המרכזי זה בגלל ההתנהלות שלו אחרי.
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

KevinDurant כתב: 30 ינואר 2024, 14:56
חזיזוש כתב: 30 ינואר 2024, 13:42

איזה סנקציות?

יש הבדל בין מקרה במדינה בלתי מעורבת לבין מקרה בארץ שלנו ושקרה בשיא האירוע למה שקרה עם סבע.

שוב, אתה חושב שכל האירוע אתו זה בגלל הפוסט וזה ממש לא נכון, האירוע המרכזי זה בגלל ההתנהלות שלו אחרי.
מה קרה עם סבע? עדיין לא קיבלתי תשובה למה הוא בדיוק עשה
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

אני בצד שחושב שצריך להחזיר את סבע ושהגזימו איתו אבל רק רוצה לציין שעובדתית יש תקדים לזה שמעיפים שחקן על בסיס פוסט של אשתו. מיודענו אלכסנדר קטאי מהכוכב האדום הועף מLA Galaxy אחרי שאשתו פרסמה פוסט בסרבית שקרא להרוג את המפגינים השחורים בזמן ההפגנות של BLM. חתכו אותו נטו על זה.

עכשיו בעיני זה לא בר השוואה בגלל שאשתו של סבע לא אמרה שום דבר שדומה לחומרה של זה ולא הסיתה לאלימות כנגד אף אחד אפילו במרומז (כמו למשל דאבור בפוסט על אל אקצה בזמנו)
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

מה זה עוזב בהשאלה? אז מה עשינו בזה?
אופטימיות במכבי חיפה
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

Apoc כתב: 03 פברואר 2024, 13:42 מה זה עוזב בהשאלה? אז מה עשינו בזה?
אני מניח שרוצים להשאיר פתח לחזרה שלו אחרי שהלהבות יפחתו. אם ירשים שם ולא יתאים להחזיר אותו, אולי גם ירוויחו קצת כסף עליו במקום לשחרר בחינם.
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

טיפשי להשאיל ולא למכור….
גם אם יצליח שם, אנחנו לא נקבל עליו שקל כי לך תנהל משא ומתן על שחקן שאתה לא רוצה מסיבות לא מקצועיות…
ואם לא יצליח או ייפצע יחזור לפה לחמם את היציע
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

ברק.י כתב: 03 פברואר 2024, 14:04
אני מניח שרוצים להשאיר פתח לחזרה שלו אחרי שהלהבות יפחתו. אם ירשים שם ולא יתאים להחזיר אותו, אולי גם ירוויחו קצת כסף עליו במקום לשחרר בחינם.
יש בזה יותר נזק מתועלת
אם הוא לא יצליח שם המנייה שלו תרד עוד הרבה יותר והוא יחזור מבוגר יותר ושמן יותר ועדיין עם החוזה הכי כבד שיש להרבה מאוד שנים
מניח שפשוט לא הצליחו להשתחרר מהחוזה שלו
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Apoc כתב: 03 פברואר 2024, 15:27
יש בזה יותר נזק מתועלת
אם הוא לא יצליח שם המנייה שלו תרד עוד הרבה יותר והוא יחזור מבוגר יותר ושמן יותר ועדיין עם החוזה הכי כבד שיש להרבה מאוד שנים
כן אני מניח שזה הסיפור פה בעיקרון.

אם היו מצליחים להשתחרר מהחוזה שלו גם "בחינם" או תמורת סכום קטן מאוד היו הולכים על זה כי יש לו פה חוזה לעוד 4 שנים כנראה (מניח שחלק ממנו באופציות) על 600 אלף דולר לעונה.

יקוו שיעשו שם חצי עונה סבירה ויתקע יתד וכבר יישאר בדובאי
ירוק רפואי
שחקן החודש

שליחה על ידי ירוק רפואי »

לפי דעתי אחרי שנפלה המכירה לטורקיה נשארו עם אופציות מאוד מוגבלות.
כנראה שזה היה או השאלה לחצי עונה או לשבת ביציע ולהמשיך לקבל שכר.
GreenGlory
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי GreenGlory »

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=460533

הושאל לאמירויות עד סוף העונה בלי סעיף רכישה.
זה שזה בלי סעיף רכישה אומר שינסו להחזיר אותו בסוף העונה לסגל? לא חושב שמי שנגדו בקהל ישכח
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

GreenGlory כתב: 03 פברואר 2024, 21:28 https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=460533

הושאל לאמירויות עד סוף העונה בלי סעיף רכישה.
זה שזה בלי סעיף רכישה אומר שינסו להחזיר אותו בסוף העונה לסגל? לא חושב שמי שנגדו בקהל ישכח
יותר מזה, התקופה בחוץ רק תגרום לקהל לשכוח לו יותר את התרומה שנתן לפני כן, ולזכור את הסיבה שבגללה יצא החוצה, ולכן יותר ישנאו אותו עוד חצי עונה מאשר אם היה חוזר עכשיו.
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

מצד שני, האפסייד האפשרי זה שהוא יחזור לליגה שגם הצליח בה בעבר, ייתן חצי שנה טובה שתעלה חזרה את הערך שלו - בין אם בקרב הקהל שלנו למקרה שירצו שיחזור, או בשווקים שאליהם רוצים למכור אותו אחר כך.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

בסוף חוזר לפה חצי שנה מבוגר יותר ועדיין עם חוזה ארוך טווח. כמו שאמרתי לא מבין למה במועדון חושבים שיהיה כל כך קל להשתחרר מהחוזה הזה.
אליאור
אגדה ירוקה

שליחה על ידי אליאור »

יש בזה יותר נזק מתועלת
וכנראה שגם הסיבה לכל זה היא שרצו להשתחרר מהחוזה שלו.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

יש בזה יותר נזק מתועלת
לא חושב שהיה לו ביקוש מקבוצות שהן לא סכנין ודומיה, אז העדיפו להשאיל מאשר שיתמרמר בחדר ההלבשה. אם יצליח שם, הרווחנו. אם יכשל, יעבור גם ככה לאיזו קבוצת אמצע טבלה בליגה.
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

ברק.י כתב: 04 פברואר 2024, 01:16

יש בזה יותר נזק מתועלת
לא חושב שהיה לו ביקוש מקבוצות שהן לא סכנין ודומיה, אז העדיפו להשאיל מאשר שיתמרמר בחדר ההלבשה. אם יצליח שם, הרווחנו. אם יכשל, יעבור גם ככה לאיזו קבוצת אמצע טבלה בליגה.
איזו קבוצת אמצע טבלה תשלם 600 אלף דולר לעונה?
כיאל מקבל בסכנין 200 אלף דולר וזה הכי הרבה שם בפער…
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

benrey כתב: 04 פברואר 2024, 01:26

יש בזה יותר נזק מתועלת
אף קבוצה, אבל סכנין תשלים לו את אותו השכר העונה ובעונה הבאה, בין אם יעשה דאבל פיגרס ובין אם יישב ביציע.
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

ברק.י כתב: 04 פברואר 2024, 01:29

אף קבוצה, אבל סכנין תשלים לו את אותו השכר העונה ובעונה הבאה, בין אם יעשה דאבל פיגרס ובין אם יישב ביציע.
ומי יספוג את ה400 אלף הנוספים לעוד 4 עונות?
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

benrey כתב: 04 פברואר 2024, 01:33
ברור שאנחנו. לא אמרתי שזו סיטואציה טובה.
אני טוען שהיו 3 אופציות: שילוב שלו בקבוצה שוב (מה שלא רצו לעשות), השאלה לאמירויות והשאלה לסכנין.
לכן, השאילו לאמירויות ומקווים שזה ייתן פתח עתידי לחזרה שלו או למכירה.
השאלה לסכנין תביא לכל היותר להארכת ההשאלה.
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

אז מה הפתרון? להשאיר אותו כאן בלי לשחק גם בחצי העונה הנוכחית?
אם יצליח שם יש סיכוי של 50% שישאר שם בעונה הבאה. אם הוא לא יעזוב עכשיו יש סיכוי של 0 % שיהיה שם בעונה הבאה
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

benrey כתב: 04 פברואר 2024, 01:33
הסיכוי היחיד שזה לא יהיה אנחנו זה אם הוא בחצי עונה הזאת יצליח שם וישאר שם
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

Adi81 כתב: 04 פברואר 2024, 08:39 אז מה הפתרון? להשאיר אותו כאן בלי לשחק גם בחצי העונה הנוכחית?
אם יצליח שם יש סיכוי של 50% שישאר שם בעונה הבאה. אם הוא לא יעזוב עכשיו יש סיכוי של 0 % שיהיה שם בעונה הבאה
להשאיר אותו כאן ולתת לו לשחק
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

זה מרגיש כמו חצי עונת התרעננות ובקיץ הוא יחזור לסגל
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

מה שכן, ההתנהלות של המועדון לא מכובדת מקסימום.
כל הזמן אמרו ''נוציא הודעה מסודרת''. בסוף לא יצאה שום הודעה.
ויתרה מזאת, אפילו באתר הרשמי אין שום עדכון על כך שהוא הושאל לקבוצה אחרת. עלה איזה סטורי קטן באינסטגרם שאומר לו בהצלחה.

קארמה איז א' ביץ', וזה ינשוך אותנו עוד בתחת כל ההתנהלות הזאת סביבו. לא מכובד. יש דרכים יותר חכמות ויפות לסגור את הסיפור, ולכל הפחות להתנהל בצורה של מועדון מכובד וראוי.

אגב, סבע בפוסט שהוציא נתן כמה עקיצות למועדון, לא שיש לי בעיה, מותר לו לכתוב מה שהוא רוצה. אבל ברור שיש דם רע בין הצדדים, ולכן אני לא רואה אותו חוזר לכאן בקיץ.
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

רק מכבי כתב: 04 פברואר 2024, 14:16 מה שכן, ההתנהלות של המועדון לא מכובדת מקסימום.
ויתרה מזאת, אפילו באתר הרשמי אין שום עדכון על כך שהוא הושאל לקבוצה אחרת. עלה איזה סטורי קטן באינסטגרם שאומר לו בהצלחה.

קארמה איז א' ביץ', וזה ינשוך אותנו עוד בתחת כל ההתנהלות הזאת סביבו. לא מכובד. יש דרכים יותר חכמות ויפות לסגור את הסיפור, ולכל הפחות להתנהל בצורה של מועדון מכובד וראוי.

אגב, סבע בפוסט שהוציא נתן כמה עקיצות למועדון, לא שיש לי בעיה, מותר לו לכתוב מה שהוא רוצה. אבל ברור שיש דם רע בין הצדדים, ולכן אני לא רואה אותו חוזר לכאן בקיץ.
כרגיל מסכים איתך בכל מילה
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

רק מכבי כתב: 04 פברואר 2024, 14:16 מה שכן, ההתנהלות של המועדון לא מכובדת מקסימום.

מסכים.

אני חושב שאולי לא רצו "לפגוע" במועדון במשא ומתן או תביעות ודברים כאלה במידה ויש הודעה
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

מקפיץ את הנושא שלו
אני חושב שמשהו במכבי חיפה צריך עוד היום לעצור ולעשות סדר בסוגייה.
אולי עדיף שכבוד הנשיא יעמוד מול מצלמה לדבר כי הדובר שלו לא יודע לנהל משברים.
אם אנחנו הולכים לעונה שבה נשמע שריקות בוז כל המשחק אין טעם לצפות בזה.
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
סמל אישי של משתמש
Smile
מנהל הבורד

שליחה על ידי Smile »

מספיק שיתן כמה גולים בתחילת העונה וכל הסטייקים יתהפכו
מקווה בשבילו ובשבילינו שיכנס לעניינים עוד בקונפרנס
שלח תגובה