מסאי דגו - נושא רשמי

נעול
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Re: מסאי דגו - נושא רשמי

שליחה על ידי KevinDurant »

דווקא רפאלוב היה מהבולטים והטובים במשחק הזה לדעתי, לא צריך לבוא עם אנטי.

הוא תורם המון בהנעת הכדור באמצע וכשהוא יצא הורגש חיסרון בזה.

באופן כללי אני אגיד שוב, קשה לי להתייחס מקצועית למשחק ולדקויות קטנות אחרי מה שהיה עם שימיץ' במשחק הזה, הכל מרגיש לי פתאום קטנוני מדי וקיצוני
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

רק מכבי כתב: 18 ספטמבר 2023, 16:09
אליאור כתב: 18 ספטמבר 2023, 16:02 בשידור אגב אמרו שדגו אמר לרפאלוב במחצית "זה שלך, תיקח את זה עליך" או משהו כזה. לדעתי זה חלק מהבעיה. לדגו אין ביצים להחליף או לא לעלות בהרכב עם רפאלוב (לפחות בחלק מהמשחקים או כשיש פצועים) והוא תמיד יהיה בעדיפות גבוהה, ואחרי שהוא שם גול זה נהיה יותר גרוע כי כל בר דעת הבין שצריך להחליף אותו בכל מקרה.
לכן הוא לא פתח ביותר מחצי מהמשחקים העונה?
כולל במשחקים הכי חשובים באלופות?
שוב אני כותב. רפאלוב לא פותח בצדק. רפאלוב פותח לא בצדק. לכן כשרפאלוב פותח אני לא מוצא סיבה אחרת לזה שהוא משתף אותו. זה או שהוא לא מבין מקצועית או שהוא נותן לו יותר מדי כבוד.
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

שליחה על ידי The real Tsepo »

זה זועק לשמיים שרפאלוב לא צריך לפתוח, זה מעוות את כל המערך. תרשו לי לא להתרשם מחזרות הירואיות אחורה שמזכירות לי את הגליצ'ים של יניב בעונות האחרונות, שיעני היו גורמים לך להגיד וואו איזה מלך איזה הקרבה, אבל בתכלס לא עושה עבודה הגנתית מספיק טובה ואינטנסיבית בשאר הדקות.
ליאור זה בדיוק השחקן להכניס אתמול ב1-1 בדקה 60-70, שהקבוצה השניה הולכת אחורה וצריך להעמיס האת חלק ההתקפי וקצת "לבלגן" את המשחק עם המון כישרון מקדימה, לא להתחיל מבולגן מלכתחילה
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

The real Tsepo כתב: 18 ספטמבר 2023, 17:25 זה זועק לשמיים שרפאלוב לא צריך לפתוח, זה מעוות את כל המערך. תרשו לי לא להתרשם מחזרות הירואיות אחורה שמזכירות לי את הגליצ'ים של יניב בעונות האחרונות, שיעני היו גורמים לך להגיד וואו איזה מלך איזה הקרבה, אבל בתכלס לא עושה עבודה הגנתית מספיק טובה ואינטנסיבית בשאר הדקות.
ליאור זה בדיוק השחקן להכניס אתמול ב1-1 בדקה 60-70, שהקבוצה השניה הולכת אחורה וצריך להעמיס האת חלק ההתקפי וקצת "לבלגן" את המשחק עם המון כישרון מקדימה, לא להתחיל מבולגן מלכתחילה
לא רק רפאלוב מעוות את המערך. גם דיא ושרי לא מתאימים לשחק ביחד, אבל שלושתם זה פשוט אסון.
לא יודע אם בגלל זה הפסדנו היום, או בגלל שהקבוצה לא מאומנת, או בגלל ששחקני הרכש הם על הפנים העונה. גך או כך אלברמן ושחר צריכים לתת את הדין, והם יתנו. התקשורת והקהל יכסחו אותם מכל כיוון ואני שמח על כך למען האמת. זלזול כמו שהיה כאן בקיץ האחרון לא ראיתי הרבה זמן, כאילו ההצלחה זה איזה משהו שאפשר ככה לשייט אליו. יענקלה שכח מהר מאוד את העשור השחור והוא יבין שהצלחה תוך כמה שבועות יכולה להתהפך בחזרה.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

מנהל משחקים מזעזע. עושה חילופים שמחלישים ומפרקים את הקבוצה. בפעם היחידה שעשה חילופים שעבדו לו זה היה מול שריף עם יותר מזל משכל. החילוף של חגג זה הזייה שאין לתאר
dsgreen4
שחקן החודש

שליחה על ידי dsgreen4 »

הוא חסר מושג. לא קשור לענף.
ורואים את זה בכל משחק מחדש.
פשוט מתסכל מה שנהיה מהקבוצה השנה.
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

צריך להפסיק לשחק אותה פפ או בכר.
shayhagai
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי shayhagai »

אחת הסיבות שאני מאוד לא אוהב את ההרכב של לשחק עם קשר אחד בלבד באמצע, שלא רק שזה מופקר וחשוף להתקפות מתפרצות, זה גם פוגע בכלים שלנו מהספסל כדי לעלות ולבצע שינוי. לצורך העניין מאוד יכול להיות שרפאלוב אם היה עולה במחצית השניה היה תורם הרבה יותר או יכול לעשות שינוי הרבה יותר משמעותי מאשר כשהוא משלים 90 דקות.
בכלל אני הייתי מנסה לפתוח עם שואו אחורי ומוחמד יותר קדימה ורואה איך זה יעבוד.
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

אני חושב שהסיכוי שלו להצליח פה אפסי גם אם הוא היה מאמן הכדורגל המוכשר בעולם
לא ינקפו לו שום ניצחון ויאשימו אותו בכל הפסד, הנוכחות שלו היא כמו איזה חלום רע לחצי מהקהל וכמעט כל המדינה סופרת את הדקות עד הפיטורים שלו
גם 15 ניצחונות רצופים לא יעזרו לו פה
מאוד בעדו והלוואי שידע איך לצלוח את זה אבל סיטואציה בלתי אפשרית במועדון ובתזמון הלא נכון.

זו לא ביקורת על הקהל, לגמרי יכול להבין את זה ואני חושב שאלברמן טעה אם הוא לא לקח בחשבון שזו תהיה הסיטואציה
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

חזיזוש כתב: 19 ספטמבר 2023, 19:41 אני חושב שהסיכוי שלו להצליח פה אפסי גם אם הוא היה מאמן הכדורגל המוכשר בעולם
לא ינקפו לו שום ניצחון ויאשימו אותו בכל הפסד, הנוכחות שלו היא כמו איזה חלום רע לחצי מהקהל וכמעט כל המדינה סופרת את הדקות עד הפיטורים שלו
מאוד בעדו והלוואי שידע איך לצלוח את זה אבל סיטואציה בלתי אפשרית במועדון ובתזמון הלא נכון.

זו לא ביקורת על הקהל, לגמרי יכול להבין את זה ואני חושב שאלברמן טעה אם הוא לא לקח בחשבון שזו תהיה הסיטואציה
אם הנצחונות יגיעו בעקבות כדורגל טוב ושאתה רואה באמת שהקבוצה מאומנת, ידעו לפרגן ולהעריך את ההצלחה שלו.
בינתיים אי אפשר להגיד שיש משהו אחד אפילו בקבוצה כרגע שעובד טוב, ועל הדרך הוא גם בוחר הרכבים רעים וחילופים מזעזעים, וקרדיט בלתי פוסק לשחקנים שלא מגיע להם קרדיט כזה.

זה לא כי מחפשים אותו ולא כי זי סיטואציה לא אפשרית, זה נטו כי אנחנו משחקים על הפנים.
אין משחק הגנתי, אין משחק לחץ, אין משחק התקפה טוב וכרגיל אין מי שיכבוש (אחריות שלו - יש לו אפשרות לשחק עם שוראנוב או לשים את חלאילי כחלוץ).

כרגע הוא מצדיק את כל מה שאמרו עליו לפני/בתקופת ההחתמה - בובה על הקוים, יסמן של ההנהלה שלא יגיד מילה על רכש ויגיד כל יום תודה שהוא מאמן מכבי חיפה.
David
מחוזר באירופה

שליחה על ידי David »

Ganjot כתב: 19 ספטמבר 2023, 20:24
חזיזוש כתב: 19 ספטמבר 2023, 19:41 אני חושב שהסיכוי שלו להצליח פה אפסי גם אם הוא היה מאמן הכדורגל המוכשר בעולם

אם הנצחונות יגיעו בעקבות כדורגל טוב ושאתה רואה באמת שהקבוצה מאומנת, ידעו לפרגן ולהעריך את ההצלחה שלו.
בינתיים אי אפשר להגיד שיש משהו אחד אפילו בקבוצה כרגע שעובד טוב, ועל הדרך הוא גם בוחר הרכבים רעים וחילופים מזעזעים, וקרדיט בלתי פוסק לשחקנים שלא מגיע להם קרדיט כזה.

זה לא כי מחפשים אותו ולא כי זי סיטואציה לא אפשרית, זה נטו כי אנחנו משחקים על הפנים.
אין משחק הגנתי, אין משחק לחץ, אין משחק התקפה טוב וכרגיל אין מי שיכבוש (אחריות שלו - יש לו אפשרות לשחק עם שוראנוב או לשים את חלאילי כחלוץ).

כרגע הוא מצדיק את כל מה שאמרו עליו לפני/בתקופת ההחתמה - בובה על הקוים, יסמן של ההנהלה שלא יגיד מילה על רכש ויגיד כל יום תודה שהוא מאמן מכבי חיפה.
שטויות משחק אחרון שיחקנו טוב זה לא שיגרתי שבלם ככה מוכר אותך יותר חדות בחצי הראשון של סבע וחליאלי המשחק כבר היה גמור בחצי הראשון למצבים בהתקפה אנחנו מגיעים הוא צריך לעבוד יותר על החלק ההגנתי אבל בהחלט רואים שהקבוצה מאומנת פשוט יום רע של בלם הוביל להפסד קורה דגו לא ישפט עכשיו הוא ישפט מחזור 10 שיראו איך הקבוצה מתפקדת ואיך הזרים החדשים משתלבים
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

לדעתי ההיפך
הקבוצה לא מאומנת
לא מאוזנת
ועושה רושם שדגו חסר מושג עד כה
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

מסכים לחלוטין, לצד זה שיש לא מעט דברים שדורשים שיפור.
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

David כתב: 19 ספטמבר 2023, 21:51
Ganjot כתב: 19 ספטמבר 2023, 20:24

שטויות משחק אחרון שיחקנו טוב זה לא שיגרתי שבלם ככה מוכר אותך יותר חדות בחצי הראשון של סבע וחליאלי המשחק כבר היה גמור בחצי הראשון למצבים בהתקפה אנחנו מגיעים הוא צריך לעבוד יותר על החלק ההגנתי אבל בהחלט רואים שהקבוצה מאומנת פשוט יום רע של בלם הוביל להפסד קורה דגו לא ישפט עכשיו הוא ישפט מחזור 10 שיראו איך הקבוצה מתפקדת ואיך הזרים החדשים משתלבים
איפה שיחקנו טוב?
הגעת למצבים כי שיחקת אול אין, זה לא אומר ששיחקת טוב. ברור שנגיע למצבים עם כל כך הרבה שחקני התקפה על המגרש, אבל לשחק טוב לא נגמר ביצירת מצבים.
כל התקפה של מכבי פתח תקווה הגיעו לך לשער, המגנים שלך לא מקבלים עזרה, אין לחץ על כל המגרש וחטיפות כדור, וגם בהתקפות שלנו לא מרגיש שזה מתוכנן ובזבזנו הרבה כדורים על כדורים ארוכים ללא כתובת.

מאומנת זה אומר שיש משחק הגנה של כל הקבוצה, זה אומר שיש לך חטיפות מהאמצע ומעלה (היה לנו מוחמד נטע פאני אצילי וחזיזה, עכשיו יש רק מוחמד בתקופה הזו - דגו צריך לגרום לאחרים לעשות עבודה דומה), זה אומר שהכדור בשליטה שלך ולא צריך לרדוף אחריו (מה שמעייף את השחקנים שלנו, לעומת שנה שעברה) וזה אומר גם שאתה צריך לתקוף בצורה מסודרת ולהחליט מה אתה רוצה במשחק ולא שכל אחד יעשה מה שבא לו.
ברור שזה משחק שהיינו צריכים לנצח ושהפסדנו אותו רק בגלל טעויות של בלם, אבל זה לא אומר ששיחקנו טוב אם אנחנו לא מסוגלים להבקיע שער ומגיעים לנו כל פעם לעשר בעיטות לשער.
מול קבוצה כזו, משחק טוב זה משחק שלא מגיעים לך לשער יותר מפעם-פעמיים ואתה שולט רוב המשחק בכדור.
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

[/quote]

מול קבוצה כזו, משחק טוב זה משחק שלא מגיעים לך לשער יותר מפעם-פעמיים ואתה שולט רוב המשחק בכדור.
[/quote]

זה המפתח, אם בכל משחק היריב יגיע 10 פעמים לשער שלנו עם הכדור ברגל ועם כמה שחקנים בהתקפה, אנחנו נחטוף.
פעם טעות של בלם, פעם טעות של שוער, מבצע אישי באחד על אחד - זה יגמר בשער ולעיתים ביותר מאחד.
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

מחזק את שתי התגובות מעלי.
אנחנו לא משחקים טוב וההגנה שלנו פריכה, אנחנו סופגים כמעט בכל משחק.
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

גם אני מחזק ואוסיף שזה מרגיש שהמשחק מאוד מאוד מבולגן, בנוסף לשבלוני ואיטי.

השחקנים לא יודעים מה לעשות, החילופים לא הגיוניים, הקרנות בורחות החוצה.

יש לנו שחקנים סופר איכותיים כמו שרי וסבע שמצליחים להוציא לפועל, אבל זה לא יחזיק אותנו יותר מדי..
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

ההגנה שלנו תמיד הייתה פריכה, גם אצל בכר משחק ההגנה לא היה טוב פשוט היינו כובשים יותר

מול מכבי פ''ת אם מריצים את המשחק הזה שוב אנחנו מנצחים אותו 99/100

לא יודע איך אפשר לדבר על הגנה פריכה שהבלם הזר שהביאו לו היה אחראי ישירות על שלושת הגולים וגם סק היה במשחק רע מאוד

קל להגיד מופקר מופקר מופקר אבל הם בקושי הגיעו למצבים שלא מטעויות גדולות ואינדיבידואליות של שחקנים שלנו ומנגד הגענו למספיק מצבים כדי להבקיע גם 4-5 שערים וכל זה במשחק חוץ מול יריבה שתמיד עושה לנו בעיות ומקשה עלינו

והקבוצה לא מאוזנת כי הסגל לא מאוזן. בכר לא המציא את הכדורגל ולא סתם הוא הלך על המופקר בשנה שעברה ואמר שזה גם עבד יותר טוב ועוד עכשיו אנחנו בלי נטע ובלי אבו פאני באמצע.

ראינו את כל המשחקים השנה עם גוני נאור ועם ג'אבר באמצע ליד מוחמד וזה לא ששם שלטנו יותר או היינו מאוזנים ודומיננטיים ובגלל זה הוא משחק בשיטה אחרת
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

הוא משחק בשיטה אחרת שלא עובדת, אין בזה היגיון
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

KevinDurant כתב: 20 ספטמבר 2023, 13:35 ההגנה שלנו תמיד הייתה פריכה, גם אצל בכר משחק ההגנה לא היה טוב פשוט היינו כובשים יותר

לא יודע איך אפשר לדבר על הגנה פריכה שהבלם הזר שהביאו לו היה אחראי ישירות על שלושת הגולים וגם סק היה במשחק רע מאוד

קל להגיד מופקר מופקר מופקר אבל הם בקושי הגיעו למצבים שלא מטעויות גדולות ואינדיבידואליות של שחקנים שלנו ומנגד הגענו למספיק מצבים כדי להבקיע גם 4-5 שערים וכל זה במשחק חוץ מול יריבה שתמיד עושה לנו בעיות ומקשה עלינו

והקבוצה לא מאוזנת כי הסגל לא מאוזן. בכר לא המציא את הכדורגל ולא סתם הוא הלך על המופקר בשנה שעברה ואמר שזה גם עבד יותר טוב ועוד עכשיו אנחנו בלי נטע ובלי אבו פאני באמצע.

ראינו את כל המשחקים השנה עם גוני נאור ועם ג'אבר באמצע ליד מוחמד וזה לא ששם שלטנו יותר או היינו מאוזנים ודומיננטיים ובגלל זה הוא משחק בשיטה אחרת
אין בעיה לספוג, אבל השאלה זה כמה מצבים מגיעים לך ובאיזה קלות.
אי אפשר להגיד ״בקושי הגיעו למצבים שלא מטעויות״ - הרי בדיוק לזה קבוצות כאלה מחכות.. לפס לא טוב, לדריבל מיותר, ובזכות זה הם הגיעו לכל כך הרבה מצבים. בשנים קודמות היה מי שיתקן במתפרצות של היריבה אחרי איבוד, השנה אין, ופה מתחילה הבעיה.
גאבר עדיין נותן לך אינטנסיביות וזה עוד שחקן שיכול ללחוץ, לחטוף, לשים גוף ולרדת להגנה. כרגע יש לך רק את עלי שעושה את זה.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Ganjot כתב: 20 ספטמבר 2023, 14:58
KevinDurant כתב: 20 ספטמבר 2023, 13:35 ההגנה שלנו תמיד הייתה פריכה, גם אצל בכר משחק ההגנה לא היה טוב פשוט היינו כובשים יותר

אין בעיה לספוג, אבל השאלה זה כמה מצבים מגיעים לך ובאיזה קלות.
אי אפשר להגיד ״בקושי הגיעו למצבים שלא מטעויות״ - הרי בדיוק לזה קבוצות כאלה מחכות.. לפס לא טוב, לדריבל מיותר, ובזכות זה הם הגיעו לכל כך הרבה מצבים. בשנים קודמות היה מי שיתקן במתפרצות של היריבה אחרי איבוד, השנה אין, ופה מתחילה הבעיה.
גאבר עדיין נותן לך אינטנסיביות וזה עוד שחקן שיכול ללחוץ, לחטוף, לשים גוף ולרדת להגנה. כרגע יש לך רק את עלי שעושה את זה.
הנקודה שלי היא שגם אם היינו משחקים בקישור במשחק האחרון עם קסאמירו, קרוס ומודריץ' אתה עדיין סופג את שלושת הגולים האלה כי הם לא היו קשורים בכלל לקישור.

זה לא שהחלוץ איבד כדור ומשם הם יצאו למתפרצת קטלנית.

בגול השני והשלישי בכלל אין על מה לדבר כי השחקן האחרון במגרש איבד כדורים הזויים ומופרכים ובגול הראשון הוא יצא קדימה עם הכדור כבלם וברגע שהוא איבד מן הסתם שהקבוצה לא תהיה מאורגנת כי היינו פרוסים רחב על המגרש כדי להניע כדור ועדיין שרי היה בעמדה וסגר את טב''ח שבעט עם רגל שמאל ממצב לא כזה נוח.

אני לא מדבר עליך ספציפית במשפט הקרוב אבל יותר מדי אנשים צועקים מופקר והפקרות וחוסר מחויבות ודברים כאלה על המשחק האחרון נגד מכבי פ''ת וזה הזוי מבחינתי.

אני לא טוען שמשחק ההגנה שלנו מעולה ושאנחנו קבוצת הגנה אדירה (אנחנו לא ואף פעם לא היינו), פשוט מבחינת שלושת הגולים שספגנו נגד מכבי פ''ת אין שום קשר לאמצע חזק ואמצע מעובה כי הגולים בכלל לא היו קשורים לזה.

אני לא כל כך מצליח להעלות לפה תמונות אבל אם תסתכל בתקציר שאני אצרף בגול הראשון בדק' 1:14 בדיוק כשטב''ח בועט, שרי וקורנו סוגרים אותו בצורה לא רעה למרות האיבוד של שימיץ' (מומלץ לראות מתחילת המהלך את הספרינט של שרי אחורה לסגור את השטח וכמה גרוע האיבוד של שימיץ' בגלל שקורנו פתח אופציה מסירה כמו שצריך ולא היה בעמדה לסגור הגנתית)

בגול השני והשלישי זה בכלל הזיה מוחלטת שאין אפילו טעם לדבר על זה
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

@KevinDurant

עזוב את הגולים של שימיץ. כל משחק ההגנה שלנו חלש.
אנחנו ספגנו כמעט בכל משחק עד עכשיו לפני ששימיץ שיחק בכלל.
אפילו ספגנו בסמי מהליצנים המלטזים.
גם פ"ת הגיעו נגדנו בקלות למצבים מסוכנים.
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

hezildo כתב: 20 ספטמבר 2023, 18:07 @KevinDurant

עזוב את הגולים של שימיץ. כל משחק ההגנה שלנו חלש.
אנחנו ספגנו כמעט בכל משחק עד עכשיו לפני ששימיץ שיחק בכלל.
אפילו ספגנו בסמי מהליצנים המלטזים.
גם פ"ת הגיעו נגדנו בקלות למצבים מסוכנים.
"עזוב את הגולים של שימיץ'" זה בדיוק שלושת הגולים שחטפנו.

בלי קשר גם היה משחק רע מאוד של סק הגנתית.

אבל כן, אני מסכים שמשחק ההגנה שלנו באופן כללי לא משהו אבל שוב, זה לא משהו חדש.
אצבעוני
גול ראשון בבוגרים

שליחה על ידי אצבעוני »

אני אגיד את זה שוב פעם
חתיכת מאמן אפס
במקום בראיון עכשיו להגן על השחקן שלו ולקחת אחריות ( וכן יש לו אחריות)

הנבלה הזה זורק את שימיץ מתחת לגלגלים
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

מעניין אם היינו עפים נגד שריף בגלל הפנדל שרפאלוב עשה הוא גם היה אומר שהפסדנו בגלל יום רע של רפאלוב. פחדן, כמה קל לעשות סיבוב בפומבי על השחקן הזר. מאוד יעזור לביטחון שלו.
greenguy
קפטן ירוק

שליחה על ידי greenguy »

אצבעוני כתב: 20 ספטמבר 2023, 19:57 אני אגיד את זה שוב פעם
חתיכת מאמן אפס
במקום בראיון עכשיו להגן על השחקן שלו ולקחת אחריות ( וכן יש לו אחריות)

הנבלה הזה זורק את שימיץ מתחת לגלגלים
אני לא מאמין שהוא אמר את זה.
איזה סתום.
אצלי הוא סיים גועל נפש
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

זה הקו שהם הולכים עליו עוד מהראיון של רפאלוב אחרי המשחק. ההפסד על שימיץ.

זה נגוע וזה משדר קארמה ואנרגיות רעות מהחדר הלבשה
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

אני שמעתי את הראיון ולא מהכותרות ואני לא רואה שום בעיה במה שנאמר.

"אם אני מוריד את הטעויות של לורנצו, אנחנו מנצחים את המשחק בוודאות"

הוא גם בכלל הגיב לזה שטענו שהסגנון של המשחק מופקר וגם הוא וגם קורנו דיברו על טעויות אישיות לאורך כל העונה ובכל המשחקים, כולל מול יאנג בויז
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

הפעם האחרונה ששמעתי מאמן מתבטא ככה נגד שחקן זה שלמה שרף נגד רפי כהן השוער
בכל מקרה מנהל טוב היה אומר משהו כמו: אני לא רוצה להתייחס לשחקן כזה או אחר. אנחנו מנצחים כקבוצה ומפסידים כקבוצה
Rmc
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי Rmc »

KevinDurant כתב: 20 ספטמבר 2023, 21:21 אני שמעתי את הראיון ולא מהכותרות ואני לא רואה שום בעיה במה שנאמר.

"אם אני מוריד את הטעויות של לורנצו, אנחנו מנצחים את המשחק בוודאות"

הוא גם בכלל הגיב לזה שטענו שהסגנון של המשחק מופקר וגם הוא וגם קורנו דיברו על טעויות אישיות לאורך כל העונה ובכל המשחקים, כולל מול יאנג בויז
מה דעתו על
״אם אני מוריד את ההברקות האישיות של סבע, אנחנו מפסידים 3-0 לעולה החדשה במשחק הגנה מחפיר ועם התקפה שנראית אנמית וללא שום תבנית התקפית״

גם תופס, לא?
נעול