מסאי דגו - נושא רשמי

סמל אישי של משתמש
Smurk
אגדה ירוקה

Re: מאמן הקבוצה מסאי דגו - נושא רשמי

שליחה על ידי Smurk »

Apoc כתב: 20 מאי 2023, 10:23
Judokan כתב: 20 מאי 2023, 10:12
Smurk כתב: 20 מאי 2023, 10:01 השוואות הזויות בטירוף, גם מבחינת המעמד של אותם מאמנים+הסיטואציה. אף אחד מהם גם לא פוטר 4 פעמים מקבוצות בליגה שנייה לפני שהוא קיבל את התפקיד. אין שום קשר. שום קשר.
גאטוזו פוטר מ3 קבוצות נחותות משמעותית ממילאן בליגות חלשות יותר.

אבל סבבה, אתם החלטתם שזה המינוי הכי הזוי בהיסטוריה של הכדורגל ושום טיעון רציונלי לא ישנה את זה.
אז תמצא להם השוואה הגיונית.
להביא שם של שחקן עבר אגדי שכל הכוכבים של הקבוצה עומדים בשורה כשהוא נכנס לחדר כי הוא יותר גדול מכולם ביחד ולהגיד הנה אין לו ניסיון זה החתמה כמו מסאיי דגו זה לא טיעון רציונלי.
זה+העובדה שאלו שנים מביכות של מילאן. השחקנים שם היו בינוניים ורגילים לכשלונות. ממש לא אותה סיטואציה שמכבי חיפה נמצאת בה.
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

מה הקשר לגאטוסו שעוד אימן, אם כבר תדברו על סיידורף שפרש ושבוע אחר כך הפך למאמן מילאן וכמובן נכשל, אבל כמו שרשמו כאן אלו היו אגדות. אם מחר זועבי פורש ויהפוך למאמן גרמניה זה יהיה הזוי כמו דגו מקבל את אלופת המדינה?
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

אין פה שום גניבת דעת.
זה לא מהלך הזוי חסר תקדימים כמו שאתם מנסים לתאר. מדובר בהימור ענק (ולא מובן לי בהינתן הסיטואציה של המועדון) של אלברמן, אבל מועדונים גדולים לא פחות מאיתנו מבצעים הימורים כאלה.

מבחינתכם כל ההבדל הקריטי הוא בזה שדגו לא שחקן עבר גדול. וואלה, לא השתכנעתי בשום צורה שזה מה שהופך את המינוי פה להזיית ההזיות.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Jerry כתב: 20 מאי 2023, 10:32 מה הקשר לגאטוסו שעוד אימן, אם כבר תדברו על סיידורף שפרש ושבוע אחר כך הפך למאמן מילאן וכמובן נכשל, אבל כמו שרשמו כאן אלו היו אגדות. אם מחר זועבי פורש ויהפוך למאמן גרמניה זה יהיה הזוי כמו דגו מקבל את אלופת המדינה?
ברור שכן. מה ההבדל?
זה כמו נמני שקיבל לאמן את הצהבת שנייה אחר שפרש.
סמל אישי של משתמש
Smurk
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Smurk »

Judokan כתב: 20 מאי 2023, 10:32 אין פה שום גניבת דעת.
זה לא מהלך הזוי חסר תקדימים כמו שאתם מנסים לתאר. מדובר בהימור ענק (ולא מובן לי בהינתן הסיטואציה של המועדון) של אלברמן, אבל מועדונים גדולים לא פחות מאיתנו מבצעים הימורים כאלה.

מבחינתכם כל ההבדל הקריטי הוא בזה שדגו לא שחקן עבר גדול. וואלה, לא השתכנעתי בשום צורה שזה מה שהופך את המינוי פה להזיית ההזיות.
ההבדל הגדול הוא שאף אחד (להוציא את גאטוסו) מהם לא נכשל בכל מקום שדרך לפני שקיבל את המפתחות. זידאן/צ'אבי בחיים לא היו מקבלים את ריאל מדריד/ברצלונה אם הם היו מפוטרים מ-3 קבוצות בסגונדה.
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

Judokan כתב: 20 מאי 2023, 10:32
Jerry כתב: 20 מאי 2023, 10:32 מה הקשר לגאטוסו שעוד אימן, אם כבר תדברו על סיידורף שפרש ושבוע אחר כך הפך למאמן מילאן וכמובן נכשל, אבל כמו שרשמו כאן אלו היו אגדות. אם מחר זועבי פורש ויהפוך למאמן גרמניה זה יהיה הזוי כמו דגו מקבל את אלופת המדינה?
ברור שכן. מה ההבדל?
זה כמו נמני שקיבל לאמן את הצהבת שנייה אחר שפרש.
נכון וזה לא היה הזוי. כמו שאמרו כאן יש הבדל בין נמני וגאטוסו נכנסים לחדר הלבשה מאשר מסאי דגו. מילא דגו היה מאמן צעיר ומבטיח כמו נגלסמן שעלה כאן אבל השם שלו מזוהה עם כישלונות ועוד בפאקינג לאומית, ואגב אותו נגלסמן אכל מרורים מהכוכבים של באיירן ולא הצליח לנהל חדר הלבשה. זה המינוי הכי הזוי שראיתי ב20 שנה שאני עוקב אחרי כדורגל ישראלי ועולמי, לא היה דבר כזה, בטח כשהם אפילו לא נתנו לו צוות מקצועי נורמלי עם כל הכבוד לילדודס ששמו לידו.
עזבו רגע מקצועית ואת הידע והיכולות של דגו כמאמן. מי שחושב שחדר ההלבשה שלנו קל לניהול שיקשיב לסיפורים שיוצאים בימים האחרונים, היו המון פיצוצים שבכר ידע לנהל, אני לא מצליח לדמיין את דגו בסיטואציה והתקשורת בטח לא תתרום
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

אז נסביר לך;

שחקן עבר גדול - מה המשמעות של זה במאמן?
אם זידאן לא שחקן עבר גדול, שחקנים בריאל מדריד סופרים מאמן מהנוער שהוקפץ פתאום לבוגרת?
בנזמה הפך ליד ימינו של זידאן כי הוא מעריץ אותו ככדורגלן והיה עושה כל מה שהוא אומר לו.
הוא היה עושה את זה אם במקום זידאן היו ממנים איזה אלברט אלברטו שאימן בחטאפה יומיים ופוטר ועבר לנוער של מדריד?
לא, נכון?

אחד כמו מסאי דגו זה מישהו שמלכתחילה לא מקבל קרדיט לא מהשחקנים ולא מהקהל ולכן הנקודת פתיחה שלו היא כזו שהרבה הרבה הרבה (הרבה) יותר קל לו להכשל. כל מעידה זה כדור שלג.

לכן יש אכן חשיבות לזה שבנוסף לכך שאין לו ניסיון בכלל, דגו גם לא שחקן עבר. לא שחקן עבר גדול בכללי ואפילו לא שחקן עבר בינוני של המועדון אותו הוא מקבל לאמן.
יש לזה משמעות גדולה מאוד וזה הופך את ההשוואה שלך ללא רצינית.

מקווה שהצלחתי להעביר את ההסבר הזה בצורה מובנת.
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
Smurk
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Smurk »

לפמפם את עניין המעמד זה לעשות הנחות לממנים אותו. אנחנו מדברים על מאמן שפוטר מ-3 קבוצות בליגה לאומית+ק"ש. הלוואי שניסיון הייתה הבעיה, אנחנו מדברים על איש שכשל בכל מקום שדרך. זה לא משהו שקרה לשחקני העבר שציינו פה. להוציא את גאטוסו שמראש לא הגיע לקבוצה אלופה אלא לקבוצה שמדשדשת במקום 5-7 אז פה עוד יש טיפה היגיון.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

Smurk כתב: 20 מאי 2023, 10:41 לפמפם את עניין המעמד זה לעשות הנחות לממנים אותו. אנחנו מדברים על מאמן שפוטר מ-3 קבוצות בליגה לאומית+ק"ש. הלוואי שניסיון הייתה הבעיה, אנחנו מדברים על איש שכשל בכל מקום שדרך. זה לא משהו שקרה לשחקני העבר שציינו פה. להוציא את גאטוסו שמראש לא הגיע לקבוצה אלופה אלא לקבוצה שמדשדשת במקום 5-7 אז פה עוד יש טיפה היגיון.
אני מסכים איתך, אני סתם לקחתי את השיחה לכיוון אחר של דיון על האם יש משמעות או לא להיותו של מאמן שחקן עבר גדול בקבוצה שהוא מאמן, בגלל שהוא טען שזה חסר משמעות.

בלי קשר לנושא הזה אתה באמת צודק שבכל מקרה מדובר במשהו הזוי לגמרי עקב הרזומה באימון.
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

Apoc כתב: 20 מאי 2023, 10:39

אז נסביר לך;

שחקן עבר גדול - מה המשמעות של זה במאמן?
אם זידאן לא שחקן עבר גדול, שחקנים בריאל מדריד סופרים מאמן מהנוער שהוקפץ פתאום לבוגרת?
בנזמה הפך ליד ימינו של זידאן כי הוא מעריץ אותו ככדורגלן והיה עושה כל מה שהוא אומר לו.
הוא היה עושה את זה אם במקום זידאן היו ממנים איזה אלברט אלברטו שאימן בחטאפה יומיים ופוטר ועבר לנוער של מדריד?
לא, נכון?

אחד כמו מסאי דגו זה מישהו שמלכתחילה לא מקבל קרדיט לא מהשחקנים ולא מהקהל ולכן הנקודת פתיחה שלו היא כזו שהרבה הרבה הרבה (הרבה) יותר קל לו להכשל. כל מעידה זה כדור שלג.

לכן יש אכן חשיבות לזה שבנוסף לכך שאין לו ניסיון בכלל, דגו גם לא שחקן עבר. לא שחקן עבר גדול בכללי ואפילו לא שחקן עבר בינוני של המועדון אותו הוא מקבל לאמן.
יש לזה משמעות גדולה מאוד וזה הופך את ההשוואה שלך ללא רצינית.

מקווה שהצלחתי להעביר את ההסבר הזה בצורה מובנת.
מסכים עם כל מילה. אם למשל יהיה אפילו רצף כמו ה2 הפסדים שהיו לבכר בעונה הראשון נגד הפועל חיפה וכפר סבא (2 משחקים שהיינו צריכים לנצח ובמיוחד כפר סבא שיכולנו להוביל שם בקלות 4-0) אוהדים יהיו על הגדרות ויקראו לפטר אותו. יש לו אפס קרדיט מהקהל ולדעתי פירגנתי עם אפס כי הוא מתחיל עם מינוס קרדיט. אם הוא לא יתחיל מוצלח הולך להיות פה שיט שואו של החיים
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

@Judokan

צריך להזכיר שמעבר למינוי ההזוי והמטורף של דגו, גם הצוות המקצועי שאמור להקיף אותו זה צוות לא איכותי בלי איש מקצוע עם וותק וניסיון בענף.

עם יד על הלב, הצוות הזה של דגו, וייזינגר ודקל קינן מקבל את התפקיד בחדרה, ריינה או הפועל פ''ת?
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

KevinDurant כתב: 20 מאי 2023, 11:35 @Judokan

צריך להזכיר שמעבר למינוי ההזוי והמטורף של דגו, גם הצוות המקצועי שאמור להקיף אותו זה צוות לא איכותי בלי איש מקצוע עם וותק וניסיון בענף.

עם יד על הלב, הצוות הזה של דגו, וייזינגר ודקל קינן מקבל את התפקיד בחדרה, ריינה או הפועל פ''ת?
אני לא בטוח שיש לצוות הזה בכלל מקום בליגת העל.
ועדיין, נצטרך לתת להם הזדמנות
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

סביר מאוד להניח שלא. ושוב - אני בעצמי לא מבין את הבחירה בצוות המקצועי ורחוק שנות אור מלהיות מרוצה.

הדבר היחיד שאני אומר הוא שאלברמן הוכיח עד היום חושי כדורגל טובים מאוד, בהחלטות שגם הן נראו לי הזויות באותו זמן (כמו סק וקורנו למשל).
הבן אדם שם על המינוי הזה את הקריירה שלו כמנהל מקצועי.

אז אני נותן לזה את הקרדיט לראות מה ייצא מזה ולקוות שכולנו נאכל כובע ענק.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

טוב, אחרי שמעט התאוששתי מהביזיון הזה אני מנסה למנות שיקולים רציונלים למינוי:
1. הצליח בכפר סבא - להוביל קבוצת צמרת.
2. מאמין בכדורגל התקפי.
3. השיקול הרציני ביותר - לא הצליחו למצוא מאמן זר והעדיפו להתחיל כמה שיותר מוקדם לתכנן את העונה הקרובה מתוך הבנה שזה אחד הפקטורים שגרמו לנו להעפיל לליגת האלופות בשנה שעברה.
* זה שהוא היה במועדון או הצליח עם הנוער זה לא פקטור בעיניי.

לגבי שאר חברי הצוות המיועדים - אין שום הסבר רציונלי למינוי שלהם שאני מצליח לחשוב עליו. כנראה פשוט רוצים לסגור את הצוות כמה שיותר מהר.

קיצור מה אני אגיד לכם - בשורה התחתונה העדיפו לפעול מהר כדי להתחיל לבנות סגל שלם וכי לא מצאו משהו אחר. זה סיכון שיכול לתת יתרון מסוים במוקדמות אבל גם לרסק אותנו. יש מצב שאם ניפול בשל מוקדם במוקדמות דגו לא יהיה פה, כי כבר יהיה עדיף להביא מאמן אחר לליגה ויהיה יותר זמן אחרי שהסגל כבר גובש.
נערך לאחרונה על ידי HaifaWave ב 20 מאי 2023, 14:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

Judokan כתב: 20 מאי 2023, 14:05

סביר מאוד להניח שלא. ושוב - אני בעצמי לא מבין את הבחירה בצוות המקצועי ורחוק שנות אור מלהיות מרוצה.

הדבר היחיד שאני אומר הוא שאלברמן הוכיח עד היום חושי כדורגל טובים מאוד, בהחלטות שגם הן נראו לי הזויות באותו זמן (כמו סק וקורנו למשל).

להביא את קורנו וסק לא היו החלטות הזויות. בלם ששיחק באנטוורפן ומגן מהליגה השנייה בספרד אלה לכל היותר החלטות שיכולות להיראות כלא טובות או לא נכונות.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

אליאור כתב: 20 מאי 2023, 14:09

להביא את קורנו וסק לא היו החלטות הזויות. בלם ששיחק באנטוורפן ומגן מהליגה השנייה בספרד אלה לכל היותר החלטות שיכולות להיראות כלא טובות או לא נכונות.
מגן שהסתובב שנים בליגה השלישית בספרד, ועלה לעונה ראשונה לא מבריקה בליגה השנייה.

בלם שאיבד את המקום שלו באנטוורפן, נשלח למילואים, והתייחסו אליו כבדיחה מהלכת.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

Judokan כתב: 20 מאי 2023, 14:11
אליאור כתב: 20 מאי 2023, 14:09

מגן שהסתובב שנים בליגה השלישית בספרד, ועלה לעונה ראשונה לא מבריקה בליגה השנייה.

בלם שאיבד את המקום שלו באנטוורפן, נשלח למילואים, והתייחסו אליו כבדיחה מהלכת.
ועדיין:
1. אם יש לך מידע וסקאוטינג טוב אתה יכול להביא אותם ולהיות משוכנע שמדובר בהחלטה טובה על בסיס נתונים ולא ניחושים.
2. אנטוורפן זה מועדון מוביל בליגה הבלגית.
3. הסיכון בליפול עם שחקן לעומת הסיכון בליפול עם מאמן הוא רחוק שנות אור.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

קורנו עשה עונה יפה בליגה ספרדית השנייה בתור מגן תוקף וייעדו לו פה את אותו תפקיד, אפשר היה להתווכח על הרמה אבל הוא בהחלט התאים בדיוק למה שהקבוצה חיפשה.

להשוות בלם שעשה שנים יפות בליגה הבלגית בקבוצת צמרת ונזרק משם כי המאמן שהגיע החליט לשנות כיוון מבחינה טקטית להחלטה למנות את דגו זה הדבר ההזוי פה.

אם הדבר היחיד שאפשר להגיד לטובת המינוי הזה הוא "שאני סומך על אלברמן" אז עובדתית ואובייקטיבית המינוי הזה הזוי לגמרי.

העניין משול מבחינתי לזה שימכרו את אצילי ויביאו במקומו להרכב את עמית זנטי.

אני אומר לך שגם בכנות אם ההחלטה הזאת תתברר כהצלחה היא עדיין החלטה הזויה מבחינתי.

אתה יכול גם לשים את כל הכסף שיש לך על 7 ברולטה בוגאס כי אתה אוהב את אצילי ורונאלדו וזה מס' המזל שלך ולהצליח, אז זה החלטה נכונה?
Green Alien
הופעת בכורה בבוגרים

שליחה על ידי Green Alien »

גם הצוות המקצועי שאמור להקיף אותו זה צוות לא איכותי בלי איש מקצוע עם וותק וניסיון בענף.

מה עם דרור שמשון? נשאר?
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

Green Alien כתב: 20 מאי 2023, 16:42

גם הצוות המקצועי שאמור להקיף אותו זה צוות לא איכותי בלי איש מקצוע עם וותק וניסיון בענף.

מה עם דרור שמשון? נשאר?
נשאר
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

GKagelmacher כתב: 20 מאי 2023, 17:16
Green Alien כתב: 20 מאי 2023, 16:42

מה עם דרור שמשון? נשאר?
נשאר
אגב לא בצחוק, דרור שמשון מתברר כאיש האחראי והבוגר בצוות הזה שמתהווה לנו והיחיד עם ניסיון ותארים.

אני מקווה שאלברמן יעשה לו שיחה ושהוא יקח פה צעד קדימה מבחינת המנהיגות בצוות המקצועי שלנו ולא יתן שיהיה פה שכונה.
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

ומה עם אורי הראל? גם המומחה הזה נשאר?
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

hezildo כתב: 20 מאי 2023, 18:12 ומה עם אורי הראל? גם המומחה הזה נשאר?
כן
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

קל לראות מי טוב ומי לא לפי מי שעוזב עם בכר ומי נשאר
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

benrey כתב: 20 מאי 2023, 18:24 קל לראות מי טוב ומי לא לפי מי שעוזב עם בכר ומי נשאר
הראל איש מערכת שהיה פה לפני בכר, אז טבעי שיישאר גם אחריו.
שמשון יכול היה לצאת עם בכר ובחר להישאר פה. מניח שמסיבות משפחתיות.

דווקא ההישארות שלהם קריטית, כדי שיהיה מישהו עם ניסיון בצוות המקצועי.
גם זילפה אמור לענות על הצורך הזה.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

מישהו יצטרך להיכנס לחור שוייזינגר השאיר מבחינת אחריות על נייחים. לדעתי זה טעות לא להביא עוזר מאמן לפחות יותר מנוסה משחר וייזינגר
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

מונה רשמית.
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

לא נתפס עדיין בטח אחרי ערב כל כך עוצמתי שמי שיעמוד על הקווים בעונה הבאה זה
מסאי דגו
ומי שיאמן את הקבוצה ששופכת 2.5 מיליון יורו עוד לפני שהחלון נפתח זה....
מסאי דגו

צלש או טרש קלאסי, בעיניי אלבמרן שם את הצוואר שלו כאן בשביל המהלך הזה, אין מה להגיד חוץ מלאחל בהצלחה
NOSFERATU ZODD
הענק הירוק

שליחה על ידי NOSFERATU ZODD »

הזוי רשמית.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

לא הבנתי למה היה דחוף להוציא את זה עכשיו ולא יכלו לחכות עם זה עד אחרי החגיגות מחר בערב. למה עכשיו להרוס לכולם עם זה
נעול