פלה כבר עשה את זה קודם

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
hezildo
אלוף המדינה

פלה כבר עשה את זה קודם

שליחה על ידי hezildo »

לטובת כל החברים כאן שבשבילם פלה זה רק שם, הנה כמה סרטונים שמראים למה הוא הגדול מכולם.
סרטון ראשון שמראה את היכולת שלו

ושני סרטונים שמראים שכמעט כל תרגיל או טריק שהכוכבים הגדולים של היום עושים, פלה כבר עשה לפני 50 שנה. זה פשוט מדהים,
הכל רשום על שמו.

את הסרטון השני אני לא מצליח להטמיע, אפשר לראות ביוטיוב

אליפות עם כוכבית 2.0

לא היה כדבר הזה!
lemmacantor
מכונת תארים

Re: פלה כבר עשה את זה קודם

שליחה על ידי lemmacantor »

סרטון חריף
הנה המהפך, הנה המהפך, הנה הממממהההפפפךךךך!
סמל אישי של משתמש
RakMaccabi31
קפטן ירוק

שליחה על ידי RakMaccabi31 »

שמע כל מה שהוא עושה והטכניקה הבאמת עליאית של פעם. יש משהו מאוד צורם בכדורגל של פעם

אוקיי אז פלה זכה במקסיקו 70. זה טורניר שישראל שיחקה בו. ועשה טורניר יפה עם שתי נקודות ושער
הנה המשחק נגד שבדיה

זה נראה כזה מוזר אין דאבל אפים. עוברים תשחקן שליידך ואתה מסתכל עומד כאילו אסור לך להכנס לרדיוס בכלל
אז עם כל הכבוד לפלה. זו האינדיקציה הכי גדולה בעיניי שהכדורגל כן השתפר.
שלא לדבר על זה שהשחקנים הרבה יותר אתלטים ומסורים למשחקים
תמונה
אני אמשיך לשתות עד שאשכח את ה-15.5
סמל אישי של משתמש
hezildo
אלוף המדינה

שליחה על ידי hezildo »

RakMaccabi31 כתב: 10 ינואר 2023, 13:20 שמע כל מה שהוא עושה והטכניקה הבאמת עליאית של פעם. יש משהו מאוד צורם בכדורגל של פעם

זה נראה כזה מוזר אין דאבל אפים. עוברים תשחקן שליידך ואתה מסתכל עומד כאילו אסור לך להכנס לרדיוס בכלל
הכדורגל של פעם שונה מהכדורגל של היום. פעם לא כלכך דאגו לשמור על בריאות השחקנים, היו הרבה יותר פאולים
אגרסיביים וקשוחים. אבל בלי קשר להבדלים, אפשר לראות את היכולת והכשרון האדירים של פלה בסרטונים האלה:
שליטה מעולה בשתי רגליים, משחק ראש, פיזיות, מהירות, חוכמת משחק.
אליפות עם כוכבית 2.0

לא היה כדבר הזה!
סמל אישי של משתמש
RakMaccabi31
קפטן ירוק

שליחה על ידי RakMaccabi31 »

hezildo כתב: 10 ינואר 2023, 19:25
RakMaccabi31 כתב: 10 ינואר 2023, 13:20 שמע כל מה שהוא עושה והטכניקה הבאמת עליאית של פעם. יש משהו מאוד צורם בכדורגל של פעם

הכדורגל של פעם שונה מהכדורגל של היום. פעם לא כלכך דאגו לשמור על בריאות השחקנים, היו הרבה יותר פאולים
אגרסיביים וקשוחים. אבל בלי קשר להבדלים, אפשר לראות את היכולת והכשרון האדירים של פלה בסרטונים האלה:
שליטה מעולה בשתי רגליים, משחק ראש, פיזיות, מהירות, חוכמת משחק.
כשאתה לא פוגע בטענה אתה קצת מפספס דיון
לא יודע מה אתה רואה, אבל הכדורגל היום מספיק פיסי. ממה שאני רואה בעבר דווקא אולי היה אגרסיבי. אבל הרבה פחות קבוצתי והגנה מאוד נרפית מסביב
זה מגוחך לראות שחקן מתמודד עם שחקן אחר והשני רק מסתכל עליו לראות טוב הוא לא באזור שלי אז לא אכפת לי
תמונה
אני אמשיך לשתות עד שאשכח את ה-15.5
סמל אישי של משתמש
hezildo
אלוף המדינה

שליחה על ידי hezildo »

גם אתה קצת מפספס את הנקודה שלי. לא אמרתי שהכדורגל פעם היה יותר פיזי, אמרתי שהוא היה יותר קשוח ואגרסיבי במובן
שבאמת היו מכסחים שחקנים ובועטים להם ברגליים בכוונה בלי תגובה של השופט. פעם לא היו כרטיסים צהובים ואדומים בכלל.
במונדיאלים של 62 ו-66 כיסחו ופצעו את פלה בכוונה. אלה לא היו פציעות רגילות שקורות במשחק אלא עברות מכוונות שנועדו
לפצוע אותו ולהוציא אותו מהטורניר (והם גם הצליחו).

בכל מקרה, אני לא בא להשוות את הכדורגל של פעם לכדורגל של היום. אני בא להראות את היכולת והכשרון האדיר
של פלה. רק שתבין, בגיל 17 הוא כבש שלושער בחצי גמר מונדיאל וצמד בגמר כשאחד השערים היה הקפצה מעל שחקן
ובעיטה פנימה מהאוויר. דבר כזה זה מטורף בכל קנה מידה, גם בכדורגל של פעם וגם בזה של היום.
אליפות עם כוכבית 2.0

לא היה כדבר הזה!
lemmacantor
מכונת תארים

שליחה על ידי lemmacantor »

פלה היה גם טכני בטירוף וגם אתלט מעולה. הוא היה מסתדר מצוין גם עם הסטנדרטים של היום מבחינת משחק ואימונים.
השמן המסומם לא.
הנה המהפך, הנה המהפך, הנה הממממהההפפפךךךך!
שלח תגובה