מסאי דגו - נושא רשמי

סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

Re: מסאי דגו - נושא רשמי

שליחה על ידי Shocking4U »

מכבי חיפה לא ניצחה שישה משחקים ברציפות בכל המסגרות בפעם הראשונה מזה חמש וחצי שנים.
תמונה
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

מאמן פשוט מזעזע.
אפס כדורגל יש אצלו ומעל הכל כל פעם שאנחנו מקבלים גול פשוט הולכים אחורה.
אין משחק לחץ, אין אינטנסיביות, אין מהלכים.. הכל זה הרמות
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

יכול להיות שמכבי חיפה גדולה עליו, וכל החודש האחרון זו קריסה טוטאלית שלו.

אבל לא זכור לי מאמן שההנהלה ככ שמה עליו זין כמו מסאי דגו
קיבל את הקלפים הכי איומים שאפשר לקבל וזה רק החמיר ככל שהחודשים עברו
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

שליחה על ידי KevinDurant »

חזיזוש כתב: 03 אפריל 2024, 23:34 יכול להיות שמכבי חיפה גדולה עליו, וכל החודש האחרון זו קריסה טוטאלית שלו.

שטויות, למרקו עשו דברים לא פחות גרועים בקדנציה שלו ועוד מאמן שהיה מוכח במכבי חיפה.
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

שליחה על ידי The real Tsepo »

Ganjot כתב: 03 אפריל 2024, 23:28 מאמן פשוט מזעזע.
חחחחח איזה הגזמה
הוא יודע כדורגל ורואים שהוא איש כדורגל.
כשהיינו במומנטום היינו נהדרים, שיחקנו חכם ושוטף.
יש אצלו בוסריות מאוד ברורה בניהול המשחק וככל הנראה בניהול הסיטואציה מסביב. אני חושב שהוא עוד יצליח כמאמן. אצל שחקני נוער מבטיחים, יש שינויי יכולת מאוד ברורים. נותנים שלושה משחקים טובים ואחד מזעזע. כנראה דגו והתקופות שלנו העונה זה המקבילה לתופעה הזו בעמדת המאמן.
בעיניי המאמן שהראה הכי הרבה כדורגל מכל המאמנים שהם לא ברק ב14 שנים האחרונות. כן גם יותר ממרקו.
יחד עם זאת זה ברור שצריך להמשיך הלאה, ובתקווה לעשות הכל כדי שברק יהיה פה.
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

The real Tsepo כתב: 03 אפריל 2024, 23:52
Ganjot כתב: 03 אפריל 2024, 23:28 מאמן פשוט מזעזע.
חחחחח איזה הגזמה
הוא יודע כדורגל ורואים שהוא איש כדורגל.
כשהיינו במומנטום היינו נהדרים, שיחקנו חכם ושוטף.
יש אצלו בוסריות מאוד ברורה בניהול המשחק וככל הנראה בניהול הסיטואציה מסביב. אני חושב שהוא עוד יצליח כמאמן. אצל שחקני נוער מבטיחים, יש שינויי יכולת מאוד ברורים. נותנים שלושה משחקים טובים ואחד מזעזע. כנראה דגו והתקופות שלנו העונה זה המקבילה לתופעה הזו בעמדת המאמן.
בעיניי המאמן שהראה הכי הרבה כדורגל מכל המאמנים שהם לא ברק ב14 שנים האחרונות. כן גם יותר ממרקו.
יחד עם זאת זה ברור שצריך להמשיך הלאה, ובתקווה לעשות הכל כדי שברק יהיה פה.
אפס כדורגל = הקבוצה תחתיו לא משחקת כדורגל. לא אמרתי שהוא לא איש כדורגל.
לא זוכר מתי נהניתי ממשחק שלנו, ורשמתי את זה פה כבר לא מזמן לדעתי.
לא היינו נהדרים בשום שלב, זה שניצחת את נמושות הליגה בזמנו (נתניה ופ"ת), לא אומר שהיית נהדר.
חוץ מלתת כדורים לחלאילי לא שיחקנו כדורגל בשום שלב.
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

גם אם הוא מאמן מבטיח (ויכול להיות שכן) הוא עשה את הקפיצת מדרגה מהר מאוד
אם יש לו כבוד הוא מניח מחר מכתב התפטרות (למעשה הייתי מצפה ממנו לעשות את זה בסיום המשחק או לפחות לרמוז)
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

לצערי ורשמתי את זה מלכתחילה, גם אם זה יצליח זה מינוי רע ולא תקין.

אי אפשר לקחת מאמן שנכשל כמעט בכל מסגרת בוגרים עד כדי שהוא חזר להיות מאמן נוער ומשם להקפיץ אותו לריאל מדריד של הכדורגל הישראלי, זה פשוט דברים שעובדים רק בסרטים.

אולי הוא איש מקצוע אדיר וגאון כדורגל, אבל גם תלמיד מצטיין בכיתה ו' לא עולה ישר לטכניון
אליאור
אגדה ירוקה

שליחה על ידי אליאור »

דגו עד עכשיו לא מבין מה קרה
dyarok
הענק הירוק

שליחה על ידי dyarok »

KevinDurant כתב: 04 אפריל 2024, 00:20 לצערי ורשמתי את זה מלכתחילה, גם אם זה יצליח זה מינוי רע ולא תקין.

אי אפשר לקחת מאמן שנכשל כמעט בכל מסגרת בוגרים עד כדי שהוא חזר להיות מאמן נוער ומשם להקפיץ אותו לריאל מדריד של הכדורגל הישראלי, זה פשוט דברים שעובדים רק בסרטים.

אולי הוא איש מקצוע אדיר וגאון כדורגל, אבל גם תלמיד מצטיין בכיתה ו' לא עולה ישר לטכניון
תיקון קל- גם בסרטים סיפור כזה הוא אחד למיליון.
היה ברור מהתחלה, שבלי קשר לרמה שלו (שלא הוכחה בשום מקום) שמאמן כמוהו לא יוכל לנהל משברים במועדון לחוץ וגדול כי זה גדול עליו בכמה מספרים.

בדיעבד, טוב שעפנו, אחרת נס גביע כלשהו (נוף הגליל בחצי, התעלות בגמר) היה משאיר אותו לעונה (מתסכלת) נוספת
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

dyarok כתב: 04 אפריל 2024, 10:30
KevinDurant כתב: 04 אפריל 2024, 00:20 לצערי ורשמתי את זה מלכתחילה, גם אם זה יצליח זה מינוי רע ולא תקין.

תיקון קל- גם בסרטים סיפור כזה הוא אחד למיליון.
היה ברור מהתחלה, שבלי קשר לרמה שלו (שלא הוכחה בשום מקום) שמאמן כמוהו לא יוכל לנהל משברים במועדון לחוץ וגדול כי זה גדול עליו בכמה מספרים.

בדיעבד, טוב שעפנו, אחרת נס גביע כלשהו (נוף הגליל בחצי, התעלות בגמר) היה משאיר אותו לעונה (מתסכלת) נוספת
זה ברור.

ברוב המקרים שתרחישים כאלה עוברים במציאות, זה או מאמן שהצליח מאוד בגיל צעיר ואז קיבל תפקיד (סטייל נגלסמן נניח) או מאמן עם שם גדול (וגם אז בדרכ עושים אפילו עוד תחנה בדרך).

אני רשמתי את זה עוד בזמן המינוי שלו, זה פשוט דברים שלא יכולים להתרחש.

למרות שבלי קשר לדעתי, הוא פשוט מאמן לא מספיק טוב בשביל הרמות האלה.
סמל אישי של משתמש
adoram
מחוזר באירופה

שליחה על ידי adoram »

יענקל'ה עשה לו טובה גדולה, אולי אפילו מעשה צדקה כשמינה אותו למאמן. בזכותו דגו קיבל במה וניסיון בזירה האירופית (דבר שאני בספק אם בהמשך הקריירה שלו יחווה שוב), טעם שלב בתים אירופי וניצחונות יפים באירופה ללא מגרש ביתי - אפשר להתווכח על הדרך, במבחן התוצאה דגו הצליח שם, גם אם היה בזה מימד של מזל (לבכר לא היה מזל נגד הכוכב האדום?).
אבל בזירה הכי חשובה, הליגה - הוא כשל. וכשל בגדול. בהרבה משחקים הניהול משחק שלו היה מביך, דווקא למשחקים באירופה הרגשתי שהקבוצה הגיעה מוכנה ליריבה, אבל בליגה אין שום תוכנית משחק, שום יציאה מהקופסא.

חבל שביזבזנו את העונה הזו, שהייתה יכולה להיות היסטורית אם לא הטעויות בקיץ, אבל בסדר, נקווה שמהטעות הזו יענקל'ה ילמד...
תמונה
אליאור
אגדה ירוקה

שליחה על ידי אליאור »

adoram כתב: 04 אפריל 2024, 12:22 יענקל'ה עשה לו טובה גדולה, אולי אפילו מעשה צדקה כשמינה אותו למאמן. בזכותו דגו קיבל במה וניסיון בזירה האירופית (דבר שאני בספק אם בהמשך הקריירה שלו יחווה שוב), טעם שלב בתים אירופי וניצחונות יפים באירופה ללא מגרש ביתי - אפשר להתווכח על הדרך, במבחן התוצאה דגו הצליח שם, גם אם היה בזה מימד של מזל (לבכר לא היה מזל נגד הכוכב האדום?).
אבל בזירה הכי חשובה, הליגה - הוא כשל. וכשל בגדול. בהרבה משחקים הניהול משחק שלו היה מביך, דווקא למשחקים באירופה הרגשתי שהקבוצה הגיעה מוכנה ליריבה, אבל בליגה אין שום תוכנית משחק, שום יציאה מהקופסא.

חבל שביזבזנו את העונה הזו, שהייתה יכולה להיות היסטורית אם לא הטעויות בקיץ, אבל בסדר, נקווה שמהטעות הזו יענקל'ה ילמד...
היו משחקים בליגה שהקבוצה נראתה מצוין וניצחה בחמישית והיו משחקים באירופה שנראנו כמו כלום ושום דבר (ראן למשל, שריף), ככה שזה לא כזה חד משמעי.
יחד עם זאת הוא לא ידע להסתגל לשינויים במהלך העונה.

מעבר לזה, לבכר היה מזל נגד הכוכב אבל היינו גם יותר טובים מהם. נגד פנאתינייקוס בחוץ ונגד גנט בגומלין לא נראנו טוב והיה לנו המון מזל.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

בכר לא יהיה פה. אני בספק אם הם אפילו יפנו אליו.
תמונה
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

לכל אלה שאומרים - נראינו טוב בליגה. מתי בדיוק?

שעשינו את הרצף החיובי, זה היה בעיקר יעיל. לא יפה, ובטח שלא עוצמתי.

ואני מזכיר עוד משהו שכולם שוכחים. אחרי המלחמה, מכבי חיפה ומכבי ת''א החילו להתאמן לפני כל הקבוצות, וגם שיחקו באירופה.
זה נתן בוסט אדיר ופער שאי אפשר להבין אל מול הקבוצות האחרות, קבוצות במשחקים הראשונים נפלו מהרגליים אחרי שאנחנו כבר עשינו משחקים מול ויאריאל ונכנסו לקצב, וזה נתן לנו פער אדיר.
וזה נתן את התוצאות הבאות: 3-0 בדרבי, 4-0 מול אשדוד, 5-1 על חדרה. קבוצות שחלקן לא התאמנו, זרים לא חזרו בהתחלה, ולקח להם זמן להיכנס לקצב.
בצירוף העובדה שלפני המלחמה מכבי חיפה נראתה פגיעה, וזה הביא לכך שקבוצות באו לשחק מולנו יותר פתוח, ולכן גם היו שטחים ומעברים, וניצחנו.
מעבר לזה, היה עוד פעם אחת שפירקנו את נתניה שצרפתי בא להתאבד, ועוד ניצחון גדול על מכבי פ''ת 5-0, את הניצחון על אשדוד אני מעריך שכולם מבינים שמאמן של אשדוד שבא ללחוץ את מכבי חיפה גבוה, משלם ביוקר במחצית הראשונה. זה לא מדד. ככה שלא היו פה תצוגות כדורגל העונה, וזה לא קשור גם לתוצאות. אתה יכול לנצח 2-0 עם כדורגל גדול. אבל זה לא קרה. המון משחקים זה היה יעיל ולא מרשים.
אם אני מוציא את התקופה הזאת של אחרי המלחמה, ומסתכל על שאר העונה, שזה הפתיחה המזעזעת, והסיום, ולא רק החודש האחרון, אלא גם לפניו שגירדנו משחקים ותוצאות, אתה רואה שדגו לא יודע לנצח משחקים מול צפיפות, ולא ראינו שום כדורגל חכם או יצירתי.
שוב, בפעם המיליארד. בתוצאות של המשחקים ''הגדולים'' לא היה שם ניצחון של כדורגל גדול, זה היה יעיל, וזה בעיקר היה טקטי (מכבי ת''א X2, פנא, גנט).

אני לא נהניתי העונה כמעט באף משחק ברמת הכדורגל. אולי למעט המחצית הראשונה באשדוד אבל שוב זה מאמן כל כך טיפש שפתח את התחת ואמר: ''כנסו''.
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

KevinDurant כתב: 03 אפריל 2024, 23:36
חזיזוש כתב: 03 אפריל 2024, 23:34 יכול להיות שמכבי חיפה גדולה עליו, וכל החודש האחרון זו קריסה טוטאלית שלו.

שטויות, למרקו עשו דברים לא פחות גרועים בקדנציה שלו ועוד מאמן שהיה מוכח במכבי חיפה.
איך אפשר להשוות?
הוא קיבל קבוצה ששיחררו את -כל- הכוכבים הכי חשובים שלה, לא התחזק באף עמדה
ועוד באמצע העונה שיחררו לו את 2 הקליברים היחידים שנשארו (סבע ושרי) ואמרו יאללה תסתדר
ועל זה תוסיף את חזיזה שלא שיחק.
זה לא קרוב לאף מאמן שהיה פה.

ועדיין, זה לא מוריד מזה שאני חושב שהוא עדיין לא מוכן לרמות האלו
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

חזיזוש כתב: 04 אפריל 2024, 13:09
KevinDurant כתב: 03 אפריל 2024, 23:36

איך אפשר להשוות?
הוא קיבל קבוצה ששיחררו את -כל- הכוכבים הכי חשובים שלה, לא התחזק באף עמדה
ועוד באמצע העונה שיחררו לו את 2 הקליברים היחידים שנשארו (סבע ושרי) ואמרו יאללה תסתדר
ועל זה תוסיף את חזיזה שלא שיחק.
זה לא קרוב לאף מאמן שהיה פה.

ועדיין, זה לא מוריד מזה שאני חושב שהוא עדיין לא מוכן לרמות האלו
אבל מה והוא כן קיבל? אפשר לדבר על זה?
להוציא את שואו, זרים איכותיים (קורנו, סק, שימיץ', פיירו, שרי), ישראלים בכירים (גולדברג, ג'אבר, רפאלוב, מוחמד, סונדגרן, קינדה, דוד, סבע).
אי אפשר לדבר רק על מה לקחו, מבלי להסתכל מה היה, או נתנו לו. והוא קיבל פה את חלון ינואר הכי רחב שהיה למכבי חיפה מאז ומעולם. אף פעם לא הבאנו כמות כזאת של שחקנים בינואר, ודווקא מאז אנחנו הרבה פחות טובים.
בלבול קיבל קבוצה הרבה הרבה הרבה פחות טובה ממה שיש לדגו עכשיו.
אין פה בכלל מה להשוות. והכדורגל של בלבול היה פי 3 יותר איכותי מהכדורגל של דגו.
לא שאני חושב שבלבול צריך להיות המאמן שלנו, אבל לצורך ההשוואה.
Hulk
שחקן העונה

שליחה על ידי Hulk »

הייתי מהתומכים הכי גדולים שלו פה ואני באמת חושב שהוא איש כדורגל נהדר, וכן יש לו הרבה הנחות בגלל הפצןעים.
אבל אחרי הקריסה אתמול אי אפשר לתת לו חוזה לעוד עונה.
שיחזירו את בכר אם לא רוצים למחזר אז את ברדה.
Hulk
שחקן העונה

שליחה על ידי Hulk »

והקריסה היא לא כדורגל, זה מנטלי הם מתעסקים כבר חודש בבית הדין ובעשו לי ודפקו אותי וזה משפיע על המגרש.
ההבדל בינו לבין בכר זה הניטור רעשים ולהחזיק את הקבוצה.
סמל אישי של משתמש
MH13 TILL I DIE
שחקן העונה

שליחה על ידי MH13 TILL I DIE »

Hulk כתב: 04 אפריל 2024, 14:22 והקריסה היא לא כדורגל, זה מנטלי הם מתעסקים כבר חודש בבית הדין ובעשו לי ודפקו אותי וזה משפיע על המגרש.
ההבדל בינו לבין בכר זה הניטור רעשים ולהחזיק את הקבוצה.
מתעסקים בבית הדין אבל מכבדים את ההחלטות שלו
#רק_מכבי
Make JUNGLE great again! סמנופף
גם אם נשלוט איתך בליגה, גם אם נזכה איתך בצ'מפיונס...
יענק'לך!
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

מצערת מאד ההתרסקות שלו בישורת האחרונה של העונה.

ביחס לתנאים שקיבל, הוא הוציא מים מהסלע עד נקודה יחסית מאוחרת בעונה, בטח בשביל מאמן בוסרי. זה לגמרי לזכותו שהצליח להביא תוצאות בכל פעם שהיה נראה שזה כבר הסוף שלו פה. לצד זאת, באמת אי אפשר להמשיך איתו במצב הנוכחי. הביצועים של הקבוצה בשבועות האחרונים הם בעיקר עליו ואסור לקבוצה להתפרק ככה, לא משנה מה קורה מסביב.
סמל אישי של משתמש
Smurk
מכונת תארים

שליחה על ידי Smurk »

הוא כמובן לא צריך להמשיך אבל לא צריך להתמקד בו ולכוון אליו את החצים על העונה הזאת. רק על אלברמן.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

רק מכבי כתב: 04 אפריל 2024, 12:56 לכל אלה שאומרים - נראינו טוב בליגה. מתי בדיוק?

ואני מזכיר עוד משהו שכולם שוכחים. אחרי המלחמה, מכבי חיפה ומכבי ת''א החילו להתאמן לפני כל הקבוצות, וגם שיחקו באירופה.
זה נתן בוסט אדיר ופער שאי אפשר להבין אל מול הקבוצות האחרות, קבוצות במשחקים הראשונים נפלו מהרגליים אחרי שאנחנו כבר עשינו משחקים מול ויאריאל ונכנסו לקצב, וזה נתן לנו פער אדיר.
וזה נתן את התוצאות הבאות: 3-0 בדרבי, 4-0 מול אשדוד, 5-1 על חדרה. קבוצות שחלקן לא התאמנו, זרים לא חזרו בהתחלה, ולקח להם זמן להיכנס לקצב.
בצירוף העובדה שלפני המלחמה מכבי חיפה נראתה פגיעה, וזה הביא לכך שקבוצות באו לשחק מולנו יותר פתוח, ולכן גם היו שטחים ומעברים, וניצחנו.
מעבר לזה, היה עוד פעם אחת שפירקנו את נתניה שצרפתי בא להתאבד, ועוד ניצחון גדול על מכבי פ''ת 5-0, את הניצחון על אשדוד אני מעריך שכולם מבינים שמאמן של אשדוד שבא ללחוץ את מכבי חיפה גבוה, משלם ביוקר במחצית הראשונה. זה לא מדד. ככה שלא היו פה תצוגות כדורגל העונה, וזה לא קשור גם לתוצאות. אתה יכול לנצח 2-0 עם כדורגל גדול. אבל זה לא קרה. המון משחקים זה היה יעיל ולא מרשים.
אם אני מוציא את התקופה הזאת של אחרי המלחמה, ומסתכל על שאר העונה, שזה הפתיחה המזעזעת, והסיום, ולא רק החודש האחרון, אלא גם לפניו שגירדנו משחקים ותוצאות, אתה רואה שדגו לא יודע לנצח משחקים מול צפיפות, ולא ראינו שום כדורגל חכם או יצירתי.
שוב, בפעם המיליארד. בתוצאות של המשחקים ''הגדולים'' לא היה שם ניצחון של כדורגל גדול, זה היה יעיל, וזה בעיקר היה טקטי (מכבי ת''א X2, פנא, גנט).

אני לא נהניתי העונה כמעט באף משחק ברמת הכדורגל. אולי למעט המחצית הראשונה באשדוד אבל שוב זה מאמן כל כך טיפש שפתח את התחת ואמר: ''כנסו''.
כל מילה
Hulk
שחקן העונה

שליחה על ידי Hulk »

רק מכבי כתב: 04 אפריל 2024, 12:56 לכל אלה שאומרים - נראינו טוב בליגה. מתי בדיוק?

איזה בולשיט, הייתה ריצה מאוד טובה, לתקופה נראינו אפילו טוב מהעונה שעברה.
הקריסה התחילה מהפציעה של דין שהייתה האחד יותר מידי וההתעסקות שלהם בבית דין.
להגיד אני לא נהנתי משום משחק נשמע מצחיק, עזוב את התבוסות בליגה, לפי הראש שלך גם לא נהנת מהניצחון על יובה עונה שעברה? כי מאז השני של אצילי בקושי עברנו את החצי..
מה לעשות שמשחקים מול קבוצות חזקות האלמנט הטקטי יבוא לידי ביטוי ותצטרך להסתגר.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

Hulk כתב: 04 אפריל 2024, 15:40

איזה בולשיט, הייתה ריצה מאוד טובה, לתקופה נראינו אפילו טוב מהעונה שעברה.
הקריסה התחילה מהפציעה של דין שהייתה האחד יותר מידי וההתעסקות שלהם בבית דין.
להגיד אני לא נהנתי משום משחק נשמע מצחיק, עזוב את התבוסות בליגה, לפי הראש שלך גם לא נהנת מהניצחון על יובה עונה שעברה? כי מאז השני של אצילי בקושי עברנו את החצי..
מה לעשות שמשחקים מול קבוצות חזקות האלמנט הטקטי יבוא לידי ביטוי ותצטרך להסתגר.
אני דווקא מסכים אתו, היו המון משחקים שנראינו רע גם אם ניצחנו (סתם שולף מהראש את ריינה, חדרה) וב99% מהמשחקים שאיבדנו נקודות גם הגיע לנו לאבד אותן.

ואל תשווה את יובנטוס למכבי ת''א ולפנא ולגנט. תשווה אותם לאולימפיאקוס והכוכב האדום שפגשנו ונראית שם מעולה ונתת הצגות, זה הסדר גודל.

אנחנו ברוב העונה לא נראים טוב מקצועית ודווקא הכדורגל הטוב היה הבלחה, רצף של 3-4 משחקים שהתחבר והלך בהם ואז שוב חזרנו לשגרה
Hulk
שחקן העונה

שליחה על ידי Hulk »

דגו הבין מול מכבי תל אביב מה שבכר לא השכיל, צריך לתת להם את הכדור ולעקוץ במתפרצות.
לכן המאזן של בכר מולם חלש.
וצריך לומר בכנות הכלים שהיו לבכר עונה שעברה לא דומים לכלים של השנה אז אין ברירה אלא לשחק הרבה יותר טקטי.
לגבי שאר הקבוצות בליגה מצטער לא רואה את הבדל משמעותי ביכולת עונה שעברה בליגה אגרנו המון נקודות במשחקים חלשים ומעטים המשחקים שבאמת היינו טובים.
ההבדל הוא בזה שהיו לנו שחקנים כמו אצילי שרי סבע שיכריעו משחקים ועכשיו רק את חלאילי וטיפה קינדה ורפאלוב.
גם האלמנט של הנייחים השנה שאיבדנו וזה עוד כמה נקודות.
ההבדל בין דגו לבכר זה לא ברמת הטקטיקה אלא בלהחזיק את השחקנים קצר ולפקס אותם, וטבעי שזה יקרה למאמן בוסרי כמוהו.
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

מאמן עם יושרה היה מתפטר
dsgreen4
שחקן החודש

שליחה על ידי dsgreen4 »

Hulk כתב: 04 אפריל 2024, 15:52 דגו הבין מול מכבי תל אביב מה שבכר לא השכיל, צריך לתת להם את הכדור ולעקוץ במתפרצות.
וצריך לומר בכנות הכלים שהיו לבכר עונה שעברה לא דומים לכלים של השנה אז אין ברירה אלא לשחק הרבה יותר טקטי.
לגבי שאר הקבוצות בליגה מצטער לא רואה את הבדל משמעותי ביכולת עונה שעברה בליגה אגרנו המון נקודות במשחקים חלשים ומעטים המשחקים שבאמת היינו טובים.
ההבדל הוא בזה שהיו לנו שחקנים כמו אצילי שרי סבע שיכריעו משחקים ועכשיו רק את חלאילי וטיפה קינדה ורפאלוב.
ההבדל בין דגו לבכר זה לא ברמת הטקטיקה אלא בלהחזיק את השחקנים קצר ולפקס אותם, וטבעי שזה יקרה למאמן בוסרי כמוהו.
אז לפי מה שאתה אומר בעצם אם דגו היה המאמן שלנו ב-3 שנים האחרונות עדיין היינו זוכים ב-3 אליפות ברציפות.
אין יותר זלזול בהישג של בכר פה מאשר להגיד שגם עם מאמן עלוב כמו דגו היינו מצליחים באותה מידה.
אין פה שום קשר ללהחזיק שחקנים קצר, דגו פשוט לא יודע לנהל משחקים, לא יודע להגיב, וברוב המקרים השינויים שהוא עושה תוך כדי מחלישים את הקבוצה וגורמים להפסד.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

Hulk כתב: 04 אפריל 2024, 15:52 דגו הבין מול מכבי תל אביב מה שבכר לא השכיל, צריך לתת להם את הכדור ולעקוץ במתפרצות.
על מה אתה מדבר? תחת בכר היינו קבוצה עוצמתית, שמשחקת בטמפו גבוה ולוחצת. קבוצה שיכולה בתוך עשר דקות לעשות בלחץ ולגמור משחקים. תחת דגו אנחנו קבוצה פאסיבית, חסרת רעיונות התקפיים, שנותנת גול ונשכבת לאחור כדי להגן על היתרון. אין מה להשוות בכלל.
תמונה
silvas
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי silvas »

בעונה אחת משחררים את אבו פאני, אצילי, ג'וש כהן, בטובינסיקה, צ'יבוטה וסבע.
חזיזה פצוע 90% מהעונה, ג'אבר כנ"ל, שרי עוזב באמצע העונה וגם בחצי הראשון הראש שלו לא כאן.

אתם קולטים? או שאתם לא קולטים?
כמעט קבוצה שלמה שלקחה 3 אליפויות ברציפות מתפרקת.

למרות זאת מגיעים עד שמינית הקונפנרס אחרי העפלה לבתים בליגה האירופית, ורצים לאליפות במקביל. (שלא נדבר על המלחמה ברקע)
אני לא יודע אם כל מאמן אחר (כולל בכר) מוציאים יותר ממה שדגו הוציא פה.
אני במקום רובכם, מוריד בפניו את הכובע.
לא האמנתי שנגיע עד הלום אחרי כל השחרורים המשמעותיים והפציעות האלה.
שלח תגובה