מסאי דגו - נושא רשמי

נעול
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

Re: מסאי דגו - נושא רשמי

שליחה על ידי Shocking4U »

ככה זה הוא נראה כשהוא ״שומר את הפנדליסטים״?
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

החלטות הזויות.
מילא כל דבר אחר (והיו החלטות ממש גרועות בניהול המשחק), אבל איך רפאלוב וחמד לא עולים מהספסל לפחות בדקה ה90 לבעוט פנדלים כשיש לנו עדיין שני חילופים?
ועוד בשביל שבועט הפנדלים הגרוע בהיסטוריה פיירו יקבל בעיטה...
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

בין שלל ההחלטות המוזרות והלא טובות היום, לא להכניס את חמד וקינדה שהם היו בועטי פנדלים בכל הקבוצות ששיחקו, ובייחוד חמד שהוא הישראלי עם האחוזים הכי טובים אי פעם זה היה מאוד תמוה.
גם את רפאלוב היה אפשר להכניס לבעוט. לא בושה.

אני חושב שבאופן כללי ההפסד של הגביע טוב לנו. יוריד קצת לקרקע אחרי תקופה בשמיים, ויגרום לכולם כולל מסאיי להמשיך לעבוד קשה
GreenGlory
שחקן החודש

שליחה על ידי GreenGlory »

עלה לו קצת הפפ לראש אחרי מה שעשה בבלומפילד והחודש הזה.
הוא ניהל את המשחק באופן מביש, אני נשבע שבמגרש כשהוא לא הכניס בסוף עוד 2 מחליפים לפנדלים תהיתי לעצמי וצעקתי לחברים שאני לא בטוח שהוא יודע שאין הארכה ויש ישר פנדלים, זה עד כדי כך היה נראה ככה עם הניהול משחק שלו היום, לא מחובר למציאות המשחק היום.
אגב תחסכו את ה"וויתר על המשחק", הוא לא וויתר על המשחק במודע, הוא פשוט ניהל אותו בצורה מחפירה זה הכל.
מקווה בשבילו שהוא ילמד מיזה, כי אם ינהל ככה גם את משחקי הליגה הבאים אנחנו נפסיד.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

יודעים לפרגן לו כשצריך, ויודעים גם לבקר.

גם היום הוא לא ניהל את זה חכם.
סייף לא היה צריך בכלל לפתוח, ולא הגיוני שהוא מסיים 120 דקות. הוא זה שעשה את העבירות שהובילו לשערים. וזה על המאמן ועל צוות שלא מזהים משהו שכל האוהדים רואים, ובולט מאוד שהוא גמור. וגם בטוטו הוא היה כבר בלי אוויר.
גם פיינגולד לדעתי היה חייב לצאת היום, כי הוא נגמר.

מעבר לזה, גם את נאור לא היה צריך לשחוק עד כדי כך. הוא הקשר האחורי היחיד הכשיר, והוא גם משחק כמה משחקים רצוף 90 דק אחרי שלא שיחק בכלל תקופה ארוכה, למה הוא היה צריך לסיים היום 120 דקות?

לדעתי גם היו ל טעויות גם במערך שהוא לא הגיב אחרי ה2-1 וזה הזמין את ה2-2, וגם בהצבות שמירות בנייחים שלא תוקנו תוך כדי תנועה.

שמח שניצחנו, אבל זה משחק נוק אאוט שני רצוף שהוא מנהל פחות טוב, ואני מקווה שהוא ילמד מזה, ושהצוות שלו יחד איתו יסיקו את המסקנות.

הפנים לב"ש. חייב לפתוח במערך ובהרכב הנכון.
לפתיחה של המשחק הזה תהיה משמעות אדירה.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

שליחה על ידי KevinDurant »

רק מכבי כתב: 28 ינואר 2024, 23:52 יודעים לפרגן לו כשצריך, ויודעים גם לבקר.

גם היום הוא לא ניהל את זה חכם.
סייף לא היה צריך בכלל לפתוח, ולא הגיוני שהוא מסיים 120 דקות. הוא זה שעשה את העבירות שהובילו לשערים. וזה על המאמן ועל צוות שלא מזהים משהו שכל האוהדים רואים, ובולט מאוד שהוא גמור. וגם בטוטו הוא היה כבר בלי אוויר.
גם פיינגולד לדעתי היה חייב לצאת היום, כי הוא נגמר.

מעבר לזה, גם את נאור לא היה צריך לשחוק עד כדי כך. הוא הקשר האחורי היחיד הכשיר, והוא גם משחק כמה משחקים רצוף 90 דק אחרי שלא שיחק בכלל תקופה ארוכה, למה הוא היה צריך לסיים היום 120 דקות?

לדעתי גם היו ל טעויות גם במערך שהוא לא הגיב אחרי ה2-1 וזה הזמין את ה2-2, וגם בהצבות שמירות בנייחים שלא תוקנו תוך כדי תנועה.

שמח שניצחנו, אבל זה משחק נוק אאוט שני רצוף שהוא מנהל פחות טוב, ואני מקווה שהוא ילמד מזה, ושהצוות שלו יחד איתו יסיקו את המסקנות.

הפנים לב"ש. חייב לפתוח במערך ובהרכב הנכון.
לפתיחה של המשחק הזה תהיה משמעות אדירה.
צריך לומר ביושר שיש פעמים שהוא יתגלח עלינו מהיותו מאמן צעיר וחסר ניסיון במעמדים כאלה.

אחת מהעבירות אגב גוני עשה וב2/3 המצבים בכלל לא היה פאול.

השמירה בנייחים לא הייתה טובה למרות 2 הרמות מצוינות בשערים.

לגבי סייף ונאור אני מבין את הטענות, הבעיה שאין יותר מדי מה לעשות כשחסרים לך 3 שחקני קישור משמעותיים, אפילו קאסה משחק דקות משמעותיות ופתח היום בהרכב אחרי שחתם רק לפני כמה ימים ודווקא במקומות שהיה יותר נוח לעשות רוטציות גם מבחינת שחקנים הוא עשה את זה נכון (גרשון, קנדיל, פיירו, חמד)

הדבר היחיד שאולי הייתי חושב עליו זה לתת לסוף לפתוח מלכתחילה בקו שמאל ולתת מנוחה לנאור/סייף
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

טעות אדירה שלו לעלות עם ניצן היום. אין שום סיבה הגיונית.
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

ניהול משחק גרוע משחק שני ברצף
סמל אישי של משתמש
DelPiero
שחקן העונה
יצירת קשר:

שליחה על ידי DelPiero »

נראה לי הירידה של תל אביב ביכולת וצמצום הפער עד היום קצת הרימו לו יותר מדי.

הראה שיפור כמה משחקים ונכון שהחיזוק שקיבל לא מספיק, ועדיין שלושת המשחקים האחרונים מדגישים שוב הרבה מאוד בעיות שיש איתו בהכנה וניהול משחק.
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
כובע קש
אלוף המדינה

שליחה על ידי כובע קש »

ההכנה של דגו לא הייתה טובה למשחק הזה
אבל לייבוביץ' זיין אותנו חזק הערב
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

כובע קש כתב: 31 ינואר 2024, 22:06 ההכנה של דגו לא הייתה טובה למשחק הזה
נכון שהשיפוט דפק אותנו, אבל זו לא סיבה
מקלה לדגו. נראנו רע מאוד גם לפני ההרחקה.
אליפות עם כוכבית 2.0

לא היה כדבר הזה!
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

hezildo כתב: 31 ינואר 2024, 22:19
זה מה שאמרתי אחרי ההרחקה, שעוד יזכרו בסוף את המשחק כאילו ההרחקה היא מה שהכריעה ובתכלס היינו איכשהו יותר טובים אחרי ההרחקה מאשר לפניה
אופטימיות במכבי חיפה
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

Apoc כתב: 31 ינואר 2024, 22:34
זה מה שאמרתי אחרי ההרחקה, שעוד יזכרו בסוף את המשחק כאילו ההרחקה היא מה שהכריעה ובתכלס היינו איכשהו יותר טובים אחרי ההרחקה מאשר לפניה
קאסה פתח את המשחק בשוק מוחלט וזה פגע בנו מאוד
Daniel123
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Daniel123 »

הכנה לא טובה למשחק ובכל זאת, קשה לי לבוא בטענות אליו אחרי הסגל שהשאירו לו פה בקיץ.
אני לא מצפה ליותר לאור החיסורים והעזיבות.
קשה מאוד לרוץ לאליפות עם עלי מוחמד וג׳אבר לאורך עונה שלמה(שאתה יודע שאין מצב שג׳אבר יוכל להחזיק עונה שלמה ללא פציעות) ועוד לשחרר את שרי ולהפיל הכל על רפאלוב בן ה38.
Undertheknife
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי Undertheknife »

סוס טרויאני.
itaybenji
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי itaybenji »

Daniel123 כתב: 31 ינואר 2024, 22:40 הכנה לא טובה למשחק ובכל זאת, קשה לי לבוא בטענות אליו אחרי הסגל שהשאירו לו פה בקיץ.
אני לא מצפה ליותר לאור החיסורים והעזיבות.
קשה מאוד לרוץ לאליפות עם עלי מוחמד וג׳אבר לאורך עונה שלמה(שאתה יודע שאין מצב שג׳אבר יוכל להחזיק עונה שלמה ללא פציעות) ועוד לשחרר את שרי ולהפיל הכל על רפאלוב בן ה38.
+++
לא יודע אם הוא מתאים או לא אבל כשהיה לו סגל יחסית מלא נראנו כמו הקבוצה הטובה בליגה
אבל כשעולים למשחק מול בש או הצהבת עם גוני נאור/קאסה אי אפשר לצפות לטוב

דבר אחד לא ברור, למה קינדה לא עלה הרבה יותר מוקדם?
יעקב נחנקנו
סמל אישי של משתמש
Smile
מנהל הבורד

שליחה על ידי Smile »

Apoc כתב: 31 ינואר 2024, 22:34
כשהקבוצה היריבה בשחקן יותר זה מקשה עוד יותר על שינויים, ובכל זאת דגו שינה שיטה ונראנו הרבה יותר טוב. אין לי ספק שעם 11 אנחנו לא מפסידים היום.
לא צריך להפיל הכל על דגו.
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

עושה עבודה מעולה
קורה שמפסידים. הלאה מסאי
ToniKroos
מחוזר באירופה

שליחה על ידי ToniKroos »

אמנם הכנה גרועה והכל אבל באמת לא זוכר מתי לקבוצה היה סגל כל כך קצר עם כל כך הרבה פציעות של שחקנים משמעותיים + השחקן הכי משמעותי שלה עוזב וסבע לא בתוכניות.
באמת שקשה לי להאשים אותו
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

אי אפשר לבוא אלין בטענות, הדבר היחיד שמוזר זה למה קינדה לא מקבל יותר דקות, גם מול כפ״ס וגם היום הוא נראה טוב
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

הכניס אותנו למשבר בכבודו ובעצמו
אליאור
אגדה ירוקה

שליחה על ידי אליאור »

קינדה אחלה שחקן, אין לי ספק שהוא ישתלב בהמשך.
אי אפשר לבוא בטענות לדגו, אין לנו קישור. זה לא בעיה לעלות עם גוני נגד פתח תקווה אבל נגד הצהבת והגמלים זה כן. יכול להיות שצריך לעשות מהלך על פרדה לקראת סוף החלון, או שבקיץ לעשות שני שינויים בקישור (פרדה במקום שואו + נטע/זר).
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

אפשר לבוא בטענות לדגו על מספר דברים והחלטות.
הוא לא מחא כפיים לשופט (פיירו), אבל הוא זה שבחר את המערך וההרכב שלא עבדו בהתחלה, ולדעתי היו שגויים מלכתחילה. היה צריך לעבות את האמצע כשאתה במשחק חוץ מול ב'''ש.
לשים את ליאור עם פוקו באגף זו שטות גמורה. היה צריך לפתוח עם סוף או דין על הקו, ולתת לליאור לשחק באמצע מעל קאסה ומוחמד (שגם הןא 6 לא טבעי, אז תעזור להם).
אפשר לבוא אליו בטענות שהוא לא הגיב מספיק מהר עם שינוי מערך אחרי האדום, וגם אחרי ה1-0.
דגו ניסה למשוך זמן, קיווה ש1-0 יישמר, ולקראת הסוף יוכל לשלוח שחקנים למעלה. אני מקבל את הדעה הזו, אני לא מסכים איתה. קשה מאוד לבוא אחרי משחק שלם שאתה לא פקטור, ואז ב-10 דק' לנסות לגנוב משהו. הוא היה צריך להגיב מוקדם יותר אחרי ה1-0 גם ברמת המערך וגם ברמת החילופים.

אם אני מחבר את זה ל-2 המשחקים האחרונים שגם אותם לדעתי דגו לא ניהל מספיק טוב.
גם מול מכבי ת''א בטוטו לדעתי הניהול במהלך המשחק לא היה מספיק טוב, והעובדה שהוא לא הכניס את חמד וקינדה לפנדלים (על רפאלוב אני לא מדבר כי הוא לא היה כשיר) היא טעות שלדעתי עלתה בגמר. גם מול כפ''ס החילופים שלו החזירו את כפ''ס למשחק. ויצאנו משם די בנס. זה היה יכול להיגמר בהדחה עלובה וביזיונית אם אינברום לא היה מטומטם ועוזב את הכדור שם ונותן לשחקן שלא היה בנבדל לכבוש.

כך או כך, דגו עדיין מאמן צעיר. הוא חסר ניסיון במעמדים גדולים, במשחקי עונה, במשחקי נוק אאוט, במשחקי הכרעה, ומטבע הדברים הוא סוג של ''מתלמד'' על הגב שלנו.
לפעמים זה יילך יותר, לפעמים זה יילך פחות. אבל בסוף אני לא שוכח לרגע את היותו ג'וניור בסוג התפקיד. ולפעמים זה יתרון, ולפעמים חיסרון.

חובת ההוכחה היא עדיין עליו. חודש אחד רע לא אמר עליו כלום, וחודש אחר טוב גם לא חורץ גורלות.
אנחנו צריכים לשפוט אותו לאורך זמן, ולראות איך הדברים מתפתחים.
המשחק בשני הוא מבחן גדול עבורו כי בניגוד לתחילת העונה, שהייתה מחשבה שהם יותר טובים מאיתנו, התקופה האחרונה והמשחק נגדם הוכיחו שאנחנו שווים להם ויש שיגידו טובים מהם, ולכן מצפים להמשיך לתת להם פייט חזק.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

רק מכבי כתב: 31 ינואר 2024, 23:29 אפשר לבוא בטענות לדגו על מספר דברים והחלטות.
הוא לא מחא כפיים לשופט (פיירו), אבל הוא זה שבחר את המערך וההרכב שלא עבדו בהתחלה, ולדעתי היו שגויים מלכתחילה. היה צריך לעבות את האמצע כשאתה במשחק חוץ מול ב'''ש.
לשים את ליאור עם פוקו באגף זו שטות גמורה. היה צריך לפתוח עם סוף או דין על הקו, ולתת לליאור לשחק באמצע מעל קאסה ומוחמד (שגם הןא 6 לא טבעי, אז תעזור להם).
אפשר לבוא אליו בטענות שהוא לא הגיב מספיק מהר עם שינוי מערך אחרי האדום, וגם אחרי ה1-0.
דגו ניסה למשוך זמן, קיווה ש1-0 יישמר, ולקראת הסוף יוכל לשלוח שחקנים למעלה. אני מקבל את הדעה הזו, אני לא מסכים איתה. קשה מאוד לבוא אחרי משחק שלם שאתה לא פקטור, ואז ב-10 דק' לנסות לגנוב משהו. הוא היה צריך להגיב מוקדם יותר אחרי ה1-0 גם ברמת המערך וגם ברמת החילופים.

אם אני מחבר את זה ל-2 המשחקים האחרונים שגם אותם לדעתי דגו לא ניהל מספיק טוב.
גם מול מכבי ת''א בטוטו לדעתי הניהול במהלך המשחק לא היה מספיק טוב, והעובדה שהוא לא הכניס את חמד וקינדה לפנדלים (על רפאלוב אני לא מדבר כי הוא לא היה כשיר) היא טעות שלדעתי עלתה בגמר. גם מול כפ''ס החילופים שלו החזירו את כפ''ס למשחק. ויצאנו משם די בנס. זה היה יכול להיגמר בהדחה עלובה וביזיונית אם אינברום לא היה מטומטם ועוזב את הכדור שם ונותן לשחקן שלא היה בנבדל לכבוש.

כך או כך, דגו עדיין מאמן צעיר. הוא חסר ניסיון במעמדים גדולים, במשחקי עונה, במשחקי נוק אאוט, במשחקי הכרעה, ומטבע הדברים הוא סוג של ''מתלמד'' על הגב שלנו.
לפעמים זה יילך יותר, לפעמים זה יילך פחות. אבל בסוף אני לא שוכח לרגע את היותו ג'וניור בסוג התפקיד. ולפעמים זה יתרון, ולפעמים חיסרון.

חובת ההוכחה היא עדיין עליו. חודש אחד רע לא אמר עליו כלום, וחודש אחר טוב גם לא חורץ גורלות.
אנחנו צריכים לשפוט אותו לאורך זמן, ולראות איך הדברים מתפתחים.
המשחק בשני הוא מבחן גדול עבורו כי בניגוד לתחילת העונה, שהייתה מחשבה שהם יותר טובים מאיתנו, התקופה האחרונה והמשחק נגדם הוכיחו שאנחנו שווים להם ויש שיגידו טובים מהם, ולכן מצפים להמשיך לתת להם פייט חזק.
אני חושב שההרכב היה בסדר אבל הבעיה הייתה בעיקר במערך, שיחקנו 4-4-2 קווים (עם ליאור בשמאל כמו שאמרת) וזה יצר דלילות באמצע ולא הצלחנו ללחוץ אותם בצורה טובה וברגע שלא לחצנו טוב היינו חשופים ומופקרים.

אני רציתי את ההרכב הזה אבל ב5-3-2 (יותר דומה לאיך שעלינו בבלומפילד) ולא ב4-4-2.

אני חושב שדין דוד וסוף לא היו מסתדרים עם העוצמות והפיזיות של פוקו.

גם לא אהבתי את הכניסה המאוחרת מאוד של קינדה, הוא יכול לתת יותר מ10 דק' וראינו שהוא גם היה במומנטום חיובי וטוב נגד כפ''ס, לא פתחת אתו? תן לו 30 דק', גם ככה היינו בפיגור ולא הלך.

לגבי 2 המשחקים האחרונים אני מסכים אתך, העונה הזו מאופיינת בהרבה עליות וירידות (לא פעם היה רצף של 4-5 ניצחונות ואז 2-3 איבודי נקודות וירידה ביכולת) וכמו שאתה אומר מצד אחד זה נובע ממאמן ג'וניור ורוקי ומצד שני גם הסגל עבר המון טלטלות ושינויים ולא עשו לדגו חיים קלים בעניין הזה (פתח את העונה עם חזיזה וסבע, אח''כ מצא הרכב שעובד עם ג'אבר ושרי) ועכשיו צריך לאלתר מחדש ולהמציא עוד פעם צורה חדשה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

מצד אחד רוצה לבקר אותו מקצועית לא מעט (ובצדק)

מצד שני הסגל לא מפסיק לקבל טלטלות ואתמול לדוגמה 11 מ20 שחקנים לא היו פה בשנה שעברה (לא כולל נאור, סוף ופוקסי)

עד שהוא הצליח למצוא משהו שעובד לו עם ג'אבר ושרי הוא מאבד את שניהם, מאבד את הבלם המוביל שלו ואחד המנהיגים של הקבוצה ועל סבע וחזיזה אני בכלל לא מדבר.

חוסר יציבות בלתי פוסקת למאמן רוקי שרק צריך יציבות "ומעטפת" נוחה.

כנראה שהאמת היא איפשהו באמצע כמו תמיד.

מצחיק שאנחנו בפברואר על הנייר אבל עדיין קשה לי לשפוט אותו לכאן או לכאן.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

KevinDurant כתב: 01 פברואר 2024, 11:10 מצד אחד רוצה לבקר אותו מקצועית לא מעט (ובצדק)

מצד שני הסגל לא מפסיק לקבל טלטלות ואתמול לדוגמה 11 מ20 שחקנים לא היו פה בשנה שעברה (לא כולל נאור, סוף ופוקסי)

עד שהוא הצליח למצוא משהו שעובד לו עם ג'אבר ושרי הוא מאבד את שניהם, מאבד את הבלם המוביל שלו ואחד המנהיגים של הקבוצה ועל סבע וחזיזה אני בכלל לא מדבר.

הוא לא מושלם ויש שכר לימוד שאנחנו משלמים עליו, אבל אי אפשר להגיד שהבחירה בו לא התבברה כנכונה. בסוף, במבחן התוצאה, בעונה כזו מורכבת עם עומוס משחקים וסגל לא מאוזן וחסר שחווה יותר מדי תנודות, הוא עם אלוף האלופים, הפסד בגמר הטוטו בפנדלים, חלק משמעותי במירוץ לאליפות, פלייאוף צ׳מפיונס והמשך קמפיין אחרי שלב בתים קשה באירופית. כשמונה דובר פה על זה שצריך לשאוף לעונת בנייה - להגיע לשלב בתים כל שהוא ולהיות במירוץ לאליפות גם אם לא נזכה בה. ביעד הראשון הוא עמד בהצלחה ומעבר. ביעד השני הוא לפחות בינתיים עומד.

אם זה היה ברק בכר עם התוצאות האלו, הוא היה מקבל הרבה יותר תשבוחות מדגו.

זה כמובן לא סותר את זה שדגו עוד צריך לשפר אלמנטים אצלו ושגם לו יש חלק במשחקים שבהם הקבוצה לא נראית טוב.
כובע קש
אלוף המדינה

שליחה על ידי כובע קש »

ברק.י כתב: 01 פברואר 2024, 11:46
KevinDurant כתב: 01 פברואר 2024, 11:10 מצד אחד רוצה לבקר אותו מקצועית לא מעט (ובצדק)

הוא לא מושלם ויש שכר לימוד שאנחנו משלמים עליו, אבל אי אפשר להגיד שהבחירה בו לא התבברה כנכונה. בסוף, במבחן התוצאה, בעונה כזו מורכבת עם עומוס משחקים וסגל לא מאוזן וחסר שחווה יותר מדי תנודות, הוא עם אלוף האלופים, הפסד בגמר הטוטו בפנדלים, חלק משמעותי במירוץ לאליפות, פלייאוף צ׳מפיונס והמשך קמפיין אחרי שלב בתים קשה באירופית. כשמונה דובר פה על זה שצריך לשאוף לעונת בנייה - להגיע לשלב בתים כל שהוא ולהיות במירוץ לאליפות גם אם לא נזכה בה. ביעד הראשון הוא עמד בהצלחה ומעבר. ביעד השני הוא לפחות בינתיים עומד.

אם זה היה ברק בכר עם התוצאות האלו, הוא היה מקבל הרבה יותר תשבוחות מדגו.

זה כמובן לא סותר את זה שדגו עוד צריך לשפר אלמנטים אצלו ושגם לו יש חלק במשחקים שבהם הקבוצה לא נראית טוב.
בגדול אני מסכים, גם לבכר היו משחקים שהיינו קוטלים אותו על כל מיני החלטות כאלה ואחרות.

מבחינת תוצאות דגו עולה על הציפיות, מבחינת יכולת אפשר וצריך לשאוף ליותר אבל כשרואים את הסגל ואת השחקנים החסרים קשה לבקר אותו בצורה נוקשה.
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

מקווה שהבין אחרי אתמול שמכבי חיפה צריכה לבוא לשחק כדורגל ולהפסיק עם ה 5 בהגנה הזה.
חייב להתחיל לעשות חילופים מוקדמים יותר, אתמול החילוף היחיד עד ל 2-0 היה קני סייף, וזה לא הגיוני שאתה ב10 שחקנים וברדה עושה חילוף לפניך כשכלום לא עובד לך.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

Ganjot כתב: 01 פברואר 2024, 12:47 מקווה שהבין אחרי אתמול שמכבי חיפה צריכה לבוא לשחק כדורגל ולהפסיק עם ה 5 בהגנה הזה.
חייב להתחיל לעשות חילופים מוקדמים יותר, אתמול החילוף היחיד עד ל 2-0 היה קני סייף, וזה לא הגיוני שאתה ב10 שחקנים וברדה עושה חילוף לפניך כשכלום לא עובד לך.
שיחקנו אתמול 4-4-2 ו4-4-1, לא היה 5 בהגנה בכלל.
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

KevinDurant כתב: 01 פברואר 2024, 12:50
Ganjot כתב: 01 פברואר 2024, 12:47 מקווה שהבין אחרי אתמול שמכבי חיפה צריכה לבוא לשחק כדורגל ולהפסיק עם ה 5 בהגנה הזה.
שיחקנו אתמול 4-4-2 ו4-4-1, לא היה 5 בהגנה בכלל.
זה היה 5 בהגנה שפשוט קורנו כמעט ולא עלה, לפחות ככה זה הרגיש. פיינגולד לא היה מגן ימני על הקו, הוא בילה את רוב הזמן כבלם ימני (עד שהתחלנו לשחק כדורגל כמובן).
חלאילי בעיקר בילה ליד פיינגולד במחצית הראשונה.
לא באמת משנה לי אם זה איזה 442 נסוג או 5 בהגנה, בשורה התחתונה צריך לבוא לשחק התקפי.
במשחק כזה היה מקום לפתוח עם קינדה באמצע ואז רפאלוב בשמאל, ולשחרר את חלאילי להיות באגף כמו שצריך ולא קשר ימין שמתקפד כמגן ברוב המשחק.
מכבי חיפה לא קבוצה שיודעת להתגונן, מכבי חיפה יודעת לשחק כדורגל. זה אגב מה שהיה נגד מכבי ת"א גם, שחלאילי ורפאלוב היו באגפים, ושרי היה חלק משלישיית הקישור והגענו שם להרבה מצבים.
אתמול רוב המחצית הראשונה לא נגענו בכדור, בלי קשר לאדום או לא, כי פשוט לא באנו לשחק כדורגל.
נעול