מכבי חיפה 2023/24 - נושא רשמי

סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

Re: מכבי חיפה 2023/24 - נושא רשמי

שליחה על ידי רק מכבי »

אז כעת שהחלון הסתיים, אנחנו יודעים מה יש לנו פחות או יותר עד סוף העונה ברמת הסגל.

הסגל מורכב מ:
1) כיוף
2) ניצן
3) פוקס
4) סק
5) שימיץ'
6) גולדברג
7) פיינגולד
8) גרשון
9) קורנו
10)קנדיל
11) סונדגרן
קישור מרכזי:
12) ג'אבר
13) שואו
14) נאור
15) מוחמד
16) קאסה
17) סייף
18) קינדה
19) רפאלוב
20) חלאיילי
21) חג'ג'
22) לסובוי
23) חזיזה
24) פיירו
25) חמד
26) דוד
27) פודגוראנו

אם אני מנתק את פוקס שהוא סוג של ''עציץ'' במובן שהוא לא באמת נספר, אז זה בעצם 26 שחקנים.
בכל משחק ליגה יש 20 שחקני סגל (11 בהרכב + 9 בספסל).
אחרי שלוקחים בחשבון שניצן תמיד יהיה בספסל, למעשה מדובר ב-8 שחקני שדה. מה שאומר שאם וכאשר כל הסגל כשיר, אז 6 שחקנים בכל משחק יושבים ביציע.
אם נסתכל לטווח הקרוב, כרגע חג'ג', ג'אבר חזיזה וקורנו לא כשירים. מה שאומר שבמשחקי הליגה הקרובים, 2 שחקנים יצטרכו לשבת בצד. כל חזרה של שחקן למשל קורנו, תאלץ עוד שחקן לשבת בצד.
כאב ראש חיובי למסאיי.

נ.ב. מהסגל הושמטו שוראנוב שלא בתמונה העונה, וכן בן שימול שבעיני הוא נער פוסטר, ולא יראה דקת דשא העונה. גם מנחם מטבע הדברים לא נחשב.
סמל אישי של משתמש
MH13 TILL I DIE
שחקן העונה

שליחה על ידי MH13 TILL I DIE »

רק מכבי כתב: 06 פברואר 2024, 21:04 אז כעת שהחלון הסתיים, אנחנו יודעים מה יש לנו פחות או יותר עד סוף העונה ברמת הסגל.

הסגל מורכב מ:
1) כיוף
2) ניצן
3) פוקס
4) סק
5) שימיץ'
6) גולדברג
7) פיינגולד
8) גרשון
9) קורנו
10)קנדיל
11) סונדגרן
קישור מרכזי:
12) ג'אבר
13) שואו
14) נאור
15) מוחמד
16) קאסה
17) סייף
18) קינדה
19) רפאלוב
20) חלאיילי
21) חג'ג'
22) לסובוי
23) חזיזה
24) פיירו
25) חמד
26) דוד
27) פודגוראנו

אם אני מנתק את פוקס שהוא סוג של ''עציץ'' במובן שהוא לא באמת נספר, אז זה בעצם 26 שחקנים.
בכל משחק ליגה יש 20 שחקני סגל (11 בהרכב + 9 בספסל).
אחרי שלוקחים בחשבון שניצן תמיד יהיה בספסל, למעשה מדובר ב-8 שחקני שדה. מה שאומר שאם וכאשר כל הסגל כשיר, אז 6 שחקנים בכל משחק יושבים ביציע.
אם נסתכל לטווח הקרוב, כרגע חג'ג', ג'אבר חזיזה וקורנו לא כשירים. מה שאומר שבמשחקי הליגה הקרובים, 2 שחקנים יצטרכו לשבת בצד. כל חזרה של שחקן למשל קורנו, תאלץ עוד שחקן לשבת בצד.
כאב ראש חיובי למסאיי.

נ.ב. מהסגל הושמטו שוראנוב שלא בתמונה העונה, וכן בן שימול שבעיני הוא נער פוסטר, ולא יראה דקת דשא העונה. גם מנחם מטבע הדברים לא נחשב.
היה עדיף לספור את פוקס ולא את ניצן
#רק_מכבי
Make JUNGLE great again! סמנופף
גם אם נשלוט איתך בליגה, גם אם נזכה איתך בצ'מפיונס...
יענק'לך!
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

צריך להתחיל לקדם מהלכים בגזרת עמרי גלזר לקיץ. מניח שהכוכב ירצו להיפטר ממנו.
תמונה
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

Shocking4U כתב: 06 פברואר 2024, 22:54 צריך להתחיל לקדם מהלכים בגזרת עמרי גלזר לקיץ. מניח שהכוכב ירצו להיפטר ממנו.
אני מקווה שאתה צוחק. נכון?
גלזר היה השוער עם הכי הרבה עצירות העונה בליגת האלופות.
כבר בחלון הזה היו עליו הצעות של 6-8 מיליון יורו מליגה צרפתית וספרדית.
הבן אדם שוער נבחרת.

למה שהוא יסתכל בכלל לחזור לארץ?

0 סיכוי שהוא יהיה כאן או במכבי ת"א.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

רק מכבי כתב: 06 פברואר 2024, 23:06
Shocking4U כתב: 06 פברואר 2024, 22:54 צריך להתחיל לקדם מהלכים בגזרת עמרי גלזר לקיץ. מניח שהכוכב ירצו להיפטר ממנו.
הבן אדם שוער נבחרת.

בוא נראה.
אם באמת היו עליו הצעות כאלה אני מאמין שהם היו מוכרים.
תמונה
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Shocking4U כתב: 07 פברואר 2024, 14:39
רק מכבי כתב: 06 פברואר 2024, 23:06
הבן אדם שוער נבחרת.

בוא נראה.
אם באמת היו עליו הצעות כאלה אני מאמין שהם היו מוכרים.
גם אם לא הייתה עליו שום הצעה - באיזה סרט הכוכב ירצו לשחרר אותו או שהוא ירצה לחזור?
GreenGlory
שחקן החודש

שליחה על ידי GreenGlory »

אם כבר להסתכל על שוער בקיץ אז רק ניקיטה חייקין או עוד יהודי מארה"ב
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

לא נתלונן על ניצחון במשחק חוץ בטדי.

אבל

לדעתי יש מספר נורות אדומות במשחקים האחרונים בנוגע למשחק ההתקפה.
משחק ההתקפה לא שוטף מספיק טוב וזה משחק 4 ב-5 המשחקים האחרונים (היה גם את ה-6 נגד כפ''ס, אבל קבוצה במקום האחרון היא לא קנה מידה).
(מכבי ת''א (טוטו), הפועל ב''ש ליגה, מכבי ת''א, בית''ר ירושלים) שההתקפה לא עובדת מספיק טוב.

משחקים שהשטף ההתקפי היה פחות טוב, ויש ירידה דרסטית בכמות האיומים לשער, וכן כמות האיומים למסגרת.
במשחק מול בית''ר - 3 בעיטות למסגרת, במשחק מול מכבי ת''א - 5 בעיטות למסגרת, במשחק מול ב''ש - 5 בעיטות למסגרת, במשחק מול מכבי ת''א בטוטו - 4 בעיטות למסגרת.
זה מעט מידי, ולדעתי משהו קצת נתקע כרגע במשחק ההתקפה. זה נכון שאלו משחקים מול קבוצות ''גדולות'' שבד''כ אלו משחקים קשים יותר, וזה נכון שהיה אדום מול ב''ש, ועדיין אני מקווה שנחזור לראות שטף של כדורגל טוב עם שליטה בכדור ובמגרש ועוצמות.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

רק מכבי כתב: 11 פברואר 2024, 15:36 לא נתלונן על ניצחון במשחק חוץ בטדי.

אבל

משחק ההתקפה לא שוטף מספיק טוב וזה משחק 4 ב-5 המשחקים האחרונים (היה גם את ה-6 נגד כפ''ס, אבל קבוצה במקום האחרון היא לא קנה מידה).
(מכבי ת''א (טוטו), הפועל ב''ש ליגה, מכבי ת''א, בית''ר ירושלים) שההתקפה לא עובדת מספיק טוב.

משחקים שהשטף ההתקפי היה פחות טוב, ויש ירידה דרסטית בכמות האיומים לשער, וכן כמות האיומים למסגרת.
במשחק מול בית''ר - 3 בעיטות למסגרת, במשחק מול מכבי ת''א - 5 בעיטות למסגרת, במשחק מול ב''ש - 5 בעיטות למסגרת, במשחק מול מכבי ת''א בטוטו - 4 בעיטות למסגרת.
זה מעט מידי, ולדעתי משהו קצת נתקע כרגע במשחק ההתקפה. זה נכון שאלו משחקים מול קבוצות ''גדולות'' שבד''כ אלו משחקים קשים יותר, וזה נכון שהיה אדום מול ב''ש, ועדיין אני מקווה שנחזור לראות שטף של כדורגל טוב עם שליטה בכדור ובמגרש ועוצמות.
מסכים שזה בעייתי, אבל זה גם מובן בהתחשב בכמות השינויים שהסגל עבר בזמן האחרון.
לפני גביע הטוטו, רצנו עם ג'אבר בקישור האחורי, חליאילי בימין, חג'ג' בשמאל, שרי ורפאלוב 10 ופיירו חלוץ.
מאז, שרי עזב, ג'אבר וחג'ג' נפצעו, פיירו נפצע והושעה והצטרפו שחקנים חדשים שצריכים להיכנס לכושר ולעבוד על התיאום שלהם עם שאר השחקנים.
זה הביא לשינוי טקטי ולשינוי פרסולני מהותי ונדרש זמן להשתפר מחדש ולעשות לכך התאמות.
Daniel123
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Daniel123 »

אני מסתכל עכשיו על הלוח משחקים שלנו ואני ממש מתפלל שנעבור את התקופה הקרובה ללא פציעות.
כל 3/4 ימים משחק עד חדרה בליגה זה עומס לא נורמלי:
גנט בחמישי - דרבי בראשון
גנט ברביעי - אשדוד בראשון
שלושה ימים אחרי אשדוד יש לנו את אום אל פאחם.
ארבעה ימים אחרי אום אל פאחם יש את חדרה בליגה.
רק אחרי חדרה חוזרים לסדרת משחקים של כל שבוע.
רק שלא נאבד שחקנים קריטיים בזמן הזה.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

בעיה רצינית הפציעה של דינדה.
יש לו פה לפחות 3 שבועות בחוץ.

מעבר לחמד, חלאיילי וסוף יצטרכו להיות חלוצים בלא מעט סיטואציות.
Daniel123
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Daniel123 »

רק מכבי כתב: 13 פברואר 2024, 17:18 בעיה רצינית הפציעה של דינדה.

3 שבועות? נגיד תודה אם יחזור לפלייאוף.
Hulk
שחקן העונה

שליחה על ידי Hulk »

מכה רצינית הפציעה של דין במיוחד לליגה, דגו צריך להתחיל להריץ גם את סוף או דהן אולי זה יתחבר לאחד מהם
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

Daniel123 כתב: 13 פברואר 2024, 17:19

יש כרגע סתירה בדיווחים.
חלק מהאתרים מדברים על פגיעה. שזה יכול להיות באיזור של חודש.
חלק מדברים על קרע, וזה חודשיים.

נמתין להודעה של הקבוצה (חח לא באמת)
dyarok
הענק הירוק

שליחה על ידי dyarok »

רק מכבי כתב: 13 פברואר 2024, 17:50
Daniel123 כתב: 13 פברואר 2024, 17:19

יש כרגע סתירה בדיווחים.
חלק מהאתרים מדברים על פגיעה. שזה יכול להיות באיזור של חודש.
חלק מדברים על קרע, וזה חודשיים.

נמתין להודעה של הקבוצה (חח לא באמת)
אז קח ממוצע, בין חודש לחודשיים= סיים את העונה בערך
סמל אישי של משתמש
adoram
מחוזר באירופה

שליחה על ידי adoram »

לא מצאתי את הנושא של המדים.
מה אומרים על החולצה לכבוד 110 שנים?
תמונה
Daniel123
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Daniel123 »

מה נותר לנו עד הפלייאוף:
אשדוד חוץ
חדרה בית
ריינה חוץ
הפועל ת״א בבית

אני בטוח שבריינה אנחנו מועדים( משחק חוץ קשה מאוד),גם על חדרה בבית אני לא סגור.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

רק מכבי כתב: 11 פברואר 2024, 15:36 לא נתלונן על ניצחון במשחק חוץ בטדי.

אבל

זה לא גשם.
זה נראה לא טוב כבר תקופה. ואפשר להוסיף עוד משחק לרצף הלא טוב התקפית. וכמו שכתבתי, לא כל פעם נגרד ניצחונות ביכולת רעה.

מסאיי, הצוות, והשחקנים חייבים להתאפס.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

צריך ללכת פה כל שינוי (לא מדבר על גנט. שם צריך להמשיך עם 3 בלמים במתכונת הזאת) בשביל להחזיר את הקבוצה לשטף התקפי:

דגו צריך להחליט:
- או שהוא עובר לקו 3 כשהוא מוותר על סק/שימיץ', ומכניס את סונדגרן/פיינגולד לעמדת הבלם הימני בשביל לבנות את המשחק בצורה טובה יותר.
- או שהוא עובר לקו 3 ''אמיתי'' ומשחק עם קנדיל לצורך הדוגמא על כל קו ימין כשחלאיילי משחק לצד פיירו בשביל לתת יותר מחץ בגלל ההיעדרות של דוד. מהלך כזה יגרום לאחד מ-2: או ויתור על אחד מקשרי האמצע, ולעבור לשחק עם 6 אחד, או לוותר על אחד מבין רפאלוב/קינדה, ולהתחיל איתם מהספסל.
- או שהוא חוזר לקו 4 אמיתי. 2 בלמים. 2 מגנים. 2 קשרי אמצע. רפאלוב שמאל, חלאיילי ימין, קינדה 10, פיירו/חמד חלוץ.

התבנית שפתחה היום לא יכולה להמשיך להתקיים. זה נראה לא טוב במשחקים האחרונים, וזה לא סתם. כמו שאני ורבים מדברים פה כבר תקופה של חודש.
נערך לאחרונה על ידי רק מכבי ב 18 פברואר 2024, 23:52, נערך פעם 1 בסך הכל.
בירקי
הענק הירוק

שליחה על ידי בירקי »

מסכים מאוד עם רק מכבי. השיטה הנוכחית לא מצדיקה את עצמה. זה לא שאנו עם שלושה בלמים כאלה מקבלים פחות מצבים ליריבה. ומעל הכל, בואו נסכם שרק מכבי צריך לפתוח נושאים. לנצח.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

שליחה על ידי KevinDurant »

רק מכבי כתב: 18 פברואר 2024, 23:26 צריך ללכת פה כל שינוי (לא מדבר על גנט. שם צריך להמשיך עם 3 בלמים במתכונת הזאת) בשביל להחזיר את הקבוצה לשטף התקפי:

דגו צריך להחליט:
- או שהוא עובר לקו 3 כשהוא מוותר על סק/שימיץ', ומכניס את סונדגרן/פיינגולד לעמדת הבלם הימני בשביל לבנות את המשחק בצורה טובה יותר.
- או שהוא עובר לקו 3 ''אמיתי'' ומשחק עם קנדיל לצורך הדוגמא על כל קו ימין כשחלאיילי משחק לצד פיירו בשביל לתת יותר מחץ בגלל ההיעדרות של דוד. מהלך כזה יגרום לאחד מ-2: או ויתור על אחד מקשרי האמצע, ולעבור לשחק עם 6 אחד, או לוותר על אחד מבין רפאלוב/קינדה, ולהתחיל איתם מהספסל.
- או שהוא חוזר לקו 4 אמיתי. 2 בלמים. 2 מגנים. 2 קשרי אמצע. רפאלוב שמאל, חלאיילי ימין, קינדה 10, פיירו/חמד חלוץ.

התבנית שפתחה היום לא יכולה להמשיך להתקיים. זה נראה לא טוב במשחקים האחרונים, וזה לא סתם. כמו שאני ורבים מדברים פה כבר תקופה של חודש.
אני כן חושב שיש עניין גדול של עייפות במשחק האחרון ובאופן כללי בתקופה האחרונה וזה משפיע אבל באופן כללי אני חושב שלשחק עם 3 בלמים טבעיים + 2 קשרים אחוריים סטייל מוחמד/שואו/סונדגרן זה טו מאצ' עבורנו במסגרת הליגה ופוגע בשטף ההתקפי
Nirgreen
הענק הירוק

שליחה על ידי Nirgreen »

המצב יותר קשה ממה שחשבתי.
אין ברירה חליילאי חלוץ וסייף קו ימין.
הפציעה של דינדה גמרה עלינו כי פיירו משוטט על המגרש
תמונה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

אני חושב שאנשים לוקחים קצת יותר מדי ברצינות את המשחק הזה ומסיקים מסקנות מהר מדי.

מי שחשב שיהיה משחק קל אחרי ה90 דק' העמוסות בחמישי והטיסות ושהראש בגנט לא עשה ספורט בחיים שלו.

זה שרפאלוב שיחק "רק" 30 דק' לא אומר הוא בא פרש למשחק וכנ''ל שחקנים אחרים והעייפות הזאת באה לידי ביטוי מאוד במחצית השנייה
Nirgreen
הענק הירוק

שליחה על ידי Nirgreen »

KevinDurant כתב: 19 פברואר 2024, 11:54 אני חושב שאנשים לוקחים קצת יותר מדי ברצינות את המשחק הזה ומסיקים מסקנות מהר מדי.

מי שחשב שיהיה משחק קל אחרי ה90 דק' העמוסות בחמישי והטיסות ושהראש בגנט לא עשה ספורט בחיים שלו.

זה שרפאלוב שיחק "רק" 30 דק' לא אומר הוא בא פרש למשחק וכנ''ל שחקנים אחרים והעייפות הזאת באה לידי ביטוי מאוד במחצית השנייה
אחי היית צריך להוביל 4 ב30 דקות הראשונות.
חליילאי אגואיסט.
היה משחק קל שהפכת אותו לקשה
תמונה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

Nirgreen כתב: 19 פברואר 2024, 11:57
KevinDurant כתב: 19 פברואר 2024, 11:54 אני חושב שאנשים לוקחים קצת יותר מדי ברצינות את המשחק הזה ומסיקים מסקנות מהר מדי.

אחי היית צריך להוביל 4 ב30 דקות הראשונות.
חליילאי אגואיסט.
היה משחק קל שהפכת אותו לקשה
אני מסכים שהמצבים שלנו בהתחלה היו שווים יותר משער אחד, כולל ההחמצת פנדל של רפאלוב וחוסר חדות של פיירו אבל במשחקים אחרים השנה (כמו נגד גנט אפילו) ידענו לשמור על ה1-0 ולא לספוג ולהיות קומפקטיים ולעמוד טוב על המגרש ופה העייפות הכריעה אותנו לדעתי.

היה לנו קשה ללחוץ, היינו רחוקים מאוד מהשחקנים שלהם ולא היינו צפופים והם הענישו אותנו על זה.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

אין ספק שרקמכבי צודק וצריך לזנוח את פורמט השלושה בלמים + שני אחוריים הזה. ההרכב הזה יוצר בעיה שיש מעט מדי שחקנים מעורבים בהתקפות, ככה שמספיק יום בינוני של רפאלוב או חלאילי בשביל שלא יהיו לנו התקפות.

אם משחקים עם שלושה בלמים, אז צריך להחליט שאחד מהם הוא מישהו שיודע להניע כדור (פיינגולד הוא המועדף שלי במצב כזה, על חשבון אחד מבין שימיץ' וסק). ואז לפניהם מספיק לשים קשר אחורי בודד ולפניו שחקנים שיכולים לתרום התקפית ולהצטרף להתקפות (נגיד שואו-קינדה-רפאלוב כשלישיית אמצע, או שואו-קאסה-קינדה).

או פשוט להפסיק את השלוש בלמים לחלוטין ולעבור בליגה לקו 4 שסומך על היכולת של שימיץ' + סק (או גולדברג במקום שימיץ') לעשות הגנה, ולחזור להשיג יתרונות באגפים תוך כדי שחלאילי מקבל הזדמנות לשחק הרבה יותר גבוה, ועם יותר שחקנים שנכנסים לרחבה לנצל את פיירו.

זה כזה מתסכל שבתחילת המשחק, כשגם רפאלוב וגם קינדה נכנסו להרחבה בהגבהות, ניצלו את היכולת של פיירו למשוך שחקנים אליו. ומשום מה דווקא אחרי שזה עבד כמה פעמים, הפסיקו את הכנסות הכדורים החכמות ואת הכניסות של שחקני קו שני לרחבה לחלוטין.
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

לא מסכים איתך.
זה שלא שבאנו אחרי רצף משחקים מעולה מבחינת כדורגל והיה לך משחק נפילה.
המשחק הזה פשוט שיקף את כל שאר המשחקים שהיו לאחרונה, ההבדל הוא שהפעם חלאילי היה ביום רע ואז גם נענשת.
ככה נראים כל המשחקים שלנו לאחרונה, הפסקנו לשחק כדורגל בצורה מוחלטת, אין לנו שום מושג מה זה התקפה. המשחק האחרון ששיחקנו בו כדורגל לאורך משחק שלם היה מכבי נתניה, וזה לא באמת היה חוכמה גדולה.
גביע היינו רעים, בש היינו רעים, מכבי תא שיחקנו 25 דקות בכל המשחק, ביתר זה היה שתי הברקות ושום דבר מעבר ברמת הכדורגל, גנט פשוט הלכנו אחורה בצורה מוגזמת (נוותר במקרה הזה ונגיד שזה עייפות).
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

אנשים לוקחים פה יותר מדי כמובן מאליו את עומס המשחקים.
גם אם נודח מול גנט ואום אל פחם אנחנו נעשה השנה 57 משחקים ( עונה שעברה היה 54 )
וכל זה תוך כדי שחודשיים הייתה ״פגרה״ מאולצת ומנובמבר ועד היום אנחנו בקצב של שני משחקים בשבוע.
תוסיפו לזה שמשחקים באירופה זה פעמיים משחק חוץ, זאת אומרת פעמיים טיסות נתבג אוטובוס מלון בידוק וחפירות.
משחק בחמישי, טיסה בשישי, בקושי הכנה לדרבי, והופ צריך כבר לטוס לבלגיה, ואיך שאתה חוזר אשדוד.
צריך לפרגן על מה שהם עושים ואני ממש מבין נפילת מתח אחרי תקופה כזאת ארוכה בלי פגרה.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

Ganjot כתב: 19 פברואר 2024, 22:29

לא מסכים איתך.
זה שלא שבאנו אחרי רצף משחקים מעולה מבחינת כדורגל והיה לך משחק נפילה.
המשחק הזה פשוט שיקף את כל שאר המשחקים שהיו לאחרונה, ההבדל הוא שהפעם חלאילי היה ביום רע ואז גם נענשת.
ככה נראים כל המשחקים שלנו לאחרונה, הפסקנו לשחק כדורגל בצורה מוחלטת, אין לנו שום מושג מה זה התקפה. המשחק האחרון ששיחקנו בו כדורגל לאורך משחק שלם היה מכבי נתניה, וזה לא באמת היה חוכמה גדולה.
גביע היינו רעים, בש היינו רעים, מכבי תא שיחקנו 25 דקות בכל המשחק, ביתר זה היה שתי הברקות ושום דבר מעבר ברמת הכדורגל, גנט פשוט הלכנו אחורה בצורה מוגזמת (נוותר במקרה הזה ונגיד שזה עייפות).
דווקא אני חושב שבדרבי עשינו מספיק מצבים בשביל לנצח את המשחק (לא משחק התקפה גדול, אבל יכולנו לסיים אותו בקלות עם 3-4 שערים כולל הפנדל המוחמץ של רפאלוב).

הנפילה המשמעותית ביכולת שלנו הייתה במשחק ההגנה וזה שלא היינו צפופים, נתנו מרחקים ענקיים לשחקנים שלהם (אני זוכר מהראש איזה פעמיים-שלוש שקמארה מכדור ארוך פשוט מקבל כדור ומשתלט ואין אף שחקן צמוד אליו ונותנים לו להתחיל התקפות בלי להתאמץ) וזה לדעתי תסמין של עייפות בעיקר.

אני מסכים באופן כללי שהיכולת ההתקפית פחות טובה לאחרונה (שוב, יש פה חלק גם לפציעות שהוציאו לך מהעניינים כמה שחקני התקפה בכירים מאוד) אבל אני חושב שבדרבי בעיקר בלט העניין של העייפות.

גם מול בית''ר לדוגמה ומול גנט הלכנו אחורה לקראת סוף המחצית השנייה (וגם נגד מכבי ת''א לצורך העניין) אבל לא נתת ליריבה כל כך הרבה שטחים והיית יותר צפוף וקומפקטי
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

אשדוד
אום אל פאחם (גביע)
חדרה
קונפרנס
ריינה
קונפרנס
הפועל ת"א