ליאור רפאלוב - נושא רשמי

סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

Re: ליאור רפאלוב - נושא רשמי

שליחה על ידי Judokan »

הגישה הזו של "אין אלטרנטיבה" היא אחד הדברים הכי מזיקים שאפשר. זה מה שבסוף לקח לנו את חזיזה לכל העונה כי טחנו אותו עם משחקים תחת פציעה במקום לתת לו להבריא כי "אין סגל".
רואים שרפאלוב מתקשה לתפקד בגלל הפציעה והזריקות. לתת לו לשחק עוד 3 משחקים בשבוע וחצי. עדיף אפילו ללכת עם בן שימול שיפתח איזה משחק מאשר לסכן את רפאלוב להמשך העונה.
dyarok
הענק הירוק

שליחה על ידי dyarok »

שלא ישחק נגד פיורנטינה אפילו דקה.
כבר 3 משחקים עולה עם זריקה, בסוף יחמיר את הפציעה ויעדר לחודשיים= יגמור את העונה.
סמל אישי של משתמש
adoram
מחוזר באירופה

שליחה על ידי adoram »

מוזר שלא נכתב פה, אבל ליאור ממשיך לעוד עונה.
זה לא מפתיע, אבל אני מקווה שבעונה הבאה יידעו לנהל את העומסים איתו בצורה טובה יותר, אולי אם אכן שרי יחזור, זה יקל.
תמונה
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

לפי רדיו חיפה רפאלוב מתעקש לשחק היום עם זריקה, בקצב הזה הוא לא יממש את החוזה שלו בעונה הבאה
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
GreenGirl
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי GreenGirl »

adoram כתב: 07 מרץ 2024, 12:19 מוזר שלא נכתב פה, אבל ליאור ממשיך לעוד עונה.
זה לא מפתיע, אבל אני מקווה שבעונה הבאה יידעו לנהל את העומסים איתו בצורה טובה יותר, אולי אם אכן שרי יחזור, זה יקל.
וכשהוא יפרוש הוא צפוי לקבל תפקיד מקצועי במועדון
כובע קש
אלוף המדינה

שליחה על ידי כובע קש »

איזה תפקיד הוא יכול לקבל במידה ואלברמן ממשיך כמנהל מקצועי?
סמל אישי של משתמש
adoram
מחוזר באירופה

שליחה על ידי adoram »

כובע קש כתב: 07 מרץ 2024, 13:34 איזה תפקיד הוא יכול לקבל במידה ואלברמן ממשיך כמנהל מקצועי?
הוא מן הסתם יתחיל במשהו קטן יותר. אני לא יודע מה התכנון של ליאור לאחרי הפרישה, יש לו את העסקים שלו בבלגיה, אבל זה לא שאלברמן יישאר כאן לנצח.
בכל מקרה, לא נראה לי שליאור חושב בכלל על כיוון של מאמן.
תמונה
סמל אישי של משתמש
adoram
מחוזר באירופה

שליחה על ידי adoram »

לא הבנתי בשביל מה הוא טס אם ידעו שהוא לא ישותף. ובשביל מה ישב בספסל בכלל. על תקן מעודדת?
תמונה
dyarok
הענק הירוק

שליחה על ידי dyarok »

adoram כתב: 08 מרץ 2024, 15:39 לא הבנתי בשביל מה הוא טס אם ידעו שהוא לא ישותף. ובשביל מה ישב בספסל בכלל. על תקן מעודדת?
זה הנוהל במ.כ חיפה.
שחקנים פצועים ונכים יושבים על הספסל כדי שהקריין בטלויזיה יגיד- תראו מי יושב בספסל.
אתמול היה השיא- היו שניים כאלה- ליאור ושון.
נגד אשדוד- סייף..
וכך הלאה.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

אני מאוד מעריך את ליאור ואת ההקרבה שהוא עושה כשהוא משחק עם הפציעה אבל צריך להגיד שזה כבר הרבה זמן לא נראה טוב, הוא לא מצליח לבוא לידי ביטוי בכלל, לא מאיים על השער וגם לא מכניס כדורי עומק. קשה לוותר עליו כי הוא באמת הדבר הכי קרוב שיש למנהיג כרגע בקבוצה ואין לקבוצה הזאת ספסל אבל אני לא בטוח שאולי לא עדיף שהוא יפתח משחקים כרגע מהספסל ובהתאם להתפתחויות יכנס עד שהוא יצליח להתאושש מהפציעה. מקווה שהוא גם ינצל את הפגרה כדי לעשות התאוששות כמו שצריך.
תמונה
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

Shocking4U כתב: 15 מרץ 2024, 04:32 אני מאוד מעריך את ליאור ואת ההקרבה שהוא עושה כשהוא משחק עם הפציעה אבל צריך להגיד שזה כבר הרבה זמן לא נראה טוב, הוא לא מצליח לבוא לידי ביטוי בכלל, לא מאיים על השער וגם לא מכניס כדורי עומק. קשה לוותר עליו כי הוא באמת הדבר הכי קרוב שיש למנהיג כרגע בקבוצה ואין לקבוצה הזאת ספסל אבל אני לא בטוח שאולי לא עדיף שהוא יפתח משחקים כרגע מהספסל ובהתאם להתפתחויות יכנס עד שהוא יצליח להתאושש מהפציעה. מקווה שהוא גם ינצל את הפגרה כדי לעשות התאוששות כמו שצריך.
תחשוב איך העונה הזאת הייתה נראית עם שרי וסבע בסגל כל העונה.
אנשים מדברים בצדק על הפציעות וכמה שזה שגמר אותנו השנה אבל גם העזיבות הלא מחייבות מציאות האלה זה משהו שחיסל לנו את הצורה.
כובע קש
אלוף המדינה

שליחה על ידי כובע קש »

חייב לנצל את הפגרה בשבוע הבא בשביל להחלים
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

״ על פי אחת העדויות, בזמן ששימיץ’ ראה את סק וליאור רפאלוב מדברים הוא חשד כי הסנגלי מדבר עליו מאחורי גבו ומשמיע טענות באוזני הקשר. סק לא אהב את ההאשמות, השניים החלו להתעמת מילולית עד שהדבר גלש לעימות פיזי. סק החל להשתולל ומי שעצר בעדו מלפתח את הריב הפיזי לדבר חמור יותר היו מספר שחקנים וענאן חלאילי אף הדף אותו.״

עדויות…. יפתיע אותי אם זה לא הוא
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

benrey כתב: 17 מרץ 2024, 10:04 ״ על פי אחת העדויות, בזמן ששימיץ’ ראה את סק וליאור רפאלוב מדברים הוא חשד כי הסנגלי מדבר עליו מאחורי גבו ומשמיע טענות באוזני הקשר. סק לא אהב את ההאשמות, השניים החלו להתעמת מילולית עד שהדבר גלש לעימות פיזי. סק החל להשתולל ומי שעצר בעדו מלפתח את הריב הפיזי לדבר חמור יותר היו מספר שחקנים וענאן חלאילי אף הדף אותו.״

עדויות…. יפתיע אותי אם זה לא הוא
הוא גם העדות שטוענת שחלאיילי הדף את סק? או שאולי חלאיילי בעצמו סיפר את זה.
מה הרעל הזה נגד ליאור? לא הבנתם שהוא לא כמו זהבי, בניון ושות'.

בכל מקרה, מצער מאוד לשמוע את הדברים האלה יוצאים החוצה. זה לא היה קורה פה בפעם.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

ממשיך ביכולת הזוועתית. לא מאשים אותו. מאשים את מי ששוחק ככה שחקן בן 38
תמונה
Daniel123
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Daniel123 »

אני לא יכול להעביר עליו ביקורת שכבר חודש וחצי הוא עולה לכל משחק עם זריקה.
כובע קש
אלוף המדינה

שליחה על ידי כובע קש »

כשאומרים שדגו לא אשם, רפאלוב זאת הדוגמא המושלמת
גם בכלים שיש לו הוא לא משתמש בצורה נכונה
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

אצל מאמן חזק זה לא היה קורה. פה רפאלוב מנהל את עצמו ודגו מהנהן. ירצה ישחק, לא ירצה לא ישחק. מאמן חזק יודע מתי הוא צריך ספסל ולא להתייעץ איתו ולשאול אותו על כל דבר.
תמונה
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

שליחה על ידי The real Tsepo »

Shocking4U כתב: 17 מרץ 2024, 23:48 אצל מאמן חזק זה לא היה קורה. פה רפאלוב מנהל את עצמו ודגו מהנהן. ירצה ישחק, לא ירצה לא ישחק. מאמן חזק יודע מתי הוא צריך ספסל ולא להתייעץ איתו ולשאול אותו על כל דבר.
גם ברק בכר עשה בדיוק את אותו הדבר נעשה שעברה, שיחקנו נוראי בשם הפוליטיקה מול הכוכבים במיוחד בחצי השני של העונה.
שלא יובן, לדגו יש אחריות, אבל גם מאמנים חזקים נופלים בזה
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

השימוש בו היא דוגמא מעולה לניהול סגל כושל של דגו:
נכון, יש חיסורים בכמה עמדות, אז רפאלוב צריך לשחק על אף הפציעה שמגבילה אותו.
אבל למה לפתוח איתו כל פעם בהרכב?
למה לא לתת לו לעלות כל משחק חצי שעה, ואתה מרוויח מספר דברים:
א. ככה הוא גם יכול להביא את עצמו בצורה טובה יתר כרענן מהספסל מול הגנות מעט יותר עייפות.
ב. ככה הוא לא מחמיר את הפציעה יותר מידי.
ג. אתה מרוויח אופצית חילוף מהספסל שאין לך כרגע.

מכבי חיפה הכיעה למצב שאם היא לא נותנת גול מהיר, אין לה איך לתת גול דרך חילוף מהספסל. אז במקום לייצר את החילוף הזה, דגו העמיק והעצים את הבעיה.

אין לי טענה לליאור. הבן אדם פוגע לו בבריאות בשביל הקבוצה. אני ראיתי כבר כמה משחקים ממש צולע בסיום המשחק ולא מצליח לזוז.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

The real Tsepo כתב: 18 מרץ 2024, 00:09
Shocking4U כתב: 17 מרץ 2024, 23:48 אצל מאמן חזק זה לא היה קורה. פה רפאלוב מנהל את עצמו ודגו מהנהן. ירצה ישחק, לא ירצה לא ישחק. מאמן חזק יודע מתי הוא צריך ספסל ולא להתייעץ איתו ולשאול אותו על כל דבר.
גם ברק בכר עשה בדיוק את אותו הדבר נעשה שעברה, שיחקנו נוראי בשם הפוליטיקה מול הכוכבים במיוחד בחצי השני של העונה.
שלא יובן, לדגו יש אחריות, אבל גם מאמנים חזקים נופלים בזה
מסכים איתך שהוא נפל בזה אבל אני חושב שיש פה מקרה שונה כי רפאלוב מטעם גילו היה ברור שיתקשה לעמוד בעומסים של רצף המשחקים וחוסר המנוחה ואני כבר הרבה חודשים זועק פה שהקריסה תקרה ובמקום לרענן אותו הוא ממשיך לשחוק אותו ולשחוק אותו ולתת לליאור לקבוע כמה לשחק ומתי. באיזשהו שלב זה כבר נהיה מוגזם והוא צריך לשים לזה סטופ.

וההבדל הוא גם שלבכר זה עבד. אם הניסוי הזה של פאני לבד מאחור ואצילי, חזיזה, סבע ושרי מקדימה היה מתרסק והיינו מפסידים או לא מנצחים משחקים אז היית אומר שהוא השתעבד לכוכבים אבל בפועל לא הפסקנו לנצח ולהבקיע שערים ככה ואפילו נראינו משמעותית יותר טוב מאשר ששיחקנו עם קישור מעובה יותר.

פה אתה גם רואה שזה לא מצליח ורפאלוב ממש גרוע כבר בערך חודש וחצי חודשיים וגם הוא משועבד לו ומקשיב לו יותר מדי.
תמונה
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

רק מכבי כתב: 18 מרץ 2024, 00:11 השימוש בו היא דוגמא מעולה לניהול סגל כושל של דגו:
נכון, יש חיסורים בכמה עמדות, אז רפאלוב צריך לשחק על אף הפציעה שמגבילה אותו.
אבל למה לפתוח איתו כל פעם בהרכב?
למה לא לתת לו לעלות כל משחק חצי שעה, ואתה מרוויח מספר דברים:
א. ככה הוא גם יכול להביא את עצמו בצורה טובה יתר כרענן מהספסל מול הגנות מעט יותר עייפות.
ב. ככה הוא לא מחמיר את הפציעה יותר מידי.
ג. אתה מרוויח אופצית חילוף מהספסל שאין לך כרגע.

מכבי חיפה הכיעה למצב שאם היא לא נותנת גול מהיר, אין לה איך לתת גול דרך חילוף מהספסל. אז במקום לייצר את החילוף הזה, דגו העמיק והעצים את הבעיה.

אין לי טענה לליאור. הבן אדם פוגע לו בבריאות בשביל הקבוצה. אני ראיתי כבר כמה משחקים ממש צולע בסיום המשחק ולא מצליח לזוז.
הוא היה צריך לעשות רוטציות בינו לבין קינדה וככה היה שומר על שניהם רעננים. במקום זה הוא כל הזמן שיחק עם שניהם ביחד ואז אין ממש מחליף ברמה כשהם מתעייפים. זה קורה גם כי הוא רוצה להשאיר את רפאלוב על המגרש כי הוא בערך המנהיג היחיד שנשאר בקבוצה אחרי כל העזיבות והחיסורים וגם כי הוא דופק לו הרבה חשבון.
תמונה
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

לא מבין למה שמו אותו צד שמאל וקינדה 10
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

אל תשכח שרפאלוב התחיל את העונה בתור חילוף חמישי
הוא הרוויח את המעמד הזה ביושר
וזה גם נובע מזה ששרי וסבע לא פה, אז אין לו באמת אלטרנטיבות חוץ מילד בן 19 על הספסל
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

עדיף בן שימול רץ על רפאלוב שלא יכול לבעוט
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

benrey כתב: 18 מרץ 2024, 11:00
אל תשכח שרפאלוב התחיל את העונה בתור חילוף חמישי
הוא הרוויח את המעמד הזה ביושר
וזה גם נובע מזה ששרי וסבע לא פה, אז אין לו באמת אלטרנטיבות חוץ מילד בן 19 על הספסל
לא היה סיבה לשלב אותו ואת קינדה ביחד ואז אין שום דבר מהספסל כששניהם גמורים. היו צריכים לחלק את הדקות ביניהם יותר נכון ולשלב את קני בצד שמאל.
תמונה
כובע קש
אלוף המדינה

שליחה על ידי כובע קש »

נראה כמו שחקן עבר
אבל מאשים בזה רק את דגו ששחק אותו
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

שליחה על ידי KevinDurant »

כנראה הריצה שלו לא שיקפה את מה שהוא שווה באמת, בטח כשהוא היה אחד מ-קבוצה ולא ה-אחד והמוביל וזה שם עליו יותר מדי במצב הגופני שלו ובגילו וחבל
בירקי
הענק הירוק

שליחה על ידי בירקי »

דוראנט זה ההבדל הכל כך משמעותי. תחשןב שהיה לך את שרי קינדה ורפאלוב, יכל לנוח והיו עושים רוטציות.הוא לא בנוי להיות השחקן המוביל פה בגילו ומצבו הפיזי.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

שליחה על ידי KevinDurant »

בירקי כתב: 01 אפריל 2024, 00:32 דוראנט זה ההבדל הכל כך משמעותי. תחשןב שהיה לך את שרי קינדה ורפאלוב, יכל לנוח והיו עושים רוטציות.הוא לא בנוי להיות השחקן המוביל פה בגילו ומצבו הפיזי.
זה גם לא עניין של רוטציות, זה עניין שבהרכבים הנוכחיים מסמנים אותו ושמים עליו דגש ושהיה את שרי וחג'ג' לידו נניח אז פחות התמקדו בו.
שלח תגובה