"השריף" כיוף - השוער מס '1?

Hulk
שחקן העונה

Re: "השריף" כיוף - השוער מס '1?

שליחה על ידי Hulk »

KevinDurant כתב: 21 אפריל 2024, 10:46
Hulk כתב: 21 אפריל 2024, 10:38 איזה הגזמה גוש אוברייטד, שוער סביר שנהנה מזה שהחליף את הדינוזאור גיא חיימוב והקהל רק פילל למשהו סביר שיחליף את הזוועה הזו ובהמשך התחרה עם גלזר בתקופה שלא היה לו ביטחון להזמין פיצה, ומשפתי שהוא בינוני בדיוק כמוהו.
גם שחקן העונה שמביאים פה כטיעון זה בדיחה, לא רצו לתת לאצילי אז נתנו לו.
בסדר, שוער אוברייטד וכיוף שוער גדול

הגדולה של שוער זה לא לטעות ולא להיות מורגש, בדיוק כמו בלם. לקחו 2-3 טעויות של ג'וש כהן ב4-5 שנים והפכו אותו לשוער שטועה.

כיוף קיבל על הראש שלו בין 6-8 שערים שאני זוכר בשלוף וזה כמות קיצונית וגדולה וזה מעבר לשאר הבעיות במשחק שלו.
אתה לא מבין אז מה אני אומר, אם ההבדל בין גוש לכיוף זה 4 גולים שנספוג יותר העונה ואפילו עונה הבאה מתוך הבנה שהוא שוער העתיד של המועדון ונרוויח אותו קדימה אז זה מחיר שנכון לנו לשלם.
וגם צריך לדעת מתי לספוג גולים יש הבדל בין לספוג גול דקה 90 ב4-0 מאשר לשלשל כל משחק בבלומפילד.
dyarok
הענק הירוק

שליחה על ידי dyarok »

Hulk כתב: 21 אפריל 2024, 10:52
Hulk כתב: 21 אפריל 2024, 10:38 איזה הגזמה גוש אוברייטד, שוער סביר שנהנה מזה שהחליף את הדינוזאור גיא חיימוב והקהל רק פילל למשהו סביר שיחליף את הזוועה הזו ובהמשך התחרה עם גלזר בתקופה שלא היה לו ביטחון להזמין פיצה, ומשפתי שהוא בינוני בדיוק כמוהו.

הגדולה של שוער זה לא לטעות ולא להיות מורגש, בדיוק כמו בלם. לקחו 2-3 טעויות של ג'וש כהן ב4-5 שנים והפכו אותו לשוער שטועה.

כיוף קיבל על הראש שלו בין 6-8 שערים שאני זוכר בשלוף וזה כמות קיצונית וגדולה וזה מעבר לשאר הבעיות במשחק שלו.
אתה לא מבין אז מה אני אומר, אם ההבדל בין גוש לכיוף זה 4 גולים שנספוג יותר העונה ואפילו עונה הבאה מתוך הבנה שהוא שוער העתיד של המועדון ונרוויח אותו קדימה אז זה מחיר שנכון לנו לשלם.
וגם צריך לדעת מתי לספוג גולים יש הבדל בין לספוג גול דקה 90 ב4-0 מאשר לשלשל כל משחק בבלומפילד.
אתה סופר כדורים שנכנסו לשער.
יש לכיוף עוד הרבה ליקויים שנותנים הזדמנויות שניות ליריבים ולא בהכרח הופכות לשער- תפיסת הכדור שלו איומה, בהרבה מקרים הודף לא טוב או מחלק קרנות "זולות" ליריב.
השאלה כמה זמן אתה מוכן "לשלם" על הטעויות שלו- 3-4 שנים של טעויות עד לשיפור (שיבוא או לא) יכול להיות קריטי.
הוא סוגר כאן כמעט עונה שלמה- במה הוא שיפר את המשחק שלו?
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

שליחה על ידי KevinDurant »

Hulk כתב: 21 אפריל 2024, 10:52

ההבדל זה 6-8 שערים ואם אני אעבור אתך משחק משחק על הטעויות שלו אתה תראה שזה בדיוק ההבדל בין אליפות ללא אליפות.

ובדיוק כמו שאמרתי, ג'וש ב4-5 שנים פה עשה 3-4 טעויות במשחקים גדולים וזוכרים אותו כשלשלן, מעניין שאת הגול שכיוף קיבל במשחק נגד מכבי ת''א אתה לא מגדיר כשלשול והגול המביך שהוא חטף בנייח בב''ש מספר אתה גם לא מחשיב כשלשול.

הפער היום הוא 7 כשכיוף אחראי ישירות לאיבודי נקודות נגד מכבי ת''א, סכנין, בית''ר, ריינה והפועל פ''ת

כלומר, איבוד של 11 נק' מטעויות ישירות שלו כשוער.

ואגב חייב להפסיק עם ההשוואה שלו לגלזר, גלזר הגיע לפה כשוער שני מהפועל רעננה עם 6 הופעות בקריירה ובלי שום ניסיון בוגרים כשהוא נכנס לשער בגיל צעיר יותר, בקבוצה גרועה הרבה יותר עם הגנה גרועה ובתקופה רעה של מכבי חיפה.

כיוף נכנס לשער של מכבי חיפה עם 71 הופעות בקריירה (שנתיים וחצי כשוער בוגרים) עם הרבה ניסיון ועושה טעויות שרובן נובעות מיכולת שוערות לא טובה, לא מחוסר ניסיון אפילו.
Hulk
שחקן העונה

שליחה על ידי Hulk »

השוואתי לגלזר שקיבל דקות אצל בכר בתחילת עונת 20/21 והיה נוראי.
אני חושב שהוא ישפר את הליקויים שלו עם הזמן.
בגיל 22 גלזר היה בנס ציונה והיה נראה לא ברמה של ליגת העל, חייקין שאוהבים לתת אותו כדוגמא היה בכפר סבא בלאומית, וגוש למד לבחינות סוף סמסטר, אם כיוף לא יראה מטר של השתפרות עונה הבאה אני כבר אדבר אחרת.
וכן אני רואה שיפור גדול אצל כיוף מתחילת העונה והמשחק המבוהל שלו מול נתניה למשל לביטחון שיש לו עכשיו.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

שליחה על ידי KevinDurant »

Hulk כתב: 21 אפריל 2024, 13:26 השוואתי לגלזר שקיבל דקות אצל בכר בתחילת עונת 20/21 והיה נוראי.
אני חושב שהוא ישפר את הליקויים שלו עם הזמן.
בגיל 22 גלזר היה בנס ציונה והיה נראה לא ברמה של ליגת העל, חייקין שאוהבים לתת אותו כדוגמא היה בכפר סבא בלאומית, וגוש למד לבחינות סוף סמסטר, אם כיוף לא יראה מטר של השתפרות עונה הבאה אני כבר אדבר אחרת.
וכן אני רואה שיפור גדול אצל כיוף מתחילת העונה והמשחק המבוהל שלו מול נתניה למשל לביטחון שיש לו עכשיו.
ההבדל בין כל השמות שאמרת לבין כיוף זה שכל שאר השמות בקושי שיחקו בוגרים והיו שוערים חסרי ניסיון.

כיוף בגילו כבר עשה 3 עונות בוגרים ו71 הופעות כשוער.

תבדוק איפה השמות האלה היו אחרי 70 הופעות כשוערים (ועוד איזה 30 הופעות פה)
כובע קש
אלוף המדינה

שליחה על ידי כובע קש »

אין טעם להשוות אותו לג'וש כי הוא כבר לא רלוונטי.
צריך להשוות אותו לשאר השוערים בליגה ובשוק הקיים הוא בין הטובים
סמל אישי של משתמש
adoram
מחוזר באירופה

שליחה על ידי adoram »

GKagelmacher כתב: 21 אפריל 2024, 02:13 השתווה לכמות הבישולים של ואן אובריים בליגה
חחחח ואן אוברייטד.
תמונה
סמל אישי של משתמש
DelPiero
שחקן העונה
יצירת קשר:

שליחה על ידי DelPiero »

מדברים עליו כבר כשוער ראשון לשנה הבאה
אני לא חושב שהוא הוכיח את עצמו כבאנקר, טו סיי דה ליסט..

מה לא יביאו שוער ברמה שאנחנו שווים ?
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
dyarok
הענק הירוק

שליחה על ידי dyarok »

ממתי פשכה התחיל לסקר אותנו? או שהוא ממציא?
ומה זאת הקביעה הזאת נביא את ג'וש רק אם יסכים להיות שוער שני?
אם ג'וש מגיע וכיוף ימשיך באותה יכולת תוך 5 משחקים הוא יראה ספסל אצל בכר..
סמל אישי של משתמש
israel017
הופעת בכורה בבוגרים

שליחה על ידי israel017 »

אני חושב ג'וש עשה סיבוב בישראל,קבל תעודת זהות,וחזר לארצות הברית,ולא הולך לעזוב שם עד שיפרוש מכדורגל
שלח תגובה