לורנצו שימיץ' - נושא רשמי

Hulk
שחקן העונה

Re: לורנצו שימיץ' - נושא רשמי

שליחה על ידי Hulk »

בקצב הזה הוא פותח לפני גבארדיול בקרואטיה, בכושר פסיכי הבחור.
בחיים לא זוכר שחקן שהתחיל כלכך רע ועשה כזה שדרוג
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

Apoc כתב: 10 פברואר 2024, 22:20
Daniel123 כתב: 10 פברואר 2024, 22:09
KevinDurant כתב: 10 פברואר 2024, 22:02 הוא מעולה אבל לא יודע אם אני לוקח אותו לפני דילן או פלאניץ', עוד מוקדם
פלאניץ׳? הדבר העיקרי שאני זוכר ממנו זה את השילשולים שלו נגד הצהבת.
פלאניץ' אל סרבי שפרץ את הדרך לכולם אחרי שנים של איולפסונים ובולייאטים
הוא גם היה הכי מרגש בכללי מכל הבלמי על האלה
גם לא תמיד היו לו פאלטות נגד מכבי ת"א, זכור לי שגם כבש נגדם איזה שני שערים חשובים לפחות
פלאניץ אצלי מקום 1. רוצה לראות את שימיץ/סק משחקים בהגנה שיש בה את ארד סאן/טאלב מאבוקה/רז מאיר. עאלק שלשלן.
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
סמל אישי של משתמש
DelPiero
שחקן העונה
יצירת קשר:

שליחה על ידי DelPiero »

עוד הוכחה שחייבים סבלנות עם זרים וחייבים להפסיק חשפוט על סמך משחקים בודדים
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
shayhagai
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי shayhagai »

בשמירה אחד על אחד הוא אדיר, גם משחק הראש שלו נפלא.
אבל רוב האנשים שחתכו אותו כאן זה היה אחרי אותו משחק נגד פתח תקווה שהוא פשוט מסר לשחקני התקפה שלהם כדורים כשניסה להניע כדור.
די ברור שעדיין יש לו את הבעיה הזאת. פשוט הוא לא מניע כדור יותר ומוסר כדורים פשוטים לבלמים או מעיף החוצה כדי לא להסתבך.

מזכיר לי (יש הבדל ברור) לגבי הדיעה על פיירו. אחרי הנגיעות הראשונות שלו אמרנו שזה חלוץ שלא מתאים לרמה. ואז הוא כבש וכבש וכבש באירופה (בעיקר עם הראש) ואמרנו שטעינו לגביו.
אבל בפועל הליקוי הראשוני שראינו כמו הטכניקה שלו, זה נכון לגביו גם היום.
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

Daniel123 כתב: 10 פברואר 2024, 22:09
KevinDurant כתב: 10 פברואר 2024, 22:02 הוא מעולה אבל לא יודע אם אני לוקח אותו לפני דילן או פלאניץ', עוד מוקדם
פלאניץ׳? הדבר העיקרי שאני זוכר ממנו זה את השילשולים שלו נגד הצהבת.
לא היה ולא יהיה כמו פלאניץ
מפלצת, מעל כולם
Nadav
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי Nadav »

shayhagai כתב: 13 פברואר 2024, 10:28 בשמירה אחד על אחד הוא אדיר, גם משחק הראש שלו נפלא.
אבל רוב האנשים שחתכו אותו כאן זה היה אחרי אותו משחק נגד פתח תקווה שהוא פשוט מסר לשחקני התקפה שלהם כדורים כשניסה להניע כדור.
די ברור שעדיין יש לו את הבעיה הזאת. פשוט הוא לא מניע כדור יותר ומוסר כדורים פשוטים לבלמים או מעיף החוצה כדי לא להסתבך.

מזכיר לי (יש הבדל ברור) לגבי הדיעה על פיירו. אחרי הנגיעות הראשונות שלו אמרנו שזה חלוץ שלא מתאים לרמה. ואז הוא כבש וכבש וכבש באירופה (בעיקר עם הראש) ואמרנו שטעינו לגביו.
אבל בפועל הליקוי הראשוני שראינו כמו הטכניקה שלו, זה נכון לגביו גם היום.
האמת שאני שם לב שעם הזמן שהוא צובר ביטחון הוא גם מוסר הרבה יותר טוב. לא ברמה גבוהה אבל כן לא מה שהיינו רגילים ממנו.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

ראיון מרתק עם שימיץ'.
קריאה מומלצת:

https://sports.walla.co.il/item/3644022
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

רק מכבי כתב: 14 פברואר 2024, 19:51 ראיון מרתק עם שימיץ'.
קריאה מומלצת:

ראיון ממש מעניין, תודה ששיתפת.

ראיון של שחקן עם אינטליגנציה טובה, שיודע לנתח את הדברים שהוא עושה, אהבתי. הניתוח של המשחק עם הלוזונים למשל והיכולת לבקר את עצמו.
אבל בעיקר מעניינת ההתייחסות שלו לעניין העמדות שהוא יודע לשחק בהן - הקטע שאין לו בעיה לשחק את השמאלי בקו 4, הבעיה היא בעיקר במערך של 5 מאחור
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

שליחה על ידי KevinDurant »

Judokan כתב: 14 פברואר 2024, 20:45
רק מכבי כתב: 14 פברואר 2024, 19:51 ראיון מרתק עם שימיץ'.
קריאה מומלצת:

ראיון ממש מעניין, תודה ששיתפת.

ראיון של שחקן עם אינטליגנציה טובה, שיודע לנתח את הדברים שהוא עושה, אהבתי. הניתוח של המשחק עם הלוזונים למשל והיכולת לבקר את עצמו.
אבל בעיקר מעניינת ההתייחסות שלו לעניין העמדות שהוא יודע לשחק בהן - הקטע שאין לו בעיה לשחק את השמאלי בקו 4, הבעיה היא בעיקר במערך של 5 מאחור
אני זוכר אישית שראיתי אותו משחק באיטליה כבלם שמאל בקו 4, גם רשמתי את זה בניתוח שלי עליו שהוא יודע לשחק בשני הצדדים
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

נכנס טוב. היה משמעותי במשחק הגובה ועזר לשמור על התוצאה.
Daniel123
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Daniel123 »

בלם מעולה.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

אלברמן שיחק אותה. על אפם וחמתם של כולנו עשה פה עסקה נהדרת עבורנו.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

היה לו קשה, אבל עשה מה שהוא יכול. בעיניי היה הטוב מבין 3 הבלמים.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

רק מכבי כתב: 08 מרץ 2024, 02:13 היה לו קשה, אבל עשה מה שהוא יכול. בעיניי היה הטוב מבין 3 הבלמים.
היה בסדר בסה''כ.

אנזולה חלוץ מאוד פיזי ולא פראייר בכלל במאבקים
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

אם הוא נשאר פה בטעות עונה הבאה, אפשר לקפל אותה מעכשיו.
לא בגלל הטעות, והוא סך הכל בכושר טוב בחודשים האחרונים, אבל זה בלם שחייב לשחק בלם אמצעי במערך של 5 בהגנה.
ב 4 בהגנה היו לו משחקים טובים נגד קבוצות תחתית בעיקר, הוא לא באמת יכול לשחק במערך כזה בגלל האיטיות שלו לרוב, ואז עושים התאמות והופכים את כל המערך כדי שזה יעבוד איתו.
אי אפשר יותר עם זה ששני בלמים שלנו לא מסוגלים לשחק כבלם שמאלי אלא רק בלם ימני ואז אנחנו משחקים במערכים שבורים של קבוצות שבאות להסתגר.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

Ganjot כתב: 11 מרץ 2024, 11:53 אם הוא נשאר פה בטעות עונה הבאה, אפשר לקפל אותה מעכשיו.
לא בגלל הטעות, והוא סך הכל בכושר טוב בחודשים האחרונים, אבל זה בלם שחייב לשחק בלם אמצעי במערך של 5 בהגנה.
ב 4 בהגנה היו לו משחקים טובים נגד קבוצות תחתית בעיקר, הוא לא באמת יכול לשחק במערך כזה בגלל האיטיות שלו לרוב, ואז עושים התאמות והופכים את כל המערך כדי שזה יעבוד איתו.
אי אפשר יותר עם זה ששני בלמים שלנו לא מסוגלים לשחק כבלם שמאלי אלא רק בלם ימני ואז אנחנו משחקים במערכים שבורים של קבוצות שבאות להסתגר.
אני חושב שהוא בלם בסדר בסך הכל אבל הבעיה העיקרית פה כמו שכתבת זה שגם הוא וגם סק מתקשים לשחק בצד שמאל ושאתה מביא בלם זר שהוא כביכול על הטיקט של זר שישי אתה רוצה שהוא יעשה גם את זה וגם את זה (כמו שדילאן ידע לעשות בשנה שעברה)
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

Ganjot כתב: 11 מרץ 2024, 11:53 אם הוא נשאר פה בטעות עונה הבאה, אפשר לקפל אותה מעכשיו.
והוא גם לא יודע לצאת עם כדור קדימה ומתקשה להניע. אני חושב שהוא יכול להיות בלם ממש אחלה לקבוצה שמתגוננת עם קו הגנה נמוך ובמשחקים שבהם הלכנו אחורה והיינו צריכים לטאטא כדורים מהרחבה ובמיוחד כדורי גובה אז הוא היה נכס אמיתי אבל אני לא יודע כמה הוא שווה פה עמדה של זר כשהוא יכול לשחק רק בלם ימני, איטי ומתקשה עם הנעת כדור.
תמונה
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

שיחק טוב.
בכלל, ברוב המשחקים האחרונים כששיחק עשה עבודה טובה.
המחיקה שלו בשבועות האחרונים, והיכולת החלשה של הקבוצה בזמן הזה, מראות הרבה על היחס העודף שדגו נותן לכל מיני שחקנים. וזה פשוט לא הגון כלפי שימיץ'.
כובע קש
אלוף המדינה

שליחה על ידי כובע קש »

בלם מצויין.
לדעתי צריך להשאיר אותו בעונה הבאה
סמל אישי של משתמש
adoram
מחוזר באירופה

שליחה על ידי adoram »

מישהו באמת הרגיש בחסרונו של סק אתמול?

נראה ששניהם ביחד לא יישארו בעונה הבאה, והמועדון יצטרך לוותר על אחד מהם.
תמונה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

רק מכבי כתב: 14 אפריל 2024, 04:32 שיחק טוב.
בכלל, ברוב המשחקים האחרונים כששיחק עשה עבודה טובה.
המחיקה שלו בשבועות האחרונים, והיכולת החלשה של הקבוצה בזמן הזה, מראות הרבה על היחס העודף שדגו נותן לכל מיני שחקנים. וזה פשוט לא הגון כלפי שימיץ'.
לגמרי, עשה חיפויים טובים, הסתדר ב1 על 1, במאבקים בתוך הרחבה בכלל אין מה לדבר
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

סק בלם נבחרת סנגל זה לגמרי overqualified למכבי חיפה ( למרות הגיל ), שנה שעברה כבר קיבל הצעות בשכר גבוה יותר ודחה כי הרגיש מזוהה עם המועדון.
השנה אני לא מאמין שזה יקרה כי מרגיש לי שהוא בתחושת מיצוי, תוסיפו לזה את המצב במדינה...
קיצר אני מאמין שנראה את שימיץ' שנה הבאה כבלם מוביל
סמל אישי של משתמש
adoram
מחוזר באירופה

שליחה על ידי adoram »

שימיץ', גולדברג ולמקין. לא צריך יותר.
ולעשות קופה יפה מהמכירה של סק ולהשקיע את מה שייכנס בחלוץ נורמלי.
תמונה
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

adoram כתב: 14 אפריל 2024, 15:20 שימיץ', גולדברג ולמקין. לא צריך יותר.
שימיץ לא בלם למכבי חיפה, שההגנה עומדת גבוהה הוא לא יודע להדביק את השטחים כמו שון סק פלאניץ ודילאן שהיו כאן
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
סמל אישי של משתמש
adoram
מחוזר באירופה

שליחה על ידי adoram »

GKagelmacher כתב: 15 אפריל 2024, 12:02
שימיץ לא בלם למכבי חיפה, שההגנה עומדת גבוהה הוא לא יודע להדביק את השטחים כמו שון סק פלאניץ ודילאן שהיו כאן
שימיץ יותר טוב למשחקים באירופה ולמשחקים נגד שאר הגדולות בליגה, שבהם נשחק יותר נסוג.
כמו שאמרת, כשאנחנו מתקיפים וההגנה יותר קרובה למחצית המגרש של היריבה, אז החולשות שלו באות יותר לידי ביטוי, אבל אני חושב שהוא עוד יכול להשתפר בתחום הזה.
דילן כבר לא רלוונטי, וסק כנראה שגם לא.
ברור שאפשר לשחרר את שימיץ', השאלה אם תביא בלם זר ברמה יותר גבוהה ממנו. הכל שאלה של כמה יענקל'ה יפתח את הכיס וכמה בכר יתעקש על זה.
תמונה
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

adoram כתב: 15 אפריל 2024, 12:41
שימיץ יותר טוב למשחקים באירופה ולמשחקים נגד שאר הגדולות בליגה, שבהם נשחק יותר נסוג.
כמו שאמרת, כשאנחנו מתקיפים וההגנה יותר קרובה למחצית המגרש של היריבה, אז החולשות שלו באות יותר לידי ביטוי, אבל אני חושב שהוא עוד יכול להשתפר בתחום הזה.
ברור שאפשר לשחרר את שימיץ', השאלה אם תביא בלם זר ברמה יותר גבוהה ממנו. הכל שאלה של כמה יענקל'ה יפתח את הכיס וכמה בכר יתעקש על זה.
למה שתשחק יותר נסוג?
אתה צריך לבוא לשלוט בכל משחק מבחינתך, לא לוותר מראש על לשחק כדורגל בחלק מהמשחקים.
גם אצל בכר מול מכבי תא בבלומפילד שנה שעברה, שיחקנו נסוג ואז התחלנו לדחוף קדימה מחצית שנייה, והעליונות הפיזית של דילן וסק היא זו שאפשרה את זה.
זה לא משנה מי רלוונטי או לא, הוא לא דיבר על להחזיר את דילן, הוא מדבר על זה שצריך בלם מהיר שיכול לכסות שטחים, ולא בלם שכל חלוץ בליגה הזאת מראה לו את הגב (גם נגד סכנין זה קרה, גם נגד ריינה קיבלנו על זה גול שפשוט לא וזכרים את זה בגלל הטעות של כיוף).

הוא במגמת שיפור אדירה, משחק טוב, נותן משחקים הגנתיים גדולים, אבל למכבי חיפה שלוחצת גבוה ומחפשת לחטוף כדורים בחצי של היריבה, הוא לא מתאים.
ואין ספק מה ההעדפה של בכר בנוגע לעמדה הזו לפי השחקנים שהביא לעמדה הזאת.
סמל אישי של משתמש
adoram
מחוזר באירופה

שליחה על ידי adoram »

Ganjot כתב: 15 אפריל 2024, 13:45

למה שתשחק יותר נסוג?
אתה צריך לבוא לשלוט בכל משחק מבחינתך, לא לוותר מראש על לשחק כדורגל בחלק מהמשחקים.
גם אצל בכר מול מכבי תא בבלומפילד שנה שעברה, שיחקנו נסוג ואז התחלנו לדחוף קדימה מחצית שנייה, והעליונות הפיזית של דילן וסק היא זו שאפשרה את זה.
זה לא משנה מי רלוונטי או לא, הוא לא דיבר על להחזיר את דילן, הוא מדבר על זה שצריך בלם מהיר שיכול לכסות שטחים, ולא בלם שכל חלוץ בליגה הזאת מראה לו את הגב (גם נגד סכנין זה קרה, גם נגד ריינה קיבלנו על זה גול שפשוט לא וזכרים את זה בגלל הטעות של כיוף).

הוא במגמת שיפור אדירה, משחק טוב, נותן משחקים הגנתיים גדולים, אבל למכבי חיפה שלוחצת גבוה ומחפשת לחטוף כדורים בחצי של היריבה, הוא לא מתאים.
כן, התכוונתי שנחזיק פחות בכדור במשחקים מול הגדולות ובאירופה, לא שנתבנקר חלילה.

בסוף, מי שהביא את שימיץ' זה אלברמן, אז אני מניח שהוא היה מודע ליתרונות ולחסרונות שלו, ולכך שהוא כנראה פחות מתאים לסגנון המשחק שאלברמן ובכר הנחילו פה בשנים האחרונות. אם אכן היה מודע, אז עדיין ההחתמה של שימיץ' לא מובנת.
תמונה
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

adoram כתב: 15 אפריל 2024, 14:30
Ganjot כתב: 15 אפריל 2024, 13:45

למה שתשחק יותר נסוג?

כן, התכוונתי שנחזיק פחות בכדור במשחקים מול הגדולות ובאירופה, לא שנתבנקר חלילה.

בסוף, מי שהביא את שימיץ' זה אלברמן, אז אני מניח שהוא היה מודע ליתרונות ולחסרונות שלו, ולכך שהוא כנראה פחות מתאים לסגנון המשחק שאלברמן ובכר הנחילו פה בשנים האחרונות. אם אכן היה מודע, אז עדיין ההחתמה של שימיץ' לא מובנת.
זאת החתמת פאניקה בעיקר בגלל המחשבה שסק הולך בינואר.
החתמה בלי הרבה חשיבה והיה אפשר לראות שמבחינת לחץ והנעת כדור זה לא השחקן שצריך פה. אולי באמת לאירופה הוא התאים, אבל לא חושב שהיה מקום להביא זר בתפקיד כזה רק בשביל 6 משחקים באירופה (במקרה יצא השנה שכל 3 ימים משחק אז הוא שיחק הרבה כשסק לא היה פה, אחרת בקושי היה משחק)
בסופו של דבר הוא לא שיחק אפילו בפלייאוף שנגיד עוד שם יכל לעזור עם הגובה שלו נגד יאנג בויז.
אני מניח שלא חסרים בלמים שהם "טובים ברחבה" נקרא לזה, וגם מהירים.. הכל עניין של מה חיפשו וכמה היו מוכנים לשלם.
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

לא רואה איזה פורטה מיוחד אצלו
לא פיזי מספיק
לא טכני
לא מהיר מדי לטעמי
התרגלתי ליותר מזה, הוא בלם סבבה אבל סבבה כבר לא מחרמן אותי
פושעי דילן לדין
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

אני לא משאיר אותו. לדעתי הוא בלם סבבה, בטח יותר טוב ממה שהראה בהתחלה אבל עדיין מוגבל מדי עם הכדור, איטי מדי כדי להיות בלם מוביל בקבוצה ובכללי צריך יותר מדי התאמות כדי שהוא יוכל להשתלב בצורה טובה בקבוצה (לשחק נסוג, לא להניע מאחור וכו׳)

אני לא חושב שזה שחקן שאי אפשר בקלות למצוא שחקן יותר טוב ממנו או ברמתו עם פחות ליקויים.
תמונה
שלח תגובה