מסאי דגו - נושא רשמי

נעול
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Re: מסאי דגו - נושא רשמי

שליחה על ידי KevinDurant »

The real Tsepo כתב: 18 ספטמבר 2023, 00:26
KevinDurant כתב: 18 ספטמבר 2023, 00:19
The real Tsepo כתב: 18 ספטמבר 2023, 00:06 אמצע חזק זה אחד הדברים הכי חשובים בכדורגל מודרני. לא משנה כמה כישרון יש בהתקפה, לא משנה כמה כישרון יש בהגנה, זה לא יעזור עם האמצע מופקר.
מסאי צריך להפסיק לעשות פוליטיקה (אגב, גם בכר עשה) ולקבל החלטה, כי אם הוא ימשיך ככה אין לו סיכוי להצליח פה
אפשר לדבר על אמצע חזק ובכר היה החסיד הכי גדול של אמצע חזק כל הקריירה ולא סתם פה הוא הפסיק עם זה והלך למופקר

אפשר לשחק עם אמצע חזק כשיש לך אמצע חזק

אני ראיתי את מוחמד וג'אבר משחקים ביחד או עם נאור וגם בעונה שעברה בכל צמד ששיחקנו ואף פעם לא היה אמצע חזק, לא אצל בכר ולא אצל מסאי

שאתה רואה ששואו נכנס בדקה 80 שזה הקשר הזר שחיפשנו כל הקיץ אתה מבין שאין היתכנות לאמצע חזק, לפחות לא עכשיו
ג'אבר ושואו עדיפים פי כמה וכמה על המערך האבסטרקטי וההזוי הזה. גם אם אין אמצע אידיאלי, גאבר או שואו חייבים לפתוח ליד עלי
ראיתי את ג'אבר פותח במספיק משחקים באירופה ובאופן כללי ולא ראיתי ששלטנו באמצע והיה לנו אמצע חזק

גם שנה שעברה זה היה עוד עם אבו פאני, אתה כביכול שם עוד שחקן באמצע אבל לא מקבל שום תרומה ושום אמצע חזק.

ואגב, בכלל לא הרגשתי היום שהיינו בנחיתות באמצע או שהביכו אותנו באמצע
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

KevinDurant כתב: 18 ספטמבר 2023, 00:20
Liberman כתב: 18 ספטמבר 2023, 00:18 חקיין של בכר
לרוע מזלו אין לו חוליה קדמית באותה איכות כמו שהייתה לבכר

מסאי אפ אתה קורא פה
תפסיק להיות חקיין
הוא לא בא להיות החקיין של בכר ולא סתם בכר הלך לשיטה הזאת, זה מה שמכבי חיפה מסוגלת לשחק היום
ראינו את מכבי חיפה הזאת בעונה שעברה במערכים אחרים וראינו גם השנה עם נאור ומוחמד וג'אבר ומוחמד וזה נראה יותר גרוע
זה לא מה שמכבי חיפה מסוגלת לשחק היום. להיפך, שלושת הקשרים התוקפים שלנו טובים רק כשהם באמצע ולא באגף,
אתה לא יכול לשחק עם שלושה מספרי 10 באמצע וקשר דפנסיבי אחד. זה אמצע מופקר ומערך לא מאוזן ובלי כנפיים, במיוחד שחזיזה בחוץ.
הוא היה צריך לפתוח עם שואו ליד מוחמד ב- 4-3-3 הרגיל בלי להתחכם, אז היה פחות לחץ על ההגנה שלנו.
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

KevinDurant כתב: 18 ספטמבר 2023, 00:40
The real Tsepo כתב: 18 ספטמבר 2023, 00:26
KevinDurant כתב: 18 ספטמבר 2023, 00:19
אפשר לדבר על אמצע חזק ובכר היה החסיד הכי גדול של אמצע חזק כל הקריירה ולא סתם פה הוא הפסיק עם זה והלך למופקר

אפשר לשחק עם אמצע חזק כשיש לך אמצע חזק

אני ראיתי את מוחמד וג'אבר משחקים ביחד או עם נאור וגם בעונה שעברה בכל צמד ששיחקנו ואף פעם לא היה אמצע חזק, לא אצל בכר ולא אצל מסאי

שאתה רואה ששואו נכנס בדקה 80 שזה הקשר הזר שחיפשנו כל הקיץ אתה מבין שאין היתכנות לאמצע חזק, לפחות לא עכשיו
ג'אבר ושואו עדיפים פי כמה וכמה על המערך האבסטרקטי וההזוי הזה. גם אם אין אמצע אידיאלי, גאבר או שואו חייבים לפתוח ליד עלי
ראיתי את ג'אבר פותח במספיק משחקים באירופה ובאופן כללי ולא ראיתי ששלטנו באמצע והיה לנו אמצע חזק

גם שנה שעברה זה היה עוד עם אבו פאני, אתה כביכול שם עוד שחקן באמצע אבל לא מקבל שום תרומה ושום אמצע חזק.

ואגב, בכלל לא הרגשתי היום שהיינו בנחיתות באמצע או שהביכו אותנו באמצע
העניין של עוד קשר אמצע זה לא רק עניין של שליטה או הגנה חזקה יותר.
כשיש קשר, יש עוד מישהו באזור שיכול לעזור לקבל כדור ולשחרר לחץ (במיוחד ג'אבר שיודע לעשות את זה טוב), עוד שחקן שיכול לרוץ ולזוז ולא רק להיות תקוע עם כל השחקנים שרוצים כדור לרגל ולא עושים הרבה תנועה (שרי, רפאלוב, סבע).
עוד יתרון זה שיש שחקן שמצטרף מאחורה לרחבה וג'אבר יודע לעשות את זה טוב מאוד.
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

זורק קדימה את רפאלוב שרי דינדה סבע
ומשחק מאחורה רק עם מוחמד
ברור שזו חקיינות
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

Liberman כתב: 18 ספטמבר 2023, 00:50 זורק קדימה את רפאלוב שרי דינדה סבע
ומשחק מאחורה רק עם מוחמד
ברור שזו חקיינות
זו חקיינות בלי שכל. בכר עשה את זה עם אצילי וחזיזה בכנפיים, שרי וסבע באמצע.
דגו עשה את זה רפאלוב וחלאילי בכנפיים.
אז חלאילי זה בסדר אבל רפאלוב??
ואחר כך הוא העביר אותו לאמצע ונשאר בלי אגף שמאל וגם איבד את סבע שחזר רק אחרי שרפאלוב יצא.
אי אפשר לעשות את זה עם 3 מספרי 10 באמצע, הם דורכים לעצמם על הרגליים
וגם מפקירים את האמצע.
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

hezildo כתב: 18 ספטמבר 2023, 00:58
Liberman כתב: 18 ספטמבר 2023, 00:50 זורק קדימה את רפאלוב שרי דינדה סבע
ומשחק מאחורה רק עם מוחמד
ברור שזו חקיינות
זו חקיינות בלי שכל. בכר עשה את זה עם אצילי וחזיזה בכנפיים, שרי וסבע באמצע.
דגו עשה את זה רפאלוב וחלאילי בכנפיים.
אז חלאילי זה בסדר אבל רפאלוב??
ואחר כך הוא העביר אותו לאמצע ונשאר בלי אגף שמאל וגם איבד את סבע שחזר רק אחרי שרפאלוב יצא.
אי אפשר לעשות את זה עם 3 מספרי 10 באמצע, הם דורכים לעצמם על הרגליים
וגם מפקירים את האמצע.
נכון.

מכבי חיפה צריכה לשחק השנה 4-3-3

שוער
סון, סק, שון, קורנו
שואו, מוחמד שרי
סבע חזיזה/חליאלי
פיירו

ודרך אגב
לא מבין את הסיפורים שמכרו לנו
״עקבנו אחרי שואו וחיכינו לו חודשיים״ אבל לא נותנים לו לשחק
אז בשביל מה הבאתם אותו?
פושעי דילן לדין
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

התירוץ שהוא עדיין לא בכושר מלא.
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

hezildo כתב: 18 ספטמבר 2023, 01:06 התירוץ שהוא עדיין לא בכושר מלא.
לא קונה את זה
הוא מתאמן מעל חודש
וחוץ מזה
כושר לא כושר
תן לו לפתוח שישחק 60 דק, לא צריך לסחוט אותו עד הסוף הכל טוב
פושעי דילן לדין
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

מישהו צריך להגיד לו שהאול אין ההתקפי שבכר עשה, היה עם חזיזה ואצילי שעושים הרבה הגנה, והרבה פעמים גם עם דילן ליד סק.
לעשות את זה עם רפאלוב על תקן חזיזה, וחלאילי על תקן אצילי - פחות עובד.

מודה שלמרות המינוי ההזוי הזה נתתי לו חסד ופרגנתי לו על הרבה דברים דווקא במהלך המוקדמות, אבל משהו שחוזר על עצמו - הוא לא יודע להגיב עם חילופים נכונים, הוא לא יודע לבחור הרכבים טובים, האימון שלו/של הצוות שלו בחלק ההגנתי לוקה מאוד בחסר.
לא ברורה ההחלטה להוציא את חלאילי ראשון (ואני מאוד בספק שזה בגלל המשחק בחמישי), ולא יודע למה לא לשחק עם שיבלי במקום לשחק עם חג'ג' וסוף ששניהם לא מתקרבים לרמה שלו.
נערך לאחרונה על ידי Ganjot ב 18 ספטמבר 2023, 01:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

Ganjot כתב: 18 ספטמבר 2023, 01:13 מישהו צריך להגיד לו שהאול אין ההתקפי שבכר עשה, היה עם חזיזה ואצילי שעושים הרבה הגנה, והרבה פעמים גם עם דילן ליד סק.
לעשות את זה עם רפאלוב על תקן חזיזה, וחלאילי על תקן אצילי - פחות עובד.
הוא לא בכר נקודה
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

צריך גם לזכור שבכר שיחק את זה בפלייאוף העליון מול קבוצות שמשחקות פתוח, ולא בהכרח תחזיק הרבה בכדור, אז אתה בא ומחפש את המחץ.
זה עולם אחר שמשחקים נגדך מתפרצות.
העובדה שאין שחקנים שמקבלים עם הפנים את המתפרצות היא פשוט להגיד להגנה כל תקפה של היריב זו הזדמנות פוטנציאלית.
כשעלי משחק לבד 6 אין מי שיעצור בעבירה חכמה, אין לו גיבוי, הוא רגיל תמיד לשחק עם עוד שחקן 6 או 8.

אני כבר לא מדבר על העובדה שזה מרחיק את שרי מאוד מהשער, במצב העניינים כמו שהיה היום, כי אין באמת סדר ברור, אין באמת שחקן בקו שמאל. כי ליאור הוא לא כזה. וגם אם כן זה לעשרים שלושים דקות.
סבע בשמאל לא טבעי. ושרי לא משחק שם.
כל ההתקפה בבלאגן, תסתכלו על ההתקפות, אין סדר, ואין שטף, כי יש הרבה "דריכות" של שחקנים אחד על השני, אין מספיק תנועות עומק. זה נראה לא מספיק טוב.
מבלי עכשיו לדבר על טעויות השיפוט, ועל השטויות של שימיץ'.

השטף נפגע, זה ברור שזה גם קשור למצבת השחקנים.
אבל זה לא אפשרי לנסות ללכת בתבניות והצבות של שנה שעברה, כשאין פה חלקים נרחבים מהעונה שעברה.

דגו חייב. אם הוא רוצה לשמור על הכיסא שלו, להתחיל למצוא את הדינמיקה של הקבוצה, ומה שמתאים לחומר שיש עכשיו.

זה יכול להיות גם אגב, סוגים שונים של 4-4-2 לא סימטרי, או 4-3-3 בצורה מסוימת.
הקבוצה חייבת למצוא את הנקודות החזקות שבה היא באה לידי ביטוי. זה נורא ואיום שאנחנו בספטמבר ואני כותב את זה, אבל דגו חייב פשוט להגיב ולפעול.
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

גם אין שום טביעת אצבע של מאמן
כלום ושום דבר
לעת עתה חקיינות זולה
פושעי דילן לדין
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

רק מכבי כתב: 18 ספטמבר 2023, 01:34 צריך גם לזכור שבכר שיחק את זה בפלייאוף העליון מול קבוצות שמשחקות פתוח, ולא בהכרח תחזיק הרבה בכדור, אז אתה בא ומחפש את המחץ.
זה עולם אחר שמשחקים נגדך מתפרצות.
העובדה שאין שחקנים שמקבלים עם הפנים את המתפרצות היא פשוט להגיד להגנה כל תקפה של היריב זו הזדמנות פוטנציאלית.
כשעלי משחק לבד 6 אין מי שיעצור בעבירה חכמה, אין לו גיבוי, הוא רגיל תמיד לשחק עם עוד שחקן 6 או 8.

אני כבר לא מדבר על העובדה שזה מרחיק את שרי מאוד מהשער, במצב העניינים כמו שהיה היום, כי אין באמת סדר ברור, אין באמת שחקן בקו שמאל. כי ליאור הוא לא כזה. וגם אם כן זה לעשרים שלושים דקות.
סבע בשמאל לא טבעי. ושרי לא משחק שם.
כל ההתקפה בבלאגן, תסתכלו על ההתקפות, אין סדר, ואין שטף, כי יש הרבה "דריכות" של שחקנים אחד על השני, אין מספיק תנועות עומק. זה נראה לא מספיק טוב.
מבלי עכשיו לדבר על טעויות השיפוט, ועל השטויות של שימיץ'.

השטף נפגע, זה ברור שזה גם קשור למצבת השחקנים.
אבל זה לא אפשרי לנסות ללכת בתבניות והצבות של שנה שעברה, כשאין פה חלקים נרחבים מהעונה שעברה.

דגו חייב. אם הוא רוצה לשמור על הכיסא שלו, להתחיל למצוא את הדינמיקה של הקבוצה, ומה שמתאים לחומר שיש עכשיו.

זה יכול להיות גם אגב, סוגים שונים של 4-4-2 לא סימטרי, או 4-3-3 בצורה מסוימת.
הקבוצה חייבת למצוא את הנקודות החזקות שבה היא באה לידי ביטוי. זה נורא ואיום שאנחנו בספטמבר ואני כותב את זה, אבל דגו חייב פשוט להגיב ולפעול.
בול. אבל אני בספק אם הוא והצוות מסוגלים לתת מכבי חיפה שהתרגלנו אליה בשלוש שנים שעברו, או אפילו קרוב לזה.

רוב מה שקיבלנו עד עכשיו זה הבלחות אישיות ומזל. אותי הכי מטריף אבל זה הקצב משחק איטי שלנו והשבלוניות בהתקפה.
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Foolish
הופעת בכורה בבוגרים

שליחה על ידי Foolish »

אין משחק לחץ, אין תבניות התקפה, חילופים מדכאים (תרתי משמע) וקשר אחורי בודד כשההגנה לא יציבה בעליל. כל מהלך התקפי נראה מאולתר כשעל ההגנה ויתרו מזמן, וזה בא לידי בכל משחק השנה
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

מאמן מחריד, מתחיל לחשוב שבאמת היה עדיף את רב"ש עם כל האנטי שיש לי כלפיו

כל פעולה שמסאי דגו עשה מבחינת ניהול משחק מהיום שהגיע לקבוצה היא שלילית
אופטימיות במכבי חיפה
אצבעוני
גול ראשון בבוגרים

שליחה על ידי אצבעוני »

אפס פשוט אפס
אין שום טביעת יד של מאמן
פשוט לקח קבוצה מעולה והרס אותה
ורעבק ידגו אתה רואה ששימיץ ביום מחריד מה אתה מוציא את סונגרן ומשאיר אותו
ושלא נדבר על הראיון שלו אחרי המשחק
״אני בטוח ששימיץ לא עשה את זה בכוונה״
רוב האוהדים בכלל לא חשבו על למכור או כל דבר אחר שבכוונה ואחרי המשפט הדפוק הזה הרבה חושבים ככה ועוד יותר שוברים את הקרואטי

לפטר ואתמול אחרת העונה הזאת הולכת לפח
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

חושב שמגזימים פה בתגובות, אני גם לא אוהב את ההרכב המתאבד שעלה איתו אתמול, אבל הוא עשה אתמול שינוי פנימי שהעביר את רפאלוב לאמצע וככה בא הגול ובכללי זה הרים את הרמה של הקבוצה אתמול, אז להגיד שהוא לא יודע לשנות תוך כדי זה טעות.
יש לו אשמה זה ברור אבל לא צריך להגזים גם בכר התבזה בליגה בהרבה משחקים.
greenguy
קפטן ירוק

שליחה על ידי greenguy »

עניין של זמן…
ותודה להנהלה
ToniKroos
שחקן העונה

שליחה על ידי ToniKroos »

כישלון ידוע מראש
אין לו מושג
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

שימו לב לכתבה של בן דור על שימיץ - הוא אומר שהם ראו באימונים כבר שהוא עושה הרבה שטויות עם הכדור.

אתמול נתקע לי הלינק צפייה לקראת הסוף אז הקשבתי לרדיו חיפה ואחרי שנגמר המשחק נישליס אמר שבן דור ציין את זה עוד בפרי גיים שלהם.

אז אם דגו והצוות ראו שיש בעיה איתו למה לעזאזל הרכיבו אותו, ויותר גרוע למה הוא לא הוחלף במהלך המשחק ??
תמונה

אצבעוני
גול ראשון בבוגרים

שליחה על ידי אצבעוני »

DelPiero כתב: 18 ספטמבר 2023, 12:46 שימו לב לכתבה של בן דור על שימיץ - הוא אומר שהם ראו באימונים כבר שהוא עושה הרבה שטויות עם הכדור.

אתמול נתקע לי הלינק צפייה לקראת הסוף אז הקשבתי לרדיו חיפה ואחרי שנגמר המשחק נישליס אמר שבן דור ציין את זה עוד בפרי גיים שלהם.

אז אם דגו והצוות ראו שיש בעיה איתו למה לעזאזל הרכיבו אותו, ויותר גרוע למה הוא לא הוחלף במהלך המשחק ??
והרבה יותר גרוע
הוצאת כבר את בלם איך הוצאת דווקא את דניאל ולא את שימיץ אחרי הגול השני
זה זעק שאין לו ביטחון
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

לא זוכר הרבה זמן חילוף רע כמו להוציא את חלאיילי ולהכניס את חג'ג.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

צריך את בכר שבראש ובראשונה יעמיד סטנדרטים אחרים משל הליצנים שיש מעליו בפירמידה. גם אם הם לפעמים מכופפים את הסטנדרטים (גוני נאור) זה עדיין תופס ברוב המקרים.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

DelPiero כתב: 18 ספטמבר 2023, 12:46 שימו לב לכתבה של בן דור על שימיץ - הוא אומר שהם ראו באימונים כבר שהוא עושה הרבה שטויות עם הכדור.

אני שמעתי באוזניים שלי את בן דור אומר באחת התוכניות ששימיץ' מרשים באימונים
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

KevinDurant כתב: 18 ספטמבר 2023, 13:24

בסדר אבל הוא אמר את זה הפעם לפני המשחק ולא בדיעבד.

הם זרקו לו את זה לפני שהתחיל את המשחק, שיש בעיה ספציפית איתו בדיוק בקטע של איך הוא עם הכדור ליד השער..
תמונה

כרמליסט ירוק
הענק הירוק

שליחה על ידי כרמליסט ירוק »

מעניין אותי אם אלברמן היה יודע מראש שהוא מאבד את אצילי, פאני, ג'וש, ולא מצליח להביא את אברג'ל ובאקסטר אם הוא עדיין היה הולך על מסאיי דגו
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

אני אומר את זה שוב, מאוד מפריע לי שאין בצוות איזה עוזר אחד לפחות עם ניסיון ו-ותק מסוים.
בלתי נתפס שדגו מאמן עם עוזר מאמן שהיה בעפולה בשנה שעברה, והעוזר השני היה קצת בסכנין, ועונה שעברה בהפועל ת"א.

בכל העולם שמביאים מאמן צעיר חסר ניסיון, מצמידים לו עוזרים עם ניסיון ומקיפים אותו בידע וניסיון.

ולא, מאמן כושר כמו שמשון לא עונה על ההגדרה הזאת.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

KevinDurant כתב: 18 ספטמבר 2023, 13:24

גם שמעתי משהו (לא זוכר ממי) על זה ששוראנוב זה האצילי הבא וזה היה לפני יותר מחודש loll
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

בשידור אגב אמרו שדגו אמר לרפאלוב במחצית "זה שלך, תיקח את זה עליך" או משהו כזה. לדעתי זה חלק מהבעיה. לדגו אין ביצים להחליף או לא לעלות בהרכב עם רפאלוב (לפחות בחלק מהמשחקים או כשיש פצועים) והוא תמיד יהיה בעדיפות גבוהה, ואחרי שהוא שם גול זה נהיה יותר גרוע כי כל בר דעת הבין שצריך להחליף אותו בכל מקרה.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

אליאור כתב: 18 ספטמבר 2023, 16:02 בשידור אגב אמרו שדגו אמר לרפאלוב במחצית "זה שלך, תיקח את זה עליך" או משהו כזה. לדעתי זה חלק מהבעיה. לדגו אין ביצים להחליף או לא לעלות בהרכב עם רפאלוב (לפחות בחלק מהמשחקים או כשיש פצועים) והוא תמיד יהיה בעדיפות גבוהה, ואחרי שהוא שם גול זה נהיה יותר גרוע כי כל בר דעת הבין שצריך להחליף אותו בכל מקרה.
לכן הוא לא פתח ביותר מחצי מהמשחקים העונה?
כולל במשחקים הכי חשובים באלופות?
נעול