דיא סבע - נושא רשמי

ירוקי
תוקע יתד בהרכב

Re: דיא סבע - נושא רשמי

שליחה על ידי ירוקי »

MH13 TILL I DIE כתב: 31 אוקטובר 2023, 13:39
hezildo כתב: 20 אוקטובר 2023, 14:07
benrey כתב: 20 אוקטובר 2023, 13:35 עוד מוקדם לדבר על היום שאחרי, כי לא יודעים מתי יהיה היום שאחרי.
אבל די ברור שליגיונרים ירצו לחזור, אם זה וויסמן שנראה שמסומן בספרד, ואצילי שכבר הודח מההרכב ובטח לא נהנה להיות כרגע במדינה ערבית.
אנחנו נצטרך את שניהם פה.
ליגיונרים אולי כן, אבל זרים לא בטוח בכלל שירצו לחזור, גם זרים חדשים יהיה יותר קשה להביא.
אפשר ללכת על זרים מהבלקן ומדינות אפריקאיות עם הפיכה צבאית כל יומיים
אלו לרוב הזרים ששריף מביאה אליהם.
סמל אישי של משתמש
MH13 TILL I DIE
שחקן העונה

שליחה על ידי MH13 TILL I DIE »

ירוקי כתב: 31 אוקטובר 2023, 20:36
MH13 TILL I DIE כתב: 31 אוקטובר 2023, 13:39
hezildo כתב: 20 אוקטובר 2023, 14:07

ליגיונרים אולי כן, אבל זרים לא בטוח בכלל שירצו לחזור, גם זרים חדשים יהיה יותר קשה להביא.
אפשר ללכת על זרים מהבלקן ומדינות אפריקאיות עם הפיכה צבאית כל יומיים
אלו לרוב הזרים ששריף מביאה אליהם.
יש בזה מן הבעייתיות... זה עלול לפגוע בפרנסה של יורם ארבל
#רק_מכבי
Make JUNGLE great again! סמנופף
גם אם נשלוט איתך בליגה, גם אם נזכה איתך בצ'מפיונס...
יענק'לך!
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

לא בסגל לויאריאל
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

נראה שהוא סיים. לא בוכה על זה. שימכרו לטורקיה.
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

איזה טימטום
איך אוהבים במועדון הזה דרמות. חלאס, הבנאדם לא תומך חמאס בחיאת זה ברור לכל איש שפוי. בשביל מה
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

חזיזוש כתב: 02 נובמבר 2023, 14:39 איזה טימטום
איך אוהבים במועדון הזה דרמות. חלאס, הבנאדם לא תומך חמאס בחיאת זה ברור לכל איש שפוי. בשביל מה
הפוסט שאשתו כתבה לא היה בכלל בכלל במקום, וזה בלשון המעטה. אבל זה גם לא ממש משנה כי הקהל לא יסלח לו וזה ברור. לדעתי הוא גמר אצלנו.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

מסכים. מעבר לזה שאני חושב שמקומו כאן, גם אם הוא לא התאמן, הדחה שלו מהסגל *כרגע* זה צעד שמייצר פרשה סביבו בתקשורת ויוצר רעש שפוגע במועדון. היה נכון לשלב אותו כדי להרגיע את הרוחות.

לצד זאת, אני מאמין שדיא לא שמר על מקצוענות בתקופה הזו ושאין טעם לתת לו דקות כשזו הגישה שלו. גם את העונה הוא התחיל לא בכושר אחרי שהתעסק בענייני חוזים, במקום באימונים סדירים. לטווח הרחוק, זו גישה רעה שיכולה לחלחל גם לאחרים.
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

אליאור כתב: 02 נובמבר 2023, 15:14
הפוסט שאשתו כתבה לא היה בכלל בכלל במקום, וזה בלשון המעטה. אבל זה גם לא ממש משנה כי הקהל לא יסלח לו וזה ברור. לדעתי הוא גמר אצלנו.
מסכים במאה אחוז שהפוסט של אשתו היה לא במקום, ועדיין המרחק בין זה לבין להעיף אותו כי הוא תומך חמאס כאילו מנהל אותנו טוקבקיסט זה יגרור פה פרשה גדולה מדי ובלגן עם השחקנים הערבים שלנו
הבנאדם הלך לבקר קורבנות של המתקפה, מבקר ילדים מהעוטף. עדיף היה להמשיך עם הקו הזה
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

אם הוא עוזב בגלל הפוסט הזה המועדון איבד את זה סופית

מה שכן, אני קונה עכשיו חזרה של אצילוש על חשבונו אם זה המהלך המתוכנן
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

המועדון לקח פה הימור מה יעשה יותר רעש- להשאיר אותו או להעיף כבר מעכשיו.
מצד אחד, כל המשחקים הקרובים יהיו בחו"ל וה"ביתיים" שלנו בלי קהל, אז לכאורה אפשר היה להשתמש בו לפי הכושר והצורך.
מאידך, נראה שהמועדון העריך שזה לא יעבור בשקט, וגם ככה יש מספיק בעיות של כושר והסתגלות.
לא בחירה קלה.
greenguy
קפטן ירוק

שליחה על ידי greenguy »

לא מובן למה להדיח אותו מהסגל.
הדבר היליד שאפשר לחשוב עליו זה שהמועדון רוצה לחסוך את המשכורת שלו. ואולי אולי להביא את אצילי
למרות שקשה לי להאמין שאצילי יוותר על הכסף שם
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

חזיזוש כתב: 02 נובמבר 2023, 17:00
אליאור כתב: 02 נובמבר 2023, 15:14
מסכים במאה אחוז שהפוסט של אשתו היה לא במקום, ועדיין המרחק בין זה לבין להעיף אותו כי הוא תומך חמאס כאילו מנהל אותנו טוקבקיסט זה יגרור פה פרשה גדולה מדי ובלגן עם השחקנים הערבים שלנו
הבנאדם הלך לבקר קורבנות של המתקפה, מבקר ילדים מהעוטף. עדיף היה להמשיך עם הקו הזה
המועדון פוחד מהקהל. הם כנראה מבינים שרוב הקהל לא רוצה לראות אותו ומעדיפים לחתוך
אותו עכשיו, מאשר לחכות למשחק ביתי עם קהל שבו ישרקו לו בוז.

הלוואי שאצילי יחזור במקומו.
נערך לאחרונה על ידי hezildo ב 03 נובמבר 2023, 17:51, נערך פעם 1 בסך הכל.
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
סמל אישי של משתמש
Smile
מנהל הבורד

שליחה על ידי Smile »

הוא לא תורם כלום מקצועית, לא אכפת לי שילך.
גם ככה העונה הזו כבר לא מעניינת.
ToniKroos
שחקן העונה

שליחה על ידי ToniKroos »

שיזדיין. אם כל השחקנים יודעים לגנות או במינימום של המינימום, להזדהות עם תושבי העוטף (חזיזה וכו') שאירחו או הצטלמו איתם כדי לעשות להם טוב על הלב והוא לא מסוגל שיזדיין. גם ככה כולו פוזה וברח לדובאי בשניה שהתחילה המלחמה ואישתו מעלה פוסט הזוי מהארמון שלה בדובאי
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

אני מתייחס לפוסט של אשתו בהרבה יותר חומרה מאשר חלקכם, ואני רואה בעצמי בן אדם מאוד מתון. עם כל הכבוד לא ייתכן שכאזרחית ישראלית ואחרי האסון הבטחוני הכי גדול שהיה פה אלה הדברים שירשמו.
אבל מה שאני חושב זה לא משנה, ואולי גם לא מה שהמועדון חושב. סבע גמר פה כי הקהל לא יקבל אותו כבר.
סמל אישי של משתמש
RakMaccabi31
קפטן ירוק

שליחה על ידי RakMaccabi31 »

לכולם ברור שהעזיבה של סבע היא נתו מקצועית וחוזית. ולא מעיפים אותו בגלל הפוסט. אבל הפוסט נתן הרבה דלק רע בשבילו וכנראה זה היה טריגר לא רשמי. אבל אם היו מרוצים מסבע מקצועית אף אחד לא היה ממהר להעיף אותו
תמונה
אני אמשיך לשתות עד שאשכח את ה-15.5
סמל אישי של משתמש
Smile
מנהל הבורד

שליחה על ידי Smile »

RakMaccabi31 כתב: 04 נובמבר 2023, 17:35 לכולם ברור שהעזיבה של סבע היא נתו מקצועית וחוזית. ולא מעיפים אותו בגלל הפוסט. אבל הפוסט נתן הרבה דלק רע בשבילו וכנראה זה היה טריגר לא רשמי. אבל אם היו מרוצים מסבע מקצועית אף אחד לא היה ממהר להעיף אותו
זה לא קשור לחוזה או מקצועית.
הם יודעים שהקהל לא יעבור על זה בשקט וכל נגיעה שלו בכדור תלווה בבוז צורם.
זה יפגע בקבוצה הרבה יותר מה600 אלף לעונה שלו.
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

בסוגיה הזו של סבע אני חושב שיש רצון משותף לחתוך מכמה סיבות:
1. אני אתחיל עם הפוסט - נראה לי שיהיה מוזר לנתק את הפוסט של אשתו מדיע עצמו כי כשאני חושב על זה עד הסוף, אשתי לא הייתה מעלה פוסט שנראה לי שגוי מאוד מלכתחילה, בעיקר אם אני כדורגלן בכיר, ולכן נראה לי מוזר שהוא לא ידע.
2.לדעתי הוא היה חסר איכפתיות לפוסט הזה משום שהוא בעצמו לא רוצה להיות פה.
מתחילת העונה אני מרגיש שהוא לא מחויב ואין לו שפה משותפת עם דגו.
3. למועדון זה בא קלאסי - להעיף חוזה ענק לשחקן לא מחויב שהקהל כנראה לא יקבל יותר ובצדק.

יכול להיות שאני טועה והוא לא ידע
יש גם בני משפחה שרושמים פוסטים כאלה ואחרים אבל רק אציין שמבחינתי כל פוסט שאישתי תעלה אני אתמוך בו ב200% בלי לדעת אפילו מה רשמה, ואילו מ75% מפוסטים שאחותי תעלה אתנער לגמרי.
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

סע לעזה אתה ונרמין החמאסניקית
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
סמל אישי של משתמש
MH13 TILL I DIE
שחקן העונה

אליאור כתב: 03 נובמבר 2023, 14:59 אני מתייחס לפוסט של אשתו בהרבה יותר חומרה מאשר חלקכם, ואני רואה בעצמי בן אדם מאוד מתון. עם כל הכבוד לא ייתכן שכאזרחית ישראלית ואחרי האסון הבטחוני הכי גדול שהיה פה אלה הדברים שירשמו.
אבל מה שאני חושב זה לא משנה, ואולי גם לא מה שהמועדון חושב. סבע גמר פה כי הקהל לא יקבל אותו כבר.
אגב זה לא פוסט שלה, היא שיתפה פוסט שיהודי כתב!!!!!
מה שעוד יותר מרגיז בכל העניין
#רק_מכבי
יענק'לך!
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

אני כנראה בדעת מיעוט די גדולה:
אסור לסבע ללכת בגלל הפוסט הזה.
לא מדבר על העניין המקצועי, זה בכלל לא מעניין כרגע.

הפוסט של אשתו היה מזעזע. אין בזה ספק. ואי אפשר לעבור עליו לסדר היום. אבל..

אני רואה את סבע מדבר, הוא מסביר את העמדה שלו ואת השתלשלות האירועים לדבריו, הוא בא לשמח ילדים מפונים מהעוטף, הצטלם וכו'. לא מדובר פה בתומך חמאס, ולא בשום דבר
שקרוב לזה.

אי אפשר עם מסע הצייד הזה. זה יגמור כל ניסיון לשותפות ישראלית-ערבית כלשהי.

מכבי חיפה היא מזמן מודל ומופת לדו קיום. ביציע ובמגרש. מגיל הכי צעיר ועד בוגרת.

תחשבו על השחקנים הערביים הבאים שירצו או שלא ירצו להגיע כאן, ואיך הם צריכים לחיות בידיעה שכל פוסט שלהם או של בן משפחה כלשהו יכול לרסק להם את הקריירה.

אני כן חושב שהיה צריך להשעות אותו מהמשחק מול ויאריאל, להראות ולהגיד ששום דבר הוא לא כמו שהיה.

המועדון (ודודו בזק. איפה אתה לכל הרוחות יא חתיכת כלומניק) היו חיביים לעשות לו מסיבת עיתונאים מסודרת שבה הוא מצהיר ומסביר את הדברים לכולם.
כולל שאלות עיתונאים.
המועדון היה חייב גם להוציא הודעה שהוא מתנער מדבריה של אשתו של סבע, ושזה מקרה שאין מובהק ממנו שיש יחסי עניין ברורים, ואין פה סימטריה.

מהקהל אני כבר לא מצפה כלום, ירדפו אותו בכל מגרש. בדיוק כמו שהקהל של הנבחרת עשה לאצילי, ועוד ייעשו לאבו פאני בהמשך (ואין סיכוי שפאני יחזור אגב. גם הוא שרוף אצל אוהדי הכדורגל, כי הגינוי שלו לא היה מספיק חריף).

ועוד משהו קטן לגהי השחקנים מהמגזר. אפשר וצריך לזכור שבדרך כלל זו משפחות גדולות שלחלקם יש משפחות גם בעזה, אבל מעבר לזה, בכל ה''חמולות'' הלוו מסתובבים קיצוניים כאלו ואחרים, שאחרי פוסט של שחקן שבו הוא מזדהה לגמרי עם ישראל, זה ברגע יכול להוביל לפגיעה בו, או אחד מבני משפחתו.
קשה לנו להבין את זה, וישר מחפשים את הגינוי המלא והשלם.
אבל יש פער בין הדעות של כל אחד ואחד, לבין האפשרות שלהם להגיב באופן פומבי וציבורי, וההשלכות של זה, ואני אומר את הדברים ממקוום של היכרות אישית והתעסקות עם המגזר הערבי בכל מיני צורות.

נ.ב. הדברים נכתבים מתוך שירות מילואים באחד מגבולות הארץ, אז תחסכו את כל התגובות האנטי ציוני וכו'.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

רק מכבי כתב: 05 נובמבר 2023, 18:52 אני כנראה בדעת מיעוט די גדולה:

אני רואה את סבע מדבר, הוא מסביר את העמדה שלו ואת השתלשלות האירועים לדבריו, הוא בא לשמח ילדים מפונים מהעוטף, הצטלם וכו'. לא מדובר פה בתומך חמאס, ולא בשום דבר
שקרוב לזה.

תחשבו על השחקנים הערביים הבאים שירצו או שלא ירצו להגיע כאן, ואיך הם צריכים לחיות בידיעה שכל פוסט שלהם או של בן משפחה כלשהו יכול לרסק להם את הקריירה.

אני כן חושב שהיה צריך להשעות אותו מהמשחק מול ויאריאל, להראות ולהגיד ששום דבר הוא לא כמו שהיה.

המועדון (ודודו בזק. איפה אתה לכל הרוחות יא חתיכת כלומניק) היו חיביים לעשות לו מסיבת עיתונאים מסודרת שבה הוא מצהיר ומסביר את הדברים לכולם.
כולל שאלות עיתונאים.
המועדון היה חייב גם להוציא הודעה שהוא מתנער מדבריה של אשתו של סבע, ושזה מקרה שאין מובהק ממנו שיש יחסי עניין ברורים, ואין פה סימטריה.

מהקהל אני כבר לא מצפה כלום, ירדפו אותו בכל מגרש. בדיוק כמו שהקהל של הנבחרת עשה לאצילי, ועוד ייעשו לאבו פאני בהמשך (ואין סיכוי שפאני יחזור אגב. גם הוא שרוף אצל אוהדי הכדורגל, כי הגינוי שלו לא היה מספיק חריף).

ועוד משהו קטן לגהי השחקנים מהמגזר. אפשר וצריך לזכור שבדרך כלל זו משפחות גדולות שלחלקם יש משפחות גם בעזה, אבל מעבר לזה, בכל ה''חמולות'' הלוו מסתובבים קיצוניים כאלו ואחרים, שאחרי פוסט של שחקן שבו הוא מזדהה לגמרי עם ישראל, זה ברגע יכול להוביל לפגיעה בו, או אחד מבני משפחתו.
אבל יש פער בין הדעות של כל אחד ואחד, לבין האפשרות שלהם להגיב באופן פומבי וציבורי, וההשלכות של זה, ואני אומר את הדברים ממקוום של היכרות אישית והתעסקות עם המגזר הערבי בכל מיני צורות.

נ.ב. הדברים נכתבים מתוך שירות מילואים באחד מגבולות הארץ, אז תחסכו את כל התגובות האנטי ציוני וכו'.
מסכים כמעט עם כל מה שרשמת.
בירקי
הענק הירוק

שליחה על ידי בירקי »

גם אני מסכים עם כל מה שרשמת. אבל גדול אחד, אתה מבין( אתה רשמת גם) שהקהל לא יסלח לו ואין איך לשנות את זה.
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

רק מכבי כתב: 05 נובמבר 2023, 18:52 אני כנראה בדעת מיעוט די גדולה:

שקרוב לזה.

כולל שאלות עיתונאים.

אז שלא תהיה שותפות. מעניין, אף אחד לא מעוניין בהם, פשוט אף אחד.
אפילו ירדן ש-60% מתושביה הם פלסטינים לא מעוניינים בהם.
וכן, שחקן בישראל שלא יגנה בגלל משפחה או חברים שלו שלא יהיה פה ויקח את אותם האנשים יחד איתו לג׳נין.

85% אם לא יותר בעזה, כולל ילדים, לומדים מגיל קטן לרצוח אותנו. זה החומר הנלמד בבית הספר והילדים שנהרגים היום במלחמה זה הריגת מנע למחבל עתידי (דוגמה למה הפוסט שלה היה נוראי)

פוסט מתייפייף ברמות ואני לא אומר שאתה לא אוהב את המדינה, להיפך, ואני מאחל שתחזור הביתה בשלום אבל הגישה הפייסנית הזו לא באה יותר בחשבון מבחינתי.
פושעי דילן לדין
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

סבע וקליינמן מתכתשים בסטורי בפומבי
פושעי דילן לדין
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

לנעול ?
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

עקרונית הוא סיים פה
אבל עדיין שחקן רשמי שלנו
פושעי דילן לדין
סמל אישי של משתמש
MH13 TILL I DIE
שחקן העונה

DelPiero כתב: 27 נובמבר 2023, 05:22לנעול ?
למחוק
#רק_מכבי
יענק'לך!
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

חכו להודעה רשמית
סמל אישי של משתמש
MH13 TILL I DIE
שחקן העונה

אליאור כתב: 27 נובמבר 2023, 15:30 חכו להודעה רשמית
מחכה לזה יותר מההודעה על השלמת הרכישה של מכבי
#רק_מכבי
יענק'לך!
שלח תגובה