ברק בכר - נושא רשמי

סמל אישי של משתמש
MH13 TILL I DIE
שחקן העונה

Re: ברק בכר - נושא רשמי

שליחה על ידי MH13 TILL I DIE »

Hulk כתב: 15 מאי 2024, 16:05
רק מכבי כתב: 15 מאי 2024, 16:02
Hulk כתב: 15 מאי 2024, 15:42 גיל 23 לשוער זה צעיר, גלזר בגיל הזה התבזה בנס ציונה.
אין שוערים ישראליים ראויים וגם חייקין זה תעלומה.
זה טמטום לשרוף עמדה של זר על שוער.
בכללי שוער זה עמדה אוברייטד ממש לא הלב של קבוצה כמו שהיה נהוג לומר פעם.
משום מה אף אלופה בעשור האחרון חוץ מהגרמנים ב18/19 לא החזיקה שוער ברמה, וזה לא הפריע להן לקחת אליפויות ולעשות קמפיינים יפים באירופה.
וזה לא מקרי בוא נגיד ככה.
מסכים ברוב הדברים, אני חושב שיש מיעוט קטן אם בכלל שרוצה להביא לעמדת השוער שחקן זר, בטח במצב של החוסרים בסגל הנוכחי. לא רואה את זה כדעה משמעותית.
אני כן חושב שהמחשבה של הקהל (ולהבנתי זה הכיוון גם במועדון) היא שצריך להביא שחקן שייצר לכיוף תחרות אמיתית, ולא עוד שוער שני נחות שיבוא על תקן ''ההוא שמשחק בגביע הטוטו''. צריך להיות כאן עוד שוער שיכול להיכנס לשער בכל רגע נתון, והמחשבה נובעת מתוך מקום תפיסה שכיוף הוא לא באנקר (בניגוד לג'וש לצורך הדוגמא שגם בזמנו אגב היה שוער שני סביר סטייל משפתי).
כל שחקן ובטח שוער אסור לו להרגיש בטוח מידי, כן עם ביטחון, אבל לא נינוח ברמה שאתה יודע שלא משנה מה יקרה אתה שוער ראשון. ואגב, זה מה שקרה העונה שכיוף יידע שאין מצב שניצן מחליף אותו לא משנה כמה טעויות הוא ייעשה, או בכמה משחקים הוא יעלה לנו.
לא חולק לגבי זה שצריך להביא לו שוער שני ראוי שייתן תחרות.
אני מכוון לאלו שרצו להביא שני שוערים חדשים ולהעיף את כיוף.
אני בעד להביא 2 שוערים חדשים, דווקא בשביל להרוויח את כיוף בעתיד, כי אני בטוח ש - 10 הופעות בלחץ ב - 3 שנים זה לא מה שיהפוך אותו למספיק טוב בשביל עמדת השוער הראשון במכבי חיפה, הוא צריך לשחק ואם יביאו שוער יותר טוב ובשל ממנו זה לא משהו שכל כך יקרה
#רק_מכבי
Make JUNGLE great again! סמנופף
גם אם נשלוט איתך בליגה, גם אם נזכה איתך בצ'מפיונס...
יענק'לך!
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

KevinDurant כתב: 15 מאי 2024, 16:27
Hulk כתב: 15 מאי 2024, 16:26
KevinDurant כתב: 15 מאי 2024, 16:18
אתה חושב שג'וש ברמה של חיימוב וגורש? וטננבאום ומשפתי?

אני מסכים אתך שמשפתי וכיוף שוערים בינוניים (כנל אליאסי וגד עמוס וכו')

גם לגבי חייקין אומנם הוא שם אבל זה מישהו שאנחנו לא מכירים באמת כדי לדעת מה הוא שווה
גוש טוב מהם, אבל לא איזה עילוי, מבחינתי שוער טוב זה פרץ,ראייקוביץ, אניימה כאלה שמעל הרמה פה.
גוש שוער ליגה טוב ולא מעבר.
במה ראיקוביץ' ופרץ היו טובים מג'וש בתקופה שלהם פה?

לגבי אניימה אני מסכים. אנשים מדברים על ה2-3 טעויות שהיו לג'וש פה ב4 שנים כאילו ראיקוביץ' ופרץ לא טעו פה על ימין ועל שמאל.
הם התחילו בגיל צעיר מאוד ולכן אתה זוכר הרבה טעויות שלהם.
ראיקוביץ בעונה האחרונה שלו פה היה אדיר, וגם פרץ נתן משחקים מעולים.
אין סתם בכדורגל תראה לאיפה הם התקדמו אחרי ששיחקו כאן ואיפה גוש..
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

Hulk כתב: 15 מאי 2024, 16:41
KevinDurant כתב: 15 מאי 2024, 16:27
Hulk כתב: 15 מאי 2024, 16:26

גוש טוב מהם, אבל לא איזה עילוי, מבחינתי שוער טוב זה פרץ,ראייקוביץ, אניימה כאלה שמעל הרמה פה.
גוש שוער ליגה טוב ולא מעבר.
במה ראיקוביץ' ופרץ היו טובים מג'וש בתקופה שלהם פה?

לגבי אניימה אני מסכים. אנשים מדברים על ה2-3 טעויות שהיו לג'וש פה ב4 שנים כאילו ראיקוביץ' ופרץ לא טעו פה על ימין ועל שמאל.
הם התחילו בגיל צעיר מאוד ולכן אתה זוכר הרבה טעויות שלהם.
ראיקוביץ בעונה האחרונה שלו פה היה אדיר, וגם פרץ נתן משחקים מעולים.
אין סתם בכדורגל תראה לאיפה הם התקדמו אחרי ששיחקו כאן ואיפה גוש..
אבל זה לא רלוונטי לי שהם היו צעירים ומה הם עשו אחרי שהם היו פה ואיפה הם היום, אכפת לי מה הם עשו כשהם היו בקבוצות שלהם.

אני מעדיף את הקדנציה של ג'וש אצלנו ואת היכולת שלו לאורך כל התקופה על פני כל שוער שהיה בליגה מאז אניימה, בטח ובטח הישראלים.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

יאללה אבא, שלך
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

החלק הכי מבאס באובדן האליפות הזאת זה התחושה שאם היו עושים קצת יותר אפשר היה לזכות גם השנה ופשוט הרימו ידיים מראש אמרו אי אפשר לעשות אליפות רביעית אז בוא נוותר ונמנה את דגו ואולי נרוויח משהו לעתיד. עכשיו הצהבת על הגל וישאבו מזה הרבה ביטחון ויהיה קשה יותר.

יהיה לבכר המון המון עבודה. בעיקר להתעקש ולא להתפשר כדי שלא יחזרו מצבים כמו שואו.
ירוק רפואי
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי ירוק רפואי »

יאללה מאמי תחזיר אותנו לאן שצריך
סמל אישי של משתמש
MH13 TILL I DIE
שחקן העונה

Shocking4U כתב: 18 מאי 2024, 22:41 החלק הכי מבאס באובדן האליפות הזאת זה התחושה שאם היו עושים קצת יותר אפשר היה לזכות גם השנה ופשוט הרימו ידיים מראש אמרו אי אפשר לעשות אליפות רביעית אז בוא נוותר ונמנה את דגו ואולי נרוויח משהו לעתיד. עכשיו הצהבת על הגל וישאבו מזה הרבה ביטחון ויהיה קשה יותר.

יהיה לבכר המון המון עבודה. בעיקר להתעקש ולא להתפשר כדי שלא יחזרו מצבים כמו שואו.
לפי איך שהם נראו העונה, הביטחון שהם ישאבו מזה כנראה יהיה מופרז
#רק_מכבי
יענק'לך!
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

MH13 TILL I DIE כתב: 19 מאי 2024, 15:35
Shocking4U כתב: 18 מאי 2024, 22:41 החלק הכי מבאס באובדן האליפות הזאת זה התחושה שאם היו עושים קצת יותר אפשר היה לזכות גם השנה ופשוט הרימו ידיים מראש אמרו אי אפשר לעשות אליפות רביעית אז בוא נוותר ונמנה את דגו ואולי נרוויח משהו לעתיד. עכשיו הצהבת על הגל וישאבו מזה הרבה ביטחון ויהיה קשה יותר.

ברגע שאתה עושה את הצעד הגדול שזה לקחת אליפות זה מוריד לך הרבה קופים מהגב. בשנה הבאה הם יהיו יותר משוחררים אני מניח
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

לא חושב שזה עניין של ביטחון, כל האליפות שלהם הייתה על אדים של חלק משחקנים וכשירות חריגה של שחקני מפתח.
הייתי מודאג אם היה להם סקאוטינג טוב ושלד ישראלי חזק אבל זה לא המצב.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Shocking4U כתב: 19 מאי 2024, 16:04
MH13 TILL I DIE כתב: 19 מאי 2024, 15:35

ברגע שאתה עושה את הצעד הגדול שזה לקחת אליפות זה מוריד לך הרבה קופים מהגב. בשנה הבאה הם יהיו יותר משוחררים אני מניח
מספיק שמילסון הולך והם קבוצה בינונית שתגיד תודה על מקום שלישי. ועם הביטחון שהם צוברים מהאליפות זה להמשיך לבנות על זהבי כחלוץ פותח, אז לגמרי דיינו.
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

יש מלא עבודה, אבל אני סומך עליך

איך התגעגעתי לחוחבה יאאלה (:
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
greenguy
קפטן ירוק

שליחה על ידי greenguy »

הכל תלוי בנו כמו תמיד. עם ברק השמיים הם הגבול נקווה שאלברמן לא יפריע לו
סמל אישי של משתמש
MH13 TILL I DIE
שחקן העונה

greenguy כתב: 20 מאי 2024, 12:12 הכל תלוי בנו כמו תמיד. עם ברק השמיים הם הגבול נקווה שאלברמן לא יפריע לו
ויענק'לה לא יפריע לשניהם
#רק_מכבי
יענק'לך!
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

אחת הנקודות שהכי הפריעו לי העונה, ואני אשמח מאוד שברק יתקן זה נושא איכות המשחק.
גם היום מול ב''ש. אמנם כבשנו 4 שערים אבל זה לא היה משחק גדול שלנו. הרבה מזל, הרבה יכולת אישית, והרבה באר שבע חלשים.
אין כדורגל איכותי, המשחק לא שוטף, אין תבניות התקפה. וראינו את זה בהרבה מקרים העונה שגם בניצחונות לא היה כדורגל איכותי.
וכדורגל איכותי הוא גם זה שפורץ לך הגנות ובונקרים (מה שלא עשינו מול 2 היורדות ב-3 משחקים נגדם).
למעשה קשה לי להעיד על יותר ממשחק וחצי העונה שראינו באמת כדורגל איכותי מרגל לרגל עם צירופים, עקיםות של מגנים, דאבל פסים ודברים שמזכירים משחקים מה-3 אליפויות.

מקווה שבכר יחזיר את ה''ברק'' לקבוצה ולמשחקים שלנו.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

רק מכבי כתב: 22 מאי 2024, 01:19 אחת הנקודות שהכי הפריעו לי העונה, ואני אשמח מאוד שברק יתקן זה נושא איכות המשחק.
גם היום מול ב''ש. אמנם כבשנו 4 שערים אבל זה לא היה משחק גדול שלנו. הרבה מזל, הרבה יכולת אישית, והרבה באר שבע חלשים.
אין כדורגל איכותי, המשחק לא שוטף, אין תבניות התקפה. וראינו את זה בהרבה מקרים העונה שגם בניצחונות לא היה כדורגל איכותי.
וכדורגל איכותי הוא גם זה שפורץ לך הגנות ובונקרים (מה שלא עשינו מול 2 היורדות ב-3 משחקים נגדם).
למעשה קשה לי להעיד על יותר ממשחק וחצי העונה שראינו באמת כדורגל איכותי מרגל לרגל עם צירופים, עקיםות של מגנים, דאבל פסים ודברים שמזכירים משחקים מה-3 אליפויות.

מסכים. גם בהרבה יותר מדי משחקים הרגיש שאנחנו מאוד פאסיביים ולא יוזמים. לא צריך הנעת כדור בשביל הסטטיסטיקה אבל גם מכבי חיפה לא צריכה להישכב אחורה אחרי שהיא נותנת גול ולהפסיק לשחק כמו שקרה פעם אחר פעם העונה.

אני חושב שגם נוכחות של שחקנים כמו חזיזה, אצילי או סבע ישפיעו על זה מאוד. חזיזה וסבע למשל זה שחקנים שעושים המון תנועה ללא כדור ולא סטטיים במגרש שזה משהו שחסר לנו. בכללי לדעתי חסר כישרון בחלק הקדמי במיוחד מבחינת דריבל ומוסרים.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

מה שכן אני מקווה בשביל בכר שהוא קיבל ערובות לכך שהקבוצה תתחזק משמעותית בקיץ. אחד מהדאגות שלי לגבי הקיץ זה עזיבה של עוד שחקנים משמעותיים בלי יכולת גם להביא זרים שוברי שוויון בגלל המצב המלחמתי וגם שלא יצליחו להחזיר את הישראלים הבכירים לכאן. מקווה בשביל בכר שכשהוא חתם הוא דאג לקבל את המילה של יענקל׳ה שיושקע כאן כסף בקיץ בצורה משמעותית כדי שיבנה סגל שיוכל להחזיר את האליפות.
shayhagai
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי shayhagai »

בסופו של דבר, מאמן טוב ככל שיהיה, אם לא יגיע לכאן קשר אחורי במקום שואו, קשר יצירתי במקום שרי וחלוץ תותח במקום פיירו, גם הוא לא ייזכה באליפות בשנה הבאה (אלא אם כן תהיה קריסה מוחלטת של הגרמנים).
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

רק מכבי כתב: 22 מאי 2024, 01:19 אחת הנקודות שהכי הפריעו לי העונה, ואני אשמח מאוד שברק יתקן זה נושא איכות המשחק.

זה לא חדש ובגלל זה אני חושב שכל פעם שהיה קצת לחץ וקושי ברמת הליגה ודברים לא הלכו הקבוצה נתקעה כי אין "יסודות" לחזור אליהם.

בסוף המשחקים שלוקחים בהם אליפות זה נגד ריינה והפועל ת''א והפועל פ''ת
Daniel123
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Daniel123 »

אם לא יפגע ב 5 זרים בעונה הבאה שהם שוברי שיוויון הוא לא יגיע לחגים.
זה הדבר היחיד שיכול לעשות את ההבדל.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

יש לו הרבה יותר עבודה ממה שגם הוא חשב שתהיה לו לדעתי.
סמל אישי של משתמש
israel017
גול ראשון בבוגרים

שליחה על ידי israel017 »

בהצלחה לו,נראה ביולי איזה סגל הוא מסדר לנו,אוגוסט היה מאוחר מדי,אני חושב
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

שיתאבד על הישראלים, זרים מבחינתי לא בעליונות גבוהה עם המצב פה.
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
סמל אישי של משתמש
MH13 TILL I DIE
שחקן העונה

אם לא היה את בכר עכשיו לא הייתי סומך על מישהו במועדון שיצליח לבנות משהו לעונה הבאה...
שיהיה לו בהצלחה עם ההנהלה ההרסנית שלנו
#רק_מכבי
יענק'לך!
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

למה לא מציגים אותו? למה אין פוסט וולקאם באק? ראיון איתו? מסר לקהל?

מה זה ההתנהלות הזאת. כאילו מתביישים במינוי שלו ככה זה מרגיש. כאילו הם מינו אותו בלית ברירה ולא בא להם אפילו לייחצן את זה.

למה לא עשו מסיבת עיתונאים בסיום הדרבי למשל עם ברק ואלברמן? כמו שעשו בשנה שעברה אחרי הפועל ירושלים?

לא אוהב את ההתנהלות
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

עדיף שיתעסקו בעבודה ולא בהצהרות במסיבות עיתונאים ראיתי מה שווה התוכן שנאמר במסיבת עיתונאים ההיא אחרי הפועל ירושלים.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

Hulk כתב: 26 מאי 2024, 22:34 עדיף שיתעסקו בעבודה ולא בהצהרות במסיבות עיתונאים ראיתי מה שווה התוכן שנאמר במסיבת עיתונאים ההיא אחרי הפועל ירושלים.
אם כבר הייתה דרך להמתיק את סיום העונה המחריד הזה זה להציג לקהל את בכר.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

Shocking4U כתב: 26 מאי 2024, 23:11
Hulk כתב: 26 מאי 2024, 22:34 עדיף שיתעסקו בעבודה ולא בהצהרות במסיבות עיתונאים ראיתי מה שווה התוכן שנאמר במסיבת עיתונאים ההיא אחרי הפועל ירושלים.
אם כבר הייתה דרך להמתיק את סיום העונה המחריד הזה זה להציג לקהל את בכר.
להפך לתת לבבונים ברדיו חיפה בשיא הדיפרסיה לשאול את המאמן החדש שאלות זה טעות שאחריה היינו צולבים פה את המועדון ואת הדובר.
מה כבר בכר יכול לחדש לנו? מכירים אותו מעולה, אם הם רוצים להמתיק שידאגו לוולקאם של שחקן איכותי..
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

Shocking4U כתב: 26 מאי 2024, 22:07 למה לא מציגים אותו? למה אין פוסט וולקאם באק? ראיון איתו? מסר לקהל?

מה זה ההתנהלות הזאת. כאילו מתביישים במינוי שלו ככה זה מרגיש. כאילו הם מינו אותו בלית ברירה ולא בא להם אפילו לייחצן את זה.

למה לא עשו מסיבת עיתונאים בסיום הדרבי למשל עם ברק ואלברמן? כמו שעשו בשנה שעברה אחרי הפועל ירושלים?

לא אוהב את ההתנהלות
מה היה נותן לך מסיבת עיתונאים? הוא חתם פה, כבר עובד, מה אתה צריך מהם הצהרות, עדיף שיעבדו ולא ידברו כי יש המון עבודה.
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

כי אנחנו מועדון גדול וככה מתנהלים מועדונים גדולים. המאמן הכי גדול אולי בהיסטוריה של המועדון ואהוב הקהל חוזר וזה שורה בדרך אגב בהודעה לתקשורת על זה שדגו לא ימשיך?

תתארו לעצמכם פפ חוזר לברצלונה לא היו עושים מזה שואו תקשורתי? ארטטה כשחזר כמאמן לארסנל?

על דגו עשו לנו פה פסטיבל שלם, סרטונים מרגשים, טקסים, כל אנשי המערכת עם פוסטים סוחטי דמעות אבל על זה שהמאמן הכי אהוב על ידי הקהל אי אפשר לעשות קבלת פנים ראויה?
GreenGlory
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי GreenGlory »

Shocking4U כתב: 26 מאי 2024, 22:07 למה לא מציגים אותו? למה אין פוסט וולקאם באק? ראיון איתו? מסר לקהל?

לא אוהב את ההתנהלות
יש משהו בחיים האלה שאתה אוהב?
הכל תלונות אצלך כל הזמן.
שלח תגובה