ענאן חלאילי - נושא רשמי

סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

Re: ענאן חלאילי - נושא רשמי

שליחה על ידי רק מכבי »

KevinDurant כתב: 03 אפריל 2024, 23:35
רק מכבי כתב: 03 אפריל 2024, 23:26 לא מצליח להבין למה הוא היה צריך ללכת לחתום באמצע עונה. תסגרו את הכל, ותדברו ביום שהעונה תיגמר.
החשש של האולימפיאדה לא רלוונטי בעיני. אפשר וצריך היה לתת לו לסיים את העונה פה בצורה נורמלית.
שחקן טס, חוזר, נבדק, אין ציפייה באמת שילד בגיל הזה ידע להביא את עצמו בצורה איכותית למגרש.
אני גם חושב שהמאמן לא עוזר לו.

שמים אותו בסיטואציות לא נוחות, לקבל כדור 40-50 מטר מהשער עם הגב שרואים שלא עבדו אתו על זה, נותנים לו לשחק מול 2-3 שחקני הגנה כמעט בלי הצטרפות.

ברגע שהיה הצטרפות של פיינגולד ושל קינדה מקו שני הוא כבר עשה פעולות הרבה יותר טובות.
זה גם נכון. אבל פה אני גם מאשים את פיינגולד שלדעתי לא עושה מספיק טוב את החלק ההתקפי של המגן.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

שליחה על ידי KevinDurant »

רק מכבי כתב: 03 אפריל 2024, 23:42
רק מכבי כתב: 03 אפריל 2024, 23:26 לא מצליח להבין למה הוא היה צריך ללכת לחתום באמצע עונה. תסגרו את הכל, ותדברו ביום שהעונה תיגמר.
החשש של האולימפיאדה לא רלוונטי בעיני. אפשר וצריך היה לתת לו לסיים את העונה פה בצורה נורמלית.
שחקן טס, חוזר, נבדק, אין ציפייה באמת שילד בגיל הזה ידע להביא את עצמו בצורה איכותית למגרש.

שמים אותו בסיטואציות לא נוחות, לקבל כדור 40-50 מטר מהשער עם הגב שרואים שלא עבדו אתו על זה, נותנים לו לשחק מול 2-3 שחקני הגנה כמעט בלי הצטרפות.

ברגע שהיה הצטרפות של פיינגולד ושל קינדה מקו שני הוא כבר עשה פעולות הרבה יותר טובות.
זה גם נכון. אבל פה אני גם מאשים את פיינגולד שלדעתי לא עושה מספיק טוב את החלק ההתקפי של המגן.
זה גם עניין של מאמן, הוא אומר לו ולסונדגרן יותר לצופף באמצע ומשאיר לחלאיילי את הקו לבד.

צריך לראות איך מכבי ת''א עובדת בשביל מילסון לדוגמה ואיך מכבי חיפה עובדת בשביל חלאיילי.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

KevinDurant כתב: 03 אפריל 2024, 23:49
רק מכבי כתב: 03 אפריל 2024, 23:42

זה גם עניין של מאמן, הוא אומר לו ולסונדגרן יותר לצופף באמצע ומשאיר לחלאיילי את הקו לבד.

צריך לראות איך מכבי ת''א עובדת בשביל מילסון לדוגמה ואיך מכבי חיפה עובדת בשביל חלאיילי.
אני חושב שגם סונדגרן וגם פיינגולד לא מספיק איכותיים בהתקפה, מעבר להוראות לגבי חלאיילי שאני מסכים ואפשר וצריך לייצר עבורו סביבה שתוציא ממנו את המיטב, וזה לא קורה מספיק.
אני הייתי רוצה לראות את קנדיל לצד חלאיילי, זה יכול להיראות הרבה יותר טוב ברמה ההתקפית (בהנחה ומשחקים 4 בהנגה. קנדיל לא רלוונטי ל-3 בלמים).
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

Shocking4U כתב: 03 אפריל 2024, 23:11 לא מאשים אף שחקן בן 19 שמצפים ממנו לסחוב קבוצה שלמה על הגב.
לגמרי
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

Shocking4U כתב: 03 אפריל 2024, 23:11 לא מאשים אף שחקן בן 19 שמצפים ממנו לסחוב קבוצה שלמה על הגב.
לא עניין של ״לסחוב״
זה עניין של קבלת החלטות ובזה הוא לוקה מאוד.
טאבולה ראסה ויהי מה. לא משחקים ככה כדורגל.
פושעי דילן לדין
סמל אישי של משתמש
adoram
מחוזר באירופה

שליחה על ידי adoram »

כן, בחלק האחרון של העונה היכולת שלו הרבה פחות טובה, בעיקר בגלל דגו שסירס אותו, גם אתמול. אבל גם מאז שחזר מהחתימה בבלגיה, נראה שפחות מרוכז בפעולה האחרונה.
אבל, נלחם אתמול כמו משוגע, גם אחרי שנפצע, והגול... כל שחקן שכובש נגד הצהבת מועלה לדרגת אליל אצלנו, תשאל את ווילדסחוט ודוניו.

אמנם נספיק ליהנות ממך רק עונה אחת בבוגרים, אבל הצלחת להיכנס לי ללב.
נתגעגע.
תמונה
dyarok
הענק הירוק

שליחה על ידי dyarok »

יש לו המון יכולות והתלהבות של ילד.
דגו סרס אותו במשך 60 דקות ואז הוא מרגיש שהוא חייב להציל את המולדת וככה זה נראה.
מאמן רציני שם אותו מראש במקום שנח לו ומסביר לו שלא חייב להרגיש שכל מהלך הוא מכריע ומלמד אותו לאט לאט לזהות את הרגעים להפעיל את הקסם.
חבל מאד שנהננו ממנו רק עונה אחת, וגם זה בקושי, כי לקח לו קצת זמן להתניע בתחילת העונה.
אם ימשיך במגמת הלימוד ושיפור נקודות התורפה יכול לעשות אחלה קריירה באירופה.
סמל אישי של משתמש
israel017
משחק בשביל הסמל

שליחה על ידי israel017 »

צריך עוד לקבל דקות משחק,שיודעים שבשנה הבאה לא פה
בירקי
הענק הירוק

שליחה על ידי בירקי »

היה רע מאוד היום. טעות של מסאי, היה צריך להעלותו מהזפסל.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

היה מאוד מאוד חלש היום
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

אי אפשר להחזיר שחקן מפציעה משמעותית ישר להרכב במשחק עם עצימות גבוהה. זה מתכון לכישלון.
היה חייב לעלות היום מהספסל ל20-30 דק' כשההגנה שלהם כבר עייפה.
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

עשינו עליו אקזיט יוצא מן הכלל ובדיוק בזמן

הוא מגיע למועדון שיודע לפתח שחקנים צעירים
והוא שחקן שחייב לשפר את המשחק שלו בצורה משמעותית כדי לעשות קריירה טובה.
פושעי דילן לדין
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

דלפ
החל מקרקס סאן זילואז ענאן חליילי בהרכב היה נזק , זה שבפעולות אישיות שלו הציל משחקים והוא השחקן הכי טוב בליגה בפער לא סותר אתזה.

כל פעם כשהוא לא שיחק הייתה על המגרש קבוצת כדורגל וכל פעם כשהוא היה בפנים זה היה למסור לחליילי שיעשה כל מה שהוא רוצה בלי קשר לתכנית משחק ולקוות לטוב, וברוב המקרים המוחלט זה נגמר באיבודי כדור.
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

חזיזוש כתב: 12 מאי 2024, 17:00 דלפ
החל מקרקס סאן זילואז ענאן חליילי בהרכב היה נזק , זה שבפעולות אישיות שלו הציל משחקים והוא השחקן הכי טוב בליגה בפער לא סותר אתזה.

כל פעם כשהוא לא שיחק הייתה על המגרש קבוצת כדורגל וכל פעם כשהוא היה בפנים זה היה למסור לחליילי שיעשה כל מה שהוא רוצה בלי קשר לתכנית משחק ולקוות לטוב, וברוב המקרים המוחלט זה נגמר באיבודי כדור.
מסכים.
אפשר לראות את זה גם באופן ישיר בקצב צבירת הנקודות איתו ובלעדיו.
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

חזיזוש כתב: 12 מאי 2024, 17:00 דלפ

מסכים לגמרי
פושעי דילן לדין
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

לא הוא אשם שהקבוצה והמאמן לא יודעים לשחק עליו ולחוזקות שלו
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

KevinDurant כתב: 12 מאי 2024, 19:17 לא הוא אשם שהקבוצה והמאמן לא יודעים לשחק עליו ולחוזקות שלו
זה נכון, והוא גם לא אשם שהמאמן בוחר לפתוח איתו במשחק עם עצימות גבוהה כשהוא חוזר מפציעה מורכבת.

אבל זה עדיין לא סותר את העובדה שהוא נראה פחות טוב מאז כל פסטיבל החתימה. וזה טבעי, הוא ילד, ברור שזה משפיע עליו.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

רק מכבי כתב: 15 מאי 2024, 14:59
KevinDurant כתב: 12 מאי 2024, 19:17 לא הוא אשם שהקבוצה והמאמן לא יודעים לשחק עליו ולחוזקות שלו
זה נכון, והוא גם לא אשם שהמאמן בוחר לפתוח איתו במשחק עם עצימות גבוהה כשהוא חוזר מפציעה מורכבת.

אבל זה עדיין לא סותר את העובדה שהוא נראה פחות טוב מאז כל פסטיבל החתימה. וזה טבעי, הוא ילד, ברור שזה משפיע עליו.
אני חושב שיש לו גם לא מעט ליקויים במשחק ואני מקווה בשבילו שהוא יתמודד עם זה טוב בבלגיה.

סתם לדוגמה, כשלוחצים אותו טוב בקבלת הכדור ולא נותנים לו את השטח, הוא מתקשה מאוד לקבל כדור עם הגב ונתקע שם מאוד, דוידזאדה מעולה בדברים האלה ובגלל זה הוא לא הצליח לעשות כלום מולו כל המשחק.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

KevinDurant כתב: 15 מאי 2024, 15:04

אני חושב שיש לו גם לא מעט ליקויים במשחק ואני מקווה בשבילו שהוא יתמודד עם זה טוב בבלגיה.

סתם לדוגמה, כשלוחצים אותו טוב בקבלת הכדור ולא נותנים לו את השטח, הוא מתקשה מאוד לקבל כדור עם הגב ונתקע שם מאוד, דוידזאדה מעולה בדברים האלה ובגלל זה הוא לא הצליח לעשות כלום מולו כל המשחק.
ברור שיש לו עוד הרבה דברים ויסודות לשפר. אין בזה ספק. אבל ראינו אותו גם מסתדר מול בלמים ומגנים של קבוצות אירופאיות. הכישרון שם, עם הכוונה נכונה של צוות מקצועי בקבוצה שיודעת לפתח שחקנים (כמו הבלגים), אז הוא אמור לדעת לשפר את עצמו עוד.

סה''כ אנחנו רואים גרסא מאוד בוסרית שלו, הוא עוד ילך ויתקדם.
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

KevinDurant כתב: 15 מאי 2024, 15:04

100%
פושעי דילן לדין
סמל אישי של משתמש
israel017
משחק בשביל הסמל

שליחה על ידי israel017 »

שלום לך,מאוד רציתי גול אחד או שתיים שלך בדרבי,פרידה אחרי גול ונצחון יותר מתוק
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

israel017 כתב: 26 מאי 2024, 00:52 שלום לך,מאוד רציתי גול אחד או שתיים שלך בדרבי,פרידה אחרי גול ונצחון יותר מתוק
בסוף סיים בקול ענות חלושה מאוד עם המשחק נגד הצהבת והמשחק היום
אליאור
אגדה ירוקה

שליחה על ידי אליאור »

יש לו איכויות אבל הוא צריך ללמוד לשחק גם בצד שמאל לדעתי, אחרת יתקשה להתקדם.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

אליאור כתב: 26 מאי 2024, 09:08 יש לו איכויות אבל הוא צריך ללמוד לשחק גם בצד שמאל לדעתי, אחרת יתקשה להתקדם.
הוא הולך למועדון שיודע לקדם שחקנים בצורה מאוד משמעותית. אפילו יותר מזלצבורג של גלוך. הוא עשה בחירה מעולה בהקשר הזה, ולדעתי תוך שנתיים הוא בכיף שחקן פרמייר ליג או בונדסליגה אם אין פציעות או קשיי קליטה
Hulk
שחקן העונה

שליחה על ידי Hulk »

תרשמו- עוד שנתיים בקבוצת טופ 4 בבונדסליגה
סאן אילואז יעשו ממנו מפלצת
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

אני מחכה למשחק שלו מול שרי