חלון העברות קיץ 24/25 - חודשיים של נהואל

נעול
dyarok
קפטן ירוק

Re: חלון העברות קיץ 24/25 - תנו לבכר לנצח

שליחה על ידי dyarok »

Liberman כתב: 27 מאי 2024, 00:14
Shocking4U כתב: 26 מאי 2024, 23:09 תעשו עם זה מה שאתם רוצים אבל גיורא אנטמן טען ברעיון שהוא עוקב אחרי שוערים יהודיים והשוער הארגנטינאי לא מספיק טוב למכבי חיפה
אמרת אנטמן כאילו זה קורטואה
איש מקצוע מחורבן
אנטמן לא קידם בשיט את גלזר.אז ראינו מה הוא שווה.

השוער הזה (סולטאני) לא שיחק היום ובכלל לא היה גם על הספסל...
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

לא מחזיק מאנטמן אבל גם לא ממי שחשב שזה רעיון שפוי להביא לפה את איתמר ניצן כשוער ראשון
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Shocking4U כתב: 26 מאי 2024, 23:09 תעשו עם זה מה שאתם רוצים אבל גיורא אנטמן טען ברעיון שהוא עוקב אחרי שוערים יהודיים והשוער הארגנטינאי לא מספיק טוב למכבי חיפה
סימן מצוין לטובת השוער הארגנטינאי.
איש המקצוע הגרוע בעולם לא מעריך אותו.

אגב, נזכיר שאנטמן זה שטען שג'וש כהן לא שוער ברמה, ושחיימוב צריך לחזור לשחק במקומו בעונה של בלבול
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

Judokan כתב: 27 מאי 2024, 02:00
סימן מצוין לטובת השוער הארגנטינאי.
איש המקצוע הגרוע בעולם לא מעריך אותו.

אגב, נזכיר שאנטמן זה שטען שג'וש כהן לא שוער ברמה, ושחיימוב צריך לחזור לשחק במקומו בעונה של בלבול
חחח עכשיו אנטמן מנסה לגזור קופון וטוען שהוא זה שהביא את ג׳וש וידע למה הוא מביא אותו.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

הזכירו פה את השם של אדוארד סובול המגן השמאלי היהודי של גנק.
מעבר לזה שהוא מוכר לצוות בוודאות, יש לגנק סעיף רכישה עליו. לא בטוח שהיא תממש אותו.
רק אם לא תממש אותו, יהיה ניתן לפנות לשטרסבורג בניסיון לרכוש אותו.

שחקן טוב. אם קורנו הולך, אני מביא אותו הרבה לפני כל הליידנרים והגרופרים.
סמל אישי של משתמש
Smurk
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Smurk »

מביך שאנחנו לא בתמונה על יונה.
סמל אישי של משתמש
Smurk
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Smurk »

‏‎מגן שמאלי. שם של יהודי, עונה שעברה 3 שערים ו-4 בישולים בליגה ההולנדית. השנה יורד ליגה בויטסה. לא יודע אם הוא יהודי, אבל נשמע שכן. הייתי בודק, על פניו שחקן ברמה גבוהה.
https://www.transfermarkt.com/mica-pint ... ler/177866
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

רק מכבי כתב: 27 מאי 2024, 03:46 הזכירו פה את השם של אדוארד סובול המגן השמאלי היהודי של גנק.
מעבר לזה שהוא מוכר לצוות בוודאות, יש לגנק סעיף רכישה עליו. לא בטוח שהיא תממש אותו.
רק אם לא תממש אותו, יהיה ניתן לפנות לשטרסבורג בניסיון לרכוש אותו.

שחקן טוב. אם קורנו הולך, אני מביא אותו הרבה לפני כל הליידנרים והגרופרים.
סובול מגן בכמה רמות יותר טוב מקורנו, אם זה ריאלי מביא בלי לחשוב
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

סובול חתיכת הברקה הלוואי..
Greengo
גול ראשון בבוגרים

שליחה על ידי Greengo »

אשמח להסבר למה כולם חושבים שאצילי לא רלוונטי לעונה הבאה? נראה שהקבוצה שלו לא רוצה אותו וממה שקראתי כאן, גם ככה הוא לא יהיה מספיק שנים בחו"ל כדי ליהנות מהטבת המס אז מה מונע מאיתנו לפחות לנסות? השכר שהוא ידרוש? או שיש משהו אחר שאני מפספס (אולי זה כבר נכתב כאן אבל לא ראיתי).
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

לפי גולדשטיין השוער הארגנטינאי יחתום
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

Greengo כתב: 27 מאי 2024, 09:39 אשמח להסבר למה כולם חושבים שאצילי לא רלוונטי לעונה הבאה? נראה שהקבוצה שלו לא רוצה אותו וממה שקראתי כאן, גם ככה הוא לא יהיה מספיק שנים בחו"ל כדי ליהנות מהטבת המס אז מה מונע מאיתנו לפחות לנסות? השכר שהוא ידרוש? או שיש משהו אחר שאני מפספס (אולי זה כבר נכתב כאן אבל לא ראיתי).
הכותרת של וואן מטעה. בן דור כתב שהוא לא בתכניות אלא אם ישוחרר ואז תוגש לו הצעה. נוטה להאמין שזה מה שגם יקרה.
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

הכותרת של ואן לא מטעה,
לפי בן דור המועדון ישן על האף (כרגיל).
"אם ישוחרר תהיה אליו פניה..." = לא רוצים לשלם
"סבע ינותח ....וכרגע כנראה לא יגיע"
כלומר - לא מספיק שרי וחלאילי הלכו, אין מציאות בשוק הישראלי אז שני שחקנים טובים - אצילי וסבע- כנראה לא יהיו.
צריך לפעול הפוך - לחתוך מהר לגבי שניהם - לפחות אחד מהם חובה, כדי שאז ניתן יהיה למלא את החורים הגדולים בדלי ולהתחיל להריץ סגל סביר בתחילת האימונים.

כנ"ל לגבי שוער- רוצים את וולף או ניראון (ממש לא התרשמתי ממנו) "אבל הם תחת חוזה..."
שוב ילדי הכאפות של הכיתה...
סמל אישי של משתמש
Smurk
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Smurk »

בחיים לא ישוחרר משם אצילי
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

אצילי רק במתווה של השאלה, בהעברה קבועה זה פוטנציאל רציני ללקרדה
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

Hulk כתב: 27 מאי 2024, 10:22 אצילי רק במתווה של השאלה, בהעברה קבועה זה פוטנציאל רציני ללקרדה
אצילי פוטנציאל רציני ללקרדה? Say what?
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

Liberman כתב: 27 מאי 2024, 12:56
Hulk כתב: 27 מאי 2024, 10:22 אצילי רק במתווה של השאלה, בהעברה קבועה זה פוטנציאל רציני ללקרדה
כן יודע שזה דלפ רציני, לדעתי שחקן כדורגל זה לא רובוט בגיל 31 אחרי שנה בלי כדורגל אתה לא חוזר לכושר שהיית בלחיצת כפתור.
ספק גדול מאוד אם הוא יכול לשחזר את היכולות שהציג ולתת לו חוזה ארוך טווח זה טעות.
אם הוא בא בהשאלה ונותן עונה טובה אז מעולה מגיע לו חוזה אבל אני מאוד סקפטי לגבי זה.
Kozmo
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי Kozmo »

איזה לקרדה ואיזה נעלי קרוקס.
שחקן שעד לפני שנה תפר פה את הליגה עם דאבל פיגרס בעונה+מניות בכורה באליפויות+קבלן הנצחון על יובנטוס בצ׳מפיונס.
הוא לא עבר פציעה, לא בגיל מבוגר מדי.

במקסימום יגיע לפה ולא יהיה כמו לפני שעזב, אופציה שעלולה להתקיים. עדיין הוא זכה בכבוד ובצדק לקבל מקום של כבוד במכבי לכשיחזור לארץ.

לגבי הספין שבכר לא רוצה אותו/מכבי לא מעוניינים בו- נו באמת.
העלויות של אצילי גבוהות מאוד. הוא בעצמו לא יירצה לוותר בכזאת קלות על החוזה שלו. מנגד אני משוכנע ששלושת הצדדים רוצים שזה ייקרה (מכבי ואצילי רוצים איחוד מחדש, האמריתים מחפשים להיפטר ממנו). כל צד במתרס מחפש למקסם את האינטרס הכלכלי שלו, ובשביל לסבר ת׳עין:
מכבי- רוצים שיגיע כשחקן חופשי ולא יצטרכו להשתגע מבחינת עלויות. אז מה משדרים כלפי חוץ? ״לא מעוניינים באצילי״.
אצילי- למקסם עד כמה שניתן את הפיצוי ועניין המיסוי.
האמירתים- לנסות למזער את ההפסד מהעסקה, בוודאי שלא יישאר שם כי העלות-תועלת שלו אינה מצדיקה מקום של שחקן זר (וכמובן כל הסוגייה של שחקן ציוני במדינה מוסלמית).
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

Kozmo כתב: 27 מאי 2024, 13:32 איזה לקרדה ואיזה נעלי קרוקס.
שחקן שעד לפני שנה תפר פה את הליגה עם דאבל פיגרס בעונה+מניות בכורה באליפויות+קבלן הנצחון על יובנטוס בצ׳מפיונס.

במקסימום יגיע לפה ולא יהיה כמו לפני שעזב, אופציה שעלולה להתקיים. עדיין הוא זכה בכבוד ובצדק לקבל מקום של כבוד במכבי לכשיחזור לארץ.

העלויות של אצילי גבוהות מאוד. הוא בעצמו לא יירצה לוותר בכזאת קלות על החוזה שלו. מנגד אני משוכנע ששלושת הצדדים רוצים שזה ייקרה (מכבי ואצילי רוצים איחוד מחדש, האמריתים מחפשים להיפטר ממנו). כל צד במתרס מחפש למקסם את האינטרס הכלכלי שלו, ובשביל לסבר ת׳עין:
מכבי- רוצים שיגיע כשחקן חופשי ולא יצטרכו להשתגע מבחינת עלויות. אז מה משדרים כלפי חוץ? ״לא מעוניינים באצילי״.
האמירתים- לנסות למזער את ההפסד מהעסקה, בוודאי שלא יישאר שם כי העלות-תועלת שלו אינה מצדיקה מקום של שחקן זר (וכמובן כל הסוגייה של שחקן ציוני במדינה מוסלמית).
מה זה כבוד מה הוא שחקן בית? ועוזב אתזה אתה לא נותן לשחקן את החוזה הכי גבוה במועדון ובונה עליו שיביא לך אליפות בגלל כבוד, מקצועית זה הימור תראה מה קרה ליונתן כהן אחרי שנה בלי כדורגל, לא אומר שאצילי יראה ככה אבל לא רואה אותו משחזר את היכולות שהציג
GreenGlory
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי GreenGlory »

Liberman כתב: 27 מאי 2024, 12:56
הוא כבר אמר את זה ואמרתי לו כבר שהוא בדיחה.
וואלה בחלון הזה כל שחקן שיבוא כל מה ש HULK יכתוב עליו אני יחשוב ויאמין שיקרה הפוך, כדי לכתוב את הדברים האלה על אצילי צריך להיות באמת תלוש מהמציאות.
לצורך העניין אם הוא יכתוב על שחקן שמועמד שהוא שחקן טוב ונראה טוב אני אתבאס כי כנראה מדובר בבלוף העשור, וכנל הפוך, אם הוא יכתוב על שחקן כלשהו שהוא בלוף אני מאמין שהוא יהיה שובר שיוויון בליגה. ולא ספציפי ל HULK, אלא זה מה שאני חושב על כל אדם שכותב את השטויות האלה על אצילי, כי מבין כדורגל הוא לא.
נערך לאחרונה על ידי GreenGlory ב 27 מאי 2024, 13:51, נערך פעם 1 בסך הכל.
Kozmo
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי Kozmo »

Hulk כתב: 27 מאי 2024, 13:38
Kozmo כתב: 27 מאי 2024, 13:32 איזה לקרדה ואיזה נעלי קרוקס.

מה זה כבוד מה הוא שחקן בית? ועוזב אתזה אתה לא נותן לשחקן את החוזה הכי גבוה במועדון ובונה עליו שיביא לך אליפות בגלל כבוד, מקצועית זה הימור תראה מה קרה ליונתן כהן אחרי שנה בלי כדורגל, לא אומר שאצילי יראה ככה אבל לא רואה אותו משחזר את היכולות שהציג
אתה נותן לו כי הוא שחקן ההתקפה הישראלי הריאלי הכי טוב שיש נכון לקיץ 23, ויתכן גם 24.
הוא שחקן עם חיבור מעולה למועדון ולקהל.
אם אינני טועה רפאלוב קיבל חוזה גבוה מאוד ואפילו לא הגיע להיות השחקן המוביל. מסכים שמבחינת הסנטימנט יש ״יותר רגש״ כלפי ליאור, אבל מבחינת כושר ויכולת נוכחית? ברור שאצילי טוב ממנו.

יונתן כהן? נו באמת. גם כשהיה בקדנציה הקודמת הוא לא היה עילוי או שובר שיוויון. בוודאי לא אחרי עונה שבילה ביציע (להבדיל מאצילי אגב).
מנגד מה עם פרץ וזהבי? למה לא הבאת אותם כדוגמה?

ושוב, אני מזכיר שלפי כל התחזיות(שיעמדו למבחן), הולך להיות קיץ מאתגר מבחינת הבאת זרים לישראל בכל הקבוצות. הדגש יהיה על הבאת ישראלים בכירים והשארת זרים/הבאה של כאלו שמכירים את ישראל.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

את האמירות על אצילי "לקרדה" ו"מגיע אחרי שנה בלי כדורגל" אמרו כשהוא חזר מגראנדה, וראינו איך הוא היה במכבי ת"א.
את האמירות" אצילי לא בכושר, אצילי גמור", השמיעו לא מעט אנשים אחרי החצי עונה של אצילי בקפריסין.
וכולם יודעים איך הוא חזר.

יש שחקנים שצריכים את החממה כדי להצליח. יש שחקנים שסגנון משחק מסוים מתאים להם, ולא יכולים להצליח בתבניות ליגה אחרות.
האיכויות של אצילי תפורות על הליגה הישראלית מכל הבחינות וההיבטים.
הבחור הצטיין בליגה שלנו ב-3 קבוצות שונות(ביתר. צהובים. אנחנו) כשכל פעם פקפקו ביכולת שלו.
שעבר מראשון לבית"ר לא חשבו שהוא שחקן לקבוצה גדולה, כשחזר מספרד זלזלו בו, וכשחזר מקפריסין גמרו אותו כבר.

מה עוד שחקן צריך לעשות בשביל שיעריכו אותו?
כנראה שלא משנה מה הוא ייעשה.

אם מישהו חושב שיש ספק מקצועי על הרצון להביא את אצילי, הוא לא בענף הנכון.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

שים לב שסייגתי שהתייחסתי ליהונתן כהן.
עדיף היה לגרמנים להישאר עם פריצה ויבואנביץ מאשר עם זהבי נכון לקח אליפות נכון נתן 20ֶ גולים אבל לדעתי הוא נטל ופוגע בהם.
לגבי דור פרץ הוא בשיא הקריירה באותה מידה אני לא מתנגד לנטע לביא שיחזור להפך עליו כן הייתי מתאבד.
אתם נותנים את הדוגמה שחזר מגרנאדה רק שוכחים שהוא היה אז בן 24ֶ מה לעשות שכדורגל זה ענף פיזי והגיל משפיע בטח אצל שחקן כמו אצילי שהוא לא איזה פריק של כושר ששומר על עצמו.
ואולי אני נאיבי אבל אני חושב שלא תהיה כזאת בעיה לשכנע זרים להגיע לפה שיפנו לשחקנים אפריקאים למשל שפחוד רגישים למצב, והמלחמה בעזה במילא לא משפיעה על מי שבחיפה.
ואם ייפתח משהו בצפון/איראן לא תהייה בכלל עונת כדורגל והדיון לא רלוונטי
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

בהעברה קבועה ל-4 שנים לפחות
איזה לקרדה ואיזה נעליים
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

חחחחחחחחחחח אצילי לקרדה אני מתתתתתתתתתתת
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

מאוד מקווה שאני לא אהיה צודק בדיעבד הלוואי ואצילי יבוא וייתן 20ֶ גולים בעונה, אני חושב שאתם מתבלבלים וחושבים שמדובר פה על מישהו עם מנטליות של לברון ג’יימס ולא שחקן ישראלי טיפוסי שהשתזף שנה בדובאי ולא זוכר איך נראה כדור.
GreenGlory
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי GreenGlory »

מישהו שקורא לאצילי לקרדה אומר לנו שאנחנו התבלבלנו, אח האירוניה אלוהים ישמור.
תפסיקו להתייחס לחסרי מושג בחיאת.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

GreenGlory כתב: 27 מאי 2024, 15:24 מישהו שקורא לאצילי לקרדה אומר לנו שאנחנו התבלבלנו, אח האירוניה אלוהים ישמור.
תפסיקו להתייחס לחסרי מושג בחיאת.
שמע אחי אפשר גם להיות חלוקים וזה סבבה.
אתה מחזיק מאצילי מקצוען ששומר על עצמו? אתה חושב שאצילי של היום הוא באותה רמה שעזב?
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

Hulk כתב: 27 מאי 2024, 15:15 מאוד מקווה שאני לא אהיה צודק בדיעבד הלוואי ואצילי יבוא וייתן 20ֶ גולים בעונה, אני חושב שאתם מתבלבלים וחושבים שמדובר פה על מישהו עם מנטליות של לברון ג’יימס ולא שחקן ישראלי טיפוסי שהשתזף שנה בדובאי ולא זוכר איך נראה כדור.
מילא היית סתם זורק שם של שחקן ומדבר על מנטליות. אתה מדבר פה ספציפית על שחקן שכבר היה פעמיים בסיטואציה הזו (צל של כדורגלן שלא זוכר איך נראה כדור) וב2 הפעמים חזר לפה לקחת אליפויות ולהתעלות על הליגה.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

חזיזוש כתב: 27 מאי 2024, 15:33
Hulk כתב: 27 מאי 2024, 15:15 מאוד מקווה שאני לא אהיה צודק בדיעבד הלוואי ואצילי יבוא וייתן 20ֶ גולים בעונה, אני חושב שאתם מתבלבלים וחושבים שמדובר פה על מישהו עם מנטליות של לברון ג’יימס ולא שחקן ישראלי טיפוסי שהשתזף שנה בדובאי ולא זוכר איך נראה כדור.
מילא היית סתם זורק שם של שחקן ומדבר על מנטליות. אתה מדבר פה ספציפית על שחקן שכבר היה פעמיים בסיטואציה הזו (צל של כדורגלן שלא זוכר איך נראה כדור) וב2 הפעמים חזר לפה לקחת אליפויות ולהתעלות על הליגה.
לא לעולם חוסן, מה שנכון לגיל 24/27 לא בהכרח נכון לגיל 31.
נעול