חלון העברות קיץ 24/25 - חודשיים של נהואל

נעול
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

Re: חלון העברות קיץ 24/25 - תנו לבכר לנצח

שליחה על ידי Apoc »

Smile כתב: 01 יוני 2024, 13:14
Apoc כתב: 01 יוני 2024, 07:39
netanel412 כתב: 31 מאי 2024, 22:16 המנהל המקצועי של שלאסק ורוצלאב על הצעת מכבי חיפה על נהואל: "ההצעה הייתה נמוכה, לא היה על מה לדבר. לא נמכור אותו תמורת פחות מכמה מיליוני יורו"
לא ישלמו פה קרוב ל2 מיליון יורו ובטח שלא יותר על אף שחקן בחיים.
הוא לא יגיע.
שילמו על פיירו כמעט 2 מליון
לא רואה סיבה שלא ישלמו על זר אחר 2 מיליון.
ספציפית לא חושב שנהואל שווה את הסכומים האלה.
Judokan כתב: 01 יוני 2024, 12:20 הגולדשטיין המאוס חוזר:
"במכבי חיפה אופטימיים לגבי נהואל".

היצור לא מכיר מילה אחרת במילון?
אותי יותר הטריד תוכן הכתבה
מחוץ לנושא
מי שבוודאות יהיה בסגל של ברק בכר לעונה הבאה הוא מאור לוי שרשם עונה יוצאת מן הכלל במכבי פ"ת כולל זכייה בגביע המדינה. הקשר מסיים את חוזהו בסיום העונה הבאה והצדדים יכנסו למו"מ.
2 מיליון זה מחסום מנטלי.
1.6 זה לא 2 מיליון, זה עליה של 25% משם.
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

Kaka כתב: 01 יוני 2024, 10:08
Apoc כתב: 01 יוני 2024, 09:47 לא זכור לי, מוזמן לתת פה לינק.
דוגמא הכי זכורה זה פיירו
לא רצו למכור בפחות מ 3 מיליון ובסוף מכרו בחצי מהסכום. בראיון שהמנהל המקצועי של שלאסק נתן הוא אמר אנחנו לא רוצים למכור בשום סכום ואז אומר נתחיל שיחות איתם רק בהצעה של כמה מיליוני יורו. מי שלא רוצה למכור פשוט לא מוכר. הוא מנסה להוציא יותר כסף בעסקה וזה הגיוני.
פיירו הגענו לעמק השווה. לא היה אמירה פומבית של "הוא לא יימכר בפחות מX" ככל הזכור לי, רק שיש פערים בתחילת הדרך.
בכל מקרה זה דיי ברור שההצעה שלנו לא קרובה למה שהם דורשים ואני יוצא בהנחה שכבר הצענו את ה1-1.5 מיליון יורו שזה מתקרב למקסימום ששחר כנראה היה מוכן לשלם בכל מקרה. לדעתי לא יהיה פה.
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

Apoc כתב: 02 יוני 2024, 16:15
Smile כתב: 01 יוני 2024, 13:14
Apoc כתב: 01 יוני 2024, 07:39

לא ישלמו פה קרוב ל2 מיליון יורו ובטח שלא יותר על אף שחקן בחיים.
הוא לא יגיע.
שילמו על פיירו כמעט 2 מליון
לא רואה סיבה שלא ישלמו על זר אחר 2 מיליון.
ספציפית לא חושב שנהואל שווה את הסכומים האלה.
Judokan כתב: 01 יוני 2024, 12:20 הגולדשטיין המאוס חוזר:
"במכבי חיפה אופטימיים לגבי נהואל".

היצור לא מכיר מילה אחרת במילון?
אותי יותר הטריד תוכן הכתבה
מחוץ לנושא
מי שבוודאות יהיה בסגל של ברק בכר לעונה הבאה הוא מאור לוי שרשם עונה יוצאת מן הכלל במכבי פ"ת כולל זכייה בגביע המדינה. הקשר מסיים את חוזהו בסיום העונה הבאה והצדדים יכנסו למו"מ.
2 מיליון זה מחסום מנטלי.
1.6 זה לא 2 מיליון, זה עליה של 25% משם.
לגמרי.

צריכים להבין פה שזה גם לא משנה בכמה אנחנו מוכרים שחקנים ומה ההכנסות שלנו כי מכבי חיפה הראתה פעם אחר פעם שזה לא רלוונטי לה, לא בהצלחות ולא בכישלונות.

לגבי פיירו, הם בהתחלה דרשו בסביבות ה2.5-3 ויכול להיות שגם המנהל של הפולנים מדבר וסתם מנסה להלחיץ ולעשות מו''מ, נראה בסוף
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

מכבי חיפה מתכוונת למכור את מאור לוי
שלמה וייס

2.6.2024 / 16:12

למרות העונה המצוינת שרשם במכבי פתח תקוה, סגנית האלופה החליטה לא לכלול בתכניות לעונה הבאה את הקשר שלא יחזור לקבוצה בה גדל. אם יימכר למחזיקת הגביע, שרוצה בו, המהלך עשוי להוביל לטרייד שיכלול את טוקלומטי

מכבי פתח תקוה הייתה מאוד רוצה לרכוש את לוי כדי שימשיך לשחק בשורותיה בעונת 2024/25. מכבי חיפה מעוניינת להוציא לפועל טרייד שבמסגרתו יעבור לכרמל החלוץ עידן טוקלומטי. מלבד מחזיקת הגביע הטרייה, גם מכבי נתניה, בית"ר ירושלים ובני ריינה מעוניינות מאוד בלוי וינסו לרכוש אותו.

דעתי המקצועית: מכבי חיפה צריכה להחליט איזה שחקן היא רוצה מתוך הליגה ולבצע פה טרייד, הכסף הזה לא רלוונטי לכלום.
סמל אישי של משתמש
Smurk
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Smurk »

טוקלומטי שחקן של הביצים שלי
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

חושב שטרייד עם אחוזי מכירה על שני השחקנים והשאלה של טוקלומטי לעונה נוספת זה לא רע, בהתחשב במה שאני מאמין שמאור לוי שווה ובהתחשב בזה שהוא יעזוב בין כה וכה בקיץ.
לצד זאת, כבר ראינו כתבות דומות בעבר ומהיכרות עם המועדון אני נוטה להאמין שפשוט מאור לוי ימכר בסכום שלא יתרום לנו ממשית.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

ברק.י כתב: 02 יוני 2024, 16:57 חושב שטרייד עם אחוזי מכירה על שני השחקנים והשאלה של טוקלומטי לעונה נוספת זה לא רע, בהתחשב במה שאני מאמין שמאור לוי שווה ובהתחשב בזה שהוא יעזוב בין כה וכה בקיץ.
לצד זאת, כבר ראינו כתבות דומות בעבר ומהיכרות עם המועדון אני נוטה להאמין שפשוט מאור לוי ימכר בסכום שלא יתרום לנו ממשית.
אין לנו מה להשאיל את טוקלומטי חזרה לפ''ת, הוא בקושי מסתדר שם וגם בסכסוך עם הקהל שבקושי יש שם.

גם אם נמכור את מאור לוי במיליון יורו (שזה עסקה אדירה לדעתי שלא תקרה בשום סיכוי), מה נעשה עם הכסף הזה? הרי אנחנו הולכים למכור את פיירו וחלאיילי באזור ה10 מיליון יורו וגם בקיץ הקודם מכרנו שחקנים בלא מעט כסף, זה לא עוזר בכלום.

המועדון צריך לגבש רשימת שחקנים מתוך הליגה שהוא מעניין בהם ולהוציא לפועל עסקה שמערבת אותם, החצי מיליון יורו הזה לא יעזור לנו.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

המנהל הספורטיבי של הפולנים, דיוויד בלדה, פרסם היום (ראשון) בחשבון ה-X שלו על ההתפתחויות.

דיברתי איתו ועם מכבי חיפה. הבהרנו לו שאנחנו רוצים שהוא ישאר, אבל המעבר הזה גדול על מכבי חיפה. אני חושב שהסיפור גמור". לא מן הנמנע כי מדובר באסטרטגית משא ומתן של הפולנים, בניסיון להפעיל יותר לחץ על הירוקים מהכרמל.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

KevinDurant כתב: 02 יוני 2024, 16:26 מכבי חיפה מתכוונת למכור את מאור לוי
שלמה וייס

למרות העונה המצוינת שרשם במכבי פתח תקוה, סגנית האלופה החליטה לא לכלול בתכניות לעונה הבאה את הקשר שלא יחזור לקבוצה בה גדל. אם יימכר למחזיקת הגביע, שרוצה בו, המהלך עשוי להוביל לטרייד שיכלול את טוקלומטי

מכבי פתח תקוה הייתה מאוד רוצה לרכוש את לוי כדי שימשיך לשחק בשורותיה בעונת 2024/25. מכבי חיפה מעוניינת להוציא לפועל טרייד שבמסגרתו יעבור לכרמל החלוץ עידן טוקלומטי. מלבד מחזיקת הגביע הטרייה, גם מכבי נתניה, בית"ר ירושלים ובני ריינה מעוניינות מאוד בלוי וינסו לרכוש אותו.

דעתי המקצועית: מכבי חיפה צריכה להחליט איזה שחקן היא רוצה מתוך הליגה ולבצע פה טרייד, הכסף הזה לא רלוונטי לכלום.
בטח שזה רלבנטי. אנחנו צריכים לחתוך את הרושם שהתקבע שאנחנו הזונות של יתר הקבוצות בליגה - שכל מי שרוצה שחקן שלנו יכול לצפות לדמי העברה אפסיים והשתתפות בשכר, אבל מאיתנו ינפחו מחירים.

גם לגבי מאור לוי וגם לגבי אורי דהן, צריך להציב תגי מחיר יפים. ובכל מקרה להפסיק את החרטא של השתתפות בשכר חוץ מאשר במקרים חריגים.
זה גם יתרום ליכולת להוציא לפועל טריידים, כי כרגע למה שאיזשהי קבוצה תסכים לטרייד איתנו, כשהיא רק צריכה להמתין ותקבל שחקנים תמורת פינטס?
Undertheknife
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי Undertheknife »

מרגיש לי כאילו המנהל המקצועי שלהם מנסה לסחוט את הלימון עוד קצת.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

רק מכבי כתב: 02 יוני 2024, 17:06

המנהל הספורטיבי של הפולנים, דיוויד בלדה, פרסם היום (ראשון) בחשבון ה-X שלו על ההתפתחויות.

דיברתי איתו ועם מכבי חיפה. הבהרנו לו שאנחנו רוצים שהוא ישאר, אבל המעבר הזה גדול על מכבי חיפה. אני חושב שהסיפור גמור". לא מן הנמנע כי מדובר באסטרטגית משא ומתן של הפולנים, בניסיון להפעיל יותר לחץ על הירוקים מהכרמל.
א. איזה כיף זה מנהל מקצועי שמגיב ישירות בחשבון רשמי ובצורה גלויה ולא דרך הדלפות לעילגים בתקשורת או ערוצים רשמיים עלגים עוד יותר.

ב. איזה משחקי מו"מ. אתה לא מעליב מישהו שאתה רוצה לנהל איתו מו"מ. בגדול מוסר להנהלה שלנו שהם קמצנים ולא מבינים את השוק.
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

Judokan כתב: 02 יוני 2024, 17:14
רק מכבי כתב: 02 יוני 2024, 17:06

א. איזה כיף זה מנהל מקצועי שמגיב ישירות בחשבון רשמי ובצורה גלויה ולא דרך הדלפות לעילגים בתקשורת או ערוצים רשמיים עלגים עוד יותר.

ב. איזה משחקי מו"מ. אתה לא מעליב מישהו שאתה רוצה לנהל איתו מו"מ. בגדול מוסר להנהלה שלנו שהם קמצנים ולא מבינים את השוק.
מעליב? איזה דבר מעליב הוא אמר בדיוק?
התרגום הנכון הוא לא "המעבר הזה גדול עליהם", הוא כתב "ההעברה היא מעבר ליכולות שלהם"

חחח למה שהוא יעביר את היום שלו ב-"להעליב" ולצחוק על מכבי חיפה שהם קמצנים. איזו אינטרפטציה מוזרה
זה נראה הכי משחקי מו"מ.

כמו כן- זה ממש מוזר לנהל מו"מ בתור מנהל מקצועי ובאותו יום לצייץ לכל האוהדים מה קרה בשיחה "היום דיברנו בין המועדונים נראה לי אין להם כסף"
לא יודע כמה זה מודל שהייתי רוצה לראות פה של מנהל מקצועי, מזכיר את קרלסן
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Judokan כתב: 02 יוני 2024, 17:10
שלמה וייס

בטח שזה רלבנטי. אנחנו צריכים לחתוך את הרושם שהתקבע שאנחנו הזונות של יתר הקבוצות בליגה - שכל מי שרוצה שחקן שלנו יכול לצפות לדמי העברה אפסיים והשתתפות בשכר, אבל מאיתנו ינפחו מחירים.

גם לגבי מאור לוי וגם לגבי אורי דהן, צריך להציב תגי מחיר יפים. ובכל מקרה להפסיק את החרטא של השתתפות בשכר חוץ מאשר במקרים חריגים.
זה גם יתרום ליכולת להוציא לפועל טריידים, כי כרגע למה שאיזשהי קבוצה תסכים לטרייד איתנו, כשהיא רק צריכה להמתין ותקבל שחקנים תמורת פינטס?
באופן כללי כמובן שאתה צודק, אני מדבר מבחינה מקצועית שאני מעדיף לראות בתמורה שחקן שאנחנו רוצים (גם אם בתוספת כסף) מאשר לקבל כסף בלבד.
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

אשמח מאוד לראות פה את טוקלומטי
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

KevinDurant כתב: 02 יוני 2024, 17:32
שלמה וייס

באופן כללי כמובן שאתה צודק, אני מדבר מבחינה מקצועית שאני מעדיף לראות בתמורה שחקן שאנחנו רוצים (גם אם בתוספת כסף) מאשר לקבל כסף בלבד.
לגמרי, הכוונה שלך הייתה מובנת לי.
אני פשוט אומר שיש ערך עבורנו להעמיד דרישות עבור השחקנים שלנו מקבוצות שרוצות אותן. זה גם יעזור לנו מאוד בטריידים
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Judokan כתב: 02 יוני 2024, 17:47
KevinDurant כתב: 02 יוני 2024, 17:32

לגמרי, הכוונה שלך הייתה מובנת לי.
אני פשוט אומר שיש ערך עבורנו להעמיד דרישות עבור השחקנים שלנו מקבוצות שרוצות אותן. זה גם יעזור לנו מאוד בטריידים
כמובן, לא אמרתי לשחרר אותו בחינם. אני רק אומר שהעדיפות הראשונית צריכה להיות טרייד.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

חזיזוש כתב: 02 יוני 2024, 17:44 אשמח מאוד לראות פה את טוקלומטי
גם אני האמת.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

הפולנים מתים למכור. זה ברור כמו השקרים של ביבי כשהוא מזיז את השפתיים.
GreenGlory
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי GreenGlory »

אם כבר לנצל את מאור לוי לטרייד אז רק בעד איתן אזולאי, כשידוע שגם בנתניה רוצים אותו.
העמדה של אזולאי יותר קריטית לנו מטוקלומטי, במקום טוקלומטי אפשר להביא קיים גאנם או מלמד וזה גם יהיה בסדר כחלוץ שלישי שיאבק על המקום שלו.
איתן אזולאי קריטי בהרבה יותר, שיעשו את זה פעם אחת חכם וינצלו את השחקנים שלנו שרוצים מבחוץ לטובתינו בשביל שחקנים שאנחנו צריכים
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

GreenGlory כתב: 02 יוני 2024, 18:52 אם כבר לנצל את מאור לוי לטרייד אז רק בעד איתן אזולאי, כשידוע שגם בנתניה רוצים אותו.
העמדה של אזולאי יותר קריטית לנו מטוקלומטי, במקום טוקלומטי אפשר להביא קיים גאנם או מלמד וזה גם יהיה בסדר כחלוץ שלישי שיאבק על המקום שלו.
איתן אזולאי קריטי בהרבה יותר, שיעשו את זה פעם אחת חכם וינצלו את השחקנים שלנו שרוצים מבחוץ לטובתינו בשביל שחקנים שאנחנו צריכים
לא מביאים שחקן כמו טוקלומטי כפוטנציאל ועסקה יקרה מאוד בשביל להיות חלוץ שלישי.

אני הייתי מביא את קייס גאנם כחלוץ שלישי ואת איתן אזולאי כמו שאמרת עם הקלף הזה.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

אם לעשות עסקה עם פת אז רק על ניב יהושע, צנצי טוען אגב ששחר הציע עליו 2.5 מיליון
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

כתבתי במקום אחר.
אני בכלל לא עף על טוקלומטי, לדעתי אין בו כלום חוץ מיח"צ של הלוזונים- לא מהיר מספיק, לא פיזי, לא משחק גובה, מחמיצן.
עוד תראו אותו פותח באולימפית על חשבון תורגמן כדי לקדם מכירה שלו.
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

שליחה על ידי The real Tsepo »

dyarok כתב: 02 יוני 2024, 19:09 כתבתי במקום אחר.
אני בכלל לא עף על טוקלומטי, לדעתי אין בו כלום חוץ מיח"צ של הלוזונים- לא מהיר מספיק, לא פיזי, לא משחק גובה, מחמיצן.
עוד תראו אותו פותח באולימפית על חשבון תורגמן כדי לקדם מכירה שלו.
חד משמעית. שחקן שמעולם לא ראיתי ממנו אפילו ניצוצות
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

נחמד לדעת שאני לא במיעוט לגבי טוקלומטי
גם אני לא ראיתי משהו מיוחד במעט שראיתי
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

אני לא יודע איך אפשר לשים משהו שהוא באזור שיא דמי העברות שלנו בהיסטוריה על חלוץ שבחממה של פ''ת כשהוא מולחם להרכב הבקיע 5 שערים ועוד הצליח לריב עם הקהל שלהם.

מדמון כביכול פוטנציאל הרבה יותר גדול ממנו ולא התאבדו עליו.

אין ספק שהוא לא חלוץ ראשון ולא חלוץ שני וגם לא בתיאוריה, יש יותר מדי סימני שאלה בהתקפה בשביל ללכת על הימור כזה שהיה הגיוני ללכת עליו לפני שנתיים, לא היום.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

KevinDurant כתב: 02 יוני 2024, 19:15 אני לא יודע איך אפשר לשים משהו שהוא באזור שיא דמי העברות שלנו בהיסטוריה על חלוץ שבחממה של פ''ת כשהוא מולחם להרכב הבקיע 5 שערים ועוד הצליח לריב עם הקהל שלהם.

אין ספק שהוא לא חלוץ ראשון ולא חלוץ שני וגם לא בתיאוריה, יש יותר מדי סימני שאלה בהתקפה בשביל ללכת על הימור כזה שהיה הגיוני ללכת עליו לפני שנתיים, לא היום.
הגזמתם שיא העברות. זה היה נכון אולי לפני שנה וחצי בשיא ההייפ שלו, אבל כרגע הלוזוניה מחפשת להעיף אותו בגדול. אני אופתע אם המחיר שלו כרגע גבוה ממה ששילמנו על קאסה למשל.
ובעיניי לחלוטין שווה את המחיר
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Judokan כתב: 02 יוני 2024, 19:22
KevinDurant כתב: 02 יוני 2024, 19:15 אני לא יודע איך אפשר לשים משהו שהוא באזור שיא דמי העברות שלנו בהיסטוריה על חלוץ שבחממה של פ''ת כשהוא מולחם להרכב הבקיע 5 שערים ועוד הצליח לריב עם הקהל שלהם.

הגזמתם שיא העברות. זה היה נכון אולי לפני שנה וחצי בשיא ההייפ שלו, אבל כרגע הלוזוניה מחפשת להעיף אותו בגדול. אני אופתע אם המחיר שלו כרגע גבוה ממה ששילמנו על קאסה למשל.
ובעיניי לחלוטין שווה את המחיר
היה להם הצעה עליו של 2.5 מיליון יורו בינואר ממכבי תל אביב והם סירבו.

לוזון היום טען בקולו שיש להם הצעות ב3 מיליון יורו מגרמניה ומבלגיה והוא מחכה לאולימפיאדה לעלות את המחיר.

הוא גם בן 19 בסה''כ למרות הכל.
Nirgreen
קפטן ירוק

שליחה על ידי Nirgreen »

טוב מאוד שנהואל לא יגיע.
לשים חבילה על ניב יהושע ב3 מיליון יורו הוא ימכור אותו.
תמונה
SaTla
אלוף המדינה

שליחה על ידי SaTla »

מתי פותחים נושא תלבושות?
GreenGlory
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי GreenGlory »

אל עין עכשיו מסיימת את המשחק שלה.
אצילי בסגל ועלה חילוף בדקה 70.
המשחק האחרון של אל עין זה ביום שישי הקרוב.
נעול