חלון העברות קיץ 24/25 - חודשיים של נהואל

נעול
כובע קש
מכונת תארים

Re: חלון העברות קיץ 24/25 - תנו לבכר לנצח

שליחה על ידי כובע קש »

benrey כתב: 04 יוני 2024, 00:37
אליאור כתב: 03 יוני 2024, 21:05
Judokan כתב: 03 יוני 2024, 20:45

טוקלומטי שרוף שם עם הקהל, וגם לוזון מבין שזו לא סיטואציה ששחקן יכול לפרוץ בה. אז הוא מעדיף למכור אותו עכשיו בסכום שהוא עדיין יפה, ולהימנע מהסיכון שהביקוש והמחיר יירד בעוד מיליון בשנה הבאה.
ובנוסף, לוזון מחזיק ממאור לוי ברמות הזויות (חושב שיוכל למכור אותו עוד שנתיים-שלוש בהרבה כסף), אז הוא מוכן גם בגלל זה ללכת על המהלך.

דווקא מהלך שמסתדר לי מאוד עבור כל הנפשות הפועלות.

אצלנו תחת בכר, טוקלומטי יכול לפרוץ יפה. בכר יודע לעבוד עם שחקנים מהסוג הזה ולמצוא להם את המקום
יאללה הלוואי.
אבל אני לא מבין על איזה משבצת זה יהיה. יהיו לנו ארבעה חלוצים?
4 אתה מתכוון דוד, טוקלו, זר ושוראנוב?
אז שוראנוב לך תדע מתי ואיך יחזור…
ובלי קשר, אני מאמין שאם יהיה בתים ירוצו ככה עד ינואר ( שלב בתים השנה זה 8 משחקים אז חשוב סגל עמוק ) ובינואר ישאילו או ימכרו אחד.
ואם לא יהיה בתים אז זה יקרה לפני סג
הקונפרנס נשאר עם 6 משחקים
סמל אישי של משתמש
Smurk
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Smurk »

חחחח נחמני כותב שיענקלה הציע 2.5 מיליון יורו על ניב יהושוע ולוזון דחה. תרשו לי לקחת את זה בערבון מוגבל
Nirgreen
קפטן ירוק

שליחה על ידי Nirgreen »

3.5 מיליון יורו והוא אורז לך אותו יפה, למרות שאני לא מאמין שהוא בציע לו סכום כזה.
תמונה
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

האמת שלא ראיתי את ניב יהושוע יותר מדי אבל ממה שמדברים עליו אני ממש מקווה שהוא יהיה פה וגם יושב לנו על משבצת הקשר.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Smurk כתב: 04 יוני 2024, 09:02 חחחח נחמני כותב שיענקלה הציע 2.5 מיליון יורו על ניב יהושוע ולוזון דחה. תרשו לי לקחת את זה בערבון מוגבל
הציע 3.25 מיליארד, למה לא
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

Judokan כתב: 04 יוני 2024, 10:24
Smurk כתב: 04 יוני 2024, 09:02 חחחח נחמני כותב שיענקלה הציע 2.5 מיליון יורו על ניב יהושוע ולוזון דחה. תרשו לי לקחת את זה בערבון מוגבל
מעניין שבכל המקרים שיענקלה מציע סכומים "מופרכים" השחקן לא מגיע בסוף.

מקרי
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

דווקא בזה הוא צודק ראיתי 5 באוויר שלשום וצנציפר גם אמר את זה ללוזן שאישר את הדברים.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

KevinDurant כתב: 04 יוני 2024, 11:43
Judokan כתב: 04 יוני 2024, 10:24
מעניין שבכל המקרים שיענקלה מציע סכומים "מופרכים" השחקן לא מגיע בסוף.

מקרי
חחחח כן
אני שמעתי שיענקלה היה מוכן להתחרות בריאל והציע לאמבפה שלוש מיליון יורו בעונה

צחוק בצד אבל, יש מצב שאולי בגלל המכירה של חלאיילי הוא פותח את הכיס עוד יותר.
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

שמתם לב להתפתחות המופלאה של הבן יקיר לי? מה שהתחיל כ"עונה טובה", המשיך ב"ממצטייני העונה" עלה היום לדרגת "עונה מופלאה" (גולדשטיין). אין ספק, גדל כאן שרי 2.0 ולא ידענו
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

אין מצב שהציעו על שחקן ישראלי מעל 1.5. זה אולי 2.5 בשווי כולל של מיליון וחצי+רווחים ממכירה עתידית/תוספות על זכיה בתארים או אירופה/שחקנים בשווי מיליון.

מעניין איך יראה הקיץ הזה. ברור שבשוק הישראלי נראה את המירוץ הדו-ראשי אחר הכשרונות (שהתחיל בינואר) גובר. השאלה איזו קבוצה תצליח לצאת עם שחקנים טובים יותר וכמה מהשחקנים שיגיעו יוכלו להשתלב בטווח המיידי בקבוצות.
Nirgreen
קפטן ירוק

שליחה על ידי Nirgreen »

יש יישור קו לגבי אופצייה של טרייד כולל וויס נחמני וברנובסקי.
תמונה
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

ברק.י כתב: 04 יוני 2024, 14:13 אין מצב שהציעו על שחקן ישראלי מעל 1.5. זה אולי 2.5 בשווי כולל של מיליון וחצי+רווחים ממכירה עתידית/תוספות על זכיה בתארים או אירופה/שחקנים בשווי מיליון.

מעניין איך יראה הקיץ הזה. ברור שבשוק הישראלי נראה את המירוץ הדו-ראשי אחר הכשרונות (שהתחיל בינואר) גובר. השאלה איזו קבוצה תצליח לצאת עם שחקנים טובים יותר וכמה מהשחקנים שיגיעו יוכלו להשתלב בטווח המיידי בקבוצות.
יש מצב, כתלות בגיל של השחקן ופוטנציאל המכירה.
המחירים של שחקנים כמו גלוך וחלאילי יכולים לפתוח לשחר את התאבון להביא שחקנים צעירים ביותר כסף, מתוך מחשבה שיוכל למכור אותם ביותר לאירופה אחר כך.
מסתדר עם הוצאות גבוהות יחסית על טוקלומטי ויהושע.

ועדיין, הדיווח הספציפי הזה - חרטא
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

מכבי חיפה לא הציעה 2.5 מיליון יורו על יהושוע. כל שנה אבי לוזון טוען שמכבי חיפה הציעה לו סכום שמכבי חיפה מעולם לא הסכימה או תסכים לשלם על שחקן שאין לו במילא כוונה למכור סתם כדי להעלות את הערך שלו. אין טעם להתייחס לשטויות האלה.

לגבי הטרייד, אני בספק גם לגבי זה. מאור לוי בסוף כנראה יהיה במכבי פתח תקווה אבל לא בטרייד.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

צריל להודות אבל שלמרות האנטגוניזם פה בפורום (גם מצידי, אני מודה) בעיקר בגלל האיתרוג בתקשורת, עדיין מאור לוי הוא שחקן טוב שעשה התקדמות טובה השנה ולמרות שהיה כאן רע (מה שמובן כשאתה בקושי רואה דקות), הוא עדיין הראה ניצוצות, לפחות לטעמי.

עדיין, אם יש הזדמנות להשתמש בו (יחד עם סוף ואחרים) בטרייד על שחקנים טובים או פוטנציאלית טובים מהליגה (יונה, יוספי, טוקלומטי, אזולאי) זה משהו שצריך לקחת בשתי ידיים. אישית אני בעד עסקה על טוקלומטי אבל אולי אפשר גם משהו טוב יותר כמו אזולאי או יוספי.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

אליאור כתב: 04 יוני 2024, 15:24 צריל להודות אבל שלמרות האנטגוניזם פה בפורום (גם מצידי, אני מודה) בעיקר בגלל האיתרוג בתקשורת, עדיין מאור לוי הוא שחקן טוב שעשה התקדמות טובה השנה ולמרות שהיה כאן רע (מה שמובן כשאתה בקושי רואה דקות), הוא עדיין הראה ניצוצות, לפחות לטעמי.

עדיין, אם יש הזדמנות להשתמש בו (יחד עם סוף ואחרים) בטרייד על שחקנים טובים או פוטנציאלית טובים מהליגה (יונה, יוספי, טוקלומטי, אזולאי) זה משהו שצריך לקחת בשתי ידיים. אישית אני בעד עסקה על טוקלומטי אבל אולי אפשר גם משהו טוב יותר כמו אזולאי או יוספי.
יוספי ומאור לוי זה אותו דבר, אזולאי אוברייטד ויש בעיית מקצוענות ועודף משקל.
על טוקלומטי אני לא עף אבל יש לפחות אפסייד גבוהה הוא מאוד צעיר ועם נתונים פיזיים וטכניים מאוד טובים.
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

יש הבדל גדול בין להאריך חוזה לשחקן כדי להשתמש בו לטרייד/השאלות לבין מסע ההאדרה שמאור לוי עובר.
SaTla
אלוף המדינה

שליחה על ידי SaTla »

אליאור כתב: 04 יוני 2024, 15:24 צריל להודות אבל שלמרות האנטגוניזם פה בפורום (גם מצידי, אני מודה) בעיקר בגלל האיתרוג בתקשורת, עדיין מאור לוי הוא שחקן טוב שעשה התקדמות טובה השנה ולמרות שהיה כאן רע (מה שמובן כשאתה בקושי רואה דקות), הוא עדיין הראה ניצוצות, לפחות לטעמי.

אם לא אבא שלו והיחס שהוא מקבל בתקשורת, הוא יכול להיות שחקן ספסל סבבה פה, אבל הוא טיפש ואבא והחברים יגמרו לו את הקריירה, אשכרה יש כתבות שהם לא רוצים שהוא יהיה שחקן ספסל.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

תומר לוי ״יפה שמכבי חיפה ומכבי פתח תקווה מדברות ביניהם על מאור אבל איתנו אף אחד לא דיבר וגם אותנו יצטרכו לקחת בחשבון. מחכים שיועילו בטובם לדבר איתנו״
Nirgreen
קפטן ירוק

שליחה על ידי Nirgreen »

לפי נחמני הציעו על נהואל 1.5 מיליון יורו

שחר התחיל לפזר הבטחות ללא כיסוי..
תמונה
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

Nirgreen כתב: 04 יוני 2024, 17:26 לפי נחמני הציעו על נהואל 1.5 מיליון יורו

שחר התחיל לפזר הבטחות ללא כיסוי..
לא הבנתי מה הבכי הפעם
אתה רוצה שהוא יציע פחות?
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

קצר ולעניין
אם מכבי חיפה רוצה את נוהאל או כל אחד אחר
שישימו כסף ויפסיקו לזיין במוח בתקשורת
כסף לא חסר
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

Liberman כתב: 04 יוני 2024, 19:16 קצר ולעניין
אם מכבי חיפה רוצה את נוהאל או כל אחד אחר
שישימו כסף ויפסיקו לזיין במוח בתקשורת
כסף לא חסר
אין שום סיבה לשלם מיידית דרישה ראשונית שהיא 2 מיליון יורו וצפונה או כל דרישה ראשונית שאפשר להוריד את המחיר משמעותית ממנה.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

Hulk כתב: 04 יוני 2024, 15:30

יוספי ומאור לוי זה אותו דבר, אזולאי אוברייטד ויש בעיית מקצוענות ועודף משקל.
על טוקלומטי אני לא עף אבל יש לפחות אפסייד גבוהה הוא מאוד צעיר ועם נתונים פיזיים וטכניים מאוד טובים.
יוספי יותר הגנתי ממאור לוי אני חושב ולדעתי גם שחקן טוב יותר שמתאים לנו.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

אני באמת לא מבין מה ראו בנוהאל שמצדיק סכומים כאלה, שחקן בינוני שלא הצליח לחבר שתי עונות טובות
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

כל הסיפורים וכל המחירים וכל הסכומים שיענקל'ה מת להשכיב על שחקנים לא מעניינים אף אחד.

שיבוא שחקן ב5 מיליון יורו ושיבוא שחקן בחינם, זה לא עניין שלנו, שבקצה יביאו שחקן טוב.

שואו כביכול ולכאורה ההעברה החמישית הכי יקרה בהיסטוריה של מכבי חיפה (לפי טרנספרמרקט) ועלה יותר משימיץ', סק, קורנו, סונדגרן וסק ביחד פחות או יותר וראינו מה הוא שווה.

לגבי יוספי, שחקן הרבה יותר מוכשר ואיכותי ממאור לוי אבל גם אותו לא הייתי רוצה פה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Hulk כתב: 04 יוני 2024, 21:07 אני באמת לא מבין מה ראו בנוהאל שמצדיק סכומים כאלה, שחקן בינוני שלא הצליח לחבר שתי עונות טובות
איזה 2 עונות מוצלחות חיברו פיירו וקורנו?

אתה צריך להבין שאם הוא יעשה עוד עונה כזאת ויהיה שחקן מהמובילים בליגה הפולנית הוא לא יהיה רלוונטי למכבי חיפה.

גם פיירו לדוגמה, אם הוא היה עושה מעבר או נותן עונה טובה נוספת בגנגאן, לא היה מגיע לפה.

אני לא יודע מה הציפייה שלך ואיזה שחקנים אתה חושב שיבואו לישראל (בטח במצב של היום)
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

KevinDurant כתב: 04 יוני 2024, 21:09
Hulk כתב: 04 יוני 2024, 21:07 אני באמת לא מבין מה ראו בנוהאל שמצדיק סכומים כאלה, שחקן בינוני שלא הצליח לחבר שתי עונות טובות

אתה צריך להבין שאם הוא יעשה עוד עונה כזאת ויהיה שחקן מהמובילים בליגה הפולנית הוא לא יהיה רלוונטי למכבי חיפה.

גם פיירו לדוגמה, אם הוא היה עושה מעבר או נותן עונה טובה נוספת בגנגאן, לא היה מגיע לפה.

אני לא יודע מה הציפייה שלך ואיזה שחקנים אתה חושב שיבואו לישראל (בטח במצב של היום)
גם פיירו וגם קורנו נתנו שתי עונות טובות עם גרף השתפרות לפני שבאו לפה..
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Hulk כתב: 04 יוני 2024, 21:27
KevinDurant כתב: 04 יוני 2024, 21:09

גם פיירו וגם קורנו נתנו שתי עונות טובות עם גרף השתפרות לפני שבאו לפה..
6 גולים ב1,200 דק' בליגה צרפתית שנייה בקבוצת תחתית זה עונה טובה? או זה שקורנו ירד ליגה בספרדית שנייה עם 22 קבוצות ושיחק בכלל ככנף שמאלי?
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

קורנו נתן עונה טובה עובדה שהמשיך לשחק בליגה שנייה בקבוצה טובה ולא ירד עם הקבוצה.
לגבי פיירו אולי לא עונה טובה אבל לא מזעזעת ועונה אחרי זה נתן קפיצה יפה.
נהואל לא עשה כלום עד העונה האחרונה.
ושוב אגיד אם היה מדובר בהעברה של חצי מיליון יורו, הייתי מדבר אחרת. בשביל שחקן שהמועדון רוצה לנפץ את שיא ההעברות שלו הוא לא מספיק איכותי.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Hulk כתב: 04 יוני 2024, 22:09 קורנו נתן עונה טובה עובדה שהמשיך לשחק בליגה שנייה בקבוצה טובה ולא ירד עם הקבוצה.
לגבי פיירו אולי לא עונה טובה אבל לא מזעזעת ועונה אחרי זה נתן קפיצה יפה.
נהואל לא עשה כלום עד העונה האחרונה.
ושוב אגיד אם היה מדובר בהעברה של חצי מיליון יורו, הייתי מדבר אחרת. בשביל שחקן שהמועדון רוצה לנפץ את שיא ההעברות שלו הוא לא מספיק איכותי.
גם נהואל נתן קפיצה יפה ובליגה טובה יותר מפיירו.

אז קורנו המשיך לשחק בקבוצת תחתית בליגה השנייה בספרד, וואו.

לא ראית דקת משחק של שחקן ואתה טוען שהוא בינוני.

שוב אגיד, מה ציפית שיבוא?
נעול