חלון העברות קיץ 24/25 - חודשיים של נהואל

נעול
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

Re: חלון העברות קיץ 24/25 - תנו לבכר לנצח

שליחה על ידי The real Tsepo »

Smile כתב: 04 יולי 2024, 13:24 בינתיים בצהבת מחתימים קליברים.
רק אצלינו אי אפשר להחתים זרים כי אף אחד לא רוצה להגיע 😂
מועמדות בוואן זה החתמה?
בינתיים בצהבת השחקן הכי טוב ברח להם, זר אחד בסגל (עם 21 דקות ליגה), דור פרץ מתנדנד, ויש להם רבע סגל למוקדמות ליגת אלופות עוד שלושה שבועות.
בוא.
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

כובע קש כתב: 04 יולי 2024, 07:50 אם מאור לוי מעדיף את מכבי פתח תקווה צריך להבהיר לו וללוזון שזה רק במסגרת טרייד ואין שום דיון על אופציה אחרת.
את אזולאי אפשר להביא גם בלי טרייד, אם הצוות כל כך מחזיק ממנו שישימו עליו את ה2 מיליון יורו שסגל מבקש ושלום על ישראל, המועדון הכניס כל כך הרבה כסף בשנים האחרונות שהוא יצליח להתמודד עם עסקה כזאת.

אני הייתי מאוד סלחן על ההתנהלות בחלון הזה עד עכשיו אבל הלוח זמנים מתחיל להיות קריטי וצפוף ועוד שבועיים כבר משחק רשמי ראשון, בקצב הזה אנחנו בדרך לחלון יותר כושל מהקיץ שעבר.
תגובה טובה שמבטאת את דעתי
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

ברק.י כתב: 04 יולי 2024, 13:05 זה נראה כמו הקיץ הקודם - קושי להעמיד סגל מוקדם, לצד חיסורים רבים של שחקני סגל קיימים. ההבדל הוא שבעונה שעברה היה פחות שקט תעשייתי כי דגו היה על הקווים ועכשיו כשזה בכר, התקשורת מרפדת יותר ולחלקים בקהל יש יותר סבלנות ואמונה שבכר יזיז דברים מאחורי הקלעים.
אמנם אם דגו היה פה כנראה שהיה יותר תגובות שליליות עד עכשיו על העניין, אבל הסבלנות כרגע זה לא רק העניין של בכר או דגו, זה פשוט שכן מבינים גם שהמצב שונה העונה בגלל המלחמה (לא מצדיק את זה שמתנהגים כאילו אי אפשר להביא שום שחקן ויהי מה), וגם אין ליגת האלופות העונה.
בנוסף, גם הקונפרנס בסוף לא ישוחק בבית, ככה שמעבר לדירוג (שזה אולי הדבר הכי חשוב) - אין הכנסה כלכלית גדולה מזה השנה כי אין מנויים ואת החוויה של אירופה בסמי עופר.
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

נושא הזרים מובן אבל אם יש שחקן ישראלי שרוצים הוא כבר היה צריך להיות פה. נקודה.
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

Ganjot כתב: 04 יולי 2024, 15:55
ברק.י כתב: 04 יולי 2024, 13:05 זה נראה כמו הקיץ הקודם - קושי להעמיד סגל מוקדם, לצד חיסורים רבים של שחקני סגל קיימים. ההבדל הוא שבעונה שעברה היה פחות שקט תעשייתי כי דגו היה על הקווים ועכשיו כשזה בכר, התקשורת מרפדת יותר ולחלקים בקהל יש יותר סבלנות ואמונה שבכר יזיז דברים מאחורי הקלעים.
אמנם אם דגו היה פה כנראה שהיה יותר תגובות שליליות עד עכשיו על העניין, אבל הסבלנות כרגע זה לא רק העניין של בכר או דגו, זה פשוט שכן מבינים גם שהמצב שונה העונה בגלל המלחמה (לא מצדיק את זה שמתנהגים כאילו אי אפשר להביא שום שחקן ויהי מה), וגם אין ליגת האלופות העונה.
בנוסף, גם הקונפרנס בסוף לא ישוחק בבית, ככה שמעבר לדירוג (שזה אולי הדבר הכי חשוב) - אין הכנסה כלכלית גדולה מזה השנה כי אין מנויים ואת החוויה של אירופה בסמי עופר.
באופן כללי נראה שמכוונים כרגע ל2-3 שחקנים בלבד (כנף, 6 ואולי עוד זר אם אזולאי יגיע ויישאר מקום) כשאנחנו האוהדים ציפינו להרבה יותר וכנראה שזה גם חלק מעניין.

כנראה שמבחינתם שוראנוב, סבע, חזיזה וחג'ג' הם כמו שחקני רכש.

אפשר להסכים, אפשר לא להסכים (אני אישית לא מסכים), אבל לפחות ממה שהכתבים מדווחים, הכיוון זה 2-3 שחקני כל עוד לא עוזבים שחקנים נוספים
דם ירוק!!!
שחקן החודש

שליחה על ידי דם ירוק!!! »

יש היום משחק אימון לא?? לא מוזכר באף מקום
NOSFERATU ZODD
הענק הירוק

שליחה על ידי NOSFERATU ZODD »

מוזכר באתר שיש משחק אימון.
ב18:30 שעון מקומי נגדי יריבה מאנדורה.
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

דם ירוק!!! כתב: 04 יולי 2024, 19:05 יש היום משחק אימון לא?? לא מוזכר באף מקום
הזייה שאפילו הרכב לא מפרסמים
סמל אישי של משתמש
israel017
גול ראשון בבוגרים

שליחה על ידי israel017 »

פורסם בפייסבוק של המעדון
זה הרכב:
כיוף,קנדיל,סונדגרן,שימיץ,לנס,קורנו,מוחמד,ג'אבר,רפאלוב,פיירו,דוד
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

מצד אחד, נוטה להסכים איתך. מצד שני, בינואר המלחמה לא מנעה את ביקורות רבות על ״ההסתפקות״ בקאסה, חמד ולסובוי במקום אזולאי, מדמון וזר.
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

נקודות דירוג זה גם חשוב. מלחמות לא נמשכות לנצח, וגם אם העונה לא נארח בבית, חשוב להמשיך לצבור נקודות כפי שעשינו בשנתיים האחרונות. לעוף בסיבוב מוקדמות ראשון -שני זה שוב להזרק לאחור בנקודות והגרלות קשות בשנים הבאות.
ירוק רפואי
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי ירוק רפואי »

קניאס רומז שיגיע בלם ישראלי נוסף?
השחקן היחיד שעולה לי לראש זה למקין, השאלה אם מדובר בו, ואם כן כמה זה ריאלי
נערך לאחרונה על ידי ירוק רפואי ב 04 יולי 2024, 22:13, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

ירוק רפואי כתב: 04 יולי 2024, 21:28 קניאס רומז שיגיע בלם ישראלי נוסף?
השחקן היחיד שעולה לי לראש זה למקין, השאלה אם מדובר בו, ואם כן אםהוא על הפרק בכלל
מה הוא אמר?
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

בן דור מפרסם שסונדגרן ביקש לעזוב בגלל המלחמה ולחץ מצד המשפחה שלו. החלון הזה רק מתדרדר
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

ודקה אחרי שסונדגרן יעזוב, קורנו עולה על מטוס.
אם זה יקרה, נהיה בבעיה עוד יותר גדולה ממה שאנחנו כרגע.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

dyarok כתב: 05 יולי 2024, 01:59 ודקה אחרי שסונדגרן יעזוב, קורנו עולה על מטוס.
אם זה יקרה, נהיה בבעיה עוד יותר גדולה ממה שאנחנו כרגע.
אכן החשש שזה יתחיל אפקט דומינו. הקיץ הזה בינתיים הולך מזעזע, חשבתי שלא יכול להיות יותר גרוע מהקיץ הקודם אבל מסתבר שאפשר.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

גם בספורט5 מדווחים על סונדגרן. בניגוד לקורנו, סונדגרן נשוי עם ילדה והמשפחה שלו מפחדת לחזור לישראל.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

מניח שהדיווחים על ההתעניינות משבדיה ויוון באו מהסוכן לקראת הבקשה לעזוב ושהבקשה עצמה קרתה כבר לפני כמה ימים.
היא יוצאת רק עכשיו מכיוון המועדון, במקביל לדיווחים בכל האתרים שסבע ויתר על סעיף השחרור, אם כדי לרפד את הידיעות על סונדגרן ואם כדי להכשיר את סבע מול חלקים מהקהל.

כמו שנכתב פה, אפשר להניח שגם קורנו ירצה לעזוב.
אם אני קורא נכון את המפה מהדיווחים בתקשורת, המגנים הימניים יהיו כאלו עם אוריינטציה התקפית (קנדיל ואלימלך) ובשמאל יהיה מגן/בלם כל שהוא, אבל אני לא רואה את מי אפשר להביא.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

על ה״ויתור״ של סבע על הסעיף יציאה בחוזה שלו אפשר להשתמש במשפט המפורסם של לאה רבין ״טוב שבאתם, חבל שלא באתם קודם"
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

ברק.י כתב: 05 יולי 2024, 08:13 מניח שהדיווחים על ההתעניינות משבדיה ויוון באו מהסוכן לקראת הבקשה לעזוב ושהבקשה עצמה קרתה כבר לפני כמה ימים.
היא יוצאת רק עכשיו מכיוון המועדון, במקביל לדיווחים בכל האתרים שסבע ויתר על סעיף השחרור, אם כדי לרפד את הידיעות על סונדגרן ואם כדי להכשיר את סבע מול חלקים מהקהל.

כמו שנכתב פה, אפשר להניח שגם קורנו ירצה לעזוב.
אם אני קורא נכון את המפה מהדיווחים בתקשורת, המגנים הימניים יהיו כאלו עם אוריינטציה התקפית (קנדיל ואלימלך) ובשמאל יהיה מגן/בלם כל שהוא, אבל אני לא רואה את מי אפשר להביא.
הסיפור עם סונדגרן מתבשל כבר עוד מלפני סוף העונה שעברה. אשתו עזבה את הארץ וחזרה רק לכמה שבועות מאז פתיחת המלחמה בניגוד למשל לאשתו של שימיץ שנמצאת איתו כאן. אם סונדגרן עוזב זה באמת יהיה פתח משמעותי לעזיבה של קורנו וגם של פיירו ככל הנראה. בהתחשב בעובדה שכל מה שהמועדון מפמפם זה כמה קשה להביא זרים, זאת לא תמונה מעודדת במיוחד.
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

עזיבה של סונגרדן זאת מכה קשה.
מי חשב שיכול להיות יותר גרוע מהקיץ הקודם
סמל אישי של משתמש
Smurk
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Smurk »

אמרתי לכם כבר תסגרו את הנושא הזה ותפתחו חדש. מנחוס מנחוס מנחוס
NOSFERATU ZODD
הענק הירוק

שליחה על ידי NOSFERATU ZODD »

כובע קש כתב: 05 יולי 2024, 09:46 עזיבה של סונגרדן זאת מכה קשה.
כמעט וכבר לא נותן משחקים טובים.
לא חושב שזאת מכה.
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

NOSFERATU ZODD כתב: 05 יולי 2024, 12:20
כובע קש כתב: 05 יולי 2024, 09:46 עזיבה של סונגרדן זאת מכה קשה.
כמעט וכבר לא נותן משחקים טובים.
לא חושב שזאת מכה.
זאת מכה כי אתה מאבד ישראלי בכיר ואת אחד המנהיגים בחדר הלבשה.
ואיך שלא תסובב את זה הוא המגן הכי טוב בסגל, ככה שאנחנו נחלשים גם מקצועית וגם חברתית.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

עזיבה של סונדגרן זאת מכה. זה המגן הימני הכי טוב בארץ והוא בפער יותר טוב מכל שאר הלמלמים בסגל, כולל אלו שקיבלו טייטל של כישרונות גדולים משום מה.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

סונדגרן לא מכה סומך על פיינגולד בעיניים עצומות.
מאז הפציעה הוא מאוד בינוני.
מה שכן אם זה רק העזיבה הראשונה וקורנו הבא בדרך זה כבר סיפור אחר..
סמל אישי של משתמש
Smile
מנהל הבורד

שליחה על ידי Smile »

בגזרת החדשות הטובות, המועדון "הטיל וטו" על עזיבה של ג'אבר והוא יקבל חוזה משודרג.
בנוגע לסונדגרן, לא מודאג, פיינגולד לא נופל ממנו בהרבה ויש לו תקרה גבוהה יותר.

אולי אין התקדמות ברכש מול זרים כי ממתינים לראות אם יהיה פה גל עזיבות.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

אני יודע שתהיה התנגדות למהלך והרבה לא יתלהבו, אבל אני הולך על אלחמיד ומביא אותו כבלם מחליף.

סוגר גם מגן שמאלי, גם בלם (גם מגן ימני אם צריך), יודע לשחק 3 בלמים.

נותן לו חוזה לעונה עם אופציה בכסף לא גבוה והוא סוגר פינה עם כל הנושא של סק ושימיץ' והסימן שאלה עם הבלמים.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

KevinDurant כתב: 05 יולי 2024, 13:17 אני יודע שתהיה התנגדות למהלך והרבה לא יתלהבו, אבל אני הולך על אלחמיד ומביא אותו כבלם מחליף.

נותן לו חוזה לעונה עם אופציה בכסף לא גבוה והוא סוגר פינה עם כל הנושא של סק ושימיץ' והסימן שאלה עם הבלמים.
רעיון לא רע, אני הייתי מתאבד על למקין אבל אם באמת אין סיכוי להביא אותו אלחמיד אחלה אופציה
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

KevinDurant כתב: 05 יולי 2024, 13:17 אני יודע שתהיה התנגדות למהלך והרבה לא יתלהבו, אבל אני הולך על אלחמיד ומביא אותו כבלם מחליף.

דווקא רעיון טוב, הייתי הולך על זה.
נעול