מאור קנדיל - נושא רשמי

סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

Re: מאור קנדיל - נושא רשמי

שליחה על ידי רק מכבי »

אני לא יודע אם זו דעה רווחת בקהל, בהרגשה שלי כנראה שלא.
בכל מקרה, אני הייתי משאיר את קנדיל בעונה הבאה ולמעשה מממש את החוזה שלו.

ראשית, מדובר בשחקן עם ניסיון בליגה שיודע את מקומו. קשה למצוא שחקנים שהיו בחדרי הלבשה בקבוצות גדולות, ויודעים גם לשבת ביציע בלי לא לעשות פוזות, ומנגד, כשצריכים אותם הם יודעים לעלות גם אחרי זמן בחוץ ולתת עבודה. וראינו העונה איך הוא היה יכול להיות כמה משחקים מחוץ לסגל, ופתאום הוא בהרכב באיזו החלטה של דגו, וסה'כ ברוב המקרים הוא היה בסדר גמור.
שנית, אני חושב שגם בסגל השחקנים הנוכחי אין לנו כרגע שחקן שיכול לשחק על כל קו ימין במידה ומשחקים 3 בלמים. אם יחזקאל מגיע, הוא יכול לשחק את זה, אבל אצילי לדוגמא לא מתאים להיות שחקו על כל הקו.גם אם יחזקאל מגיע, פיינגולד/סונדגרן לא יכולים להיות בתפקיד הזה של שחקן קו ב-3 בלמים. קנדיל כן.
ואם אני לוקח את אלימלך שחוזר מהשאלה לעומת קנדיל, אני מעדיף את קנדיל. יותר ניסיון. יותר יכולת הגנתית (אלימלך לא מספיק טוב בהגנה גם כשחקן קו שצריך לעזור למגן, לא רק כמגן ששם הוא באמת נוראי. הוא חייב עוד עונת השאלה בליגת העל), וגם ברמה התקפית הוא השחקן שמרים את הקרוסים הכי טובים בצד ימין בקבוצה. טוב מפיינגולד/סונדגרן.
בסוף הוא שחקן שיודע להיות מגן בקו 4 כשאתה מול קבוצות קטנות שפחות מאיימות עליך ברמה התקפית, שחקן קו ב-5 בהגנה, ובמקרים מסוימים גם שחקן כנף ימין. בסוף שחקנים שהם כלבויניקים הם נכסים למועדונים.
ברמה החברתית קנדיל משולב טוב בחדר הלבשה, וסה''כ הוא בחור חיובי.

*במידה ואיכשהוא מצליחים להנחית את ידידנו היהודי קרופסקי אז דברים קצת משתנים. כי הוא כן שחקן שאני חושב שהוא ברמה של מכבי חיפה, ואפילו מעבר לכך ויכול להיות שהייתי מפנה את קנדיל בשבילו.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

רק מכבי כתב: 22 מאי 2024, 01:33 אני לא יודע אם זו דעה רווחת בקהל, בהרגשה שלי כנראה שלא.

ראשית, מדובר בשחקן עם ניסיון בליגה שיודע את מקומו. קשה למצוא שחקנים שהיו בחדרי הלבשה בקבוצות גדולות, ויודעים גם לשבת ביציע בלי לא לעשות פוזות, ומנגד, כשצריכים אותם הם יודעים לעלות גם אחרי זמן בחוץ ולתת עבודה. וראינו העונה איך הוא היה יכול להיות כמה משחקים מחוץ לסגל, ופתאום הוא בהרכב באיזו החלטה של דגו, וסה'כ ברוב המקרים הוא היה בסדר גמור.
שנית, אני חושב שגם בסגל השחקנים הנוכחי אין לנו כרגע שחקן שיכול לשחק על כל קו ימין במידה ומשחקים 3 בלמים. אם יחזקאל מגיע, הוא יכול לשחק את זה, אבל אצילי לדוגמא לא מתאים להיות שחקו על כל הקו.גם אם יחזקאל מגיע, פיינגולד/סונדגרן לא יכולים להיות בתפקיד הזה של שחקן קו ב-3 בלמים. קנדיל כן.
ואם אני לוקח את אלימלך שחוזר מהשאלה לעומת קנדיל, אני מעדיף את קנדיל. יותר ניסיון. יותר יכולת הגנתית (אלימלך לא מספיק טוב בהגנה גם כשחקן קו שצריך לעזור למגן, לא רק כמגן ששם הוא באמת נוראי. הוא חייב עוד עונת השאלה בליגת העל), וגם ברמה התקפית הוא השחקן שמרים את הקרוסים הכי טובים בצד ימין בקבוצה. טוב מפיינגולד/סונדגרן.
בסוף הוא שחקן שיודע להיות מגן בקו 4 כשאתה מול קבוצות קטנות שפחות מאיימות עליך ברמה התקפית, שחקן קו ב-5 בהגנה, ובמקרים מסוימים גם שחקן כנף ימין. בסוף שחקנים שהם כלבויניקים הם נכסים למועדונים.

*במידה ואיכשהוא מצליחים להנחית את ידידנו היהודי קרופסקי אז דברים קצת משתנים. כי הוא כן שחקן שאני חושב שהוא ברמה של מכבי חיפה, ואפילו מעבר לכך ויכול להיות שהייתי מפנה את קנדיל בשבילו.
אני מאמין שברק בקושי ישחק 3 בלמים, אולי רק באירופה ואני לא חושב שהוא יסמוך על קנדיל הגנתית מספיק בשביל לפתוח איתו במערך הזה. בהנחה שחזיזה יהיה כשיר אפשר לצאת מנקודת הנחה שהוא יהיה הבאנקר כמגן כנף בצד ימין. צריך גם לקחת בחשבון שהוא יושב על חוזה לא זול ואני מניח שזה יהיה אחד מהשיקולים של המועדון כשיש לך בעמדה של המגן הימני את סונדגרן, פיינגולד ואלימלך.

קנדיל לא שחקן רע, הוא שחקן סגל לגיטימי שגם סבבה מבחינת מרקם בחדר הלבשה אבל אני חושב שכן ינסו לחסוך את החוזה שלו ולתת את הדקות שלו לאלימלך או לפיינגולד. חלק מההבאה שלו הייתה עם המחשבה שדניאל יכנס להיות בלם שלישי כשסק יצא לאליפות אפריקה ובסוף מי שעשה את זה בעיקר היה פיינגולד, דניאל שיחק כקשר וחלאיילי שיחק על כל צד ימין. בקו 4 דניאל הועדף על פניו ברוב העונה וגם פיינגולד.

להשאיר אותו לא תהיה החלטה לא טובה, אני חושב שזה יהיה יותר החלטה של ההנהלה מבחינת ניהול תקציב וחוזים מאשר איזה החלטה מקצועית גדולה של אלברמן ובכר.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

Shocking4U כתב: 22 מאי 2024, 01:43
רק מכבי כתב: 22 מאי 2024, 01:33 אני לא יודע אם זו דעה רווחת בקהל, בהרגשה שלי כנראה שלא.

אני מאמין שברק בקושי ישחק 3 בלמים, אולי רק באירופה ואני לא חושב שהוא יסמוך על קנדיל הגנתית מספיק בשביל לפתוח איתו במערך הזה. בהנחה שחזיזה יהיה כשיר אפשר לצאת מנקודת הנחה שהוא יהיה הבאנקר כמגן כנף בצד ימין. צריך גם לקחת בחשבון שהוא יושב על חוזה לא זול ואני מניח שזה יהיה אחד מהשיקולים של המועדון כשיש לך בעמדה של המגן הימני את סונדגרן, פיינגולד ואלימלך.

קנדיל לא שחקן רע, הוא שחקן סגל לגיטימי שגם סבבה מבחינת מרקם בחדר הלבשה אבל אני חושב שכן ינסו לחסוך את החוזה שלו ולתת את הדקות שלו לאלימלך או לפיינגולד. חלק מההבאה שלו הייתה עם המחשבה שדניאל יכנס להיות בלם שלישי כשסק יצא לאליפות אפריקה ובסוף מי שעשה את זה בעיקר היה פיינגולד, דניאל שיחק כקשר וחלאיילי שיחק על כל צד ימין. בקו 4 דניאל הועדף על פניו ברוב העונה וגם פיינגולד.

להשאיר אותו לא תהיה החלטה לא טובה, אני חושב שזה יהיה יותר החלטה של ההנהלה מבחינת ניהול תקציב וחוזים מאשר איזה החלטה מקצועית גדולה של אלברמן ובכר.
אתה בונה על חזיזה. אני לא חושב שהוא הוכיח לנו בשנתיים האלה שניתן לבנות עליו. בטח בתפקיד שהמהות שלו זה כושר גופני גבוה.

לגבי קנדיל מרוויח באיזור 170 אלף דולר. חוזה בינוני מאוד.
יש לו חוזה לעונה הבאה. קבוצות לא יעמדו בתור לשלם כשיודעים שאתה משחרר אותו, ויציעו לו חוזים נמוכים יותר לשחקן בגיל שלו.
אם בכל מקרה צריך לשלם לו/להשלים את רוב השכר שלו בקבוצה אחרת, אז לא עשית כלום ולא חסכת כסף.

מה יעזור לאלימלך להיות המגן השלישי בחשיבותו?
עדיף לו עוד שנה בהשאלה.
בקיץ הבא קנדיל מסיים חוזה, וייתכן וגם סונדגרן לא ימשיך, והוא יוכל לחזור מעמדה הרבה יותר משמעותית, ואחרי עוד עונת השאלה.

לא כל שחקן צעיר יכול להיכנס לבוגרים בצורה מהירה. גם אבו פאני וג'אבר עשו שנתיים השאלות שהשתלמו מאוד. אז אלימלך ייעשה 3. לא יקרה כלום.
בלי קשר אני חושב שאלימלך לא מספיק איכותי להיות שחקן מכבי חיפה, נכון לנקודת הזמן הנוכחי.

לגבי מה ואיך ברק ישחק, עוד מוקדם לדעת. הרבה דברים תלויים גם באיך יתפתח הקיץ, מי יבוא ומי יילך.

אגב, הדיון הזה נכון גם לגבי עמדת החלוץ הרביעי לעונה הבאה. אין צורך לשים שם את דהן כמו שראיתי אנשים שמציעים. הוא צריך דקות משחק ולהיות מושאל.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

בסוף, שחרור שלו תלוי באלטרנטיבות מבחוץ וביכולת של אלימלך במחנה האימונים. אם אלו לא יהיו, אין סיבה שישוחרר. כמו עם ארד או אשכנזי, אפשר גם לפתוח איתו בסגל ולהיפרד בינואר אם לא יהיה בו צורך.
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

אחלה קנדיל. הייתי משאיר עוד עונה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

אני גם מעדיף אותו על פני אלימלך אגב, אני חושב שהוא צריך לעשות עונה נוספת בליגת העל בקבוצה במעמד קצת יותר גבוה ולחזור לפה מהדלת הראשית וכשחקן יותר משמעותי
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

משאיר את קנדיל.
מכל הסיבות שצויינו.
הוא הגיע במקום רז מאיר-אחת העמדות הבודדות שבהן הגיע שדרוג רציני.
להביא מישהו שהוא גם כלבויניק, גם יותר טוב ממנו, לא עושה פרצופים ברוטציות, גם בחוזה יותר זול...
ואללה- יש המון בעיות יותר חשובות ודחופות.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

הוא אחלה אבל מבחינתי אין הרבה הבדל בינו לבין אלימלך עם אני יכול לדחוף אותו בטרייד אז עושה זאת בשמחה.
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

מעבר לזה שלדעתי יש לו אחלה כדורגל ואנשים פה סתם הגזימו איתו במהלך העונה כי לא קיבל מספיק משחקים נורמלים לשחק בהם (לדעתי יכל לתת הרבה בישולים העונה, במיוחד כששיחקנו 5 בהגנה), צריכים להבין גם לקראת איזה קיץ הולכים.
הרבה שחרורים ושינויים ולא בטוח שיהיה קל להביא שחקנים.
קנדיל שחקן שיכול להתאים מאוד לבכר ב5 בהגנה, ובלי קשר חשוב שיש שחקן עם נסיון שעשה דבר או שניים בקריירה, ונראה גם שהוא מחובר לשחקנים, וחדר הלבשה זה אלמנט חשוב בהצלחה.
אי אפשר להחליף 20 שחקנים בקיץ אחד.
את אלימלך הייתי משאיל לקבוצה עם אופי יותר התקפי, מניח שיהיה לו ביקוש גדול השנה.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Hulk כתב: 22 מאי 2024, 18:05 הוא אחלה אבל מבחינתי אין הרבה הבדל בינו לבין אלימלך עם אני יכול לדחוף אותו בטרייד אז עושה זאת בשמחה.
אף אחד לא יקח אותו בטרייד, אין לו שום ערך.

השאלה אם עדיף לאלימלך להיות פה פלוס מינוס מגן שלישי מאשר לעשות עוד עונת השאלה בקבוצה בליגה ולעשות עוד עונה כשחקן הרכב
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

KevinDurant כתב: 22 מאי 2024, 21:51
Hulk כתב: 22 מאי 2024, 18:05 הוא אחלה אבל מבחינתי אין הרבה הבדל בינו לבין אלימלך עם אני יכול לדחוף אותו בטרייד אז עושה זאת בשמחה.
אף אחד לא יקח אותו בטרייד, אין לו שום ערך.

השאלה אם עדיף לאלימלך להיות פה פלוס מינוס מגן שלישי מאשר לעשות עוד עונת השאלה בקבוצה בליגה ולעשות עוד עונה כשחקן הרכב
אני חושב שגקי ישמח לקבל אותו בעסקה על כנעאן למשל אפשר להוסיף גם את הטאלנט מאור לוי לשם.
אבל אכן יש משהו במה שאתה אומר שאולי באמת כדאי לתת לאלימלך להיות שחקן הרכב בקבוצה בליגה מאשר מגן שלישי פה.
יש גם אפשרות ביניים של להשאיר את אלימלך עד ינואר שבתקופה הזו יהיה רוב העומס של אירופה ובינואר לעשות חישוב מסלול מחדש לגביו לפי היכולות והדקות שקיבל.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

חושב שהוא לא עושה מספיק עם הדקות שהוא מקבל מבחינה התקפית ולא מצדיק את המקום שלו. המון פאולים שטותיים במקומות מסוכנים וכרטיסים צהובים מיותרים.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Shocking4U כתב: 21 יולי 2024, 01:51 חושב שהוא לא עושה מספיק עם הדקות שהוא מקבל מבחינה התקפית ולא מצדיק את המקום שלו. המון פאולים שטותיים במקומות מסוכנים וכרטיסים צהובים מיותרים.
הוא עושה המון עבירות על הקו כדי לתת תחושה שהוא משחק פיזי ולהוציא את השחקן כנף שלו מהמשחק.

אני חושב שבהרכב השחקנים שעלה בדקות שהוא שיחק מצופה ממנו לעשות דברים שהוא לא יודע לעשות. אני בטוח שבמחצית השנייה עם כל הכישרון הוא היה פורח.

מצפים ממנו לתת על הקו את מה שחלאיילי וחזיזה עשו וברור שהוא לא יכול לעשות את זה
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

שחקן רוטציה מעולה
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שחקן נאחס

עד שמגיע בכר שבונה עליו וגם משחקים במערך שמתאים לו הוא נפצע בעיתוי הכי גרוע שאפשר. זה שחקן בלי בארכה
שלח תגובה