ברק בכר - נושא רשמי

Hulk
הענק הירוק

Re: ברק בכר - נושא רשמי

שליחה על ידי Hulk »

dyarok כתב: 19 אוקטובר 2024, 23:22
Hulk כתב: 19 אוקטובר 2024, 23:14 לא מתחבר לביקורת על ההרכב זה עבד מעולה 20 דקות, שער שלא קשור למשחק ואז נפילה מנטאלית עד סוף המחצית שום קשר למערך וטקטיקה
אמנם הגענו למצבים, אבל בשער הראשון גילית את כל החולשות של המערך- חזיזה מגן ב"כאילו" ועלי מגיע חסגור עם טעות אופינית, במקום בלם ימין.
בכל הקישור לא היה שחקן אחד שמסוגל להוציא מסירה נורמלית, חזיזה בימין זה לשחק עם שחקן פחות.
סק שרק נחת - ממש לא מתחבר להצנחות כאלה.
יותר מדי מתנות מול יריבה לצמרת.
ועוד משהו- עמידה הגנתית נוראית בכדורים נייחים- בשער השני, נוגחים חוםשי על כיוף משני מטר ומדמון חופשי לגמרי.
קרן נוספת- אסנטה חופשי לגמרי מטר מהשער.
הפתיחה עם חזיזה בהרכב והתפקוד שלו לא נכון היה צריך לפתוח עם נהואל ולעשות פפ ולשחק עם סק מגן ימין ולא שיכנס כבלם שלישי שחזיזה עולה.
לגבי העמידה בנייחים מסכים.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

ההרכב עבד רק עד הגול הראשון. ברגע שהם נתנו גול היה ברור שאין למערך הזה שום דבר למכור.
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

בירקי כתב: 19 אוקטובר 2024, 23:29 תפסיקו להקשיב לשדרים ומצבכם יהיה יותר טוב. היינו הקבוצה הטובה יותר בפער. מסכים עם כל מילה של בכר, עלה מעולהה, הגיב מעולה בחילופים. חוסר מזל זה הכל, גול אחד עד דקה 70 ואנו גם מנצחים פה. נלך קדימה.
משחקים נגד הצהבת אני שומע בלי קול אז אין לי מושג מה נאמר.
הגיב מאוחר, וסוג התגובה מעידה על כישלון המערך- הוא לא החליף שחקן בשחקן כלא הכניס את פיינגולד מגן ועבר לקו 4, חזיזה חזר למקום שלו בשמאל.
בירקי
הענק הירוק

שליחה על ידי בירקי »

dyarok כתב: 20 אוקטובר 2024, 01:52
בירקי כתב: 19 אוקטובר 2024, 23:29 תפסיקו להקשיב לשדרים ומצבכם יהיה יותר טוב. היינו הקבוצה הטובה יותר בפער. מסכים עם כל מילה של בכר, עלה מעולהה, הגיב מעולה בחילופים. חוסר מזל זה הכל, גול אחד עד דקה 70 ואנו גם מנצחים פה. נלך קדימה.
משחקים נגד הצהבת אני שומע בלי קול אז אין לי מושג מה נאמר.
הגיב מאוחר, וסוג התגובה מעידה על כישלון המערך- הוא לא החליף שחקן בשחקן כלא הכניס את פיינגולד מגן ועבר לקו 4, חזיזה חזר למקום שלו בשמאל.
בסדר, חזיזה לא היה טוב לא בהתחלה ולא אחר כך. ועדיין שינוי המערך נעשה בעקבות התוצאה( שגם היא, במחצית, הייתה משקרת). היה מספיק זמן לחזור גם בחצי, הגיעו בחצי השני לפחות ל4 מצבים בטוחים, 2 דינדה, 2 דיא ( מרחבת החמש מימין ומשמאל, ורפאלוב מבישול שלנהואל בעט על משפתי ואז בקורה. אם אחד מהחמישה האלה נכנסים אנחנו גם משווים וכולם משברים אחרת.
סמל אישי של משתמש
MH13 TILL I DIE
שחקן העונה

שליחה על ידי MH13 TILL I DIE »

הוא חייב להפסיד להם בליגה הסדירה בחוץ, משום מה סומך עליו שיתקן בהמשך העונה
#רק_מכבי
Make JUNGLE great again! סמנופף
גם אם נשלוט איתך בליגה, גם אם נזכה איתך בצ'מפיונס...
יענק'לך!
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

מאמן שעושה התאמות לקבוצה בינונית
סימן של פחד
דינו להפסיד
הפסד שכל כולו שלו
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
silvas
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי silvas »

הפסד שלו אין מה לומר.
המערך היה הגנתי וחסר מעוף.
אי אפשר לתקוף עם סבע ודין דוד.
זה מערך שאומר בואו לא נחטוף ונגנוב גול.

אם אתה רץ לאליפות וחושב שאתה הקבוצה הטובה בליגה, בטח שהם במערך חסר ועם חלוץ בודד, תעלה כמו גבר.
רביעיית ההגנה הקבועה שרצה עד עכשיו ולא ספגה 4 מתוך 5 משחקים, סברינה ונהואל בכנפיים.
די כבר עם הספסול המטופש של נהואל.
רדפו אחריו 4 חודשים, אמור להיות שובר שוויון, הגיע בכושר משחק. אין שום תירוץ לזה שהוא פותח משחק שלישי על הספסל ועוד במשחק כזה.

מבחינתי בכר אתמול אכזב בענק. (נקודתית כמובן לאתמול)
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

הבעיה העיקרית במערך הזה היא שהוא כלל רק 2 שחקנים שמסוגלים להבקיע וקשה מאוד לשחק ככה כדורגל.

כתבתי את זה גם בנושא של אזולאי, אני מניח שהוא חשב שלאזטיץ' יבוא למשחק במטרה להניע כדור בכל הכוח "ולתת" להם את הכדור ולבוא מדויקים בלחץ הגבוה ולהוציא אותם מהמשחק עם לחץ נכון על סיסוקו ודווקא לתת אנחנו את הבליץ (והכל היה נכון, חוץ מזה שספגנו 2 גולים לא מחויבים ובדקה 23 כבר היה 2-0 להם) ואיך שהמשחק התפתח כבר לא היה להם שום סיבה להניע כדור והם פשוט העיפו אותו קדימה כל פעם והוציאו אותנו מהמשחק כי הם לא שיחקו "לידיים שלנו".

אח''כ כבר עשה התאמות טובות ונכונות אבל כאמור, מאוחר מדי.
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

הוא חייב להפסיק עם ההתחכמויות הקבועות שלו במשחקים מולם
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

המשחק אתמול הזכיר מאד את המשחק הראשון מול סבאח.
פתיחה יחסית טובה עם החמצות ותחושה שאפשר להביס, ואז חוטפים גול משום מקום ומתפרקים ובסוף שוב כמה החמצות.
אתמול אחרי הגול הראשון ועד הפנדל - למעלה מ 30 דקות הייתה התפרקות טוטאלית והפסדנו כמעט בכל מאבק.
היו רגעים ששחקנים לקחו כדור וניסו להציל לבד את המשחק- ג'אבר, סבע.
הכי מעצבן- הצהבת לא עשו שום דבר מיוחד כדי לנצח אותנו (למעט התעלות של משפתי) ופשוט ירינו לעצמינו בברך.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

dyarok כתב: 20 אוקטובר 2024, 11:53 המשחק אתמול הזכיר מאד את המשחק הראשון מול סבאח.
פתיחה יחסית טובה עם החמצות ותחושה שאפשר להביס, ואז חוטפים גול משום מקום ומתפרקים ובסוף שוב כמה החמצות.
אתמול אחרי הגול הראשון ועד הפנדל - למעלה מ 30 דקות הייתה התפרקות טוטאלית והפסדנו כמעט בכל מאבק.
היו רגעים ששחקנים לקחו כדור וניסו להציל לבד את המשחק- ג'אבר, סבע.
הכי מעצבן- הצהבת לא עשו שום דבר מיוחד כדי לנצח אותנו (למעט התעלות של משפתי) ופשוט ירינו לעצמינו בברך.
כל העונה שראיתי את מכבי ת''א זה ככה, הם קבוצה לא מרשימה, בטח מאז הפציעות שהם חוו.

יכול להיות שהחזרה של דוידזאדה, יחזקאל ותורג'מן תהפוך אותם ותשנה את המשחק שלהם לגמרי, אבל הם לא הרשימו אותי בשום משחק.

בשורה התחתונה הגענו ל6-7 מצבים ששווים גול ולא הבקענו אף מצב, נוח להיות פרשני תוצאה במצב כזה אבל המשחק פשוט לא הלך לכיוון שלנו.

2 טעויות שלנו עלו לנו בגול, הם פחות טעו וגם שכן החמצנו ולא ניצלנו את זה.

היו לנו ובעיקר תחת בכר משחקים הרבה פחות טובים מולם, בעיקר בבלומפילד.

אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו ולראות איך אנחנו משלבים את סברינה ונהואל בצורה המיטבית ומוציאים מהם את המקסימום ובעיקר לוקחים נקודות בלי הפסקה עד ינואר ששם תהיה לנו אפשרות להתחזק בחלוץ זר ואולי גם בנטע.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

אגיד זאת כך - כשאתם כותבים ש-ברק בכר עשה את ה- ''ברק בכר'' הקבוע מול מכבי ת''א, תזכרו ש''הברק בכר'' הוא גם מה שהביא פה אליפויות, נוק-אאוטים לקבוצות טובות מאיתנו באירופה, והישגים גדולים.
לעד אעדיף מאמן שחושב, מנסה, מפתיע, יוזם ואקטיבי מאשר מאמנים פאסיביים.

הרעיון אתמול היה מעניין מאוד, אהבתי את המחשבה מאחורי הדברים, גם מהתפיסה של איפה מכבי ת''א טובה, ואיפה היא חלשה. וגם בהסתמך על כך ששחקני הקו שלנו לא עשו הכנה מספיק טובה עם הקבוצה, עדיין לא מחוברים, וגם לא מכירים את המשחקים מול מכבי ת''א עדיין. באמת בתחילת המשחק זה היה נראה מעניין והפתיע אותם לחלוטין.
בסוף הכדורגל הוא דינמי ומהלל כזה או אחר גומר תכניות משחק.
ברק הגיב טוב במחצית השנייה, ואי אפשר להאשים אותו במופע ההחמצות שלנו (הדבר היחיד שיש לי טענות בנושא הוא שאין כאן עוד חלוץ. היו צריכים לעשות הכל להחתים כאן עוד חלוץ. ישראלי/זר).

הגענו למשחק חוץ. בלי קהל, כשאנחנו בפיגור בדקה מוקדמת, ביום נפל של כמה מהשחקנים החשובים שלנו (עלי מוחמד במופע מזעזע, ג'אבר ביום לא טוב, חזיזה לא היה קיים, אנסימבה היה מתחת לרמה שראינו ממנו) ועדיין היינו הרבה יותר טובים מהם ושווים כמה גדולים נגד ''ההגנה החזקה'' שלהם.
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

רק מכבי כתב: 20 אוקטובר 2024, 13:32 אגיד זאת כך - כשאתם כותבים ש-ברק בכר עשה את ה- ''ברק בכר'' הקבוע מול מכבי ת''א, תזכרו ש''הברק בכר'' הוא גם מה שהביא פה אליפויות, נוק-אאוטים לקבוצות טובות מאיתנו באירופה, והישגים גדולים.

הרעיון אתמול היה מעניין מאוד, אהבתי את המחשבה מאחורי הדברים, גם מהתפיסה של איפה מכבי ת''א טובה, ואיפה היא חלשה. וגם בהסתמך על כך ששחקני הקו שלנו לא עשו הכנה מספיק טובה עם הקבוצה, עדיין לא מחוברים, וגם לא מכירים את המשחקים מול מכבי ת''א עדיין. באמת בתחילת המשחק זה היה נראה מעניין והפתיע אותם לחלוטין.
ברק הגיב טוב במחצית השנייה, ואי אפשר להאשים אותו במופע ההחמצות שלנו (הדבר היחיד שיש לי טענות בנושא הוא שאין כאן עוד חלוץ. היו צריכים לעשות הכל להחתים כאן עוד חלוץ. ישראלי/זר).

הגענו למשחק חוץ. בלי קהל, כשאנחנו בפיגור בדקה מוקדמת, ביום נפל של כמה מהשחקנים החשובים שלנו (עלי מוחמד במופע מזעזע, ג'אבר ביום לא טוב, חזיזה לא היה קיים, אנסימבה היה מתחת לרמה שראינו ממנו) ועדיין היינו הרבה יותר טובים מהם ושווים כמה גדולים נגד ''ההגנה החזקה'' שלהם.
בוא, אתה אומר מאמן שחושב ומנסה ומפתיע כאילו דגו לא עלה מולם עם 5.. רק שלדגו היה הצדקה לזה עם חלאילי וקורנו בכנפיים, ולדגו לא היה סגל + עייפות של אירופה.
לא צריך לחפש לתת
קרדיט איפה שלא צריך, הוא נכשל ובענק. זהו. לא יצירתיות, לא הפתעה ולא נעליים.
לא באת כאנדר דוג כמו נגד קבוצות באחופות, לא ישבת מאחורה והתפרצת כמו נגד אולימפיאקוס. עשית התאמות בקבוצה נגד קבוצה בינונית ופתחת עם שני מגנים די מוגבלים ביכולת שלהם להחזיק את הקו לבד כרגע, ועם שני שחקנים שמסוגלים להבקיע.
היה ברור שברגע שנקבל גול כל המערך הזה יתפרק לגורמים.
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

רק מכבי כתב: 20 אוקטובר 2024, 13:32 אגיד זאת כך - כשאתם כותבים ש-ברק בכר עשה את ה- ''ברק בכר'' הקבוע מול מכבי ת''א, תזכרו ש''הברק בכר'' הוא גם מה שהביא פה אליפויות, נוק-אאוטים לקבוצות טובות מאיתנו באירופה, והישגים גדולים.

אני אוהב לקרוא את הנושא משחק בסיום המשחק.
אוהדים שלנו מבינים כדורגל ורואים שהם מצביעים על הבעייתיות בהרכבים עוד אפילו לפני שהמשחק מתחיל.
זה לא שמתלוננים סתם
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

Adi81 כתב: 20 אוקטובר 2024, 15:40

אני אוהב לקרוא את הנושא משחק בסיום המשחק.
אוהדים שלנו מבינים כדורגל ורואים שהם מצביעים על הבעייתיות בהרכבים עוד אפילו לפני שהמשחק מתחיל.
זה לא שמתלוננים סתם
אני יכול להפנות אותך לעשרות משחקים של בכר (אגב, גם בתקופות בב''ש) בהם היו תלונות של אוהדים על על הרכבים לפני המשחק, תגובות שבסיום נראות מגוחכות.

כשמצליח - זה תמיד הדבר הכי נכון. ושזה לא מצליח - זאת הטעות הכי גדולה.

צריך להסתכל על זה בפריזמה של ''למה'', ולא רק ''מה קרה''.

ברק בא עם רעיון מסוים בשביל לנטרל את היכולות של מכבי ת''א, ולנסות לחפות על בעיות שגם קיימות אצלנו, וכן, גם להפתיע קצת לאזטיץ' שהיה לו די ברור שהוא בא לשחק מול 4-3-3.
תחילת המשחק הייתה טובה, ויותר מזה, עד השטות של עלי מוחמד מכבי ת''א לא היו קיימים במגרש. ושוב, הכדורגל הוא דינמי וגול אחד מפרק תכנונים של שעות.

ברק אמר בסיום שהוא לא מתחרט על ההרכב, ולדעתי הוא צודק. היה כאן רעיון מאחורי הביצוע, רעיון שגם עבד לפרקים. בהמשך הוא גם הגיב, אבל אני לא חושב שהפסדנו בגלל ההרכב שפתח את המשחק. זו השורה התחתונה.
Ganjot כתב: 20 אוקטובר 2024, 14:07

בוא, אתה אומר מאמן שחושב ומנסה ומפתיע כאילו דגו לא עלה מולם עם 5.. רק שלדגו היה הצדקה לזה עם חלאילי וקורנו בכנפיים, ולדגו לא היה סגל + עייפות של אירופה.
לא צריך לחפש לתת
קרדיט איפה שלא צריך, הוא נכשל ובענק. זהו. לא יצירתיות, לא הפתעה ולא נעליים.
לא באת כאנדר דוג כמו נגד קבוצות באחופות, לא ישבת מאחורה והתפרצת כמו נגד אולימפיאקוס. עשית התאמות בקבוצה נגד קבוצה בינונית ופתחת עם שני מגנים די מוגבלים ביכולת שלהם להחזיק את הקו לבד כרגע, ועם שני שחקנים שמסוגלים להבקיע.
היה ברור שברגע שנקבל גול כל המערך הזה יתפרק לגורמים.
דגו שיחק ככה כל הזמן. זאת לא הייתה הפתעה. חוץ מזה, שאתמול היה פה ניסיון מעניין של ברק מעבר לעצם שלושת הבלמים, היה פה גם אמצע חזק וניסיון ל''חסל'' את סיסוקו, היו פה המון דברים שהם טקטיים שכמובן יכולים להתנפץ ברגע בגלל שטות של מוחמד או של כל שחקן אחר.

לבוא ולנסות לעשות ''משהו'', זה לא קשור לכך שאתה אנדרדוג או במשחק חוץ. זה לנסות לבצע התאמות בשביל להרוויח דברים. זה יכול להיות גם כשאתה אתה הפייבוריט, אתה יכול לראות גם את ההתאמה שבכר עשה מול ריינה בהרכב וגרם למחצית הראשונה להיראות טוב ובכך ''הפתיע'' את מימר. עזוב את זה שבמחצית השנייה המשחק שם התחרב, אבל ההרכב עצמו והמחצית הראשונה היו טובים, ולא ניצלנו את זה ליתרון יותר גדול (מזכיר את ההחמצה המטורפת של ג'אבר ב1 על 1 לבד מול עמוס).

כמו שאמרתי, ברק ניסה משהו שהיה נראה טוב בהתחלה, וטעות של מוחמד טרפה שם את הקלפים.
חוזר ואומר - גם אם הרעיון הזה לא עבד בסיכומו של דבר. עדיין, להגיד שבגללו הפסדנו זה חוטא לאמת בראייה כוללת של משחק ההתקפה וההזדמנויות שלנו, והגולים שהם כבשו.
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

בכר בא למשחק עם רעיון טוב, לעשות לחץ גבוה ולשחק עם שלישיית אמצע חזקה וזה גם עבד בהתחלה, אבל המערך והתפקוד של השחקנים לא
התאים לזה. מצד שני אם עלי היה ביום רגיל ולא טועה כמו טירון יכול להיות שזה היה מצליח בהמשך, אבל על טעויות משלמים.
בהמשך בכר עשה חילופים נכונים ואם היינו טיפה מפוקסים אתמול מול השער גם היינו כובשים.
אני פחות בא לבכר בטענות על זה שהוא ניסה לעשות התאמות (למרות המערך השגוי), יותר מטריד אותי שהתפרקנו וחטפנו שני גולים בקלות
בזמן קצר ואחר כך היינו בהלם עד הירידה להפסקה. את הנפילה המנטלית הזאת בכר צריך לתקן ומהר.
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

3 בעיות באמירה של בכר שהוא לא מתחרט:
1. אם הוא חושב שחזיזה יכול לשחק בימין יש לנו בעיה (נדמה לי שיחק איתו בימין בצמפיונס כשאצילי היה על הספסל). חזיזה בימין זה סירוס.
2. לשחק עם 3 קשרים שאף אחד מהם לא מסוגל לתת מסירת מפתח ורק 2 שחקנים שמסוגלים לבעוט לשער- זה לא זה.
3. שלישיית בלמים של סירוטה, פדראו סק לא מאפשרת מעבר לקו 4 תוך כדי משחק אלא רק בחילוף. מספיק שפיינגולד היה עולה כבלם שלישי במקום סק שרק נחת והייתה נשמרת לו הגמישות הזאת.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

dyarok כתב: 20 אוקטובר 2024, 20:46 3 בעיות באמירה של בכר שהוא לא מתחרט:
1. אם הוא חושב שחזיזה יכול לשחק בימין יש לנו בעיה (נדמה לי שיחק איתו בימין בצמפיונס כשאצילי היה על הספסל). חזיזה בימין זה סירוס.
2. לשחק עם 3 קשרים שאף אחד מהם לא מסוגל לתת מסירת מפתח ורק 2 שחקנים שמסוגלים לבעוט לשער- זה לא זה.
3. שלישיית בלמים של סירוטה, פדראו סק לא מאפשרת מעבר לקו 4 תוך כדי משחק אלא רק בחילוף. מספיק שפיינגולד היה עולה כבלם שלישי במקום סק שרק נחת והייתה נשמרת לו הגמישות הזאת.
אני חושב שבאופן כללי חזיזה כן יכול לשחק בימין את כל הקו, אבל אחרי שהוא עשה בשבוע וקצת בקו נגד צרפת ואיטליה ואחרי שהוא לא שיחק כל כך הרבה זמן, לדעתי זה סחט אותו יותר מדי.

באופן כללי אני די מסכים עם כל מה שכתבת.
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

dyarok כתב: 20 אוקטובר 2024, 20:46 3 בעיות באמירה של בכר שהוא לא מתחרט:
יופי של תגובה, מדויק.
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

הגול הראשון היה על חזיזה שלא נתן כלום בהגנה ובהתקפה ככה שלא ברור לי איך אפשר להיות שלם עם המערך שעלה.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

ההדחה מאירופה, ההרכב ההזוי מול הצהבת והופעת הנפל היום של קבוצה לא מאומנת.
אני מתחיל לחשוב שהוא איבד את זה.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

HaifaWave כתב: אתמול, 21:21 ההדחה מאירופה, ההרכב ההזוי מול הצהבת והופעת הנפל היום של קבוצה לא מאומנת.
אחרי שראינו את ה4-3-3 שכולם רצו לראות היום כנראה שההרכב נגד מכבי ת''א לא היה כזה הזוי.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

KevinDurant כתב: אתמול, 21:28
HaifaWave כתב: אתמול, 21:21 ההדחה מאירופה, ההרכב ההזוי מול הצהבת והופעת הנפל היום של קבוצה לא מאומנת.
אחרי שראינו את ה4-3-3 שכולם רצו לראות היום כנראה שההרכב נגד מכבי ת''א לא היה כזה הזוי.
ההרכב היה הזוי וגם ההכנה למשחק היום.
ההרכב היום היה טוב, הקבוצה לא הייתה מאומנת ולא מוכנה למשחק.
ירוק זה אני
שחקן העונה

שליחה על ידי ירוק זה אני »

2 המשחקים האחרונים זה לגמרי עליו.
הקבוצה רצה טוב בסך הכול, לא הייתה שום סיבה לשנות ולבלגן.
לא היה צריך לעשות שינויים ורוטציות, יש לנו רק מפעל אחד שאנחנו משחקים בו. שיבחר את ההרכב הכי טוב שלנו, וירוץ איתו.

בגזרת הרכש, הוא הוכיח שוב שאסור לתת לו לבנות קבוצה. נהואל, סברינה ואזולאי נראים כמו נפילה בינתיים.
Daniel123
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Daniel123 »

תחזיר את סק לספסל יא בן ****
תחזיר את חזיזה לשמאל!
תשלב את חג׳ג׳
תחזור להרכב שרצת איתו טוב.
NOSFERATU ZODD
קפטן ירוק

שליחה על ידי NOSFERATU ZODD »

אני באמת לא יודע מה הוא יעשה במרכז שדה.
עלי זה לא שחקן שאפשר לבנות עליו כשחקן מרכזי לאורך עונה.
ג'אבר מצוין אבל אני לא רואה אותו כקשר אחורי בכלל.

אגב אם הוא מכניס את רפאלוב וקינדה זה חייב להיות במקום סבע או נאוהל.
לא מבין את הויתור על מרכז שדה.

אם נחזור ל3 בלמים זה יהיה כי הוא מודה שאנחנו חלשים בקישור.
Daniel123
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Daniel123 »

NOSFERATU ZODD כתב: אתמול, 21:41 אני באמת לא יודע מה הוא יעשה במרכז שדה.
עלי זה לא שחקן שאפשר לבנות עליו כשחקן מרכזי לאורך עונה.
ג'אבר מצוין אבל אני לא רואה אותו כקשר אחורי בכלל.

אגב אם הוא מכניס את רפאלוב וקינדה זה חייב להיות במקום סבע או נאוהל.
לא מבין את הויתור על מרכז שדה.

אם נחזור ל3 בלמים זה יהיה כי הוא מודה שאנחנו חלשים בקישור.
צריכים לסחוב עם עלי עד ינואר, אז יגיע נטע לביא לדעתי.
וגם הוא, לא בונה עליו שיחזור ביכולת שעזב.
הוא בקושי משחק ביפן.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

צריך להחזיר את ירין לוי בעונה הבאה בלי קשר לנטע. בינואר ממילא העונה תהיה גמורה (למעשה היא כבר גמורה).
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

מה יש לבנות על נטע? הוא בקושי משחק, כשהיה בנבחרת היה כבד ואיטי.
אם יחזור בינואר על תקן מושיע, יבוא בלי כושר ועד מרץ לפחות לא נראה ממנו כלום ועד אז לא יהיה על מה להלחם.
יותר חשוב שוער ואם סברינה ימשיך להראות אותו דבר אז אצילי.
itaybenji
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי itaybenji »

עם כל זה שבשער יש את כיוף והסגל שלנו לא מדהים, להראות ככה מול ביתר זה כשלון שהוא קודם כל שלו
יעקב נחנקנו
שלח תגובה