ברק בכר - נושא רשמי

סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Re: ברק בכר - נושא רשמי

שליחה על ידי KevinDurant »

הוא נכנס למשבר הקבוע שלו במכבי חיפה ובדר''כ הוא ידע לצאת ממנו יפה מאוד, עיקר הבעיה לדעתי שהוא לא מצא עדיין את המנהיגים שלו על הדשא ושחצי קבוצה חדשה והוא צריך לשלב אותם תוך כדי ריצה במקום בהכנה כמו שצריך, אבל ככה זה שבונים קבוצה בספטמבר בזמן מלחמה.

יש לו 5-6 ימים עד המשחק מול חדרה להכין את הקבוצה כמו שצריך ולהחליט לאיזה כיוון הוא רוצה ללכת ולרוץ אתו כמה משחקים, בכל כיוון יש חור ויש בעיה אבל הוא יצטרך לראות איפה הוא מוצא את עצמו.
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

KevinDurant כתב: אתמול, 22:09 הוא נכנס למשבר הקבוע שלו במכבי חיפה ובדר''כ הוא ידע לצאת ממנו יפה מאוד, עיקר הבעיה לדעתי שהוא לא מצא עדיין את המנהיגים שלו על הדשא ושחצי קבוצה חדשה והוא צריך לשלב אותם תוך כדי ריצה במקום בהכנה כמו שצריך, אבל ככה זה שבונים קבוצה בספטמבר בזמן מלחמה.

יש לו 5-6 ימים עד המשחק מול חדרה להכין את הקבוצה כמו שצריך ולהחליט לאיזה כיוון הוא רוצה ללכת ולרוץ אתו כמה משחקים, בכל כיוון יש חור ויש בעיה אבל הוא יצטרך לראות איפה הוא מוצא את עצמו.
להבדיל מאז, היום אין לו שרי / אצילי/ חזיזה בשיאו / עומק בעמדת החלוץ / שוער יציב
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

KevinDurant כתב: אתמול, 22:09 הוא נכנס למשבר הקבוע שלו במכבי חיפה ובדר''כ הוא ידע לצאת ממנו יפה מאוד, עיקר הבעיה לדעתי שהוא לא מצא עדיין את המנהיגים שלו על הדשא ושחצי קבוצה חדשה והוא צריך לשלב אותם תוך כדי ריצה במקום בהכנה כמו שצריך, אבל ככה זה שבונים קבוצה בספטמבר בזמן מלחמה.

נכון, כבר היו לו משברים והוא ידע לצאת מהם. חבל רק שאנחנו לא יכולים לשחק בחיפה, הקהל בסמי מאוד משפיע.
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Ganjot כתב: אתמול, 23:11

להבדיל מאז, היום אין לו שרי / אצילי/ חזיזה בשיאו / עומק בעמדת החלוץ / שוער יציב
בוא נראה. לדעתי יש אחלה חומר ויש עם מה לעבוד
סמל אישי של משתמש
MH13 TILL I DIE
שחקן העונה

שליחה על ידי MH13 TILL I DIE »

הוא הישראלי היחיד שאני סומך עליו שיכול להוציא קבוצה גם מ - 15 הפרש ממקום ראשון ולקחת אליפות... הבעיה שאני לא סומך על זה שמשלם לו את המשכורת
#רק_מכבי
Make JUNGLE great again! סמנופף
גם אם נשלוט איתך בליגה, גם אם נזכה איתך בצ'מפיונס...
יענק'לך!
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

מכבי חיפה כרגע זה דין דוד ודיא סבע. אם הוא לא יצליח למצוא דרך להכניס לעניינים את שאר שחקני ההתקפה הקבוצה הזאת לא תצליח להתרומם.
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

HaifaWave כתב: אתמול, 21:58 צריך להחזיר את ירין לוי בעונה הבאה בלי קשר לנטע. בינואר ממילא העונה תהיה גמורה (למעשה היא כבר גמורה).
לביתר יש אופצייה אוטומטית עליו אם הוא משחק 30% מהעונה.

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=482588
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

אני חושב שהוא יהיה חייב לחזור ליסודות ולכדורגל שאפיין אותו בתחילת הקריירה ופחות לחפש את הגישה של המופקר שעבדה לו פה בסוף הקדנציה עם ה5-6 שחקני התקפה ופאני כ6 בודד וכו'

מה שעבד לו בסוף הקדנציה עם שחקנים איכותיים, מנהיגים, מחויבים, ששיחקו ביחד כמה שנים והיו מאוד מתואמים ומדויקים והכירו אחד את השני לא יעבוד עכשיו עם שחקנים שלא יודעים איך קוראים למי שמשחק בצד השני של המגרש ושיחקו 3-4 פעמים ביחד.

גם אם בהתחלה זה פחות ישטוף ולא נראה תצוגות כדורגל והצגות, יהיה צריך לפחות בהתחלה לקחת נקודות ולהתחיל לחבר את הקבוצה.
shayhagai
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי shayhagai »

לא סובל את המערך הזה. שישחק את ה 4:3:3 הרגיל שלו וזהו. הוא באמת לא מבין שאם אין קישור לא משנה כמה בלמים ישחקו זה לא יעזור?
למה אני אומר לחבר שלי מדקה 20 שזה לא הגיוני שכל התקפה בית"ר יכולה לשים גול והוא במשך 90 דקות לא רואה את זה.
אין בעיה עם לשחק עם גישה התקפית אבל יש הבדל בין לשחק התקפי מול קבוצה קטנה שמגיעה לסמי ולא עוברת את החצי, לבין משחק חוץ בטדי.

חייב לחזור ליסודות שאיתם בנה את מרבית הקריירה (ואני לא מדבר על השנה האחרונה אצלנו שהוא שיחק עם קשר אחד וכל השאר התקפה).

ועוד משהו שאני כבר לא יודע אם לשייך את זה ישירות אליו או לא, אבל היה ברור שאנחנו הולכים להפסיד בטדי עוד לפני שהתחיל המשחק.
המנטליות של המועדון הזה היא לא להגיע למשחקים כאלה. כשקר, כשאתה משחק חוץ. הם פשוט לא יודעים לנצח משחקים כשלא הכל אופטימלי.
מעצבן שגם אצל בכר זה נשאר ככה.
שלח תגובה