מסאי דגו - נושא רשמי

נעול
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

Re: מסאי דגו - נושא רשמי

שליחה על ידי Apoc »

מחר תהיה לו מסיבת עיתונאים ראשונה מול הכשרונות של רדיו חיפה?
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

מהלך מעולה ומבורך. בקבוצה כמו שלנו, חשוב מאוד שיהיה נוכח מישהו לתת את הסיוע הזה לשחקנים, ובעיקר חשוב שזה גם מישהו עם לא מעט ניסיון בכדורגל.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

Judokan כתב: 16 יולי 2023, 15:46 מהלך מעולה ומבורך. בקבוצה כמו שלנו, חשוב מאוד שיהיה נוכח מישהו לתת את הסיוע הזה לשחקנים, ובעיקר חשוב שזה גם מישהו עם לא מעט ניסיון בכדורגל.
הוא כבר היה פה וללא ממש הצליח ולא המשיכו איתו. אגב הוא מקורב מאוד לרב״ש, ממש מכינים לו את הצוות לסביבות נובמבר
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Shocking4U כתב: 17 יולי 2023, 00:28
Judokan כתב: 16 יולי 2023, 15:46 מהלך מעולה ומבורך. בקבוצה כמו שלנו, חשוב מאוד שיהיה נוכח מישהו לתת את הסיוע הזה לשחקנים, ובעיקר חשוב שזה גם מישהו עם לא מעט ניסיון בכדורגל.
הוא כבר היה פה וללא ממש הצליח ולא המשיכו איתו. אגב הוא מקורב מאוד לרב״ש, ממש מכינים לו את הצוות לסביבות נובמבר
ממש מעניין אותי על סמך מה אפשר להגיד שהוא "לא ממש הצליח". זה שהקבוצה נכשלה בעונה של לוזון, לא אומר שהפסיכולוג שליווה את הקבוצה נכשל.

אם תחפש עליו חומרים באינטרנט תמצא לא מעט שחקנים שמדברים עליו בחיבה גלויה, כמי שעזר להם ממש להתרומם במצבים קשים (אחמד עאבד, חיימוב, אלעד גבאי).

הבן אדם עבר קילומטרז' סופר רציני בקבוצות כדורגל בארץ, הוא איש מקצוע מוערך. לא מבין למה צריך לחפש בכוח את הרע בכל דבר.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

Judokan כתב: 17 יולי 2023, 01:01
ממש מעניין אותי על סמך מה אפשר להגיד שהוא "לא ממש הצליח". זה שהקבוצה נכשלה בעונה של לוזון, לא אומר שהפסיכולוג שליווה את הקבוצה נכשל.

אם תחפש עליו חומרים באינטרנט תמצא לא מעט שחקנים שמדברים עליו בחיבה גלויה, כמי שעזר להם ממש להתרומם במצבים קשים (אחמד עאבד, חיימוב, אלעד גבאי).

הבן אדם עבר קילומטרז' סופר רציני בקבוצות כדורגל בארץ, הוא איש מקצוע מוערך. לא מבין למה צריך לחפש בכוח את הרע בכל דבר.
ממש שחקנים שהתרוממו לגבהים מסחררים. אחמד עאבד אחד השחקנים החלשים מנטלית שראיתי ואם זה עוד אחרי עבודה פרטנית אז color me not impressed.

עובדתית האיש היה פה כבר וכנראה לא מספיק הצליח ולא מספיק העריכו אותו אם הוא לא נשאר במערכת. אורי הראל שורד פה כבר איזה עשור+ כי מישהו במערכת חושב שהוא שווה משהו.
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

מה זה היה פה ולא הצליח? הוא לא משחק על הדשא
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

Shocking4U כתב: 17 יולי 2023, 01:51
Judokan כתב: 17 יולי 2023, 01:01

ממש שחקנים שהתרוממו לגבהים מסחררים. אחמד עאבד אחד השחקנים החלשים מנטלית שראיתי ואם זה עוד אחרי עבודה פרטנית אז color me not impressed.

עובדתית האיש היה פה כבר וכנראה לא מספיק הצליח ולא מספיק העריכו אותו אם הוא לא נשאר במערכת. אורי הראל שורד פה כבר איזה עשור+ כי מישהו במערכת חושב שהוא שווה משהו.
זה לא עובד ככה.
מהמקום שלנו, בלי מידע על אופן העבודה והמטרות שהוצבו, אנחנו לא יכולים למדוד את ההצלחה שלו או של כל יועץ מנטלי/פסיכולוג אחר.
האינדיקציה הכי טובה (ופחות או יותר היחידה) לגביו, מהצד שלנו, היא דרך חוות דעת של מאמנים ושל שחקנים שעבדו איתו.

לגבי ההישארות במערכת - אתה יודע אם הוא עזב או שהעזיבו אותו? אתה יודע אם זה נבע מסיבות מקצועיות או סיבות אחרות? האם זה שהראל נשאר פה וקלארק (שהקהל מאד העריך) לא, אומר שהראל איש מקצוע טוב ממנו?
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

מסאי

״אני סומך על אלברמן״
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

איציק אהרונוביץ עיתונאי בכל חחח איבריו
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

הוא די הוריד מהפרק את האופציה של ג׳וש

ואמר שהוא מאמין בניצן כשוער ראשון
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

אחלה מסאיי, יש לו משהו בשפת גוף כשהוא מתראיין לתקשורת שעושה לי פלשבק לגיא לוזון
אופטימיות במכבי חיפה
greenguy
קפטן ירוק

שליחה על ידי greenguy »

בובה רצינית.
מאחל לו את כל ההצלחה שבעולם אבל גם הוא אמר שהופתע מאוד מהמינוי.
לא יודע קשה לי לראות את זה עובד. אין הוקוס פוקוס בכדורגל.

איתמר שוער ראשון. השם ישמור אותנו
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

שליחה על ידי The real Tsepo »

מסיבת עיתונאים טובה שלו. אין לי מושג אם הוא יצליח וזה הימור שהוא הזיה מוחלטת אבל ניכר שהוא מודע לעצמו ולסיטואציה. מכאן ועד להצליח במכבי חיפה הדרך ארוכה, אבל כבר היו מאמנים שמפתיחת הפה הראשונה שלהם אתה מבין שזה לא זה, והוא לא יוצר את הרושם הזה
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Shocking4U כתב: 17 יולי 2023, 19:16 הוא די הוריד מהפרק את האופציה של ג׳וש

לא הייתי קורא לתוך האמירה הזו כלום.
מה הוא יכול להגיד בלי לשרוף את ניצן וכיוף? יש לנו שוערים לא רעים אבל אנחנו תמיד מחפשים להשתפר שם?

לכל היותר אפשר להגיד שג'וש לא על הפרק כרגע (וידענו את זה גם ככה, כל עוד יש חלון פתוח בארה"ב)
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

greenguy כתב: 17 יולי 2023, 19:21 בובה רצינית.

מה ציפית שהוא יגיד? ״היה לי ברור שאני המועמד הבכיר״? היו שוחטים אותו פה גם על זה. איך זה שהוא היה מופתע (בנאדם שמחובר למציאות) קשור ללהיות בובה?
מסכן כמה הולכים לחפש אותו על כל אות שיוצאת לו מהפה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

Judokan כתב: 17 יולי 2023, 19:35
Shocking4U כתב: 17 יולי 2023, 19:16 הוא די הוריד מהפרק את האופציה של ג׳וש

לא הייתי קורא לתוך האמירה הזו כלום.
מה הוא יכול להגיד בלי לשרוף את ניצן וכיוף? יש לנו שוערים לא רעים אבל אנחנו תמיד מחפשים להשתפר שם?

לכל היותר אפשר להגיד שג'וש לא על הפרק כרגע (וידענו את זה גם ככה, כל עוד יש חלון פתוח בארה"ב)
עצם זה שהוא לא הוריד את זה לגמרי מהפרק אומר הכל

גם זה שהמועדון לא פרסם הודעה
dsgreen4
שחקן החודש

שליחה על ידי dsgreen4 »

התקשורת הולכת לאכול אותו.
והוא לא עושה להם חיים קשים יותר מדי.. אהרונוביץ' אומר לו תרגלת אתמול לחץ והוא עונה לו נכון.
במקום להגיד מה שאנחנו עושים באימונים נשאר שם וכרגע זה לא מעניין.
וואלה ברק ידע להשתיק אותם יפה כשצריך.
בכללי נראה שהוא אוהב לדבר יותר מדי.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

בכר הגיע לפה אחרי אליפות כעוזר מאמן, גביע בק"ש, 3 אליפויות ברצף בב"ש, ליגה אירופית.
זה לא אותו דבר.
אופטימיות במכבי חיפה
greenguy
קפטן ירוק

שליחה על ידי greenguy »

חזיזוש כתב: 17 יולי 2023, 19:38
greenguy כתב: 17 יולי 2023, 19:21 בובה רצינית.

מה ציפית שהוא יגיד? ״היה לי ברור שאני המועמד הבכיר״? היו שוחטים אותו פה גם על זה. איך זה שהוא היה מופתע (בנאדם שמחובר למציאות) קשור ללהיות בובה?
מסכן כמה הולכים לחפש אותו על כל אות שיוצאת לו מהפה
בובה זה שרואים שהוא לא מעורב ברכש בשום צורה.
כן זה בובה. מאמן צריך לדעת לדרוש.
ותקרא מה כתבתי מאחל לו הכי בהצלחה,אין קשר בין הדברים
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

מסיבת עיתונאים קלאסית מלאת קלישאות, לא ציפיתי למשהו אחר
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

dsgreen4 כתב: 17 יולי 2023, 20:00 התקשורת הולכת לאכול אותו.
והוא לא עושה להם חיים קשים יותר מדי.. אהרונוביץ' אומר לו תרגלת אתמול לחץ והוא עונה לו נכון.
אין שום סיבה שלא יענה על השאלה הזו. הוא מוביל 4-0 דקה לפני משחק עם קבוצה חצי חובבנית. מי ישמע איזה מידע הוא כבר חשף פה.
עד עכשיו הוא מדבר יפה ולעניין, וממש לא נראה שהוא מתרגש מכל הסיטואציה
dsgreen4
שחקן החודש

שליחה על ידי dsgreen4 »

Judokan כתב: 17 יולי 2023, 20:30
אין שום סיבה שלא יענה על השאלה הזו. הוא מוביל 4-0 דקה לפני משחק עם קבוצה חצי חובבנית. מי ישמע איזה מידע הוא כבר חשף פה.
זאת היתה דוגמא.
בשלב הבא ישאלו אותו איך הוא מתכוון לשחק מול קבוצה מסויימת והוא מסוגל לענות תשובה מפורטת.
בכל מקרה עצם זה שיודעים מה קורה באימונים לפני משחק כבר בשלב הזה .. אני מקווה שזה לא מסמן את רמת ההדלפות שהולכת ללוות אותנו בעונה הקרובה.
מאחל לו המון הצלחה ושיוכיח לכולם שהתפקיד לא גדול עליו.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

dsgreen4 כתב: 17 יולי 2023, 20:58
זאת היתה דוגמא.
בשלב הבא ישאלו אותו איך הוא מתכוון לשחק מול קבוצה מסויימת והוא מסוגל לענות תשובה מפורטת.
בכל מקרה עצם זה שיודעים מה קורה באימונים לפני משחק כבר בשלב הזה .. אני מקווה שזה לא מסמן את רמת ההדלפות שהולכת ללוות אותנו בעונה הקרובה.
ואתה אומר את זה ה"הוא מסוגל" הזה על סמך מה? כי הוא ממש חשף היבטים טקטיים מהותיים במסיבת העיתונאים הזו.

אני מבין שהציפייה ממנו הייתה להיכנס לחדר, להוריד לאיציק אהרונוביץ' כאפה לפנים ולהכריז "המלך של כולכם הגיע, תשתחוו".

זה מסוג התגובות שיוצרות תחושה שמחפשים משהו להתלונן עליו על דגו (ועל מכבי) בכוח.

הייתה אחלה מסיבת עיתונאים, דיבר יפה, הרגיש בנוח, התמודד כמו שצריך עם הכתבים. זה הכל
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

היה אחלה, ענה יפה וגם נתן לתקשורת את הכבוד שכל כך חשוב להם. זה יעזור לו לגייס אותם אליו ולפתוח את הקדנציה בצורה שקטה יותר. לזכות המועדון, סייעו לו בזה שריפדו את המסע״ת הראשון בפתיחת חנות והארכת חוזה של סבע.

לגבי השוערים, הוא לא יכול היה להגיד משהו טוב יותר - גם שמר את האופציה של ג׳וש פתוחה וגם שמר על השחקנים שבסגל שלו.

לגבי ההשוואה לבכר, היא לא הוגנת. ברק הגיע לפה מתורגל בפן הזה. דגו ילמד עם הזמן וכבר רואים שנעשתה עבודה בפן הזה והוא לא משלשל מהפה כמו מאמנים קודמים שהיו פה בעשור השחון. זה שהוא פתח ברגל ימין זו כבר אמירה משמעותית לקראת העתיד.
dsgreen4
שחקן החודש

שליחה על ידי dsgreen4 »

Judokan כתב: 17 יולי 2023, 21:05
dsgreen4 כתב: 17 יולי 2023, 20:58

זאת היתה דוגמא.
ואתה אומר את זה ה"הוא מסוגל" הזה על סמך מה? כי הוא ממש חשף היבטים טקטיים מהותיים במסיבת העיתונאים הזו.

אני מבין שהציפייה ממנו הייתה להיכנס לחדר, להוריד לאיציק אהרונוביץ' כאפה לפנים ולהכריז "המלך של כולכם הגיע, תשתחוו".

זה מסוג התגובות שיוצרות תחושה שמחפשים משהו להתלונן עליו על דגו (ועל מכבי) בכוח.

הייתה אחלה מסיבת עיתונאים, דיבר יפה, הרגיש בנוח, התמודד כמו שצריך עם הכתבים. זה הכל
רק על סמך תחושה אישית.
הלוואי שאני טועה.
אגב שים לב שלא היתה לי שום ביקורת על מסיבת העיתונאים מעבר לעניין שציינתי.
לא כל ביקורת שמעבירים היא בגלל שמחפשים על מה להתלונן.
Adi81
מחוזר באירופה

8Re: מסאי דגו - נושא רשמי

שליחה על ידי Adi81 »

מוטיב שהוא חזר עליו כמה פעמים
"אני מאמין"
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

ראיתי רק את ההתחלה ואז ראיתי שהוא עונה קלישאות כמו שחקן וזה הספיק לי.
קצת נראה לחוץ בדקות הראשונות אבל זה מובן.

אחרי ברק זה מרגיש כמו שינוי קיצוני, אבל גם זה מובן
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

אין לו את הכריזמה של ברק או את חוש ההומור וגם לא את יכולת תפעול את התקשורת. הוא בסך הכל נתן מסיבת עיתונאים סולידית של מאמן גנרי, היה ענייני וענה בצורה סבבה לכל השאלות. רק מראה כמה שהיה אפשר לגמור עם זה כבר ממזמן.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

ענה יפה מאוד, איזה כריזמה הייתה לבכר? המסיבות עיתונאים אצלו היו אוסף קלישאות, למעט פעמים בודדות שהפעיל לחץ על ההנהלה דרך התקשורות.
דגו ייבחן באיך יגיב אחרי התיקו או ההפסד הראשון, עם יצליח להרים את הקבוצה כמו בכר אז יהיה טוב, בנתיים הוא מתנהל טוב.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

טוב שדחו את מסיבת העיתונאים הזו.
לא רק שזה אפשר למועדון להכין אותו טוב יותר, הטיימינג שנבחר אפשר לרכך את התקשורת (אחרי ניצחון במשחק הבכורה, הארכת החוזה לסבע ופתיחת חנות המועדון).
אפשר רק לשער עד כמה התקשורת המקומית הבזויה הייתה עולבת בו ולא מכבדת אותו, אם זה היה קורה קצת אחרי המינוי.
למרות שאותן הקלישאות היו נאמרות אז, אתמול או חודש קדימה, מסיבת העיתונאים הזו הייתה נחווית אחרת אם היא הייתה בטיימינג אחר.
עובדתית, זה עבר בצורה חלקה, וזה בדיוק מה שהמועדון צריך כרגע כדי לייצר שקט, לגייס אליו את התקשורת והקהל ולפתוח ברגל ימין את העונה הזו.

לגבי בכר, התוכן שלו היה זהה לזה של דגו וההבדל הוא בהגשה, אבל זו השוואה לא הוגנת - זה עניין של ניסיון ורכישת כישורים, יותר מאשר של אופי.
כמו בכר, גם רב"ש ורוני לוי יודעים לשלוט בתקשורת, אחרי שנים של ניסיון.
מנגד, ברדה הכריזמטי נפל מול התקשורת בעונה האחרונה לא פעם, בגלל חוסר הניסיון שלו (והוא לא צריך אפילו להתמודד עם כתבים כמו שיש בחיפה).
אני בטוח שגם דגו ילמד עם הזמן את הפן התקשורתי ובתור התחלה, הוא היה בסדר גמור, שזה מה שחשוב.
נעול