מסאי דגו - נושא רשמי

נעול
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

Re: מסאי דגו - נושא רשמי

שליחה על ידי The real Tsepo »

אני ממש בעדו אבל ניהול משחק הזוי ומבולגן. יאמר לזכותו שהסגל כרגע הזוי לא פחות ולא מאוזן
אני מאמין בו
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

The real Tsepo כתב: 03 אוגוסט 2023, 01:49 אני ממש בעדו אבל ניהול משחק הזוי ומבולגן. יאמר לזכותו שהסגל כרגע הזוי לא פחות ולא מאוזן
אני מאמין בו
זה באמת עומד לזכותו. אלברמן סידר לו סגל פשוט הזוי. מיליון קשרים התקפיים, מגן שמאלי אחד ו2 בלמים לגיטימיים. סגל מביך
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

צר לי,
זה ניצחון למרות דגו, ולא בגלל דגו.

מערך לא נכון, הרכב בעייתי, ניהול משחק לא מספיק טוב.
גרם המון בלאגן במשחק, בדקות רבות אף שחקן לא הבין מה אמור להיות על הדשא.

נהנה מהמון מזל.

מקווה שהוא ילמד מהר תוך כדי תנועה, כי זה נראה שהוא ממש לוקה בחסר בהכנה למשחקים.

משחק 4 רצוף שנקלענו לפיגור במחצית הראשונה.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

רק מכבי כתב: 03 אוגוסט 2023, 03:26 צר לי,
זה ניצחון למרות דגו, ולא בגלל דגו.

מערך לא נכון, הרכב בעייתי, ניהול משחק לא מספיק טוב.
גרם המון בלאגן במשחק, בדקות רבות אף שחקן לא הבין מה אמור להיות על הדשא.

נהנה מהמון מזל.

מקווה שהוא ילמד מהר תוך כדי תנועה, כי זה נראה שהוא ממש לוקה בחסר בהכנה למשחקים.

משחק 4 רצוף שנקלענו לפיגור במחצית הראשונה.
לא הבנתי את הקטע שהוא עף על עצמו במסיבת עיתונאים שהם עבדו כל השבוע על התקפה באימונים. נראינו כמו כלום התקפית, התחלנו לאיים רק כשהוא התחיל לעשות בלאגן מטורף ולשחק עם 3 חלוצים, 2 שחקני כנף כמגנים וג׳אבר כחצי קשר חצי מגן ימני וגם אז היה צריך פוקס של ג׳אבר דקה 85 כדי שלא נודח. במשחק מסודר אנחנו לא מאיימים בשום צורה, המון הנעת כדור לא תכליתית ולא מסכנת. הגנתית אנחנו בדיחה אבל זה כבר היה עוד לפני תקופתו.
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

ג׳אבר קנה לו עוד כמה ימים של חסד, אבל הבלוף יתפוצץ בסוף.

ה- 2-1 היה מקרי, והגיע אחרי המשקוף שלהם והרבה מאוד בלאגן ובילבול שהחילופים יצרו.

זאת קבוצה שהיינו צריכים לנצח ב - 90 דקות בלי להזיע.

ניתן לן אתהקרדיט על זה שחסרים שחקנים, אבל בסך הכל לא ראיתי ממנו משהו מיוחד כרגע. אני מקווה שיקבל את החיזוקים שצריך ושישתפר בנושא של ההכנה למשחק..
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

המשחק אתמול היה מאוד מבולגן, והאיבוד סדר הזה יקרוס מול קבוצות טובות יתר.
אי אפשר להיות מופקרים ככה כל התקפה של שריף הייתה חצי גול אתמול.
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

בטעות רשמתי כאן- מכוון לג'אבר
אני מקווה שהשער הזה מסמן את היפוך המזל שלו, עד עכשיו כל הבעיטות שלו היו הכי דומות לבעיטות של כיאל בקרייה- מכניס את כל הציפורים לכוננות.
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

בסך הכל צריך לחשוב מה עושים
כי לשחק עם קשר אחורי אחד זה בסדר גמור כל עוד נותנים 4.
אתמול היינו חשופים מדי, לא בטוח שרפאלוב אכן צריך להנות במערך כזה בהרכב. לא יודע.
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

שליחה על ידי The real Tsepo »

פסטיבל התקשורת סביב דגו מגוחך ומראה בפעם המי יודע כמה כמה התקשורת פה זה זבל. אני בטוח שהיה להם מאגר כתבות במקרה של הדחה שבו כמובן קוטלים את דגו, ועכשיו מהללים, מתמוגגים וכו וכו. אין אמצע.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

ראו את החוסר ניסיון שלו אתמול
הוא צובר ניסיון על חשבוננו כמו איזה ג'וניור בחברת הייטק שיכולה להרשות לעצמה
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

Apoc כתב: 02 אוגוסט 2023, 22:56 מברוק
יש לו הרבה מזל עם הכדור שם שהפציצו למשקוף וכמעט פנימה
סך הכל זה לא גרוע כמו שחשבתי שזה יהיה עד כה אבל זה היה רע מאוד היום, בערך ברמה של הרבה משחקים שהיו לנו עונה שעברה

אם הוא היה עף פה הוא לדעתי היה ממשיך עדיין אבל בכל זאת, הרבה תחת והרבה מזל
ברור שהוא היה ממשיך, אין על זה ספק בכלל.

אני פה עם ג'ודו, שמו אותו בסיטואציה לא פשוטה בכלל מלכתחילה, המשיכו בלהחליש לו את הסגל בכל מקום במגרש ועוד אח''כ הוא היה צריך לאלתר עם החיסור של קורנו נגד יריבה כזאת מציקה.

לדעתי היה לו הרבה יותר נוח לקבל יריבה "קשה" בסיבוב הזה ולשחק הגנתי ונסוג ולצאת למתפרצות ומקסימום לצאת עם המחמאות.

אני רק אגיד שאני מבין את ההרכב, אני מבין כל חילוף לגופו ואני רואה ששחקנים לא בכושר ל90 דק' אבל הוא חייב לבנות את המשחק יותר טוב למצב שבדקות הסיום יהיו עוד שחקנים "בכירים" על המגרש, זה קרה גם במשחק הקודם ולדעתי זה נובע בעיקר מזה שהרבה שחקנים לא בשיא הכושר והיכולת שלהם כרגע אבל אי אפשר לסיים משחק בלי חזיזה, סבע, רפאלוב והפעם גם קורנו ובגלל זה הכל היה נראה ככה והיה מבולגן.

בסך הכל למרות כל הקשיים והרגליים שאלברמן שם לו כל הדרך הוא עד כה מבחינת התוצאות עושה כל מה שצריך לעשות.
שוער עולה
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי שוער עולה »

צריך הרבה אומץ כדי להוציא את חזיזה, רפאלוב וסבע במשחק בית מכריע באירופה ולהכניס במקומם צעירים חסרי ניסיון
ההרכב לא היה מאוזן, אין לנו כרגע אפשרות להרכב מאוזן. איך ציפיתם לסדר על המגרש?
אנשים שכחו כמה מפוזרת ומבולגנת הקבוצה היתה בחצני השני של העונה שעברה
ועוד היה לנו את אבו פאני ואצילי
נערך לאחרונה על ידי שוער עולה ב 03 אוגוסט 2023, 11:43, נערך פעם 1 בסך הכל.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

Apoc כתב: 03 אוגוסט 2023, 11:02 ראו את החוסר ניסיון שלו אתמול
שיצבור את הניסיון על חשבוננו אין לי בעיה זה לא שהיה מאמן מוכח שריאלי להביא אז עדיף לבנות אחד שמאמינים פה.
מי מבטיח לנו שפאפושן למשל שהוא זר ולקח אליפות עם קש של פולין יסתדר במדינה זרה במועדון עם קהל עצום ולחץ חולה?
הגענו למצב שחייב להמר בנתיים ההימור נראה מושכל.
נערך לאחרונה על ידי Hulk ב 03 אוגוסט 2023, 11:43, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Hulk כתב: 03 אוגוסט 2023, 11:38
שיצבור את החוסר ניסיון על חשבוננו אין לי בעיה זה לא שהיה מאמן מוכח שריאלי להביא אז עדיף לבנות אחד שמאמינים פה.
מי מבטיח לנו שפאפושן למשל שהוא זר ולקח אליפות עם קש של פולין יסתדר במדינה זרה במועדון עם קהל עצום ולחץ חולה?
הבעיה העיקרית שבמקום לתת לג'וניור כמה שיותר כלים ולתת לו גישה לChatGPT אומרים לו חביבי, קח דף ועט ותתחיל לכתוב קוד, גם את המחשב לקחנו לך
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

שוער עולה כתב: 03 אוגוסט 2023, 11:29 צריך הרבה אומץ כדי להוציא את חזיזה, רפאלוב וסבע במשחק בית מכריע באירופה ולהכניס במקומם צעירים חסרי ניסיון
ההרכב לא היה מאוזן, אין לנו כרגע אפשרות להרכב מאוזן. איך ציפיתם לסדר על המגרש?
אנשים שכחו כמה מפוזרת ומבולגנת הקבוצה היתה בחצני השני של העונה שעברה
ועוד היה לנו את פאני ואצילי
הטעות הייתה בהרכה המופקר וחסר האיזון. מה שבסוף הבא אותנו להרכב ילדים שמסיים את המשחק.
אתה לא משאיר שום שחקן יצירתי עם ניסיון מהספסל? איפה PLAN B כלשהו?
מעבר לזה שההרכב הזה שידר סופר לחץ. לא פלא שהיינו מאוד לחוצים בהתחלה. כשאתה זורק כל מה שיש לך כבר מדקה ראשונה, זה לא מראה שאתה שולט בסיטואציה.

ושוב בפעם ה-4 ברצף אתה נקלע לפיגור במחצית הראשונה, זה מאוד מדאיג נושא ההכנה למשחקים וההרכבים שמשחק אחר משחק לא עובדים.

אני עדיין לא מתאושש מזה שחזיזה שיחק בקו 4 כמגן. מה זה היה הדבר הזה? קיבלנו עליו גול, ולא היה רחוק מעוד כמה חורים משמעותיים, ובעיקר איבדנו אותו בחלק ההתקפי.
זו הייתה טעות אדירה לפתוח איתו שם.

הכדורגל בין הדקות ה-60 ל-85 הזכיר את תקופת מולנסטיין ורוטן שלאף אחד אין מושג מה קורה במגרש.

הם חייבים להתאפס שם בצוות שלו, וגם הוא בעצמו. אני מקווה שהניצחונות יביאו קצת ביטחון.

חסר לי איש עם ניסיון בצוות שלהם. מישהו שעבר כמה דברים ויכול לתת עצה טובה, ולעזור (לא, דרור שמשון זה לא מספיק).
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

KevinDurant כתב: 03 אוגוסט 2023, 11:41
Hulk כתב: 03 אוגוסט 2023, 11:38
שיצבור את החוסר ניסיון על חשבוננו אין לי בעיה זה לא שהיה מאמן מוכח שריאלי להביא אז עדיף לבנות אחד שמאמינים פה.
הבעיה העיקרית שבמקום לתת לג'וניור כמה שיותר כלים ולתת לו גישה לChatGPT אומרים לו חביבי, קח דף ועט ותתחיל לכתוב קוד, גם את המחשב לקחנו לך
בזה אני איתך מפקירים אותו עם הסגל.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

KevinDurant כתב: 03 אוגוסט 2023, 11:15
Apoc כתב: 02 אוגוסט 2023, 22:56 מברוק
יש לו הרבה מזל עם הכדור שם שהפציצו למשקוף וכמעט פנימה
סך הכל זה לא גרוע כמו שחשבתי שזה יהיה עד כה אבל זה היה רע מאוד היום, בערך ברמה של הרבה משחקים שהיו לנו עונה שעברה

אם הוא היה עף פה הוא לדעתי היה ממשיך עדיין אבל בכל זאת, הרבה תחת והרבה מזל
ברור שהוא היה ממשיך, אין על זה ספק בכלל.

אני פה עם ג'ודו, שמו אותו בסיטואציה לא פשוטה בכלל מלכתחילה, המשיכו בלהחליש לו את הסגל בכל מקום במגרש ועוד אח''כ הוא היה צריך לאלתר עם החיסור של קורנו נגד יריבה כזאת מציקה.

לדעתי היה לו הרבה יותר נוח לקבל יריבה "קשה" בסיבוב הזה ולשחק הגנתי ונסוג ולצאת למתפרצות ומקסימום לצאת עם המחמאות.

אני רק אגיד שאני מבין את ההרכב, אני מבין כל חילוף לגופו ואני רואה ששחקנים לא בכושר ל90 דק' אבל הוא חייב לבנות את המשחק יותר טוב למצב שבדקות הסיום יהיו עוד שחקנים "בכירים" על המגרש, זה קרה גם במשחק הקודם ולדעתי זה נובע בעיקר מזה שהרבה שחקנים לא בשיא הכושר והיכולת שלהם כרגע אבל אי אפשר לסיים משחק בלי חזיזה, סבע, רפאלוב והפעם גם קורנו ובגלל זה הכל היה נראה ככה והיה מבולגן.

בסך הכל למרות כל הקשיים והרגליים שאלברמן שם לו כל הדרך הוא עד כה מבחינת התוצאות עושה כל מה שצריך לעשות.
כל מילה.
שוער עולה
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי שוער עולה »

חזיזה היה השחקן הטוב במגרש עד שהוא התעייף
מה שדגו עשה אתמול, בכר עשה במשך חצי עונה
דגו בסך הכל מחקה את בכר
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

שוער עולה כתב: 03 אוגוסט 2023, 11:47 חזיזה היה השחקן הטוב במגרש עד שהוא התעייף
דגו בסך הכל מחקה את בכר
אתה כנראה מתבלבל.
חזיזה לא שיחק משחק אחד כמגן בקו שמאל.
איפה בדיוק החיקוי?

חזיזה צריך לשחק למעלה. נקודה.

אין לנו שחקני אגף טבעיים בסגל.
הוא חייב להיות במקומות שאפשר להיות מסוכנים.

ההצבה שלו כמגן אתמול עלתה בשער שסיבך אותנו מאוד. והיה יכול להיות גם יותר גרוע אם לא משחק אדיר של סק ושון שחיפו שם על החורים שהוא יצר (ןאני לא מאשים את דולב. אלא את מי שהציב אותו שם).
שוער עולה
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי שוער עולה »

החיקוי הוא בהרכב ההרפתקני ובסגנון
דגו זרקאתמול את כל הכלים ההתקפיים שלו למגרש מהדקה הראשונה
בידיוק כמו שבכר עשה במשך חצי עונה
אין לי בעיה עם חזיזה כמגן שמאלי מול קבוצות נחותות מאיתנו, זה גם לא היה לדגו אופציות טובות יותר
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

רק מכבי כתב: 03 אוגוסט 2023, 11:50
דגו בסך הכל מחקה את בכר
אתה כנראה מתבלבל.
איפה בדיוק החיקוי?

ההצבה שלו כמגן אתמול עלתה בשער שסיבך אותנו מאוד. והיה יכול להיות גם יותר גרוע אם לא משחק אדיר של סק ושון שחיפו שם על החורים שהוא יצר (ןאני לא מאשים את דולב. אלא את מי שהציב אותו שם).
ומה הוא היה אמור לעשות? לפרק את המרכז הגנה שזה כל הכוח של היריבה? לשים את גרשון מגן שמאלי?

הוא משחק עם הכלים שנתנו לו ועושה מה שאפשר.

שחקנים מרכזיים לא בכושר ל90 דק' ועדיין לא אינטנסיביים מספיק, יש לו בעיה ענקית בקישור ותוסיף לכל זה את עמדת השוער והמגן השמאלי.

בכר כל כך לא הרגיש וסמך על הקישור שלו בשנה שעברה שהוא החליט ללכת על קשר אחד ולמעלה לזרוק את כל הכלים ההתקפיים (וזה עוד שהיה לו את אבו פאני כן?) אז מה דגו אמור לעשות?

ראינו כל ההכנה ובשאר המשחקים את הציוות של הצמדים בקישור והוא ניסה כל אפשרות של ג'אבר, עלי ונאור וזה נראה רע מאוד
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

KevinDurant כתב: 03 אוגוסט 2023, 12:04
דגו בסך הכל מחקה את בכר
אתה כנראה מתבלבל.
איפה בדיוק החיקוי?

ומה הוא היה אמור לעשות? לפרק את המרכז הגנה שזה כל הכוח של היריבה? לשים את גרשון מגן שמאלי?

שחקנים מרכזיים לא בכושר ל90 דק' ועדיין לא אינטנסיביים מספיק, יש לו בעיה ענקית בקישור ותוסיף לכל זה את עמדת השוער והמגן השמאלי.

בכר כל כך לא הרגיש וסמך על הקישור שלו בשנה שעברה שהוא החליט ללכת על קשר אחד ולמעלה לזרוק את כל הכלים ההתקפיים (וזה עוד שהיה לו את אבו פאני כן?) אז מה דגו אמור לעשות?

ראינו כל ההכנה ובשאר המשחקים את הציוות של הצמדים בקישור והוא ניסה כל אפשרות של ג'אבר, עלי ונאור וזה נראה רע מאוד
אני אומר שוב:
ההחלטה לעלות עם חזיזה כמגן במקום לשים את סונדגרן וקנדיל באגפים היא החלטה שפגעה בך פעמיים:
אחד בהתקפה - חזיזה היה רחוק מהאזורים המסוכנים, ושוב הוא שחקן האגף הקלאסי כמעט היחיד בסגל הזה.
בהגנה - החורים שהוא עשה (שוב. לא באשמתו לשחק מגן בקו 4 ולשחק מגן קו 5 זה אופרה אחרת) עלו לך אתמול בגול וכמעט יותר מכך.

בנוסף, ההחלטה לזרוק את כל הכלים כבר מההתחלה לא הייתה חכמה כי לא נשאר שום שחקן יצירתי בעל ניסיון על הספסל.

ושוב זה גם שידר קצת פאניקה.

אני מסכים איתך שיש לו בעיה באמצע. ויש לו בעיה בעמדת המגן המחליף.
ועדיין הוא לא מנהל את המשחקים מספיק טוב לדעתי, ובעיקר ההכנה וההרכבים לוקים מאוד בחסר עד עכשיו.

סופרים משחק רביעי רצוף שנקלעים לפיגור במחצית הראשונה. זה לא צירוף מקרים.

לא צריך למנוע ממנו ביקורת רק כי אלברמן לא עובד מספיק טוב בקיץ הזה.

ובסוף - הוא עומד במבחן התוצאה כרגע. עשה את מה שצריך לעשות. לא פחות ולא יותר.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

רק מכבי כתב: 03 אוגוסט 2023, 12:10
KevinDurant כתב: 03 אוגוסט 2023, 12:04

אתה כנראה מתבלבל.
איפה בדיוק החיקוי?

אני אומר שוב:
ההחלטה לעלות עם חזיזה כמגן במקום לשים את סונדגרן וקנדיל באגפים היא החלטה שפגעה בך פעמיים:
אחד בהתקפה - חזיזה היה רחוק מהאזורים המסוכנים, ושוב הוא שחקן האגף הקלאסי כמעט היחיד בסגל הזה.
בהגנה - החורים שהוא עשה (שוב. לא באשמתו לשחק מגן בקו 4 ולשחק מגן קו 5 זה אופרה אחרת) עלו לך אתמול בגול וכמעט יותר מכך.

בנוסף, ההחלטה לזרוק את כל הכלים כבר מההתחלה לא הייתה חכמה כי לא נשאר שום שחקן יצירתי בעל ניסיון על הספסל.

ושוב זה גם שידר קצת פאניקה.

אני מסכים איתך שיש לו בעיה באמצע. ויש לו בעיה בעמדת המגן המחליף.
ועדיין הוא לא מנהל את המשחקים מספיק טוב לדעתי, ובעיקר ההכנה וההרכבים לוקים מאוד בחסר עד עכשיו.

סופרים משחק רביעי רצוף שנקלעים לפיגור במחצית הראשונה. זה לא צירוף מקרים.

לא צריך למנוע ממנו ביקורת רק כי אלברמן לא עובד מספיק טוב בקיץ הזה.

ובסוף - הוא עומד במבחן התוצאה כרגע. עשה את מה שצריך לעשות. לא פחות ולא יותר.
אנחנו לא "בפנים" בשביל לדעת את מכלול השיקולים אבל על הנייר אני גם הייתי הולך על סונדגרן וקנדיל כמו שרשמת.

אני חושב שאנחנו לא נותנים מספיק קרדיט לכמה אגרסיביים וקשוחים הם ובגלל זה הוא רצה לפתוח עם חלאיילי וכנראה שכל מאבק מולם זה כמו 2 מאבקים מול קבוצה רגילה כי שחקנים שלנו כבר לא עמדו על הרגליים.

אבל באופן כללי אני מסכים אתך, הוא רצה להכריע את המשחק עוד במחצית הראשונה ולא להיגרר למחצית השנייה ובגלל זה עלה עם כל הכוכבים אבל זה קרה גם אתמול וגם במשחק הקודם שאנחנו מסיימים את המשחק בלי יותר מדי שחקנים איכותיים וצריך לתת על זה את הדעת.
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

איך אני מתגעגע לפאסון של בכר על הקווים. האיש היה כריזמטי.
לא אוהב את כל הקפיצות האלה של דגו בסגנון גיא לוזון.
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

חייב יועץ תקשורת
הוא עונה אחלה תשובות והכל טוב אבל הוא חייב להתחיל לפתח דיסטאנס גם מול תקשורת וגם מול הספסל
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

חזיזוש כתב: 04 אוגוסט 2023, 12:20 חייב יועץ תקשורת
הוא עונה אחלה תשובות והכל טוב אבל הוא חייב להתחיל לפתח דיסטאנס גם מול תקשורת וגם מול הספסל
למה? אם זה הסגנון שנוח לו, שיעשה מה שמתאים לו.

בינתיים הוא מתנהל בצורה מצוינת מול התקשורת, ונראה שגם מול השחקנים דרך התיקשור שלו עובדת.
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

Judokan כתב: 04 אוגוסט 2023, 12:26

בינתיים הוא מתנהל בצורה מצוינת מול התקשורת, ונראה שגם מול השחקנים דרך התיקשור שלו עובדת.
זה לא נגדו. אני חושב שזה לא בריא בלונג ראן האובר ריספקט שהוא נותן לתקשורת והשחקנים. הוא חייב לעבור את המדרגה הזאת מ"תודה שאתם נותנים לי להיות פה" ל"אני הבוס פה"
בכל מקרה, הכי בעדו בעולם
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

חזיזוש כתב: 04 אוגוסט 2023, 12:35

זה לא נגדו. אני חושב שזה לא בריא בלונג ראן האובר ריספקט שהוא נותן לתקשורת והשחקנים. הוא חייב לעבור את המדרגה הזאת מ"תודה שאתם נותנים לי להיות פה" ל"אני הבוס פה"
בכל מקרה, הכי בעדו בעולם
יש דרכים שונות "לקנות" את התקשורת.

בכר ידע לעשות את זה ממקום של כוח וכריזמה שקטה. לדגו יותר נוח לעשות את זה ממקום של פתיחות, וגישה קצת יותר סחבקית. זה בסדר גמור בעיניי, וזו דרך לגיטימית לגמרי לתפקד.

כמובן שצריך לראות איך תיראה התקשורת בתקופת משבר, אבל בינתיים דגו קונה אותם בכבוד שנותן להם וזה יפה.
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

Judokan כתב: 04 אוגוסט 2023, 12:42

בכל מקרה, הכי בעדו בעולם

בכר ידע לעשות את זה ממקום של כוח וכריזמה שקטה. לדגו יותר נוח לעשות את זה ממקום של פתיחות, וגישה קצת יותר סחבקית. זה בסדר גמור בעיניי, וזו דרך לגיטימית לגמרי לתפקד.

כמובן שצריך לראות איך תיראה התקשורת בתקופת משבר, אבל בינתיים דגו קונה אותם בכבוד שנותן להם וזה יפה.
אני לא משווה לבכר ולא מעניין אותי בכר. מדבר על דברים אחרים ומשפטים מסוימים שמקטינים אותו מול הכוכבים שאפשר להימנע מהם

לא חשוב לא ניכנס לזה ומאמין שהסיטואציה מורכבת מספיק כדי לשפוט מבחוץ
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

חזיזוש כתב: 04 אוגוסט 2023, 12:52
Judokan כתב: 04 אוגוסט 2023, 12:42

בכל מקרה, הכי בעדו בעולם

אני לא משווה לבכר ולא מעניין אותי בכר. מדבר על דברים אחרים ומשפטים מסוימים שמקטינים אותו מול הכוכבים שאפשר להימנע מהם

לא חשוב לא ניכנס לזה ומאמין שהסיטואציה מורכבת מספיק כדי לשפוט מבחוץ
לא טענתי שאתה משווה אליו, הוא פשוט היה דוגמה מאוד טובה ועדכנית למישהו שידע להתנהל נהדר מול התקשורת ומול הסגל בדרך של דיסטנס.

בכל מקרה, נראה בהמשך העונה. בניצחונות הרבה יותר קל להצליח עם התקשורת החיפאית
נעול