מסאי דגו - נושא רשמי

נעול
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

Re: מסאי דגו - נושא רשמי

שליחה על ידי The real Tsepo »

הדבר המעודד הוא שבפעם הראשונה הרגשתי שהקבוצה הגיעה ממש מוכנה טקטית ועם תכנית משחק שעובדת. הוא הכין את הקבוצה טוב מאוד למשחק כאותי. עם קצת יותר ריכוז וחילופים יותר טובים יכולנו לשים את השלישי. בעיניי הכאוס בשלבים מסויימים היה קצת מסוכן מידי, אבל אני לא יכול להאשים מאמן שאין לו אשכרה אפילו לא אופציה אחת מהספסל לעבות את המרכז שדה ולהקשיח את המשחק.
לא יודע מה יהיה בהמשך, איך הוא יתפקד וינהל את כל העסק אבל בסהכ אני מרגיש שיש פה מאמן שיודע כדורגל
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

ההכנה הייתה יותר טובה הפעם ועדיין היו לנו שוב רווחים גדולים בחלק האחורי, במיוחד בהתחלת המשחק ויש לנו בעיה קשה של תיאום בנייחים וכדורי גובה. מקווה שישפרו אבל כל הכבוד על הניצחון בסך הכל.
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

עד עכשיו מאוד מבסוט עליו ומפתיע לטובה, מבחינתי אם יגיע לפלייאוף מול יאנג בויז יש לו ציון 9 במוקדמות.
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

הפעם היתה לו הכנה טובה למשחק, היריבה לא הפתיעה אותו וסך הכל תוכנית המשחק שלו עבדה. גם החילופים היו סבירים, במיוחד בהתחשב באופציות על הספסל (תביאו רכש כבר יא נבלות).
בצד השלילי, עדיין יש בעיות בהגנה, אנחנו מאוד פריכים.
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
שוער עולה
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי שוער עולה »

ההרכב היה טוב
החילופים החלישו משמעותית את הקבוצה . אפשר להגיד ''סגל לא מספיק טוב'' וכו', אני לא קונה את זה
היה צריך להכניס שחקנים שמסוגלים להחזיק כדור. שיבלי וחג'ג' היו תורמים יותר מפודגוארנו ודוד
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

סבע ופיירו שפכו לאגר והיו צריכים לצאת קודם.
זה העמיס עוד יותר על ג'אבר ומוחמד.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

שוער עולה כתב: 10 אוגוסט 2023, 09:03 ההרכב היה טוב
החילופים החלישו משמעותית את הקבוצה . אפשר להגיד ''סגל לא מספיק טוב'' וכו', אני לא קונה את זה
היה צריך להכניס שחקנים שמסוגלים להחזיק כדור. שיבלי וחג'ג' היו תורמים יותר מפודגוארנו ודוד
די נו איזה חג'ג' בחייאת
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

שוער עולה כתב: 10 אוגוסט 2023, 09:03 ההרכב היה טוב
מבין את מה שאתה אומר ואפילו נוטה לחשוב כמוך, אבל קשה לי להיות נחרץ.
אם שיבלי היה מפסיד מאבקים בחצי שלנו כשהקבוצה כולה נסוגה אחורה וניסתה לשמור על התוצאה, היו כותשים את דגו על זה. סוף הוא מניה הגנתית בטוחה יותר.
אני חושב שדגו גם היה סופג ביקורות קשות (ובצדק) אם לא היה מעלה את דין כשהקבוצה ניסתה להוציא התקפות מעבר על שטחים גדולים. העניין הוא שדין פשוט היה רע.

למעשה, אני מאמין שדגו ימשיך לספוג ביקורות על החילופים בכל משחק, לפחות עד שיקבל רכש ראוי.
הוא תקוע בלי אפשרויות לחזק את ההגנה והקישור בכלל ובאגפים יש לו רק אופציות שהן עדיין בגדר סיכון גבוה.
מול שריף הוא העלה את הצעירים שהביאו לו ניצחון ואמרו שהחילופים היו הימור מסוכן מדי ויצרו כאוס במשחק ומנגד, במשחק אתמול, הוא ספג ביקורות על זה שעשה חילופים "שמרניים" שנועדו לשמור על המבנה ההגנתי והתוצאה.
כלומר, הוא תקוע במלכוד - אם הוא נותן קרדיט לצעירים, הוא לוקח סיכון גבוה, ואם הוא לא עושה את זה, אין לו באמת שחקנים "מוכחים" להעלות מהספסל, מלבד בעמדות הקשר ההתקפי והחלוץ.
אצבעוני
גול ראשון בבוגרים

שליחה על ידי אצבעוני »

כרגע דגו מראה שיש לו יותר תחת מכדורגל,
גם במשחק אתמול הקבוצה לא נראתה מאומנת,
אני מקווה מאוד שאני אוכל פה את הכובע אישית, אבל הנצחונות שלנו עד היום נראו יותר בזכות מזל או יכולת אישית של שחקנים מאשר בזכותנו.
עדיין לא ראיתי תצוגת כדורגל נאה מהקבוצה העונה
eidoil32
גול ראשון בבוגרים

שליחה על ידי eidoil32 »

אצבעוני כתב: 10 אוגוסט 2023, 14:39 כרגע דגו מראה שיש לו יותר תחת מכדורגל,
גם במשחק אתמול הקבוצה לא נראתה מאומנת,
אני מקווה מאוד שאני אוכל פה את הכובע אישית, אבל הנצחונות שלנו עד היום נראו יותר בזכות מזל או יכולת אישית של שחקנים מאשר בזכותנו.
עדיין לא ראיתי תצוגת כדורגל נאה מהקבוצה העונה
אתה צודק, אבל בחצי הראשון לפחות היה נראה קצת טוב שיש הרכב ושיטה ברורה, החילופים שלו משום מה עושים הרבה מאוד בלאגן. אבל בעיקר מחליפים שמשום מה מוכיחים את עצמם, גם דין דוד וגם רפאלוב נכנסו כמו פרימדונות
סוף היחיד שעלה טוב
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

ברור שיש לו ליקויים והקבוצה לא מושלמת, אבל בסך הכול עושה עבודה טובה מאוד עד עכשיו ובכלל נראה מצוין גם בשאר האספקטים שהם לא טקטיים, כמו ההתנהלות מול הכוכבים, ראיונות בתקשורת, ואפילו משתף צעירים דבר של היה קיים אצל בכר ופגע בנו לטווח הארוך.
שוער עולה
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי שוער עולה »

שוב החילופים לא תרמו כלום
5 חילופים ואפס השפעה על המשחק מלבד הגול של דוד
זה מרגיש שהוא בא עם חילופים מהבית
אני מאוד מודאג מניהול המשחק שלו
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

הלוואי שלחילופים רק הייתה אפס השפעה. זה היה יותר גרוע - חילופים מזיקים וחסרי היגיון.
פירק את הקישור באמצע, לא החליף שחקן גמור כמו פיירו שזחל מדקה 75. הגול הגיע ישירות מהחור שיצר.
itaybenji
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי itaybenji »

אני לא מצליח להבין רק מה הטענות שלכם לגבי הקישור
אם ג'אבר ועלי גמורים ורוצים לתת להם מנוחה מה רציתם בדיוק שהוא יעשה אחרת?

אין מה לעשות וככה זה גם יהיה בפלייאוף, זה מה שקורה שלא מתכוננים נכון מבחינת רכש
יעקב נחנקנו
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

itaybenji כתב: 15 אוגוסט 2023, 23:00 אני לא מצליח להבין רק מה הטענות שלכם לגבי הקישור
אם ג'אבר ועלי גמורים ורוצים לתת להם מנוחה מה רציתם בדיוק שהוא יעשה אחרת?

אין מה לעשות וככה זה גם יהיה בפלייאוף, זה מה שקורה שלא מתכוננים נכון מבחינת רכש
שלא יכניס את רפאלוב להעמיד פנים שהוא קשר אחורי. שיכניס שחקנים בחלק הקדמי שיכולים להחזיק כדור כדי להוריד עומס.

רצה להוציא את ג'אבר? אז שיכניס את גוני או אפילו את זרגרי. העיקר שיהיה שם גוף שמסוגל לעשות מינימום פוזה של לחץ.

החילוף הגאוני שלו עשה את איתמר ניצן איש המשחק
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

החילופים לא היו מספיק טובים ויחד עם אובדן המשמעת הטקטית במחצית השנייה, זה היה נראה רע. חבל, כי זה גרר עוד ספיגה.
ולצד זאת, הקבוצה נראית יותר טוב ממשחק למשחק, במחצית הראשונה ראינו כדורגל מעולה (ושלו, לא של בכר) וכרגע, הוא מביא את התוצאות (עם סגל מוחלש, בלי רכש משמעותי במקום, ואחרי הכנה לקויה בגלל נסיבות חיצוניות). אני יוצא מאד מרוצה מהמשחק היום.
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

חילופים גרועים שכנראה הגיעו מהבית ללא קשר למה שקורה על המגרש.
עדיין יש בעיות בהגנה, עדיין יש הרבה דקות מתות במשחק שלנו.

בצד החיובי ההכנה היתה טובה, משחק ההתקפה השתפר.
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

קשה לי להאשים אותו בחילופים כשהברירה שלו בניהול משחק בקישור ובהגנה זה שתי אופציות גרועות:
או להשאיר את עלי וג'אבר ולסחוט אותם (גאבר היה גמור ועלי מוצהב) או לאבד את האמצע לגמרי. תאמת אני חושב שהוא עשה בחירה נכונה, מעדיף לאבד את האמצע בשלב הזה של המשחק גם אם זה אומר משחק קשה לצפייה מאשר לסכן את גאבר/עלי. החילוף של דין היה חד משמעית מהבית, אני הייתי שמח לראות את שוראנוב נכנס על חשבון פיירו במקום החילוף של חלאיילי
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

החילופים היו גרועים לא מבין מה אתם מצדיקים את זה. להכניס את רפאלוב על ג׳אבר? רפאלוב היה נראה שבקושי מסוגל או רוצה לזוז. היה ברור שבדקות האלה דווקא היה חסר מהירות בחלק הקדמי ולא עוד קשר התקפי איטי שרוצה כדור לרגל ולא עושה הגנה. מה זה המחיקה המוזרה הזאת של שוראנוב? הבן אדם הבקיע בכל משחק ששיחק ולא עולה כמחליף כמעט אף פעם.
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

Shocking4U כתב: 16 אוגוסט 2023, 01:35 החילופים היו גרועים לא מבין מה אתם מצדיקים את זה. להכניס את רפאלוב על ג׳אבר? רפאלוב היה נראה שבקושי מסוגל או רוצה לזוז. היה ברור שבדקות האלה דווקא היה חסר מהירות בחלק הקדמי ולא עוד קשר התקפי איטי שרוצה כדור לרגל ולא עושה הגנה. מה זה המחיקה המוזרה הזאת של שוראנוב? הבן אדם הבקיע בכל משחק ששיחק ולא עולה כמחליף כמעט אף פעם.
הבחירה היא בין אופציות גרועות. אתה מרחק פציעה אחת של גאבר/עלי מאמצע פרוץ לחלוטין מול יאנג בויז (גם ככה זה רחוק מהאידיאל). בבחירה בין לסכן את גאבר או עלי לבין לאבד את האמצע וליצור משחק מגעיל ומופקר, אני מעדיף את האופציה השניה (כי אני לא חושב שאף אחד הרגיש שהם באמת יכולים לחזור). אכן חבל ששוראנוב לא נכנס
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

החילופים לא היו טובים ובהתחלה כעסתי כשספגנו אחרי שגויה נכנס (אם זה תלוי בי מחר כבר אני שולח אותו חזרה לקטמון), אבל צריך לזכור שהפקירו אותן עם הרכש וחסר עם מה לעבוד.

בסך הכל אני חי איתו בשלום עד עכשיו..
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

The real Tsepo כתב: 16 אוגוסט 2023, 01:42
Shocking4U כתב: 16 אוגוסט 2023, 01:35 החילופים היו גרועים לא מבין מה אתם מצדיקים את זה. להכניס את רפאלוב על ג׳אבר? רפאלוב היה נראה שבקושי מסוגל או רוצה לזוז. היה ברור שבדקות האלה דווקא היה חסר מהירות בחלק הקדמי ולא עוד קשר התקפי איטי שרוצה כדור לרגל ולא עושה הגנה. מה זה המחיקה המוזרה הזאת של שוראנוב? הבן אדם הבקיע בכל משחק ששיחק ולא עולה כמחליף כמעט אף פעם.
הבחירה היא בין אופציות גרועות. אתה מרחק פציעה אחת של גאבר/עלי מאמצע פרוץ לחלוטין מול יאנג בויז (גם ככה זה רחוק מהאידיאל). בבחירה בין לסכן את גאבר או עלי לבין לאבד את האמצע וליצור משחק מגעיל ומופקר, אני מעדיף את האופציה השניה (כי אני לא חושב שאף אחד הרגיש שהם באמת יכולים לחזור). אכן חבל ששוראנוב לא נכנס
האלטרנטיבה לא נכונה. הוא לא היה בבחירה לסחוט את עלי וגאבר או להפקיר. מספיק שנאור היה נכנס במקום גאבר באותו חילוף (במקום לשלוח את רפאלוב ולחסל את הקישור שלנו.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

הקבוצה מאומנת בהנעת כדור ובהתקפה
לא יודע כמה מזה זה דגו וכמה זה ריצה על אדי האימון של הקבוצה הקודמת (לוקח איזה שליש עונה עד שמתחילים לראות קבוצה נטו של מאמן חדש)
מה שכן העמידה ההגנתית שלנו נוראית

ובנוגע להחלטות של דגו עצמו
הרכבים טובים, הכנה סבירה למשחקים, אבל החילופים בניהול משחק על הפנים בינתיים ומקווה שישתפר
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

Judokan כתב: 16 אוגוסט 2023, 08:00
The real Tsepo כתב: 16 אוגוסט 2023, 01:42
האלטרנטיבה לא נכונה. הוא לא היה בבחירה לסחוט את עלי וגאבר או להפקיר. מספיק שנאור היה נכנס במקום גאבר באותו חילוף (במקום לשלוח את רפאלוב ולחסל את הקישור שלנו.
נכון מאוד. הוא השאיר את גוני לבד בקישור, זה נראה רע.
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

שורה תחתונה, הגיע לפלייאוף ליגת האלופות. גם שקיבל הגרלות טובות מבחינתי הוא עשה את העבודה שלו וגם רואים גרף שיפור בצמד המשחקים האחרונים מתצוגות הנפל שהיו מול שריף
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

יש בעיה עם ניהול המשחק.
החילופים לא טובים, ולא רק שלא עוזרים, אלא לרוב פוגעים בקבוצה.

בכלל ההרגשה היא של "חילופים מהבית" וכל מיני חשבונות של "סוף שיחק משחק שעבר, אז הפעם הוא לא ישחק, וקנדיל שלא שיחק, כן ישחק".
אני אישית סולד מהגישה הזאת של החישובים.
בכר הוא היה האנטי של זה. הוא לא היה מחשב דקות של שחקני ספסל, ומי שיחק או מי לא. מי שמתאים וטוב לסיטואציה הנוכחית, צריך לשחק.

לא הייתה שום סיבה למחוק את שוראנוב במשחקים האחרונים.
לא הייתה שום סיבה לא לתת לפיירו לרדת אתמול. המשחק היה די גמור, ופיירו משחק המון, ועוד סוחב עומסים מגביע הזהב עם האיטי.
להכניס את רפאלוב כ-8 רק בשביל לתת לו דקות?
עדיף שלא ייכנס בכלל. גם בשביל ליאור וגם בשבילנו.

אי אפשר לקחת לו את זה שאנחנו בשלב הפלייאוף. וזה הישג גדול בשבילו. למרות שאני די בטוח שכמעט כל מאמן היה עושה את זה מול הקבוצות שקיבלנו ועם משחק שני בסמי עופר.

יאנג בויז מבחן גדול עבורם.

הגיע הזמן גם לראות גול מוקדם. אנחנו פותחים משחקים לא טוב בעונה הזאת.

על העמידה הגנתית מיותר לדבר כי זה המשך של העונה שעברה. נראה רע מאוד. ההגנה של מכבי חיפה היא אך ורק דבר אחד - עבדולאי סק.
eidoil32
גול ראשון בבוגרים

שליחה על ידי eidoil32 »

מסכים, אני איתך.
טרם ראינו משהו יוצא דופן ונראה שהקבוצה מתפקדת בזכות יכולת אישית של שחקנים.
הרבה בעיות בהגנה שנראת קצת מפוזרת, חסרת ביטחון.
ומסכים גם עם כך שהחילופים נראים מהבית, שלא משנה מה הייתה תוצאת המשחק היה מתבצע אותו חילוף.
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

ממה שראיתי במגרש נדמה לי שבקרן לפני החילופים ג'אבר סימן שהוא רוצה לצאת.
אפשר היה להשאיר את עלי לכמה דקות ולארגן מחדש.
הבעיה שגם אם היה מעביר את קנדיל למרכז השדה לא היה מי שיכסה בצד ימין בהגנה.
חלאילי לא עזר בכלל בהגנה על הקו ועלה בגישה "אני רק שחקן התקפה"
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

dyarok כתב: 16 אוגוסט 2023, 15:14 ממה שראיתי במגרש נדמה לי שבקרן לפני החילופים ג'אבר סימן שהוא רוצה לצאת.
בוודאות ביקש.

הייתה פתיחת משחק לא טובה ובמחצית השנייה אחרי שהגענו עם ה2-0 הייתה ירידת מתח גדולה.

לגבי החילופים שראיתי שהמון פה הגיבו לרעה, אני חושב שלמעט החילוף של סבע, אף חילוף לא היה מקצועי והכל היה כפוי ועניינים של כושר וכו'

למה הוא הכניס את רפאלוב במקום ג'אבר? כי זה כמה הוא סומך על גוני ומחזיק ממנו

ג'אבר ביקש חילוף, מוחמד עם כיווצים ועמוס מאוד, סונדגרן ביקש חילוף והיה גמור, חזיזה לא מסוגל לשחק יותר מ60 דק' ואם הוא היה יכול הוא היה מחליף גם את סק וקורנו שהיו סחוטים לגמרי

המחצית השנייה וכל סיפור החילופים הראו בדיוק את החסרונות של הקבוצה הנוכחית ומה שמדאיג אותי זה שלא יעשו עם זה כלום
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

KevinDurant כתב: 16 אוגוסט 2023, 16:03
dyarok כתב: 16 אוגוסט 2023, 15:14 ממה שראיתי במגרש נדמה לי שבקרן לפני החילופים ג'אבר סימן שהוא רוצה לצאת.
בוודאות ביקש.

הייתה פתיחת משחק לא טובה ובמחצית השנייה אחרי שהגענו עם ה2-0 הייתה ירידת מתח גדולה.

לגבי החילופים שראיתי שהמון פה הגיבו לרעה, אני חושב שלמעט החילוף של סבע, אף חילוף לא היה מקצועי והכל היה כפוי ועניינים של כושר וכו'

למה הוא הכניס את רפאלוב במקום ג'אבר? כי זה כמה הוא סומך על גוני ומחזיק ממנו

ג'אבר ביקש חילוף, מוחמד עם כיווצים ועמוס מאוד, סונדגרן ביקש חילוף והיה גמור, חזיזה לא מסוגל לשחק יותר מ60 דק' ואם הוא היה יכול הוא היה מחליף גם את סק וקורנו שהיו סחוטים לגמרי

המחצית השנייה וכל סיפור החילופים הראו בדיוק את החסרונות של הקבוצה הנוכחית ומה שמדאיג אותי זה שלא יעשו עם זה כלום
את מה שאלברמן צריך לעשות ולא עשה צריך לבקר.
אבל לא צריך להסיר אחריות מדגו.

ההגנה איתו נראית פחות טוב.
החילופים לא מספיק טובים.
פותחים משחקים בצורה לא טובה בכלל.

4 משחקים רצוף נקלענו לפיגור במחצית הראשונה, זה לא עניין של מה בכך.
מול האמרון בבית
מול בית"ר באלוף האלופים
מול שריף בחוץ
מול שריף בבית

זה לא קשור לאלברמן, זה קשור להרכב או מערך לא נכון, והכנה לא מספיק טובה.

נפרגן לדגו את כל הקרדיט שבעולם, ונדע גם לבקר אותו.

חובת ההוכחה היא עליו.

ולא, המדד הוא לא יאנג בויז. זה בונוס עצום. אבל לא שם הוא ימדד.
נעול