מסאי דגו - נושא רשמי

נעול
dyarok
קפטן ירוק

Re: מסאי דגו - נושא רשמי

שליחה על ידי dyarok »

KevinDurant כתב: 10 מרץ 2024, 22:37 בסה''כ מבחינת קצב צבירת נקודות (בניקוי הורדות בית הדין כמובן) אנחנו בקצב של שלושת האליפויות עם בכר.

קשה לבוא בטענות עם כל התהפוכות וכל מה שקרה פה העונה ובמיוחד הפציעות בתקופה האחרונה של שחקני מפתח
מצד שני תסתכל כמה פעמים כתבנו טחרי משחקים - "ניהול גרוע של המשחק"
דגו בא עם חילופים מהבית - הן מבחינת הדחקנים שיכנסו והן מבחינת התזמון שלהם.
לא יחליף שחקן לפני דקה 60- אלא אם מדובר בפציעה/הרחקה
מקובע על שלושה בלמים גם כשיש לו קו הגנה של 4.
היום העלה 4 שחקנים לא 100% כשירים ונשאר בלי כלים על הספסל לשינוי.
אלה דפוסים שחוזרים על עצמם.
לשים את פיירו- חמד- חלאילי כולם ברחבה זה אלישע לוי סטייל.
קאסה לא הראה כלום עד עכשיו והוא עדיין משאיר אותו כאופציה לשחקן קישור מקדם יחיד.
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

אין לו מושג בניהול משחק ובבחירת הרכבים.
לא יודע להגיב למה שקורה, היחיד שלא מבין שהולכים לקבל גול לפני שזה קורה.
הרבה דברים טובים הוא עושה, אבל הרבה מאוד מינוסים יש לו.
המינוס הכי גדול זה שכל פעם אחרי גול הולכים אחורה
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

dyarok כתב: 10 מרץ 2024, 23:04
KevinDurant כתב: 10 מרץ 2024, 22:37 בסה''כ מבחינת קצב צבירת נקודות (בניקוי הורדות בית הדין כמובן) אנחנו בקצב של שלושת האליפויות עם בכר.

קשה לבוא בטענות עם כל התהפוכות וכל מה שקרה פה העונה ובמיוחד הפציעות בתקופה האחרונה של שחקני מפתח
מצד שני תסתכל כמה פעמים כתבנו טחרי משחקים - "ניהול גרוע של המשחק"
דגו בא עם חילופים מהבית - הן מבחינת הדחקנים שיכנסו והן מבחינת התזמון שלהם.
לא יחליף שחקן לפני דקה 60- אלא אם מדובר בפציעה/הרחקה
מקובע על שלושה בלמים גם כשיש לו קו הגנה של 4.
היום העלה 4 שחקנים לא 100% כשירים ונשאר בלי כלים על הספסל לשינוי.
אלה דפוסים שחוזרים על עצמם.
לשים את פיירו- חמד- חלאילי כולם ברחבה זה אלישע לוי סטייל.
קאסה לא הראה כלום עד עכשיו והוא עדיין משאיר אותו כאופציה לשחקן קישור מקדם יחיד.
איזה כלים יש לדגו?
כמה פעמים כתבנו אחרי משחקים שבכר הגיב מאוחר למשחק? זה טבעי שאוהדים כותבים את זה

ההפסד היום הוא לא עליו. ההפסד היום הוא תוצאה של הנסיבות שנקלענו אליהן ובייחוד הפציעות והעייפות. אני לא פוסל גם שלהחלטת בית הדין הייתה השפעה פסיכולוגית (ולא פוסל שזה לא מקרי כמובן).
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

הניהול משחקים גרוע ופאסיבי. נדיר שהוא עושה חילופים שמטיבים עם הקבוצה. מעבר לזה יש מוטיב חוזר שאחרי שהקבוצה מובילה היא הולכת אחורה בצורה לא הגיונית ופשוט מתפללת לטוב. זה כבר לא עניין של כושר אלא כבר משהו מעבר וגם אם זה לא הוראה שלו אלא תגובה של השחקנים העובדה שזה קורה פעם אחר פעם זה מדאיג מאוד. לא הגיוני שבליגה כל פעם שמכבי חיפה מובילה 1-0 נגד קבוצות כמו ריינה או חדרה היא פשוט תפסיק לשחק ותתפלל שהמשחק יגמר.
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

Shocking4U כתב: 10 מרץ 2024, 23:52 הניהול משחקים גרוע ופאסיבי. נדיר שהוא עושה חילופים שמטיבים עם הקבוצה. מעבר לזה יש מוטיב חוזר שאחרי שהקבוצה מובילה היא הולכת אחורה בצורה לא הגיונית ופשוט מתפללת לטוב. זה כבר לא עניין של כושר אלא כבר משהו מעבר וגם אם זה לא הוראה שלו אלא תגובה של השחקנים העובדה שזה קורה פעם אחר פעם זה מדאיג מאוד. לא הגיוני שבליגה כל פעם שמכבי חיפה מובילה 1-0 נגד קבוצות כמו ריינה או חדרה היא פשוט תפסיק לשחק ותתפלל שהמשחק יגמר.
הירידה אחורה אחרי גול זה רק עניין של עייפות לדעתי. מה שהיה במשחקים הקודמים זה שהבליץ
שעשינו בפתיחות משחקים היה נגמר ביותר משער אחד ומכריע את המשחק מוקדם. אחרי הבליץ מגיעה עייפות
והליכה אחורה. אולי היה עדיף לחלק את הכוחות אחרת ולא ללחוץ כמו משוגעים בפתיחה.
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

תראו, אני אפתח בזה שאני חושב שדגו עשה עבודה טובה בחלקים גדולים מאוד של השנה, והאכיל הרבה כובעים, וזה מאוד לזכותו.
ואחרי כל זה, אני לא חושב שאסור לבקר אותו בגלל שהוא עשה דברים גדולים ויפים בעבר.
ואני אומר את זה פה חד משמעית - דגו הוא האשם בהפסד הזה. אפשר היה לגרד פה לפחות תיקו.
ואני אנסה להיכנס פה לכל הטעויות שהוא עשה:
נתחיל מההרכב:
- אני אישית חושב שמערך 3 הבלמים לא עובד טוב לאחרונה בליגה. אנחנו לא נראים איתו טוב כבר תקופה, ודגו מתעקש ומתעקש ומתעקש להמשיך לשחק את זה. וזה פשוט לא ברור. כל עוד קורנו היה פצוע, זה היה מובן. כעת אין לזה שום הצדקה.
- אם כבר בחרת שוב לשחק 3 בלמים. מדוע הציוות הזה? מדוע קורנו שהוא השחקן אולי הכי חשוב בהתקפה משחק כבלם שמאל. מבחינתי תשחק עם פיינגולד שם(שיחק ככה), אוסונדגרן, ואם לא, אז תעביר את סק שמאלה, ותן לפיינגולד/סונדגרן לשחק את קו ימין. הסרסור הזה של קורנו כבלם פשוט תקע את כל משחק ההתקפה, וגם פגע בנו הגנתית ברגע שקורנו התעייף במחצית השנייה.
- מרכז השדרה שואו-מוחמד-קינדה עבד כמו מטורף ביום חמישי מול האיטלקים. קינדה על סף פציעה כמו שדגו אמר בסיום המשחק בבודפשט, ומוחמד עם פציעה בצלעות. למה לכל הרוחות האמצע היום היה זהה לאמצע של חמישי? היה אפשר לעשות כל מיני התאמות. סונדגרן היה יכול לשחק במקום שואו, קאסה יכל לפתוח במקום מוחמד, ואפילו קינדה היה יכול להתחיל בספסל.
- סוגיית רפאלוב-קינדה. 2 השחקנים היצירתיים היחידים שיש כרגע בקבוצה עם עומסים ופציעות. מדוע אתה פותח איתם ביחד? זו ריינה, זו לא הפועל עכו. אתה לא תסיים את המשחק במחצית הראשונה בכל מקרה. למה לא להשאיר קלף מהספסל? זה זעק לשמיים איך אחרי ששניהם יצאו, לא היה לנו שום שחקן שייעשה משהו התקפי. השחקנים היו חסרי עצות לא יודעים מה לעשות. למה לא להסתכל על המשחק בלאייה רחבה עם מספר אפשרויות לקראת ההמשך, ולכמה מקרים שיכולים להתפתח.
היה אפשר לפתוח עם קינדה ורפאלוב שייכנס להחליף אותו, היה אפשר לפתוח עם רפאלוב באמצע, ולתת לחלאיילי לשחק על קו שמאל, ולתת לסייף לשחק פעם אחת את התפקיד שהוא עשה טוב בבאקו, וזה שחקו קו ימין עם רגל הפוכה. רענון של תפקיד היה יכול לעשות טוב גם לחלאיילי וגם לסייף אגב. דגו בחר לעלות עם שניהם, במהלך שהזיק לקבוצה בראיית טווח של משחק שלם.
- ובכלל, כל העניין הזה של לשחוק שחקנים ששיחקו בחמישי לא מובן לי. כבר ראינו בעבר שזה לא עובד. שחקנים קשה להם עם המעברים והם נופלים מהרגליים. למה לא לעשות רוטציה רחבה, ולתת לשחקני המפתח חצי שעה או לעלות מהספסל במחצית כשהיריבה קצת עייפה, ואז להכניס אותם. ראינו את בכר עושה את זה מספר פעמים בשנה שעברה - שומר את השחקנים האיכותיים בספסל וזורק אותם פנימה כשבמשחק עייף יותר מבחינת הקבוצות, ובוחר לא להתחיל איתם בזמן שהקצבים עוד גבוהים, והשחקנים טריים. ההתעקשות הזאת לנהל את הרוטצייה בצורה לא מאוזנת מחושבת לא מובנת לי. שוב ושוב ושוב.
וגם פה זה לא משהו חד פעמי. תקופה שההרכבים לא עובדים טוב, אבל ניצחנו ולרוב לא בגלל יכולת גדולה, אז זה עבר הלאה. אבל זה היה צריך להיאמר אז, וזה נאמר גם עכשיו.
ואני אתן נתון כדוגמא - בואו ניקח סיבוב שלם מאז המשחק האחרון מול ריינה (כולל). שיחקנו 15 משחקי ליגה (14 משחקים בין סיבוב לסובב - כולל + משחק השלמה נגד מכבי ת''א).
בתוך המשחקים הללו, רק ב-4 משחקים מכבי חיפה כבשה יותר מ-3 גולים (אשדוד, סכנין, מכבי נתניה, מכבי פ''ת).
ההתקפה לא עובדת כבר תקופה ארוכה, ולצערי דגו לא עשה משהו בנידון. לא ניסה לשנות. ולי זה מפריע.

ניהול משחק:
- אם יש דבר שמפריע לי אצל מאמנים, זה קיבעון מחשבתי ותוכניות מהבית, ולא מגיבים בהתאם למה שמתאים כרגע על המגרש. ההחלטות של דגו חוזרות על עצמן משחק אחרי משחק אחרי משחק. והנה הפירוט: הוא מחליט ששחקנים X, Y, Z ישחקו היום 60 דקות. וזה בכל משחק ככה. הנה הדוגמאות מהמשחקים האחרונים. חילופים ראשוניים:
ריינה - דקה 60 (2 חילופים)
פיורנטינה - דקה 64
חדרה - דקה 70.
אום אל פאחם - דקה 59.
גנט - דקה 65.
אשדוד - דקה 60 (2 חילופים).
דרבי - דקה 62.
גנט - דקה 64.
בית''ר - דקה 56.
מכבי ת''א - דקה 61.
ב''ש (אדום) - דקה 69.
כפ''ס (גביע) - דקה 64.
מכבי ת''א (טוטו) - דקה 64.
נתניה - דקה 62.
סכנין - דקה 64.
מכבי פ''ת - דקה 62.
מכבי ת''א - דקה 62.ב
הפועל ירושלים - דקה 66.
הפועל פ''ת - דקה 61.

בקיצור, אני יכול להמשיך את זה עוד, אבל העיקרון אותו עיקרון. הוא מגיע עם חילופים מהבית, ולא מגיב למה שמתאים נקודתית למשחק. החילופים סביב אותם מספר דקות. וגם השינויים בדקות בין 62 או 64 זה הרבה בגלל שהכדור לא יוצא, ואז חילוף מתעכב דקה או כמה דקות.
-אני אתן דוגמא מהיום: היה ברור שתהיה ירידה ענקית במחצית השנייה. למה לא לעשות חילופים במחצית. למה לא להכניס את קאסה וסונדגרן באמצע ולרענן את האמצע לקראת המחצית השנייה?
למה לא לעבור ל-4 בהגנה. למה שוב ושוב לחכות שיקרה משהו, ורק אז להגיב? הדקות האלה שברור לכולם שעומד לקרות משהו, ואנחנו ממתינים וממתינים. אותי זה מוציא מדעתי.

וזה רק על קצה המזלג. יש לי הרבה ביקורת על ההתנהלות של דגו. ואני חושב שזה נכון שאין לו ניסיון ברמות האלה, ושהוא מאוד ''עובד לפי הספר'', אבל הוא חייב לסגל לעצמו יכולת של שליטה במשחק, ויכולת להגיב לדברים שקורים תוך כדי משחק. הוא חייב להיות הרבה יותר גמיש מחשבתית, ולנסות להסתכל בראייה הרבה יותר רחבה לקראת משחק.
ירוק זה אני
שחקן העונה

שליחה על ידי ירוק זה אני »

הדבר שהכי הפריע לי שהוא עשה היום זה לשים את קורנו בלם ולוותר על היכולות ההתקפיות המצייינות שלו.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

hezildo כתב: 11 מרץ 2024, 00:14
Shocking4U כתב: 10 מרץ 2024, 23:52 הניהול משחקים גרוע ופאסיבי. נדיר שהוא עושה חילופים שמטיבים עם הקבוצה. מעבר לזה יש מוטיב חוזר שאחרי שהקבוצה מובילה היא הולכת אחורה בצורה לא הגיונית ופשוט מתפללת לטוב. זה כבר לא עניין של כושר אלא כבר משהו מעבר וגם אם זה לא הוראה שלו אלא תגובה של השחקנים העובדה שזה קורה פעם אחר פעם זה מדאיג מאוד. לא הגיוני שבליגה כל פעם שמכבי חיפה מובילה 1-0 נגד קבוצות כמו ריינה או חדרה היא פשוט תפסיק לשחק ותתפלל שהמשחק יגמר.
הירידה אחורה אחרי גול זה רק עניין של עייפות לדעתי. מה שהיה במשחקים הקודמים זה שהבליץ
שעשינו בפתיחות משחקים היה נגמר ביותר משער אחד ומכריע את המשחק מוקדם. אחרי הבליץ מגיעה עייפות
והליכה אחורה. אולי היה עדיף לחלק את הכוחות אחרת ולא ללחוץ כמו משוגעים בפתיחה.
אני לא חושב שלחצנו בצורה שמצדיקה את העייפות הזאת וגם יש ללכת אחורה ויש את מה שאנחנו עושים שזה פשוט להפסיק לשחק ולהתפלל שהמשחק יגמר. זה לא מנטליות שמתאימה למועדון כמו מכבי חיפה. צריכים לחפש את השני ואת השלישי. זה למשל שינוי מהותי מתקופת בכר.
shayhagai
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי shayhagai »

הוא לא יודע לנהל משחק וכמעט תמיד החילופים שלו פוגעים בקבוצה. מצד שני, כשאתה שומע שמתוך ה 5 חילופים שיש לו, 4 מתוכם הם ידועים מראש כי השחקנים שעלו לא יכולים לשחק מעל 60 דקות.. אי אפשר לבוא אליו על זה בטענות.
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

shayhagai כתב: 11 מרץ 2024, 07:07 הוא לא יודע לנהל משחק וכמעט תמיד החילופים שלו פוגעים בקבוצה. מצד שני, כשאתה שומע שמתוך ה 5 חילופים שיש לו, 4 מתוכם הם ידועים מראש כי השחקנים שעלו לא יכולים לשחק מעל 60 דקות.. אי אפשר לבוא אליו על זה בטענות.
הטענה נגדו היא שהוא עלה עם כל התותחים ביחד וכך כיוון שהם לא יכולים לשחק יותר מ 60 דקות הוא נשאר בלי כלים על הספסל.
לא הייתה שום סיבה לעלות עם ליאור וקינדה ביחד לדוגמא.
גם פיירו הלך ונשחק ככל שהמשחק התקדם, חמד היה חייב להכנס במקומו הרבה קודם.
אין סיבה לא לשחק בקו 4.
כמעט ולא עושה חילופים במחצית, גם כשברור שתהיה ירידה ביכולת, כמו שנאמר- מתפללים לטוב.
אלה דברים שחלקם נוגעים לתוכנית המשחק וחלקם נוגעים לתגובה תוך כדי משחק.
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

גם החילופים היו לא נכונים.
הוא כבר ניסה לשחק עם חמד ופיירו ביחד בלי שחקן יצירתי מאחוריהם ולא הגענו ככה לאף מצב מסוכן
אז עכשיו כשאתה חייב גול אתה עושה שוב את אותו מהלך שלא הצליח לך פעם קודמת? מה ההיגיון?

רק מכבי סיכם את זה מצויין, דגו עשה הרבה דברים טובים אבל הוא עושה גם המון טעויות שעלו לנו בנקודות.
גם מגד פיורנטינה עם ניהול משחק קצת יותר טוב היינו מגרדים את התיקו
GreenGirl
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי GreenGirl »

קשה לי להאשים אותו בהפסד הזה...
השחקנים נראים מותשים בגלל העומס, ועם כמות הפצועים שיש לנו את מי אתה כבר יכול להכניס כמחליף שישנה את המשחק...
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

רק מכבי כתב: 11 מרץ 2024, 00:26 תראו, אני אפתח בזה שאני חושב שדגו עשה עבודה טובה בחלקים גדולים מאוד של השנה, והאכיל הרבה כובעים, וזה מאוד לזכותו.
ואחרי כל זה, אני לא חושב שאסור לבקר אותו בגלל שהוא עשה דברים גדולים ויפים בעבר.
ואני אומר את זה פה חד משמעית - דגו הוא האשם בהפסד הזה. אפשר היה לגרד פה לפחות תיקו.
ואני אנסה להיכנס פה לכל הטעויות שהוא עשה:
נתחיל מההרכב:
- אני אישית חושב שמערך 3 הבלמים לא עובד טוב לאחרונה בליגה. אנחנו לא נראים איתו טוב כבר תקופה, ודגו מתעקש ומתעקש ומתעקש להמשיך לשחק את זה. וזה פשוט לא ברור. כל עוד קורנו היה פצוע, זה היה מובן. כעת אין לזה שום הצדקה.
- אם כבר בחרת שוב לשחק 3 בלמים. מדוע הציוות הזה? מדוע קורנו שהוא השחקן אולי הכי חשוב בהתקפה משחק כבלם שמאל. מבחינתי תשחק עם פיינגולד שם(שיחק ככה), אוסונדגרן, ואם לא, אז תעביר את סק שמאלה, ותן לפיינגולד/סונדגרן לשחק את קו ימין. הסרסור הזה של קורנו כבלם פשוט תקע את כל משחק ההתקפה, וגם פגע בנו הגנתית ברגע שקורנו התעייף במחצית השנייה.
- מרכז השדרה שואו-מוחמד-קינדה עבד כמו מטורף ביום חמישי מול האיטלקים. קינדה על סף פציעה כמו שדגו אמר בסיום המשחק בבודפשט, ומוחמד עם פציעה בצלעות. למה לכל הרוחות האמצע היום היה זהה לאמצע של חמישי? היה אפשר לעשות כל מיני התאמות. סונדגרן היה יכול לשחק במקום שואו, קאסה יכל לפתוח במקום מוחמד, ואפילו קינדה היה יכול להתחיל בספסל.
- סוגיית רפאלוב-קינדה. 2 השחקנים היצירתיים היחידים שיש כרגע בקבוצה עם עומסים ופציעות. מדוע אתה פותח איתם ביחד? זו ריינה, זו לא הפועל עכו. אתה לא תסיים את המשחק במחצית הראשונה בכל מקרה. למה לא להשאיר קלף מהספסל? זה זעק לשמיים איך אחרי ששניהם יצאו, לא היה לנו שום שחקן שייעשה משהו התקפי. השחקנים היו חסרי עצות לא יודעים מה לעשות. למה לא להסתכל על המשחק בלאייה רחבה עם מספר אפשרויות לקראת ההמשך, ולכמה מקרים שיכולים להתפתח.
היה אפשר לפתוח עם קינדה ורפאלוב שייכנס להחליף אותו, היה אפשר לפתוח עם רפאלוב באמצע, ולתת לחלאיילי לשחק על קו שמאל, ולתת לסייף לשחק פעם אחת את התפקיד שהוא עשה טוב בבאקו, וזה שחקו קו ימין עם רגל הפוכה. רענון של תפקיד היה יכול לעשות טוב גם לחלאיילי וגם לסייף אגב. דגו בחר לעלות עם שניהם, במהלך שהזיק לקבוצה בראיית טווח של משחק שלם.
- ובכלל, כל העניין הזה של לשחוק שחקנים ששיחקו בחמישי לא מובן לי. כבר ראינו בעבר שזה לא עובד. שחקנים קשה להם עם המעברים והם נופלים מהרגליים. למה לא לעשות רוטציה רחבה, ולתת לשחקני המפתח חצי שעה או לעלות מהספסל במחצית כשהיריבה קצת עייפה, ואז להכניס אותם. ראינו את בכר עושה את זה מספר פעמים בשנה שעברה - שומר את השחקנים האיכותיים בספסל וזורק אותם פנימה כשבמשחק עייף יותר מבחינת הקבוצות, ובוחר לא להתחיל איתם בזמן שהקצבים עוד גבוהים, והשחקנים טריים. ההתעקשות הזאת לנהל את הרוטצייה בצורה לא מאוזנת מחושבת לא מובנת לי. שוב ושוב ושוב.
וגם פה זה לא משהו חד פעמי. תקופה שההרכבים לא עובדים טוב, אבל ניצחנו ולרוב לא בגלל יכולת גדולה, אז זה עבר הלאה. אבל זה היה צריך להיאמר אז, וזה נאמר גם עכשיו.
ואני אתן נתון כדוגמא - בואו ניקח סיבוב שלם מאז המשחק האחרון מול ריינה (כולל). שיחקנו 15 משחקי ליגה (14 משחקים בין סיבוב לסובב - כולל + משחק השלמה נגד מכבי ת''א).
בתוך המשחקים הללו, רק ב-4 משחקים מכבי חיפה כבשה יותר מ-3 גולים (אשדוד, סכנין, מכבי נתניה, מכבי פ''ת).
ההתקפה לא עובדת כבר תקופה ארוכה, ולצערי דגו לא עשה משהו בנידון. לא ניסה לשנות. ולי זה מפריע.

ניהול משחק:
- אם יש דבר שמפריע לי אצל מאמנים, זה קיבעון מחשבתי ותוכניות מהבית, ולא מגיבים בהתאם למה שמתאים כרגע על המגרש. ההחלטות של דגו חוזרות על עצמן משחק אחרי משחק אחרי משחק. והנה הפירוט: הוא מחליט ששחקנים X, Y, Z ישחקו היום 60 דקות. וזה בכל משחק ככה. הנה הדוגמאות מהמשחקים האחרונים. חילופים ראשוניים:
ריינה - דקה 60 (2 חילופים)
פיורנטינה - דקה 64
חדרה - דקה 70.
אום אל פאחם - דקה 59.
גנט - דקה 65.
אשדוד - דקה 60 (2 חילופים).
דרבי - דקה 62.
גנט - דקה 64.
בית''ר - דקה 56.
מכבי ת''א - דקה 61.
ב''ש (אדום) - דקה 69.
כפ''ס (גביע) - דקה 64.
מכבי ת''א (טוטו) - דקה 64.
נתניה - דקה 62.
סכנין - דקה 64.
מכבי פ''ת - דקה 62.
מכבי ת''א - דקה 62.ב
הפועל ירושלים - דקה 66.
הפועל פ''ת - דקה 61.

בקיצור, אני יכול להמשיך את זה עוד, אבל העיקרון אותו עיקרון. הוא מגיע עם חילופים מהבית, ולא מגיב למה שמתאים נקודתית למשחק. החילופים סביב אותם מספר דקות. וגם השינויים בדקות בין 62 או 64 זה הרבה בגלל שהכדור לא יוצא, ואז חילוף מתעכב דקה או כמה דקות.
-אני אתן דוגמא מהיום: היה ברור שתהיה ירידה ענקית במחצית השנייה. למה לא לעשות חילופים במחצית. למה לא להכניס את קאסה וסונדגרן באמצע ולרענן את האמצע לקראת המחצית השנייה?
למה לא לעבור ל-4 בהגנה. למה שוב ושוב לחכות שיקרה משהו, ורק אז להגיב? הדקות האלה שברור לכולם שעומד לקרות משהו, ואנחנו ממתינים וממתינים. אותי זה מוציא מדעתי.

וזה רק על קצה המזלג. יש לי הרבה ביקורת על ההתנהלות של דגו. ואני חושב שזה נכון שאין לו ניסיון ברמות האלה, ושהוא מאוד ''עובד לפי הספר'', אבל הוא חייב לסגל לעצמו יכולת של שליטה במשחק, ויכולת להגיב לדברים שקורים תוך כדי משחק. הוא חייב להיות הרבה יותר גמיש מחשבתית, ולנסות להסתכל בראייה הרבה יותר רחבה לקראת משחק.
בדיעבד אפשר להסכים עם רוב הדברים.

הקטע של ה"בא מהבית" עם חילוף של 60 דק' זה הגיוני לגמרי בסיטואציה שאנחנו נמצאים בה.

אם יש שחקנים כמו רפאלוב, קינדה, מוחמד שכשירים ל60 דק' אז ברור "שתבוא מהבית" עם חילוף שלהם אחרי 60 דק' במידה ובחרת לתת להם לשחק
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שוב אני אומר, אני רואה הרבה שמבקרים את החילופים שנעשו (שצריך להגיד שכולם בערך היו כפויים ומאולצים בגלל מצב השחקנים)

שאתה מוציא את רפאלוב, קינדה ומוחמד ומכניס במקום את קאסה, פודגוראנו וקנדיל (או בן שימול או נאור) הרמה תרד ב3 רמות, לא משנה מה תעשה אחר כך.
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

KevinDurant כתב: 11 מרץ 2024, 18:52 שוב אני אומר, אני רואה הרבה שמבקרים את החילופים שנעשו (שצריך להגיד שכולם בערך היו כפויים ומאולצים בגלל מצב השחקנים)

שאתה מוציא את רפאלוב, קינדה ומוחמד ומכניס במקום את קאסה, פודגוראנו וקנדיל (או בן שימול או נאור) הרמה תרד ב3 רמות, לא משנה מה תעשה אחר כך.
אחזור על זה שוב. אתמקד בצמד ליאור-קינדה.
כשאתה יודע שהם לא יכולים לתת יותר מ 60 דקות, אתה לא מעלה את שניהם ביחד.
כי אז אתה מוציא אותם ולא נשאר לך כלום.
המחשבה שתכריע את המשחק עם שניהם יחד במחצית הראשונה במשחק חוץ עם יריבה לא פשוטה, היא נאיבית במקרה הטוב.
תעלה עם אחד מהם וכך יש לך לדוגמא: 45 דק' קינדה לבד, 15 דק' שניהם יחד, 30 דק' ליאור לבד.
כבר יש לך קבוצה מאוזנת יותר שמסוגלת לייצר משהו במשך כל המשחק.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

dyarok כתב: 11 מרץ 2024, 23:32
KevinDurant כתב: 11 מרץ 2024, 18:52 שוב אני אומר, אני רואה הרבה שמבקרים את החילופים שנעשו (שצריך להגיד שכולם בערך היו כפויים ומאולצים בגלל מצב השחקנים)

אחזור על זה שוב. אתמקד בצמד ליאור-קינדה.
כשאתה יודע שהם לא יכולים לתת יותר מ 60 דקות, אתה לא מעלה את שניהם ביחד.
כי אז אתה מוציא אותם ולא נשאר לך כלום.
המחשבה שתכריע את המשחק עם שניהם יחד במחצית הראשונה במשחק חוץ עם יריבה לא פשוטה, היא נאיבית במקרה הטוב.
תעלה עם אחד מהם וכך יש לך לדוגמא: 45 דק' קינדה לבד, 15 דק' שניהם יחד, 30 דק' ליאור לבד.
כבר יש לך קבוצה מאוזנת יותר שמסוגלת לייצר משהו במשך כל המשחק.
יכול להיות שבדיעבד אתה צודק, היו מספר פעמים שעשינו את "הניסויים" האלה השנה (נניח חדרה, אשדוד חוץ) שזה כן עבד.

אף אחד לא מבטיח לך שההצעה שהצעת אכן הייתה עובדת ומביאה ניצחון (או להפך)

הבעיה המרכזית היא שיש לנו (בעיקר בגלל הפציעות), ירידה עצומה בין הספסל להרכב ובסוף פה אנחנו נופלים לדעתי.

אם היינו מכניסים את שרי במקום רפאלוב וחג'ג' במקום קינדה וג'אבר במקום מוחמד זה שונה לגמרי מבין להכניס את קאסה, סוף, קנדיל, גוני וכו'
GreenGlory
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי GreenGlory »

העובדה שהוא כבר כמה משחקים רצוף מחזיר את הקבוצה אחורה ומוציא את השחקנים היחידים שיכולים למסור זה ביזיון, בעיקר הירידה אחורה, אף אחד לא ישכנע אותי שזה בניגוד למה שהוא אומר או משדר ורק בגלל העייפות, לעייפות יש חלק אבל אין מצב שמאמן לא משפיע בכלל ואומר לשחקנים לצאת, גם בכוחותיהם האחרונים רק כי מכבי חיפה לא יכולה להיראות ככה.
אם דגו נמצא פה במועדון כדי לצעוק על השחקנים לעשות לחץ מטורף ולנסות לגמור את המשחק ב-20 דקות ראשונות וזהו אז עדיף שלא יהיה פה, ההליכה אחורה זה אחד הדברים המגעילים שאני רואה, הקבוצה לא מבקיע בחצי שעה הראשונה אתה יודע שאתה בבעיה, ואם היא מבקיעה היא הולכת אוטומטית אחורה, עייפה אבל הולכת אחורה בצורה מוגזמת.
אני איבדתי אמון בו, אם ימשיך ככה בפלייאוף אנחנו נראה הפסדים צורמים או נצחונות דחוקים עם כדורגל מבחיל.
אם ימשיך ככה אז רק אליפות תצדיק הישארות שלו.
והדוגמה עכשיו עם דגו זה דוגמה מצוינת לכל אותם המפארים שדרשו להאריך לו את החוזה עוד לפני חודש חודשיים, מזל שעוד לא עשו את זה.
במצב כרגע אני מעדיף מאמן אחר עונה הבאה אם הוא ממשיך ככה, אפס בניהול משחק. הדקות האחרונות מול ריינה עם ההרמות כדורים בכל מחיר ומלא חלוצים ברחבה הזכיר לי תקופות חשוכות של אלישע לוי.
GreenGlory
קודם כל נאמנות

שלא לדבר על הראיונות המביכים שלו, אם אתה לא יודע להתראיין תהיה מודע ותפסיק לעשות נזק.
90 אחוז מהראיונות שלו כוללים את המילה "מאמין" תוך זלזול מפואר באינטלגציה של האוהדים שרואים את זה או שזה באמת כל מה שהוא עושה וכל מה שהוא יודע להגיד, שהוא מאמין בשחקנים.
בלי לראות את הראיונות שלו אני יודע שלפחות פעמיים שלוש הוא יגיד את זה.
הראיון שלו אחרי ריינה בכלל היה בושה, אין בעיה עם זה שאתה מדבר על הורדת הנקודות והביזיון שקורה שם, אבל תעשה את זה אחרי ניצחון, לא אחרי הפסד שהוא כולו שלך, במיוחד שלך, מילא הייתה מתנהל כמו שצריך במשחק הזה אבל לדבר על זה אחרי ניהול משחק כזה מבחיל ומגעיל זה מאבד את הפואנטה והמסר של הדברים, ככה זה נראה נטו בכי של אכלו לי שתו לי בלי טיפת מודעות לזה שרק אתה הפסדת את המשחק ולא המנטליות של השחקנים, עוד זריקת אחריות בעניין. אין ספק שיש לדברים האלה השפעה והם צריכים להאימר, אבל הם צריכים להאימר ברגעים שהמסר שלהם יהיה חד וענייני למה שאתה אומר, לא אחרי הפסד שכל הרושם שמקבלים זה שאתה בוכה בגלל שאתה לא יודע לאמן את השחקנים שלך לקחת את הניצחון הזה, מילא ההפסד היה בעיקר אשמתם, כשזה אשמתך זה פשוט בושה לבכות ככה, לא מכבד בעליל וטיפשי לגמרי
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

בשורה התחתונה הוא עושה אחלה עבודה ועומד בכל המטרות יחסית לנסיבות (פציעות, פירוק הקבוצה בקיץ).
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

עוד ניהול משחק מביך.
לא מבין למה לחכות לקבל גול בשביל חילופים שהיה צריך לעשות כבר במחצית
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

מדברים הרבה על היכולת ההתקפית שלנו וזה שלא נראים טוב אבל צריך לזכור שיש לנו שחקן כנף אחד בדיוק בסגל, רפאלוב עם פציעה וקינדה כשחקני התקפה "יצירתיים" וזהו.

תצאו מהנחה שרפאלוב לא פותח מול הפועל ת''א בגלל הפציעה ותנסו לכתוב הרכב ב4-3-3.

קצת סייף וזהו בערך, לא פלא שזו האיכות ההתקפית שלנו
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

אני לא חושב שיש פה מישהו אחד שחשב שהוא יביא את מה שהביא עד עכשיו לפני שהתחילה-העונה -

ניצח את תל אביב פעמיים, כולל בלומפילד, מקום שלישי בשלב בתים בליגה אירופאית והצליח לעבור את גנט בנוק אאוט, שאומנם לא הישג סופר מרשים אבל עדיין הישג.

לאורך העונה ראינו שיש דברים לא טובים אבל הייתה מגמת שיפור די לינארית כלפי מעלה - בעיקר בעניינים טקטים ורעיונות יצירתיים להפתיע יריבים.

עניין ניהול המשחק לדעתי גם השתפר לאורך זמן אבל מודה שלא ראיתי את המשחקים האחרונים ואני מבין שאנשים רותחים.

לדעתי, הוא יכול להיות איש מקצוע טוב. השאלה אם כמו מרקו יש לו תקרה מסוימת, או שהוא יכול לפרוץ אותה ולהריץ אותנו לאליפויות, צ׳מפיונס ליג וכו. לדעתי לא, אבל הוא כבר הפתיע אותי בעבר אז אין לדעת..
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
GreenGlory
קודם כל נאמנות

אם הוא עולה מול הפועל ביום ראשון בקו של 5 הוא יכול לארוז את החפצים שלו יום למחרת וללכת הביתה.
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

GreenGlory כתב: 16 מרץ 2024, 01:02 אם הוא עולה מול הפועל ביום ראשון בקו של 5 הוא יכול לארוז את החפצים שלו יום למחרת וללכת הביתה.
למה?
GreenGlory
קודם כל נאמנות

benrey כתב: 16 מרץ 2024, 01:43
GreenGlory כתב: 16 מרץ 2024, 01:02 אם הוא עולה מול הפועל ביום ראשון בקו של 5 הוא יכול לארוז את החפצים שלו יום למחרת וללכת הביתה.
למה?
כי ראינו כמה יעיל זה שלוש בלמים בזמן האחרון מול קבוצות עם חלוץ אחד אז לעלות ככה מול קבוצה שבקושי יש לה חלוץ אחד, קבוצה שלא הבקיע בכלל כבר ארבעה משחקים לפחות זה פשוט ביזיון, זה בזבוז מוחלט של שחקן בעמדה אחרת שיעזור לנו לשלוט יותר.
שלוש בלמים זה לא שיטה רעה ולא בהכרח שיטה הגנתית, אבל צריך לדעת מתי מתאים לעלות איתה ונגד מי, מול הפועל לעלות ככה זה לשחק להם ליד.
פשוט יתנו לנו להניע כמה שיותר באזור הבלמים ויסגרו לך את הקישור וזהו, לבלמים לא יהיה באמת עבודה חוץ מלהניע אחד עם השני ונראה לרוב משחק עם מסירות רוחב בינהם.
2 בלמים כשאחד מהם סק שיתמודד עם מתפרצות זה מספיק למשחק מול הפועל, ואם דגו עולה אחרת בסמי עופר נגד הפועל ואתה תראה משחק אנמי מאחורה עם החזקת כדור גבוה בלי תכלס הוא יכול ללכת הביתה כבר יום למחרת כי הוא לא מאמן
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

GreenGlory כתב: 16 מרץ 2024, 02:01
benrey כתב: 16 מרץ 2024, 01:43
למה?
כי ראינו כמה יעיל זה שלוש בלמים בזמן האחרון מול קבוצות עם חלוץ אחד אז לעלות ככה מול קבוצה שבקושי יש לה חלוץ אחד, קבוצה שלא הבקיע בכלל כבר ארבעה משחקים לפחות זה פשוט ביזיון, זה בזבוז מוחלט של שחקן בעמדה אחרת שיעזור לנו לשלוט יותר.
שלוש בלמים זה לא שיטה רעה ולא בהכרח שיטה הגנתית, אבל צריך לדעת מתי מתאים לעלות איתה ונגד מי, מול הפועל לעלות ככה זה לשחק להם ליד.
פשוט יתנו לנו להניע כמה שיותר באזור הבלמים ויסגרו לך את הקישור וזהו, לבלמים לא יהיה באמת עבודה חוץ מלהניע אחד עם השני ונראה לרוב משחק עם מסירות רוחב בינהם.
2 בלמים כשאחד מהם סק שיתמודד עם מתפרצות זה מספיק למשחק מול הפועל, ואם דגו עולה אחרת בסמי עופר נגד הפועל ואתה תראה משחק אנמי מאחורה עם החזקת כדור גבוה בלי תכלס הוא יכול ללכת הביתה כבר יום למחרת כי הוא לא מאמן
אני חושב שהאידיאל זה לפתוח בהרכב שמאפשר מעבר קל בין מערכים, לדוגמא עם סונדגרן או פיינגולד כבלם ימני, ואז בהתאם להתפחות של המשחק להחליט.
דגו דווקא יודע לשנות תוך כדי תנועה, נגיד ב5-1 מול חדרה זו הייתה דוגמא בולטת כי זה שינוי שממש הפך את המשחק, והיו עוד מקרים כאלו
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

חלק "מהקיבעון" שלו על 3 בלמים זה בגלל שאין לו 2 שחקני כנף טובים בסגל (אני לא מדבר על יותר מזה)
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

KevinDurant כתב: 16 מרץ 2024, 09:59 חלק "מהקיבעון" שלו על 3 בלמים זה בגלל שאין לו 2 שחקני כנף טובים בסגל (אני לא מדבר על יותר מזה)
אז משחקים עם הכי טוב שיש ולא אונסים עמדות ומסרסים שחקנים אחרים.
חלאילי צריך לשחק בכנף ימין מקדימה ולא לשרוף אנרגיות במרדף על כל הקו.
בצד שמאל- לסובוי (אם כשיר, ושסוף סוף ישחק בעמדה שלו מתחילת משחק) או סייף- עם תמיכה של קורנו כמגן שמאל זה יופי של התקפה בצד הזה.
ככה פשוט.

מסירות אינסופיות בין סק-גולדברג-שימיץ וכד' רק יזכירו ימים עגומים של לוזון.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

dyarok כתב: 16 מרץ 2024, 11:13
KevinDurant כתב: 16 מרץ 2024, 09:59 חלק "מהקיבעון" שלו על 3 בלמים זה בגלל שאין לו 2 שחקני כנף טובים בסגל (אני לא מדבר על יותר מזה)
בצד שמאל- לסובוי (אם כשיר, ושסוף סוף ישחק בעמדה שלו מתחילת משחק) או סייף- עם תמיכה של קורנו כמגן שמאל זה יופי של התקפה בצד הזה.
ככה פשוט.

אז הוא משחק עם חלאיילי שדוחף גבוה מאוד מימין ועם קורנו שיודע לעשות יפה מאוד את הכנף שמאל ומסוכן מאוד.

לסובוי עוד לא נכנס לעניינים ועדיין לא בכושר וסייף פחות מוצא את עצמו בכנף שמאל כשחקן התקפה.
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

dyarok כתב: 16 מרץ 2024, 11:13
ככה פשוט.

מסכים.
נעול