דיא סבע - נושא רשמי

Hulk
הענק הירוק

Re: דיא סבע - נושא רשמי

שליחה על ידי Hulk »

Shocking4U כתב: 15 ינואר 2024, 18:58 מקרה יחזקאל צריך לחזק את התחושה שאיבדו פרופורציות והיה צריך להחזיר אותו
די נו הייתי מאלו שבעד החזרתו אבל הוא יכול לשחק רק 10 ויש לך את ליאור בכושר שיא שרי וקינדה שם.
כמו שאמרו פה שינסו לדחוף לאחת הקבוצות הטורקיות.
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

Shocking4U כתב: 15 ינואר 2024, 18:58 מקרה יחזקאל צריך לחזק את התחושה שאיבדו פרופורציות והיה צריך להחזיר אותו
חד משמעית
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

Hulk כתב: 15 ינואר 2024, 19:06
די נו הייתי מאלו שבעד החזרתו אבל הוא יכול לשחק רק 10 ויש לך את ליאור בכושר שיא שרי וקינדה שם.
הוא שיחק בעבר לא מעט בתור חלוץ… ויש לו סיומת יותר טובה בהרבה משני החלוצים שלנו… ב352 שדגו נוהג לשחק הוא יהיה הרבה יותר מועיל ליד פיירו מאשר דינדה.
בכל מקרה סיכוי קטן שהוא יחזור, המועדון לא גיבה אותו בשום שלב ובעצם הסיט את הקהל נגדו.
אגב להבדיל מדבור, הוא התנצל איזה 100 פעם וגם הלך לאיזו התנדבות עם ילדים מהעוטף ורצה לשים את זה מאחוריו, המועדון לא שיתף עם זה פעולה…
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

קינדה יכול לשחק 8 או בכנף. דיא זה שחקן ישראלי ששווה דאבל דאבל אין הרבה כאלה בנמצא. התגובה של המועדון הייתה חסרת פרופורציות וכניעה לגורמים הכי פופוליסטים בקהל. פשוט טעות.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

Shocking4U כתב: 16 ינואר 2024, 04:28
קינדה יכול לשחק 8 או בכנף. דיא זה שחקן ישראלי ששווה דאבל דאבל אין הרבה כאלה בנמצא. התגובה של המועדון הייתה חסרת פרופורציות וכניעה לגורמים הכי פופוליסטים בקהל. פשוט טעות.
מסכים לגבי התגובה של המועדון אני גם חושב שזה כניעה לפופוליזם, היום זה כבר מאוחר מידי עזוב אתזה שניסינו אותי גם ככנף וגם חלוץ שני והמקום היחיד שהוא היה טוב זה ב10 שאנחנו מלאים שם.
עם איך שהוא אכל את עצמו לדעת עד שהוא ייכנס לכושר תיגמר כבר העונה..
ירוק רפואי
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי ירוק רפואי »

אנשים שוכחים אבל לפני המלחמה הוא כבר איבד קרדיט אצל דגו
היה עולה כמחליף או מוחלף ראשון.
צריך איכשהו להיפטר מהחוזה המטורף שלו.
אני בטוח שיש קבוצות בחו"ל שירצו אותו.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

benrey כתב: 16 ינואר 2024, 01:11
הוא שיחק בעבר לא מעט בתור חלוץ… ויש לו סיומת יותר טובה בהרבה משני החלוצים שלנו… ב352 שדגו נוהג לשחק הוא יהיה הרבה יותר מועיל ליד פיירו מאשר דינדה.
בכל מקרה סיכוי קטן שהוא יחזור, המועדון לא גיבה אותו בשום שלב ובעצם הסיט את הקהל נגדו.
אגב להבדיל מדבור, הוא התנצל איזה 100 פעם וגם הלך לאיזו התנדבות עם ילדים מהעוטף ורצה לשים את זה מאחוריו, המועדון לא שיתף עם זה פעולה…
סבע של היום זה לא סבע של נתניה, הוא כבר לא יכול לשחק כחלוץ והוא שחקן של כדור לרגל בעיקר באמצע וכמעט ולא עושה ריצות לעומק כמו בנתניה, הוא שינה לגמרי את סגנון המשחק שלו
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

סבע ביטל סיכום בטורקיה על רקע פרשת יחזקאל
פרסום ראשון: שחקן חיפה היה אמור לצאת השבוע ולחתום בקבוצה טורקית, אך לאור היחס לישראלים החליט לבטל את הסיכום. היה אמור לצאת בהשאלה עם אופציה

https://www.one.co.il/Article/23-24/1,1 ... tml?ref=hp
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

יאללה להחזיר די עם השטויות
זה עוד יתפוצץ עלינו באיזה תחקיר עובדה הפרשה הזאת
סמל אישי של משתמש
RakMaccabi31
קפטן ירוק

שליחה על ידי RakMaccabi31 »

אם שרי עוזב יש לו מקום לחזור. נקווה שיהיה צנוע כיאה לוייב של הקבוצה
תמונה
אני אמשיך לשתות עד שאשכח את ה-15.5
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

אני יודע שהסיכוי שיחזור לסגל לא קיים, אבל חייבים לעשות הכל כדי לנסות לגשר על כל הפערים ולהחזיר אותו לסגל, לפחות עד סוף העונה
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

אם אתם מחפשים את הסיבה הראשית למה הוא לא יחזור:

תמונה

המשחק האחרון של סבע בירוק, דגו בוחר לא לשתף אותו, מכבי מנצחת 3-2 קשה בנתניה, וסבע לא לוחץ לדגו את היד בסיום המשחק.
כשמאמן ושחקן לא מסתדרים, אי אפשר להתקדם הלאה.

לזה תוסיפו את זה שמההתחלה סבע לא היה טוב פה, וזה כי דגו לא נתן לו להיות הכוכב של הקבוצה, וסבע לא יודע לא להיות הכוכב של קבוצה. ככה זה היה בכל הקריירה שלו, הוא לא שחקן שייעלה מהספסל, אין לו את האופי הזה, הוא מחזיק מעצמו, והוא בא עם החוזה העצום שלו וחשב שזה מחייב אותו להיות כל משחק 90 דק' בהרכב. זה לא עובד ככה.

המכשול הנוסף הוא המרקם הקבוצתי. אף אחד לא רוצה שחקן בחדר הלבשה שעושה פרצופים וממורמר. כרגע הכל חיובי בחדר הלבשה, ואף אחד לא יהרוס את זה.
מה גם שיש שמועות שחלק מהשחקנים כועסים על הפוסט שלו ועל ההתנהגות שלו. ככה שאני לא חושב שזה בריא ליצור עוד מתח בין שחקנים.

והמכשול האחרון זה נושא הקהל. מי שהיה במשחקים האחרונים מבין שזה לא קומץ. יש כמות אוהדים גדולה שמקללת אותו. והדבר האחרון שצריכים עכשיו זה גם מלחמות בתוך הקהל, שבסוף בסוף יפגעו בקבוצה, ואנחנו יודעים כמה הקהל פה משמעותי.

מכל הסיבות הללו - אני חושב שלא יחזירו אותו, ואני נגד ההחזרה שלו. מה גם שיודעים שהוא היה כבר רגל וחצי בטורקיה וברגע האחרון זה נעצר, ובזמן הזה כבר ידעו ששרי כנראה לא נשאר.

קינדה יכול למלא את התפקיד, ובגלל זה הביאו אותו.

שיסגרו את לוסובוי ועוד קשר באמצע, ואף אחד לא ידבר על סבע.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

רק מכבי כתב: 18 ינואר 2024, 16:27 אם אתם מחפשים את הסיבה הראשית למה הוא לא יחזור:

תמונה

המשחק האחרון של סבע בירוק, דגו בוחר לא לשתף אותו, מכבי מנצחת 3-2 קשה בנתניה, וסבע לא לוחץ לדגו את היד בסיום המשחק.

לזה תוסיפו את זה שמההתחלה סבע לא היה טוב פה, וזה כי דגו לא נתן לו להיות הכוכב של הקבוצה, וסבע לא יודע לא להיות הכוכב של קבוצה. ככה זה היה בכל הקריירה שלו, הוא לא שחקן שייעלה מהספסל, אין לו את האופי הזה, הוא מחזיק מעצמו, והוא בא עם החוזה העצום שלו וחשב שזה מחייב אותו להיות כל משחק 90 דק' בהרכב. זה לא עובד ככה.

המכשול הנוסף הוא המרקם הקבוצתי. אף אחד לא רוצה שחקן בחדר הלבשה שעושה פרצופים וממורמר. כרגע הכל חיובי בחדר הלבשה, ואף אחד לא יהרוס את זה.
מה גם שיש שמועות שחלק מהשחקנים כועסים על הפוסט שלו ועל ההתנהגות שלו. ככה שאני לא חושב שזה בריא ליצור עוד מתח בין שחקנים.

והמכשול האחרון זה נושא הקהל. מי שהיה במשחקים האחרונים מבין שזה לא קומץ. יש כמות אוהדים גדולה שמקללת אותו. והדבר האחרון שצריכים עכשיו זה גם מלחמות בתוך הקהל, שבסוף בסוף יפגעו בקבוצה, ואנחנו יודעים כמה הקהל פה משמעותי.

מכל הסיבות הללו - אני חושב שלא יחזירו אותו, ואני נגד ההחזרה שלו. מה גם שיודעים שהוא היה כבר רגל וחצי בטורקיה וברגע האחרון זה נעצר, ובזמן הזה כבר ידעו ששרי כנראה לא נשאר.

סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

רק מכבי כתב: 18 ינואר 2024, 16:27 אם אתם מחפשים את הסיבה הראשית למה הוא לא יחזור:

תמונה

רק שזה לא נכון כי דגו אמר בעצמו ולא פעם אחת שהוא רוצה שסבע יחזור. אני גם יודע שזה נכון ממקורות נוספים שהברקס בנוגע לסבע לא מגיע מצידו של דגו.

לא זוכר שראיתי איפשהו דיבור על בעיות עם סבע בחדר ההלבשה. זה בטח מאותו בית ספר שטען שאצילי הוא בעיה בחדר ההלבשה.

הבעיה היחידה זה הקהל, וכולנו יודעים שהקהל ישכח מכל מה שקרה אחרי גול ואיזו התנצלות נוספת (לפחות הקהל הרחב, שזה מה שמשנה).

אין שום סיבה לא לנצל את סבע כחלק מהרוטציה שלנו, כי אין לנו את הלוקסוס להמשיך לוותר על שחקנים שיודעים לתת מספרים ולהחליף אותם בשחקנים כמו לסובוי שלא זוכרים מתי בפעם האחרונה הם הבקיעו גול.
וזה נאמר בלי להוריד מזה שאני אשמח מאוד אם גם לסובוי יהיה פה.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

מתראיין כעת לפודיום ששיחררו טיזר.
יהיה מעניין לשמוע אותו.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

רק מכבי כתב: 19 ינואר 2024, 13:02 מתראיין כעת לפודיום ששיחררו טיזר.
יהיה מעניין לשמוע אותו.
אם זה לא ראיון בתיאום עם המועדון, במטרה להכין את הקרקע לחזרה שלו, זה יהיה מבאס מאד. לא צריכים עוד רעשי רקע בעונה כזו תנודתית ומלאת אירועים.
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

יהיה מעניין לשמוע אותו.
הולך להתנצל ולהכין את הקרקע לחזרה?
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

מצד אחד אופתע אם לא יחזירו אותו כי כן מכשירים את הקרקע לכך
מצד שני אני מבין שיענקלה מצטער על ההסכם שחתם מולו
זה 51-49 שהוא עוזב לדעתי
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

הוא גמור במועדון. הראיון זה נטו כדי לשפר עמדות ולתקן את הנזק במידה וירצה לחזור לישראל.
GreenGirl
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי GreenGirl »

יהיה מעניין לשמוע אותו.
לפני שאני אשמע אני בטוחה במיליון אחוז שהוא ידבר (כמו תמיד) על זה שהוא קיבל הצעות טובות יותר ובכל זאת בחר במכבי חיפה :lol:
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

כרמליסט ירוק
הענק הירוק

שליחה על ידי כרמליסט ירוק »

לא מת על דיא סבע ומבין את הבעיות הכלכליות, המקצועיות וכל זה. מה שהמועדון עושה לו זה רצח אופי דוחה. אני חושב שהמועדון חייב להוציא הודעה שהניפוי שלו מהסגל הוא על רקע מקצועי בלבד, כי בסוף יש פה בן אדם
HaifaWave
אגדה ירוקה

שליחה על ידי HaifaWave »

אם לא ימצא קבוצה עד סוף ינואר הוא ישאר לדעתי
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

זה היה ברור שמכינים את הקרקע לחזרה שלו אחרי הפרסום על זה שהוא דחה הצעה מקבוצה טורקית.
בהיעדר שרי הוא כן יכול לתרום לנו, וההדחה שלו מהסגל הייתה הזויה פופוליסטית.
דם ירוק!!!
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי דם ירוק!!! »

סתם נפלו עליו..לא עשה כלום...תירוץ טוב להתפטר מהחוזה הגבוה..
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

לא מכינים שום קרקע. סבע סיים את הטקס במכבי חיפה. הוא מתראיין כדי לנקות את התדמית ולא מעבר. הלוואי ואני טועה אבל במועדון לא רוצים אותו.
itaybenji
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי itaybenji »

אין שום סיבה גם שישחק במכבי חיפה וגם לא באף מועדון אחר בארץ
סורי אבל זה ממש לא הסיפור של שגיב יחזקאל.
זו נאיביות גדולה לחשוב שהכל מתוך רצון הומאני שלכולם יהיה טוב

ואני לא מקלל אותו ביציע, אבל ממש לא רוצה לראות אותו לובש את המדים שלנו שוב
יעקב נחנקנו
Kaka
קפטן ירוק

שליחה על ידי Kaka »

Shocking4U כתב: 19 ינואר 2024, 15:52 לא מכינים שום קרקע. סבע סיים את הטקס במכבי חיפה. הוא מתראיין כדי לנקות את התדמית ולא מעבר. הלוואי ואני טועה אבל במועדון לא רוצים אותו.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

המועדון היה עושה נכון אם היה מחזיר אותו לסגל עד הקיץ ומנסה להוציא ממנו את המיטב ובקיץ שיעשו חושבים מחדש. כרגע יש לו הרבה מה לתרום.
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

אני עד עכשיו לא מבין מה רוצים ממנו. אשתו העלתה איזה פוסט, לא הוא. הוא ביקש סליחה, הבהיר שהוא מגנה את הטבח ואם אני זוכר נכון הלך עם הקבוצה לבקר פצועים כשהכל היה טרי.

שרי הלך ואנחנו לחלוטין נוכל להרוויח מהאיכותיות של סבע.
מקווה שהכל יסתדר לטובה..
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
שלח תגובה