פרנטזי פיירו - נושא רשמי

סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

פרנטזי פיירו - נושא רשמי

שליחה על ידי Apoc »

תמונה

פרנצדי פיירו

תאריך לידה: 29.03.1995 (בן 27)
גובה: 1.94 מ'
תפקיד: חלוץ
אזרחות: האיטי וארה"ב
חתום עד: 30.6.25 (פלוס אופציה להארכה)

עד 2014 - סיקואסט יונייטד
2016-2014 - NE האסקיס
2018-2016 - שנטיקלירס
2017-2017 - רידינג יונייטד (השאלה)
2018-2018 - קולורדו
2019-2018 - מוסקרון
2022-2019 - גנגאן
החל מ2022/23 - מכבי חיפה

בהצלחה

lemmacantor
מכונת תארים

Re: פרנצדי פיירו - נושא רשמי

שליחה על ידי lemmacantor »

חשוב ביותר שיצליח. שחקן קריטי הן לאירופה והן לליגה.
הנה המהפך, הנה המהפך, הנה הממממהההפפפךךךך!
סמל אישי של משתמש
hezildo
אלוף המדינה

שליחה על ידי hezildo »

לא בטוח שהאיטי מביא אותו ;)

שיהיה בהצלחה למפלץ.
אליפות עם כוכבית 2.0

לא היה כדבר הזה!
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

שליחה על ידי KevinDurant »

בהצלחה!

הימור כמו כל רכש, מצליח לראות מה ראו בו ומה הם רוצים לקבל ממנו, אני מקווה שהוא יהיה מספיק איכותי לליגה בדברים שהוא טוב בהם.

עוד קשה לי להחליט לכאן או לכאן
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

הרבה מונח על הכף בעסקה הזו, אז אני מאד מקווה שיצליח כמו שהצוות המקצועי מצפה ממנו.

יאללה בהצלחה!!
סמל אישי של משתמש
Smurk
מכונת תארים

שליחה על ידי Smurk »

בהצלחה טנק
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

בהצלחה גרגמל
חוות דעת מקצועית תתקבל לאחר 6-8 משחקים בהרכב
פושעי דילן לדין
lemmacantor
מכונת תארים

יש לו תואר בקרימינולוגיה. יכל להוות גם חיזוק לקבוצת הכדורסל.
סמל אישי של משתמש
hezildo
אלוף המדינה

שליחה על ידי hezildo »

אני לא שופט שחקנים לפי סרטוני יוטיוב אבל דבר אחד מעניין יש בסרטון: יש לו בעיטה טובה בשתי רגליים, זה פלוס רציני.
אליפות עם כוכבית 2.0

לא היה כדבר הזה!
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

אגב אלברמן אמר בהודעה על ההחתמה שלו שהוא יוסיף מנהיגות (ואיכות ופיזיות)
ככה גם אני התרשמתי ואני מקווה שנקבל גם שחקן שייתן אקסטרה בחדר הלבשה עם דרייב להצליח וגם אופי חיובי ונוח שיגרום לו להתאקלם היטב במרקם הקיים
NOSFERATU ZODD
הענק הירוק

שליחה על ידי NOSFERATU ZODD »

שיהיה בהצלחה!
הלוואי שיוכיח שאני טועה אבל לא אוהב את את סוג השחקנים האלו.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

שחקן שהולך לתת לנו משהו שהיה מאוד מאוד חסר לנו בשנה שעברה עם הפיזיות ולקיחת בלמים על הגב.

בשנה שעברה קיבלנו את היכולת הזו מעט מדוניו, בטח לא מספיק (אבל באירופה למשל זה היה בולט כמה דין דוד לא מתאים ודוניו הרבה יותר).
עם הנוכחות של פיירו, יהיה מאוד קשה להגנות לשים פוקוס על שרי ואצילי, כי הן כל הזמן יצטרכו להיות ערניות למפלץ שאורב בתנועה לרחבה.
אני גם מאמין ומקווה שבגלל שהוא יהיה נוכח ברחבה, המגנים המגביהים שלנו יהפכו לאיום שקשה להשאיר פנויים, מה שיפנה שטחים לחזיזה, אצילי וצ'יבוטה באגפים שהיה מאוד חסר להם בחצי השני העונה כי כל היריבה ידעו שאפשר לקחת דאבל אפ ולהשאיר את רז, מנחם ואלפונס לבד בלי שזה יפגע בהם.

בקיצור, בונה גדולות ונצורות על השחקן הזה. שמח שהתעקשו עליו.
gargy
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי gargy »

בהצלחה מפלץ!
מאמין בו מאוד.
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

בהצלחה בחור גדול!
אני מאמין בו
lemmacantor
מכונת תארים

שיעשה לאולימפיאקוס יעקובו ושיביא לי את ההמנון.
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

לדעתי יהיה כישלון. הלוואי ואתבדה ואוכל את הכובע. צריך להיות מעורב בלפחות 20 שערים כדי להצדיק את הסכום ששולם עליו (שערים+בישולים).
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
MHFC4EVER
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי MHFC4EVER »

מקווה שהוא לא נבדליסט סדרתי כמו שאמרו... מאמין שיקח לו זמן להשתלב אז צריך להיות סבלניים איתו
MHFC4EVER
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי MHFC4EVER »

GKagelmacher כתב: 01 יולי 2022, 21:29 לדעתי יהיה כישלון. הלוואי ואתבדה ואוכל את הכובע. צריך להיות מעורב בלפחות 20 שערים כדי להצדיק את הסכום ששולם עליו (שערים+בישולים).
אם יסתכלו על הכסף ולא יהיו סבלניים איתו אז חבל על הזמן...
lemmacantor
מכונת תארים

כדי להצדיק את הסכום הוא יצטרך לעשות את ההבדל הן באירופה והן בליגה.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

מקווה שאתבדה אבל קשה לי לראות חלוץ בסגנון הזה מצליח במכבי חיפה. בכל מקרה נאחל לו בהצלחה ונראה גם אחלה של בחור
תמונה
סמל אישי של משתמש
RakMaccabi31
קפטן ירוק

שליחה על ידי RakMaccabi31 »

המרחק בין אידריסו ל20 שערים הוא עצום. החתמה שלו לשלוש שנים ובגיל 27.. לפחות הוריד את הממוצע של הגילאים
תמונה
אני אמשיך לשתות עד שאשכח את ה-15.5
רונן22
שחקן העונה

שליחה על ידי רונן22 »

כדי להצדיק ההשקעה הוא יצטרך להביא את היכולת שלו לידי ביטוי( דומיננטית, משחק עם הגב, משחק ראש, יכולת להחזיק כדור. אומרים שיש לו את האיכויות האלה), להפוך אותנו לקבוצה יותר מגוונת וגמישה טקטית, וכמובן לתת גם כמות מספקת של שערים
נערך לאחרונה על ידי רונן22 ב 02 יולי 2022, 00:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Shocking4U כתב: 01 יולי 2022, 23:53 מקווה שאתבדה אבל קשה לי לראות חלוץ בסגנון הזה מצליח במכבי חיפה. בכל מקרה נאחל לו בהצלחה ונראה גם אחלה של בחור
למה שחלוץ בסגנון הזה לא יצליח?
חלוצים פיזיים זה קונספט שבהחלט יכול לעבוד פה בליגה (למשל שני הפריצות בצהבת). והוא גם לא תורן שמחכה שיעיפו לו כדורים אלא אחד שעושה תנועה.

יש לנו בקבוצה המון שחקנים שאוהבים להגביה (חזיזה, אצלי, ועכשיו גם סונדגרן וקורנו) ולהכניס כדורי עומק לרחבה (שרי, אבו פאני) - וזה מתכתב נהדר עם חלוץ בסגנון הזה
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

Judokan כתב: 02 יולי 2022, 00:31
Shocking4U כתב: 01 יולי 2022, 23:53 מקווה שאתבדה אבל קשה לי לראות חלוץ בסגנון הזה מצליח במכבי חיפה. בכל מקרה נאחל לו בהצלחה ונראה גם אחלה של בחור
חלוצים פיזיים זה קונספט שבהחלט יכול לעבוד פה בליגה (למשל שני הפריצות בצהבת). והוא גם לא תורן שמחכה שיעיפו לו כדורים אלא אחד שעושה תנועה.

יש לנו בקבוצה המון שחקנים שאוהבים להגביה (חזיזה, אצלי, ועכשיו גם סונדגרן וקורנו) ולהכניס כדורי עומק לרחבה (שרי, אבו פאני) - וזה מתכתב נהדר עם חלוץ בסגנון הזה
קראמר, קלאוס, אידריסו וכו׳. קראמר למשל הגיע עם רזומה הרבה יותר מרשים משל פיירו ולא התאים כאן בכלל. בדרך כלל חלוצים גדולים פיזית פחות הצליחו אצלנו, כל הזמן לא הצליחו להיות מעורבים במשחק ואז היו צריכים לרדת עד לכיוון החצי כדי בכלל לגעת בכדור ולהרגיש חלק מהמשחק. וראדה פריצה לא היה באותו סגנון כמו פיירו אלא הרבה יותר טכני. גם פשיץ. סטיפה פריצה יותר דוגמא לשחקן כזה וגם הוא לדעתי יותר טכני מפיירו.
תמונה
GreenGlory
שחקן החודש

שליחה על ידי GreenGlory »

Shocking4U כתב: 02 יולי 2022, 00:41

קראמר, קלאוס, אידריסו וכו׳. קראמר למשל הגיע עם רזומה הרבה יותר מרשים משל פיירו ולא התאים כאן בכלל. בדרך כלל חלוצים גדולים פיזית פחות הצליחו אצלנו, כל הזמן לא הצליחו להיות מעורבים במשחק ואז היו צריכים לרדת עד לכיוון החצי כדי בכלל לגעת בכדור ולהרגיש חלק מהמשחק. וראדה פריצה לא היה באותו סגנון כמו פיירו אלא הרבה יותר טכני. גם פשיץ. סטיפה פריצה יותר דוגמא לשחקן כזה וגם הוא לדעתי יותר טכני מפיירו.
לרוב החלוצים שציינת סבלו גם ממשחק אגפים חלש, בעיקר של המגנים שלא ממש היו קיימים.
חלקם באמת באו להעביר את הפנסיה פה ושיכורים מהתחת כמו אידריסו למשל.
קלאוס גבוה אבל היה די צנום, ממש לא אחד שהיה לו התרון פיזי משמעותי כמו שיש לפיירו וכמו שהיה לאידריסו.
לגבי קרמר, מעבר לטריללה שיש לו בראש, אני חושב שעם מגנים נורמלים ומשחק אגפים טוב יותר הוא היה נותן פה יותר ממה שנתן.
לשם בכר מכוון עם המגנים שהביא, פיירו הגיע ביחד עם מגנים שאחת התכונות הטובות שלהם זה ההרמה והטכניקה בהרמה, מאמין שתהיה לזה השפעה במידה וזה יתחבר אבל יש פה אם די גדול שנצטרך לחכות לראות אם התממש.
בכל מקרה רואים שיש מחשבה מאחורי הרכש, מחזקים במקומות שצריך ומנסים לבנות משהו שאמור לקבל צורה ויש היגיון סה"כ.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

GreenGlory כתב: 02 יולי 2022, 00:46
Shocking4U כתב: 02 יולי 2022, 00:41

לרוב החלוצים שציינת סבלו גם ממשחק אגפים חלש, בעיקר של המגנים שלא ממש היו קיימים.
חלקם באמת באו להעביר את הפנסיה פה ושיכורים מהתחת כמו אידריסו למשל.
קלאוס גבוה אבל היה די צנום, ממש לא אחד שהיה לו התרון פיזי משמעותי כמו שיש לפיירו וכמו שהיה לאידריסו.
לגבי קרמר, מעבר לטריללה שיש לו בראש, אני חושב שעם מגנים נורמלים ומשחק אגפים טוב יותר הוא היה נותן פה יותר ממה שנתן.
לשם בכר מכוון עם המגנים שהביא, פיירו הגיע ביחד עם מגנים שאחת התכונות הטובות שלהם זה ההרמה והטכניקה בהרמה, מאמין שתהיה לזה השפעה במידה וזה יתחבר אבל יש פה אם די גדול שנצטרך לחכות לראות אם התממש.
בכל מקרה רואים שיש מחשבה מאחורי הרכש, מחזקים במקומות שצריך ומנסים לבנות משהו שאמור לקבל צורה ויש היגיון סה"כ.
קראמר באמת פספוס לדעתי. מחקו אותו פה מאוד מהר והוא חלוץ לגיטימי בליגה הראשונה ההולנדית. מהשחקנים שקל ליפול עליהם כשפחות הולך לקבוצה כי יש לו גם אישיות מאוד צבעונית. לגבי המשחק אגפים דווקא אני לא בטוח שהשחקנים ששם בהכרח הכי מתאימים לו, אצילי בימין וחזיזה בשמאל ושניהם עם רגל הפוכה שזה דווקא פחות טוב לשחקן שצריך להרים הרבה. כנראה זאת הסיבה שהביאו שני מגנים מאוד דומיננטיים.
תמונה
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

חזיזה מגביה המון. לדעתי מס' 1 בקבוצה שלנו בהכנסות כדור לרחבה העונה. וגם אצילי מגביה לא מעט (כשאני מניח שעם שחקן מטרה ברחבה הוא יוכל להגביה יותר)
gargy
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי gargy »

lemmacantor כתב: 01 יולי 2022, 19:50 יש לו תואר בקרימינולוגיה. יכל להוות גם חיזוק לקבוצת הכדורסל.
מעולה, זה תנאי מספיק כדי לשלוח אותו לייצג אותנו לפעמים בבית הדין במקום דודו בזק.
סמל אישי של משתמש
hezildo
אלוף המדינה

שליחה על ידי hezildo »

gargy כתב: 02 יולי 2022, 02:07
lemmacantor כתב: 01 יולי 2022, 19:50 יש לו תואר בקרימינולוגיה. יכל להוות גם חיזוק לקבוצת הכדורסל.
מעולה, זה תנאי מספיק כדי לשלוח אותו לייצג אותנו לפעמים בבית הדין במקום דודו בזק.
חחח

הוא בטוח יכול לייצג אותנו יותר טוב מבזק (וגם כמעט כל משתמש בפורום)
אליפות עם כוכבית 2.0

לא היה כדבר הזה!
סמל אישי של משתמש
DelPiero
שחקן העונה
יצירת קשר:

שליחה על ידי DelPiero »

מזל טוב

ברוך הבא ושיהיה בהצלחה!
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: