1.1 דין דוד - נושא רשמי

Ganjot
שחקן העונה

Re: 1.1 דין דוד - נושא רשמי

שליחה על ידי Ganjot »

Shocking4U כתב: 24 אוגוסט 2023, 04:12
Ganjot כתב: 24 אוגוסט 2023, 03:56
Judokan כתב: 24 אוגוסט 2023, 02:47 בטח, ה10 דקות של דין הן מה שהפריע לנו במשחק היום.

אפילו ב10 דקות האלה הוא עדיין תרם יותר התקפית מפיירו וסבע במשחק הזה.
היה אליל על הדשא, הגנות אירופה רועדות מפחד.

אפס שעושה טובה שעולה לשחק, לא רוצה כאלה אצלי בקבוצה, פרצופים וחוסר חשק שילך לעשות אצל ג'קי בי"א, לשם הוא שייך.
מה עשה בדיוק מרגע שעלה אם אפשר לדעת? כי חוץ מעבירה ליד הקרן ונגיחה חלשה (שחלוץ אחר מכניס אותה), לא זכור לי שעשה משהו... חוץ מכמובן לתת לקבוצה הרגשה שהיא משחקת ב 10 שחקנים, אבל לזה התרגלנו.
חלוץ שנותן בכמות דקות שהוא שיחק מתחילת העונה את כמות הגולים שהוא נתן ואז כל משחק חדש מסופסל ואתה לא מבין למה זה יכול לתסכל שחקן?
גניבת דעת.
חלוץ שנתן גול יפה נגד ספרטנס בחוץ, נגד שריף בחוץ היה פח והחטיא את הכדור שרפאלוב שם לו, בארץ נתן גול בדקה 100 או כמה שזה לא היה, אחרי שהוא החטיא בדקה 98 שער בטוח שהיה מונע הארכה (גם זה, בגלל האדישות שלו), מול ברטיסלבה היה גרוע במשחק חוץ ועלה בלי חשק וגם שם החטיא אחרי שהיה לבד מול השוער.
ואז נגד ברטיסלבה בארץ נתן גול בגארבג' טיים.
ומה המשותף לכל המשחקים האלה? שבכולם, גם באלה שהבקיע, הוא היה גרוע ולא תרם למשחק כלום, אולי חוץ מספרטנס בחוץ.
סטטיסטיקה זה נחמד, במיוחד במנג'ר כיף להסתכל עליה, אבל המציאות תספר דברים אחרים מהסטטיסטיקה.
הוא לא עולה במטרה לאכול את הדשא וזה עוד מאמצע עונה שעברה שעשה טובה כל פעם שבכר העלה אותו מהספסל, הוא לא קיים במגרש ולשחק איתו זה לשחק ב 10 שחקנים.
פיירו חלש, גרוע והכל נכון אבל תמיד מרגישים אותו ושהוא מנסה להיות מעורב במשחק, מנסה להגיע לכדורים ולהפריע לשחקנים שהוא משחק נגדם, אצל דין דוד הוא עושה טובה אם הוא ברדיוס של 5 מטר מהשחקן שהוא צריך ללחוץ.
שנה שעברה הוא שיחק בכל המוקדמות למרות שהיה גרוע והמשיך לשחק, אז כן אני מצפה ממנו להבנה שכרגע המאמן בוחר לשים מישהו אחר בהרכב. אני מצפה ממנו שיעלה עם טירוף במשחק כזה ויחפש להוכיח למאמן באמת למה מגיע לו לפתוח משחק הבא, ולא לחשוב שגולים בגארבג' טיים מספיקים.
כובע קש
אלוף המדינה

שליחה על ידי כובע קש »

היה צריך להיכנס הרבה לפני
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

כל משחק שהוא כובש ואחרי זה לא פותח בהרכב, הוא נראה מאוד מתוסכל ועולה עם חוסר חשק (מעבר לאפטיות התמידית).
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

שליחה על ידי KevinDurant »

רק מכבי כתב: 24 אוגוסט 2023, 11:11 כל משחק שהוא כובש ואחרי זה לא פותח בהרכב, הוא נראה מאוד מתוסכל ועולה עם חוסר חשק (מעבר לאפטיות התמידית).
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

נו, תמשיכו להגן עליו.
חלוץ שאם היה משחק בחדרה היה יורד לספסל ומסיים בנס ציונה.
כל דקה שהוא פה זה בזיון, אפס רצון ואפס יכולת.
שתי החטאות של שחקן שלא יודע לבעוט ויש לו רק בעיטה שטוחה לרחוק, כל שוער מכיר את זה ויודע לקחת לו.
לא עושה לחץ, אדיש, לא נלחם על כדורים.. אשכרה ראו שבשלב מסוים לא רצו למסור לו כבר מרוב שהוא חלש.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

צריך 100 מצבים לגול.

יכול לאמלל אותך במהלך המשחק.

רבאק תן את הגול שם בהתחלה. מצב הכי טוב שיש לחלוץ. לא סוגרים אותך. אתה באמצע. 2 הפינות פתוחות.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Ganjot כתב: 30 אוגוסט 2023, 10:39 נו, תמשיכו להגן עליו.
שתי החטאות של שחקן שלא יודע לבעוט ויש לו רק בעיטה שטוחה לרחוק, כל שוער מכיר את זה ויודע לקחת לו.
לא עושה לחץ, אדיש, לא נלחם על כדורים.. אשכרה ראו שבשלב מסוים לא רצו למסור לו כבר מרוב שהוא חלש.
אל תעצור רק בנס ציונה. בני בועיינה ופורש במקסים לוד.

כולם יודעים עליו הכל, אפס יכולת, ועדיין בתקופה שלו פה הוא החלוץ הכי אמין שלך מבחינת יכולת הבקעה. כולל שהוא שחקן ספסל חלקים משמעותיים מהזמן.
שחקן הרכב קל ברוב הליגה ושחקן רוטציה מצוין עבורנו.

באסה גדולה על ההחמצה שלו, קרה קורה יקרה.
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

Judokan כתב: 30 אוגוסט 2023, 22:07
Ganjot כתב: 30 אוגוסט 2023, 10:39 נו, תמשיכו להגן עליו.
אל תעצור רק בנס ציונה. בני בועיינה ופורש במקסים לוד.

כולם יודעים עליו הכל, אפס יכולת, ועדיין בתקופה שלו פה הוא החלוץ הכי אמין שלך מבחינת יכולת הבקעה. כולל שהוא שחקן ספסל חלקים משמעותיים מהזמן.
שחקן הרכב קל ברוב הליגה ושחקן רוטציה מצוין עבורנו.

באסה גדולה על ההחמצה שלו, קרה קורה יקרה.
גם אצל בועיינה לא הייתי נותן לחלש הזה לפתוח.
עצוב שזה שחקן שמשחק במכבי חיפה, מחדל גדול לכדורגל הישראלי.
שחקן מזעזע, אין לו שום רצון להשתפר ולהפוך לשחקן טוב.
במה הוא השתפר פה בשנתיים + שלו פה?
הוא העלה מסת שריר, שיפר מהירות, שיפר בעיטה? עבד על הפיניש והקור רוח? משהו?
לוזר שמשדר את זה החוצה
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

עוד משחק בעשרה שחקנים.
בעט טוב בגול של סבע, וחוץ מזה זהו.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

אשמח לראות את פרנטזי חוזר על העמדה שלו.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

צריך לעלות מהספסל. הוא פשוט לא טוב בהרכב.
פיירו הרבה יותר משמעותי ממנו.
ולדעתי גם שוראנוב מסוכן ממנו.

אין לו מה לחפש בהרכב. ובפעם הבאה שהוא יעשה פרצוף שהוא עולה מהספסל, אפשר לשלוח אותו ליציע.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

שחקן שיודע להגיע למצבים, יכולת שחשובה מאוד לחלוץ בייחוד במשחק תקוע כמו היום. נותן לו הרבה קרדיט בגול השני.

פיירו לא היה נותן כלום במשחק הזה עם הסטטיות שלו, וראינו בדיוק מה שוראנוב נתן כשנכנס במקומו. החלטה טובה לפתוח איתו.
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

Judokan כתב: 03 ספטמבר 2023, 22:50 שחקן שיודע להגיע למצבים, יכולת שחשובה מאוד לחלוץ בייחוד במשחק תקוע כמו היום. נותן לו הרבה קרדיט בגול השני.

פיירו לא היה נותן כלום במשחק הזה עם הסטטיות שלו, וראינו בדיוק מה שוראנוב נתן כשנכנס במקומו. החלטה טובה לפתוח איתו.
אתה רואה את אותם המשחקים שאנחנו רואים או שאתה על הקלטת של לפני שנתיים?
כל דקה שלו על המגרש זה פשע, במקום שחלאילי/שוראנוב יקבלו הזדמנות כחלוץ.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Ganjot כתב: 03 ספטמבר 2023, 23:09
Judokan כתב: 03 ספטמבר 2023, 22:50 שחקן שיודע להגיע למצבים, יכולת שחשובה מאוד לחלוץ בייחוד במשחק תקוע כמו היום. נותן לו הרבה קרדיט בגול השני.

סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

שוראנוב שיחק היום חלוץ במחצית השנייה, בוא ספר לי מה ראית שהופך את זה לפשע.
סימנת אותו כמו שסימנת את ניצן. לא משנה מה הם יעשו תהפוך אותם לאויבי האנושות
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

Judokan כתב: 03 ספטמבר 2023, 23:12

וואו איה גניבת דעת, וואו
אתה משווה חלוץ שנכנס דקה 70 כשהמשחק מת, כשהפסקנו לשחק כדורגל, שחוץ משרי אין שופ שחקן שמסוגל לייצר מצב על המגרש ושכל השחקנים על הדשא עייפים, לשחקן ששיחק 80 דקות וחוץ מבעיטה אחת שהובילה לגול (אפילו צא הכניס בעצמו שלפחות היה מקבל קצת יותר קרדיט), לא עשה כלום - לא לחץ, לא איומים, לא היה קרוב בכלל לתת דחיקה או לנצח בלמים במאבקים שלהם.
מזכיר לי את ציבוטה שהיה עולה דקה 85 והתלוננו שלא תורם כלום.
לא משעמם לי, לא סימנתי אותו - אני לא יכול לראות אותו משחק כדורגל, זה הכל.
עצוב לי שזה בן אדם שמתפרנס מכדורגל כשיש שחקנים שנמחקים פה, הבן אדם בלי שום חשק ורצון לשחק כדורגל ולהלחם על כדורים ולהכנס למאבקים.

בחיי שאני לא יודע איזה משחק ראית אבל הבן אדם היה פשוט מזעזע ברמה שקשה לתאר, לא קשור למשחק ופשוט מרגיש שאנחנו בעשרה שחקנים.
nirm1234
גול ראשון בבוגרים

שליחה על ידי nirm1234 »

Judokan כתב: 03 ספטמבר 2023, 23:12

לא ברור לי איך אפשר לבוא בטענות לשוראנוב שעולה בלחץ 20 דק' לשחק (לרוב הוא בכלל לא עולה) ומצפים שהוא יעשה פה איזה איזה שלושער כשהקבוצה הפסיקה לשחק.
דיננדה פשוט חלש תקופה וזה שהוא שם גולים פה ושם שלא בזכותו לא הופך אותו לכוכב. כמו גם המצב שהחטיא מול יאנג בויז שאלוהים יודע איפה היינו היום אם הוא רק היה מכניס את זה.
אבל היום זה בכלל היה השיא, לא הרגשתי אותו ברמה שהייתי בטוח שהוא לא פתח.
אפס פעולות טובות, פשוט עמד כמו גולם, במחצית הראשונה אני זוכר אפילו כדור גובה שהוא לא ניסה בכלל להגיע, נשאר לעמוד במקום.
שלא לדבר על הגניבה של הבישול האדיר שחליאלי שם לו בראבונה, שאין פה שאלה בכלל שפיירו היה יודע להשתלט על הכדור הזה. את זה הוא אפילו לא היה מסוגל.
אני הופתעתי שהוא בכלל לא הוחלף במחצית, ועצם זה שדגו החליף את חליאילי ראשון והשאיר לעוד דקות את הגולם הזה, רק על זה דגו איבד הרבה נקודות זכות היום.
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

שליחה על ידי The real Tsepo »

דין דוד לא בתקופה רעה, דין דוד זה שחקן אחד פחות בכל רגע נתון שהוא על המגרש מלבד הרגעים המועטים של ההברקות שלו, זה תמיד היה ככה. הוא אחראי באמת על המון גולים יפים וחשובים אבל אחראי גם על החמצות בלתי נתפסות.
הוא מחטיא את המצבים הפשוטים ומכניס את הקשים, זה מבחינתי לא חלוץ מספיק אמין כדי להיות אחד מהחלוצים המובילים במכבי חיפה. וזה בלי קשר לתרומה האפסית שלו בשאר האספקטים שלו במשחק, הפחד ללחוץ עד הסוף ולעלות למאבקים בראש.
הוא נראה ילד טוב כזה ואני לא חושב שהוא עושה דווקא, הוא פשוט במצב האידיאלי השחקן ה16 במכבי חיפה. חלוץ שלישי/שחקן כנף כשצריך
Greenfromluxembourg
שחקן החודש

שליחה על ידי Greenfromluxembourg »

דין דוד זה חלוץ שלישי של קבוצה לא חלוץ פותח. זהו.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

The real Tsepo כתב: 04 ספטמבר 2023, 00:18 דין דוד לא בתקופה רעה, דין דוד זה שחקן אחד פחות בכל רגע נתון שהוא על המגרש מלבד הרגעים המועטים של ההברקות שלו, זה תמיד היה ככה. הוא אחראי באמת על המון גולים יפים וחשובים אבל אחראי גם על החמצות בלתי נתפסות.
הוא מחטיא את המצבים הפשוטים ומכניס את הקשים, זה מבחינתי לא חלוץ מספיק אמין כדי להיות אחד מהחלוצים המובילים במכבי חיפה. וזה בלי קשר לתרומה האפסית שלו בשאר האספקטים שלו במשחק, הפחד ללחוץ עד הסוף ולעלות למאבקים בראש.
הוא נראה ילד טוב כזה ואני לא חושב שהוא עושה דווקא, הוא פשוט במצב האידיאלי השחקן ה16 במכבי חיפה. חלוץ שלישי/שחקן כנף כשצריך
אפשר גם להגיד את זה על רוקאביצה אפילו בשיאו. רק שרוקאביצה היה יותר גולר ממנו
תמונה
Hulk
שחקן העונה

שליחה על ידי Hulk »

חלוץ רוטציה טוב ולא מעבר, וזה גם בסדר גמור את הדו ספרתי שלו הוא ייתן.
onn
שחקן החודש

שליחה על ידי onn »

התרגלו להתחיל התקפות בשליחת כדורים ארוכים כשלוחצים לך את מובילי הכדור וניכר שלזה הוא לא יכול לתרום בניגוד פרנדזי. אבל ראו כמה זה תורם כשיש לך חלוץ טיפה יותר קל רגליים למשחק הלחץ
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

הוא כל כך אפס.
רחב על הצלחות של הקבוצה בשנים האחרונות, ועל הכוח ההתקפי שהיה לנו.
שחקן בלי שום איכות. לא פיזית ולא מנטלית.
אין בו כלום.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

שליחה על ידי KevinDurant »

רק מכבי כתב: 17 ספטמבר 2023, 22:29 הוא כל כך אפס.
רחב על הצלחות של הקבוצה בשנים האחרונות, ועל הכוח ההתקפי שהיה לנו.
שחקן בלי שום איכות. לא פיזית ולא מנטלית.
אין בו כלום.
זה פשוט הזוי כמה הוא לא תורם בשום דבר למשחק שלנו חוץ מלהבקיע בתוך התיבת 5 או משהו בסגנון

הוא בנוי טוב, יש לו נתונים פיזיים טובים והוא לא מסוגל להתמודד עם בלם ולהרוויח כדור, למסור נכון, לעשות דריבל, פשוט שום תרומה למשחק
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

שליחה על ידי The real Tsepo »

אין לי בעיה עם שחקן שמחמיץ. אני אלך יותר רחוק, אין לי אפילו בעיה עם שחקן שנתפס בנבדל המון. יש לי בעיה עם שחקן אדיש, חלש, שלא עובד בכלל. הוא לא לוחץ, לא עולה לכדורי גובה, מפחד ממגע. אוויר. והוא עוד מרשה לעצמו לעשות תנועות ידיים מתחילת עונה.
שחקן בלתי ניתן לצפיה מבחינתי
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

איזה כיף לראות שלפחות עוד אנשים מבינים כמה שהשחקן הזה אפס.
שנים שלא שנאתי ככה שחקן, סליחה, בן אדם שנמצא על הדשא כי שחקן הוא בוודאות לא.
לא חי את המשחק כרגיל, מנסים לצאת עם כדור מהיר קדימה והוא פשוט עומד ליד עיגול החצי והבלמים שלהם עטים על הכדור כשהוא עומד ומסתכל, לא מסוגל טיפה לשים גוף כדי להפריע לשחקנים שלהם (לקחת כדור בעצמו הוא בחיים לא יהיה מסוגל).
הפעולה היחידה שלו שהייתה טובה זה הפס לסבע בתחילת מחצית שנייה, וגם זה כנראה הגיע כי בטח סבע יצא עליו במחצית שלא מסר לו במחצית הראשונה.
כל משחק שהוא על המגרש זה פשוט עשרה שחקנים, לא סתם אנחנו מתקשים להבקיע, זה כבר לא קשור לחלוץ שיודע להבקיע או לא, זה קשור לזה שאנחנו בחיסרון מספרי על הדשא.
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

The real Tsepo כתב: 18 ספטמבר 2023, 00:24 אין לי בעיה עם שחקן שמחמיץ. אני אלך יותר רחוק, אין לי אפילו בעיה עם שחקן שנתפס בנבדל המון. יש לי בעיה עם שחקן אדיש, חלש, שלא עובד בכלל. הוא לא לוחץ, לא עולה לכדורי גובה, מפחד ממגע. אוויר. והוא עוד מרשה לעצמו לעשות תנועות ידיים מתחילת עונה.
שחקן בלתי ניתן לצפיה מבחינתי
סלייק סלייק סלייק
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

בהנחה שדגו לא מחזיק משוראנוב למה לא מביאים עוד חלוץ? מי בדיוק אמור לתת גולים? פיירו ודינדה?
תמונה
onn
שחקן החודש

שליחה על ידי onn »

לא שזה לא יכול לקרות לכל אחד, אבל זה פשוט הזוי שגם מהלך שבכלל לא קשור אליו הוא מצליח להרוס עם זה שהוא בנבדל. אין יותר אבסורד מזה
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

כל משחק מחדש ארשום את זה, אני פשוט שונא שנאת מוות את השחקן הזה.
זה לא היכולת, זה נטו החוסר חשק שהוא משדר, זה זה שהוא עושה טובה כשעושה לחץ..
דקה 84 חלאילי גמור ורץ ללחות את השוער, והאפס הזה לא היה מסוגל ללחוץ דקה 10
שלח תגובה