בית הדין נגד מכבי חיפה 2023/24- נושא רשמי

אליאור
אגדה ירוקה

Re: בית הדין נגד מכבי חיפה 2023/24- נושא רשמי

שליחה על ידי אליאור »

Apoc כתב: 06 מרץ 2024, 20:22
KevinDurant כתב: 06 מרץ 2024, 20:00 אם מחזירים את הנקודה הזו אין שום סיבה שלא יחזירו את הנקודה מתחילת העונה מאותם טעמים בדיוק, המקרים זהים ואין שום הבדל ביניהם.

אני מניח שבמידה ותחזור הנקודה זה גם "ייתן" סיבה מספיק טובה להגיש ערעור גם על הנקודה הראשונה.
1) לא יחזירו אז לא נידרש לקושייה
2) אתה בטוח שאפשר לערער על עונש מלפני תחילת הליגה? אין מגבלת זמן?
אני כמעט בטוח שיחזירו את הנקודה. בית הדין זה גוף שתלוי בתקשורת. הוא נותן את העונשים בהתאם לרעש התקשורתי ולביקורת הציבורית. זה המתאם החזק ביותר שאני מוצא בפסקי הדין שלו.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

אליאור כתב: 06 מרץ 2024, 20:23
KevinDurant כתב: 06 מרץ 2024, 20:00 אם מחזירים את הנקודה הזו אין שום סיבה שלא יחזירו את הנקודה מתחילת העונה מאותם טעמים בדיוק, המקרים זהים ואין שום הבדל ביניהם.

אני מניח שבמידה ותחזור הנקודה זה גם "ייתן" סיבה מספיק טובה להגיש ערעור גם על הנקודה הראשונה.
אני כמעט בטוח שיחזירו את הנקודה. בית הדין זה גוף שתלוי בתקשורת. הוא נותן את העונשים בהתאם לרעש התקשורתי ולביקורת הציבורית. זה המתאם החזק ביותר שאני מוצא בפסקי הדין שלו.
אם הרעש שאנחנו כמכבי חיפה עושים בתקשורת היה שווה משהו לא היינו מקבלים שום הורדת נקודות מלכתחילה, אבל קיבלנו כבר 5 בתוך פחות משנה והזרוע עוד נטויה.
אליאור
אגדה ירוקה

שליחה על ידי אליאור »

Apoc כתב: 06 מרץ 2024, 20:28

אם הרעש שאנחנו כמכבי חיפה עושים בתקשורת היה שווה משהו לא היינו מקבלים שום הורדת נקודות מלכתחילה, אבל קיבלנו כבר 5 בתוך פחות משנה והזרוע עוד נטויה.
קיבלנו חמש כשל-3 מהן לא הייתה יכולה להיות שום השפעה. על נקודה נוספת שתקנו (וחבל מאוד). פה זו הפעם הראשונה שעושים רעש.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

אליאור כתב: 06 מרץ 2024, 20:29

קיבלנו חמש כשל-3 מהן לא הייתה יכולה להיות שום השפעה. על נקודה נוספת שתקנו (וחבל מאוד). פה זו הפעם הראשונה שעושים רעש.
הייתה להן השפעה אבל
זה מה שאני ודוד אמרנו פה בזמנו
ההשפעה שלהן זה מה שאתה רואה העונה, זה היה הכנה של הקרקע וזה שלא "שרפו את המועדון" באותו הזמן הביא אותנו לאיפה שאנחנו היום
סמל אישי של משתמש
hezildo
אלוף המדינה

שליחה על ידי hezildo »

אם יחזירו לנו את הנק' הזו אז גם יחזירו לצהבת את הנק' שלהם. אנחנו עדיין נהיה במינוס נק' ביחס אליהם.
אליפות עם כוכבית 2.0

לא היה כדבר הזה!
אליאור
אגדה ירוקה

שליחה על ידי אליאור »

Apoc כתב: 06 מרץ 2024, 20:42
אליאור כתב: 06 מרץ 2024, 20:29

הייתה להן השפעה אבל
זה מה שאני ודוד אמרנו פה בזמנו
ההשפעה שלהן זה מה שאתה רואה העונה, זה היה הכנה של הקרקע וזה שלא "שרפו את המועדון" באותו הזמן הביא אותנו לאיפה שאנחנו היום
אני לא מדבר על השפעות של מידרון חלקלק. אני מדבר על מתי קל לבית הדין להוריד נקודות ומתי לא. עכשיו יהיה לו מאוד קשה לא להפוך את ההחלטה כי זו הפעם הראשונה שיש ביקורת ציבורית סוערת סביב זה. בפעמים הקודמות לא הייתה.
gargy
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי gargy »

Apoc כתב: 06 מרץ 2024, 17:52
gargy כתב: 06 מרץ 2024, 11:23
DelPiero כתב: 06 מרץ 2024, 10:35 אותו מספר נצחונות, אותו מספר תיקו, אותו מספר הפסדים ולנו יש הפרש שערים טוב יותר + ניצחנו אותם פעמיים.

זה שלצהובים זה לא מפריע רק מראהכמה הם נחותים מאיתנו
באמת שאם זה היה הפוך לא הייתי רוצה את המקום הראשון כהה

אגב, אנחנו שני מחזורים לסוף הליגה הסדירה. כמדומני מעולם לא קרה שזאת שסיימה שניה זכתה באליפות ? וזה גם ישפיע לנו על סדר המשחקים לרעה בעצם…כוס אמא שלהם
זה לא רלוונטי אני חושב אם מעולם לא קרה שזו שסיימה שניה לפני הפליאוף לקחה אליפות.
כי תמיד היתה לזה סיבה - הקבוצה שסיימה שניה את הליגה הסדירה, סיימה תמיד במקום הזה כי היא באמת היתה פחות איכותית מזו שסיימה ראשונה. אז מה שהתבטא בליגה כל העונה, התבטא גם בפליאוף.
עכשיו זה מצב שונה לגמרי, זו תהיה פעם ראשונה שהקבוצה הפחות איכותית תסיים ראשונה את הליגה הסדירה.
אבל מחזור אחר כך או 2 מחזורים או 3, מתישהו לרוב הקבוצה שסיימה במקום השני עברה להיות מקום ראשון לאיזו תקופה קצרה ואז חזרה למקום שני והפסידה את האליפות.
זה לא טענות נכונות אז הגיונית להגיד שזו שסיימה מקום ראשון אחרי 26 מחזורים מסיימת ראשון גם אחרי 36 כי אחרת לא הייתה מסיימת ראשונה אחרי 26, זה שרירותי הרי. ואם היו עוצרים אחרי 27 והיא בדיוק הייתה מקום שני?
הטענה היותר הגיונית היא שסדר המשחקים נותן לה יתרון שכנראה לא הצליחו עד כה לשבור אותו.
אבל לא מסיימים ליגה אחרי 27 מחזורים, כי אז אחת מהקבוצות שיחקה נגד קבוצה לכאורה קשה יותר, והקבוצה האחרת שיחקה נגד קבוצה לכאורה קלה יותר. מסיימים את הליגה אחרי שכל קבוצה שיחקה נגד כל הקבוצות האחרות.
אני לא זוכר את כל 20 השנה האחרונות, אז אולי היו פה ושם שנים שזה היה אחרת, אבל אני כן זוכר שברוב המקרים מי שסיימה את הסיבוב הראשון במקום הראשון, סיימה גם את הסיבוב השני במקום הראשון (וגם את הפליאוף והאליפות).
בכל מקרה בכל העונות האחרונות, תמיד הקבוצה שסיימה את העונה הסדירה במקום הראשון, היתה גם האיכותית ביותר. אנחנו ב 3 שנים האחרונות היינו הכי איכותיים, לפני זה גרמניה, לפני זה ב״ש. אתה לא מסכים עם זה?
ובקשר ללוח משחקים, אני ממש לא סגור על זה שלוח המשחקים של המקום הראשון עדיף משמעותית על פני זה של המקום השני. (אולי ספציפית העונה כן כי מישהו אמר שיכול להיות מחזור 3 בפליאוף דרבי חוץ, ואז בעצם אנחנו פותחים את הפליאוף עם 4 משחקי בית, וזה כבר משמעותי). אבל בכללי, לקבוצה שמסיימת המקום הראשון, יש את הרצף מוות הזה של 3 משחקי חוץ רצופים כשהאחרון שבהם הוא משחק העונה המכריע, והוא בחוץ. אז במה היתרון הגדול של סדר המשחקים לקבוצה שסיימה ראשונה?
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
סמל ירוק

שליחה על ידי KevinDurant »

לא אמרתי שאני בטוח, אמרתי שזה נשמע לי "הגיוני", בהתחשב בזה שכביכול יש "שינוי בגישה"

זה כמו ראייה חדשה או בחינה חדשה של נסיבות האירוע.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

הוגש ערעור.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

למה שולחים את בן אסא ולא את שוכטוביץ? שלחו את התותחים הכבדים.
תמונה
Nirgreen
הענק הירוק

שליחה על ידי Nirgreen »

באמת למה לא שוחוטוביץ?
תמונה
greenguy
קפטן ירוק

שליחה על ידי greenguy »

צריך להוריד את סכנין המחבלים ליגה
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

Nirgreen כתב: 07 מרץ 2024, 20:53 באמת למה לא שוחוטוביץ?
המחיר שלו לשעה יותר יקר
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

greenguy כתב: 09 מרץ 2024, 22:01 צריך להוריד את סכנין המחבלים ליגה
אין שום סיבה, הם לא זרקו אבוקה לדשא ולא הניפו דגל בגנות המשטרה.
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

החזירו לצהובים את הנקודה.
תעשו פרצוף מופתע.
אליאור
אגדה ירוקה

שליחה על ידי אליאור »

אין ספורט בלי ספורטיביות. אפשר לסגור.
בירקי
הענק הירוק

שליחה על ידי בירקי »

בושה גדולה. העיקר השופטים של יענקלה הם מספרים
ירוק זה אני
שחקן העונה

שליחה על ידי ירוק זה אני »

אני מנסה להבין- אם לפי התקנון הקודם לא הייתה אפשרות להעניש בהפחתת נקודות, אז איך קיבלנו 2 על תנאי?

מכבי תל אביב והפועל תל אביב עיקבו כל משחק דרבי ל10 דקות פלוס, וקיבלו רק סגירות יציעים לפי התקנון הישן.

הורדת נקודות נכנסו רק בתקנון החדש, ובקריטריונים שלו, אין סיבה להוריד לנו נקודות.

מה אני מפספס?
Daniel123
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Daniel123 »

בני זונות שרמוטות.
אין לי מילים.
סמל אישי של משתמש
MH13 TILL I DIE
שחקן העונה

שליחה על ידי MH13 TILL I DIE »

ירוק זה אני כתב: 10 מרץ 2024, 13:55 אני מנסה להבין- אם לפי התקנון הקודם לא הייתה אפשרות להעניש בהפחתת נקודות, אז איך קיבלנו 2 על תנאי?

מכבי תל אביב והפועל תל אביב עיקבו כל משחק דרבי ל10 דקות פלוס, וקיבלו רק סגירות יציעים לפי התקנון הישן.

הורדת נקודות נכנסו רק בתקנון החדש, ובקריטריונים שלו, אין סיבה להוריד לנו נקודות.

מה אני מפספס?
על זריקת הפירו ליציע של ת"א במשחק עם הנשים וילדים לצפוני (שהם התחילו ליתר דיוק, לא בקטע מצטדק או מאשים, בקטע שגם להם היה מגיע להיענש על זה באותה מידה)
#רק_מכבי
Make JUNGLE great again! סמנופף
גם אם נשלוט איתך בליגה, גם אם נזכה איתך בצ'מפיונס...
יענק'לך!
ToniKroos
מחוזר באירופה

שליחה על ידי ToniKroos »

מעניין כמה כסף עבר מתחת לשולחן. בושה אין מילים
ירוק זה אני
שחקן העונה

שליחה על ידי ירוק זה אני »

MH13 TILL I DIE כתב: 10 מרץ 2024, 14:01
ירוק זה אני כתב: 10 מרץ 2024, 13:55 אני מנסה להבין- אם לפי התקנון הקודם לא הייתה אפשרות להעניש בהפחתת נקודות, אז איך קיבלנו 2 על תנאי?

מה אני מפספס?
על זריקת הפירו ליציע של ת"א במשחק עם הנשים וילדים לצפוני (שהם התחילו ליתר דיוק, לא בקטע מצטדק או מאשים, בקטע שגם להם היה מגיע להיענש על זה באותה מידה)
ציפיתי לתשובה הזאת. ועדיין, גם הפועל תל אביב סוחבת על תנאי מהעונה שעברה, ולא זכור לי שהם זרקו על יציע אחר.
חוץ מזה, האם בתקנון הקודם היה קיים עונש של הפחתת נקודות בעבירה של זריקת אבוקות בין יציעים או שמישהו ביקש אותן על סמך כלום? שואל באמת, לא מכיר את התקנון לעומק.

בנוסף, למכבי תל אביב יש הורדה על תנאי בגין פריצה המונית, ורק אם יפרצו שוב, הנקודות יורדו.
למה התנאי שלנו מופעל על כל עמידה לדין בנסיבות מחמירות, ולא רק כאשר זורקים שוב אבוקות על יציע אחר?

ומי החליט בכלל שהתנאי הוא 2 נקודות ולא נקודה? הרי לפי התקנון החדש, עבירה כזאת משמעותה הפחתת נקודה בלבד.

יותר מדי דברים שמריחים לא טוב בכלל.
סמל אישי של משתמש
MH13 TILL I DIE
שחקן העונה

שליחה על ידי MH13 TILL I DIE »

ירוק זה אני כתב: 10 מרץ 2024, 14:11
MH13 TILL I DIE כתב: 10 מרץ 2024, 14:01

מה אני מפספס?
ציפיתי לתשובה הזאת. ועדיין, גם הפועל תל אביב סוחבת על תנאי מהעונה שעברה, ולא זכור לי שהם זרקו על יציע אחר.
חוץ מזה, האם בתקנון הקודם היה קיים עונש של הפחתת נקודות בעבירה של זריקת אבוקות בין יציעים או שמישהו ביקש אותן על סמך כלום? שואל באמת, לא מכיר את התקנון לעומק.

בנוסף, למכבי תל אביב יש הורדה על תנאי בגין פריצה המונית, ורק אם יפרצו שוב, הנקודות יורדו.
למה התנאי שלנו מופעל על כל עמידה לדין בנסיבות מחמירות, ולא רק כאשר זורקים שוב אבוקות על יציע אחר?

ומי החליט בכלל שהתנאי הוא 2 נקודות ולא נקודה? הרי לפי התקנון החדש, עבירה כזאת משמעותה הפחתת נקודה בלבד.

יותר מדי דברים שמריחים לא טוב בכלל.
בדיוק מה שהתכוונתי, איפה העונש על תנאי שלהם על הזיקוקים לדרומי שהתחילו את כל הבלאגן?
#רק_מכבי
Make JUNGLE great again! סמנופף
גם אם נשלוט איתך בליגה, גם אם נזכה איתך בצ'מפיונס...
יענק'לך!
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

מה לקח להם כל כך הרבה זמן? להראות שכאילו זה לא מכור מראש?

בלי קשר להורדת נקודות שלנו ושל כל הליגה פה בערך חוץ מת"א, זה אבסורד שיריית זיקוק בכיוונון ישיר לתוך האצטדיון מילימטר משחקן כדורגל זה לא הורדת נקודות.
Daniel123
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Daniel123 »

גם אם יחזירו לנו את הנקודה, זה עדיין יפר את האיזון.
לא היו צריכים להחזיר להם את הנקודה על זיקוק שפגע בשחקן שלהם.
פשוט לא.
אנחנו בשום מצב לא נחזור למקום הראשון לפני הפלייאוף הודות לבית הדין.
זימברו אותנו חזק מאוד.
אליאור
אגדה ירוקה

שליחה על ידי אליאור »

מתוך החלטת בית הדין: "הפחתת נקודות היא 'נשק גרעיני', יש להיזהר"

בגלל זה הפחיתו לנו על חצי דקה הפסקה במשחק נגד בית"ר. כי יש להיזהר.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

הכתובת הייתה על הקיר, ואני אסביר:
ברגע שתוך די הדיון, הדיין הציע ללכת לפשרה של ביטול הורדת הנקודה, והמרה בעונש על תנאי. היה ברור לאן זה הולך.
הייתה התנגדות כמובן, ובפועל גם ביטלו את הורדת הנקודה, וגם לא הטילו עונש על תנאי.

אגב, אתם יכולים לצעוק ולכעוס על כל העולם.
בסוף יש קבוצה אחת בשם מכבי חיפה שאחרי הורדת הנקודה הראשונה העונה החליטה שהיא ''מקבלת'' את החלטת בית הדין, ולא מערערת.
ומנגד, מכבי ת''א מפעילה כל מכבש לחץ ונלחמת בהורדת הנקודה.
מחכה ליום שהמועדון הזה יפסיק להיות ''ממלכתי'' ולהתנשאות בכך שהוא מורם מעם, ויתחיל להילחם בכל הדרכים האפשריות.
אליאור
אגדה ירוקה

שליחה על ידי אליאור »

בירקי כתב: 10 מרץ 2024, 13:50 בושה גדולה. העיקר השופטים של יענקלה הם מספרים
כשלא מורידים לנו נקודות אז השופטים של יענקלה. כשמורידים לנו ולא מורידים להם אז המצב תקין.
אליאור
אגדה ירוקה

שליחה על ידי אליאור »

רק מכבי כתב: 10 מרץ 2024, 14:23 הכתובת הייתה על הקיר, ואני אסביר:
ברגע שתוך די הדיון, הדיין הציע ללכת לפשרה של ביטול הורדת הנקודה, והמרה בעונש על תנאי. היה ברור לאן זה הולך.
הייתה התנגדות כמובן, ובפועל גם ביטלו את הורדת הנקודה, וגם לא הטילו עונש על תנאי.

אגב, אתם יכולים לצעוק ולכעוס על כל העולם.
בסוף יש קבוצה אחת בשם מכבי חיפה שאחרי הורדת הנקודה הראשונה העונה החליטה שהיא ''מקבלת'' את החלטת בית הדין, ולא מערערת.
מחכה ליום שהמועדון הזה יפסיק להיות ''ממלכתי'' ולהתנשאות בכך שהוא מורם מעם, ויתחיל להילחם בכל הדרכים האפשריות.
כבר אז רשמתי פה שההחלטה היא שגויה מבחינה משפטית וביססתי על החלטות קודמות של בית הדין. מעבר לספורטיביות כמובן שנזרקה לפח, מדובר במשפטנים סוג ז'.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

רק מכבי כתב: 10 מרץ 2024, 14:23 הכתובת הייתה על הקיר, ואני אסביר:
עוד הרבה לפני זה, בדיון הראשוני כשהתובע טען שזה לא פגע בלוקאסן ובכך ביטל את האפשרות בכלל להוריד נקודות לפי התקנון.
רק מכבי כתב: 10 מרץ 2024, 14:23 אגב, אתם יכולים לצעוק ולכעוס על כל העולם.
הם לא היו יכולים להחזיר את הנקודות שלהם אם הם היו במצב שלנו, זה שני מצבים שונים.
שלח תגובה