רולטת המאמנים בליגת העל 24/25

GreenGlory
קודם כל נאמנות

רולטת המאמנים בליגת העל 24/25

שליחה על ידי GreenGlory »

קוזוך בב"ש
דגו בהפועל

יהיו עוד שינויים בקרוב?

וואלה בחירה לא טובה של דגו לדעתי
אלונה מפתיעה עם קוזוך
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Re: רולטת המאמנים בליגת העל 24/25

שליחה על ידי KevinDurant »

אם אני דגו אני הולך למכבי פ''ת ולא נכנס לקן צרעות של הפועל ת''א, הימור גדול מדי בשבילו וגם ככה הקריירה שלו על כרעי תרנגולת
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

KevinDurant כתב: 02 יוני 2024, 18:59 אם אני דגו אני הולך למכבי פ''ת ולא נכנס לקן צרעות של הפועל ת''א, הימור גדול מדי בשבילו וגם ככה הקריירה שלו על כרעי תרנגולת
בלוזוניה אין דבר כזה שמאמן מסיים עונה, לא משנה מה יקרה. דווקא בהפועל בלאומית יש לו סיכוי הרבה יותר גדול לבנות משהו ולזכות בקרדיט גם לעונה שאחרי.
בייחוד אם באמת תהיה שם עסקת רכישה בסוף
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

אלונה פשוט מביכה. מנסה למכור לקהל שלה שהיא מנחיתה מאמן שהביא תואר במקום ברדה.
קוז'וך עם בערך שתיים וחצי עונות אימון בקריירה, שאחת מהן נגמרה בכישלון ענק בנתניה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Judokan כתב: 02 יוני 2024, 19:16
KevinDurant כתב: 02 יוני 2024, 18:59 אם אני דגו אני הולך למכבי פ''ת ולא נכנס לקן צרעות של הפועל ת''א, הימור גדול מדי בשבילו וגם ככה הקריירה שלו על כרעי תרנגולת
בלוזוניה אין דבר כזה שמאמן מסיים עונה, לא משנה מה יקרה. דווקא בהפועל בלאומית יש לו סיכוי הרבה יותר גדול לבנות משהו ולזכות בקרדיט גם לעונה שאחרי.
הפועל זה מועדון בירידה וקארמה שלילית לא נגמרת, ללכת למקום כזה בנקודת מפנה בקריירה שלך זה סיכון מטורף.

במכבי פ''ת הוא יהיה בפחות לחץ ובעמדת קידום צעירים כמו שהוא אוהב ויכול לשחק על הטיקט הזה.

אם הוא פותח עונה בהפועל כמו שהוא פתח אצלנו בליגה הוא לא שורד. פה ידעו להכיל אותו ולתת קרדיט לאירוע
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

איזה מינוי הזייה של אלונה
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

KevinDurant כתב: 02 יוני 2024, 19:18
Judokan כתב: 02 יוני 2024, 19:16
הפועל זה מועדון בירידה וקארמה שלילית לא נגמרת, ללכת למקום כזה בנקודת מפנה בקריירה שלך זה סיכון מטורף.

במכבי פ''ת הוא יהיה בפחות לחץ ובעמדת קידום צעירים כמו שהוא אוהב ויכול לשחק על הטיקט הזה.

אם הוא פותח עונה בהפועל כמו שהוא פתח אצלנו בליגה הוא לא שורד. פה ידעו להכיל אותו ולתת קרדיט לאירוע
גם אם הוא פותח עונה כמו שפתח אצלנו בלוזוניה יפטרו אותו. יש להם שם פחות מ0 סבלנות למאמנים, וכל ההנהלה בטוחה שהיא יודעת הכי טוב. אין סיכוי למאמן לשרוד שם אלא אם הוא לוזון בעצמו.
גם בהפועל הוא לחלוטין יכול לשחק על טיקט של קידום צעירים, ממש לא חסר להם. ודווקא ירידה ללאומית, ומצב של יריבות נוחות יותר ויתרון על הליגה יכול לשחק לטובתו
GreenGlory
קודם כל נאמנות

קוזוך מונה רשמית לשנתיים בב"ש
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

Judokan כתב: 02 יוני 2024, 19:17 אלונה פשוט מביכה. מנסה למכור לקהל שלה שהיא מנחיתה מאמן שהביא תואר במקום ברדה.
קוז'וך עם בערך שתיים וחצי עונות אימון בקריירה, שאחת מהן נגמרה בכישלון ענק בנתניה
ואיזה ניסיון היה לברדה או דגו כשמינו אותם?
חוסר ניסיון זה לא משהו שמפריע לבעלי קבוצות למנות מאמנים בליגה שלנו.
אליפות עם כוכבית 2.0

לא היה כדבר הזה!
GreenGlory
קודם כל נאמנות

דגו מונה רשמית להפועל
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

hezildo כתב: 02 יוני 2024, 20:53
Judokan כתב: 02 יוני 2024, 19:17 אלונה פשוט מביכה. מנסה למכור לקהל שלה שהיא מנחיתה מאמן שהביא תואר במקום ברדה.
ברדה היה פשרה לא מתוכננת. רוני לוי פוטר באמצע העונה, והם העבירו את המנהל המקצועי להיות מאמן (כמו שכבר ראינו קורה במקומות אחרים). זה לא דומה לכלום, אבל הצליח מאוד והמשיכו עם זה.

להביא את קוז'וך כי הוא לקח הרגע גביע מקרי, ועוד לשדר כאילו הוא מאמן מצוין מביא תארים ושדרוג על ברדה - די בדיחה.
סמל אישי של משתמש
MH13 TILL I DIE
שחקן העונה

שליחה על ידי MH13 TILL I DIE »

אלונה נכנסה ללופ של המימרים... יהיה לה קשה מאוד לצאת משם
#רק_מכבי
Make JUNGLE great again! סמנופף
גם אם נשלוט איתך בליגה, גם אם נזכה איתך בצ'מפיונס...
יענק'לך!
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

חחחחח מי זה קוזוך׳

איזה מביך של אלונה
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

Judokan כתב: 02 יוני 2024, 21:12
hezildo כתב: 02 יוני 2024, 20:53
ברדה היה פשרה לא מתוכננת. רוני לוי פוטר באמצע העונה, והם העבירו את המנהל המקצועי להיות מאמן (כמו שכבר ראינו קורה במקומות אחרים). זה לא דומה לכלום, אבל הצליח מאוד והמשיכו עם זה.

להביא את קוז'וך כי הוא לקח הרגע גביע מקרי, ועוד לשדר כאילו הוא מאמן מצוין מביא תארים ושדרוג על ברדה - די בדיחה.
לא אמרתי שזה מינוי טוב. אמרתי שבעלי קבוצות לא תמיד מתחשבים בניסיון של מאמנים, לכן זה לא מפתיע אותי.
אליפות עם כוכבית 2.0

לא היה כדבר הזה!
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

דגו שידרג את עצמו בענק בקדנציה במכבי חיפה ממאמן בליגה הלאומית למאמן בליגה הלאומית
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

רובי קין עוזב את הצהבת. מעניין ומוזר
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

אבדה ענקית להם, חשבתי בהתחלה שהוא באמת מאמן חלש (בעיקר בגלל ניהול משחק) אבל שאני מסתכל על הסגל שלהם שלבטח לא השתפר מהעונה של איביץ וקראנקה ולדעתי גם נחלש הוא הוציא תוצאות הרבה יותר טובות מהם.
יהיה להם מאוד קשה להביא מאמן זר ברמה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

זה אולי לא היה מרשים מבחינתנו ולקח לו זמן להתאקלם ולהבין את הכדורגל אבל בקצב הוא המאמן השני בהיסטוריה במכבי ת''א מבחינת הזרים באחוזי הצלחה, שני רק לאיביץ' ומעל כל השמות המפורסמים שהיו שם. נכון, לא אותה ליגה, לא אותה יריבות, אבל כעונה ראשונה כמאמן עם כל מה שהוא עבר זה מרשים מאוד.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

KevinDurant כתב: 07 יוני 2024, 12:41 זה אולי לא היה מרשים מבחינתנו ולקח לו זמן להתאקלם ולהבין את הכדורגל אבל בקצב הוא המאמן השני בהיסטוריה במכבי ת''א מבחינת הזרים באחוזי הצלחה, שני רק לאיביץ' ומעל כל השמות המפורסמים שהיו שם. נכון, לא אותה ליגה, לא אותה יריבות, אבל כעונה ראשונה כמאמן עם כל מה שהוא עבר זה מרשים מאוד.
הליגה של היום יותר קשה לסוזה,פאקו, איביץ, אוסקר לא היו יריבות כמו מכבי חיפה של העונה מבחינת איכות וצבירת נקודות.
היוצא מן הכלל זה עונת 19/20 שלדעתי סיימנו עם מספרים דומים להעונה.
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

קין מאמן חלש למרות האליפות.
מצד שני הוא כבר הסתגל לליגה והבין את המנטליות והכל ולמאמן חדש יקח זמן להסתגל, ושוק המאמנים הזרים שיסכימו להגיע לפה במצב של המדינה הוא לא גדול במיוחד אז כנראה שזאת בשורה טובה לנו
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

הוא לא מאמן חלש, זה בטוח. השיג לא מעט דברים שם העונה, ניהל טוב את הסגל סביב זהבי וידע להביא תוצאות.
בסוף, להצליח לנצח אחוז כזה של משחקים במהלך העונה זו משהו לא מובן מאליו, וראינו מאמנים אחרים אצלם נופלים בזה, גם עם סגלים טובים יותר.

הוא לא מאמן כוכב, אבל מאמן מתאים להם מאוד. סה"כ זו תוצאה משמחת.
Greengo
גול ראשון בבוגרים

שליחה על ידי Greengo »

אני לא חושב שהוא מאמן כזה גדול ובאיזשהו מקום קצת מתבאס שהוא לא ממשיך שם (אני חושב שהוא היה מתרסק בעונה השנייה).
המספרים שלהם העונה הם שילוב של ליגה חלשה והתפרקות שלנו ברגעים החשובים (וכמובן בית הדין).

ניהול הסגל שלו היה מזעזע ולראיה, הם נראו כמות תחת כשמילסון נסע לאליפות אפריקה. העניין עם זהבי שונה. אני לא חושב שהוא ניהל אותו כמו שצריך, פשוט בגלל שהוא היה כביכול "שם גדול" כשחקן הוא יכול היה להרשות את זה לעצמו וזהבי עצמו חשש להתעמת איתו. עם מאמן אחר, אני לא חושב שזה היה מצליח. וחוץ מזה, תהיו בטוחים שם הם לא היו לוקחים את האליפות בסופו של דבר או שזהבי לא היה משתווה לדין דוד במלכות השערים, היינו שומעים הרבה לכלוכים על קין מהסביבה של זהבי.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Greengo כתב: 07 יוני 2024, 18:12 אני לא חושב שהוא מאמן כזה גדול ובאיזשהו מקום קצת מתבאס שהוא לא ממשיך שם (אני חושב שהוא היה מתרסק בעונה השנייה).
המספרים שלהם העונה הם שילוב של ליגה חלשה והתפרקות שלנו ברגעים החשובים (וכמובן בית הדין).

ניהול הסגל שלו היה מזעזע ולראיה, הם נראו כמות תחת כשמילסון נסע לאליפות אפריקה. העניין עם זהבי שונה. אני לא חושב שהוא ניהל אותו כמו שצריך, פשוט בגלל שהוא היה כביכול "שם גדול" כשחקן הוא יכול היה להרשות את זה לעצמו וזהבי עצמו חשש להתעמת איתו. עם מאמן אחר, אני לא חושב שזה היה מצליח. וחוץ מזה, תהיו בטוחים שם הם לא היו לוקחים את האליפות בסופו של דבר או שזהבי לא היה משתווה לדין דוד במלכות השערים, היינו שומעים הרבה לכלוכים על קין מהסביבה של זהבי.
מה הקשר בין המספרים שלהם העונה בליגה "להתפרקות שלנו ברגעים החשובים"? הוא עשה אחוזי הצלחה אדירים בלי קשר למשחקים הישירים (שהוא הוציא בהם 4/12).

אז הם נראו פחות טוב שמילסון הלך, לפני שהוא הלך ואחרי שהוא הלך הם עשו אחוזים אדירים וזה בסך הכל "יישר" את אחוזי ההצלחה, אי אפשר לנצח כל הזמן.

בפלייאוף בלי ואן אובריים וגם במשחק מולנו בלי מילסון הוא ידע להסתדר ולהפיק לקחים מהמשחקים הראשונים.

לדעתי אנשים מאוד ביקורתיים כלפיו (ומאוד סלחניים ומפרגנים כלפי דגו משום מה). בתור מאמן בעונה ראשונה בבוגרים בשילוב עם מלחמה, זר וחצי רוב העונה וגם בעיות בסגל (שוער בינוני, בלי מגן ימני מאז המלחמה, בלמים ברמה נמוכה והתנהלות מול דמות כמו זהבי) הוא עשה בקצה עבודה מעולה.
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

האוהדים שלהם לא ממש אהבו אותו, למרות האליפות.
מה שטוב בעזיבה שלו זה שהם מתעקשים להביא זר אחר, ובמצב הנוכחי במדינה זה יהיה מאוד קשה.
אליפות עם כוכבית 2.0

לא היה כדבר הזה!
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

לא הבנתי מה מפתיע בעזיבה שלו. הבן אדם לא פירסם פוסט אינסטגרם אחד מאז שהגיע לשם על זה שהוא מאמן את הקבוצה, היה ברור ברגע שהמלחמה התחילה שברגע שתהיה לו הזדמנות לצאת הוא יצא. 2 הבלופים הכי גדולים זה התעלומה האם קין ימשיך (התשובה לא) והאם זהבי יפרוש (התשובה לא)
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

hezildo כתב: 07 יוני 2024, 20:09 האוהדים שלהם לא ממש אהבו אותו, למרות האליפות.
מה שטוב בעזיבה שלו זה שהם מתעקשים להביא זר אחר, ובמצב הנוכחי במדינה זה יהיה מאוד קשה.
האוהדים שלהם דבילים, זה לא חדש.
סמל אישי של משתמש
Smile
מנהל הבורד

שליחה על ידי Smile »

נניח ולא יתעקשו על זר, איזה אופציות מונחות על השולחן?
אין שום מאמן ישראלי שהייתי מחתים לשם / אלינו שלא תפוס כבר.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Smile כתב: 08 יוני 2024, 00:44
נניח ולא יתעקשו על זר, איזה אופציות מונחות על השולחן?
אין שום מאמן ישראלי שהייתי מחתים לשם / אלינו שלא תפוס כבר.
אין מה להניח את זה. הם ב200% ודאות יביאו מאמן זר.
גם אם יותר קשה להביא, מקסימום ישלמו יותר ויביאו. מאמנים זרים הולכים לרוסיה ואוקראינה בזמן מצב מלחמה, יימצא מי שיבוא גם לפה
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

@Smile
ברדה פנוי

@Judokan
זה לא רק מצב מלחמה, זה גם מצב פוליטי.
מי ירצה לאמן במדינה שעושה "רצח עם" ?
אולי מאמן סוג ג' יבוא בטח לא מישהו ברמה שהם היו רוצים.
אליפות עם כוכבית 2.0

לא היה כדבר הזה!
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

hezildo כתב: 08 יוני 2024, 10:23 @Smile
ברדה פנוי

@Judokan
זה לא רק מצב מלחמה, זה גם מצב פוליטי.
מי ירצה לאמן במדינה שעושה "רצח עם" ?
אולי מאמן סוג ג' יבוא בטח לא מישהו ברמה שהם היו רוצים.
ומה זה ללכת לאמן עכשיו ברוסיה? ועדיין מאמנים מסוימים הולכים על זה. אתה נותן יותר מדי תודעה פוליטית למאמנים ושחקנים. רובם ילכו לאן שישלמו להם ולאן שיש בזה קידום עבורם. ואלה שלא, כנראה שלא היו מגיעים לישראל גם קודם.

מילא אם נגיד יגיע מצב שבו ימנעו מישראליות לשחק באירופה. אבל עד אז? ההשפעה תהיה מצומצמת.
שלח תגובה