חלון העברות קיץ 24/25 - חודשיים של נהואל

נעול
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

Re: חלון העברות קיץ 24/25 - תנו לבכר לנצח

שליחה על ידי Shocking4U »

אצילי אם מגיע זה שחקן העונה ל3 שנים הקרובות

תתקדמו.

השאלה היחידה זה אם יגיעו למתווה כספי מתאים. לא קונה גם את השטויות שברק לא רוצה אותו
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

Hulk כתב: 27 מאי 2024, 13:38
Kozmo כתב: 27 מאי 2024, 13:32 איזה לקרדה ואיזה נעלי קרוקס.
שחקן שעד לפני שנה תפר פה את הליגה עם דאבל פיגרס בעונה+מניות בכורה באליפויות+קבלן הנצחון על יובנטוס בצ׳מפיונס.
הוא לא עבר פציעה, לא בגיל מבוגר מדי.

במקסימום יגיע לפה ולא יהיה כמו לפני שעזב, אופציה שעלולה להתקיים. עדיין הוא זכה בכבוד ובצדק לקבל מקום של כבוד במכבי לכשיחזור לארץ.

לגבי הספין שבכר לא רוצה אותו/מכבי לא מעוניינים בו- נו באמת.
העלויות של אצילי גבוהות מאוד. הוא בעצמו לא יירצה לוותר בכזאת קלות על החוזה שלו. מנגד אני משוכנע ששלושת הצדדים רוצים שזה ייקרה (מכבי ואצילי רוצים איחוד מחדש, האמריתים מחפשים להיפטר ממנו). כל צד במתרס מחפש למקסם את האינטרס הכלכלי שלו, ובשביל לסבר ת׳עין:
מכבי- רוצים שיגיע כשחקן חופשי ולא יצטרכו להשתגע מבחינת עלויות. אז מה משדרים כלפי חוץ? ״לא מעוניינים באצילי״.
אצילי- למקסם עד כמה שניתן את הפיצוי ועניין המיסוי.
האמירתים- לנסות למזער את ההפסד מהעסקה, בוודאי שלא יישאר שם כי העלות-תועלת שלו אינה מצדיקה מקום של שחקן זר (וכמובן כל הסוגייה של שחקן ציוני במדינה מוסלמית).
מה זה כבוד מה הוא שחקן בית? ועוזב אתזה אתה לא נותן לשחקן את החוזה הכי גבוה במועדון ובונה עליו שיביא לך אליפות בגלל כבוד, מקצועית זה הימור תראה מה קרה ליונתן כהן אחרי שנה בלי כדורגל, לא אומר שאצילי יראה ככה אבל לא רואה אותו משחזר את היכולות שהציג
אצילי שיחק השנה 1,500 דק' וגם נתן איזה 10 גולים+בישולים.

יונתן כהן חוץ מעונה אחת אצל איביץ' לא עשה כלום בקריירה, אצילי שחקן הרבה יותר יציב ומוכח (עוד מהתקופות בבית''ר ומכבי ת''א).

זה שחקן שפחות מתאקלם ומסתדר באירופה (גראנדה, קפריסין) ובליגה הוא מסתדר.

הוא לא עבר שום פציעה והיה ברור שהוא פחות יפציץ שם כי זה לא מתאים לו מבחינת הסגנון.

במכבי חיפה הוא שווה את זה.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

ברור שיונתן כהן דוגמא קיצונית ואצילי טוב ממנו ב4 דרגות.
אני חושב שלתת לשחקן אחרי עונה עם מעט דקות בגיל מבוגר את החוזה הכי גדול בתולדות המועדון זה טעות שנצטער עליה.
וזה לפני שגם בפריים שלו הוא היה קונוס באירופה(חוץ מיובה משחק אדיר שלו) ומול הגרמנים.
אולי ברק החליט שבא לו שחקן כנף מהיר שאפשר לשחק איתו גם באירופה..
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Hulk כתב: 27 מאי 2024, 17:01 ברור שיונתן כהן דוגמא קיצונית ואצילי טוב ממנו ב4 דרגות.
אני חושב שלתת לשחקן אחרי עונה עם מעט דקות בגיל מבוגר את החוזה הכי גדול בתולדות המועדון זה טעות שנצטער עליה.
וזה לפני שגם בפריים שלו הוא היה קונוס באירופה(חוץ מיובה משחק אדיר שלו) ומול הגרמנים.
אירופה לא מעניינת, זה שחקן ששווה אליפויות בליגה.
Nirgreen
קפטן ירוק

שליחה על ידי Nirgreen »

לדעתי זה הסחה של בכר להגיד שהוא לא רוצה אותו(הסיפור אמיתי)
ואז שהם ישחררו אותו בחינם .

יחזקאל חזק על הפרק מבחינת בכר ואלברמן.
תמונה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

גם בכתבה של בן דור רשום שהוא לא בתכניות, לא שלא רוצים אותו, צריך לעשות הבדל בין הדברים ורשום שאם הם לא ירצו אותו הוא יהיה פה
Kaka
קפטן ירוק

שליחה על ידי Kaka »

Nirgreen כתב: 27 מאי 2024, 17:14 לדעתי זה הסחה של בכר להגיד שהוא לא רוצה אותו(הסיפור אמיתי)
ואז שהם ישחררו אותו בחינם .

יחזקאל חזק על הפרק מבחינת בכר ואלברמן.
יחזקאל לא יגיע
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

Hulk כתב: 27 מאי 2024, 17:01 ברור שיונתן כהן דוגמא קיצונית ואצילי טוב ממנו ב4 דרגות.
קונוס מול הגרמנים ויש לו משהו כמו 7 בישולים נגדם, הלוואי כל אחד יהיה כזה קונוס
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

חוץ מהצמד שהביא לך את אחד מהניצחונות היוקרתיים בתולדות המועדון באירופה הוא חלש באירופה…

איפה ההיגיון במשפט הזה
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

Shocking4U כתב: 27 מאי 2024, 19:09 חוץ מהצמד שהביא לך את אחד מהניצחונות היוקרתיים בתולדות המועדון באירופה הוא חלש באירופה…

איפה ההיגיון במשפט הזה
כן כי עובדה שמעבר למשחק הזה היו באזור ה20 משחקים באירופה בתקופתו בכל המשחקים האלו אצילי היה חלש.
וזה לא רק אני חושב ככה גם. בכר חושב כככה וספסל אותו בכל המוקדמות של הצמפיונס
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

Ganjot כתב: 27 מאי 2024, 18:03
7 אולי ביחד עם הקדנציה עם ביתר, בישול גדול עם הכתף לגולסה ועוד בישול ב3-2 בשאר המשחקים היה חושך.
ושוב אני קיצוני ככה כי הציפיות שלי משחקן שאמור לקבל שכר 800 אלף לעונה זה להיות משהו קרוב לזהבי בשיאו שובר שוויון בכל המסגרות ולא שחקן שרק בתנאים מסוימים טוב
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

Hulk כתב: 27 מאי 2024, 19:43
Shocking4U כתב: 27 מאי 2024, 19:09 חוץ מהצמד שהביא לך את אחד מהניצחונות היוקרתיים בתולדות המועדון באירופה הוא חלש באירופה…

איפה ההיגיון במשפט הזה
כן כי עובדה שמעבר למשחק הזה היו באזור ה20 משחקים באירופה בתקופתו בכל המשחקים האלו אצילי היה חלש.
וזה לא רק אני חושב ככה גם. בכר חושב כככה וספסל אותו בכל המוקדמות של הצמפיונס
היה לאצילי 2 עונות עם קמפיינים אירופאיים במכבי חיפה.

עונה הראשונה קמפיין הקונפרנס הוא כיכב במוקדמות ואז בבתים פספס משחק בגלל פציעה וגם בכר עשה רוטציות והתרכז בליגה ברגע שהבין שאין סיכוי להעפיל מהבית.

עונה שנייה קמפיין הצ׳מפיונס הוא נפצע מול אולימפיאקוס בבית ואז אלמוג בוקר ניסה לפוצץ מחדש את הפרשה שלו בחדשות 13, הקבוצה בינתיים התחילה לרוץ באירופה במערך השלושה בלמים שפחות מתאים לו ולקח לו זמן לחזור לעניינים.

בכר כן העדיף את חזיזה על פניו בצד ימין במערך של שלושה בלמים אבל כשהוא פתח ב4-3-3 הוא רצה שם את אצילי.

ברור שאצילי פחות דומיננטי באירופה מאשר בליגה בגלל היעדר המהירות והפיזיות אבל עדיין לבטל שחקן שאחראי במו ידו על אחד מהניצחונות היוקרתיים של המועדון באירופה מרגיש לי די הזוי
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

לא מבטל גם רשמתי שמשחק אדיר, אבל זה אחד מתוך רבים, אצילי זה שחקן שתפור על הליגה הישראלית בעיטה חדה מאוד ומיקום טוב, אבל בפרמטרים של מהירות ופיזיות בינוני מאוד.
מודה לא מת על שחקנים כאלה מבחינתי שחקן באמת גדול הוא כזה שטוב בכל רמה כמו עלי, סק,ענאן, אפילו דין דוד.
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

שליחה על ידי The real Tsepo »

Hulk כתב: 27 מאי 2024, 19:47
7 אולי ביחד עם הקדנציה עם ביתר, בישול גדול עם הכתף לגולסה ועוד בישול ב3-2 בשאר המשחקים היה חושך.
ושוב אני קיצוני ככה כי הציפיות שלי משחקן שאמור לקבל שכר 800 אלף לעונה זה להיות משהו קרוב לזהבי בשיאו שובר שוויון בכל המסגרות ולא שחקן שרק בתנאים מסוימים טוב
מי יותר שיוויון מעומר אצילי? אין שחקן בכדורגל הישראלי, כולל זרים שהיו פה בשנים האחרונות, כולל מילסון, כולל זהבי (כיום) שהסיכויים לזכות איתם בליגה גדלים כמו שהם גדלים אם אצילי נמצא בקבוצה.
בשם החשש שאולי הוא לא יהיה כמו שהיה אתה לא מביא את השחקן אולי הכי יעיל בהיסטוריה של המועדון? מי ישמע הוא בן 35-6. יש ריזיקה בכל החתמה אבל האופציה להביא אותו גם בחוזה עתק זה אחד הno brainers הגדולים שהיו.
אתה יודע מה, גם אם הוא ייחלש במונחים שלו וייתן 15 ו7 אני אהיה מרוצה. הרי אם זר יביא מספרים כאלה אנחנו נגיד שעשינו פגיעה היסטורית
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

Hulk כתב: 27 מאי 2024, 20:06 לא מבטל גם רשמתי שמשחק אדיר, אבל זה אחד מתוך רבים, אצילי זה שחקן שתפור על הליגה הישראלית בעיטה חדה מאוד ומיקום טוב, אבל בפרמטרים של מהירות ופיזיות בינוני מאוד.
מודה לא מת על שחקנים כאלה מבחינתי שחקן באמת גדול הוא כזה שטוב בכל רמה כמו עלי, סק,ענאן, אפילו דין דוד.
אצילי אמנם לא פיזי ולא מהיר
*אבל*
הוא מאודדדד זריז ברגליים
וזו נקודה חשובה לשחקן
יש לו צעד ראשון/הטיית גוף זריזה שיודעת לזרוק שחקן מגן כדי לייצר לעצמו מצב נוח לבעיטה או אסיסט
וכמובן טכניקת בעיטה מהגבוהות שראיתי
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

The real Tsepo כתב: 27 מאי 2024, 21:27
מי יותר שיוויון מעומר אצילי? אין שחקן בכדורגל הישראלי, כולל זרים שהיו פה בשנים האחרונות, כולל מילסון, כולל זהבי (כיום) שהסיכויים לזכות איתם בליגה גדלים כמו שהם גדלים אם אצילי נמצא בקבוצה.
בשם החשש שאולי הוא לא יהיה כמו שהיה אתה לא מביא את השחקן אולי הכי יעיל בהיסטוריה של המועדון? מי ישמע הוא בן 35-6. יש ריזיקה בכל החתמה אבל האופציה להביא אותו גם בחוזה עתק זה אחד הno brainers הגדולים שהיו.
אתה יודע מה, גם אם הוא ייחלש במונחים שלו וייתן 15 ו7 אני אהיה מרוצה. הרי אם זר יביא מספרים כאלה אנחנו נגיד שעשינו פגיעה היסטורית
אני בדעה ששחקן בסגנון מילסון יתרום לנו יותר מאצילי וישדרג את הקבוצה יותר מאצילי.
אבל הגיוני מה שרשמת לגבי אצילי.
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

למה מילסון במקום אצילי? אפשר שני שחקנים כאלה וכל אחד מביא את האיכות שלו.
לדעתי מילסון לא יביא מספרים כמו אצילי ולדעתי מדובר בשחקן מעולה שהלוואי והיה פה.
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

הלוואי, בנתיים מתמקדים בקיצוני רק לכנף ימין.
אני בדעה שצריך להביא שני שחקני כנף נגיד אצילי וזר מהיר לכנף.
NOSFERATU ZODD
הענק הירוק

שליחה על ידי NOSFERATU ZODD »

מה השאלה בכלל.
צריך להביא את אצילי וזר במקום שרי.
עלק לא בתוכניות.
ירוק רפואי
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי ירוק רפואי »

מה אתם מתרגשים מכתבה של בן חמור הזה?
מה זה אצילי לא בתוכניות?? הוא סופר בתוכנית, רק שזה לא עניין של שני הצדדים יש פה צד שלישי שזאת הקבוצה שלו.
אם ישוחרר הוא חותם פה בלי שאלה בכלל
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

בישול לפלאניץ' ב1-1 בסמי עופר באליפות הראשונה, בישול ב2-2 שציינת עם הכתף, שני בישולים במהפך 3-2, בישול לסק עונה שעברה במשחק חשוב וקריטי מאוד (שאגב היה טוב במשחק הזה בלי קשר).
וקל להסתכל על זה שלא היה טוב, אבל בתכלס זה שסגרו אותו יותר, שחרר שחקנים אחרים גם.
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

בגלל בן דור שכתב "לא בתוכניות"(שאגב זה ממש לא, "לא רוצה". הבדל גדול) ובגלל האידיוט הזה מהסרטון המצורף ("לא וודאי 100%"), אנשים חושבים שברק לא רוצה אותו.

וואלה אין לי כוחות לעונת המלפפונים, והיא עוד לא התחילה.

סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

רק מכבי כתב: 28 מאי 2024, 00:44 בגלל בן דור שכתב "לא בתוכניות"(שאגב זה ממש לא, "לא רוצה". הבדל גדול) ובגלל האידיוט הזה מהסרטון המצורף ("לא וודאי 100%"), אנשים חושבים שברק לא רוצה אותו.

וואלה אין לי כוחות לעונת המלפפונים, והיא עוד לא התחילה.

זה לא בגלל זה. זה כי בן דור זרק באיזה פלייאוף ״וברק רוצה?״ לגבי אצילי במיסתורין כזה ואז ארז יוסף שהוא חבר של אצילי ששאלו מה קורה עם אצילי אמר תשאלו את ברק.

אני עדיין חושב שזה שטויות אבל זה לא בגלל השורה של ״לא בתוכניות״

לדעתי זה מאוד פשוט אם אם הם ישחררו אותו בחינם הוא יהיה כאן
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

עלק בכר לא רוצה את אצילי
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

אצילי לא יהיה כאן כי אין פתרון לסוגיה הכלכלית של החוזה שלו והוא לא הולך לוותר על כך הכסף שהאמירתים חייבים לו. הוא לא הולך לוותר על מאות אלפי יורו בשביל העיניים היפות שלנו.

דמי העברה, רצון של בכר, רצון של שחר - כל זה חרטא.
ירוק רפואי
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי ירוק רפואי »

אבל בן דור כתב "שהוא לא בתוכניות"
אין הגדרה יותר מטומטמת מזאת.
לא בתוכניות אפשר להגיד על שחקן כמו שואו.
איך אפשר להגיד על אצילי שהביא פה 3 אליפויות שהוא לא בתוכניות?!
רק מטומטם כמו בן דור יכול לכתוב דבר כזה
GreenGlory
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי GreenGlory »

בכל מקרה אל עין מסיימת את העונה רק שבוע הבא, משחק אחרון שלהם הוא ב 07.06, עד אז לפחות (יהיה יותר כי זה לא תמיד ישר) לא נדע משהו חדש לגביו. צריך לחכות לראות מה אל עין תעשה איתו
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Judokan כתב: 28 מאי 2024, 07:53 אצילי לא יהיה כאן כי אין פתרון לסוגיה הכלכלית של החוזה שלו והוא לא הולך לוותר על כך הכסף שהאמירתים חייבים לו. הוא לא הולך לוותר על מאות אלפי יורו בשביל העיניים היפות שלנו.

דמי העברה, רצון של בכר, רצון של שחר - כל זה חרטא.
האמירתיים והסעודים מוצאים הרבה פתרונות לסוגיות הכלכליות האלה. הם יודעים להשתחרר מחוזים של שחקנים זרים שהם רוצים ולהתקדם הלאה ולא חסר דוגמאות ממקרים הרבה יותר גדולים.

כמו שבכר הסתדר עם הסרבים וכמו שאנחנו נסתדר עם שואו, אם הם לא ירצו ויבנו עליו מקצועית הוא לא יהיה שם.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

אסף צור שהוזכר חתם לעונה נוספת בק''ש ובכך ירד מהפרק
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

KevinDurant כתב: 28 מאי 2024, 11:11 אסף צור שהוזכר חתם לעונה נוספת בק''ש ובכך ירד מהפרק
כנראה שמההתחלה הוא בכלל לא היה מועמד
נעול