אבדולאי סק - נושא רשמי

סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

Re: אבדולאי סק - נושא רשמי

שליחה על ידי Apoc »

RakMaccabi31 כתב: 06 נובמבר 2022, 12:28
Apoc כתב: 06 נובמבר 2022, 12:20 אה? לא הבנתי את ההקשר
מחוץ לנושא
ואת פיירו עדיין שופטים לחומרה
פיירו כבר לא במצב שהוא רק נחת, אז הדעות עליו יותר מוצקות ומבוססות שאפשר להתייחס עליהן ברצינות
וכנל גם סק.
פיירו הוזכר בתור מישהו שמיהרו לשפוט לחומרה לפני שקיבל הרבה דקות.
סק לא קיבל 1000 דקות עדיין, נראה לי קיבל משהו כמו חצי. לא רציני לחתוך שחקן זר שלא קיבל את הזמן.
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

Shocking4U כתב: 06 נובמבר 2022, 12:44 פלאניץ גם במשחקים החלשים שלו בהתחלה הבנת מה אתה הולך לקבל ממנו פחות או יותר. כרגע אני מתקשה לראות באיזה צורה סק משפר או תורם למכבי חיפה אלא אם אתה מחפש שחקן שיוסיף מימד של כאוס ופאניקה בחלק האחורי
תירוצים ושטויות. פלאניץ קיבל בראש במשך חודשיים וחצי עד שהתחילו להפנים שהוא שחקן.
לא מבין מה קשה לכם לתת את הזמן לשחקן שגם ככה לא הולך לשום מקום עד סוף העונה לפחות.
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

Apoc כתב: 06 נובמבר 2022, 11:59 בטח אתה גם הבנת מה היכולת של פלאניץ' ושל פיירו ושל רבים אחרים.
לא מאמין שבכר ואלברמן חובבנים ברמה שאתם רוצים שיהיו.
לא אוהב שעכשיו כל שחקן שלא ייראה טוב יחזרו לפיירו ופלאניץ'. פיירו נתן 20 דק' בלהות ואח''כ פגע

פלאניץ' היה פרופיל מטורף בקנה מידה ישראלי ושחקן הרבה יותר מרשים מסק.

הבעיות של סק היו ידועות והן באות לידי ביטוי גם עכשיו, הוא שחקן שפחות מתאים לכדורגל המודרני ובטח לקו 4 ובגלל זה גם שיחררו אותו מאנטוורפן.

מכבי חיפה לא ילכו למהלך כזה אבל אם יש לי ביד זר יותר טוב לקישור אני הייתי הולך על זה.

סק לא כל כך גרוע אבל אני גם לא רואה ממנו יתרונות ששווה להחזיק זר שישי בשבילם (כמו הורסטיליות והאופי של רודריגז, היכולת של דוניו כגיים צ'יינג'ר ועוד)
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

KevinDurant כתב: 06 נובמבר 2022, 16:04
Apoc כתב: 06 נובמבר 2022, 11:59 בטח אתה גם הבנת מה היכולת של פלאניץ' ושל פיירו ושל רבים אחרים.
לא אוהב שעכשיו כל שחקן שלא ייראה טוב יחזרו לפיירו ופלאניץ'. פיירו נתן 20 דק' בלהות ואח''כ פגע

הבעיות של סק היו ידועות והן באות לידי ביטוי גם עכשיו, הוא שחקן שפחות מתאים לכדורגל המודרני ובטח לקו 4 ובגלל זה גם שיחררו אותו מאנטוורפן.

מכבי חיפה לא ילכו למהלך כזה אבל אם יש לי ביד זר יותר טוב לקישור אני הייתי הולך על זה.

סק לא כל כך גרוע אבל אני גם לא רואה ממנו יתרונות ששווה להחזיק זר שישי בשבילם (כמו הורסטיליות והאופי של רודריגז, היכולת של דוניו כגיים צ'יינג'ר ועוד)
שוב, לא מעיפים זר לפני שהוא נתן מספר מינימלי של דקות משחק. זה לא שהוא ראיין סטריין שנפצע בלי סוף ואי אפשר ככה.
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

Apoc כתב: 06 נובמבר 2022, 16:10
KevinDurant כתב: 06 נובמבר 2022, 16:04

שוב, לא מעיפים זר לפני שהוא נתן מספר מינימלי של דקות משחק. זה לא שהוא ראיין סטריין שנפצע בלי סוף ואי אפשר ככה.
עד ינואר הוא כבר יגיע לאזור ה1,000 דק'. אני מדבר גם מעבר לזה על מה שראינו ממנו קודם לאורך כל הקריירה ועל ההתאמה שלו למכבי חיפה.

לא אמרתי שאני זורק לא משנה מה, אם יש לי הזדמנות להשתפר בזר איכותי ומשדרג לעמדה אחרת שהיא צורך יותר חיוני אז הכייתי הולך על זה, לא בכל מחיר.
סמל אישי של משתמש
RakMaccabi31
קפטן ירוק

שליחה על ידי RakMaccabi31 »

למה המדד זה 1000 דקות
הוא פה חודשיים, יש לו 664 דקות, שזה 11 משחקים והוא אשם בערך בגול למשחק או לפחות טעות קריטית ששווה גול

פלאניץ' אני זוכר רק נפל נגד טוטנהאם שהיה אשם שם בארבע שערים. אבל אולי תזכור טעויות נוספות שלו מההתחלה שאני קצת שכחתי
תמונה
אני אמשיך לשתות עד שאשכח את ה-15.5
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

כי אין לו מספיק דקות בליגה בשביל שיהיה אפשר להגיד שהוא קיבל פה באמת צ'אנס.
יכול להיות שעד ינואר זה באמת יקרה כמו שרשמו פה, אבל רוב הסיכויים שלא כי הוא בכל זאת הגיע להיות פה כולה בלם שלישי.
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

קרנף
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

הפנתר השחור.
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

לדעתי הוא היה הכי טוב מהבלמים ששיחקו היום אבל אני עדיין פשוט לא יכול להרגיש בטוח איתו. יש בו תמיד טעות שמחכה לקרות והוא משרה המון פאניקה על ההגנה. הגולים שלו זה ערך מוסף גדול
סמל אישי של משתמש
Smurk
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Smurk »

זה פשע להשתמש בתרגילים מעצבנים בקרנות כשהוא נמצא ברחבה. כל עוד הוא משחק יש תחושה שאפשר להבקיע כל נייח
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

הוא סוג של מכבי חיפה במהות-
יש לו יתרונות בפיזיות, במשחק ראש אפילו כמה סגירות טובות היום.
אבל מצד שני טעויות איומות- ההחלקה עם הכדור-לא פעם ראשונה שזה קורה לו, וכשהוא מנסה לנהל משחק או לצאת קדימה בכדרור זה נראה יותר גרוע מהמסירות של פלאניץ ל 40 מ'.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

המשחק הראשון מאז שהגיע (אולי למעט משחק החוץ בליסבון כשרק הגיע), שראיתי בו בלם שיכול להתאים למכבי חיפה ולסגנון שלנו.

הרבה יותר ביטחון בהנעת הכדור. זה אמנם עדיין לא זה, והוא מחזיר יותר מדי כדורים לגולדברג או לשוער במקום לקדם משחק - אבל סוף סוף ראינו אצלו יציאות קדימה עם הכדור והוצאות לכיוון הקישור (ולא העפת כדור סתמית).

הגנה טובה, גם בהגנה אישית כשהיה צריך, וגם בחיפוי על האחרים (הציל את התחת של ארד מהיציאה האידיוטית לנבדל), ניקה הרבה כדורים לרחבה.
זה לא מקרי שאת הגול חטפנו מהגבהה לרחבה דווקא כשהוא ירד לטיפול.

ולקינוח גול מצוין.

היום הוא היה הכי טוב בהגנה. משמח
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

אם דילן כשיר אז הוא וסק צריכים לפתוח ביחד בדרבי ולתת מנוחה לגולדברג.

ואז דילן וגולדברג יוכלו לפתוח מול הפועל בסמי
Kozmo
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי Kozmo »

צריך להגיד את האמת שעד עכשיו במרבית המשחקים הוא שיחק במשחקים שקשה להסיק עליו מסקנות. כלומר או שהוא שיחק במשחקי צ'מפיונס ששם היינו נגד קבוצות טובות בהרבה, או שהוא שיחק בהרכבי רוטציה עם הכנה לקוייה של הקבוצה, ובהגנה לא מתואמת כנדרש שמשחקת ביחד בפעם הראשונה.
הוא עד עכשיו לא שיחק בהרכב במשחק ליגה "רגיל" עם ההרכב הראשון.
ולמרות זאת אפשר לראות שיש גרף שיפור, בעיקר בבטחון, בחיבור לקבוצה ובכושר.
הגול כמובן זה בונוס, אבל בהחלט כדאי להבין מה יש לנו בידיים בקרנות ומצבים נייחים, הוא, פיירו ודילן זה כח מטורף.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

ועדיין אם אתה מוציא את דילן מהמשוואה האם היית בונה עליו כבלם זר מוביל במכבי חיפה לאורך עונה שלמה? לדעתי התשובה היא חד משמעית לא. אני חושב שלקבוצה בישראל להחזיק 2 בלמים זרים זה מותרות. למסגרות האירופאיות זה אולי משמעותי אבל בליגה שלנו אין צורך ב2 בלמים זרים לקבוצה מובילה ולראייה רוב הקבוצות הישראליות לקחו פה אליפויות עם בלם זר מוביל ולידו בלם ישראלי משלים.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

ודוניו זה היורש של ווילדסחוט
Kozmo
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי Kozmo »

Shocking4U כתב: 07 נובמבר 2022, 04:09 אני חושב שלקבוצה בישראל להחזיק 2 בלמים זרים זה מותרות. למסגרות האירופאיות זה אולי משמעותי אבל בליגה שלנו אין צורך ב2 בלמים זרים לקבוצה מובילה ולראייה רוב הקבוצות הישראליות לקחו פה אליפויות עם בלם זר מוביל ולידו בלם ישראלי משלים.
אני שם רגע את הדיון על סק בצד. 2 בלמים זרים זה בכלל לא מותרות. מי קבע שהפיזור של הזרים צריך להיות בכמה עמדות ולאו דווקא בהגנה? מי קבע שזה לוקסוס?
עד לפני כמה חודשים היו לא מעט שדבקו בזה שאין צורך בשני מגינים זרים ואפשר להסתפק רק באחד בכדי שיהיה מקום לזר במקום אחר. התפיסה הזאת קרסה, תראה איזה משמעותי כשיש לך שני מגינים ברמה גבוהה התקפית והגנתית.
ברור שאפשר לקחת אליפויות עם משומר, פיבן, בן ביטון, שרן ייני, קנדיל, עותמאן, לואי טאהא ושי מימון. לפעמים אפילו עם יותר מאחד ברמה הזאת בהרכב. זה קרה ויקרה גם בהמשך.
ועדיין אם יש אופציה להתחזק בהגנה בצורה משמעותית אז אין סיבה לא לעשות את זה, גם אם מדובר בזר.

שילוב של החבילה אינטילגנציה גבוהה, יכולת, מהירות ופיזיות זה מצרך נדיר מאוד אצל שחקן הגנה ישראלי.
לא לחינם כל הקבוצות הישראליות והנבחרת נופלים על הגנה פעם אחר פעם בכל תקופה שיש.

ועכשיו אני חוזר לסק- אם הוא ימשיך להציג יכולת טובה ולהמשיך במגמת החיבור לקבוצה אני משאיר אותו קל. שלישיית קרנפים כמו דילן, סק וגולדברג בשילוב עם קורנו וסונדגרן זה הגנה חייתית ומאוד ורסטילית לליגה, ועכשיו(או יותר נכון אחרי המונדיאל) שהראש שלנו רק בליגה ונגיע למשחקים ברמת מוכנות גבוהה יותר פיזית ומנטלית ובלי רוטציות, אני משוכנע שההגנה תהיה הרבה יותר טובה ופחות חדירה ממה שהייתה עד חלק זה של העונה.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

זומן לסגל נבחרת סנגל למונדיאל
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

מרשים מאוד, זו הנבחרת הכי טובה בכל אפריקה.
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
RakMaccabi31
קפטן ירוק

שליחה על ידי RakMaccabi31 »

Kozmo כתב: 07 נובמבר 2022, 01:43או שהוא שיחק בהרכבי רוטציה עם הכנה לקוייה של הקבוצה,
הוא הזר השישי שלנו
בהגדרה הוא שחקן רוטציה
תמונה
אני אמשיך לשתות עד שאשכח את ה-15.5
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

למרות שזה רגע גדול אישית עבורו עבור הקבוצה זה פחות טוב. הוא גם כנראה יחמם שם את הספסל וגם יפספס מחנה אימונים עם הקבוצה שהיה יכול לעשות לו טוב
סמל אישי של משתמש
Smurk
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Smurk »

חסכנו 70 אחוז מהשכר שלו בערך. כל יום שהוא שם זה 7 אלף יורו.
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

RakMaccabi31 כתב: 08 נובמבר 2022, 14:09
Kozmo כתב: 07 נובמבר 2022, 01:43או שהוא שיחק בהרכבי רוטציה עם הכנה לקוייה של הקבוצה,
הוא הזר השישי שלנו
בהגדרה הוא שחקן רוטציה
סרטון טוב.
חלק מהטעויות נובעות מקריאה לא נכונה של המשחק והוא מגיב מאוחר מדי (ובודאי באירופה משלמים על זה במזומן ומייד).
חלק מהשערים - קשה להאשים אותו - שחקן שבא מולו עם כמה אופציות ומצליח לשבור את קו ההגנה שלו.
הטעויות שלו כשהוא מנסה לצאת עם הכדור ומחליק או מאבד - מביכות מאד - אלה טעויות שצריכות להיות לכל היותר אחת לעונה והוא צבר כבר כמה כאלה.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

יש דיבור על זה שלא בטוח שזה זימון אמיתי אלא שכל באתרי הספורט נפלו כי עדיין לא מצאו מקור רשמי להודעת זימון
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

מאז דוס סנטוס לא זוכר בלם כזה מוגבל טכנית
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

אחלה סק, היה בסדר גמור וחילץ כמה כדורים קריטיים.
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

Apoc כתב: 09 נובמבר 2022, 23:12 אחלה סק, היה בסדר גמור וחילץ כמה כדורים קריטיים.
הגנתית היה ממש סבבה אבל אסור שהוא יהיה הבלם שמניע כדור
בירקי
הענק הירוק

שליחה על ידי בירקי »

היה טוב מאוד הגנתית
ירוק רפואי
קודם כל נאמנות

שליחה על ידי ירוק רפואי »

הגנתית הוא בסדר, יש לו משחק ראש מעולה הוא יחסית מהיר ויודע להשתמש במיימדים שלו.
אבל בכל מה שקשור להנעת כדור הוא פשוט אסון
שלח תגובה