דיא סבע - נושא רשמי

סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

Re: דיא סבע - נושא רשמי

שליחה על ידי Apoc »

Daniel123 כתב: 01 אפריל 2023, 22:44 הוא צם היום, כנראה מסביר את היכולת שלו במשחק היום.
שיגיע חד לשלישי.
גם אבופאני צם לא? ומה עם סק? וג'אבר? זה לא תירוץ.
בכללי הצום הזה של המוסלמים זה דיי חרטא בוא, גם לי יש הרבה ימים שאני לא אוכל כלום עד הערב.
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
Smurk
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Smurk »

Apoc כתב: 01 אפריל 2023, 22:56
Daniel123 כתב: 01 אפריל 2023, 22:44 הוא צם היום, כנראה מסביר את היכולת שלו במשחק היום.
שיגיע חד לשלישי.
בכללי הצום הזה של המוסלמים זה דיי חרטא בוא, גם לי יש הרבה ימים שאני לא אוכל כלום עד הערב.
לא אוכל ולא שותה ואתה גם לא רץ 90 דקות. אל תזלזל
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

Smurk כתב: 01 אפריל 2023, 23:00
שיגיע חד לשלישי.
הצום לא יצא בכלל לפני המשחק?
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
Smurk
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Smurk »

Apoc כתב: 01 אפריל 2023, 23:02
Smurk כתב: 01 אפריל 2023, 23:00

הצום לא יצא בכלל לפני המשחק?
אין לי מושג
Daniel123
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Daniel123 »

שיגיע חד לשלישי.
לא בטוח שפאני וסק צמו.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

זה משנה אם הוא צם או לא? היה לו משחק לא טוב (כמו לכל ההתקפה שלנו). קורה.
את העבודה ההגנתית שלו הוא עשה וזה מה שהיה צריך היום.
שימשיך הלאה ויעשה עבודה טובה יותר בשלישי. אנחנו נצטרך אותו.
shayhagai
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי shayhagai »

לשים אותו בתור 9 זה אחד הרעיונות הבחור מוצלחים
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

shayhagai כתב: 01 אפריל 2023, 23:36 לשים אותו בתור 9 זה אחד הרעיונות הבחור מוצלחים
אז אין לו מקום בהרכב
סמל אישי של משתמש
Smurk
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Smurk »

Daniel123 כתב: 01 אפריל 2023, 23:07
שיגיע חד לשלישי.
לא בטוח שפאני וסק צמו.
פאני צם
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

המשחק הכי חלש שלו מאז שהגיע
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

Daniel123 כתב: 01 אפריל 2023, 23:07
שיגיע חד לשלישי.
לא בטוח שפאני וסק צמו.
צמו
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

על היכולת שלו לא היה ספק, הספק היחיד היה הגישה והמנטליות.

אין דברים כאלה, לבוא ולשחק בכנף שמאל, ב8 כמה עוצמות, כמה איכות, איזה קצב גבוה, מטורף
Daniel123
אגדה ירוקה

שליחה על ידי Daniel123 »

אוהב אותו מאוד.
איך הוא בא לכל משחק, איזו גישה חיובית על הזין שלו ת״א בבלומפילד הוא רוצה לנצח ולא מעניין אותו כלום.
חבל שכולם לא היו ככה.
כובע קש
מכונת תארים

שליחה על ידי כובע קש »

ענק.
חייב לשחק במקום שרי כ10
Undertheknife
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי Undertheknife »

שחקן על. התפקוד שלו במגרש עושה לו עוול.
בתקווה ששנה הבאה ישאר ויכנס למשבצת של שרי שאין לו מקום בסגל יותר.
סמל אישי של משתמש
DelPiero
הענק הירוק

שליחה על ידי DelPiero »

היה הכי טוב היום, יחד עם סק, כולל המחצית הראשונה

מקווה מאוד ששאר איתנו אחרי סוף העונה
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

נתן משחק מעולה עם מלא הקרבה.
כרמליסט ירוק
הענק הירוק

שליחה על ידי כרמליסט ירוק »

מלך. אם בטעות הוא נשאר פה בעונה הבאה הוא יעשה עונה גדולה סטייל העונה השנייה של אצילי
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

עדיין לא מת עליו. מרגיש שנהרס האיזון בהתקפה הרבה בגללו. כן הוא נתן אוויר לקבוצה בתקופה שכולם היו זבל אבל עכשיו כשהכל חזר זה מרגיש שיש שחקן אחד יותר מדי בהתקפה ובכר משום מה מסרב להחזיר את האיזון. שרי/סבע צריכים להיות בחוץ אי אפשר את כולם ביחד
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Jerry כתב: 05 אפריל 2023, 10:16 עדיין לא מת עליו. מרגיש שנהרס האיזון בהתקפה הרבה בגללו. כן הוא נתן אוויר לקבוצה בתקופה שכולם היו זבל אבל עכשיו כשהכל חזר זה מרגיש שיש שחקן אחד יותר מדי בהתקפה ובכר משום מה מסרב להחזיר את האיזון. שרי/סבע צריכים להיות בחוץ אי אפשר את כולם ביחד
זה לא "משום מה", זה משום שיש לו 4 שחקני התקפה שוברי שוויון והוא רוצה לשלב את כולם בו זמנית ולשחק על היתרונות של הקבוצה
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

ממש מעניין יהיה לראות מפת חום שלו אתמול.
הוא פתח בשמאל כקיצוני שמאל.
המשיך כמתחת לחלוץ.
וחלק מהמשחק אפילו שיחק ממש כקשר אחורי לכל דבר שעזר בהנעת כדור מאחור.
אני עדיין הייתי רוצה לראות אותו כsecond striker לצד פיירו כשאצילי בימין וחזיזה בשמאל.
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

KevinDurant כתב: 05 אפריל 2023, 11:11
Jerry כתב: 05 אפריל 2023, 10:16 עדיין לא מת עליו. מרגיש שנהרס האיזון בהתקפה הרבה בגללו. כן הוא נתן אוויר לקבוצה בתקופה שכולם היו זבל אבל עכשיו כשהכל חזר זה מרגיש שיש שחקן אחד יותר מדי בהתקפה ובכר משום מה מסרב להחזיר את האיזון. שרי/סבע צריכים להיות בחוץ אי אפשר את כולם ביחד
זה לא "משום מה", זה משום שיש לו 4 שחקני התקפה שוברי שוויון והוא רוצה לשלב את כולם בו זמנית ולשחק על היתרונות של הקבוצה
אבל אי אפשר לשחק עם כולם. גם לברזיל במונדיאל היה 10 שחקני התקפה משוגעים, ראיתי איך זה עבד להם. צריך להתאים את הרכש לקבוצה לא את הקבצה לרכש
ירוק זה אני
שחקן העונה

שליחה על ידי ירוק זה אני »

משחק שהתפתח אתמול בעיקר במחצית הראשונה, הוא היחיד שהיה יכול לייצר משהו
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Jerry כתב: 05 אפריל 2023, 11:26
KevinDurant כתב: 05 אפריל 2023, 11:11
אבל אי אפשר לשחק עם כולם. גם לברזיל במונדיאל היה 10 שחקני התקפה משוגעים, ראיתי איך זה עבד להם. צריך להתאים את הרכש לקבוצה לא את הקבצה לרכש
לא ראיתי 10 שחקני התקפה משוגעים בברזיל, ראיתי שהם סיימו את המשחק בנוק אאוט עם שחקנים שנאי לא מכיר.

עובדתית אפשר להתווכח לגבי היכולת, אבל התוצאות בריצה הנוכחית עם 5 שחקני התקפה הם מעולים.

אנשים בארץ התרגלו שמותר וחייב לשחק רק עם שלישיית קישור אגרסיבי וזה מה שעובד בכדורגל. מזכיר לי את התקופה שפפ הגיע לפרמיירליג ושיחק עם קשר אחורי בודד וצחקו עליו שהוא חסר מושג.

שיש לך שחקנים כמו סבע ושרי שעובדים ומוכנים לעבוד ונכנסים להמון מאבקים (גם אם לא מנצחים את כולם באחוזים גבוהים) ועושים לחץ ועושים קילומטרז' מטורף (מזכיר לי שאמרו שסבע שמן..) אפשר לשחק בגישה כזאת.

להזכירך פתחנו אתמול עם מוחמד וג'אבר וזה לא היה נראה טוב.

צריך להגיד לזכותו בנוגע ל"ביקורת" על משחק ההתקפה שלו שהוא עשה המון הגנה והגיע סחוט לשליש האחרון
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

איזה לעבוד איזה לחץ ואיזה מאבקים על מה אתה מדבר? האפקט היחידי שההרכבים האלו עושים זה להפוך את המשחק לשכונה ובזה אנחנו יותר טובים משאר הקבוצות בפלייאוף. כשפפ שיחק עם קשר אחורי בלבד זה היה פרננדיניו התמנון ובוא לא נשווה את מוסר העבודה של הסילבות לדיא ושרי. אתמול דיא נתן עבודה אבל זה לא יקרה על בסיס שבועי ובאופן כללי זה לא סוג השחקן. בכל מקרה זה שיש בעיה ענקית בקישור האחורי זה ברור ובינואר אמרתי שחייב לשחרר את פיירו כדי להביא זר, במקום זה שילמו הרבה כסף על נאור שבקיץ ימצא את עצמו בקטמון בחזרה, בזבוז כסף מטופש
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

אני נוטה להסכים עם ג׳רי ולומר שהאיזון ההתקפי הופר בשל הרצון לשחק עם כל הכלים שיש לך.
לא יקרה כלום אם יהיו רוטציות.
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Jerry כתב: 05 אפריל 2023, 14:32 איזה לעבוד איזה לחץ ואיזה מאבקים על מה אתה מדבר? האפקט היחידי שההרכבים האלו עושים זה להפוך את המשחק לשכונה ובזה אנחנו יותר טובים משאר הקבוצות בפלייאוף. כשפפ שיחק עם קשר אחורי בלבד זה היה פרננדיניו התמנון ובוא לא נשווה את מוסר העבודה של הסילבות לדיא ושרי. אתמול דיא נתן עבודה אבל זה לא יקרה על בסיס שבועי ובאופן כללי זה לא סוג השחקן. בכל מקרה זה שיש בעיה ענקית בקישור האחורי זה ברור ובינואר אמרתי שחייב לשחרר את פיירו כדי להביא זר, במקום זה שילמו הרבה כסף על נאור שבקיץ ימצא את עצמו בקטמון בחזרה, בזבוז כסף מטופש
שרי וסבע נותנים עבודה בכל המשחקים, כמה שצריך בהתאם ליריבה ועובדים קשה על המגרש.

אף אחד לא היה משחרר את פיירו בינואר, זה לא FM ולא עובדים ככה

אתם מדברים על איזונים התקפיים כאילו כל העונה היה איזון מדהים בין הגנה להתקפה ונראינו כמו ברצלונה של פפ. כל העונה, עוד מלפני שסבע הגיע וגם כשנטע היה פה נראינו לא טוב גם כשניצחנו משחקים.

בשורה התחתונה סבע, שרי, אצילי וחזיזה הם לא פרימדונות וכל עוד הם מוכנים לעבוד על המגרש מבחינתי אפשר לשחק אתם ביחד ב90% מהמשחקים בליגה.

אתם שוכחים שכל משחק בערך יש חיסור כזה או אחר שמשפיע מאוד על הקבוצה ועושה בלאגן, באופן כללי משחק ההגנה לא היה מופקר (ב3-0 היינו מופקרים ברמה מטורפת וזה היה עם נטע ובלי סבע)
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

ינואר הייתה נקודת יציאה טובה מפיירו. היה עליו הייפ עדיין אחרי הצ'מפיונס והוא היה במומנטום מעולה בקריירה אחרי העונה בגנגאן וגם בליגה הוא חיבר כמה גולים לפני הפגרה. עכשיו זה יהיה יותר קשה ואני בספק שנחזיר את ההשקעה או שנצא עליו ברווח כמו שהיה אפשר

עזוב שטויות, לא רציני לרוץ עם הרכב כזה לאורך זמן, אולי עד סוף העונה כשכולם חדורי מטרה וגם אז אני לא אוהב את זה. די זה לא כדורגל הדבר הזה. אני רוצה שנחזור כבר למערך רגיל ונורמלי עם הנעת כדור כמו שצריך, מגנים שתוקפים בתזמון נכון, משחק אגפים, בקיצור כמו הכדורגל שאנחנו רגילים מבכר.
הבלאגן ההתקפי הזה לפעמים משרת אותנו אבל זה לגמרי רולטה רוסית, היו כמה וכמה פעמים שאלילת המזל חייכה אלינו (כנעאן פנדל שני, נגד בית"ר נראה לי ניקולסקו בהחמצה גדולה, לאיוס לא מוסר במצב של 2 על 1) ויצאנו בנס
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Jerry כתב: 05 אפריל 2023, 15:59 ינואר הייתה נקודת יציאה טובה מפיירו. היה עליו הייפ עדיין אחרי הצ'מפיונס והוא היה במומנטום מעולה בקריירה אחרי העונה בגנגאן וגם בליגה הוא חיבר כמה גולים לפני הפגרה. עכשיו זה יהיה יותר קשה ואני בספק שנחזיר את ההשקעה או שנצא עליו ברווח כמו שהיה אפשר

עזוב שטויות, לא רציני לרוץ עם הרכב כזה לאורך זמן, אולי עד סוף העונה כשכולם חדורי מטרה וגם אז אני לא אוהב את זה. די זה לא כדורגל הדבר הזה. אני רוצה שנחזור כבר למערך רגיל ונורמלי עם הנעת כדור כמו שצריך, מגנים שתוקפים בתזמון נכון, משחק אגפים, בקיצור כמו הכדורגל שאנחנו רגילים מבכר.
הבלאגן ההתקפי הזה לפעמים משרת אותנו אבל זה לגמרי רולטה רוסית, היו כמה וכמה פעמים שאלילת המזל חייכה אלינו (כנעאן פנדל שני, נגד בית"ר נראה לי ניקולסקו בהחמצה גדולה, לאיוס לא מוסר במצב של 2 על 1) ויצאנו בנס
בשביל לשחק עם מגנים שתוקפים בתזמון נכון צריך שיהיו מגנים. כמה משחקים סונדגרן וקורנו לא שיחקו?

הקבוצה התמודדה השנה עם מלא פציעות והיעדרויות של שחקנים משמעותיים (הבאתי את הנתון הזה גם מתישהו, בעיקר על שחקני ההגנה ששיחקו בערך חצי מהדק' השנה, בדגש על המגנים) וזה דפק את הקבוצה.

אף אחד לא יכל לשחרר את פיירו בינואר, זה אולי נכון בתיאוריה אבל לא היה ולא יהיה תקדים למהלך כזה, לא עושים דברים כאלה במציאות.

ולגבי השיטה, אתה לא יכול לשחק 95% מהמשחקים בליגה בבית עם שרי וסבע באמצע ולבוא לכתוש?
סמל אישי של משתמש
benrey
הענק הירוק

שליחה על ידי benrey »

KevinDurant כתב: 05 אפריל 2023, 15:47
Jerry כתב: 05 אפריל 2023, 14:32 איזה לעבוד איזה לחץ ואיזה מאבקים על מה אתה מדבר? האפקט היחידי שההרכבים האלו עושים זה להפוך את המשחק לשכונה ובזה אנחנו יותר טובים משאר הקבוצות בפלייאוף. כשפפ שיחק עם קשר אחורי בלבד זה היה פרננדיניו התמנון ובוא לא נשווה את מוסר העבודה של הסילבות לדיא ושרי. אתמול דיא נתן עבודה אבל זה לא יקרה על בסיס שבועי ובאופן כללי זה לא סוג השחקן. בכל מקרה זה שיש בעיה ענקית בקישור האחורי זה ברור ובינואר אמרתי שחייב לשחרר את פיירו כדי להביא זר, במקום זה שילמו הרבה כסף על נאור שבקיץ ימצא את עצמו בקטמון בחזרה, בזבוז כסף מטופש
שרי וסבע נותנים עבודה בכל המשחקים, כמה שצריך בהתאם ליריבה ועובדים קשה על המגרש.

אף אחד לא היה משחרר את פיירו בינואר, זה לא FM ולא עובדים ככה

אתם מדברים על איזונים התקפיים כאילו כל העונה היה איזון מדהים בין הגנה להתקפה ונראינו כמו ברצלונה של פפ. כל העונה, עוד מלפני שסבע הגיע וגם כשנטע היה פה נראינו לא טוב גם כשניצחנו משחקים.

בשורה התחתונה סבע, שרי, אצילי וחזיזה הם לא פרימדונות וכל עוד הם מוכנים לעבוד על המגרש מבחינתי אפשר לשחק אתם ביחד ב90% מהמשחקים בליגה.

אתם שוכחים שכל משחק בערך יש חיסור כזה או אחר שמשפיע מאוד על הקבוצה ועושה בלאגן, באופן כללי משחק ההגנה לא היה מופקר (ב3-0 היינו מופקרים ברמה מטורפת וזה היה עם נטע ובלי סבע)
זה לא רק בFM.
באר שבע קנו את סלימאני במליון יורו והשאילו בינואר כשהבינו שזה לא זה
שלח תגובה