דיא סבע - נושא רשמי

Jerry
אלוף המדינה

Re: דיא סבע - נושא רשמי

שליחה על ידי Jerry »

Ganjot כתב: 27 אפריל 2023, 18:10
Jerry כתב: 25 אפריל 2023, 13:28 יתרמו יותר מצ'יבוטה? בשביל לא לתרום יותר מצ'יבוטה צריך להרוס כי צ'יבוטה לא תורם כלום. איך אתם שמים את ספורי וקניקובסקי באותו משפט עם הבובלך הזה? הם כמה רמות מעליו ושניהם לא רלוונטים. לוגסי ילד קטן שבקושי מצליח להשתלב בלאומית, אם כבר יש שחקנים מהלאומית זה טוקלומטי שהוא שחקן אדיר וקאני סילבה שעדיין לא מחודד עד הסוף אבל מבחינת פוטנציאל זה שחקן לאירופה, ועל שניהם הייתי מהמר הרבה לפני צ'יבוטה
קניקובסקי בעונה שלמה, עם שני חלוצי על לפניו, עם 3 בישולים בעונה שלמה - בכמעט 2000 דקות.
צ'יבוטה עם אותו מספר בישולים (לי זכור שהיה לו 3 בישולים לפני המשחק נגד אשדוד ושם היה הרביעי, אבל לפי המנהלת יש לו כרגע 3), בקצת פחות מ 800 דקות.
מתוך 24 הופעות, ב 19 הוא נכנס כמחליף.

צ'יבוטה שיחק עם הרכב של ליצנים ברוב המשחקים ששיחק בהם או בדקות שהפסקנו לשחק כדורגל, קניקובסקי שיחק ברוב הזמן בהרכב, לצד השחקנים הכי טובים שיש למכבי ת"א.
גנב דעת.
חחח מעניין למה אתה מגן ככה על צ'יבוטה, תן בגילוי נאות אל תתבייש.
לגבי קניקובסקי, זוכר שהוא נתן מספרים טובים עם איביץ', הליצן הספרדי תקע אותו באגף איפה שכולם יודעים שהוא לא יכול לשחק, כל הקישור ההתקפי של הגרמנים עם מספרים מעפנים, אין לי כוח לבדוק אבל אנחש שגם עם גלוך (גויאגון, גלוך, ביטון, קניקובסקי, חוזז) כולם הגיעו בערך ל10 גולים, זאת קבוצה לא מאוזנת שבנויה מזעזע רק על החלוצים. קניקובסקי בנתניה היה קרוב לדבל פיגרס ובכל מקרה הוא שחקן שונה מצ'יבוטה שהוא יותר חלוץ צד כשקניקובסקי יכול אפילו לשחק בקישור.
הרכב של ליצנים? צ'יבוטה זה הליצן הכי גדול, שחקן שכונה ומביך שכשכולם מחמיאים לו הם מתחילים לדבר רק על כמה שהוא חיובי לחדר הלבשה ועל זה שהוא עושה "בלאגן" כאילו זה דבר טוב, מה הקשר שלו למכבי חיפה לעזאזל? הוא צריך לשחק בבני יהודה ובאשדוד, שחקן של מתפרצות ולרדוף אחרי כדורים תועים, אי אפשר לשחק איתו כדורגל. וזה לא שקניקובסקי וספורי הם פאר היצירה אבל יש להם תכונות של כדורגל, לצ'יבוטה יש תכונות של אולימפיאדה 2024
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

קניקובסקי אחלה שחקן ועושה רושם גם של אופי טוב. הוא לא כוכב על אבל הוא בטוח היה תורם פה יותר מצ'יבוטה.

צ'יבוטה שחקן שכונתי ובכר לא אוהב כאלה, לחשוב שבכר מסמן עליו איקס סתם זה לא רציני
greenguy
קפטן ירוק

שליחה על ידי greenguy »

ומי ישחרר לך את קניקובסקי? וגם הוא חלבי,מעדיף את מאוויס לפחות הוא עושה שמח בחדר הלבשה ונראה שהוא אהוב
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

KevinDurant כתב: 27 אפריל 2023, 18:56 קניקובסקי אחלה שחקן ועושה רושם גם של אופי טוב. הוא לא כוכב על אבל הוא בטוח היה תורם פה יותר מצ'יבוטה.

צ'יבוטה שחקן שכונתי ובכר לא אוהב כאלה, לחשוב שבכר מסמן עליו איקס סתם זה לא רציני
הבעיה היא עם הנטיה להציג את מכבי חיפה כאוספת את כל השחקנים השבורים בעוד בשאר הליגה מתחבאים יהלומים שמכבי חיפה לא סופרת אותם...
סמל אישי של משתמש
GKagelmacher
אלוף המדינה

שליחה על ידי GKagelmacher »

Adi81 כתב: 27 אפריל 2023, 21:41
KevinDurant כתב: 27 אפריל 2023, 18:56 קניקובסקי אחלה שחקן ועושה רושם גם של אופי טוב. הוא לא כוכב על אבל הוא בטוח היה תורם פה יותר מצ'יבוטה.

הבעיה היא עם הנטיה להציג את מכבי חיפה כאוספת את כל השחקנים השבורים בעוד בשאר הליגה מתחבאים יהלומים שמכבי חיפה לא סופרת אותם...
הַזּוֹרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

זה תמיד ככה, לא משהו חדש
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

KevinDurant כתב: 28 אפריל 2023, 10:43

זה תמיד ככה, לא משהו חדש
בעבר זה עוד היה נכון. עכשיו אין מספיק שחקנים טובים שאפשר להביא. עובדה שמכל שחקני הליגה הצלחנו למצוא שחקן נורמלי אחד שגם אותו לא ריאלי להביא
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Adi81 כתב: 28 אפריל 2023, 10:54
KevinDurant כתב: 28 אפריל 2023, 10:43

זה תמיד ככה, לא משהו חדש
בעבר זה עוד היה נכון. עכשיו אין מספיק שחקנים טובים שאפשר להביא. עובדה שמכל שחקני הליגה הצלחנו למצוא שחקן נורמלי אחד שגם אותו לא ריאלי להביא
כן אבל תמיד אומרים שההוא בב''ש וההוא בנתניה וההוא במכבי ת''א יותר טובים ממה שיש פה ומתלהבים ממה שבחוץ
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

מה הקשר? יש לנו את ההרכב הטוב בליגה, אבל אי אפשר להכחיש שיש בעיה קשה עם הספסל. בחייאת ראבק 80% מהם בכלל לא רלוונטים ובכר יעדיף לעשות זיגזג באוויר ולא לתת להם לשחק. זה לא רציני וזה לא טבעי, יצאנו בנס עם הפגרה באמצע העונה אחרת הסגל הזה היה קורס עוד יותר קשה ממה שהוא כבר קרס, בעונה הבאה חייב לשים דגשעל חיזוק הסגל הרחב
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Jerry כתב: 28 אפריל 2023, 11:36

מה הקשר? יש לנו את ההרכב הטוב בליגה, אבל אי אפשר להכחיש שיש בעיה קשה עם הספסל. בחייאת ראבק 80% מהם בכלל לא רלוונטים ובכר יעדיף לעשות זיגזג באוויר ולא לתת להם לשחק. זה לא רציני וזה לא טבעי, יצאנו בנס עם הפגרה באמצע העונה אחרת הסגל הזה היה קורס עוד יותר קשה ממה שהוא כבר קרס, בעונה הבאה חייב לשים דגשעל חיזוק הסגל הרחב
בסדר כולם רוצים לחזק את הסגל הרחב אבל אין עם מי.

רז מאיר יותר טוב מג'אבר וזסנו (שאפילו לא פותחים בקבוצות שלהם והוזכרו פה כמועמדים)

מגן שמאלי מי תביא? גורפינקל?

בקישור אנחנו בסדר גמור שכולם בקו הכשירות, בטח במערך שאנחנו משחקים.

הייתי מנסה לשדרג את צ'יבוטה (אבל שוב עם מי?) וחייב להביא 9 זר במקום פיירו ובמידה וכל שאר שחקני ההתקפה נשארים זה בסדר.

גם "הסגל הרחב" של מכבי ת''א ושל ב''ש לא כזה טוב, זה בעיקר שחקנים בינוניים שלא באמת היו נותנים פה תחרות ולכן לא היו מקבלים דקות.

בכר לא משתף שחקנים שהוא לא מוכן לצאת אתם למלחמה ומאמין בהם ב100% וזה אומר שאם היינו מעמיסים את הסגל בעוד שחקנים בינוניים ונחמדים הם לא היו משחקים (כמו גוני נאור נניח)
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

KevinDurant כתב: 28 אפריל 2023, 11:41

רז מאיר יותר טוב מג'אבר וזסנו (שאפילו לא פותחים בקבוצות שלהם והוזכרו פה כמועמדים)

הייתי מנסה לשדרג את צ'יבוטה (אבל שוב עם מי?) וחייב להביא 9 זר במקום פיירו ובמידה וכל שאר שחקני ההתקפה נשארים זה בסדר.

גם "הסגל הרחב" של מכבי ת''א ושל ב''ש לא כזה טוב, זה בעיקר שחקנים בינוניים שלא באמת היו נותנים פה תחרות ולכן לא היו מקבלים דקות.

בכר לא משתף שחקנים שהוא לא מוכן לצאת אתם למלחמה ומאמין בהם ב100% וזה אומר שאם היינו מעמיסים את הסגל בעוד שחקנים בינוניים ונחמדים הם לא היו משחקים (כמו גוני נאור נניח)
קודם כל במקום למלא את הקבוצה בשחקנים זבאלות מכל הליגה כמו אלו שציינת הייתי מעדיף לתת צ'אנס לשחקנים שלנו. יש לא מעט כישרונות והעולם לא יקרוס אם אלימלך, זערורה וחלאיילי היו מקבלים את הדקות של שאר הנפילים בסגל.
לגבי מי אפשר, אנחנו מוגבלים מאוד אבל עדיין אפשר להיות יותר יצירתיים. שחקנים חופשיים כמו אביב אברהם, בלטקסה, מורוזוב, קני סייף, סבג/גורדנה/ארד בר וקאני סילבה יכולים לעזור מאוד בחיזוק הספסל, גם כיאל ורפאלוב יגיעו לכאן אם נרצה אבל משום מה בפורום הזה יש אנטי לכל שחקן שעבר את גיל 33 כאילו השחקנים האלו שהעבירו את כל הקריירה באירופה לא יותר מקצועניים מכל הליגה ביחד.
בקיצור יש עם מי לעבוד. במועדון עשו בחירות אומללות בשנה האחרונה עם שחקנים שכולנו ידענו שלא ברמה כמו משפתי, אליהו, נאור ושהר. השוק מוגבל אבל אפשר להתנהל יותר טוב
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Jerry כתב: 28 אפריל 2023, 11:53

קודם כל במקום למלא את הקבוצה בשחקנים זבאלות מכל הליגה כמו אלו שציינת הייתי מעדיף לתת צ'אנס לשחקנים שלנו. יש לא מעט כישרונות והעולם לא יקרוס אם אלימלך, זערורה וחלאיילי היו מקבלים את הדקות של שאר הנפילים בסגל.
לגבי מי אפשר, אנחנו מוגבלים מאוד אבל עדיין אפשר להיות יותר יצירתיים. שחקנים חופשיים כמו אביב אברהם, בלטקסה, מורוזוב, קני סייף, סבג/גורדנה/ארד בר וקאני סילבה יכולים לעזור מאוד בחיזוק הספסל, גם כיאל ורפאלוב יגיעו לכאן אם נרצה אבל משום מה בפורום הזה יש אנטי לכל שחקן שעבר את גיל 33 כאילו השחקנים האלו שהעבירו את כל הקריירה באירופה לא יותר מקצועניים מכל הליגה ביחד.
בקיצור יש עם מי לעבוד. במועדון עשו בחירות אומללות בשנה האחרונה עם שחקנים שכולנו ידענו שלא ברמה כמו משפתי, אליהו, נאור ושהר. השוק מוגבל אבל אפשר להתנהל יותר טוב
זערורה נמצא בסגל של הבוגרת ובכר אפילו לא מלביש אותו, אני מניח שיש סיבה. אלימלך וחלאיילי היו מקבלים פירורים של הפירורים אם בכלל, זה לא רלוונטי.

לגבי מי להביא, אביב אברהם? הוא בקושי פותח בנתניה והם אפילו לא החליטו אם להשאיר אותו בעצמם והוא כבר בן 27, זה לא כישרון.

בלטקסה מסריח את הדשא באוסטריה ועדיין שלושת הגדולות רודפות אחריו בצורה מביכה.

מורוזוב? סבג? בחייאת. קני סייף היה מועמד ולא רצו אותו.

קאני סילבה זר אאל''ט ולכן לא רלוונטי, גורדנה שחקן טוב מאוד לדעתי אבל לא יבוא לפה להיות שחקן ספסל והוא גם די מבוגר.

ארד בר הוא אופציה מעניינת (במיוחד שהוא שחקן חופשי) אבל מודה שלא ראיתי אותו משחק לכן לא רוצה לחוות דעה.

כיאל שחקן של מצבי רוח והוא מקבל אדומים וצהובים בלי הפסקה, לא שחקן אחראי ולדעתי בגלל זה לא הביאו אותו.

את רפאלוב הייתי מביא בוודאות אם סבע עוזב, אם הוא נשאר זה תלוי במאמן ובשיטה שהוא בא אתה.

משפתי אחלה שוער שני, זה לא שיש איזה שדרוג מטורף בחוץ או אופציות טובות לעמדה הזאת.

אליהו בא לסגור פינה בגלל הפציעה של רז והיה בסה''כ בסדר בתמורה לשכר וזה שהוא בא כשחקן חופשי, אני לא חושב שזסנו או ג'אבר הרבה יותר טובים ממנו וסה''כ הוא נתן את מה שציפו ממנו.

שהר היה עסקה מיותרת לגמרי וכישלון גדול (בעיקר של ברק לדעתי שהכיר אותו) אבל אי אפשר להיות 100% בהעברות ולגבי נאור זה מה שיש בשוק.

בקיצור, משפתי לא כישלון ואם בשנתיים אתה מסמן לי את אליהו (שבא בחינם להיות גיבוי עד שרז יחזור), את גוני נאור ובן שהר ככישלונות של מכבי חיפה בשוק ההעברות מצבנו טוב ואפילו מאוד.

אגב השוק לא מוגבל, הוא האמאמאמאמא של המוגבל ולכן קשה לי לבוא בטענות לגבי הסגל הרחב כי אין אפשרות להרחיב את הסגל באמת
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

בכר לא אוהב צעירים וזה לא חדש. זה אחד הפאקים שלו, הוא לא מושלם, גם בש בתקופתו וגם אנחנו עם הסגל הכי מבוגר בליגה. בכל מקרה לא ברור הזלזול שלך במורוזוב שיש לו רזומה לא רע בכלל ונראה מעולה בבית"ר וכמובן יהודי, אביב אברהם ברוטציה בנתניה כי הוא מסיים חוזה והם מעדיפים לקדם את אזולאי שהוא האקזיט הבא שלהם, ולא החזקתי מסבג אבל הוא נותן עונה גדולה באשדוד ואפילו ארחיק לכת ואגיד שהוא מזכיר לי את נטע באיך שהוא מקדם את המשחק ומשתחרר מלחץ ככה שלא הייתי ממהר לפסול אותו כגיבוי לקשר אחורי זר.
בכל מקרה המצב הנוכחי כל כך חרבנה שאין לי בעיה שיערבבו את הקלפים מחדש ויחליפו את כל הספסל מא' עד ת'. כמו שאמרתי אי אפשר לקבל עוד עונה בה שחקני הספסל הם על תקן ליצנים בחדר הלבשה ולא שחקני כדורגל. צריך להחזיק ספסל עם 4-5 שחקני ליגה טובים שיכולים לעלות למשחק העונה בבלומפילד מבלי שנחרבן במכנסיים בגלל זה והשאר מבחינתי שיהיו שחקני נוער מוכשרים או הימורים זולים מתוך הליגה כמו סבג וקאני סילבה. אין שום סיבה להחזיק שחקנים יקרים ולא מועילים כמו ניקי, צ'יבוטה, גרשון עד שקיצץ בחוזה, סאן וכו'
Kaka
קפטן ירוק

שליחה על ידי Kaka »

KevinDurant כתב: 28 אפריל 2023, 12:34
Jerry כתב: 28 אפריל 2023, 11:53

זערורה נמצא בסגל של הבוגרת ובכר אפילו לא מלביש אותו, אני מניח שיש סיבה. אלימלך וחלאיילי היו מקבלים פירורים של הפירורים אם בכלל, זה לא רלוונטי.

לגבי מי להביא, אביב אברהם? הוא בקושי פותח בנתניה והם אפילו לא החליטו אם להשאיר אותו בעצמם והוא כבר בן 27, זה לא כישרון.

בלטקסה מסריח את הדשא באוסטריה ועדיין שלושת הגדולות רודפות אחריו בצורה מביכה.

מורוזוב? סבג? בחייאת. קני סייף היה מועמד ולא רצו אותו.

קאני סילבה זר אאל''ט ולכן לא רלוונטי, גורדנה שחקן טוב מאוד לדעתי אבל לא יבוא לפה להיות שחקן ספסל והוא גם די מבוגר.

ארד בר הוא אופציה מעניינת (במיוחד שהוא שחקן חופשי) אבל מודה שלא ראיתי אותו משחק לכן לא רוצה לחוות דעה.

כיאל שחקן של מצבי רוח והוא מקבל אדומים וצהובים בלי הפסקה, לא שחקן אחראי ולדעתי בגלל זה לא הביאו אותו.

את רפאלוב הייתי מביא בוודאות אם סבע עוזב, אם הוא נשאר זה תלוי במאמן ובשיטה שהוא בא אתה.

משפתי אחלה שוער שני, זה לא שיש איזה שדרוג מטורף בחוץ או אופציות טובות לעמדה הזאת.

אליהו בא לסגור פינה בגלל הפציעה של רז והיה בסה''כ בסדר בתמורה לשכר וזה שהוא בא כשחקן חופשי, אני לא חושב שזסנו או ג'אבר הרבה יותר טובים ממנו וסה''כ הוא נתן את מה שציפו ממנו.

שהר היה עסקה מיותרת לגמרי וכישלון גדול (בעיקר של ברק לדעתי שהכיר אותו) אבל אי אפשר להיות 100% בהעברות ולגבי נאור זה מה שיש בשוק.

בקיצור, משפתי לא כישלון ואם בשנתיים אתה מסמן לי את אליהו (שבא בחינם להיות גיבוי עד שרז יחזור), את גוני נאור ובן שהר ככישלונות של מכבי חיפה בשוק ההעברות מצבנו טוב ואפילו מאוד.

אגב השוק לא מוגבל, הוא האמאמאמאמא של המוגבל ולכן קשה לי לבוא בטענות לגבי הסגל הרחב כי אין אפשרות להרחיב את הסגל באמת
קאני סילבה ישראלי
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

Jerry כתב: 27 אפריל 2023, 18:51
Ganjot כתב: 27 אפריל 2023, 18:10
Jerry כתב: 25 אפריל 2023, 13:28 יתרמו יותר מצ'יבוטה? בשביל לא לתרום יותר מצ'יבוטה צריך להרוס כי צ'יבוטה לא תורם כלום. איך אתם שמים את ספורי וקניקובסקי באותו משפט עם הבובלך הזה? הם כמה רמות מעליו ושניהם לא רלוונטים. לוגסי ילד קטן שבקושי מצליח להשתלב בלאומית, אם כבר יש שחקנים מהלאומית זה טוקלומטי שהוא שחקן אדיר וקאני סילבה שעדיין לא מחודד עד הסוף אבל מבחינת פוטנציאל זה שחקן לאירופה, ועל שניהם הייתי מהמר הרבה לפני צ'יבוטה
קניקובסקי בעונה שלמה, עם שני חלוצי על לפניו, עם 3 בישולים בעונה שלמה - בכמעט 2000 דקות.
צ'יבוטה עם אותו מספר בישולים (לי זכור שהיה לו 3 בישולים לפני המשחק נגד אשדוד ושם היה הרביעי, אבל לפי המנהלת יש לו כרגע 3), בקצת פחות מ 800 דקות.
מתוך 24 הופעות, ב 19 הוא נכנס כמחליף.

צ'יבוטה שיחק עם הרכב של ליצנים ברוב המשחקים ששיחק בהם או בדקות שהפסקנו לשחק כדורגל, קניקובסקי שיחק ברוב הזמן בהרכב, לצד השחקנים הכי טובים שיש למכבי ת"א.
גנב דעת.
חחח מעניין למה אתה מגן ככה על צ'יבוטה, תן בגילוי נאות אל תתבייש.
לגבי קניקובסקי, זוכר שהוא נתן מספרים טובים עם איביץ', הליצן הספרדי תקע אותו באגף איפה שכולם יודעים שהוא לא יכול לשחק, כל הקישור ההתקפי של הגרמנים עם מספרים מעפנים, אין לי כוח לבדוק אבל אנחש שגם עם גלוך (גויאגון, גלוך, ביטון, קניקובסקי, חוזז) כולם הגיעו בערך ל10 גולים, זאת קבוצה לא מאוזנת שבנויה מזעזע רק על החלוצים. קניקובסקי בנתניה היה קרוב לדבל פיגרס ובכל מקרה הוא שחקן שונה מצ'יבוטה שהוא יותר חלוץ צד כשקניקובסקי יכול אפילו לשחק בקישור.
הרכב של ליצנים? צ'יבוטה זה הליצן הכי גדול, שחקן שכונה ומביך שכשכולם מחמיאים לו הם מתחילים לדבר רק על כמה שהוא חיובי לחדר הלבשה ועל זה שהוא עושה "בלאגן" כאילו זה דבר טוב, מה הקשר שלו למכבי חיפה לעזאזל? הוא צריך לשחק בבני יהודה ובאשדוד, שחקן של מתפרצות ולרדוף אחרי כדורים תועים, אי אפשר לשחק איתו כדורגל. וזה לא שקניקובסקי וספורי הם פאר היצירה אבל יש להם תכונות של כדורגל, לצ'יבוטה יש תכונות של אולימפיאדה 2024
מבטיח לך שאין לי שום אינטרס מאחורי זה ושום קשר אליו.
סך הכל אובייקטיבי שיודע להגיד שהוא לא באמת קיבל הזדמנויות. אם היה מקבל הזדמנויות עם ההרכב הראשון קבוע והיה נראה גרוע - הייתי איתך באותה דעה.
אבל כשעונה שלמה חזיזה לא מספק מספרים ונראה חושך, ועדיין צ'יבוטה לא מקבל הזדמנות, אז זה מעצבן אותי יותר.
בדיוק כמו ששרי מולחם להרכב בלי כל הצדקה.
לא תדע אם שחקן טוב או לא אם לא תתן לו לשחק.
אתה שופט אותו על פעולות במשחקים שאנחנו בעיקר מתרכזים בהגנה (כשהוא עולה דקה 80+), או שהוא משחק עם רוב המחליפים.
כמה שהוא שכונתי וגרוע, יש לו יותר בישולים מחזיזה השנה.
אגב אני גם לא אומר שתתן לו לשחק קבוע בהרכב, אבל לא רואה סיבה שהוא לא יכול לעלות מדי פעם בדקה 55-60.
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

בוא נגיד את זה ככה,
אני עדיין מעדיף את חזיזה בלי מספרים מאשר את צ׳יבוטה.
לגבי שרי מסכים איתך - היה צריך לרדת לספסל מזמן.
פושעי דילן לדין
נוסעים על הוולבו הכי חדשה ומחטטים בפחים
Ganjot
שחקן העונה

שליחה על ידי Ganjot »

Liberman כתב: 30 אפריל 2023, 12:31 בוא נגיד את זה ככה,
שוב, לא אומר שחייב להלחים אותו להרכב עכשיו, אבל לתת לו לשחק 20-30 דקות וככה זה גם יגרום לחזיזה להלחם יותר על המקום שלו ולהתחיל להתעסק יותר בכדורגל מאשר בריבים.
צריך לדעת לנהל סגל ולא לשרוף שחקנים בלי שום סיבה הגיונית.
אגב, גם כחלוץ לא היה אכפת לי לנסות אותו עם כל החסרי יכולת שיש לנו שם
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

Ganjot כתב: 30 אפריל 2023, 15:52
Liberman כתב: 30 אפריל 2023, 12:31 בוא נגיד את זה ככה,
שוב, לא אומר שחייב להלחים אותו להרכב עכשיו, אבל לתת לו לשחק 20-30 דקות וככה זה גם יגרום לחזיזה להלחם יותר על המקום שלו ולהתחיל להתעסק יותר בכדורגל מאשר בריבים.
צריך לדעת לנהל סגל ולא לשרוף שחקנים בלי שום סיבה הגיונית.
אגב, גם כחלוץ לא היה אכפת לי לנסות אותו עם כל החסרי יכולת שיש לנו שם
מסכים,
יכלו לתת לצ׳יבוטה קצת יותר דקות להוכיח את עצמו וכדי לדגדג לחזיזה את החשק.
פושעי דילן לדין
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

צריך לקנוס אותו על התספורת עם הכוכב. חרפה. מי אתה חושב שאתה
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

לא מחויב וכרגיל חושב רק על עצמו ועל המספרים שלו. היו אנשים שאמרו שצריך להריץ אותו על חשבון אצילי. אם בעונה הבאה הוא לא מסוגל לקבל את המעמד שלו כשחקן רוטציה אז לשחרר, נסתדר בלעדיו
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

איזו החתמה של ינואר
כנראה לא יישאר פה אבל אין לי תלונות
רואים שהוא התחבר מאוד למועדון ולקהל ולשחקנים
הוא שחקן אדיר
אופטימיות במכבי חיפה
ToniKroos
שחקן העונה

שליחה על ידי ToniKroos »

בלעדיו אין אליפות חד משמעית
שחקן שחקן
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שחקן ענק, אופי אדיר גם. לא יודע איך יצא לו שם של עצלן, הבן אדם רץ בלי הפסקה ומחלץ כדורים בטירוף, פשוט כוכב
dyarok
קפטן ירוק

שליחה על ידי dyarok »

יאללה להפעיל עליו את מכבש הצמפיונס כדי שישאר.
תוסף לדלק מעולה, ישראלי- מה עוד צריך?
סמל אישי של משתמש
Liberman
מנהל הבורד

שליחה על ידי Liberman »

STAR
פושעי דילן לדין
בירקי
הענק הירוק

שליחה על ידי בירקי »

תנו לו כל שכר שרוצה כדיי שיישאר
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

שליחה על ידי hezildo »

חייבים להשאיר אותו.
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

אוכל לגביו כובע ענק, איזה רכש אדיר הוא התברר להיות. תוך דקה התחבר לקבוצה בענק.

אני אופטימי שהוא יישאר לפחות למוקדמות הצמפיונס. נראה לי שהוא יתקשה לוותר על הזדמנות כזו.
סמל אישי של משתמש
Shocking4U
מנהל הבורד

שליחה על ידי Shocking4U »

אנחנו חייבים שישאר כי אחרי שחמודי נפצע באמת שאין אף קשר התקפי ישראלי נורמלי בשוק. מבין שהוא אוהב את השופוני של האמירויות אבל שיפנים שפה הוא יקבל מלא אהבה והכרה שהוא לא יקבל בחיים כשחקן שם. זה אומר סיקור תקשורתי, קהל תומך וגם בגלל שהוא בא מהמגזר שכמעט כולם שם אוהדים מכבי אז יעשו לו כבוד של מלך.
silvas
תוקע יתד בהרכב

שליחה על ידי silvas »

הלוואי והוא לא סתם אמר "מקווה להיות בצ'מפיונס בעונה הבאה"
שלח תגובה