ליגת העל 2023/2024 נושא רשמי

נעול
סמל אישי של משתמש
hezildo
מכונת תארים

Re: ליגת העל 2023/2024 נושא רשמי

שליחה על ידי hezildo »

Apoc כתב: 21 יולי 2023, 10:11
hezildo כתב: 21 יולי 2023, 10:10 בדרך כלל גביע הטוטו הוא חסר משמעות, אבל זו תוצאה חריגה במשחק בין יריבות ישירות בצמרת.
זה בהחלט יכול להשפיע על שתי הקבוצות, אבל קשה להעריך עכשיו עד כמה.
נראה במהלך העונה, לדעתי זה יפגע בב"ש יותר מאשר יעזור לת"א.
מבחינה סטטיסטית לפחות, בכל פעם שקבוצה גדולה מושפלת ע"י יריבה לצמרת במשחק קדם עונה הקבוצה המושפלת היא זו שזוכה באליפות.
מקווה שב"ש תשבור את הרצף.
לא זוכר דברים כאלה. אתה יכול לתת דוגמאות?
לא יושנים בלילה, עושים סקאוטינג אקטיבי סקופץ
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

hezildo כתב: 21 יולי 2023, 10:18
Apoc כתב: 21 יולי 2023, 10:11
hezildo כתב: 21 יולי 2023, 10:10 בדרך כלל גביע הטוטו הוא חסר משמעות, אבל זו תוצאה חריגה במשחק בין יריבות ישירות בצמרת.
זה בהחלט יכול להשפיע על שתי הקבוצות, אבל קשה להעריך עכשיו עד כמה.
נראה במהלך העונה, לדעתי זה יפגע בב"ש יותר מאשר יעזור לת"א.
מבחינה סטטיסטית לפחות, בכל פעם שקבוצה גדולה מושפלת ע"י יריבה לצמרת במשחק קדם עונה הקבוצה המושפלת היא זו שזוכה באליפות.
מקווה שב"ש תשבור את הרצף.
לא זוכר דברים כאלה. אתה יכול לתת דוגמאות?
כמה דוגמאות כבר יש של קבוצות צמרת שפוגשות אחת את השנייה בקדם עונה ואחת מביסה את השנייה? סמנופף
נראה לי יש רק מקרה אחד של ריאל נגד אתלטיקו ב7-3 של אתלטיקו שהסתיים עם אליפות של ריאל מדריד
אולי גם ה2-0 שיונייטד ניצחו את סיטי בקדם עונה לפני 6 שנים כשסיטי לקחו אליפות בסוף ב19 הפרש על יונייטד זה גם נחשב
אופטימיות במכבי חיפה
NOSFERATU ZODD
הענק הירוק

שליחה על ידי NOSFERATU ZODD »

זה נכון שבטובינסיקה חותם בסנט אטיין בחינם?
או שהתקשורת בארץ לא מבינה מה היא רושמת.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

שליחה על ידי KevinDurant »

NOSFERATU ZODD כתב: 21 יולי 2023, 10:39 זה נכון שבטובינסיקה חותם בסנט אטיין בחינם?
או שהתקשורת בארץ לא מבינה מה היא רושמת.
לא נשמע לי הגיוני שהוא יעבור לשם בחינם
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

https://m.one.co.il/Mobile/Article/22-2 ... tml?ref=hp

הגמלים הם אוהדים כל כך טיפשים, אין דברים כאלה.
טוב שלא פוצצו את מחנה האימון אחרי ההפסד לויסלה קראקוב
NOSFERATU ZODD
הענק הירוק

לדעתי כל קהל בארץ היה עושה את זה .
greenguy
קפטן ירוק

שליחה על ידי greenguy »

גוטמן מכתיר את הגרמנים למרות שב״ש לא הייתה קיימת.
מת להשתיק אותו
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

greenguy כתב: 22 יולי 2023, 23:13 גוטמן מכתיר את הגרמנים למרות שב״ש לא הייתה קיימת.
מת להשתיק אותו
הכתיר את הגרמנים גם בשנה שעברה. מה חדש?
ואחרי ההפסד הראשון שלהם הוא יהיה הראשון לחתוך את כולם.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

אז מסתבר שהמעטפת המקצועית המופלאה שנבנתה בצהבת כוללת בין היתר שיכור פסיכופט שהצליח להסתבך במכות תוך 5 ימים מההגעה לארץ.

מעניין איך משטרת המוסר של מיץ' תגיב לנושא.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Judokan כתב: 23 יולי 2023, 00:04 אז מסתבר שהמעטפת המקצועית המופלאה שנבנתה בצהבת כוללת בין היתר שיכור פסיכופט שהצליח להסתבך במכות תוך 5 ימים מההגעה לארץ.

מעניין איך משטרת המוסר של מיץ' תגיב לנושא.
לא יישאר פה, הסרטון מביך מאוד
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

העיקר שיצורי הטוויטר הצהובים כבר מתחילים להשוות לעמידה שלנו מאחורי זערורה.
הם חולי נפש, זה מדהים
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

שליחה על ידי The real Tsepo »

https://sports.walla.co.il/item/3596154
הורשע בתקיפה מינית בעברו. אצל מיטשל? אין סיכוי..
סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

שליחה על ידי רק מכבי »

סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

אם הם מחליפים את לוקאסן זה מראה שהם לא מוכנים להשלים אפילו עם הספק הכי קטן שאין להם את הטוב ביותר שהם רוצים ויכולים בכל עמדה, וזה סימן רע. בטח כשמצד שני אנחנו משלימים בכיף עם ניצן כשוער ראשון, פיירו כחלוץ זר פותח, שרי וסונדגרן על תקן זרים וכו'.
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Apoc כתב: 26 יולי 2023, 17:24 אם הם מחליפים את לוקאסן זה מראה שהם לא מוכנים להשלים אפילו עם הספק הכי קטן שאין להם את הטוב ביותר שהם רוצים ויכולים בכל עמדה, וזה סימן רע. בטח כשמצד שני אנחנו משלימים בכיף עם ניצן כשוער ראשון, פיירו כחלוץ זר פותח, שרי וסונדגרן על תקן זרים וכו'.
איך אתה יכול לשים את שרי על תקן זר וניצן בתוך שוער ופיירו באותו משפט אני באמת לא מבין את זה.

שרי פותח בכל קבוצה בליגה, כולל מכבי ת''א וכולל הפועל ב''ש.
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

הם מחליפים זרים בינוניים בזרים בינוניים אחרים זה לא באמת שדרוג, למעט מאסון שהוא אכן שדרוג רציני על גראלדש.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

KevinDurant כתב: 26 יולי 2023, 17:26
Apoc כתב: 26 יולי 2023, 17:24 אם הם מחליפים את לוקאסן זה מראה שהם לא מוכנים להשלים אפילו עם הספק הכי קטן שאין להם את הטוב ביותר שהם רוצים ויכולים בכל עמדה, וזה סימן רע. בטח כשמצד שני אנחנו משלימים בכיף עם ניצן כשוער ראשון, פיירו כחלוץ זר פותח, שרי וסונדגרן על תקן זרים וכו'.
איך אתה יכול לשים את שרי על תקן זר וניצן בתוך שוער ופיירו באותו משפט אני באמת לא מבין את זה.

כנראה לא קראת או הבנת את מה שרשמתי.
אני אומר שהם לא מוכנים להשלים אפילו עם הספק הכי קטן שאין להם את הטוב ביותר.
אז גם אם האוהד הממוצע יגיד על לוקאסן "ניחא, אמנם לא עילוי אבל עושה את העבודה", הם לא מוכנים שזה יהיה.

אצלנו יש את ניצן שהוא ספק ענק יותר ויש את שרי כזר שהוא ספק קטן הרבה יותר אבל בסופו של דבר הגישה הנכונה היא לא להסתפק בכלום ולכסח בלי רחמים ולהפוך את הקבוצה לגרסה הכי טובה שיכולה להיות של עצמה.

פרטנית - שרי בתור זר עונה שעברה בגיל 34 זה היה כבר לא אידיאלי. זר במכבי חיפה יכול להראות יותר טוב. זה לא סותר את זה שהוא עדיין צריך לפתוח פה בהרכב בהרבה משחקים.

אם אני חושב מה הייתי עושה אם הייתי משחק מנג'ר עם הקבוצה למשל אז ברור שהייתי מעיף את פיירו שרי וסונדגרן בלי רחמים כדי להביא 3 זרים אכזרים עשר רמות מעל הליגה שדורסים כל מה שזז.
והחשיבה הזאת זה מה שכל מנהל קבוצה באמת מצליח, באמת צריך. לשנות בלי רחמים ולהאמין שתביא טוב יותר. לא להסתפק בכל מה שהוא לא הטוב ביותר האפשרי.
אופטימיות במכבי חיפה
Hulk
הענק הירוק

שליחה על ידי Hulk »

Apoc כתב: 26 יולי 2023, 17:39

אז גם אם האוהד הממוצע יגיד על לוקאסן "ניחא, אמנם לא עילוי אבל עושה את העבודה", הם לא מוכנים שזה יהיה.

אצלנו יש את ניצן שהוא ספק ענק יותר ויש את שרי כזר שהוא ספק קטן הרבה יותר אבל בסופו של דבר הגישה הנכונה היא לא להסתפק בכלום ולכסח בלי רחמים ולהפוך את הקבוצה לגרסה הכי טובה שיכולה להיות של עצמה.

פרטנית - שרי בתור זר עונה שעברה בגיל 34 זה היה כבר לא אידיאלי. זר במכבי חיפה יכול להראות יותר טוב. זה לא סותר את זה שהוא עדיין צריך לפתוח פה בהרכב בהרבה משחקים.
הם מתנהלים טוב הקיץ אין ויכוח עלזה, אבל לא מתרשם מפרופיל הזרים שהם מביאים ועונה שעברה הם קנו תעודות ביטוח והתרסקו אז בוא נחכה לפני שנסיק מסקנות.
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Apoc כתב: 26 יולי 2023, 17:39

אם אני חושב מה הייתי עושה אם הייתי משחק מנג'ר עם הקבוצה למשל אז ברור שהייתי מעיף את פיירו שרי וסונדגרן בלי רחמים כדי להביא 3 זרים אכזרים עשר רמות מעל הליגה שדורסים כל מה שזז.
והחשיבה הזאת זה מה שכל מנהל קבוצה באמת מצליח, באמת צריך. לשנות בלי רחמים ולהאמין שתביא טוב יותר. לא להסתפק בכל מה שהוא לא הטוב ביותר האפשרי.
הבעיה שהחיים הם לא משחק פוטבול מנג'ר ואין מנהל קבוצה אחד בעולם שהיה משחרר את שרי.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

KevinDurant כתב: 26 יולי 2023, 17:44 הבעיה שהחיים הם לא משחק פוטבול מנג'ר ואין מנהל קבוצה אחד בעולם שהיה משחרר את שרי.
תגובה קצת עצלנית שלך שאתה מגיב על אוטומט בלי להתייחס לתוכן כל פעם שאתה שומע את המילה "מנג'ר".
אמרתי שאם אני הייתי מנהל את הקבוצה (עזוב באיזה פורמט) הייתי רוצה לעשות את כל השינויים שהייתי יכול לעשות כדי להפוך אותה לגרסה הכי טובה של עצמה.
ולעניות דעתי זו הגישה הכי טובה שיכולה להיות למנג'ר של קבוצה כי בסופו של דבר הפוטנציאל והתקרה של הקבוצה הוא הכי גבוה ביחס לגישה שאומרת "בוא ננסה לא לגעת במה שעוד נראה סביר".
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Apoc כתב: 26 יולי 2023, 17:46
KevinDurant כתב: 26 יולי 2023, 17:44 הבעיה שהחיים הם לא משחק פוטבול מנג'ר ואין מנהל קבוצה אחד בעולם שהיה משחרר את שרי.
תגובה קצת עצלנית שלך שאתה מגיב על אוטומט בלי להתייחס לתוכן כל פעם שאתה שומע את המילה "מנג'ר".
אמרתי שאם אני הייתי מנהל את הקבוצה (עזוב באיזה פורמט) הייתי רוצה לעשות את כל השינויים שהייתי יכול לעשות כדי להפוך אותה לגרסה הכי טובה של עצמה.
ולעניות דעתי זו הגישה הכי טובה שיכולה להיות למנג'ר של קבוצה כי בסופו של דבר הפוטנציאל והתקרה של הקבוצה הוא הכי גבוה ביחס לגישה שאומרת "בוא ננסה לא לגעת במה שעוד נראה סביר".
ברור שצריך לשאוף להפוך את הקבוצה לגרסה הטובה ביותר של עצמה אבל יש גם ריאליות.

המועדון לא מצליח להנחית הקיץ זר אחד לעמדה 6 ואתה רוצה שישחררו עוד 3 זרים כשאנחנו רואים את ההתנהלות הקיץ

את פיירו אני מסכים שהיה צריך לשחרר ולנסות להשתדרג על המשבצת שלו. את שרי וסונדגרן לא הייתי משחרר.

אומנם סונדגרן נראה קצת פחות טוב מאז הפציעה שהייתה לו בשנה שעברה אבל אני חושב שיש לו איכויות שאנשים התרגלו אליהם מהר מדי ושכחו כמה חיכינו למגן עם איכויות כאלה.

הכוונה שלי בפוטבול מנג'ר הרבה פעמים שבמציאות בניגוד למשחק יש הרבה דברים מנטליים וגם הרבה עניינים של אופי של שחקן שנותנים בונוס במציאות ובמשחק הם לא קיימים וזה משמעותי מאוד במקרה של שרי וסונדגרן שהם מנהיגים ושחקנים מנוסים שהגיעו למשחקים גדולים ומובילים את הקבוצה
greenguy
קפטן ירוק

שליחה על ידי greenguy »

ההתנהלות שלהם מזכירה קצת את ההתנהלות שלנו קיץ קודם.
הכל בשקט מביאים תחליפים וזרים מהר
ככה צריך לעבוד ואתם תראו שזה יביא להם תוצאות
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

KevinDurant כתב: 26 יולי 2023, 17:51 ברור שצריך לשאוף להפוך את הקבוצה לגרסה הטובה ביותר של עצמה אבל יש גם ריאליות.

המועדון לא מצליח להנחית הקיץ זר אחד לעמדה 6 ואתה רוצה שישחררו עוד 3 זרים כשאנחנו רואים את ההתנהלות הקיץ

את פיירו אני מסכים שהיה צריך לשחרר ולנסות להשתדרג על המשבצת שלו. את שרי וסונדגרן לא הייתי משחרר.

אומנם סונדגרן נראה קצת פחות טוב מאז הפציעה שהייתה לו בשנה שעברה אבל אני חושב שיש לו איכויות שאנשים התרגלו אליהם מהר מדי ושכחו כמה חיכינו למגן עם איכויות כאלה.

הכוונה שלי בפוטבול מנג'ר הרבה פעמים שבמציאות בניגוד למשחק יש הרבה דברים מנטליים וגם הרבה עניינים של אופי של שחקן שנותנים בונוס במציאות ובמשחק הם לא קיימים וזה משמעותי מאוד במקרה של שרי וסונדגרן שהם מנהיגים ושחקנים מנוסים שהגיעו למשחקים גדולים ומובילים את הקבוצה
זה בדיוק מה שאני אומר, שה"ריאליות" הזאת זה מה שמבדיל בין המנג'רים הטובים להכי טובים שיש.
ההתפשרות, הנחת היסוד ש"לא נביא טוב יותר" וכו'. זו צורת מחשבה שיוצרת תקרת זכוכית לקבוצה.

המנג'ר שיתעקש ויביא תמיד את הכי טוב שאפשר גם בניגוד לציפיות של הקהל אפילו, זה העילוי האמיתי.
גם שחקנים כמו סונדגרן ושרי שאתה חושב שהם תורמים באספקטים מנטלים וכו', בסופו של דבר הגרסה הנוכחית של סונדגרן בן ה32 ושרי בן ה35 הם לא כאלה מעל הליגה, כמו וואקמה או כמו שרי בשיאו.
אז המנג'ר המצויין ששואף למצוינות בכל מחיר, היה מחליף גם אותם וגם את פיירו ובטח שלא מתפשר על ניצן.

וזה שאנחנו לא מצליחים להביא זר זה כישלון ולא משהו לקחת כסטנדרט או גזירת גורל. כבר הצלחנו בעבר. וזה נושא אחר בכלל שלא קשור לדיון הזה ספציפית.
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Apoc כתב: 26 יולי 2023, 17:55
KevinDurant כתב: 26 יולי 2023, 17:51 ברור שצריך לשאוף להפוך את הקבוצה לגרסה הטובה ביותר של עצמה אבל יש גם ריאליות.

זה בדיוק מה שאני אומר, שה"ריאליות" הזאת זה מה שמבדיל בין המנג'רים הטובים להכי טובים שיש.
ההתפשרות, הנחת היסוד ש"לא נביא טוב יותר" וכו'. זו צורת מחשבה שיוצרת תקרת זכוכית לקבוצה.

המנג'ר שיתעקש ויביא תמיד את הכי טוב שאפשר גם בניגוד לציפיות של הקהל אפילו, זה העילוי האמיתי.
גם שחקנים כמו סונדגרן ושרי שאתה חושב שהם תורמים באספקטים מנטלים וכו', בסופו של דבר הגרסה הנוכחית של סונדגרן בן ה32 ושרי בן ה35 הם לא כאלה מעל הליגה, כמו וואקמה או כמו שרי בשיאו.
אז המנג'ר המצויין ששואף למצוינות בכל מחיר, היה מחליף גם אותם וגם את פיירו ובטח שלא מתפשר על ניצן.

וזה שאנחנו לא מצליחים להביא זר זה כישלון ולא משהו לקחת כסטנדרט או גזירת גורל. כבר הצלחנו בעבר. וזה נושא אחר בכלל שלא קשור לדיון הזה ספציפית.
אני חושב שסונדגרן ושרי בגרסה הנוכחית שלהם שחקנים מעל הליגה.

לגבי ניצן זה אפילו לא התפשרות. על פיירו אפשר להגיד התפשרות, ניצן זה ברירת מחדל של הברירת מחדל.

הייתי במשחק נגד המלטזים ושהקהל שר לאיתמר ניצן הייתי בשוק ולא האמנתי שזה קורה ואנחנו חיים במציאות הזאת שהוא השוער שלנו.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

KevinDurant כתב: 26 יולי 2023, 17:57 אני חושב שסונדגרן ושרי בגרסה הנוכחית שלהם שחקנים מעל הליגה.
זה כבר עניין של דעה.
אתה בדעה שהם מעל הליגה בסגנון ששרי בשיאו היה או וואקמה או אפילו אוגו, ויטור ופלאניץ' בשיאם וסק כרגע?
אני לא חושב שהם קרובים לזה בכלל.
אופטימיות במכבי חיפה
סמל אישי של משתמש
KevinDurant
חבר בבורד

Apoc כתב: 26 יולי 2023, 17:59
KevinDurant כתב: 26 יולי 2023, 17:57 אני חושב שסונדגרן ושרי בגרסה הנוכחית שלהם שחקנים מעל הליגה.
זה כבר עניין של דעה.
אתה בדעה שהם מעל הליגה בסגנון ששרי בשיאו היה או וואקמה או אפילו אוגו, ויטור ופלאניץ' בשיאם וסק כרגע?
גם מעל הליגה יש הבדל כמה רמות אתה מעל הליגה.

גם היום ויטור שחקן מעל הליגה, זה אומר שהוא יותר טוב ממה שהוא היה לפני כמה שנים?
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

KevinDurant כתב: 26 יולי 2023, 18:23
Apoc כתב: 26 יולי 2023, 17:59
זה כבר עניין של דעה.
גם מעל הליגה יש הבדל כמה רמות אתה מעל הליגה.

גם היום ויטור שחקן מעל הליגה, זה אומר שהוא יותר טוב ממה שהוא היה לפני כמה שנים?
זה אומר שאם ויטור בגרסתו הנוכחית פה הייתי רוצה להחליף אותו בזר אכזר כמו סק בגרסתו הנוכחית
אופטימיות במכבי חיפה
NOSFERATU ZODD
הענק הירוק

לדעתי אם אלברמן היה אמיץ.
גם פיירו וגם סונדגרן היו מוחלפים.
לצערי כנראה יעשו מהלכים כאלה שיהיה מאוחר מדי.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

טוואמסי ("הוא זר אכזר אומרים לכם") עובר לפאפוס מקפריסין
אופטימיות במכבי חיפה
Jerry
אלוף המדינה

שליחה על ידי Jerry »

טוומאסי שחקן ענק עם בעיות בראש